>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Paryż & Pattaya, 06-12.02.2012

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Wta Paryż 21-30 10.02.2012
Barthel - Wickmayer
typ; 2-0
2.75
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu cwiercfinalowym turnieju wta w paryzu Belgijka Yanina Wickmayer spotka sie z rewelacja tego sezonu, Niemka - Mona Barthel. Niemka w tym sezonie spisuje sie swietnie. Wygrala turniej w Hobart, choc musiala przebijac sie przez kwalifikacje. W finale tego turnieju pewnie ograla wlasnie Belgijke 6-1 6-2. Podczas Australian Open musiala uznac wyzszosc pozniejszej triumfatorki - Victorii Azarenki w trzeciej rundzie. Tutaj w Paryzu, rowniez przebijala sie przez kwalifikacje, w turnieju glownym wygrala juz dwa spotkania, bez najmniejszych problemow ograla Zahlavova oraz Parmentier oddajac im lacznie tylko osiem gemow. Ogladalem wczorajsze spotkanie z Francuzka, Barthel zaprezentowala sie w nim bardzo dobrze, widac, ze pasuja jej szybkie korty w paryzu. Belgijka rowniez niezle rozpoczela tegoroczne rozgrywki, jednak nie moze pochwalic sie taka forma jak Niemka. Zaliczyla final w hobart, lecz w australian open przegrala juz w I rundzie. tutaj mimo pokonania McHale oraz Craybas nie zachwyca. Aktualnie w duzo lepszej dyspozycji znajduje sie niemka i ta ja typuje na zwyciezczynie dzisiejszego meczu.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
D.Hantuchova - V.King - 1 (1,49) ✅
Pinnacle

Nie wiem czy jest tutaj sens kombinowania na urwane sety dla Veni ponieważ Daniela ewidentnie jest w dobrej dyspozycji w tym turnieju. W poprzedniej rundzie zupełnie zdystansowała Uruszle Radwańską która nie była w stanie urwać nawet 6 gemów w meczu, a warto dodać że Urszula źle aż tak nie gra. Daniela ostatnią porażkę zanotowała z Kim Clijsters która była jedną z najsilniejszych zawodniczek obok V. Azarenki podczas turnieju w Melborne. Stawiam tutaj konsekwentnie na Daniele która 6 razy odnosiła zwycięstwo z Amerykanką oby tylko psychika jej wytrzymała. Dziewczyny grały tego roku w styczniu na twardej nawierzchni i o ile w pierwszym secie można było zobaczyć walkę na wyrównanym poziomie tak w następnych Amerykanka totalnie opadła i oddała łatwo pozostałe dwa sety na korzyść Słowaczki. Dzisiaj spodziewam się ponownie zaciętego pierwszego seta przez dziewczyny, jednak podejrzewam że w kolejnych odsłonach to Daniela będzie dyktować mecz.

by scotratez
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
Julia Goerges (GER) - Klara Zakopalova (CZE) Zakład na sety 2:0 1.83 bwin

Julia jest śliczna i strasznie ją lubie dlatego na nią gram ;D A tak na powaznie to wg. mnie jest znacznie lepsza. Nie powinna miec problemow z bardzo przecietną czeszka.


Yanina Wickmayer (BEL) - Mona Barthel (GER) Zakład na sety 0:2 2.50 bwin

Mona Barthel to straszny ulung, przypomina mi potworka z filmu &quot;Droga bez powrotu&quot; ???? . Ogladalem wczoraj mecz Wickmayer i nie zaimponowala mi niczym. Bylo widac ze McHale nie czuje sie zbyt dobrze na kortach w Paryzu. Mysle że ze znacznie lepsza niemka belgijka polegnie i to w dwoch setach ;)



Gram to za 500zl. Zdenerwowała mnie Zvonarieva ktora zniszczyla moj piekny kuponik ;P Pozdro!
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
GAME SPREAD +5 R. Vinci @ 2.140 Pinnacle ✅
Bartoli gra z kontry i nie lubi grać z zawodniczkami grającymi kombinacyjnie, takimi jak Vinci. Wczoraj Francuzka zagrała bardzo solidnie, ale miała mało wymagającą rywalkę, która nie wytrzymywała wymian, a punkty wygrywała głównie serwisem. Vinci to inteligentna zawodniczka, dobrze serwuje, ciężko będzie Bartoli znaleźć u niej słaby punkt. Wczoraj Roberta pokonała ofensywnie grającą Mattek-Sands która zawsze jest groźna. Bartoli to głownie płaskie uderzenia na bardzo wysokim poziomie, ale tutaj często przytrafiają się jej błędy wynikające ze spóźnionego ustawiania. Vinci pomaga sobie slajsem i techniką. Powinien być wyrównany mecz.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
R. Vinci - M. Bartoli +4,5 gema R. Vinci (2,20) ✅
bet365

Sporo czasu dumałem czy zagrać na urwany set czy lepiej uderzyć w handicup gemowy dla Włoszki. Drugi wariant jest bezpieczniejszy. Francuzka gra u siebie ale to chyba jedyny jej atut na dzień dzisiejszy. Ostatnie jej spotkanie z P. Martic to nieporozumienie.. Powinna była ją połkąć bez straty takiej ilości gemów. Marion popełniała bardzo dużo błędów własnych w pierwszym secie. Zgadzam się z oldhandem wyżej że spotkanie będzie wyrównane, kursy na Francuzkę są poza tym przesadzne. Cieżko mi sobie wyobrazić aby M. Bartoli spacerkiem przeszła przez R. Vinci. Kurs kuszący więc warto spróbować.

by scotratez
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
GAME SPREAD +5 R. Vinci @ 2.140 Pinnacle

Bartoli gra z kontry i nie lubi grać z zawodniczkami grającymi kombinacyjnie, takimi jak Vinci. Wczoraj Francuzka zagrała bardzo solidnie, ale miała mało wymagającą rywalkę, która nie wytrzymywała wymian, a punkty wygrywała głownie serwisem. Vinci to inteligentna zawodniczka, dobrze serwuje, ciężko będzie Bartoli znaleźć u niej słaby punkt. Wczoraj Roberta pokonała ofensywnie grającą Mattek-Sands która zawsze jest groźna. Bartoli to głownie płaskie uderzenia na bardzo wysokim poziomie, ale tutaj często przytrafiają się jej błędy wynikające ze spóźnionego ustawiania. Vinci pomaga sobie slajsem i techniką. Powinien być wyrównany mecz.
Wczoraj pisałeś że Socratez nie o oglądał meczu o którym pisał, tak samo chyba Ty nie oglądałeś wczoraj Vinci. Obraz nędzy i rozpaczy, najsłabszy mecz tenisowy jaki w tym roku widziałem (Vinci - Mattek). Po tym co zobaczyłem w życiu nie zagrałbym nawet na złotówkę gdyby handi wynosiło nawet +8
 
blads 187

blads

Użytkownik
mogla chociaz uszanowac tych, ktorzy postawili na nia swoje pieniadze i skreczować
akurat one mają to gdzieś także nie spinaj się niepotrzebnie :p Ktoś mi powie jak to jest z kreczami w WTA ? Tam są jakieś ilości ograniczone na sezon? Potem jak sie wykorzysta to się płaci czy jak? Najpierw Matek stylizowana na Rambo której image nie pozwalał na zejście z kortu mimo tego że płakała na korcie i zwijała się z bólu. Dziś kolejna, z tym że ona gadała ewidentnie z trenerem co ma robić no i chyba kazał jej grać dalej...
a co do postu wyżej...kolega ma racje. Vinci nie grała absolutnie nic, Matek gdyby była w pełni zdrowa to ten mecz potoczyłby się inaczej. Kulawą Matek ograłbym i ja ze swoim levelem być może także ja bym nie grał nic w stronę Włoszki
 
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
Wczoraj pisałeś że Socratez nie o oglądał meczu o którym pisał, tak samo chyba Ty nie oglądałeś wczoraj Vinci. Obraz nędzy i rozpaczy, najsłabszy mecz tenisowy jaki w tym roku widziałem (Vinci - Mattek). Po tym co zobaczyłem w życiu nie zagrałbym nawet na złotówkę gdyby handi wynosiło nawet +8
Wczoraj chodziło mi o to, że Scotratez chyba nie wie jaki styl prezentuje Niculescu, bardzo specyficzny i sądziłem że z taką grą nie ma szans z Kerber.
Dzisiaj również porównuję style i uważam, że Vinci nie będzie leżeć Bartoli. Rozumiem, że grasz grubo handi w stronę Bartoli skoro u Vinci taka nędza?
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
akurat one mają to gdzieś także nie spinaj się niepotrzebnie :p
My się denerwujemy bo stracimy ze 100 zł, a one tutaj tracą równowartość 100 tys. zł, bo ok. tyle jest za wygraną w 1/4 turnieju.
W WTA Tour są zawsze jakieś dziwne niespodzianki, przejrzałem wczoraj zestawienie kursów na cały turniej i tu tak naprawdę nie było dotychczas niespodzianki jakieś większej. Chyba oprócz Goerges to największą niespodzianką było Medina Garrigues, które zresztą też powinna skreczować.
O to zestawienie &quot;niespodzianek&quot; w tym turnieju - jak widać było ich nie dużo i takimi prawdziwymi niespodziankami, których się ani trochę nie spodziewałem są dzisiejsze 2a dotychczasowe ćwierćfinały:

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@​
Wczoraj coś czułem, że coś nie wejdzie i że któraś Niemka się wypali, ale bardziej się bałem o Barthel, bo tam jest wyższy kurs - mam nadzieję, że ona obroni szwabski honor ????
EDIT: Zapomniałem o Kerber, ale to nie jest prawdziwy szwab - tutaj dzięki 1 setowi jest fajny kurs (ok. 2,15) na Sharapovą. Nie wierzę w psychikę Angie, że dociągnie zwycięstwo do końca...a jednak :;/::;/::;/: Ciekawe jaką niespodziankę sprawi nam kolejna faworytka Mona Barthel...?
EDIT2: Sorry, wykrakałem - Barthel również dała ciała :-:)-:)-(
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Y. Wickmayer - M. Barthel - 2 (1,60) ⛔
Betsafe
Przyznam się bez bicia że trochę obawiam się tego spotkania. Mona Barthel nie jest jeszcze tak doświadczoną tenisistką jak Belgijka mimo podobnego wieku obu Pań. Optycznie lepiej się prezentuje Mona. Pytanie czy psychicznie Niemka podała zadaniu. Co prawda w styczniu M. Barthel pokonała Yanine w dwóch setach jednak było to na nawierzchni twardej. Y. Wickmayer dobrze się czuje na hali jednak jeżeli spojrzymy na wyniki Niemki na hali to bije na głowę Belgijkę w samej ilości rozegranych spotkań. Drugą sprawą jest zmęczenie. Niemka od Aucklandu oprócz porażki z S. Lisiecki i Viki nie zanotowała żadnej innej nieprzyjemności na korcie. Tak więc granie na czyste zwycięstwo w dwóch setach na Mone bym uważał, szczególnie że Y. Wickmayer to nie młody lis do bicia. Na pewno na korzyść jest serwis Mony. W ostatnim spotkaniu funkcjonował dobrze, do tego nadal szybko się porusza na korcie co na pewno będzie to wykorzystywać dzisiaj. Yanina także nieźle się prezentuje przy własnym podaniu jednak w moim odczuciu jest mniej regularna. Stawiam bez fajerek na Niemkę, która zyskała naprawdę w moich oczach po spotkaniu z V. Azarenką grając przez długą część spotkania jak równa z równą. Trochę dawno to było ale od tamtego spotkania niewiele się zmieniło na gorszę u Niemki.
by scotratez
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tak na szybko bo nie mam czasu:

Zakopalova - Bartoli
Typ 1 kurs 4.2 Betfair


Zakopalova prezentuje się tutaj znacznie solidniej niż Bartoli, ostatecznie wczoraj wyeliminowała Goerges! Forma Bartoli mnie nie przekonuje, natomiast Zakopalova rozgrywa jeden ze swoich lepszych turniejów. Kurs warty ryzyka.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Zakopalova K. - Bartoli M.
typ: Zakopalova (+1.5 seta)
Kurs: 2.21
Pinnacle
Oglądałem oba mecze Bartoli na tym turnieju i jedyne słowo, ktore opisuje jej grę - tragedia. Skoczek cieniutko strasznie. W meczu z Martic, pierwszy set wyciągnęła cudem. Gdyby Chorwatka nie miała siana w głowie spokojnie spotkanie do wygrania. Gdy nie będzie trafiała pierwszym serwisem Klara spokojnie jest w stanie zapakować Francuzkę nawet w 2 setach. Wczoraj Marion podobnie jak z Martic grała słabiutko. Fakt wyciągnęła niesamowicie w 2 i 3 secie, jedank wydaje mi się że to bardziej zasługa gorącego czajnika Vinci i ogromnego farta niż umiejętności. Powiem szczerze, ze gdy Bartoli nie toleruje, bo nie toleruje oburecznego fh (jedynym wyjatkiem był Santoro). W meczu z Chorwatka Francuzka gdy trafiala 1 serwisem czesto zdobywala punkty, jednak jak juz bylo widac wczoraj pierwsze podanie nie robi wiekszego wrazenie, jesli osoba, ktora odbiera nie jest drewniana tak jak Petra. Klara gra tutaj naprawdę świetnie. Bardzo soldine pierwsze podanie. W wymianach prezentowała się znacznie lepiej niż Goerges, która popełniała mase UE. Dawała radę z returnami przy pierwszym serwisie Julki, a ten jest o poziom wyzej niz 1 serwis Marion. Do tego warto dodać, że Bartoli i w meczu z Petrą i w meczu z Vinci wyglądała conajniej jak zwycięski koń po Wielkiej Pardubickiej. Dla mnie ten kurs to duży prezent od buków. Formy obu zawodniczek nie ma nawet co porównywać. Gdyby mecz nie odbywał się we Francji, grałbym czysty win Czeszki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać ze dwa słowa o wczorajszym meczu Barthel? Czy to Niemka zagrała gorzej czy to Wickmayer wspięła się na wyżyny swoich umiejętności?
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać ze dwa słowa o wczorajszym meczu Barthel? Czy to Niemka zagrała gorzej czy to Wickmayer wspięła się na wyżyny swoich umiejętności?
Na początku tak.Barthel 3-0 4-6,Barthel 5-0,5-5 7-6,Barthel 0-2,1-2,1-4,Barthel 3-6.

Barthel nie zgrała dobrze według mnie,owszem miała momenty bardzo dobrej ale miała też momenty w który waliła wysokimi piłkami do Wickmayer,sprowadzając samą siebie do defensywy.Nie wiem co chciała osiągnąć takimi zagraniami bo większość tych piłek wygrywała Belgijka,liczyła chyba na błąd,co z tego,że pare przebijała jak w końcu Yanina wygrywała punkt.Z tego co pamietam obie 30-pare UE,co na 3 sety zlym wynikiem nie jest.Wickamyer zasłużenie wygrała według mnie a Barthel chyba zabrakło nieco ogrania i bardziej doświadczona Yanina wygrała.Trzeba też podkreślić,że serwis Belgijki nie był taki dobry (DF przy SP dla Barthel w TB).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 26

krzysgd

Użytkownik
Po Barthel było widoczne zmęczenie - w ostatnich 6 tygodniach rozegrała mnóstwo dobrych, wyczerpujących meczów. Wickmayer grała &quot;swoje&quot;, jednak robiła wrażenie świeższej.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kerber A. - Wickmayer Y.
Szczerze to do dziś zastanawiam się jak Sharapova doszła do finału AO, tam jej umiejętności zostały zweryfikowane przez Azarenkę. Wczoraj pomimo wyjścia na prowadzenie bodajże w obydwu setach Rosjanka przegrała mecz i to dość pewnie przegrała. W jednym momencie straciła aż 5 gemów z rzędu. Choć moim zdaniem Kerber tutaj prezentuje się znakomicie, pomimo dość niskiego wzrostu nadrabia to silnie zbudowanymi udami niczym Serena Williams.
W głębi serca chciałbym, żeby to Niemka przeszła dalej, ale jednak rozum podpowiada, że cwana Wickmayer wygra ten mecz. Z drugiej strony najlepiej od tego meczu trzymałbym się z deka. Nie widziałem ani razu jak gra na tym turnieju Belgijka dlatego też trudno mi ocenić.
Dłuższe wymiany powinna wygrywać Niemka.
Serwis Niemka ma dość średni, za to już return wygląda o wiele lepiej.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Wickmayer zagrała wczoraj świetny mecz i zasłużenie awansowała do półfinału. Szczerze powiedziawszy nie sądziłem, że zagra tak fenomenalnie. Pomimo tego, że Barthel ma generalnie więcej atutów po swojej stronie udało jej się to zneutralizować. Bardzo mądrze prowadziła wymiany i popełniała mało niewymuszonych błędów, wiedziała kiedy trzeba przyspieszyć. Tak dojrzałego tenisa w wykonaniu Belgijki chyba jeszcze nie widziałem. Jest w super formie i nie sądzę, by mogła dzisiaj to przegrać. Wspomnicie moje słowa po meczu.
Wickmayer 8/10 @2.10
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Paryz 14-30 11.02.2012
Zakopalova - Bartoli
typ: 2-0
5.50
BAH
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju wta w paryzu reprezentantka gospodarzy marion bartoli spotka sie z czeszka klara zakopalova. Francuzka w tym turnieju rozegrala jak do tej pory dwa spotkania, gdyz z racji rozstawienia w pierwszej rundzie miala wolny los. Dla Bartoli te dwa spotkania nie byly jednak latwe. Francuzka zagrala w nich bardzo slabo, pokonala jednak Martic oraz po bardzo dlugim, trzzysetowym pojedynku Roberte Vinci. Klara rowniez nie grala wczoraj zbyt dobrze. Pokonala jednak Julie Goerges. We wczesniejszych dwoch spotkaniach Czeszka prezentowala sie duzo korzystniej i bez zadnych problemow odprawila Pironkova oraz Cornet. Francuzce nigdy nie gralo sie z Czeszka latwo. Ich bilans gier wynosi 2:2, natomiast na korcie twardym 1:1, Czeszka wygrala w ubieglym roku w Hobart 2:0, natomiast w new heaven triumfowala Francuzka 2:1. Biorac pod uwage slabsza forme na tym turnieju Francuzki uwazam, ze Czeszka jest w stanie wygrac to spotkanie i awansowac do finalu.
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
????
Klara Zakopalova - Marion Bartolli (2)

Typ: Zakopalova zwycięstwo


Stawka: 7/10j
Kurs: 3.50
Buk: bwin
Analiza:
Turniej, którego dyrektorem jest znakomita przed laty tenisistka Amelie Mauresmo, zbliża się do końca. W dniu dzisiejszym będziemy świadkami dwóch półfinałów turnieju z cyklu WTA w Paryżu. W pierwszym z nich o godzinie 14:30 zmierzą się Czeszka - Klara Zakopalova, nierozstawiona w tym turnieju oraz turniejowa dwójka, przedstawicielka gospodarzy - Marion Bartolli. Wbrew pozorom w tym meczu nie zagram na &quot;gospodarza&quot;, oraz na &quot;faworytkę&quot; tego spotkania u bukmacherów - Bartolli. Dlaczego? Bartolli wcale nie prezentuje rewelacyjnej formy w tym turnieju, w 1/8 pokonała 7:5,6:1 Petrę Martić, z którą jednak miała problemy, skuteczność pierwszego serwisu francuzki w tym spotkaniu to zaledwie 49%, oraz aż 7 podwójnych błędów. Pierwszy serwis Zakopalovej w spotkaniu z Pironkovą to 61% oraz jeszcze gładsze zwycięstwo 6:0, 6:3 . Bardziej skupię się jednak na wczorajszych spotkaniach ćwierćfinałowych.
Klara Zakopalova mierzyła się z reprezentantką Niemiec - Julią Georges. Po porażce w pierwszym secie 3:6, w którym pierwszy serwis był na poziomie 56%, w drugim i trzecim poprawiła go odpowiednio na 74% i 72%, zwyciężając w tym spotkaniu 3:6,7:5,6:1. Zakopalova nie ma jakiegoś super mocnego uderzenia serwisowego, ale jednak potrafi być skuteczna. Rzadko serwuje asy, w meczu z Georges zaledwie 1. Jednak Bartolli we wczorajszym meczu z Vinci była dwukrotnie bardzo blisko przegranej w meczu. Pierwszego seta przegrała 4:6, w drugim przegrywala już 1:4, ale tylko w sobie znany sposób oraz Vinci(skuteczność pierwszego serwisu w 2 secie 39%) wygrała go 6:4. Trzeci set to znowu fatalny początek i stan 2:5, Jednak udało się wyjść na 6:5 i potem tie break wygrany gładko do dwóch. Gdzie upatruję szansy na zwycięstwo czeszki? Właśnie w skuteczności pierwszego serwisu. Czeszka nie ma z tym większych problemów, więc Bartolli nie będzie miała tak łatwego odrabiania strat jak w meczu z turniejową siódemką - Włoszką Robertą Vinci. Bartolli w meczu z Vinci po pierwszym serwisie włoszki zdobyła tylko 19/55 punktów - 35%, w tym przypadku, gdyż Zakopalova lepiej serwuje za pierwszym razem będzie miała jeszcze bardziej utrudnioną sytuację, i ciężko będzie o przełamanie(chociaż wiadomo jak to w meczu pań bywa, czasem po 10 breaków w secie). Już lepiej Vinci radziła sobie z pierwszym serwisiem Bartolli ugrywając 28 punktów na 71 możliwych co daje 39%. Zakopalova z Georges miała aż 40% zdobytych punktów po pierwszym serwisie Niemki(18/45). Miała problem z wykorzystaniem break pointów(wygrywając tylko 4 na 13), ale jednak udało jej się łamać 4 razy. Georges miała ogromne problemy ze zdobyciem punktów po pierwszym serwisie Czeszki - 20/70 czyli 29% . Liczę, że tak samo będzie dzisiaj. Bartolli po wczorajszym szczęśliwym zwycięstwie powinna dziś ulec, kursy lecą już w dół. Postawiłem ok. godziny temu po kursie 3.50, teraz jest już zaledwie 2.80, więc myślę, że warto zagrać dziś na Klarę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom