>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Moskwa & Luksemburg, 17-23.10.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Gram na Cibulkovą. Dominika w ostatnim czasie radzi sobie naprawdę nieźle. Może w Moskwie nie pokonała nikogo znaczącego oprócz Very, ale czy to jej wina, że miała taką a nie inną drabinkę? Pojawiają się głosy, że Zvonareva wspomniane spotkanie odpuściła - szczerze mnie to śmieszy. Ale wiadomo - na własne potrzeby dorobi się wszystkie argumenty. Słowaczka była już właściwie poza turniejem, ale we właściwym momencie &quot;zatrybiła&quot; i zaczęła grać tenis przez duże T. Dzisiaj spokojnie objechała Vesninę. Bardzo dużo będzie zależało od jej pierwszego podania, bo Kanepi naprawdę ma dobry return.

Kanepi widziałem w spotkaniach ze Schiavone i Kuzniecową. Ktoś mówi, że ograła niezłe zawodniczki. Ale pamiętajmy, że Rosjanka i Włoszka od jakiegoś czasu są w słabiutkiej formie i zwycięstwo nad nimi nie ma aż takiego wydźwięku. Kanepi lubi grać z takimi zawodniczkami, które na korcie zachowują się podobnie jak ona, czyli sru przed siebie i aby do przodu. Była to widać ze Swietą, gdzie rywalka do pewnych piłek nie dochodziła, bo porusza się po korcie tak a nie inaczej. Z Cibulkovą będzie nieco inaczej, to jest jedna z bardziej ambitnych zawodniczek w tourze. Ona podobnie jak Petkovic i Bartoli, będzie się przewracać, potykać ale nie odpuści żadnej piłki. Zobaczymy co wymyśli Estonka, gdy mnóstwo piłek będzie wracać na jej stronę i będzie musiała się naprawdę namęczyć żeby wygrać każdy punkt.

Szanse dla mnie to 55/45 dla Słowaczki, więc kurs na nią biorę z pocałowanie ręki.

Cibulkova D. - Kanepi K. 1 2.00 ✅
7/10 Expekt

 
marian78 20

marian78

Użytkownik
ten bandaż moim zdaniem jej pomaga , bo nie może byc inaczej jak z dziwnej zawodniczki robi się powoli maszynka do wygrywania ze średniakami : &gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom