>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Moskwa & Luksemburg, 17-23.10.2011

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Niespodziewane, żeby nie napisać kuriozalne rozstrzygnięcie w wyścigu Marion Bartoli i Agnieszki Radwańskiej o występ w WTA Championships. Francuzka, która do gry w Stambule potrzebowała triumfu w Moskwie, ale ćwierćfinał z Jeleną Wiesniną oddała walkowerem!
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Niespodziewane, żeby nie napisać kuriozalne rozstrzygnięcie w wyścigu Marion Bartoli i Agnieszki Radwańskiej o występ w WTA Championships. Francuzka, która do gry w Stambule potrzebowała triumfu w Moskwie, ale ćwierćfinał z Jeleną Wiesniną oddała walkowerem!
nie walkowerem, bo była chora z tego co wiem. Infekcja ponoć. Powinniśmy się z tego cieszyć. Aga zagra w Masters ;).
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
Ja jak zobaczyłem teraz wynik meczu Kuznietsova-Kanepi to sobie pomyślałem, że jest następna kandydatka do posądzenia o umyślne przegrywanie meczy. Kanepi dwa dni temu grała jak ostatnia łajza, ledwo przeszła do następnej rundy i wygrywa teraz gładko z Rosjanką, która seta do tej pory nie straciła. Po prostu śmiech.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja jak zobaczyłem teraz wynik meczu Kuznietsova-Kanepi to sobie pomyślałem, że jest następna kandydatka do posądzenia o umyślne przegrywanie meczy. Kanepi dwa dni temu grała jak ostatnia łajza, ledwo przeszła do następnej rundy i wygrywa teraz gładko z Rosjanką, która seta do tej pory nie straciła. Po prostu śmiech.
Obejrzyj sobie powtórkę meczu. Kanepi grała naprawdę dobry tenis!
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
Obejrzyj sobie powtórkę meczu. Kanepi grała naprawdę dobry tenis!
No ok, wierzę że grała dobry tenis. Widocznie sobie przypomniała co wyprawiała w Azji, ale nie wydaje Ci się, że to coś nie tak skoro reprezentantka gospodarzy, która wcześniej seta nie straciła ledwie 3 gemy ugrała? Przecież ich nie dzieli aż taka przepaść. W ciemno stawiałem na Rosjankę, bo Kanepi w meczu poprzedniej rundy pokazała naprawdę niewiele, bardziej Schiavone mecz przegrała niż Kanepi go wygrała.
Ja już odpuszczam stawianie Moskwy, zresztą takie &quot;sensacje&quot; w sumie nie powinny dziwić, tenisistką już wakacje w głowie;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Vesnina nie ma szans z Cibulkovą. Oglądałem mecz Rosjanki z Ivanovą, grała tylko trochę lepiej, ale i tak słabo, a Cebula zaprezentowały ogień ze Zvonarevą, sporo mistrzowskich akcji. Gram teraz na Słowaczkę, że wygra cały turniej (kurs 3), bo przed finałem z Safarovą/Kanepi na pewno nie będzie lepszego (choć to może nie być łatwy mecz).
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Cibulkova wcale nie zagrała tak genialnego meczu z Rosjanką, która sprawiała momentami wrażenie, jakby chciała odpuścić ten turniej i porządnie przygotować się przed Stambułem. Poza tym Cebula ma kłopoty z nogą - wczoraj brała medical time i nie wyglądało to najlepiej. W dodatku ostatnio rozegrała sporo spotkań i ma prawo być zmęczona.
Elena Vesnina @3.50
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Co do meczu Cibulkovej z Vesniną to kurs w granicach 1,28 na Słowaczkę jest co najmniej śmieszny ;) Nie oglądałem meczy w poprzedniej rundzie bo trzeba było popracować, ale jak dla mnie Rosjanka nie jest bez szans (Moskwa też ma tutaj jakieś znaczenie :razz ???? . Nie wiem czy Zvonareva po prostu nie chciała odpocząć przed Stambułem - jak dla mnie normalna rzecz - ale meczu nie widziałem więc się na ten temat nie wypowiadam.
Skoro nawiązałem już do Stambułu to tak się zastanawiam czy Azaranka dzisiaj czegoś nie &quot;zrobi&quot; :razz: Bukmacherzy na razie nic nie podejrzewają, ale ja bym przestrzegał przed dzisiejszym graniem na Białorusinke po kursach 1,25!!! Gdzieś tam sam zagram na Niemkę, która może nie jest w swojej najwyższej formie, ale końcówka sezonu rządzi się swoimi prawami :grin:
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Zgadzam się ze zdaniem o Azarence. Bardzo możliwe, że odpuści, w końcu to nie jest ważny turniej, mała pula, te kilka punktów jej już nic nie da, trzeba zostawić siły na Stambuł. W Pekinie przerwała grę, to tutaj tym bardziej. Coś czuję krecz po pierwszym secie (niekoniecznie przegranym!). Albo wygrana przyjdzie jej łatwo albo odda mecz, nie sądzę by walczyła za wszelką cenę, bo po prostu nie ma specjalnie o co. Powinna się skupić na ważniejszych turniejach.
Georges @ 4,00 (u buka, który rozliczy krecz Białorusinki za win)
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Zgadzam się ze zdaniem o Azarence. Bardzo możliwe, że odpuści, w końcu to nie jest ważny turniej, mała pula, te kilka punktów jej już nic nie da, trzeba zostawić siły na Stambuł. W Pekinie przerwała grę, to tutaj tym bardziej. Coś czuję krecz po pierwszym secie (niekoniecznie przegranym!). Albo wygrana przyjdzie jej łatwo albo odda mecz, nie sądzę by walczyła za wszelką cenę, bo po prostu nie ma specjalnie o co. Powinna się skupić na ważniejszych turniejach.

Georges @ 4,00 (u buka, który rozliczy krecz Białorusinki za win)
jak to o co? o kase!! ile z puli 720 k$ jej przypadnie jak wygra ..? a przeciwniczki żadne.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
uwierz mi, że to nie są żadne pieniądze dla zawodniczki z top5 rankingu mającej predyspozycje na wygrywanie wielkich szlemów
nie chodzi o przeciwniczki tylko o to, że potrzebuje moc na następne mecze, które już za 3 dni się zaczynają
edit: jednak nie odpuściła, został finał z Niculescu, więc wygra go na luzie
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
Cibulkova vs Safarova 1 2.15

Nie wiem z kad ten kurs na Cibulkova w moim odczuciu jest faworytka Safarova ledwo co wykaraskala sie z kanepi przegrywala juz 2-5 w 3 secie z Cibulkova rozda pare prezencikow i papa kurs 2.15 biore z pocalowaniem reki


christopher48 // Safarova przegrała z Kanepi, więc Twój typ jest (że tak powiem) wirtualny. Mogłabyś (wnioskuję po nicku, że jesteś kobietą) wytłumaczyć o co Ci chodzi z podaniem tego typu? Może się po prostu pomyliłaś?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
banditos 12

banditos

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Kaia Kanepi @2.10✅✅✅

Napewno nie jest to jakiś pewniak ale jak dla mnie spore value. Dla Cibulkovej to drugi finał z rzędu, tydzień temu przegrała z Kvitovą (co zaskoczeniem nie było), lecz jutro już powinna triumfować. Kanepi w tym turnieju pokonała kolejno Errani, Schiavone (po słabym meczu), grającą słabo tamto spotkanie Kuznetsovą oraz dziś po zaciętym boju Safarovą. Cibulkova drogę do finału miała napewno trudniejszą, a przynajmniej jedną przeszkodę - Verę Zvonarevą. Nie zgodzę się tu, że Rosjanka mecz poprostu odpuściła, gdyż to Cibulkova lepiej rozegrała końcówkę meczu. Dziś Słowaczka miała w zasadzie dzień odpoczynku, gdyż podczas spacerku z Vesniną za wiele się nie namęczyła (pokazując przy okazji swoją siłę zwyciężając 6:0 6:2). Dotychczasowy bilans H2H to 2:0 dla Estonki jednak zawsze były to zwycięstwa po 3 setowym boju. Teraz nadszedł czas na pierwszy tryumf Słowaczki.​
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Fakt faktem, że Cibulkova dobrze prezentowała się w tym tygodniu, jednak tutaj będę upartywał zwycięstwa Estonki, która pod koniec sezonu osiąga bardzo dobre wyniki i widać, że jest w &quot;gazie&quot;. Jej agresywna i siłowa gra na kortach halowych jest trudna do zatrzymania. Pokonała w półfinale Safarową, gdzie widać było ,że jest pewna swojej gry i umiejętności. Dobrze serwuje, bardzo kąśliwy forhend i ogólna solidność w wymianach.
Po drugiej stronie Cibulkova, która również w ładnym stylu pokonała dziś Vesnina, jednak przeciwko zawodniczce pokroju Kanepi nie będzie już tak łatwo. Estonka popełniała więcej błędów w jej pierwszym meczu z Schavione, jednak później z dnia na dzień tych błędów było coraz mniej i jej gra wyglądała solidniej. Stawiam tutaj na Estonke, która moim zdaniem przeważa głównie swoim serwisem i grą z głębi kortu, do tego popełnia mniej błędów niż Cibulkova, która ma dość specyficzny styl gry: &quot;byle uderzyć jak najśilniej w kort, niekoniecznie celnie&quot;


Dominika Cibulkova - Kaia Kanepi @1,76 / Pinnacle ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cibulkova - Kanepi

Hmm jak dla mnie to zdecydowanie Słowaczka wygra ten turniej. Oglądam jej mecze prawie od początku turnieju i chyba można zaryzykować powiedzenie, że jest to jej jeden z najlepszych turnieji w tym roku. Jedynie przeszkodzić w zwycięstwie może jej kolano, które nie jest w zbyt dobrej formie. Kanepi dziś z Safarovą jak dla mnie powinna przegrać oglądając pierwszy set i według mnie &quot;co się odwlecze, to nie uciecze&quot; i w finale przegra!

Cibulkova @ 2,10✅✅✅
 
R 16

rskull

Użytkownik
. Cibulkova drogę do finału miała napewno trudniejszą, a przynajmniej jedną przeszkodę - Verę Zvonarevą. Nie zgodzę się tu, że Rosjanka mecz poprostu odpuściła, gdyż to poprostu Cibulkova lepiej rozegrała końcówkę meczu
Chyba muszę sie dużo nauczyć o tenisie. Kogo ona pokonała Zakopalovą Hercog Vesine, bo o pokonaniu Very tu nie można mówić , Rosjanka sama się wykończyła. bo jak można opisać sytuacje gdzie Vera prowadzi 3-2 w drugim secie i serwis ma i nagle przestaje grać zero serwisu, który do tej pory był bardzo dobry albo co druga piła w metrowy aut bardzo dziwne. Najlepsza sytuacja w secie końcówka 40-15 rosjanka nie łamie, a w następnym gemie złamana prowadząc 40-0 i mając pare sytuacji na kończący punkt, gdzie cibulkova całkowicei wyrzucona poza kort Vera albo w aut albo z metra w siatke gdzie cały kort wolny. To nie jest normalne w przypadku zawodniczki z ósemki.
Cibulkova dobrze gra ale moim zdaniem Kanepi pokonała o wiele lepsze zawodniczki. ????
Errani, Schavione, Safarova, Kuznetsova te nazwiska chyba każdy zna.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cibulkova drogę do finału miała napewno trudniejszą, a przynajmniej jedną przeszkodę - Verę Zvonarevą. Nie zgodzę się tu, że Rosjanka mecz poprostu odpuściła, gdyż to poprostu Cibulkova lepiej rozegrała końcówkę meczu.
Te słowa też mnie trochę przycięły ???? Coś chyba nie tak napisałeś, bo ja wyżej zostało wymienione to przeciwniczki nie były rewelacyjne.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Cebulkowa rządzi na tym turnieju, Kanepi natomiast wykorzystuje tylko potknięcia rywalek
obie podobnie przebijają, aczkolwiek Cebulkova potrafi przebić krócej pod linię, ponieważ dużo lepiej biega
Cebulkova is the winner.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom