>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Montreal - 25.07-31.07.2016

Status
Zamknięty.
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Ten kto postawił na Ruską, dobry humor musi mieć. To co gra Pavlyuchenkova a co przegrywa, to jest dramat. Prowadzi cały mecz, kontroluje całe spotkanie, a jak ma 40;15 przy własnym serwisie przegrywa 3x z rzędu 4 punkty.. TB w drugim secie to samo 3-0 &gt; 3-6. I to jeszcze DF i 3 piłki które powinny być jej, wystarczyło piłkę zmieścić w korcie, a ona po autach daje.
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Kuznetsova-Halep 2 @1.44 b356
Halep wczoraj demolka na Pliskovej, na swoim podaniu prawie ze niezagrozona. Forma jest, gramy o wynik. Kuznetsova potrafi zaskoczyc, zdarzy sie jej bardzo dobry wynik jak w Miami, ale Halep jest w szczytowym punkcie swojej kareiery w tych latach. Sadze, ze Rumunak tym bardziej chcialaby wygrac nawet caly turniej, gdzy w tamtym seoznei sprzed nosa sprzatnela go rewelacyjna Bencic. Warunki silowe na korcie dosc podobne, ale mlodsza Halep powinna zyskiwac z czasem. Kuznetsova na pewno sie bedzie starac, ale w tej chwili Halep wedlug mnie jest lepsza.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Halep czy Kuznetsova? Trudno powiedzieć która miała trudniejszą drabinkę,obie grają an tym turnieju dobry tenis,można się spodziewać zaciętego meczu.Ja bym szedł bardziej w stronę Halep.

Jakieś rzeczowe argumenty? Kurs, bukmacher?/Macko18
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Kasatkina- Keber: TYP: Kasatkina, 2,30 , bet365⛔ niestety Kasatkina przegrała mecz w głowie zanim wyszła z szatni

Po tym co zobaczyłem wczoraj meczu Kerber-Svitolina, typ może być tylko jeden i jest to typ na Rosjankę. Kerber po zakończeniu Wimbledonu gra straszny piach, w zeszłym tygodniu męczarnie na mączce z młodą Szwedką Lister w Bastad, według mnie zabrakło troszkę doświadczenia. Później walkover oddany Arruabarrenie i podróż do Kanady na hard-courty. Pierwszy mecz męczarnie w 3 setach ze słabą Lucic-Baroni i wreszcie wczoraj cyrki w meczu ze Svitoliną notabene mistrzynią w przegrywaniu wygranych pojedynków (niedawno w jakimś turnieju miała 5*:1 w tiebreaku bodajże z Putintsevą i przegrała 5:7) Wczoraj mogła zamknąć sprawę w 2 setach najpierw 5*:4, później 6*:5, niestety po raz kolejny Ukrainka pokazała że najsłabszą jej stroną jest psychika. Kerber przebijała przez środek a Ukrainka waliła w siatkę albo po autach. Jak Ukrainka zaczęła trafiać backhadem po crossie i przyspieszać grę, Niemka kolokwialnie mówiąc nie wiedziała co się dzieje. Typ głównie przeciw Keber, chyba dziewczyna potrzebuje odpoczynku.
Rosjanka na hardzie gra przyzwoicie, w Kanadzie pokonała w trzech setach Doi, w drugiej rundzie Stosur i wczoraj Vinci, która przypomnę w 2015 roku w US Open ograła samą Serenę :grin:

--------------------------------------------------------------------------------------
Konta-Kucova: typ: Kucova , 5,00 , bet365✅✅✅ easy :cool:

Kolejny mecz, którego kursów nie rozumiem. Ok, Konta w gazie, wygrała turniej w Stanford, (po męczarniach z Zheng) i finale z Venus. Na przeciw Słowaczka, która całkiem fajnie sobie tutaj pogrywa 4 mecze wygrane z pozycji doga z nie byle kim bo, kolejno McHale, Wickmayer (wygrała turniej w Washingtonie w ostatni weekend), Suarez Navarro (zawsze groźna na każdej nawierzchni) no i wreszcie wczoraj Bouchard (wielka nadzieja gospodarzy), po bardzo dobrym meczu. Dla mnie nie jest tutaj bez szans, po takim kursie próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Keys-Halep 2 @1.57 b365
Koeljen ciekawe zestawienei pt &quot;sila konta technika&quot;. Halep mi sie bardzo podoba, lubei jej tenis, to ze forma zyzkuje to juz nie ma co powtrarzac. Rumunka ma potencjal, zeby zostac liderka rankingu i wygrac szlema w swojej karierze, ale to chyba zadna nowosc. Keys na razie niszczyla rywalki, ale dzis zawodniczka, ktora gra zdecydowanei najlepiej w korcie. Amerykanka tez sie wylamala troche w tym Canadian Open, gdyz duzo lepiej grywala tez w Cinci. Halep drugi rok z rzedu w finale Rogers Cup w Kanadzie. Rok temu nie udalo sie wygrac i Rumunka przegrala final z Bencic, wiec teraz jest kolejna szansa.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Keys vs Halep Keys
Keys jest o wiele swiezsza niz Simona.. Simona w gazie, wczesniej wygrany turniej u siebie w Rumuni, teraz final w kanadzie.. Keys na Wimbledonie postawila sie rumunce, pomimo tego ze trawa nie jest ulubiona nawierzchnia Keys.. na kortach twardych 1:0 dla amerykanki.. patrzac, ze wczoraj zagrala tylko godzinke, do tego fakt, ze gra prawie jak u siebie, wychowala sie na kortach twardych stawia ja w roli faworytki.. Gdyby to byl pojedynek na maczce, smialo bralbym Simone, ale solidny grafik rumunki, plus bomby jakie bedzie posylac amerykanka nie beda za mile dla Halep.. Simona do kazdej pilki biegac nie bedzie bo zabraknie po prostu sil a dwa amerykanka na twardych kortach jest mega grozna.. Wczorajszy mecz z Kerber byl ciezki dla Simony, nie wierze w to, ze dzis bedzie rześka po tym jak Kerber zafundowala jej taki maaraton na pelnym sloncu .. Podsumowując Keys win 2.4 Sportingbet
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Keys-Halep 2 @1.56 Marathon ✅ nie był to piękny mecz, Halep solidnie w defensywie
Udało mi się złapać po 1,72 wczoraj w nocy jak tylko 1xbet wystawił kursy, ale dalej widzę w tym becie value. Oglądałem mecze Halep i Keys, tutaj buki powinny dać 1,40 na Halep. Keys kiedy dostaje kilka piłek obronionych pod końcową zaczyna się gotować. Tak było chociażby w meczu z Venus Williams, która grając straszną padakę wygrała z nią seta odbijając właśnie wysokie piłki pod końcową. Halep dużo lepiej biega i zabije Keys swoją regularnością. O ile w wymianach poniżej 5 uderzeń będzie wyrównanie, o tyle w dłuższych wymianach będziemy widzieli zdecydowaną przewagę Halep. Wcześniejsze mecze Keys grała z dziewczynami, które grały wysoką piłkę na 2 metry przed końcową linię, co jest dla niej jak woda na młyn. Przy płaskich zagraniach kątowych Halep nie będzie miała czasu ustawić się do tych strzałów po liniach, co będzie skutkowało dużą liczbą błędów. Jeżeli Amerykance nie będzie siedział serwis, to będzie to szybkie 2:0. Umówmy się, rozrzucanie z końcowej to ulubiona gra Halep, a Keys niestety brak regularności.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Keys jest o wiele swiezsza niz Simona.. [/b]
Typu nie neguję, ale raczej Halep nie będzie się ograniczać, gdyż nie leci do Rio w przyszłym tygodniu w przeciwieństwie do Keys. Tenisiści różnie traktują igrzyska, ale coraz częściej jednak czołówka traktuje je jako jeden z priorytetów (choć tych pań nie jestem w stanie stwierdzić czy je dotyczy, gdyż nie mają żadnego szlema). W meczu z Kerber, pomimo huśtawki obu pań w meczu, Halep dobiegała do prawie każdego mocnego crossa backhandowego Andżeliki. Po turnieju w Bukareszcie miała tydzień przerwy oraz Keys rozegrała tu jeden mecz więcej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom