>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Monterrey, Kuala Lumpur 02.03-08.03.2015

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik

Miejsce: MONTERREY, MEXICO
Data rozgrywania: 02.03.2015-08.03.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $500,000
Oficjalna strona turnieju: http://abiertomonterrey.com/2015/
Drabinka: http://abiertomonterrey.com/2015/tournament/draws/singles/
Plan gier: http://abiertomonterrey.com/2015/tournament/horarios/orden/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/mexico/wta-monterrey/

Miejsce: KUALA LUMPUR, MALAYSIA
Data rozgrywania: 02.03.2015-08.03.2015
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.bmwmalaysianopen.com/
Drabinka: http://www.bmwmalaysianopen.com/Pages/Contents/Documents?category=Draws
Plan gier: http://www.bmwmalaysianopen.com/Pages/Contents/Documents?category=OOP&amp;year=2015
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/malaysia/wta-kuala-lumpur/

Monterrey MD + Q lists
MD list
1. Ivanovic
2. Bouchard
3. Errani
4. Jankovic
5. (SR)Zvonareva
6. Pavlyuchenkova
7. Stephens
8. Garcia
9. Vandeweghe OUT - Replaced by Shvedova OUT - Replaced by Smitkova
10. Riske
11. Bacsinszky
12. Begu OUT - Replaced by Soler Espinosa
13. Vinci
14. Rybarikova
15. Niculescu
16. Knapp
17. Davis
18. McHale OUT - Replaced by Larsson
19. Lucic-Baroni
20. Cepelova OUT - Replaced by Tomljanovic
21. Puig
22. Hantuchova
23. S.Zhang (#63)
Top Alts
#1 Mladenovic
#2 Bertens
#3 Schmiedlova
Q list
1. Lepchenko
2. Shvedova OUT - Replaced by Jaksic
3. Smitkova OUT - Replaced by Vickery
4. Wickmayer
5. Soler Espinosa OUT - Replaced by Konta
6. Bertens
7. Larsson OUT - Replaced by Chirico
8. Mladenovic
9. Schmiedlova
10. Hercog
11. Rogers
12. Krunic
13. Scheepers OUT - Replaced by Tatishvili OUT - Replaced by U.Radwanska
14. Arruabarrena
15. Torró Flor
16. Tsurenko
17. Babos
18. Townsend
19. Min
20. Falconi
21. Cirstea OUT - Replaced by Duque Mariño
22. Van Uytvanck
23. Date-Krumm
24. Maria
25. Larcher de Brito
26. Ormaechea
27. Hradecka
28. Hogenkamp (#126)
Top Alts
#1 Karatancheva
#2 Hozumi
#3 Kania
Kuala Lumpur MD + Q lists
MD list
1. Wozniacki
2. Suárez Navarro
3. Dellacqua
4. Diyas
5. Nara
6. Koukalova
7. Jovanovski
8. Gajdosova
9. Goerges
10. Erakovic
11. SS.Zheng
12. Kudryavtseva
13. Dulgheru
14. Voegele
15. Mestach
16. Q.Wang
17. Witthoeft
18. Doi
19. Oprandi
20. Putintseva
21. Kumkhum (#115)
22. Duan
Top Alts
#1 Eguchi
#2 Mayr-Achleitner
#3 Buyucackay
Q list
1. Buyukakcay
2. Zanevska OUT - Replaced by Kulichkova
3. Mayr-Achleitner
4. Kozlova
5. Zhu
6. Duan OUT - Replaced by Aoyama
7. Gavrilova
8. Eguchi
9. Linette
10. Hsieh
11. Y.Wang
12. Piter
13. Abduraimova
14. Beygelzmier
15. K-L.Zhang
16. Voracova
17. Y-F.Xu
18. F.Liu
19. Broady
20. Ozaki (#178)
Top Alts
#1 Y-J.Chan
#2 Namigata
#3 Amanmuradova

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Pierwsza runda kwalifikacji

Hradecká - Hozumi (19:00 01.03.2015)
typ DW 2:0 bet365 ⛔ 4:6 7:5 6:3 szkoda pierwszego seta niestety typ w plecy
kurs 1,65 szkoda że znalazłem dopiero teraz bo w nocy nawet 2,50 było
Hradecka potrafi walczyć co pokazała w Australian Open gdzie przeszła kwalifikacjie i 3 rundy a w drugiej pokonała nawet Ivanovic. w Rio miała mniej szczęścia ale na usprawiedliwienie muszę dodać że trafiła od razu na Vinci a to słaba zawodniczka nie jest. W Acapulco też radziła sobie dobrze w kwalifikacjach ale w pierwszej rundzie trafiła na Errani.

Hozumi natomiast to zawodniczka typowo pod ITFy i nie spodziewam się tu po niej większych rewelacji
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Monterrey, Qualification - 1. round, hard
HLAVACKOVA - Min ✅ 6-3,6-3
@ 2.05
oddsring
Hlavackova pomimo tego ze zajmuje miejsce na początku trzeciej setki , a Min jest w pierwszej setce rankingu WTA gram na Andree . Min pokonała w obecnym sezonie jedynie Scheepers i było to na zimie , na hardzie zanotowała trzy czapy i za każdym razem w dwóch setach . Hlavackova na hardzie 4/4 i wygrane w turniejach ITF . Ani jedna ani druga nie jest świetnie uzdolniona , jest to WTA dlatego gram na tą co poprostu coś wygrała w tym seoznie i jest na nią większy kurs .
Arruabarrena-Vecino - ORMAECHEA ✅ 2-6,4-6
@ 2,25
oddsring
Hiszpanka w tym roku bilans 1/4 i to jedno zwyciestwo odnotowała na AO z wiekową już czeszką Voracova . Argentynka 5/5 i można zaznaczyc zwycięstwo nad Dominguez-Lino oraz dzisiejszą rywalką , gdzie pokonała ją w Hobart w trzech setach .
Są to kwalifikacje i to jeszcze WTA więc te mecze gram w Doublu @ 4,61 bez żadnych szaleństw .
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
M 27

mlody160

Użytkownik
WTA Kuala Lumpur
Godzina: 8:30
Spotkanie: Kozlova Kat. - Zheng S.
Typ: 2
Kurs: 2.50

W poniedziałek o 8:30 czasu polskiego ma rozpocząć się pojedynek w 1/16 turnieju w Kuala Lumpur. Wydaje mi się, że kurs na Zheng jest nieco zawyżony. Owszem w ostatnim czasie odniosła dwie duże porażki (Dulgheru i Jankovic). W tym sezonie Kozlova spisuje się nieco lepiej od Zheng, która popadła w mały kryzys. Pomimo tego wydaje mi się, że będzie to wyrównany pojedynek, ale Chinka jest bardziej doświadczoną zawodniczką i to właśnie ona powinna wygrać to spotkanie. Kurs 2.50 wydaje mi się, że zasługuje na małe ryzyko.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
WTA Kuala Lumpur
02.03.2015 10:05
Qiang Wang - Magda Linette
Typ: Magda Linette
Kurs: 2.10
Buk: Betsson

Magda zmierzy się z Qiang Wang, która w tym roku jest w mocno średniej formie. 4 wygrane i 5 porażek dumą nie napawają. W przeciwieństwie do Linette, która wygrała w tym roku już 2 turnieje ITF i ma świetny bilans. Ostatnio oddała mecz w Indiach żeby przylecieć do Kuala Lumpur i przygotować się do kwalifikacji do turnieju WTA. Wygrała tutaj łatwo 2 mecze w kwalifikacjach, zwłaszcza dzisiejszy mecz z Liu 6-2 6-1. Ma dobry serwis, co na hardzie jest sporą przewagą. Azjatki znane są z tego,że serwisem nie bombardują i ich gra głównie opiera się na trzymaniu piłki w korcie. H2H 2-0 dla Magdy, oba mecze grane w zeszłym roku. Nie widzę tutaj atutów po stronie Wang, wg mnie Linette powinna zdobywać przewagę serwisem a i returnem niszczyć serwis Wang. Widzę tutaj zwycięstwo Linnette i nie wykluczone,że 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
plusman 29

plusman

Użytkownik
Kolejne dwa pomysły na zagranie tego turnieju
właśnie pisząc analizę zauważyłem że się zaczął - złapałem kurs 4,33 przy 2:1 w gemach
Mattek Bethanie vs Ormaechea Paula - typ 2 3,13 Pinnacle 6-1 4-6 6-4
Nie wiem dla czego tak oceniana jest wysoko Mattek - dziewczyny mają podobny bilans a Ormachea ostatnio radziła sobie bez większych problemów z dziewczynami z tych pozycji rankingu
Mattek wygrała 2 z 2 spotkań między nimi ale ostatni o w 2013 roku i to w dodatku na innej nawierzchni (na Clayu)

02.03 18.00
Zvonareva vs Riske - typ 2 - 2,25 Bet365
tu zaryzykuje pomimo H2H - dziewczyny wyglądają bardzo wyrównanie więc nie widzę tu podstaw dla różnicowania stawek a nawet po analizie Riske wygląda odrobinę lepiej
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Monterrey, Qualification - quarterfinal, hard

MATTEK BETHANIE - Falconi Irina ✅ 6-4,2-6,6-2
@1,85 oddsring


@plusman , bukmacherzy cenią bardziej Mattek ponieważ ona grywa turnieje rangi WTA i czasem coś jej się tam uda wygrać , a jej rywalka wczorajsza również próbowała swych sił w WTA , ale bez żadnych sukcesów praktycznie odpadając w pierwszym meczu .
Falconi natomiast to stała bywalczyni turniejów rankgi ITF i nie sądze , aby dziś mogła coś zdziałać .
Mattek w tym sezonie 6-4 , Falconbi 13-5 ale co z tego skoro jakies tam wygrane w ITF-ach , których nawet nie będę przytaczał .
Mattek odpadła w Acapulco w R16 z Garcia w Rio R16 z Begu a na AO w 3R z Halep i żadna z tych porażek nie przynosi jej ujmy .
Falconi odpadłą w Acapulco w Q-R16 z rumunka z 527 miejsca WTA ! Tutaj najpierw pewnie ograła Rodriguez z czwartej setki , a później troche męczyła się z polką Kania rozgrywając w dwóch setach łacznie 24 gemy .
Nie daje tutaj żadnych szans Falconi na wygranie .
Do tego daje HOGENKAMP @ 1,85 ⛔1-6,2-6--&gt;http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-03-2015-poniedzialek-119209-2.html#post5191128
Wspólne @ 3,42 oddsring⛔
e: zajebiś*** się pomyliłem tutaj z Hogenkamp

LARSSON JOHANNA - Bertens Kiki ✅ 6-3,6-2
@ 1,50
oddsring
Larsson jak narazie w obecnym sezonie miło mnie zaskakuje , bilans wynosi 10/7 gdzie w Rio zaliczyła półfinał ostatecznie przegrywając z Errani , oraz ostatni turniej w Acapulco QF odpadając z Bracszinsky , ale pokonując w 1R Stephens .
Kiki odpadła w Acapulco już w R16 z bułgarką Karatantcheva[156 WTA] przegrywając w dwóch setach . Wcześniej grała w Fed Cup zaliczając tam jedno zwycięstwo i jedną porażke .
Larsson jest wg. mnie bardziej utalentowana i co najważniejsze ma forme , która powinna jej pomóc w pokonaniu młodszej holenderki .

BABOS TIMEA - Bondarenko Katerina ✅7-5,2-6,6-4
@ 1,60
oddsring
Panie grały ze sobą w tym roku w hali w Antwerp i wówczas po trzy setowym pojedynku lepsza okazała się Bondarenko i dzis czas wziąść rewanż za tą porażkę . Timea to rocznik 93&#39; i jest o 7 lat młodsza od Kateriny , ale nie przeszkadza mi to w postawieniu na nią . Tutaj w kwalifikacjach pokonała już Vickery oraz Duque-Marino . W Doha nie powiodło jej sie bo odpadła w kw. z Kozlova . Ukrainka Bondarenko tutaj kwalifikacje tak samo bez straconego seta wygrywając m.in. Karatantcheva i Van Uytvanck .
Stawiam na Babos bo stawia sobie wyzsze ccele w swojej karierze i np. poprzedni sezon próbowała swych sił w turniejach WTA , jest młoda , a cele szczytne , natomiast ukrainka to typowa zawodniczka ITF .
Wspólne @ tych dwóch meczy : 2,40 oddsring✅ .
Po wczorajszym udanym dniu dziś myśle ,że nie strace i wejdzie chodź jeden z tych dwóch kuponów , dodam , że mecz Larsson jest meczem już 1R .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szpil 313

szpil

Użytkownik
KUALA LUMPUR - RUNDA 1

Qiang Wang v Magda Linette @ 1.80 Bet365

A ja tutaj widzę zwycięstwo Chinki, która w ostatnim czasie jest w przyzwoitej formie: zwycięstwo z Rodiną (96) która w Australii i Tajlandii robiła trochę zamieszania na kortach, zwycięstwo z Nara (57) która na pewnym poziomie zawsze jest groźna, zmiażdżenie Anniki Beck. Przegrane z: Pennettą po zaciętej walce oraz z Flipkens również po zaciętej walce, wstydu nie przynoszą.
Nasza rodaczka, łatwo ograła Liu oddając przeciwniczce 3 gemy, ale z Shapatavą to już tak ciekawie nie wyglądało. Niby serwis Magda ma groźny, ale będąca zupełnie bez formy już od dłuższego czasu Shapatava przełamała ją 4 razy...
Wang ma coś do udowodnienia, w zeszłym roku na swojej ziemi 2 razy poległa z Magdą, a więc Wang oprócz formy ma również podwójną motywację.
Oczywiście głowy nie daję, ale przesłanki na zwycięstwo Wang są.
 
luta18 44

luta18

Użytkownik
WTA Monterrey
02.03.2015 18:00
Hogengamp R.-Radwańska U.
Typ: Radwańska U.
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
1:6 i 2:6 Easy money

W dniu dzisiejszym będziemy świadkami meczu pomiędzy holenderką Hogengamp a naszą Ulą. Obie panie grały ze sobą raz w karierze w zeszłym roku w kwalifikacjach do US Open, górą wtedy była holenderką pokonując Ulę 2:1. W dniu dzisiejszym przyszedł czas na rewanż. Jak dotychczas Ula brnie przez kwalifikacje bez zarzutu, zawodniczki które pokonała wprawdzie nie były jakiegoś wysokiego kalibru bo z 2 i 5 setki ale wierze że, z holenderką również będzie łatwe zwycięstwo i zobaczymy wreszcie naszą rodaczkę w turnieju głównym.
Powodzenia.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sanchez - Hercog
Proponowany typ: under 18,5g @ 1,72✅
Stawka: 4/10
Bet365

W tym meczu różnica klas spora i reprezentantka gospodarzy nie ma się czym równać z bardziej ograną i znacznie lepszą Poloną Hercog. Sanchez w tym roku na wyższym poziomie zaledwie jeden mecz z Lesią Tsurenko, gdzie ugrała zaledwie dwa gemy, więc nie sądzę, by tu mogło coś przeszkodzić w porównywalnym rezultacie. Słowenka od początku sezonu pokazuje, że grać potrafi, fajne wyniki w Australii, w Acapulco trafiła od razu na przyszłą finalistkę, a więc Carolinę Garcię, ale w tym starciu jest murowaną faworytką i nie widzę innej opcji niż gładkie zwycięstwo tej tenisistki. Linia spora, zapas sześciu gemów, więc przy stanie 6-3, 6-3 nawet typ wchodzi, więc naprawdę warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Hogenkamp - Radwańska
1 @1,95
Unibet

Bardzo przyjemny kurs na Holenderkę, która prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze.. jak dotąd przegrała z Kvitovą, Bacsinszky czy Hantuchovą czyli z zawodniczkami o wiele lepszymi.. Ula oczywiście też niezła forma od początku sezonu ale nikogo takiego nie pokonała i niczego takiego nie osiągnęła w tym roku. Ja stawiam zdecydowanie na Holenderke ????
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hogenkamp - Radwańska
1 @1,95
Unibet
Bardzo przyjemny kurs na Holenderkę, która prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze.. jak dotąd przegrała z Kvitovą, Bacsinszky czy Hantuchovą czyli z zawodniczkami o wiele lepszymi.. Ula oczywiście też niezła forma od początku sezonu ale nikogo takiego nie pokonała i niczego takiego nie osiągnęła w tym roku. Ja stawiam zdecydowanie na Holenderke ????
Powodzenia.
Piszesz, że Hogenkamp w bardzo dobrej dyspozycji i wyciągasz porażkę z Hantuchovą, czyli wg Ciebie lepszą zawodniczką. Okej, ale weź pod uwagę, że Ulka pokonała Danielę i do tego Schiavone czyli nie byle kogo.
Piszesz, że Polka nikogo nie pokonała i nic nie osiągnęła, ale powiedz kogo pokonała Holenderka? Żadnej tenisistki z pierwszej setki, więc nie wiem nad czym ten zachwyt.
Analiza dość lipna, ja stawiam na Ulkę @ 1,83 ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Dulgheru vs Lisicki - 1 @ 2.55 Pinnacle
Drugi set zdecydowanie zbyt pokręcony. Ale win to win ;) 6/4 7/5

Każdy kto widział ostatnie mecze niemki wie skąd ten typ. Sabine gra fatalnie. Serwis nie działa, piłki wali na aut i w siatkę. Generalnie - tragedia. Jestem pewien, ze w takiej formie każda tenisistka po drugiej stronie siatki to spory problem. Jej obecna przeciwniczka z drugiej strony może nie błyszczy ale pokazała ostatnio kilka wyników. Co prawda 25 Lutego kreczowała w meczu z Woźniacki ale jakoś mnie to nie martwi. Jestem pewien, że już wszystko na miejscu. Osobiście polecam, gram trochę ostrożniej ale przy takim kursie uważam, że bardzo warto bo szanse są spore!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
luta18 44

luta18

Użytkownik
WTA Monterrey
03.03.2015 23:00
Torro Flor M.T. - Radwańska U.
Typ: Radwańska U.
Kurs: 1,36
Buk: Bet365

✅ 6:7 i 6:7
Dalej idę w kierunku naszej Uli, dobrze czuje się w Meksyku, nawierzchnia jej odpowiada, mając naprzeciwko siebie słabą hiszpankę, wydaję mi się że bezproblemowo przejdzie do kolejnej rundy. Bilans obu tenisistek 1:1, wiec wydaje mi się że szanse na powodzenie są duże. Mecz już prawie tuż tuż więc. Powodzenia Ula
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 123

bambino21

Użytkownik
WTA Kuala Lumpur
04.03.2015 08:35
Kurumi Nara - Magda Linette
Typ: Magda Linette
Kurs: 2.5
Buk: Bet365

Dla mnie Magda ma duży potencjał , musi wygrywać mecze jak ten i zdobywać punkty do rankingu żeby nie zaczynać gry od kwalifikacji. Magda potrafi grać na twardych kortach , dobry service, dobry return. . Nie gra źle w delu , więc przy siatce również grać potrafi. Bałem się o nią w poprzednim meczu po przegranym pierwszym secie, lecz od połowy 2 seta przejęła inicjatywę i zmiażdżyła Wang 6-3 6-0, wygrywają 8-9 gemów pod rząd. Jeśli wyjdzie do tego meczu skoncentrowana od 1 piłki to powinna poradzić sobie z rywalką. Nara jest w słabej formie w tym roku. Jeśli już to kursy powinny być wyrównane, nie wiem czemu tak nie doceniają Linette, ale z korzyścią dla Nas
 
oeb 257

oeb

Użytkownik
Goerges Julia vs Kozlova Kateryna
Typ: Over 19.5 Gema @1.56 [Fortuna] ⛔
Moim zdaniem typ bardzo prawdopodobny. Niemka jest tenisistką, która rzadko kiedy potrafi zagrać dobry równy mecz. Przestoje i zamulenia na korcie to jej znak rozpoznawczy. Często w jej spotkaniach da się zauważyć pewien schemat: dwa-trzy gemy bardzo dobre poparte spektakularnymi zagraniami po linii po czym gem serwisowy w którym Julka łamie się sama np. za sprawą dwóch DF, potem przez następny gem rozpamiętywanie szansy i marna gra, a kiedy przeciwniczka ma ją na talerzu to następuje zryw i walka. Dzisiaj spodziewam się właśnie czegoś podobnego, ponadto wydaje mi się, że Kozlova nie przestraszy się bardziej znanej rywalki i wyszarpie kilka gemów, a kto wie, może i zejdzie z kortu jako zwyciężczyni, bo z Goerges nigdy nic nie wiadomo. W tym sezonie w meczach rozegranych przez Niemkę linia została pokryta osiem razy na jedenaście spotkań. Ukrainka zagrała szesnaście meczów z czego tylko w czterech grała 20 gemów lub więcej. Ostatnio taka sytuacja miała miejsce cztery mecze temu, myślę że czas trochę dłużej po korcie pobiegać, a przeciwniczka w sam raz na over gemowy.
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Ying Duan - Alexandra Delgheru
Typ: Delgheru 2:0
Kurs: 2.10
Buk: Bet365

6:4 6:1 ✅
Duan miała kilka świetnych wyników w ITF, ale uważam, że póki co zawody rangi WTA to za wysoka półka dla tej zawodniczki, a już na pewno do konkurowania z zawodniczką pokroju Delgheru, która w poprzedniej rundzie pokonała Lisicki. Co prawda Sabina bez formy, ale i tak świadczy to o dużym potencjale rumunki.
Duan do tej pory nie wygrała z nikim &quot;poważnym&quot; w światowym tenisie i dzisiaj to się nie zmieni. Po prostu jest zbyt duża różnica poziomów. Idę w pewne 2:0 po ładnym kursie. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
S.W.Hsieh-Eguchi 1 @1.5
Niby mialem czekac do Indian Wells i Miami, ale tak jakos mnie wzielo na przemyslenia. Tajwanka potrafi niezle grac jezlei jest forma. Ona wygrywala nawe 2 turnieje WTA. Jeden z nich mial miejsce wlasnie tu w Kuala Lumpur 3 sezony temu Hsieh zawsze niezle grala w Doha, w tym roku zatrzymala sie na kwalifikacjach w Emiratach, wiec mysle ze tu bedzie chciec podgonic troche punkty. Forma na pewno zwyzkuje. Hsieh z dzika karta tutaj w ogole, zbyt slaby ranking zeby zagrac w kwalifikacjach IW (przypomne ze ten turniej jest troszke dziwny, gdyz turniej glowny startuje w srodku tygodnia), wiec typuje wygrana Tajwanki. Nazwisko Eguchi obce nie jest, ale nigdy nie mialem okazji widziec tej tenisistki na korcie, a startow w turniejach glownego tez jakos wybitnie duzo u Japonki nie ma, wiec ograniczam sie do poczynan Su Wie Hsieh.
Hercog-Rybarikova 2 @@1.65
Rybarikova powoli zaczyna grac coraz lepiej. Nielzy start w Acapluco. 3 sety z Sharapova plus dwa wygrane mecze. Slowaczka akurat o strat w Indian Wells martwic sie nie musi, gdyz ranking pozwala jej wystartowac w turnieju glownym. Polona Hercog to z kolei jest tenisistka poza wszelkimi konwenansami moim zdaniem, ktora potrafi wygrac w majmniej oczekiwanym momencie, ale teoretycznie nie wydaje mi sie w najlepszej formie jednak. Rybarikova ledwo wygrala tutaj z taka tenisisistka jak Jaksic, niby to nie jest wielkie nazwisko, ale ona zawsze dobrze tu grala a w ubieglym roku Jaksic byla tu finalistka, a nie trudno zauzyc ze miedzy Jakscic i Monterrey wczesniej tez byla niezla chemia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Koukalova 2.60 Pinnacle Sports​


Ja rozumiem, że Czeszka jest od dłuższego czasu ewidentnie bez formy, że potrafi przegrywać teraz z zawodniczką spoza 100 WTA. Z dnia na dzień coraz niżej w rankingu, i trzeba próbować coś zmienić, bo może niedługo zupełnie wypaść z gry i będzie musiała do większych zawodów startowac w kwalach, a przypomnę, że rok temu w tym czasie łapała się w 30 najlepszych zawodniczek. Liczę tutaj na przełamanie Klary, a z drugiej strony proszę spojrzeć kto po drugiej stronie siatki, bo mało znana młodziutka Niemka i stawiana jest, ku mojemu lekkiemu zdziwieniu jako solidna faworytka w tym starciu. Wszystko fajnie, ograła w tym roku nawet Suarez Navarro podczas AO, ale to był tylko epizod na najwyższym szczeblu rozgrywek. Później zaliczyła już wpadkę w Belgii, gdzie przegrała z mało znaną zawodniczką, niby wygrała później zawody rangi ITF, ale bardzo słabo obstawione, więc oceniań jej formy po tym turnieju szczerze nie możemy. Zawodniczka niby dobrze poukładana, z dobrym wejściem w sezon, ale stawiać ją w roli faworytki, nawet z będącą mocno pod formą Koukalovą to lekka przesada. Czeszka rok temu w podobnym czasie dochodziła do finału w Rio, i wygrała turniej na hardzie we Florianopolis, który w tym roku został wycięty z grafiku, więc trzeba gdzieś w innych regionach powalczyć i odrobić część pkt za poprzedni okres. Po takim kursie na pewno warto spróbować, pierwsze koty za płoty już za nią, ograła dosyć głądko rywalkę w 1 rundzie, więc czemu i nie tym razem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom