>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Miami, 22.03-02.04.2016

Status
Zamknięty.
V 0

variaxis

Użytkownik
i dojdzie to finału to prawdopodobnie spotka sciane w postaci Williams
Patrze na drabinkę i finał z Williams jest niemożliwy.
Korci mnie, żeby postawić dziś na Niculescu, która zagrała wczoraj fajny mecz z Coco.
Coco przegrała sama z sobą- dno totalne! Niculescu wystarczyła że pośle swój &quot;forhend&quot;, a Coco jakby nie wiedziała z kim gra waliła w połowę siatki.
Jak dla mnie ciężko stwierdzić formę Rumunki po takim meczu.

A co myślicie o meczu Azarenki z Muguruzą i typie Muguruza (+4,5g) po kursie 1,73 -b.e.t.365?✅ 7:6 7:6
Kurs spada i się nie dziwie, bo Hiszpanka zagrała wczoraj kosmiczny tenis- zmiotła Gibbs z kortu. Znakomite swoje podania sprawiło że Amerykanka miała tylko jednego BP. Myślę że i w tym meczu wiele swoich gemów nie odda Victorii. Będzie to ich pierwszy mecz jak dla mnie większe szanse dzisiaj daje tenisistce z Barcelony.
 
D 46

daro8800

Użytkownik
Radwanska - Bacinszky 2:0 @ 1,89
Czy to jest możliwe aby nasza królowa tenisa pokonała dzisiaj Bacinszky?? - oto jest pytanie.
Aga ma duże szanse nie zawieść kibiców, jest w formie, gra rozsądnie, daje z siebie wszystko, czego można oczekiwać wiecej. Ale zawsze pozostaje jedno ale - Agresywna gra Bacinszky może pokrzyżować szyki Polce i tego się obawiam - ALE dzisaij Clar WIN Aga - powodzenia
@ Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

magos

Użytkownik
Ta strata punktu przez Radwańską to chyba jeden z większych baboli w sędziowaniu, powinni wycofać sędziowanie przez Baby, bo to absurd. Od tamtego czasu jak Radwańska nie wykorzystała 3 brejków pod rząd jej gra się załamała i wróciła stara Radwańska niestety...
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ty sobie robisz jaja? ???? niby jak ten jeden pkt na początku seta miał wpłynąć na przebieg całego seta ? o_O Nawet jeśli pkt zostałby powtórzony, to i tak Baczinsky mialaby jeszcze 2 BP, zresztą potem łamały się co chwile.
 
M 0

magos

Użytkownik
Ty chłopie chyba nie wiesz o jaką sytuację chodzi a się wtrynalasz to nie był początek seta po pierwsze bo Radwańska była już przełamana 1-2 i przy serwisie Baczinsky, Radwanska miala 40-30 i przebiła punkt który normalnie powinien być liczony dla niej a zrobiło się po 40 i przegrała całego gema z czego zrobiło się 1-4 bo przegrała następnego gema swojego łatwo, więc nie wiem co cwaniaczysz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
I co z tego skoro Szwajcarka po tym gemie zlamala Isie jeszcze raz a 3 set to juz parodia ze strony Polki? Ona dzisiaj byla za slaba po prostu...Szwajcarka to nie ogorek I juz sie schody dla Isi Pisi zaczely...
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Konta-Niculescu over 18,5 gema 1,36 Unibet

Mam przeczucie że to będzie wyrównane spotkanie a kurs daję aby zagrać do kombinacji. Konta ograła w Miami Vesnine i Kovinic ,a Monica CoCo i Peng. Z Vendeweghe poszło jej dość łatwo czego się nie spodziewałem natomiast w pierwszym meczu Peng potrafiła urwać jej seta.Sprawa prezentuje się tak że stają na przeciw siebie 2 zawodniczki którą są w dobrej formie. Wątpie żeby któraś zdecydowanie ograła swoją rywalkę, a linia 18,5 jest jak najbardziej do pokrycia.Grać czysty win którejś zawodniczki to bardzo niepewna sprawa dlatego wybieram bezpieczniejszy wariant do kombinacji z deblem panów ;) Powodzenia!

Niculescu się nie popisała⛔
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
I co z tego skoro Szwajcarka po tym gemie zlamala Isie jeszcze raz a 3 set to juz parodia ze strony Polki? Ona dzisiaj byla za slaba po prostu...Szwajcarka to nie ogorek I juz sie schody dla Isi Pisi zaczely...
Dokładnie, ale randomom na forum tego nie wytłumaczysz. Fakt jest taki że od tego momentu zaczęła Radwańska grać fatalnie, ale to nie świadczy dobrze o jej psychice skoro coś takiego ją wytrąciło z równowagi
Jedno jest pewne że Radwańską zaboli tak porażka, niedawno kupiła tutaj apartament, Miami się jej podoba, lubi tutaj przebywać, więc porażka na tak wczesnym etapie to katastrofa dla niej. Ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszło, więc widzimy się w Kato za tydzień na turnieju ????
 
M 0

magos

Użytkownik
Najpierw piszesz że ten moment nie miał znaczenia na przebieg seta, a teraz nagle twierdzisz że od tego momentu zaczęła grać fatalnie, no ale ok można i tak ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Najpierw piszesz że ten moment nie miał znaczenia na przebieg seta, a teraz nagle twierdzisz że od tego momentu zaczęła grać fatalnie, no ale ok można i tak ????
Bo nie miał prawa mieć znaczenia ale jak widać miał, psychiczny. Numer 2 na świecie nie powinien taki błąd sędziny wzruszyć.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Z Radwańskiej taki numer 2 jak z koziej.... AO porazka z Williams - wspaniala Radwanska, cudowna Radwanska bo z Williams wygrac sie nie da, kazda inna by pokonala. Przychodzi Kerber i wygrywa, oj jak przykro. IW porazka z Williams - cudowna Radwanska, zagrania tygodnia, miesiaca, roku, nie przejmuj sie porazka, jestes najlepsza bo Williams poza zasiegiem. Przychodzi Azarenka i wygrywa. Tyle w temacie.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Z Radwańskiej taki numer 2 jak z koziej.... AO porazka z Williams - wspaniala Radwanska, cudowna Radwanska bo z Williams wygrac sie nie da, kazda inna by pokonala. Przychodzi Kerber i wygrywa, oj jak przykro. IW porazka z Williams - cudowna Radwanska, zagrania tygodnia, miesiaca, roku, nie przejmuj sie porazka, jestes najlepsza bo Williams poza zasiegiem. Przychodzi Azarenka i wygrywa. Tyle w temacie.

Pierwsze zdanie mnie podirytowało więc Ci odpisze. Twój post można skwitować krótko &quot;Płacz dziecka po przegranym zakładzie&quot; ;) Popatrz jak gra Aga, ile meczy z rzędu grała i kogo ogrywała i później się zastanów czy zasługuje na 2 miejsce w rankingu. Moim zdaniem jest poza Sereną najrówniej grającą zawodniczką w tourze. Rzadko ma wpadki z przeciętnymi zawodniczkami a to że dziś z Bacinszky przegrała...no cóż nie zawsze się wygrywa, Bacinszky to nie jest anonimowa zawodniczka,a poza tym organizmu nie oszukasz-Radwańska miała całkiem wymagający miesiąc. To że Azarenka potrafi ograć Serene... Aga gra inaczej, Vika gra inaczej i to każdy wie i rozumie.Serenie łatwiej ograć drabną, bardziej grającą technicznie Age niż siłowo grające Kerber czy Vike i to trzeba zrozumieć.Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Azarenka-Muguruza powyżej 20,5 gema 1,82 Betclic ✅

Tu podobna sytuacja jak w opisywanym przeze mnie meczu Niculescu-Konta. Spotykają się dwie zawodniczki w dobrej formie i z czołówki rankingu. Vika zmiotła wczoraj nasza Magdę z kortu i tam stawiałem under 17,5 gema dzięki jednemu z użytkowników który podrzucił taki typ. Muguruza również ostatnio dała zarobić wygrywając gładko z Gibbs. Stają naprzeciw siebie dwie kobiety w formie i taka linia po takim kursie jest jak najbardziej do pokrycia. Meczyk już za 15 minut ale teraz tak mi to wpadło do głowy.Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Bacinszky-Halep over 20,5 gema 1,80 BetClic ✅

Simona w niezłej formie wszystkie rywalki odprawia po 2-0. Bacinszky natomiast wraca do wysokiej formy co udowodniło meczami z Aną i Agą. Zapowiada się na kolejne wyrównane spotkanie u Pań, a ja taki kursik pobieram z uśmiechem na twarzy.Panie grały ze sobą tylko raz i skończyło się tamto spotkanie gładkim zwycięstwem Simony.Trochę się obawiam czy Bacinszky da rade ale miejmy nadzieje że uskrzydlona tymi dwoma zwycięstwami stawi chociaż solidny opór Rumunce ;)

Tylko zdaje się ze to Ty przegrales zakład, a chlopak ma absolutną racje. Za wcześnie może żeby mowic o zmierzchu Sereny, ale coś ewidentnie jest na rzeczy.
Radwanska jest takim samym nieporozumieniem na miejscu nr2, jak Carolina na miejscu nr 1. Aga poza Miami (chyba,z Maria w finale) nie wygrała nic znaczącego, jej h2h z czołówką to dobitnie pokazuje.
Dobra defensorka i tyle, niestety dla Niej, w odróżnieniu od tenisa mężczyzn tytuly wygrywa się grając do pprzodu. Szlem Kerber to wyjątek.

Ja stawiałem to co napisałem tutaj w dziale odnośnie tego meczu więc o moje finanse się nie martw ;) Nic znaczącego nie wygrała?! Turniej Masters na koniec roku to dla Ciebie rozumiem nic znaczącego :grin:
Masz rację, że jest dobrą defensorką ale wspomnisz moje słowa...swojego szlema jeszcze wygra ;) I tak na marginesie kto według Ciebie powinien być numerem 2 jak nie Aga?
 
H 902

hank

Użytkownik
Pierwsze zdanie mnie podirytowało więc Ci odpisze. Twój post można skwitować krótko &quot;Płacz dziecka po przegranym zakładzie&quot; ;) Popatrz jak gra Aga, ile meczy z rzędu grała i kogo ogrywała i później się zastanów czy zasługuje na 2 miejsce w rankingu. Moim zdaniem jest poza Sereną najrówniej grającą zawodniczką w tourze. Rzadko ma wpadki z przeciętnymi zawodniczkami a to że dziś z Bacinszky przegrała...no cóż nie zawsze się wygrywa, Bacinszky to nie jest anonimowa zawodniczka,a poza tym organizmu nie oszukasz-Radwańska miała całkiem wymagający miesiąc. To że Azarenka potrafi ograć Serene... Aga gra inaczej, Vika gra inaczej i to każdy wie i rozumie.Serenie łatwiej ograć drabną, bardziej grającą technicznie Age niż siłowo grające Kerber czy Vike i to trzeba zrozumieć.Pozdrawiam!
Tylko zdaje się ze to Ty przegrales zakład, a chlopak ma absolutną racje. Za wcześnie może żeby mowic o zmierzchu Sereny, ale coś ewidentnie jest na rzeczy.
Radwanska jest takim samym nieporozumieniem na miejscu nr2, jak Carolina na miejscu nr 1. Aga poza Miami (chyba,z Maria w finale) nie wygrała nic znaczącego, jej h2h z czołówką to dobitnie pokazuje.
Dobra defensorka i tyle, niestety dla Niej, w odróżnieniu od tenisa mężczyzn tytuly wygrywa się grając do pprzodu. Szlem Kerber to wyjątek.
Ja stawiałem to co napisałem tutaj w dziale odnośnie tego meczu więc o moje finanse się nie martw ;) Nic znaczącego nie wygrała?! Turniej Masters na koniec roku to dla Ciebie rozumiem nic znaczącego :grin:
Masz rację, że jest dobrą defensorką ale wspomnisz moje słowa...swojego szlema jeszcze wygra ;) I tak na marginesie kto według Ciebie powinien być numerem 2 jak nie Aga?
Powiem Ci tak, Aga jest numerem 2 bo zgromadziła najwięcej punktów, tu nie ma dyskusji. Natomiast nazywanie jej drugą rakietą świata daje już takie możliwości. Aza to naturalny nr 2, jest lepszą tenisistka od Agi, to samo tyczy się Marii. Co do reszty, jest kilka zawodniczek, jak chocby przywołana Kerber, ktore uważam za lepsze, ale ich brak regularnosci doprowadza do sytuacji takiej, a nie innej.
Przecież taka Keys, jeśli potrafilaby zagrać caly sezon na równym poziomie (wysokim) to bierze szlema raz w roku.
A co do Mastersa kończącego sezon, powiedzmy ze to znaczacy tytuł. To ze jest tam elita, nie świadczy o tym ze ten turniej jest traktowany jako priorytet. To bardziej dobra kasa zacheca.
A co do szlema Agi, no nie zdziwię się mocno. Serena schodzi ze sceny, Maria w zależności od kary, do tenisa moze juz nie wrócić. No jest Aza ktora moze nabijać teraz tytuly, ale jej przestoje i przede wszystkim kontuzje, sie zdarzaja.
Ale jak pisalem, jast Keys, Muguruza, Stephens czy nawet Halep. Poza tym pamietaj ze Age moze odstrzelic każda zawodniczka z dniem konia, bijaca mocno, np. Giorgi czy Garcia.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Tylko zdaje się ze to Ty przegrales zakład, a chlopak ma absolutną racje. Za wcześnie może żeby mowic o zmierzchu Sereny, ale coś ewidentnie jest na rzeczy.
Radwanska jest takim samym nieporozumieniem na miejscu nr2, jak Carolina na miejscu nr 1. Aga poza Miami (chyba,z Maria w finale) nie wygrała nic znaczącego, jej h2h z czołówką to dobitnie pokazuje.
Dobra defensorka i tyle, niestety dla Niej, w odróżnieniu od tenisa mężczyzn tytuly wygrywa się grając do pprzodu. Szlem Kerber to wyjątek.


Powiem Ci tak, Aga jest numerem 2 bo zgromadziła najwięcej punktów, tu nie ma dyskusji. Natomiast nazywanie jej drugą rakietą świata daje już takie możliwości. Aza to naturalny nr 2, jest lepszą tenisistka od Agi, to samo tyczy się Marii. Co do reszty, jest kilka zawodniczek, jak chocby przywołana Kerber, ktore uważam za lepsze, ale ich brak regularnosci doprowadza do sytuacji takiej, a nie innej.
Przecież taka Keys, jeśli potrafilaby zagrać caly sezon na równym poziomie (wysokim) to bierze szlema raz w roku.
A co do Mastersa kończącego sezon, powiedzmy ze to znaczacy tytuł. To ze jest tam elita, nie świadczy o tym ze ten turniej jest traktowany jako priorytet. To bardziej dobra kasa zacheca.

Ale ziomek zrozum że właśnie o to chodzi...Aga ma gorsze umiejętności ofensywne od Kerber,Marii czy Viki ale popatrz iż pomimo tego to Aga wypada lepiej w turniejach i dlatego to ona jest numerem 2. Punkty zbierasz przez cały rok i w tym aspekcie Radwańkiej bronią statystyki. Wspomniałeś o Keys...własnie GDYBY POTRAFIŁA zagrać równo cały sezon ale nie potrafi i dlatego jest tam gdzie jest. Moim zdaniem Aga gra najrówniej zaraz po Serenie i zasługuje na to 2 miejsce, sama Serena zresztą stwierdziłą to samo w wywiadzie ;) Niewykluczone że po tym sezonie spadnie ale popatrz ile ona lat już się trzyma w tej pierwszej 5...to jest klasa być długo w czołówce a nie mieć jeden wyskok i spadać ;) pozdrawiam.
 
H 902

hank

Użytkownik
Jeśli chodzi o Aze, to jeśli dopiszę jej zdrowie, to będzie dla Iski takim samym koszmarem jak Serena.
Odnosnie szlema, to edyrowalem poprzedni post.
Pozdro, bo to jednak nie jest forum tenisowe.
 
lukasz121311 8

lukasz121311

Użytkownik
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat meczu Kuznetsova - Makarova, bo nie bardzo rozumiem skąd takie kursy na Makarova. Kuznetsova nic nadzwyczajnego nie zagrała z Williams, po prostu Serena zagrała mega słabo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom