>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
orchidea 22

orchidea

Użytkownik
Jeszcze tak szybciutko:

Radwańska - Keys
W tym meczyku, widzi mi się łatwy overek. Wiadomo Isia , wieksze doświadczenie, dłuższy staż na korcie. Ale pamiętajmy to wciąż ta sama zawodniczka, która lubi &quot;pęknąć&quot; pod presją. Jej przeciwniczka dziś bedzie Medi Keys. Medi gra niebywale dobrze utrzymując nawet w 3 setowym meczu 80 % wygranego trafionego serwisu - wg mnie 5 gemów dla Amerykanki to cel do osiągniecią. Nie grają pierwsze na korcie, więc ludzi powinno już bcy troche na trybunach by dopingować Amerykanke. Według mnie sytuacja powinna wyglądać podobnie jak z Jamie Hampton.
Moj typ over 16,5 w Fortunie 1.80.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Kvitova - Venus Williams
Typ: 2
Kurs: 3
Wynik: ✅ 1-2 (4-6, 6-4, 0-6)
Spodziewałem się przegranej Venus w pierwszym rundzie, bo jednak jest po dłuższej przerwie, ale się myliłem. Byłem pewien, że popełni masę błędów, będą duże problemy przy własnym podaniu, ale jednak nie było tego aż tyle. Sądząc po statystykach to szału na korcie nie zrobiła (mimo gładkiego wyniku), ale jakoś tam się przygotowywała do powrotu na pewno i jest tu gotowa wygrać jeszcze parę meczów. Nic tak jej nie podbuduje jak wygrana z 3 tenisistką rankingu. Będzie to świadczyć o żałosnym poziomie WTA, ale chyba każdy się już przyzwyczaił. O Kvitovej już się gdzieś wypowiadałem, że teraz tylko czekać i patrzeć z uśmiechem na twarzy, jak będzie spadać w rankingu. Potwierdziła to przegraną z Mchale w Indian Wells w drugiej rundzie. Duży valuebet dla mnie i jestem gotów zaryzykować sporo. Williams (zarówno V. jak i tym bardziej S.) na pewno ostatniego słowa w kwestii tenisa nie powiedziały.

P.S. nigdy nie ufajcie Kvitovej, a wspomnicie kiedyś moje słowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
W drugiej rundzie Daniela Hantuchova podejmować będzie Ukrainkę Bondarenko. H2H dla Słowaczki, jednakże mecze były dawno temu, bo 2010 i 2009 rok. Bondarenko po przejściu rundy kwalifikacyjnej odprawiła z turnieju naszą Ulę Radwańską wygrywając 2:1. Gdyby nasza Ula spięła poślady i troszkę się wysiliła bardziej, to Ula by grała dzisiaj ze Słowaczką. Los chciał, że to &quot;klopsik&quot; jest w kolejnej rundzie, ale mam nadzieję, że to ostatni taki eksces i Daniela sobie poradzi. Szykuję się jednak na 3 setowy pojedynek. Po raz kolejny żałuję, że tak ubogo z transmisjami z Miami, bo większość typów staje się istną loterią. Nie widziałem Bondarenko długo na żywo, więc typ opieram czysto na analizie cyferek zapisanych na tabelach wyników. Daniela dwa ostatnie mecze w Indian Wells z Zakopalovą i w Dubaju z Julką w plecy. Dubaj jeszcze jestem w stanie Danieli wybaczyć, gdyż tam doszła stosunkowo daleko, a odpadła przecież z finalistką turnieju w Dubaju. Indian Wells już Danieli nie mogę tak łatwo wybaczyć. Warto zwrócić uwagę na kurs, troszkę promocja się trafiła, więc za grosze sięgam okazję i liczę na zaksięgowanie zysku.

D. Hantuchova @ 1.518
✅
E: Piękny zryw Danieli w 3 secie w TB i księgujemy malutki, ale zawsze zysk ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Shuai Peng - Sabine Lisicki
Typ: 1
Kurs: 2,75
Nie wiem jak wygląda obecnie gra Peng, ale z tego co widzę przegrywała ostatnio z raczej ogarniętymi tenisistkami, a pokonała m.in. Bartoli. W pierwszej rundzie bez problemów z Foretz Gacon. Lisicki natomiast w Indian Wells odpadła z Dominguez Lino 0-2, a w Dubaju z Agnieszką kompletnie nie istniejąc w tym meczu (mówi się, że Radwańska dała jej wygrać tego jednego gema w drugim secie, żeby nie płakała). Moje wnioski są wyraźne - Lisicki nie ma kompletnie formy, a Peng czasami wychodzą dobre mecze i może tym razem również się uda. Chyba najlepszy zakład w damskim tenisie na dzisiaj, bo pozostałe faworytki powinny wygrać swoje spotkania.

Mona Barthel - Ekaterina Makarova
Typ: 1
Kurs: 1,35
Nie ruszam tak niskich oddsów, ale tutaj wydaje się pewny bet. Barthel to gigantyczny talent i ostatnio bardzo dobrze gra. Przyszłość kobiecego tenisa i kiedyś pewnie TOP10 rankingu. W Indian Wells jako jedyna potrafiła zagrozić Azarence. Makarova - dla mnie słaba, chociaż miewa przebłyski, to jednak rzadko i jak wygrywa z kimś dobrym to często na dużym farcie. Nie grajcie po takim kursie (chyba, że na jakiejś większej taśmie for fun), może na live pójdzie złapać sensowniejszy.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Shuai Peng - Sabine Lisicki
Typ: 1
Kurs: 2,75

Nie wiem jak wygląda obecnie gra Peng, ale z tego co widzę przegrywała ostatnio z raczej ogarniętymi tenisistkami, a pokonała m.in. Bartoli. W pierwszej rundzie bez problemów z Foretz Gacon. Lisicki natomiast w Indian Wells odpadła z Dominguez Lino 0-2, a w Dubaju z Agnieszką kompletnie nie istniejąc w tym meczu (mówi się, że Radwańska dała jej wygrać tego jednego gema w drugim secie, żeby nie płakała). Moje wnioski są wyraźne - Lisicki nie ma kompletnie formy, a Peng czasami wychodzą dobre mecze i może tym razem również się uda. Chyba najlepszy zakład w damskim tenisie na dzisiaj, bo pozostałe faworytki powinny wygrać swoje spotkania.
Proszę Was, nie piszcie takich głupot i nie wprowadzajcie reszty w błąd. Popatrz na to co robisz, mówisz o ogarniętych przeciwniczkach z którymi przegrywa Peng a są nimi Pervak i Martic, litości ... Jeśli to są ogarnięte przeciwniczki to chyba rozmawiamy o innym WTA. Pamiętaj, że Sabine w meczu z Agnieszką grała z kontuzją, którą złapała przy jednym z doślizgów na początku, do tego momentu było chyba 2-2 a potem gra Niemki runęła jak domek z kart.

Twoje wnioski są niewyraźne i widzę, że jednym z argumentów jest fakt iż &quot;Peng czasami wychodzą dobre mecze i może tym razem również się uda&quot;. Nie pisz tak głupich analiz.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie rozumiem o jakich głupotach piszesz, Ksenia Pervak w obecnej formie to groźna zawodniczka, Lisicki od pewnego czas gra słabo, do Radwańskiej nie ma co porównywać, czy z kontuzją czy nie, bo Polka jest o klasę lepsza tenisistką, Lisicki nie trzyma piłki w korcie zaczną się błędy co jest nieuniknione przy jej stylu gry, pustak się zagotuje i po niej, udowadniała to nie raz, jak bym miał stawiać na zwycięzce tego meczu to zgadzam się z użytkownikiem LubieKebab, ale oczywiście może być różnie bo to sport
 
loki1988 13

loki1988

Użytkownik
Peng S. v Lisicki S. 2 1.48 gamebookers✅

Niemka początek sezonu miała niezbyt udany, Sabine miała lekkie problemy zdrowotne, ale wygląda na to że już wszystko wraca do należytego porządku. Dziś mierzy się z chinką Peng Shuai, która także nie może pochwalić się wielkimi osiągnięciami w tym sezonie. Porażki z takimi zawodniczkami jak Pervak K., Martic P. utwierdzają mnie w tym że i dziś Peng czeka bardzo trudne zadanie.
W pierwszych rundach zarówno Niemka jak i Chinka wygrały bardzo przekonywująco, ale to Sabinka miała bez wątpienia trudniejszą przeciwniczke
Mam wielką nadzieję, że dziś Sabine pokaże, że wraca do swojej dyspozycji i zacznie grać na swoim optymalnym poziomie, czyli doskonały serwis, i świetny return. Uważa że gra jest warta ryzyka.

Barthel M. v Makarova E. 1 1.36 gamebookers⛔

Drugi dzisiejszy mecz, który polecam to wygrana Mony z Ekaterina. Troszkę mnie dziwią kursy rosnące na Barthel ale ja osobiście się tylko z tego ciesze. Mone już niedługo zobaczymy w pierwszej 10 WTA jest to zaledwie 22 letnia zawodniczka która z turnieju na turniej gra coraz lepiej. Śmiało można mówić tu o wielkim talencie ???? W IW przegrała w 2 rundzie, ale miała pecha bo trafiła na Azarenke, niewiele brakowało a by ją wyelminowała. W Maiami robi z zawodniczkami sieke;) bo o ile wygrana z Arn, Greta 6-1 6-0, nie robi takiego wrażenia to już 6-0 6-3 z Jankovic owszem. Makarova w Maiami także radzi sobie nie najgorzej, ale dzisiaj gra już z zawodniczką na innym poziomie, która jak dla mnie jest poza zasięgiem Rosjanki. Kurs może nie jest wysoki, ale wydaje się bardzo prawdopodobny.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Barthel-Makarova(+5,5) 2 1,55 Fortuna ✅

Wszystko rozumiem,Barthel świetny sezon,w Miami też świetnie gra i gładko ograła Arn i Jankovic ale Makarova lubi zaskakiwać i to już nie raz udowadniała.Rosjanka tutaj też dobrze sobie radzi gładko ograła Dokic i Pavlyuchenkovą i ten handicap na nią wygląda zachęcająco i sądze,że Rosjanka powalczy i conajmniej 7 gemów dla Makarovej realne,poza tym to WTA tutaj jednego dnia można rozgromić przeciwnik a drugie dnia gładko przegrać,zdecydowanie wolę zagrać ten hc dodatni na Rosjankę aniżeli 1,36 na Niemkę co według mnie jest nieopłacalne.

Shvedova/Voskoboeva-Cibulkova/Jankovic 1 1,60 Milenium ✅

Kurs niezły,Shvedova i Voskoboeva to niezłe deblistki i powinny sobie poradzić ze sklejką Cebuli i Jankovic.Serbka bez formy,Cebula też gra przeciętnie i w grze podwójnej cenię je niżej niż reprezentatnki Kazachstanu.Shvedova z King potrafiła wykręcać niezłę wyniki więc pojęcie o deblu ma,Voskoboeva coś dołoży od siebie i będzie dobrze ???? Kursy spadają więc trzeba grać ;)
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Peng -Lisicki typ Peng krótko i na temat korty nie preferują ofensywnych zawodniczek a styl gry lisicki uderzona piłka mocno jest na tym korcie do przebicia a peng jak wiemy lubie takie granie w przebijanie zresztą Sabina jet pod formą Peng też ale czuję że chinka ten mecz wygra.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Nie rozumiem tych,którzy tak podniecają się Barthel.Owszem Niemka w tym sezonie ma niezły bilans ale żeby odrazu gadać,że top 10 zaraz?Dimitrov w ATP też się dobrze zapowiadał i tak szybko jak został nadmuchany ten jego balon talentu tak szybko zgasł,nie mówie,że tak będzie z Barthel ale ona nikogo takiego nie ograła żeby gadać,że top 10 zaraz.Jedni zaraz powiedzą ograła Jankovic i powalczyła z Azarenką ale Victoria wtedy miała po prostu słabszy dzień a dla Barthel dobrze siedział serwis,ale to podanie przecież wiecznie nie będzie tak funkcjonować.Po za tym Victoria to tylko człowiek i ma prawo do słabszej dyspozycji,wczoraj Krajicek z Białorusinką serwowała po seta,to oznacza,że Krajicek to już dobra zawodniczka?Mnie Barthel dopiero przekona do swojego talentu jak wygra lepiej obsadzony turniej bo owszem w Horbart wygrała ale z nikim takim nie wygrała bo Wickmayer strasznie chimeryczna a Kerber wtedy nie była w takiej formie o reszcie nie wspominając,w Paryżu też osiągneła finał i przegrała z w/w Wickmayer,obsadzony też zbyt mocno nie był ale zobaczymy,to takie moje zdanie na temat talentu Barthel ;)
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
S. Peng - S. Lisiecki - 2 (1,40) ✅
bet365

M. Barthel - E Makarova - 1 (1,36) ⛔
bet365

Zgadzam się z Kudłatym w całej rozciągłości co do Lisiecki. Co do Mony gra rewelacyjnie i nie sądzę aby grająca w kratkę E. Makarova zatrzymała Niemkę. Mecze zaraz się dosłownie zaczną więc nie będę przeciągał. Sabina to wielki talent który trochę ostatnio ma pecha. W końcu musi zagrać dobry turniej. Natomiast S. Peng gra fatalnie w tym sezonie widziałem jej kilka spotkań w tym roku i bez komentarza po prostu. Szczególnie pojedynek z M. Bartoli w którym można było zobaczyć antytenis w całej rozciągłości
by scotratez
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie rozumiem o jakich głupotach piszesz, Ksenia Pervak w obecnej formie to groźna zawodniczka, Lisicki od pewnego czas gra słabo, do Radwańskiej nie ma co porównywać, czy z kontuzją czy nie, bo Polka jest o klasę lepsza tenisistką, Lisicki nie trzyma piłki w korcie zaczną się błędy co jest nieuniknione przy jej stylu gry, pustak się zagotuje i po niej, udowadniała to nie raz, jak bym miał stawiać na zwycięzce tego meczu to zgadzam się z użytkownikiem LubieKebab, ale oczywiście może być różnie bo to sport
Nie neguje tego, że Pervak ma talent. Sam o tym kiedyś pisałem (nie chce mi się teraz szukać). Widocznie inaczej rozumiemy pojęcie &quot;ogarniętej zawodniczki&quot;. Dla mnie na takie miano zasługują dziewczyny z Top15 a Ksenia ma tam trochę daleko. Poza tym Rosjanka to zawodniczka defensywna, jak z nią przegrywasz to znaczy, że po prostu nie jesteś w stanie utrzymać wymian.

Lisickiej &quot;zagotuje się pustak&quot;. Pokaż mi jakąś zawodniczkę oprócz Azy której ten pustak się nie gotuje? Niemka ma ogromny talent, ale też problemy ze zdrowiem. O ile one ją ominą to na koniec roku zamelduje się w top10.

Do samego meczu Lisicki - Peng naturalnie się nie odnoszę, bo już trwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sharapova - Stephens +7.5g @ 1.68 ✅ 46 26
Fanem Marii nie jestem, jak i na tych nawierzchniach nie jest królową pokazały to przypadki np. z Halep czy ostatnio z Peer ma problemy z zawodniczkami które potrafią chociaż coś więcej niż przebijanie lub walenie na pałe z całej siły na druga strone.
Sloane jest pokroju Hampton której nie wiem co się stało na tym turnieju że dostała lanie od Hercog ale jednak to WTA i dziewczyny są bardzo młode.
Czarnoskóra amerykanka jest kierowana, kreowana w podobnym stylu pod kierownictwem USTA jak wspomniana wyżej jej koleżanka. Styl ma też bardzo obiecujący i Rosjanka zanim przebada młodą Sloane może nawet minąć ta bardzo wysoka linia gemowa.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Flavia Pennetta – Garbine Muguruza Blanco ⛔
Typ: Flavia Pennetta; @1,25
Bet365


Nie chce mnie się wierzyć, żeby Flavia przegrała z jakimś (za przeproszeniem oczywiście) hiszpańskim „dzieckiem” z ITF-ów. Muguruza wygrała w zeszłym tygodniu nieźle obsadzony ITF w Clearwater. Tutaj w Miami dwie wygrane, gdzie w poprzedniej rundzie co prawda pokonała Zvonarevą, ale Rosjanka gra w tym sezonie piach (słaba gra; słabe wyniki + dwa krecze oraz walkower; Vera jest w tej chwili cieniem samej siebie z dwóch poprzednich sezonów). Warto jednak pamiętać, że ta sama Muguruza potrafiła w tym sezonie przegrać z takimi tenisistkami jak Anna-Giulia Remondina czy 16-letnia Alexandra Kiick. Jeśli chodzi o Pennettę, to Włoszka gra w tym sezonie nieźle (na plus dwa turniejowe finały) i cały czas prezentuje poziom szerokiej czołówki WTA Tour. Myślę, że to wystarczy do pokonania Muguruzy. Przyznam się, że nigdy nie widziałem Hiszpanki w akcji. Być może jest to jakiś talent. Ma ona kilka dobrych wyników w ITF-ach, ale żeby ktoś z tego poziomu miał od razu wskoczyć do czwartej rundy jednego z największych turniejów w cyklu rozgrywkowym? Raczej są na to małe szanse, tym bardziej, że po drugiej stronie siatki stanie Flavia Pennetta. Podsumowując, typuję wygraną Włoszki w tym spotkaniu.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ivanovic po wygranej z King trafiła na Hantuchovą. Serbka spotykała się ze Słowaczką sześciokrotnie i dwa z ichniejszych pojedynków przegrała na trawiastej nawierzchni, w tym ostatnio w Birmingham. Słowaczka ma dość przeciętny sezon mimo wygranego turnieju w Pattaya City i jednego finału na początku sezonu w Brisbane. W Indian Wells przegrała w 1 rundzie z Zakopalovą, a w Miami męczyła się niemiłosiernie z Bondarenką. Serbka wygląda zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że po kontuzji biodra nie ma już żadnego śladu. Wybitnie chaotyczna zawodniczka, którą jest Daniela może mieć ogromne kłopoty, jeśli Ana od razu wejdzie w mecz tak, jak grała z Bartoli czy z Marią, to Serbka nie może tego spotkania przegrać.
Ana Ivanovic @1.36
Jeśli chodzi o pojedynek Pennetty, to mam nieco inne zdanie niż Christopher. Flavia od końca poprzedniego sezonu wzbudza we mnie dość negatywne nastawienie co do jej możliwości i już 30letnia Włoszka wg mnie nie osiągnie znaczących wyników. Oczywiście, jakieś mniejsze turnieje na ceglanej mączce wciąż są dla niej, takie jak w Acapulco. Mniejsza o jej przyszłość. 12 lat młodsza Hiszpanka, fakt przegrała z mająca 16 lat Kiick, ale warto przyjrzeć się bliżej choćby wynikowi: dwa tie-breaki do 1 i do 9 na konto Amerykanki. Ten drugi to była z pewnością loteria, a Kiick jeszcze nie miałem okazji poznać, znając życie kolejna Amerykanka z solidnym serwisem. Jako, że Muguruza przychodzi ze Akademii Bollettieriego to można się po niej spodziewać niezłego, wygrywającego serwisu i kończącego uderzenia oraz dość wąskiej palecie uderzeń. Czy tak Hiszpanka gra, mam zamiar obejrzeć jej spotkanie, bo w końcu są kamerki... Ze Zvonarevą, mimo, że jest kompletnie bez formy, mimo wygrania AO&#39;12 w rozgrywkach deblowych, to jednak trzeba czymś z nią wygrać. Pennetta na pewno będzie trudniejszą rywalką niż Rosjanką, ale wg mnie Flavia aż tak wybitną postacią natenczas nie jest, a zarazem może z nią wygrać. Liczę na hcp +5.5g lub wyżej i myślę, że będzie warto zaryzykować.
Muguruza +5.5g? @1.??
e: w b365 wrzucili +4.5, ale po kursie 2.00. Zatem niech będzie +4.5g @2.00
 
v3471 223

v3471

Użytkownik
Flavia, oj Flavia..jak u cibie ze zdrowiem ? oto jest pytanie ... na jesień zachwycałem się grą Pennetty.. była kompletna; problem polagał na tym że za bardzo angażowała (i nadal) w deble ..jednym słowem za dużo gra i potem zdarzają sie jej takie dziwne mecze jak finał w Auckland gdzie oddaje mecz po kontrolą ...dla mnie jak Pennetta jest zdrowa to top15 więc raczej poradzi sobie z młodą Mugu-coś tam, która jak patrzę nie ma żadnych konkretnych skalpów poza nic-nie-grającą-Zvonarevą..

Pennetta @1,38 ;
tak tak, chriss..48 złapał @1,25 w najgorszym momencie ..chyba beta3.65 reklamuje ???? ; kursy generalnie rosną ale sie nie zrażam ....

graty dla wpisu poniżej ...Penera jednak musi być nie w formie albo z głową ma coś nie tak...; niestety &quot;obserwowałem&quot; ten mecz jednym okiem na live (bez video) ..masa zwrotów akcji co oznacza NIEREGURALNOŚĆ, a TA brak formy.. od stanu 1-1 w drugim secie Flavia wygrała 6 gemów z rzędu i w siódmym z rzędu miała 40-0 (miała przełamanie na widelcu) i sie zacięła ..przegywając tego i 2 następne ??!! nie widziełem więc nie skomentuje ... trochę siedzę w WTA ale takie rzeczy wciąż mnie dziwią ..dała **** w pierwszym secie i ok ..potem złapała wiatr w żagle wygrywając 6 gemów z rzędu w tym 2 przełamania do zera !! i w powietrzu wisi kolejne przełamnie do zera ..i nagle wrzuca wsteczny ...o co kaman ??!!



christopher48 // Domyślam się, że pierwsze zdanie z Twojego podsumowania meczu, mówiące o tym do czego się nadaje Pennetta (które to zdanie usunąłem) to była forma żartu, ale następnym razem powstrzymaj się od takich słów, bo to jest jednak obraza tenisistki. Mógłbyś nawet dostać ode mnie ostrzeżenie w postaci kartki, ale tak jak przed chwilą napisałem, domyślam się, że to miał być bardziej żart niż coś chamskiego, więc obejdzie się bez kartki. Pozdrawiam.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Dlaczego mowicie, ze pokonanie Zvonarevy nie bylo dobrym wynikiem... jak dla mnie bylo to genialne zwyciestwo... Mugu grala ladnie, przegrywala w pierwszym secie juz 4-1...mogla pomyslec, a trudno przegralam pierwszego i zaczekac na drugiego...a dziewczyna walczyla i ostatecznie wygrala pierwszy set... Zvonareva gra czy nie gra, jak dla mnie Mugu pokazala, ze sie nie leka wielkich nazwisk... nie ma nic do stracenia... Potem wygrana w drugim secie... i jak dla mnie to Zvonareva pokazala, &quot;brak charakteru&quot; bo podlamal ja napewno pierwszy set i zlozyla bron...
Flavia jak dla mnie gra slabo...w pierwszy meczy fatalny drugi set w ktorym nie potrafila nawet nawiazac walki...ogolnie zwyciestwo mnie nie zaskoczylo tylko bardzo slaby styl w jakim to sie odbylo... Jak dla mnie Mugu ma jak najwieksze szanse nawet na WIN osobiscie gram na +1.5 seta za mniej czysto na Mugu...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
J. Zheng - D. Cibulkova - 1 (1,53)
bet365
Chinka bardzo zaskoczyła mnie w spotkaniu z A. Kerber. Pokonanie Niemki nawet w przypadku zawieszki jest dobrym bardzo rezultatem. Na pewno nie był to przypadek. Dominika z kolei jest bez formy, ten rok to jedna wielka porażka w jej wykonaniu. Widziałem kilka spotkań w jej wykonaniu w 2012 roku i to jest zupełnie inna zawodnika niż pod koniec 2011 roku. Popełnia masę błędów własnych przez co w trakcie spotkania po dobrym okresie gry potrafi nagle seriami tracić punkty. Na chwilę obecną uważam że Chinka powinna sobie dzisiaj poradzić ze Słowaczką która pewnie jeszcze w tym roku zacznie grać lepiej ale dziś to raczej się nie zdarzy. Rywalka zbyt wymagająca.

S. Halep - M. Bartoli - 2
(1,40)
Simona ostatnio gra bardzo przyzwoity tenis. Widziałem także kilka jej spotkań w tym roku i szczególnie utkwiło mi w pamięci spotkanie z D. Hantuchova którą pokonała po trzech setach. Widać że Rumunka sie rozpędza jednak to jeszcze za mało na Francuzkę dzisiaj według mnie. M. Bartoli faktycznie ostatnio męczyła się z P. Herog jednak ta z kolei zaczęła naprawdę nieźle grać w Miami. Pokonała wcześniej Amerykankę Hampton gładko w dwóch setach z która jeszcze niedawno przegrała w dwóch. P. Hercog wyraźnie od dłuższego czasu gra fatalnie jednak w tym turnieju pokazała się naprawdę z dobrej strony. S. Halep na pewno będzie trudniejszą przeciwniczka dla Francuzki, jednak patrząc na możliwości obu tenisistek i wolę walki do samego końca kieruje się ku M. Bartoli.
by scotratez
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA MIAMI 20-30, 25.03.2012
Pervak - Kirilenko
typ; -1.5 seta Kirilenko
2.53
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju wta na kortach w miami, Kazaszka, Ksenia Pervak zagra z Rosjanka Maria Kirilenko. W Miami mamy doczynienia z kortami bardziej przypominajacymi ceglana maczke niz normalny hard, przynajmniej jesli chodzi o szybkosc kortow. To zdecydowanie stawia w lepszej sytuacji piekna Marie Kirilenko. Rosjanka potrafi byc zawodniczka bardzo regularna, przebijaca na druga strone mase pilek. Po stronie Marii stoi dzis rowniez zdecydowanie wieksze doswiadczenie. Kazaszka to zawodniczka nierowna. Kirilenko od kilku turniejow utrzymuje sie w wysokiej dyspozycji. W Indian Wells byla w czwartej rundzie, ulegla pozniejszej finalistce Sharapovej po trzysetowym, ciezkim boju. Kirilenko bardzo odpowiadaja te korty i uwazam, ze jest zdecydowana faworytka dzisiejszego pojedynku. Wierze, ze to Rosjanka zamelduje sie dzis w kolejnej rundzie turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 4,4K

oth

Użytkownik
Wożniak- Williams...3 set ja dla mnie 50%-50%, myślę że warto spróbować na live kurs dość okozały w granicach 3. Polecam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom