>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
To może od Radwańskiej zaczniemy, choć to najbardziej kontrowersyjny temat, bo to Polka i wiadomo, że ile osób tyle własnych zdań i tak nie przekonam nikogo do mojej racji, ale co tam. Spróbować zawsze można. Ile razu nie wchodzę na forum to czytam &quot;Radwańska świetna technicznie&quot; &quot;Najlepsza technicznie zawodnika&quot; Eeee? I tak próbuje zrozumieć o co chodzi. Tak mi się wydaje, że chodzi wam o to, że ma dobrą rękę, dobre czucie i dobrze jej wychodzą takie subtelne zagrania. No okey nie kwestionuję tego. Ale, że co? Może Azarenka nie ma techniki? Po prostu wali mocno piłkę i ta szczęśliwie trafia w kort? No nie wydaje mi się, to jest świetnie technicznie ułożona zawodniczka. Także jak dla mnie trochę mylicie pojęcia.
Bardzo niekonsekwentny jesteś w tym co piszesz, mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę. Wybrałem tylko ten fragment. Jeżeli już piszesz o Victorii Azarence to podaj nicki osób które napisały że Victoria nie ma techniki. Z Twojego postu wynika że ktoś zarzuca że Victoria nie ma techniki. Co to znaczy w ogóle dobrą rękę? Każda zawodniczka która jest w formie ma dobrą rękę co nie oznacza ma dobrą technikę. Agnieszka jest w ścisłej czołówce zawodniczek które posiadają technikę na najwyższym poziome. O czym to świadczy? A chociażby o tym że Agnieszka podczas spotkań miesza różnego typu zagrania które okazują się skuteczne. Zawodniczki które grają siłowo także posiadają technikę rzecz jasna jednak gdyby posiadały tak bogaty wachlarz umiejętności gry jak Agnieszka a przede wszystkim gdyby miały dobrą technikę wykonywania połowy zagrań Agnieszki także by stosowały tego typy zagrania. Nie robią tego jednak, albo robią bardzo rzadko z różnym skutkiem. Jaki z tego wniosek? Odpowiedz sobie sam.
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Bardzo niekonsekwentny jesteś w tym co piszesz, mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę. Wybrałem tylko ten fragment. Jeżeli już piszesz o Victorii Azarence to podaj nicki osób które napisały że Victoria nie ma techniki. Z Twojego postu wynika że ktoś zarzuca że Victoria nie ma techniki. Co to znaczy w ogóle dobrą rękę? Każda zawodniczka która jest w formie ma dobrą rękę co nie oznacza ma dobrą technikę. Agnieszka jest w ścisłej czołówce zawodniczek które posiadają technikę na najwyższym poziome. O czym to świadczy? A chociażby o tym że Agnieszka podczas spotkań miesza różnego typu zagrania które okazują się skuteczne. Zawodniczki które grają siłowo także posiadają technikę rzecz jasna jednak gdyby posiadały tak bogaty wachlarz umiejętności gry jak Agnieszka a przede wszystkim gdyby miały dobrą technikę wykonywania połowy zagrań Agnieszki także by stosowały tego typy zagrania. Nie robią tego jednak, albo robią bardzo rzadko z różnym skutkiem. Jaki z tego wniosek? Odpowiedz sobie sam.
Jaki niekonsekwentny? O co ci chodzi? Bo nie zdaję sobie z tego sprawy. Czy jak mówię, że ktoś pisał, że Azarenka nie ma techniki? Nic takiego z mojego postu nie wynika. Ale z waszych postów wynika, że Radwańska ma lepszą technikę i w ogóle najlepszą na świecie, z czym się nie zgadzam i o tym mówię. Co oznacza dobra ręka? Dokładnie to co napisałem. Dobre czucie, umiejętność zagrania takich subtelnych delikatnych piłek. Np. takie zagranie skrót i potem lob z volleya. Czy to jest jakieś super technicznie skomplikowane zagranie? Nie, tutaj kluczem jest świetne czucie w ręce. Jaki wniosek z tego, że Azarenka nie gra skrótów? Bardzo prosty nie potrzebuje tego. Gra bardzo skuteczny tenis i nie ma absolutnie żadnej potrzeby, aby wprowadzać jakieś elementy, które mogą zaburzyć ten rytm gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom