>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Miami, 20-31.03.2012

Status
Zamknięty.
G 277

geryx

Użytkownik
⛔Tsurenko -Rodionova 1,55 Betsson
Na początku roku pisałem że Lesia zasługuje na pierwsza setke mamy marzec i awansowała o ponad 20 pozycji. Obecnie 103, myślę ze po tym turnieju juz setka. Wiadomo wszystkiego nie będzie wygrywała ale dziś za przeciwniczkę ma Rodionovą która to w tym sezonie nic nie pokazała. Przegrywa prawie wsio, fakt że trafia szybko na dobre zawodniczki ale przegrywa z nimi nawet nie nawiązując walki.
Panie grały w tym roku w FedCup, inna nawierzchnia, ale wynik 61 64 jest wymowny.
e/ coś ze zdrowiem chyba nie tak było, były medicale 2 lub 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
drago 108

drago

Użytkownik
Hampton i Ormaechea w niedługim czasie rozegrały spotkanie z #4 rakieta świata - Agnieszką Radwańską. Widzieliśmy, jak świetnie prezentowała się Jamie z Polką, ale organizm dał o sobie znać i musiała poddać spotkanie. Jej ofensywny styl przynosił jej sporo punktów i nawet tak dobrze broniąca się Agnieszka miała problemy z odbijaniem jej uderzeń. Natomiast Argentynka nie istniała w meczu z Isią nawet przez moment. Jamie to poziom wyżej niż jej dzisiejsza rywalka. Amerykanka będzie grać za szybko dla defensywnej Pauli.
Jamie Hampton 1.36 ✅
(polecam buki krecz=zwrot)
Minella przez ostatnie 5 tygodni spotykała się dwukrotnie z Karatantchevą w kobiecych czelach. W Cali Luksemburka wygrała 6/4 6/1, w Nassau 6/2 6/0. Dzisiejsza nawierzchnia będzie Mandy pasować, więc nie widzę powodu, aby w tak krótkim czasie Sesil miałaby odwrócić wynik.
Mandy Minella 1.44 ✅
e:
Dorzucam jeszcze taką luźną myśl w poszukiwaniu doga w kobiecych kwalach. Najciekawsze opcje to wg mnie Lauren Davis z Dusheviną i Naomi Broady z Kateryną. Kurs na Brytyjke szybuje w granicach 5.00. Naomi to dwudziestodwuletnia zawodniczka powoli wybijająca się na tour. Grała z reguły na dość szybkim nawierzchniach i lubi grać na trawie. Całkiem mocny serwis i raczej stawianie na mocne przebijanki w połączeniu z kiepską formą Ukrainki mogą dać jej przejście do następnej rundy. Na Davis czaiłem się już w IW, jednak tam po ograniu Martić wpadła na jednak dobrze dysponowaną Petrovą, która w niezłym stylu wygrała z Sam Stosur. Amerykanka mogłaby dzisiaj powalczyć z Dusheviną.
Dogi: Davis @2.95 ⛔, Broady @5.00 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 160

peter42

Użytkownik
Davis powinna wygrac w Tobecie ponad 3 zaryzykowałem i zagrałem do tego z kobiet na
Mirza -Falconi 7-6,6-0
Typ 1 kurs 1,5
bet365

Kurs 1,5 albo to jest podpucha albo promocja bo Falconi to jest zawodniczka daremna jak dla mnie i w dodatku bez formy. Jej jedyne zwyciestwo w ostatnim czasie zawdziecza kreczowi Dulgheru, a porazki ze stosur,errani czy rodina to sa pogromy. Mirza tez forma nie grzeszy, ale chociaz walczy w IW pokonała Barois,w Pattayi Keothavong i Morite, w dodatku w deblu idzie jej całkiem nieźle(ostatnio przegrany finał w IW).Liczę na zwycięstwo Hinduski,bo na Falconi grosza bym nie postawił.
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Lepchenko - Riske 1,22 UNIBET
Zdecydowanie na wyższym poziomie jest Varvara od swojej przeciwniczki Alison, która dopiero wchodzi powoli w największy świat tenisowy. Na poważnie zaczęła coś tam grać od 2009 roku gdzie w Stanach walczyła i przechodziła do kolejnych rund na poziomie ITF. Tym razem kwalifikacje i od razu trafia na Lepchenko. Grały już między sobą w 2010 roku i lepsza była Lepchenko w dwóch setach 6:3 6:4. Myślę że odpowiedni kurs i można dołożyć do jakiegoś kuponiku bez większych nerwów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie byłbym taki pewien. Tenis kobiecy jest mocno nieprzewidywalny. Wiele już razy widziałem typy które miały być 100% pewniakami i zawodziły. Oczywiście życzę powodzenia, ale pewności nie można mieć nigdy.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Minella i Hampton po wygraniu swoich meczów zagrają przeciwko sobie. Hampton w dość męskim stylu wygrała z Paulą 6/4 6/3 dając jedynie dwie szansy na przełamanie rywalce. Spotkanie Mandy już zdecydowanie bardziej przypominało WTA, Luksemburka przełamała rywalkę ośmiokrotnie, a sama oddała 5 swoich gemów. To tylko świadczy o tym, że Amerykanka ma mocniejszy serwis, a Minella lubiąca raczej wolniejsze korty będzie miała problemy z dobieganiem do szybszych piłek. Panie spotkały się w tym roku na AO, gdzie Luksemburka zdołała urwać jedynie po jednym gemie. Przeciętny % wygranych piłek po 1. serwisie powinien się powtórzyć, co daję realną przewagę agresywnej Jamie nad zbyt pasywną Mandy.
Jamie Hampton @1.25 ✅
 
P 161

poozon

Użytkownik
Kleybanova A. - Larsson J. typ 2 kurs 1,87 stawka 3/10 godz 20:00
Klaybanova wraca po walce z nowotworem , nie grała od maja . W grudniu zakończyła chemioterapie .

Alisa Kleybanova says she will bring a whole new approach to her tennis career when she returns to tournament action tomorrow after a 10-month battle with cancer.
The Russian was in the top 20 and tipped to rise higher in the game before she was diagnosed with stage two Hodgkins lymphoma after the Italian Open last May.
After undergoing chemotherapy in Italy, the 22-year-old is now ready to restart her career as a wild card at the Sony Ericsson, where she faces Sweden&#39;s Johanna Larsson in the first round.
&quot;I don&#39;t want to think about rankings, I just want to be on the court and feel good. I just want to be myself,&quot; she told reporters.
&quot;I have a huge motivation to just live at 100 percent, every day of my life.&quot;
Kleybanova, who has won twice on the WTA tour, said she had been suffering excessive fatigue and flu-like symptoms for some time before medical tests produced the shocking news.
&quot;Something was going on because I kept getting sick but then I always got over it and I was playing tournaments and feeling pretty good,&quot; she said.
&quot;In Rome, obviously, I got really, really sick and couldn&#39;t get over it anymore. So we started to do all the controls and exams.
&quot;You never think of something like that, you always think, let&#39;s try again. I went to Paris, I was still hoping to play the French Open but I didn&#39;t get better that time.
&quot;On one side it was a shock but the other hand I knew there had to be reason why I wasn&#39;t right,&quot; she added.
Kleybanova switched off from the game completely during her treatment in Italy and concentrated only on fighting the cancer.
&quot;I knew it was going to be another big fight for me and one that is much tougher and take a lot of time and something I really had to focus on beating,&quot; she said.
&quot;I followed everything that my doctors told me to do and I learnt to listen to my body well,&quot; she added. &quot;I hope that is among the reasons why I was able to recover quickly.
&quot;You feel really bad. I didn&#39;t really try to keep myself in shape or anything, the most important thing was obviously to survive - to stay there and resist.
&quot;Because in the beginning you still think okay, I can do it, but the more you do, it gets worse. It doesn&#39;t matter anymore how you look and how long it is going to take you to get back on court.&quot;
After finishing her treatment in December, she wasted no time in getting back in training in Florida with her eye on the Key Biscayne tournament.
Ad Feedback
&quot;I know there will be some stress and nerves ahead of matches but it&#39;s not the most important thing in my life anymore,&quot; she said.
&quot;I&#39;m just going to have fun out there and try to enjoy every day that I am on court. I am sure that will help me to get me back to my condition and hopefully even better again.&quot;
 
Y 0

yet1

Użytkownik
Witam po kolejnej długiej przerwie. Na dzisiaj szukam dość pewnych typów.

Pierwszy jaki sięgnąłem to ten który zapodał Drago - Hampton vs Minella. Też osobiście widzę w nim spory potencjał, na betfair (ah, mój ukochany bukmacher) upatrzyłem po kursie 1.26.
Drugi zakład jaki sobie pod nosem mruczę to ten Bodnarenko z Lucic.
Kurs w granicy moich zainteresowań (zawsze uważałem, że te między 1,2 a 1,3 to granica opłacalność-ryzyko) i wydaje się dość pewny. Na Bodnarenko można załapać koło 1.25 ale... Długo jej nie widziałem. Bardzo długo bo po prostu nie śledziłem zawodników. Nazwisko mówi mi łatwa kasa, ale doświadczenie w bukmacherce, że łatwej kasy nie ma ;). Tak więc ładnie się pytam. Czy jest może w tym jakiś haczyk?
 
bryanm 9

bryanm

Użytkownik
Jovanovski B. - Dominguez Lino L. 1.85 BAH 17;15
Pani Dominguez Lino ostatnio w formie zwyżkowej (2 wygrane mecze w IW, w tym z Lisicką) + walka w trzech setach z dobrze spisującą się Marią Kirilenko, która doszła do ćwierćfinału. Za to Jovanovski nie popisała się w Indian Wells i w kwalifikacjach przegrała z Jessicą Pegulą (6;7, 6;7), a wcześniej odpadła w pierwszej rundzie w Kuala Lumpur doznając nokautu od Casey Dellacqua (0;6, 2;6). Obie zawodniczki stoją podobnie w rankingu na minimalną korzyść Hiszpanki. Można zauważyć, że Serbka w tym roku przegrywa praktycznie wszystko co leci i według mnie typ na Hiszpankę jest dosyć pewny.
edit; 6;3, 6;3 dla Hiszpanki ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kateryna Bondarenko - Mirjana Lucic
Typ: 2
Kurs: 4
Wynik: ⛔ 2-1
Lucic to jedna z &quot;legend&quot; nadal grających w tenisa. Jej bronią jest przede wszystkim i wręcz tylko serwis. Głównie dzięki niemu potrafi się utrzymywać w meczu. W pierwszej rundzie kwalifikacyjnej pokonała niejaką Arruabarrena-Vecino (btw bardzo obiecująca się Hiszpanka, już odnosząca dobre wyniki na clayu), niby tylko 6-4 7-6, ale w pierwszym secie przegrała tylko 4 piłki przy własnym podaniu (z czego 3 po drugim), a w całym spotkaniu rywalka miała tylko jednego bp, a dodam, że wcale nie miała dużej skuteczności trafności pierwszego serwisu. Jeżeli tutaj będzie te powiedzmy 60%, to nie powinno być zagrożenia. Tiebreaki w jej spotkaniach to norma, zresztą Mirjana to taki Isner kobiecego tenisa - pewnie przy swoim i czasami uda się złamać rywala. Tak więc wynik tutaj gładki na pewno nie będzie - dla żadnej ze stron. Podczas QF do IW, Kateryna odpadła z Ormaecheą w dwóch setach, tamta też była dogiem i dała radę, to Lucic chyba tym bardziej, chociaż to już nie te lata. Zawsze spoko przeciwko Bondarenko.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
T. Pironkova - P. Martic - 1 (2.00) ✅
bet365
Bułgarka z pewnością udanego sezonu nie ma. Jak do tej pory 24-latka doszła najdalej do 3 rundy w turnieju odbywającym się w Doha. Tam &quot;pokonując&quot; A. Kerber i P. Herog przegrała dopiero z M. Bartoli. A. Kerber jednak była po męczącym turnieju dla niej w Paryżu i mecz z T. Pironkova zagrała dla odklepania. Więc sukces Bułgarki jest tutaj bardziej na papierku w rzeczywistości Niemka zmiotłaby z kortu T. Pironkova. W Indian Wells już w pierwszej rundzie odpadła z Hiszpanką w dwóch setach, walcząc zaciekle jedynie w pierwszym secie. Forma Tsvetany jest fatalna jednym słowem. Pocieszającym jest faktem to że P. Martic gra równie beznadziejnie a jej ostatnie dobre wyniki świadczą jedynie o fatalnym przygotowaniu jej rywalek. W Kuala Lumpur odniosła ładny wynik. Jednak był to turniej traktowany lekko przez większość rywalek które przygotowywały się pod Indian Wells. P. Martic zagrała wszystkie pięć spotkań w tym turnieju na 3 sety!. W końcu w finale skreczowała w trzecim secie i przegrała. Okej pokonała J. Jankovic i S. Peng jednak obie grają fatalnie w szczególności Chinka. J. Jankovic zresztą nie grałą o złote gacie w tym turnieju i widać było że gra bo gra ale jak przegra tragedii nie będzie zresztą później się wycofała z turnieju. Wcześniej męczyła się w 3 setach z beznadziejnie grającą E. Sama i K. Nara. W Indian Wells odpadła już w pierwszej rundzie podobnie jak Bułgarka. P. Martic przegrała z Amerykanką która jest jednak 193 rakietą, która nie ma żadnych dobrych wyników. Bułgarka miała na pewno bardziej wymagającą rywalkę przynajmniej na papierze. Dziewczyny grały ze sobą dwa razy i górą była T. Pironkova. Oba pojedynki w ubiegłym roku z tego jeden z października 2011 roku. Nie aż tak dawno. Jeśli chodzi o formę obie grają beznadziejnie jednak skierowany jestem tutaj bardziej w stronę T. Pironkovej która a) w końcu musi zacząć grać lepiej b) grała ostatnio z mocniejszymi rywalkami c) dwa razy wygrała Bułgaraka no i kurs na nią jest bardziej atrakcyjny jak na &quot;nieobliczalny&quot; mecz.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
M. Barthel - G. Arn 2:0 (1,30) ✅
bet365
Kursem nie rozpieszczam forumowiczów, jednak typ jak dla mnie bardzo prawdopodobny. Mona Barthel to dla mnie TOP10 damskiego tenisa. Patrząc na beznadziejny poziom jaki panuje obecnie w TOP10 pań Mona spokojnie by tam się znalazła w tej chwili. Oczywiście że Victoria miała problemy z grypą podczas spotkania z M. Barthel jednak Białorusinka dostała nagłych problemów ze zdrowiem dziwnie zastanawiająci pod koniec drugiego seta którego zamiast skończyć przegrała i prawie przegrała 3 set. Trzeba mieć naprawdę niezły charakter i umiejętności aby doprowadzić Victorie do takiego stanu. Poprzedni mecz obu Pań także był wyrównany. M. Barthel z pewnością jest bardzo obiecującą tenisistką. Świetnie się porusza po korcie, ma niezły przegląd pola i serwis, w dodatku walczy do samego końca. G. Arn to &quot;stara&quot; wyjadaczka. Osiąga ostatnio jedynie dobre wyniki ze słabymi tenisistkami. Dzisiejsze spotkanie będzie jak zderzenie armii III Rzeszy z flotą morską San Marino. (której nie było i nie ma). Jeżeli Mona zagra w połowie jak z Viki, Greta Arn przegra szybko to spotkanie.
by scotratez
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Venus Williams - Kimiko Date Krumm
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 8,50
Typ: 2
Kurs: 4,70
Typ: pierwszy set - 2
Kurs: 4
Typ: 2 (+5,5)
Kurs: 2
Rzadko odpuszczam granie przeciwko zawodniczkom, które są po jakiejś przerwie w grze, nie zrobię tego i tym razem. Co tu dużo mówić - Venus ostatni mecz grała 30 sierpnia 2011, a więc bite pół roku temu. W dodatku 2011 roku grała zaledwie 3 turnieje. O tyle ciekawe, że akurat raz się te dziewczyny spotkały, podczas Wimbledonu i Williams wygrała 6-7 6-3 8-6, a była w miarę ograna, będąc świeżo po turnieju w Eastbourne, a w Londynie to już był jej drugi mecz. Teraz wraca i cudów oczekiwać nie można. Tyle czasu niegrania gwarantuje brak wyczucia rakiety, kortu, a co za tym idzie - błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Oczywiście im dłużej spotkanie będzie trwać, tym szanse Amerykanki rosną, bo będzie powoli łapać rytm, dlatego liczę tutaj raczej na 2 sety. :wink: Wierzę, że 40-letnia Japonka będzie na tyle solidna i ogarnięta, że wykorzysta szansę, jaką dostaje na tacy.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Rzadko odpuszczam granie przeciwko zawodniczkom, które są po jakiejś przerwie w grze, nie zrobię tego i tym razem.
Ciekawie kombinujesz ale...no właśnie. WTA to kpina i żenada taka jest prawda, ja osobiście po dzisiejszym meczu Kleybanovej nie będę myślał już w ten sposób choćby przeciwniczka miała protezę prawej nogi, a lewą wystruganą na szybko z drewna. Nie wiem jak Larsson mogła ten mecz przegrać, meczu nie mogłem oglądać i bardzo ubolewam. Od początku był ten mecz dla mnie no bet no to WTA i nie takie cuda widziałem, ale jak widziałem że dojdzie do 3 seta to byłem praktycznie pewny że Kleybanova padnie kondycyjnie. Nie wierzę że laska która wróciła po takim okresie, w dodatku po walce z nowotworem była w stanie nawiązać równą walkę, z bądź co bądź zawodniczką która jest w sezonie. Ja wiem że takie sytuacje umacniają, ale przygotowania kondycyjnego się nie da tak szybko nadrobić po takiej chorobie. Tym bardziej że pamiętam jakim Kleybanova jest klocem i nie jeden mecz jej oglądałem gdzie w 3 secie oddychała rękawami...Dla mnie sytuacja co najmniej dziwna i zagadkowa. Następny mecz gra z Kirilenko ciekawe jaki kurs dostaniemy na Marie...
 
R 16

rskull

Użytkownik
Morita-Muguruza kurs na Morite 1,75 ??? Może ktoś pare słów o jej przeciwniczce bo nazwisko mi nieznane ????? Nie grała kwali z dziką kartą wchodzi chyba za wygrany itf ??????????????????????????????
 
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Pani Muguruza notuje swietne wyniki na hardzie w turniejach ITF, kurs na morite rosnie i juz wynosi kolo 2.00 bardzo ciekaw jestem meczu mlodej hiszpanki
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Miami, WTA (2012)
T. Pironkova - P. Martic - 1
(2.00) ✅ M. Barthel - G. Arn 2:0 (1,30) ✅
------------------------------------ J. Hampton - P. Hercog - 1 (1,33) ⛔
bet365
Kurs duży nie jest ale i tak jak dla mnie atrakcyjny jeżeli chodzi o ten pojedynek. Amerykanka nieźle sobie poczyna na własnej ziemi. Ostatni pojedynek zakończyła niestety przez skurcze mięśni. Ale kto wie czy Agnieszka Radwańska pokonałaby młodą jankeskę w trzecim secie. Agnieszka miała wyraźne problemy z Amerykanką w drugim secie. I chyba ten krecz Amerykanki spadł Agnieszce z nieba. Start w Indian Wells J. Hampton może zaliczyć do udanych. Wyeliminowała J. Jankovic która fakt faktem gra słabiutko potem J. Gajdosova po trzech setach. Wcześniej zdemolowała gładko dzisiejszą swoją rywalkę P. Herog. No właśnie.. Polona jest w bezformiu. Chyba że zaliczymy za sukces dwa przegrane pojedynki w trzech setach z D. Hantuchova i A. Wozniak. Obie wymienione przed chwilą dziewczyny prezentują się w tym sezonie solidnie. Jeżeli Amerykanka wyleczyła się z ostatniej kontuzji to powinna spokojnie ograć ponownie Polone Herog.
G. Dulko - S. Arvidsson - 2 (1,25) ✅
bet365
Myślałem nad typem 2:0 dla Szwedzki ale na tym etapie turnieju i przy tym rankingu zawodniczek to troszkę za duże ryzyko przynajmniej w mojej ocenie. Gisela gra cieniutko. Ostatnie dwie chociażby konfrontacje z M. Sharapova same mówią za siebie. W tym roku wygrała zaledwie dwa spotkania z tego jeden przez krecz przeciwniczki. Nie pokonała nikogo kogo można byłoby się bać. Szwedka jest jej przeciwieństwem. Rok zaczęła fantastycznie. Ma za sobą już wygrany turniej w Memphis w USA. Widać ziemia Ameryki Północnej jej sprzyja. Turniej odbywał się wprawdzie na hali a dzisiaj dziewczyny zagrają na hardzie. Jednak na harcie w Indian Wells Szwedka także pokazała kły. Pokonała E Danillidou, M. Niculescu i przegrała w trzech setach z C. Wozniacką z którą miała dużą okazję wygrać. Forma jest krótko mówiąc.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
drago 108

drago

Użytkownik
Popieram typ na Hampton. Konsekwentnie od 1. rundy kwalifikacji wygrywa bez straty podania. W Indian Wells Polonie nie dała złudzeń i przegrała z nią ledwie jednego gema. Kurs może nie za duży, ale wg mnie to dzisiejszy typ dnia. Dodam jeszcze, że warto zagrać, tam gdzie buki zwracają stawki za krecz, bo te skurcze nie skurcze mogą się powtórzyć w najmniej oczekiwanym momencie.
Hampton @1.33 ⛔ :|
Ja też zastanawiam się skąd wziął się taki duży kurs na Moritę. Żadna z wchodzących tenisistek do cyklu WTA nie była w ten sposób faworyzowana. Poziom zawodniczek w wygranym turnieju w Clearwater nie powala na kolana. Stawiałbym lekko na Moritę, bo typ jednak trochę w ciemno, ale kurs w granicach 1.90 jest warty grzechu. WC dostała od IMG Tennis Academy, czyli szkółki Bollettieriego, więc mniej więcej wiadomo czego można się po Hiszpance spodziewać. W roku ubiegłym jedynie Lisicka przeszła 1. rundę, dzięki dzikiej karcie od IMG.
Morita @1.90 krecz
 
T 44

tomaso

Użytkownik
Garbiñe Muguruza Blanco jest ciekawą tenisistką i zapowiada się na przynajmniej top 100, ale faworyzowanie jej w debiucie, na poziomie MD WTA jest dziwne.
Hiszpanka zagra w turnieju dzięki dzikiej karcie. Gdyby nie IMG, Garbiñe pozostawałaby nadal anonimową tenisistką, wyróżniającą się na poziomie ITF. Przyznanie jej dzikiej karty było zaskoczeniem, jednak wygrywając ITF w Clearwater, Garbiñe pokazała, że jest warta inwestowania w nią. Jej styl to aggressive baseliner. Hiszpanka ma dobre warunki fizyczne, jest wysoka, ma przyzwoity serwis, uderza mocno z obu stron, lubi od czasu do czasu zagrać drop shota z końcowej linii. Być może będzie to nowa M. J. Martínez Sánchez?
Morita osiąga ostatnio słabe wyniki i ma problemy ze zdrowiem. Przed tym meczem jest za dużo niewiadomych, żeby postawić coś sensownego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom