>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Miami, 19-31.03.2013

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Zgadzam się z typami powyższych użytkowników . wypatrzyłem je rano ale wcześniej pisałem analizę do turnieju panów.
Beck- Ula Radwańska. 1.3 STS
Ula jest w znakomitej formie. Po słabym początku sezonu teraz gra na miarę swoich możliwości. W IW odprawiła takie zawodniczki jak Hampton czy Stephens.. Wiadomo jak to w damskim tenisie często zawodniczki się łamią. Ula także dawała się łamać w wygranych meczach , ale jej return wyglądał dobrze i uważam że powinna poradzić sobie z Beck, która na razie spisuję się bardzo słabo.
Bouchard- Peer 1.7 STS

Kanadyjka nie osiągnęła nic w tym sezonie specjalnego, ostatnio przegrała z Svitoliną w kwalach do IW. Bouchard zdecydowanie woli nawierzchnie ziemne gdzie ma kapitalny bilans 41-15. Peer jeszcze trzy lata temu potrafiła odprawić nasza Agnieszkę bez problemów. Ale od dłuższego czasu gra bardzo słabo i nie równo. Ale ja widzę szanse dla niej na zwycięstwo, ponieważ wnioskując z statystyk i wyników z kwali forma jest. Wczoraj rozbiła Malek 6-4,6-0, popełniając przy tym aż 6 podwójnych błędów, co mnie trochę martwi. Kursy mamy takie wysokie ponieważ zawodniczki spotkały się w Montrealu w 2012 roku i górą w zaciętym pojedynku była kanadyjka Jednak wierzę w Peer i wiem że stać ją na zwycięstwo. W IW w pierwszej rundzie odprawiła Erakovic to i teraz powinna poradzić sobie z młodą niedoświadczoną Kanadyjką.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ja osobiście nie polecam grać Ulki Radwańskiej tym bardziej po takim kursie. Z nią to nigdy nic nie wiadomo , potrafi wtopić wygrany mecz. Nie potrafi ustabilizować formy na dłuższy czas jej kariera to sinusoida raz w górę raz w dół.
Jeszcze napiszę o Cepelovej bo przyglądałem się ostatnim dwóm meczom. Pierwszy set przesypia dziewczyna dopiero później się budzi w ten sposób można dobre kursy na live zebrać. Myślę że warto przeanalizować jej dzisiejsze spotkanie z Schavione
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Na dziś:

R.Oprandi vs A.Rus
Handicap setów +4,5g✅✅✅6:4,3:6,6:3
Unibet 1,9
Oprandi jest wyżej w WTA o 16. pozycji, ale ostatnio w porażki (Rybarikova, Knapp) i nie licząc występów w Fed Cupie gra w kratkę. Holenderka Rus tragiczny sezon ma póki co - bilans 0/4, porażki z : Voskoboevą, Begu,Torro-Zorro i ostatnio Ulką Radwańską). Pamiętam jednak jej dobre występy i nadal wierzę, że to zawodniczka z potencjałem, musi się tylko przebudzić.Grały 2 razy i jest 1:1. Ostatni mecz wygrała Rus w Dallas 2:0.

Można też spróbować czysty win Rus za drobne - 3,42/Pinnacle⛔



Puig vs Mattek-Sands
Typ:2 ✅✅✅ E: 4-6,5-7
Unibet
1,7

Mattek-Sands od Kuala Lumpur (osiągnęła tam finał pokonując m.in Hsieh czy Pavluchenkovą) gra naprawdę nieźle. Wygrała już 2 mecze w kwalach. Monica Puig przegrała ostatnio na IW z chimeryczną Cornet, mimo że w kwalach wygrała 2 mecze. Mimo wyższej pozycji Puig w rankingu WTA, dla mnie zdecydowaną faworytką jest wracająca do wysokiej dyspozycji Bethany, która będzie chciała osiągnąć dobry wynik na własnym terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 19

tenis1976

Użytkownik
Witam.Mam kilka propozycji a dokladnie 3 z wiekszymi kursami na dzis.ogolnie proszr o krytyke i opinie na temat innych spotkan bo chcialbym przylozyc grubiej u bukmachera dzis tenisw Miami.
PEER-BOUCHARD-1(1,83)
Teni mecz bardzo rzadko zdarza sie tak latwy mecz po takim kursie i nie wiem czy nie zaszaleje singlem bo szans kanadyjka z Shahar Peer nie ma zadnych...Wyraznie Izraelka wraca do formy musi przebijac sie przez kwalifikacje ale juz nie dlugo..Ambitna,waleczna,wielkie mozliwosci,talent..to atuty nie do podwazenia.Owszem miala dolek spory ostatnio,ale zawodniczki typu Bouchard czy Malek(widzielismy jaki byl wczoraj wynik Peer z Malek)obecnie nie maja kompletnie zadnych argumentow aby ograc Peer.Jeszcze pamietam jak walczyla jak rowna z rowna nie tylko z siostrami Wiliams...Kurs 1,3 w tym meczu niezdziwilby mnie a tu 1,83!!!!!
Teraz troche wiecej niewiadomych.skalniam sie do postawienia w ktoryms z tach2 meczow na niespodzianke(VOEGELE-MARTIC)(HANTUCHOVA-PIRONKOVA)
Ktoras faworytka wydaje mi sie ze przegra...Voegele z Martic wydaje mi sie rowna para wiec kurs w granicach 3.00 to deser.(Zastanawia mnie jednak ostatni bilans Martic bo torbi wszystko)No i druga para Hantuchova-Pironkova...Musze przyznac ze najwieksze moje wygrane bukmacherskie t o wlasnie na wspomnianej Peer wiele lat temu i porazkach Hantuchovej ktora nie tak rzadko bedac faworytka odwalala histerie na korcie i 2-ki przeciwko niej wchodzily po kursie 3,00 lub 4,00...gdyby Pironkova ostatnio grala troche lepiej nie zastanawialbym sie nawet chwili na kurs 3.00 dzis na Bulgarke..Ale niestety Pironkova ma dola i nie wiem czy jej gra starczy dzisiaj na histeryczke ze Slowacji..(ktora przeciez nie przecze tez miala swoje momenty w karierze)...Prosze o opinie i pozdrawiam graczy...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja osobiście nie polecam grać Ulki Radwańskiej tym bardziej po takim kursie. Z nią to nigdy nic nie wiadomo , potrafi wtopić wygrany mecz. Nie potrafi ustabilizować formy na dłuższy czas jej kariera to sinusoida raz w górę raz w dół.
/QUOTE]
fajnie ale taki tekst mozna napisac o 80% zawodniczek ;) kiedy jak kiedy, ale teraz jej forma wydaje sie byc stabilna jak nigdy.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Kombinujecie tu Panowie co niemiara.. ????
A czy nie prościej zagrać pewniej i po solidnym kursie?..
Ulki z Beck poniżej 1,66 patykiem by Funt nie ruszył.. W jakiej formie jest Ulka gdy jej kilka zagrań nie wyjdzie?.. Funt aż musiał uszy zatykać, bo tyle .urw w życiu z ust dziewczyny nie słyszał..
Beck jak ma dzień i jej serwis siedzi gra jak maszyna..
Kurs rzedu 1,3 to śmiech na sali..

Już lepiej zagrać tak:

M.Niculescu vs J.Hampton ???? Niculescu, Monica @ 1.727 ⛔

Funt osobiście zaatakował ten mecz odważniej:

M.Niculescu vs J.Hampton ???? Set Betting: 2 - 0 @ 2.64 ⛔

Niculescu jest w formie..Amerykanka może ją tylko TB postraszyć..
Nie dość, że Rumunka niedawno wygrała turniej we Florianopolis to w pierwszej rundzie IndianWels odwiozła Svitoline na rowerku..
Do Flipkens ręki to ona nie ma w tym roku ale z Hampton sobie poradzi..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 19

tenis1976

Użytkownik
Masz troche racji Funcie ale Hampton strasznie niebezpieczna,widzialem ja z Azarenka w Australii,smie twierdzic ze gdyby nie kontuzja Azarenka z placzem by schodzila z kortu,zreszta prawie juz wyla wtedy...Piszesz ze jak Beck ma dzien..Powiem Ci Funt ze jak Hampton ma dzien,to Niculescu nic nie zrobi,rowny mecz tez myslalem o Rumunce ale nie ma sensu,po 50 procent szans ...hm..ale opinia ok,szacunek.

Nie ma juz odwolania poszlo singlami bardzo grubo................
PEER(1,85)
NICULESCU(1,70)
PIRONKOVA!!!(3,2)

Funt zdalem sie na Ciebie z ta NICULESCU obys mial racje....)))
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wow 331

wow

Użytkownik
Puig Monica vs Mattek Bethanie over 21 [1.71]✅✅

Faworytką zdaję się być Bethanie, która w dniu wczorajszym dość zdecydowanie pokonała Zhang. Mattek w tym roku wygląda coraz to lepiej, w pokonanym polu pozostawiła m. in. Pavlyuchenkova, Vekić czy Hsieh natomiast przegrane z Hampton czy Pliskovą to spotkania w których ulegała po zaciętym pojedynku. Zdecydowanie forma idzie w górę.
Na przeciw Puig, która ostatnio jakby przygasła, przegrana w IW z Cornet po trzysetowym pojedynku jakiejś wielkiej ujmy jej nie przynosi, jednak potrafiła powalczyć tylko w pierwszym secie z Francuzką*. Mimo wszystko liczę tutaj, że powalczy i będzie to dość wyrównany pojedynek.
Patrząc w h2h to panie spotykały się już w przeszłości. Były to dwa pojedynki i oba overove z czego jeden całkiem niedawno w Brisbane, gdzie to po długim spotkaniu 2-1 wygrała Monica.

Typ na Mattek i na over myślę do rozważenia tym bardziej, że ta linia tak bardzo wygórowana nie jest.
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Dominguez L.-Kuznetsova 1 @6 / Dominguez L +1,5 seta @2.9 / Dominguez L. +6,5 gema @1.75
Tak patrze na te kursy i troche sie dziwie. Hiszpanka nie urwala sie z choinki i moge przytoczyc conajmniej 4-6 dobrych meczow tej zawodniczki w IW i Miami. Poza tym Dominguez juz w IW z Errani pokazla, ze jest niezle i skoncyzlo sie na 3 steach ze Wloszka. Kuznetsova w tym sezonie zaczela prezentowac sie juz lepiej, ale to juz nie ta zawodniczka mimo wszystko, a latwo tu nie bedzie dla Rosjanki.
 
N 0

nowy

Użytkownik
Dominguez L.-Kuznetsova 1 @6 / Dominguez L +1,5 seta @2.9 / Dominguez L. +6,5 gema @1.75
Tak patrze na te kursy i troche sie dziwie. Hiszpanka nie urwala sie z choinki i moge przytoczyc conajmniej 4-6 dobrych meczow tej zawodniczki w IW i Miami. Poza tym Dominguez juz w IW z Errani pokazla, ze jest niezle i skoncyzlo sie na 3 steach ze Wloszka. Kuznetsova w tym sezonie zaczela prezentowac sie juz lepiej, ale to juz nie ta zawodniczka mimo wszystko, a latwo tu nie bedzie dla Rosjanki.
Kursy wystawione na podstawie aktualnej dyspozycji oraz napewno na podstawie meczu tych zawodniczek z 15.01 gdzie Dominquez nie istniała. W związku z tym Ja się nie dziwie w ogóle tych kursów.
 
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
Witam. Na dziś proponuję dubel:

S. Halep
S. Lisicki 1.405 ⛔

Niemka w dobrej dyspozycji. Dobre występy w Pattaya City i Memphis. Pokonała między innymi Mladenovic i Rybarikovą, która ostatnio gra całkiem przyzwoicie. Rumunka gra bez rewelacji. Zwykle kończy turnieje w drugich rundach. Jeśli wygrywa to ze znacznie słabszymi rywalkami. Myślę, że dzisiaj ulegnie dobrze dysponowanej i solidnej Niemce, która miała miesięczną przerwę i na pewno będzie chciała powalczyć w Miami o dobry wynik.


F. Schiavone 1.654 ✅
J. Cepelova

Włoszka ma ostatnio trochę pecha jeśli chodzi o drabinki turniejowe. W Bogocie pokonała ją po zaciętym spotkaniu w drugiej rundzie rewelacja tamtego turnieju Ormaechea, która uległa dopiero Jankovic w finale. W Acapulco przegrała w trzeciej rundzie również po wyrównanym meczu z finalistką turnieju Suarez Navarro. W IW w pierwszej rundzie dosyć łatwa wygrana w 1 rundzie z Penettą i przegrana w drugim spotkaniu z samą Marią Sharapovą. Cepelova przeszła tutaj kwalifikacje w których wyrzuciła Sevastovą i Pliskovą. Włoszka to jednak jest klasa wyżej i myślę, że nie będzie miała problemu z wyeliminowaniem młodszej koleżanki.

PinnacleSports
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Halep - Lisicki✅
Over : 21.5 gema
Kurs: 2.00

W tym meczu będzie walka , Lisicki nie będzie miała tak łatwo z Halep . Mimo że Niemka trenowała nie daleko kortów Miami i nie będzie miała problemów z aklimatyzacją to jednak Halep postawi pewne warunki na korcie i to nie będzie spacerek
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Schiavone Francesca - Cepelova Jana @ 2.36
Zdecydowanie typ dnia jak dla mnie. Capelova mimo młodego wieku to bardzo fajnie ułożona zawodniczka. Dysponuje dobrym serwisem, gra dość ofensywnie. Dobry forhend i backhand. a przede wszystkim mądra gra z głową, nie podpala się. W kwalifikacjach pokonała 2 dobry tenisistki Pliskova i Shvedova. Słowaczka ma po swojej stronie wszystkie atuty, aby wygrać to spotkanie. Schiavone po życiowych sezonach 2010 i 2011 gdzie 2 razy grała w finale French Open, raz wygrywając. W 2012 jej forma totalnie się załamała i w tym sezonie Włoszka ciągle gra tragicznie. Notuje porażkę za porażką, w bardzo słabym stylu. Serwis na beznadziejnym poziomie i Capelova returnem na pewno przysporzy Włoszce sporych problemów. W wymianach Schiavone także jest słabsza od rywalki. Bardzo dużo prostych błędów, nawet pomimo tego, że nie gra ofensywnie, tylko stara się po prostu trzymać piłkę w korcie. Także ja tutaj nie widzę większych szans na zwycięstwo Schiavone a kurs na zwycięstwo Capelovej jest po prostu bajeczny.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Zheng J. - Shvedova Y (2.40) / Unibet
Zastanawiam, się dlaczego buki faworyzują Shvedovą, z Chinką, która posiada niesamowicie mocną psychikę w swoich meczach.. Chyba każdy pamięta, mecz ze Stosur, w AO, jak miała Samanta piłki meczowe.. a Chinka, ją zmiotła psychiką i doświadczeniem..
Rywalka Zheng, to już nie ta sama zawodniczka, co kiedyś, co prawda, czasem widać jej atuty na boisku, ale za dużo siły wprowadza w piłki do głębi kortu i czasem po prostu zamiast piłka w korcie, wyląduje w korytarzach deblowych.. Chinka, potrafi, przełamać bardzo szybko i bardzo rozsądnie zdobywać punkty.. Kurs, jest zadowalający wiec biorę ją w &#39;&#39;ciemno&#39;&#39; Mimo, że dla mnie jest znacznie lepszą zawodniczką..
✅ (7:5; 6:4) &lt; pierwszy set, to co Chinka zrobiła.. woła o wielki respekt dla niej.. &gt; kto nie wierzy, niech zobaczy na livescorach przebieg meczu..
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
boogmacher 6

boogmacher

Użytkownik
W kwalifikacjach pokonała 2 dobry tenisistki Pliskova i Shvedova
Po pierwsze to nie pokonała Shedovej tylko Anastasije Sevastovą.
Po drugie stwierdzenie, że Anastasija Sevastova i Kristyna Pliskova to dobre tenisistki to jakaś kompletna pomyłka.
kurs na zwycięstwo Capelovej jest po prostu bajeczny.
Bajeczną to zaliczysz wtopę jak pograsz dzisiaj na Cepelovą.
pozdro600
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik

Po pierwsze to nie pokonała Shedovej tylko Anastasije Sevastovą.
Po drugie stwierdzenie, że Anastasija Sevastova i Kristyna Pliskova to dobre tenisistki to jakaś kompletna pomyłka.

Bajeczną to zaliczysz wtopę jak pograsz dzisiaj na Cepelovą.
pozdro600
Powiem tylko, nie kompromituj się. Po tym co piszesz to mogę wnioskować tylko, że Cepelovej nigdy na oczy nie widziałeś i nie ma pojęcia jak ona gra. A Schiavone też dawno nie widziałeś, bo to co ona ostatnio gra to jest jakaś tragedia, a ty piszesz o jakimś pechu w losowaniu ???? ???? ???? ???? Jedynym jej pechem jest to, że zapomniała jak się gra w tenisa.
Także powtórzę, Cepelova 2.35. Kurs bajeczny.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kiki Bertens - Na Li
Typ: 1
Kurs: 5,10 (Marathon)
Zwykle poluję na takie sytuacje, kiedy to tenisistka z czołówki wraca po dłuższej przerwie do tenisa i gra z kimś w miarę kumatym - można dorwać znakomite value i ewentualnie szybko skontrować (już po paru gemach albo pierwszej partii). Tutaj mamy do czynienia z 2-miesięczną przerwą ze strony chińskiej rakiety. Ostatni jej pojedynek to finał Australian Open. W zeszłym roku było podobnie, po AO wróciła na IW (więc nieco krótsza przerwa) i na dzień dobry przegrała seta z Voskoboevą (mecz wygrała 3-6 6-3 6-3). Na początku tego roku miała super wyniki, ale w sumnie mnie jakoś mega nie przekonywała jej gra - dużo winnerów, które idą w parze z błędami, gdy się nie ma &quot;dnia&quot;. Już wtedy była dość daleka od swojej najwyższej formy, więc teraz też zaowocuje to jeszcze większą ilością niewymuszonych błędów. Spodziewam się, że Li tu przegra w dużej mierze sama ze sobą, a Kiki będzie musiała tylko w miarę przebijać piłkę na drugą stronę siatki. Sądzę, że wiele prób szukania piłki wygrywającej zakończy się klęską dla Na Li, bo tak po prostu jest po powrotach, a w szczególności dla zawodniczek grających mocniej. Nie zabraknie też podwójnych błędów. Dla ostrożnych +1,5 seta, dla mnie pewniak.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kiki Bertens - Na Li
Typ: 1
Kurs: 5,10 (Marathon)
Zwykle poluję na takie sytuacje, kiedy to tenisistka z czołówki wraca po dłuższej przerwie do tenisa i gra z kimś w miarę kumatym - można dorwać znakomite value i ewentualnie szybko skontrować (już po paru gemach albo pierwszej partii). Tutaj mamy do czynienia z 2-miesięczną przerwą ze strony chińskiej rakiety. Ostatni jej pojedynek to finał Australian Open. W zeszłym roku było podobnie, po AO wróciła na IW (więc nieco krótsza przerwa) i na dzień dobry przegrała seta z Voskoboevą (mecz wygrała 3-6 6-3 6-3). Na początku tego roku miała super wyniki, ale w sumnie mnie jakoś mega nie przekonywała jej gra - dużo winnerów, które idą w parze z błędami, gdy się nie ma &quot;dnia&quot;. Już wtedy była dość daleka od swojej najwyższej formy, więc teraz też zaowocuje to jeszcze większą ilością niewymuszonych błędów. Spodziewam się, że Li tu przegra w dużej mierze sama ze sobą, a Kiki będzie musiała tylko w miarę przebijać piłkę na drugą stronę siatki. Sądzę, że wiele prób szukania piłki wygrywającej zakończy się klęską dla Na Li, bo tak po prostu jest po powrotach, a w szczególności dla zawodniczek grających mocniej. Nie zabraknie też podwójnych błędów. Dla ostrożnych +1,5 seta, dla mnie pewniak.
Od wczoraj mysle o tym typie tez mi sie wydaje ze chimeryczna chinka moze miec problemy z wejsciem w mecz po 3 miesiecznej przerwie to bardzo dlugo ,bertens to solidna zawodniczka i na li miala pecha ze trafia akurat na nia w 2 rundzie mysle ze mozna sprobowac,licze ze Li wykonczy sie bledami i przegra mecz mentalnie
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Duval - Hlavackova✅
Typ: 1
Kurs: 2.62

Duval młoda Amerykanka może Hlavackovej nie źle namieszać. Amerykanka powoli wchodzi na wyższą półkę głodna wygranych meczów może sprawić dużo kłopotów Czeszce. Hlavackova miała jakieś problemy z kręgosłupem na początku roku nie wiem czy się uporała z tym.
 
S 0

sed

Użytkownik
Powiem tylko, nie kompromituj się. Po tym co piszesz to mogę wnioskować tylko, że Cepelovej nigdy na oczy nie widziałeś i nie ma pojęcia jak ona gra. A Schiavone też dawno nie widziałeś, bo to co ona ostatnio gra to jest jakaś tragedia, a ty piszesz o jakimś pechu w losowaniu ???? ???? ???? ???? Jedynym jej pechem jest to, że zapomniała jak się gra w tenisa.

Także powtórzę, Cepelova 2.35. Kurs bajeczny.
Kompletnie nie rozumiem jak możesz pisać, że ktoś się kompromituje mając inne zdanie niż Ty, skąd wiesz co on widział a czego nie widział. Na Johnsona wczoraj też był bajeczny kurs według Ciebie a wszystko zweryfikował kort, trochę pokory i szacunku dla innych typerów, brakuje jeszcze... żebys pisał o sobie w trzeciej osobie.

Dodam też analize na Twoim poziomie... by coś niby wnieść:

Peer @1.85 ⛔ 1-2
Zdecydowanie typ dnia jak dla mnie. Peer mimo iż nie jest pierwszej młodości to bardzo fajnie ułożona zawodniczka. Dysponuje dobrym serwisem, gra dość ofensywnie. Dobry forhend i backhand a przede wszystkim mądra gra z głową, nie podpala się. W kwalifikacjach pokonała 2 dobre tenisistki Malek i Poutchkova. Izraelska tenisistka ma po swojej stronie wszystkie atuty, aby wygrać to spotkanie, tak moge pisac o kazdej. Zapomnialem... Najwazniejszy atut: bajeczny kurs. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom