>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Monterrey, 19-26.02.2012

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Peng +4,5gema ~2,0 Bet365
Dobry kurs, wszystko fajnie wygląda i jeszcze dodałbym do tego, że Bartoli gra już trzeci turniej z rzędu, oznaki zmęczenia powinny dać się coraz bardziej we znaki. Najpierw 4 mecze w Paryżu, później od razu wjazd na turniej w Doha i tam kolejne 4 mecze w którym ostatnio skreczowała. Czyli od 9 lutego do 18 lutego rozegrała 8 spotkań w tym lot z jednego kontynentu na drugi.
Choć z drugiej strony rok temu Bartoli grała nawet i w 4 turniejach z rzędu z dość dobrym skutkiem.
Dubai 3 runda z Radwańską
Doha 1/2 z Woźniacką
Kuala Lumpur 1/4 z Safarovą
Indial Wells gdzie dotarła aż do finału i znów przegrała z Woźniacką.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dość dobrze kombinujecie z Marion, ale zapominacie o jednym. Peng jest w tym sezonie w fatalnej formie, nie pokonała nikogo znaczącego i po prostu meczy się swoją grą.

A Bartoli, no cóż. Te kilka turniejów granych pod rząd na innej zrobiłoby wrażenie, na niej raczej nie. Francuzka to przecież największy haruś w całym WTA. Codziennie bez względu na to czy gra czy też nie to trenuje po kilka godzin. W tych kursach faktycznie można się doszukiwać value, ale ja odpuszczę.

Zapewne spróbuję pograć coś w stronę Ivanovic. Cesca gra słabiutko i chyba powoli widzimy jej zmierzch, ale nie ma co się dziwić że przy tym stylu gry jest już wyeksploatowana.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Co do Marion to wydaję mi się, że jeśli nie byłaby w pełni zdrowa i gotowa do turnieju (a przynajmniej do pierwszych meczy) to po prostu by się wycofała, co w tym sezonie robiło już wiele zawodniczek. Mimo widocznego zmęczenia u tej zawodniczki wygrywała w tym roku już z mocniejszymi tenisistkami. Choć od początku turnieju w Paryżu podchodziłem do jej gry sceptycznie, to teraz z turnieju na turniej widzę w jej grze coraz więcej plusów. Mimo wiatru i lepiej naciągniętej siatki to ten turniej jest podobny do tego w Katarze, więc nie szukałbym jak ktoś wcześniej na siłę argumentów tj. aklimatyzacja czy podróż (z Kataru do Dubaju lot trwa godzinę, to szybciej niż ja dojeżdzam z jednej części Warszawy na drugą ???? ).
???? Bartoli @1,30 (Unibet) ⛔
EDIT: Nie zdziwiłbym się jak przez brak krecza nie zrobiłaby sobie większej krzywdy.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
więc nie szukałbym jak ktoś wcześniej na siłę argumentów tj. aklimatyzacja czy podróż
Na siłę?? Wiem że to nie daleko, ale jeżeli miała coś z więzadłem skokowym czy nogą, to żeby dostać się do Dubaju to trochę musi się nakręcić, taksówki po hotelach i po lotnisku ja nie wożą i zapewne na wózku nie jeździ więc za pomocą nóg parę odcinków musi pokonać, może jakiś bagaż podręczny co jest zawsze dodatkowym obciążeniem. Jak złapiesz kontuzję nogi i musisz iść do pracy to w ogóle z nóg nie korzystasz? Fakt że wycofało się kilka zawodniczek i patrząc po wynikach faworytki tak pewnie nie wygrywają, więc kurs 1,3 po kreczu w cale mnie nie zadowala i wole za mniejszą stawkę spróbować hc na podwojenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 531

paolo_

Użytkownik
Po pierwszym secie wygranym przez Peng 6 4, Bartoli z kortu schodziła kulejąc, drugi set 3 0 dla Francuzki i widać odnawiającą się kontuzję. Zobaczmy jak potoczy dalsza część drugiego seta (w pierwszym Bartoli tez wygrywała 3 0).
Nie wiem dlaczego Francuzka nie kreczuje, ledwo co trzyma się na nogach, 4 3 dla Chinki i raczej kolejne dwa gemy będą dla niej.
Drugi set w wykonaniu Chinki to wielka porażka, dużo własnych błędów i gdyby nie kontuzja Bartoli co za tym idzie oddawanie punktów to Peng by dużo nie ugrała, w kolejnym spotkaniu trzeba stawać przeciwko Peng.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Lucie Safarova - Samantha Stosur
Typ: 1
Kurs: 2,80
Zaufać Stosur po ostatnim meczu z Azarenką? W życiu. Takiego braku pomysłu na grę i braku zimnej głowy to ja nie widziałem dawno. H2H 3:1, ostatnie spotkanie rok temu wygrała Samantha, ale była wtedy w lepszej formie niż teraz. Zakład opieram na kilku ostatnich spotkaniach obu tych zawodniczek, które miałem okazje oglądać. Safarova jest bardzo groźna i bardzo nierówna, może być różnie, ale dla mnie jest jedną z faworytek w tym turnieju. Wszystko będzie zależało od tego, ile błędów będzie popełniać. Nie zdziwiłbym się jakby Stosur dostała baty niczym w finale Doha, ale też nie zdziwi mnie wynik wskazujący na dominację Australijki. Zresztą w WTA nic nie dziwi. Także kurs 2,80 wszyscy powinniśmy brać z pocałowaniem ręki. Value.

Victoria Azarenka - Julia Goerges
Typ: 2 (w bukmacherze, który krecz Azarenki rozliczy jako zwycięstwo!)
Kurs: 9,40
Lekko polecam spróbować, bez spiny. Oczywiście jeśli Victoria zagra normalnie, to gładko wygra. Coś mi śmierdzi jednak, że odpuści, zmęczona+trochę kontuzjowana, wygranie tego turnieju może być poza zasięgiem niestety, więc może lepiej na początku dać sobie spokój, co miało u niej miejsce w przeszłości. Wszystkiego wygrywać nie musi przecież. Imo powinna się teraz skupić nad kolejnym szlemem przede wszystkim.
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Hantuchova-Peng
Typ:2
Kurs:2
Bukmacher:Expekt
Przepiękny kurs dają nam dziś bukmacherzy na to spotkanie, nie biorę wogóle pod uwagę tego że Chinka wygrała wczoraj z Bartoli tylko to jak beznadziejnie grała Hantuchova ze zmęczoną Hercog(ta przegrała dzień wcześniej 3 setowy pojedynek z Wozniak)-oglądałem 2 ostatnie sety już we wczorajszym pojedynku to była porażka, Słowenka ledwo co stała na nogach a Hantuchova nie wykorzystywała wielu prostych piłek, grała na poziomie 60-70 w rankingu wta, jestem pewny tego meczu tak samo jak wczoraj Stakhovskiego, warto bo lokata piękna gdzie indziej takiej nikt nam nie da, pozdrawiam.
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Parę słów nad kilkoma meczami. Wczoraj oglądałem mecze no i wiele mnie zaskoczyło chociażby Hantuchova - Hercog. Słowaczka Hantuchova niczym nie zachwyciła , ciężko jej szło jakoś wymęczyła tą wygraną ale żeby jakoś stawiać na nią? - zdecydowanie nie. Następny mecz wczorajszy Radwańska- Wozniak. O ile się nie myle to w 1 secie Radwańska wygrała 6-1 a później to już męczarnia Agnieszki 2 i 3 secie , czy ona ma problem z aklimatyzacją? Czy poprostu odpuszcza sobie Dubaj. Jeśli ktoś obstawił Woźniak +1.5 jest ostro do przodu. Jestem ciekaw co z Radwańską będzie dzisiaj.No i 3 mecz Ivanowicz wczorajszy , bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła walka o każdą piłkę , gra przy liniach w dzisiejszym meczu byłbym skłonny na nią postawić.
Podsumowując jestem daleki od patrzenia na kursy i wnioskowania jeśli niski to obstawiam również statystyki mają się nijak.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Hantuchova-Peng
Jak już wcześniej pisałem byłem skłonny stawiać przeciwko Peng w kolejnym spotkaniu po tym co zobaczyłem w drugim secie z Bartoli. Kompletnie nieprzygotowane akcje i tak zwane &quot;setki&quot; wywalała poza kort, po spotkaniu tłumaczyła że to wina wiatru, także serwisem nie imponowała chociaż trzeba przyznać, że zdarzały się wygrane piłki które robiły naprawdę duże wrażenie. Widać powoli zwyżkę formy zawodniczki.
Kolega @gosc83 oraz @siara opisali po krótce grę Hantuchovej, wynika z tego że Słowaczka wcale nie zagrała lepiej notabene jeszcze gorzej od Chinki.
Może ktoś opisze dokładniej jak gra Hantuchova, bo jeżeli naprawdę gra wygląda tak słabo to może być nawet dobre value po stronie Chinki.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja ci napisze jak grala Hantuchova bo oglądalem. Wczorajszy mecz to był po prostu dramat z obu stron. Daniela miała niezliczoną ilość niewymuszonych błędów, często nie trafiała z prostych sytuacji, wyrzucała po outach no i słabo poruszała się po linii końcowej. Naprawdę, albo jest zmęczona bo w tym roku non stop gra, albo forma idzie w dół bo nie dalo się na to patrzeć. W meczu z Peng bardziej bym się skłaniał ku Chińce, ale jej meczu z Bartoli nie sledzilem, więc odpuszczam ten mecz, bo zdaje sobie sprawe, z tego co bylo pisane na forach, że Bartoli ledwo ziupała na korcie. Gdybym już miał stawiać, to bym zagrał na Peng, ewentualnie 1,5 seta na Peng ale nie wiem jakie tam są kursy, bo olewam ten mecz.
 
kruczek 0

kruczek

Użytkownik
WTA Dubaj
Radwańska - Peer
Typ: Peer +5.5 gema ✅
Kurs: 2 bet365
5/10
Oglądałem wczoraj duże fragmenty meczu Agnieszki. W 1. secie poszło gładko ale to były raczej UF ze strony Wozniak. 2 i 3 set już nie było dla Agi tak łatwo. Wydaje mi się że wygrała bo była bardziej opanowana w decydujących momentach. Jak dla mnie opłaca się .
 
theblues21 1

theblues21

Użytkownik
Kirilienko wogóle nie urzekła mnie jakos swoja gra, tylko uroda ???? Tak na powaznie to anty tenis grała Niculesc. Dużo niewymuszonych błedów obu zawodniczek. Stawiam dzisiaj na Ivanovic
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Kirilenko - Ivanovic 1 3.00
Według mnie kurs na Marię Kirilenko jest bardzo atrakcyjny. Są to tenisistki pomiędzy którymi nie ma jakiejś większej różnicy, osiągają podobne rezultaty o czy świadczą choćby tegoroczne wyniki obu, Kirilenko odpadła z Kvitovą w 3 rundzie Australian Open, a Ivanovic z tą samą rywalką przegrała w kolejnej rundzie. Kirilenko potem osiągnęła finał dość przeciętnie obsadzonego turnieju w Pattaya, gdzie przegrała po wyrównanym meczu z Hantuchovą, następnie w zeszłym tygodniu obie grały w Doha, odpadły w drugiej rundzie, Kirilenko na pewno była zmęczona, dziwne dla mnie było że w ogóle wygrała w pierwszej rundzie z Zheng a odpadła dopiero w drugiej z Kuznetsovą, a Ivanovic po łatwym zwycięstwie z Suarez Navarro poległa z Cetkovską, która wcale w jakiejś wielkiej formie na początku tego sezonu nie jest. W pierwszej rundzie tego turnieju Kirilenko ograła bez problemu dobrze radzącą sobie ostatnio Niculescu, a Ivanovic pokonała Schiavone, która to nie ustabilizowała jeszcze formy na równym, wysokim poziomie. W meczach pomiędzy nimi jest 3:mad: dla Ivanovic ale 4 z 5 ich pojedynków było dawno temu, w zeszłym roku w Tokio Kirilenko wygrała 6:3 6:1.
+3,5 gema 2.00
+1,5 seta 1.83
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Oglądałem w nocy Europosrt News, i było mówione że Kirilenko jest kontuzjowana i nie wiadomo czy w ogóle pojawi się na korcie.
 
apator 29

apator

Użytkownik
Bo Kirilenko już praktycznie nie gra. Prawdopodobnie nie dojdzie do tego spotkania albo Maria skreczuje po pierwszych piłkach. Już wczoraj wycofała się z debla.
Pozostałe mecze:
A. Radwańska v Peer, S 1-pewne zwycięstwo Agnieszki
Jankovic, J v Pennetta, F -absolutny NO BET ze wskazaniem na Pennettę. Ostatnie 2 sezony to fatalna forma Jankovic a rosnąca Flavi. Mecz z rodzaju wróżenia a nie przewidywania. Mimo to większe atuty po stronie Włoszki, chyba że Jankovic w końcu zaskoczy. Wtedy Flavia bez szans.
Ivanovic, A v M. Kirilenko-mecz się nie odbędzie albo krecz Kirilenko
Stosur, S v L. Safarova- Lucie może pokusić się o wygraną seta a nawet meczu. Dla mnie-NO BET, dla odważnych Safarova.
Hantuchova, D v S. Peng - czytam wypociny powyżej i sam fakt, że piszecie tak zróżnicowane opinie o jednej i drugiej świadczy o jednym-NO BET. I tak rzeczywiście powinni zachować się wytrawni gracze, którzy ZARABIAJĄ na bukmacherce a nie tracą grając na siłę wszystko co im buk proponuje. Szkoda słów. NO BET
S. Lisicki v Benesova, I - kolejny NO BET
Azarenka, V v Goerges, J - absolutnie Azarenka w 2 setach. Goerges nie ugra w tym meczu więcej niż 6 gemów. Ktoś powyżej sugerując zwycięstwo Goerges wstał z łóżka bez głowy. Totalna głupota. Azarenka to niekwestionowana liderka WTA na koniec sezonu 2012. Z lekko podkręconą stopą ograła Radwańską, dzień później gładko wygrana w finale. W dobrym humorze udziela wywiadów w Dubaju, wozi się po bankietach. Ona nie przyleciała, by skreczować z Goerges.
C. Wozniacki v S. Halep - owszem, Halep gra zaskakująco skuteczny tenis w tym roku, ale żeby kurs na Woźniacką wystawić powyżej 1.2? Pewne zwycięstwo Karoliny bez dwóch zdań.

Grywam bardzo wysokimi stawkami, dlatego pozwoliłem sobie wpisać NO BET w powyższych propozycjach bukmacherskich. Jeśli ktoś gra za 10-100 PLN, może oczywiście mieć inne zdanie.
PS. To forum zmierza w złą stronę. Nie chodzi o brak opinii, bo są mecze których zwyczajnie nie trzeba opisywać tylko podać typ, ale takich ku*** głupot jakie ludzie wypisują na tym portalu, nie znajdziecie nigdzie. A wystarczyłoby podliczyć skuteczność co niektórych typerów i wyrzucić ich z dyskusji, bo zwyczajnie wprowadzają ludzie w błąd swoimi propozycjami z kosmosu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Dubaj 13-00 22.02.2012
Hantuchova - Peng
typ: 0-2
3.75
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w dubaju Slowaczka Daniela Hantuchova zagra z Chinka Shuai Peng. Obie jak do tej pory spotkaly sie zaledwie raz, bylo to piec lat temu, wtedy triumfowala Slowaczka. Dziś jednak mam nieco odmienne zdanie co do faworytki tego spotkania. Slowaczka wczoraj niemilosiernie meczyla sie ze Slowenka, Polona Hercog, ktora w tym sezonie w turnieju glownym jeszcze nie triumfowala. Mecz zakonczyl sie tiebreakiem trzeciego seta, a obie panie prezentowaly sie bardzo slabo. Chinka natomiast w dobrym stylu w pierwszej rundzie ograla Francuzke Marion Bartoli 6-4 6-3. Widac, ze Peng lepiej czuje sie w trudnych warunkach jakie panuja w Dubaju. Slowaczka w dniu wczorajszym zagrala tak slabo, ze dzis nie wierze w jej nagle odrodzenie, a z taka forma jaka prezentowala w spotkaniu z Hercog nie powalczy dzis zbyt dlugo i odpadnie z tego turnieju.
 
L 0

lovetennis

Użytkownik
Odnośnie meczu Jankovic-Pennetta. Według mnie Jankovic wygra to spotkanie i nie zgadam się z użytkownikami uważającymi że Jelena nic nie gra. 1 set wygrała z Flavią 6-4. Kirilenko według mnie w ogóle nie wyjdzie na kort.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Hantuchova, D v S. Peng - czytam wypociny powyżej i sam fakt, że piszecie tak zróżnicowane opinie o jednej i drugiej świadczy o jednym-NO BET. I tak rzeczywiście powinni zachować się wytrawni gracze, którzy ZARABIAJĄ na bukmacherce a nie tracą grając na siłę wszystko co im buk proponuje. Szkoda słów. NO BET
Wypociny to Ty kolego wypisujesz i w ogóle widać jak się znasz i orientujesz, jeżeli udzielają się osoby które oglądały spotkanie to nie powinieneś tego nazywać &quot;wypocinami&quot; i do tego te słowa o zarabianiu i traceniu... sam sobie przeczysz a tu masz dowód:
Stosur, S v L. Safarova- Lucie może pokusić się o wygraną seta a nawet meczu. Dla mnie-NO BET, dla odważnych Safarova.
.
Idziemy dalej:
A. Radwańska v Peer, S 1-pewne zwycięstwo Agnieszki
po takim kursie to się na pewno bardzo panie znawco bukmacherki wzbogacisz, kurs nieadekwatny do ryzyka (biorąc pod uwagę jej dwa ostatnie spotkania).
C. Wozniacki v S. Halep - owszem, Halep gra zaskakująco skuteczny tenis w tym roku, ale żeby kurs na Woźniacką wystawić powyżej 1.2? Pewne zwycięstwo Karoliny bez dwóch zdań.
Niedawno już szła taka masówka na Wozniacki jako pefka...
Grywam bardzo wysokimi stawkami, dlatego pozwoliłem sobie wpisać NO BET w powyższych propozycjach bukmacherskich. Jeśli ktoś gra za 10-100 PLN, może oczywiście mieć inne zdanie.
Jeżeli grasz bardzo wysokimi stawkami po kursach w granicach 1,15 to musisz mieć skuteczność grubo ponad 80% aby coś z tego mieć.
Ludzie co graja takimi wysokimi stawkami raczej się nie chwalą i nie opisują spotkań w tak błachy sposób i żeby smarować tak grubo tennis musiałbyś oglądać praktycznie wszystkie spotkania żeby mieć pojęcie o formie zawodniczek a z tego co piszesz to widać że jedziesz tylko na statystykach.
MARNA PROWOKACJA !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom