>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Memphis, Dubaj & Bogota, 13-20.02.2011

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kuznetsova S. - Pennetta F. --&gt; ten mecz to wielka zagadka :cool: Kuznetsova wczoraj mogła być już na wylocie gdyby Aga wyciągnęła w drugim do remisu. Były szanse ale nie wykorzystane. Sveta jest bardzo nieregularna. Raz zagra taki shot że ręce same się składają do oklasków a potem wywali piłkę która jest bardzo prosta do przebicia. Do tego dochodzi zmęczenie które po niej widać - im dalej w meczu tym Sveta powinna podpierać się nosem. Wczoraj to było widać już. Co do Pennetty to bez przeszkód mógłbym ją zagrać ale.... boję się o jej nogę. Wczoraj nie musiała się wysilać jednak przy pierwszy smash-u widać było jej grymas bólu na twarzy. Sveta będzie regularniejsza przez co wymiana dłuższa i noga może zacząć doskwierać. To jedyny argument przemawiający że ten mecz trzeba grać na live a nie przed. Rosjanka wczoraj wszystko wywalała więc nie można patrzeć przez pryzmat tego i mówić że ona niesamowita była. Po prostu przeciwniczka nie istniała.
Kuza od bardzo długiego czasu tak właśnie gra. Raz piękna piłka raz amatorski błąd. Jeśli Aga mogła coś zrobić to w pierwszym secie wygrać TB ze stanu 5:2 i dwóch minibrejków. W drugim secie tylko w jednym gemie Aga miała na coś szanse, a tak to mecz kontrolowała Rosjanka. Zgadzam się, że mecz trzeba grać live. Przed meczem większe szanse daje Kuzie
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
hm...rozmawiacie o tym półfinałach i nic z tego nie wynika ;-) bo obydwa mecze to przed meczem NO BET.

Wozniacki C. - Jankovic J. --&gt; Caroliny nie widziałem w grze, za to Jankovic ze Stosur już tak i jeżeli cokolwiek miałbym grać to że wygra Jelena 1 seta a potem przegra mecz ze względu na trudy turnieju. Reasumując widzę tutaj DW 2-1 Wozniacka.

Kuznetsova S. - Pennetta F. --&gt; ten mecz to wielka zagadka :cool: Kuznetsova wczoraj mogła być już na wylocie gdyby Aga wyciągnęła w drugim do remisu. Były szanse ale nie wykorzystane. Sveta jest bardzo nieregularna. Raz zagra taki shot że ręce same się składają do oklasków a potem wywali piłkę która jest bardzo prosta do przebicia. Do tego dochodzi zmęczenie które po niej widać - im dalej w meczu tym Sveta powinna podpierać się nosem. Wczoraj to było widać już. Co do Pennetty to bez przeszkód mógłbym ją zagrać ale.... boję się o jej nogę. Wczoraj nie musiała się wysilać jednak przy pierwszy smash-u widać było jej grymas bólu na twarzy. Sveta będzie regularniejsza przez co wymiana dłuższa i noga może zacząć doskwierać. To jedyny argument przemawiający że ten mecz trzeba grać na live a nie przed. Rosjanka wczoraj wszystko wywalała więc nie można patrzeć przez pryzmat tego i mówić że ona niesamowita była. Po prostu przeciwniczka nie istniała.

Reasumując dla mnie osobiście grałbym :

Jankovic wygra 1 seta i przegra cały mecz ⛔
Pennetta wygra 1 seta i dalej NO BET

EDIT : to co zrobiła Jankovic to do tej pory nie jestem w stanie pojąć...5-3 *40-0 i przegrywam 5-7......to nie mieści się w głowie !! tego już nie da się zwalić tylko na kobieca psychikę. ŻENADA ????

-------------------------------------------------

Janković dzisiaj pobiła chinke Li, 7-5 (z 2-5 0-40 i 3-5 i 40-0), trzba się z tym niestety pogodzić. Kobiecy tenis i WTA powinno niektórym panio oferować usługi psychologa ! Kobiecy tenis nie zna że wygrywa się punkt za punkt jak to bywa u chłopaków, tu się gra seriami - wygrywa 4 gemy z rzedu, a potem za chwilę ta sama panna przegrywa 5 z rzedu. Kobiecy tenis to jakieś dziwne &quot;impulsy i zrywy&quot; wygrywa 6 piłek, za chwilę przegrywa 7 piłek pod rząd...a wszyscy grający mają takie jazdy emocjonalne że hej !


Pozdro, Andre@
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kuza - Wozniacki
1
2.90⛔
bet at home

Tydzień temu udało mi się ustrzelić ładny kurs 4.00 na Kvitovą. Dzisiaj analogiczna sytuacja. Dla mnie mecz fifty/fifty. Dunka mnie nie przekonuje. Swoją gre przeplata dobrą i słabszą formą. Jak dla mnie jest bardzo niestabilna i niczego nie można się po niej spodziewać. Kuzi jak to Kuzi -bojowa, waleczna i dobrze mentalnie znosząca podbramkowe sytuacje. Spotkanie na pewno będzie wojną długich wymian. Jedna i druga praktycznie nie stosuje dropszotów, strefa przy siatce to martwe pole. Obie koncentrują się na solidnym podaniu i walce z głębi. Kto będzie bardziej cierpliwy, bedzie w lepszej dyspozycji dnia to wygra. Stawiam na Kuzi, mecz 50 na 50 a kurs na rosjanke przewartościowany ! Andre@


---
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom