>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Madrid, 30.04-07.05.2016

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik

Miejsce: Madrid, Spain
Data rozgrywania: 30.04.2016-07.05.2016
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $4,771,360
Oficjalna strona turnieju: http://www.madrid-open.com/en/
Lista startowa: http://www.tennisforum.com/3074-mutua-madrid-open/1072633-madrid-md-list.html
Lista kwalifikacji: http://www.tennisforum.com/3074-mutua-madrid-open/1088641-qualifying-draw.html
Drabinka: http://www.madrid-open.com/en/draw/
Drabinka deblowa: http://www.madrid-open.com/en/draw/
Plan gier: http://www.madrid-open.com/en/mmo16-en/schedule/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/spain/wta-madrid/
Zwyciężczyni singla 2015: Petra Kvitova
Zwyciężczyni deblowe 2015: Casey Dellacqua i Yaroslava Shvedova

 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Puig-Pironkova 1 @1.65 exp
Sprobuje w ten sposob. Monica Puig notuje naprawde bardzo dobry sezon i jest w formie. Pironkovej grac na bardzo wysokim poziomie zdarza sie rzadko, a na cegle wystepuje to chyba najrzadziej. Puig w ubieglym sezonie miala w Madrycie mecz na talerzu w 1 rundzie i rozegrala z Vinci. Tym razem sadze, ze ma szanse na awans do turnieju glownego. Zachecil mnie ten kurs.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
czy mam racje myślą że wolne miejsce po williams zajmie najwyżej rozstawiona w finale kwali, która odpadnie - wypada na siegemund, która gra dość późno i myślę że może pokusić się na taką zagrywkę.
Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Friedsam-McHale 2 @1.82 exp
Christina McHale to od jakiegos czasu taki moj czarny kon na turnieje w Madrycie lub Rzymie. McHale gra tutaj calkiem fajnie. Ostatnie dwa soezny wchodzila z kwalifkacji, co wiecej Amerykanka nigdy nie odpadla tutaj w historii swoich wystepow w 1 rundzie, a dala kilka fajnych meczow m.in. Sharapovej. Friedsam czy ja wiem. Dobry poczatek sezonu, sotatnio jednak duzo slabiej. Niby Madryt to lepze miejsce na cegle dla tych mocno bijacych zaowdnikow i zaowdniczek, ale McHale gra tutaj niezle i doswiadczenei z tego turnieju tez powinno zrobic swoje, wiec licze ze tym razem Amerykanka rowniez wygra conajmniej jeden mecz w turnieju glownym.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Sara Errani – Camila Giorgi 1 @ 1.57 SportingBet [3/10j]⛔

Dla Sary Errani rozpoczyna się okres, na który szykuje szczyt formy. Oczywiście chodzi o grę na kortach ziemnych, na których Sara czuje się świetnie. Zresztą jej defensywny styl gry i waleczność o każdą piłkę sprawia, że na mączce jest bardzo groźna, dla niemal każdej zawodniczki na świecie. Przekonaliśmy się o tym w 2012 roku, kiedy to w ramach wielkoszlemowego turnieju Roland Garros Errani dotarła do samego finału.

Jej dzisiejszą rywalką będzie jej koleżanka z reprezentacji Camila Giorgi, która prezentuje zupełnie inny styl gry, który nie sprawdza się na kortach ziemnych.

Jest to jedna z tych zawodniczek, które prezentują styl „wszystko albo nic”. Na korcie nie stosuje kompromisów. Jej tenis jest bardzo agresywny. Wszystko zaczyna się od bardzo dobrego i mocnego serwisu. Do tego z obu skrzydeł potrafi efektownie skończył piłkę, choć wydaje mi się, że FH jest jej lepszym uderzeniem. Przy returnie, również się nie waha i uderza mocno i ryzykownie. Po korcie porusza się bardzo dobrze. Siła jej uderzeń nie bierze się z masy ciała, ale z świetnej dynamiki i szybkiej ręki. Jedyny minus to przeciętna gra przy siatce. Jeśli chodzi o psychikę to nie jest to wzór do naśladowania. Potrafi się „podpalić” lub zagrać nierozważnie w ważnym momencie. Tak, czy inaczej to ona jest w większości spotkań tą, od której zależy, jak spotkanie się potoczy.
Mimo, że w Madrycie mamy do czynienia z szybkimi kortami ziemnymi to nadal zdecydowaną faworytką pozostaje Sara Errani. Taktycznie i mentalnie jest dużo bardziej poukładana od Camili Giorgi. Do tego dochodzi przewaga nawierzchni, więc myślę, że niespodzianki w tym spotkaniu nie będzie.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
Kovinic-Vinci 2 @1.52 exp
Jeden z tych bardziej lubianych turniejow przez Vinci, gdzie trzyma Wloszka wysoki poziom. Wyniki duzo lepsze osiaga tutaj niz w Rzymie, ale to chyba specyfika kortow jej pasuje. W Madrycie pileczka odbija sie wyzej i jest szybciej niz w stolicy Wloch. Generalnie Vinci jak przegrywa to z naprawde dobrymi zawodniczkami po zacieyych meczach. Wloszka tamten sezon miala bardzo slaby az do amerykanksiej czesci, a w Madrycie byla juz na linach w 1 rundzie i wygrala. Poza tym doswiadczenie ztego turnieju wydaje mi sie moze odegrac niebagatelna role. Kovinic jeszcze tutaj nie grala w przeciwienstwie do Vinci. Turniej mamy prestizowy, Vinci to pierwsza dziesiatka rankingowa, wiec powinna pokazac Wloszka troche lepszego tenisa.
Suarez N.-Babos live (3-6 4-2) 1 @1.75
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
WTA Madryt
Mecze od 11.00



Karolina Pliskova vs Lourdes Dominuez Lino 1 @ 1.14 ✅ 2-0
Madison Keys vs Alison Riske 1 @ 1.25 ✅ 2-1
Angelique Kerber vs Barbora Strycova 1 @ 1.20 ⛔ 0-2 (Angie się pięknie popisała.)
Petra Kvitova vs Lara Arruabarrena 1 @ 1.22 ✅ 2-0

@ 2.09 Bet365 ⛔⛔⛔


Spróbuję sobie zagrać taki 4 pak na faworytki.

Pliskova może i nie błyszczy jakoś swoją formą, ale cały czas trzyma w miarę równy i wysoki poziom. Przyzwoite występy, dosyć regularna gra. W tym spotkaniu Czeszka bez wątpienia wszystkie walory w grze ofensywnej będzie miała zdecydowanie po swojej stronie. Ona będzie nadawała tempo i rytm gry, ona będzie zawodniczką bardziej kreatywną. Na pewno musi uważać i po prostu unikać prostych błędów. Lino to już weteranka kortów tenisowych. Zawodniczka defensywna, która skupia się regularnym przebijaniu. Jeżeli tylko Karolina nie popełni jakiejś kolosalnej ilości błędów to powinna sobie bez problemów poradzić. We własnych gemach serwisowych będzie narzucała swoje warunki, a że jest to tenisistka, która zazwyczaj imponuje przygotowaniem fizycznym to i te dłuższe wymiany będzie mogła rozstrzygać na swoją korzyść. Hiszpanka nie ma tutaj za wielu atutów i raczej zbyt wiele w tym spotkaniu nie ugra.

Keys nie gra za wiele w tym sezonie, ale jak już się pojawia to prezentuje się z niezłej strony. Dla obu Amerykanek nie jest to ulubiona nawierzchnia, ale jednak Keys potrafi się na niej odnaleźć. Na dobrą sprawę Riske już wczoraj w meczu kwalifikacyjnym miała ogromne kłopoty i gdyby nie kontuzja Japonki Osaki to mogłoby jej tutaj nie być. Wiele razy traciła swoje podanie i dopóki jej rywalka mogła walczyć to wynik 2-5 nie wyglądał zbyt optymistycznie. Riske w mojej ocenie to zawodniczka jednostronna, której brakuje cierpliwości i tym bardziej na kortach ziemnych o dobre wyniki jest jej niezwykle trudno. Z resztą obie grały ze sobą dwa lata temu na mączce i dwa razy gładko wygrywała Keys. Ona ma swoją grę bardziej ułożoną, pewniejszy serwis i też te własne gemy serwisowe powinny wyglądać pewniej, a w gemach rywalki bez problemu jest w stanie uzyskać BP okazje.
Kerber wraca do swojej wielkiej formy. Po wygraniu AO miała taki gorszy okres, słabsze wyniki, ale teraz wszystko wraca do normy. W ładnym stylu wygrała zawody w Stuttgarcie i bez wątpienia to ona jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa w Madrycie, Rzymie czy potem w Paryżu. Zaczyna łapać swój najwyższy rytm. Wspaniała defensywna, jest tam niemal jak skała. Wszystko odbiera, wszystko przerzuca, potrafi bez problemu skontrować atakującą rywalkę i płynnie przejść z defensywy do ofensywy. Niemka jest obecnie niezwykle wszechstronną zawodniczką i aby zdobyć z nią punkt trzeba cały czas mocno pracować. Strycovej braknie tutaj cierpliwości. Baśka ma problemy z równą grą, zalicza wiele przestojów. W tym spotkaniu na każdy wygrany punkt będzie musiała mocno zapracować. Czeszka nie ma za bardzo czym tutaj zmusić rywalkę do błędów i jej styl niemal idealnie powinien leżeć Kerber. Wystarczy sobie przypomnieć ich ostatnie starcie z Miami. Tam Strycova biegała, walczyła, a to wszystko wystarczyło na wygranie zaledwie 2 gemów w całym meczu. Na tak dobrze grającą jak w ostatnim czasie w całym tourze może nie być mocnych i mam wrażenie, że tylko Azarenka może tutaj z nią skutecznie walczyć.
Kvitova - obrończyni tytułu zaczyna marsz w tym turnieju. Mam wrażenie, że obrona mistrzostwa będzie tutaj trudna, a być może nierealna. Jednak też warto zwrócić uwagę, że Petra zaczyna grać dużo lepiej i jak już przegrywa to z zawodniczkami mocnymi. Ostatnie porażki z Agą, Makarovą czy Kerber wstydu nie przynoszą i też ta pewność Czeszki nieco się podnosi. Ona dobrze się czuje w Madrycie, jest w stanie grać tutaj kapitalnie. Brakuje mi jeszcze u niej takiej stabilnej gry. Przez to często traci gdzieś te sety, ale wszystko zmierza do dobrą stronę. Rywalka jest niewygodna, bo Hiszpanka tutaj meczu za darmo nie odda. Lara to waleczna dziewczyna, sprawna, wybiegana, ale też jednak nie mająca w swojej grze jakiś żądeł, które mogą mocno kąsać Kvitovą. Ona ograniczy swoją grę do regularnego przebijania, czasami postraszy backhendem, ale bez wątpienia stroną dyktującą warunki gry będzie Petra. Jak to w takich spotkaniach wiele będzie zależeć od tej bardziej ofensywnej. Jeżeli Czeszka zagra w miarę regularnie, ograniczy ilość błędów to szybko zepchnie rywalkę do defensywy i zdominuje ten mecz. Jeżeli natomiast tych błędów będzie więcej to mecz będzie nieco trudniejszy i trzeba będzie mocniej zapracować na wygraną. Mam jednak wrażenie, że gra Kvitovej jest coraz lepsza, coraz bardziej skuteczna. Ona ma zdecydowanie więcej atutów po swojej stronie i tak czy inaczej powinna wywalczyć awans do kolejnej rundy imprezy w Madrycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Radwanska A. - Cibulkova D. 2 zaw. over 7,5 g @ 1,70 ✅
Siegemund L. - Kuznetsova S. 1 @ 1,79 ✅
Suarez Navarro C. - Babos T. 1 @ 1,33 ✅
Vesnina E. - Ostapenko J. 1 @ 1,37 ✅
Buk: nieregulaminowy

Witam. Moja propozycja na dzisiejsze zmagania nieprzewidywalnej WTA, to takie typy.
Aga rozstawiona z jedynką będzie atakowana z każdej strony, w myśl zasady lej „lidera”.
A ze nie jest w formie to prawie każdy wie. Cybulkova ma cały czas żal do naszej Agnieszki o te 6:0 6:0
z Sydney, i dlatego te mecze są tak elektryczne i dlatego myślę ze Czeszka parę setów ugra – a może nawet cos więcej.
A co do meczu Siegemund z Kuzniecową to może być ciekawie, ja postawiłem na Niemkę jaet w sztosie, a trzy lata starsza i bardziej utytułowana Swietłana będzie miała ciężko na 100% nie będie to spacerek.
Suarez Navarro po małym dołku zaczyna zwyżkować, to jest jej turniej i jej ziemia – po prostu zagra jaj na gospodynię przystoi.
A meczyk Kasi Vesniny z Łotyszką Ostapenko też może być zacięty. Jedna i druga ma za sobą na kącie wyżej notowane zawodniczki - JA postawiłem Rosjankę – zrobiła na mnie lepsze wrażenie.

pomogłem podziękuj - Weszło jka w masło ✅ :razz::grin:
Ktoś skorzystasł????


Proszę podać bukmachera./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Siniakowa -Ivanovic

Siniakova 3.25 bet365

Tutaj wszytko jak zwykle bedzie zalezec w duzej mierze od dyspozycji mentalnej Ivanovic.... Na chwile obecna nie potrzeba wymagajacej tenisistki aby dobrac sie do Serbki ktora od poczatku sezonu w kazdym spotkaniu pokonuje sie sama ,serwis nie funkcjonuje Sears znow zaczal cos mieszac i rozregulowal totalnie Piekna Anie.Czeszka przebrnela kwali pokonujac nie byle kogo Mattek Sand jeszcze rozumie bo takze daleko od formy ale Bondarenko w gazie wiec niezly wyczyn.Kurs 1.33 na Ivanovic jest smieszny warto probowac na doga
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kuznetsova-Siegemund

Kuznetsova 2.10 bet365

To jakis zart? Po pierwsze Chyle czola ku wielkiemu talentowi jaki ma niewatpliwie Niemka ale bez przesady Rosjanka samym doswiadczeniem ja zje.Rozumie final W stuttgarcie pokonanie Halep (wieczna kontuzja czegos) Radwanska niezly mecz a z Kerber w fianle rowerek...Sveta mnie zachwyca od dawna nigdy nie wiadomo kiedy zagra jak mistrzyni,tutaj gra mozna powiedziec na swojej ziemi ,trenuje w Hiszpani ,zna Hiszpanski ,ma coacha Hiszpana ,lubi ten turniej,odpuscila sobie turniej w Prage aby lepiej sie przygotowac wlasnie na MAdryt takze nie rozumie specjalnie dlaczego to Niemka ktora tylko w Stuttgarcie byla na fali a calyz sezon cisza jest taka faworytka z mistrzynia 2 turniejow Wielko Szlemowych,byla wiceliderka no i w ogule..
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
No i mamy niespodzianke już w 1 rundzie. Kerber (turniejowa 2) niecale 2 miesiące temu wygrywa z Barbarą Strycova w Miami gładko 6-1, 6-1, żeby dzisiaj wyraźnie przegrać z Czeszką 6-4, 6-2 w wysokiej rangi turnieju już w 1 rundzie... cale WTA, oglądalem cały drugi set w wykonaniu tych pań, ale Andżi przeszła obok meczu widać że chyba jeszcze żyje wygranym szlemem z Australian Open...
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
No i mamy niespodzianke już w 1 rundzie. Kerber (turniejowa 2) niecale 2 miesiące temu wygrywa z Barbarą Strycova w Miami gładko 6-1, 6-1, żeby dzisiaj wyraźnie przegrać z Czeszką 6-4, 6-2 w wysokiej rangi turnieju już w 1 rundzie... cale WTA, oglądalem cały drugi set w wykonaniu tych pań, ale Andżi przeszła obok meczu widać że chyba jeszcze żyje wygranym szlemem z Australian Open...
Dlatego jestem za utworzeniem petycji o zakazie uprawiania sportu dla kobiet, albo tylko w tenisie bo tego się nawet oglądać nie da, a co dopiero obstawiać.
 
dx2 236,5K

dx2

Użytkownik
No i mamy niespodzianke już w 1 rundzie. Kerber (turniejowa 2) niecale 2 miesiące temu wygrywa z Barbarą Strycova w Miami gładko 6-1, 6-1, żeby dzisiaj wyraźnie przegrać z Czeszką 6-4, 6-2 w wysokiej rangi turnieju już w 1 rundzie... cale WTA, oglądalem cały drugi set w wykonaniu tych pań, ale Andżi przeszła obok meczu widać że chyba jeszcze żyje wygranym szlemem z Australian Open...
To tak nie do konca dziala. To jest wlasnie ten przypadek kiedy sa dwa duze turniej grane jeden po drugim. Oczywiscie ciezko jest to z gory przewidziec, ale tak sie czasem dzieje i juz. Za tydzien turniej tej samej kategorii co Madryt, czyli Rzym i tam zaloze sie, ze Kerber zagra dobrze. Zreszta nie tak dawno przypadke Kerber byl dokladnie ten sam. Od razu porazka na dzien dobry w Indian Wells, a tydzien pozniej bardzo dobry turniej w Miami. Tu bedzie podobnie z tym duetem Madryt-Rzym.
Wierz mi, ze nie zyje juz Australian Open, skoro wygrala w Stuttgarcie. Angelique Kerber to znakomita tenisistka i jej gre oglada sie z przyjemnoscia.
Dzis na przyklad taka Timea Bacsinszky na papierze tez jest faworytka, a wcale sie nie zdziwie jak dzis przegra, a za tydzien zagra w Rzymie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 0

magos

Użytkownik
A ciekawe jakie wytłumaczenie znajdzie się na Kasatkinę ???? ? Patrząc na ostatnie mecze rumunki z którą grała to chyba nie ma żadnego radykalnego wytłumaczenia oprócz takiego że po prostu nie chciało się grać Rosjance. I weź tu obstaw WTA...

A krecz w jej meczu deblowym w sobotę?/Macko18
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
A ciekawe jakie wytłumaczenie znajdzie się na Kasatkinę ???? ? Patrząc na ostatnie mecze rumunki z którą grała to chyba nie ma żadnego radykalnego wytłumaczenia oprócz takiego że po prostu nie chciało się grać Rosjance. I weź tu obstaw WTA...

A krecz w jej meczu deblowym w sobotę?/Macko18
Podczas meczu Kasatkina brala medicala to po pierwsze, po drugie jest jeszcze młoda więc wpadki mogą się zdarzyć, po trzecie sądze że też warunki klimatyczne mogły być sprzyjające dla Rumunki, wiadomo w Hiszpanii jest ciepło a na taka młodą zawodniczkę Rosjjankę moglo mięc jakies znaczenie
 
S 27

student_jg

Użytkownik
No coz od dzisiaj nie postawie na WTA ani złamanego grosza.. wszystkie znaki mowily ze Kerber poradzi sobie bez wiekszego problemu a tu taki klops..Wszystko to co napisal Pan Roger odnosnie Kerber bylo dzis przeciwieństwiem tego co pokazała w meczu.. tyle niewymuszonych błedów, proste piłki wyrzucane po autach. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dajcie spokój Panowie to częste że chwilę po wygraniu turnieju , a Kerber obroniła tytuł w Sztutgarcie odpada się w pierwszych rundach , to się często zdarza nie tylko u pań w męskim tenisie też ,jest takich mnóstwo przykładów.Poza tym trzeba mierzyć siły na zamiary a tu jeszcze Rzym za chwilę French Open ....... koleżanki takie jak Stycova i Cibulkova też muszą czasem coś wygrać (a Kerber i Radwańska dzisiaj miały bardzo fajne kursy na przeciwniczki na otarcie łez:) Kolejna sprawa nie mogą wszystkie pewniaczki po 1,4 wam wchodzić bo by bukom się nie opłacało.Ja tam lubię obstawiać WTA , kopalnia wysokich kursów , dogów i powrotów do meczów faworytek
Savarową można było dzisiaj w meczu z Vandevege złapać grubo ponad 3
a na Radwańską z Cibulkovą na obie były na live tłuste kursy do wzięcia i do ubezpieczenia:)ponad 4
a jutro Ivanovic i Stephens mogą mieć kłopoty i nie zdziwił bym się gdyby Pliskovej w meczu z Mchale nie poszło bo była w finale w Pradze a w kolejnej rundzie najpewniej Muguruza .
I jeszcze Alize Cornet dawno nie odwalilła jakiegoś numeru , ostatnio raczej odpuszcza co nie znaczy że się nie zepnie na mecz z Azarenką (Cornet jeszcze nie ma Azarenki w kolekcji chociaż ze 3 razy była dość blisko a koleżanki jak Kerber czy Radwańska już mają Alize też by chciała Serenę już przecież ma:)))ale VIKTORIA może Tu w Madrycie mierzyć wysoko , Sereny nie ma , Radwańska i Kerber już na zakupach Kvitova pod formą a Sharapova na zwolnieniu lekarskim:))nie zdziwię się jak Azarenka pyknie Tu cały turniej bo Muguruza jeszcze musi trochę przytyć i urosnąć:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Vesnina 2.50STS⛔

Rosjanka parę lat temu miała być gwiazdą światowego formatu. Niestety stało się innaczej. Sukcesy były ale tylko deblowe. Tak to już jest, że w życiu i w sporcie trzeba być cierpliwym i czekać na swoje 5 minut. Rosjanka gra tenis życia. Warto jej zaufać bo bukmacherzy idą schematami i stereotypami.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Plskova Ka. - Mc Hale typ 2 kurs 3.29 Pinnacle✅ 6-7 4-6
Dziś ciekawy mecz na kortach ziemnych w Madrycie spotykają się 20 w rankingu Czeszka robiąca ostatnimi czasy duże postępy oraz Amerykanka 60 w rankingu Mc Hale. Amerykanka to duży talent jednak w ostatnim czasie duże problemy zdrowotne. W 2012 roku była już 24 w rankingu obecnie powoli wraca do dawnej formy półfinał w Acapulco ostatnio wygrana na clayu w Fed Cupie z będąca w formie Stosur. W pierwszej rundzie bez problemów z Friedsam 6-0 6-4. Natomiast Czeszka lepsza dużo na hardzie wiadomo świetny serwis i forhend. Wyniki dobre półfinał w Pradze wcześniej ćwierćfinał w Stuttgarcie jednak chyba za dużo tego grania od 16 kwietnia 10 meczów zaś Mc Hale dwa mecze dlatego to może być duży atut Amerykanki świeżość. Uważam ,że warto próbować oczywiście nie szaleć ze stawką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom