>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Luxembourg, Moscow, 13.10-19.10.2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lisicki S. - Allertova D. 1 @ 1,25 Unibet ⛔ 5-7 2-6 Czeszka trafiała dosłownie wszystko...:-|

Tomljanovic A. - Safarova L. 2 @ 1,23 Unibet ✅ 6-7 2-6

AKO: 1,54 Unibet⛔

Tutaj nie będę zbytnio się rozwodził. Lisicki wczoraj miała problemy tylko w 1 secie z Hantuchovą, by w drugim rozjechać ją do 0. Oglądałem ten mecz i Niemka wyglądała bardzo dobrze. Serwis dawał mnóstwo punktów, forehand działał jak należy. Widać, że zależy jej na tym turnieju i obronie punktów z zeszłego roku. Allertova w 2 secie wczorajszego meczu prowadziła 3-0 i serwowała, by przegrać go 3-6. 3 set to gładkie 6-2. Taka huśtawka i nieregularna gra to raczej za mało na Sabine, która może mieć kłopoty przez 3-4 gemy, a jak odpali to powinna spokojnie wygrać.
Tomljanovic miałem okazję oglądać we wczorajszym meczu z Panovą. Rosjance ewidentnie nie wytrzymała głowa. Dobrze, że ugrała tego 2 seta, bo było nieciekawie. Ajla sezon mocno średni. Wczoraj nie zagrała jakiegoś wybitnego spotkania. Jej największa broń, czyli serwis funkcjonował bardzo słabo i praktycznie nie było pierwszego podania. Safarova to zawodniczka leworęczna, grająca &#39;hit or miss&#39;, nie mająca zbytnio planu b i często gubiąca koncentracje. W Rosji rywalkę ma zdecydowanie w swoim zasięgu, więc jak odpali to powinno być pozamiatane. Dobra okazja, aby jeszcze na koniec roku podskoczyć w rankingu.

Beck A. - Vinci R. 1 (+1,5seta) @ 2,01 Pinnacle ✅7-5 6-0
Tutaj na szybko, bo mecz zaraz się zaczyna. Beck wczoraj zagrała przyzwoite spotkanie. Sezon poniżej oczekiwań, więc trzeba odpalić jego końcu. Tym bardziej, że trzeba bronić sporej ilości punktów za zeszłoroczny finał. Spadek byłby o około 20 miejsc, więc trzeba się sprężyć. Na hali Niemka grać potrafi i widziałem jak grała w poprzednim roku w Katowicach. Zrobiła na mnie wtedy spore wrażenie, jednak go nie podtrzymała w tym sezonie. Wszyscy gadają o Vinci, która ma zaraz grać w Singapurze. Prawda, ale nie opieram swojego typu głównie na tym fakcie. Annika grać potrafi, ma sporą motywację, aby zaprezentować się tutaj jak najlepiej, więc walka powinna być na 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 0

gepardzio

Użytkownik
Witam Serdecznie,
biorę pod uwagę spotkanie Niculescu - Barthel. PrzedWczoraj miałem przyjemność oglądać obie panie w akcji. I przyznam szczerze nie wiem skąd taka rozbieżność w kursach. może o czymś nie wiem??!Niculescu wydaję mi się że jest mniej stabilnie emocjonalnie. Grając z Lotter dziwne się zachowywała cały czas mówiąc do siebie i popłakując jak jej coś nie wyszło.Poza tym kort na którym grają jest szybki , a wcale Monika nie jest nastawiona na szybkie wymiany, natomiast Mona przeciwnie ???? pewna siebie,jak będzie starała się rozsyłać koleżankę po kontach, to koleżanka nie będzie miała czego zbierać
Dla mnie warto spróbować:
Niculescu - Barthel 2 kurs 2.30 (expekt)
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Na dzisiaj zagram sobie mocniej takie ako:

Karolina Pliskova vs Kristina Mladenovic 1 @ 1.30
Varvara Lepchenko vs Jana Cepelova 1 @ 1.44
Sabine Lisicki vs Denisa Allertova 1 @ 1.16

AKO: 2.20 Bet365

Karolina Pliskova vs Kristina Mladenovic

Różnica w obecnej formie obu zawodniczek jest gigantyczna. Mladenovic miała być wielką nadzieją Francuskiego tenisa, ale na razie na pewno nie spełnia tych oczekiwań. Ostatnio gra beznadziejnie. 4 porażki z rzędu, brak regularności, mnóstwo błędów i nic nie zapowiada nagłej zmiany.
Z kolei Pliskova wygrywa mecze, turnieje i forma znakomita. Od triumfu w Lienz minęło już kilka dni. Giorgi pokazała,że można się szybko zregenerować. Mam nadzieję,że Czeszka także nie będzie miala z tym żadnych problemów,a wtedy jej zwycięstwo w tym spotkaniu nie powinno podlegać żadnej dyskusji.
.
Ja ide w druga strone. Pliskova moze byc dzisiaj nie w pelni sil. Wiadomo, ze proces regeneracji jest inny dla kazdej zawodniczki. Przed turniejem w Linz czeszka przegrala w Chinach z Hercog juz w pierwszej rundzie (kursy podobne jak na dzisiejszy mecz) i sądze, ze Mladenovic ma argumenty zeby dzis zwyciezyc i w koncu sie przelamac.
Dodam jeszcze , ze od poczatku wrzesnia, Mladenovic rozegrala 5 spotkan, a Pliskova 19.

Mladenovic 3.51 Pinnacle ✅ 6:3 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Mladenovic 3.420 ✅ ✅
Pennetta 2.500 ⛔
Begu 3.410 ✅ ✅
Pinnacle
Edit ???? oliczając Vinci na waciki dzisiaj zarobiłem...
Mladenovic i Pennetta grają przeciwko finalistkom z poprzedniego tygodnia i moim zdaniem jedna z nich musi paść bo ile to mozna grać? Jak powiedział stary wyga z tego działu granie przeciwko dziewczyna które dłużej stoją na korcie ma sens.Sportowo także moze cos z tego byc bo nie ma wielkiej przepaści miedzy rywalkami.Gram za mniejsza stawkę szkoda nie spróbować liczę ze jedna z finalistek padnie.
Begu tu juz typ przeciwko Makarovej.Od dwoch tygodni nie grała raczej juz myśli zeby byc ze swoją kumpela Vesnina w samolocie i watpię zeby ona dzisiaj wypruwala sie dla tak mało istotnego turnieju.Pograne w Pinnacle dołożone w Unibecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moscow


6:7 4:6 ✅ ????
Spotkanie: Flavia Pennetta - Camila Giorgi
Typ: DW 0:2
Kurs: 2,62
Data i godzina: 15.10.2014 18:30
Bukmacher: bet365
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, turnieju WTA Kremlin Cup by Bank of Moscow rozgrywanego na kortach twardych w hali, w rosyjskiej Moskwie, pomiędzy Flavią Pennettą a Camilą Giorgi. Flavia Pennetta podchodzi do tego meczu jako zawodniczka rozstawiona na turnieju z numerem 3, ale będzie to dla niej bardzo trudne spotkanie gdyż przyjdzie jej się zmierzyć z wschodzącą gwiazdą żeńskiego tenisa Camilą Giorgi. Pennetta (WTA 15) nie grała zbyt dużo od tegorocznego US Open, w Wuhan odpadła już w I rundzie przegrywając w dwóch setach z Jarmilą Gajdosową, w Pekinie też nie poszło jej wcale lepiej, gdzie dotarła do II rundy po drodze pokonując słabo spisującą się ostatnio Christinę McHale a następnie przegrywając z Carlą Suarez Navarro. Jak widać Włoszka nie gra już tak dobrze jak w początkowej fazie sezonu. Forma Pennetty na kortach twardych nie jest już tak dobra, jak to miało miejsce choćby na początku sezonu sezonu gdzie zdobyła tytuł w Indian Wells pokonując w finale Agnieszkę Radwańską, w ostatnich turniejach spisywała się dosyć słabo, jednakże jej występ w US Open, gdzie dotarła do ćwierćfinału powinien dać jej pewność siebie, że w ważnych momentach w razie potrzeby potrafi grać na najwyższym poziomie. Camila Giorgi (WTA 39) ostatnio dotarła do finału w Linz mając nadzieję na swój pierwszy tytuł w tym sezonie, ale niestety została tam pokonana przez Karolinę Pliskovą po trzech bardzo zaciętych setach. Giorgi w Moskwie wygląda na bardzo skoncentrowaną, jest bardzo zdeterminowana i konsekwentnie gra swoje, można to było zobaczyć w I rundzie gdzie gładko pokonała Lesię Tsurenko wygrywając 6-0, 6-3. Obie zawodniczki spotkały się do tej pory dwukrotnie, dwa lata temu w Wimbledonie górą była Camila wygrywając 2:0, natomiast w tym roku w Indian Wells, gdzie Pennetta zdobyła tytuł to oczywiście starsza z Włoszek była górą wygrywając 2:0. Moim zdaniem Camila Giorgi ma większe szanse na wygranie tego meczu, ostatnio jest w zdecydowanie lepszej formie od swojej rywalki. Giorgi wygląda na bardzo skupioną w Moskwie, dodatkową motywacją dla niej może być ta minimalna porażka w finale w Linz. Mój typ to 2:0 dla Giorgi. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 18:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Begu - Makarova 1 @ 3,40 ✅
Bet365

Główną przyczyną, dla której gram ten typ jest to, że Rosjanka musi szybciutko uciekać do Singapuru na turniej mistrzyń i już nadszedł ten czas. Rywalkę ma całkiem niezłą, taką, z którą przegrana nie będzie mega niespodzianką.
Do tego sama forma Makarovej taka sobie, porażka z Bacsinszky czy Vinci w Azji nie napawa optymizmem. Jej koleżanka Vesnina już odpadła teraz czas na nią.
Begu grać potrafi, w pierwszej rundzie wygrana z groźną Vekić w 3 setach. Niezła gra z końca kortu, serwis w miarę. Są podstawy, kurs bardzo dobry!
Niculescu - Barthel 2 @ 2,36✅
Pinnacle

Hmm, jak dla mnie value i nie wiem czmeu dlaczego taki wysoki kurs na Barthel. Wczoraj w meczu z Minnellą nie widziałem jakichś niepokojących sygnałów z jej strony. Może nie grała najlepiej, ale Niculescu to nie jest nie wiadomo kto i jest na pewno do pokonania przez Niemkę.
Niculescu w Linzu przegrała z Panovą, tutaj nawierzchnia podobna i możliwe, że jej nie odpowiada. Bez groźnego forehandu myślę, że niewiele tu zdziała i Barthel powinna wiedzieć, że trzeba ją rozrzucać po korcie, a to potrafi i wtedy Rumunka nie jest groźna.
Serwis myślę mniej więcej na równym poziomie i jak dla mnie ten kurs jaki dają nam buki jest za dużo i warto zagrać.
Mladenović - Pliskova 2 @ 1,30⛔
Bet365

Jak dla mnie nie ma co tutaj szukać na siłę niespodzianki. Pliskova nie ma powodu do odpuszczania, a po Linzu odpoczynek miała 2 dniowy. Podróż krótka i myślę, że znowu może myśleć o dobrym rezultacie.
Mladenović w Azji dostawała aż miło, nie ma dla mnie punktu zaczepienia, dlaczego właśnie to Francuzka miała ten mecz wygrać. Do dubla dobry typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Niculescu - Barthel 2 @ 2,36
Pinnacle

Hmm, jak dla mnie value i nie wiem czmeu dlaczego taki wysoki kurs na Barthel. Wczoraj w meczu z Minnellą nie widziałem jakichś niepokojących sygnałów z jej strony. Może nie grała najlepiej, ale Niculescu to nie jest nie wiadomo kto i jest na pewno do pokonania przez Niemkę.
Niculescu w Linzu przegrała z Panovą, tutaj nawierzchnia podobna i możliwe, że jej nie odpowiada. Bez groźnego forehandu myślę, że niewiele tu zdziała i Barthel powinna wiedzieć, że trzeba ją rozrzucać po korcie, a to potrafi i wtedy Rumunka nie jest groźna.
Serwis myślę mniej więcej na równym poziomie i jak dla mnie ten kurs jaki dają nam buki jest za dużo i warto zagrać.
Trochę brakuje mi logiki w Twojej analizie. Skoro nawierzchnia w Luksemburgu jej nie pasuje, to dlaczego doszła tu w 2011 i 2012 do finału? Piszesz, że Rumunka nie ma groźnego forehandu. Otóż ma, bo slajsowanym forehandem nie gra żadna licząca się zawodniczka, a Monica to uderzenie ma bardzo dobrze opanowane. Dodatkowo z takimi zawodniczkami jak Barthel, która chłodnej głowy nie ma potrafi doprowadzić rywalkę do frustracji. Ciągłe zmiany rytmów, konieczność ciągłego korygowania ustawienia zmusza tenisistki grające siłowo do błędów. Barthel oglądałem i nie pokazała nic specjalnego. Value może i jakieś jest, ale na hali to Rumunka ma zdecydowanie więcej atutów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Riske - Pavluczenkova over 20g @ 1,71
Pinnacle

Zapowiada nam się ciekawy mecz pomiędzy tymi paniami. Bukmacherzy lekko faworyzują gospodynię, lecz jak dla mnie ten mecz to typowe 50/50. Być może sugerują się tym, że Riske po zwycięstwie w Tjanjin i podróży może być lekko zmęczona, jednak w tym dzisiejszym meczu dała chyba mocny sygnał że tak nie jest.
Ja jednak w tym meczu nie podejmuj się tego, kto ten mecz wygra, lecz idę w over gemowy, gdyż ten mecz nie powinien się skończyć w dwóch setach. Obie zawodniczki mają wzloty i upadki jeśli chodzi o grę podczas meczu. Jeden set rewelacyjny, po czym drugi może być słabszy.
Pavluczenkova może bez formy i w Azji jej nie zbyt poszło, ale w ubiegłym roku było podobnie, a doszła w Moskwie do półfinału, gdzie uległa Halep. W pierwszej rundzie spokojna wygrana z Konjuh, więc może być Anastazja nastawiona pozytywnie.
Jak dla mnie over to dość dobra inwestycja, do tego niska dość linia po niezłym kursie. Sądzę, że warto, gdyż ten mecz łatwy dla żadnej z tenisistek nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blade1x2 139

blade1x2

Użytkownik
Katerina Siniakova - Kristina Mladenovic 1 1,66 (Bet365) ✅ 6/1 6/1

W moich oczach jutrzejsze spotkanie w Moskwie pomiędzy obiema paniami zapowiada się bardzo jednostronnie. Naprzeciwko siebie staną fantastycznie spisująca się od dwóch tygodni młodziutka Czeszka i zawodząca w tym sezonie na całej linii niespełniona gwiazdka francuskiego tenisa. Katerina przemknęła w Rosji jak burza przez kwale i widać, że na tej hali czuje się fantastycznie. W pierwszej rundzie pokonała gładko znacznie wyżej notowaną Vesninę. Ok, można powiedzieć, że Vesnina myślała już o bookowaniu lotu, ale jednak wynik 6-2 6-2 wygląda bardzo dobrze. Mladenovic pokonała dziś po ciężkim meczu Karolinę Pliskovą, ale wydaje się, że to raczej Pliskova odpuściła turniej w Rosji.
Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę obecną formę obu zawodniczek nie daję większych szans Mladenovic. Jedna niespodziankę już robiła, więc czas wrócić do &quot;świetnej&quot; formy z tego sezonu. Powinno się skończyć szybkim 2-0. W Bet365 bardzo spadł kurs, ale gdzie indziej można złapać jeszcze około 1,9.

Alison Riske - Anastasia Pavlyuchenkova 1 2,0 (Bet365)

Ohohoho, kogoś tutaj fantazja poniosła przy ustalaniu tego kursu. Gdyby ten mecz był wczoraj, to można by się zastanawiać czy Alison po powrocie z Chin nie jest zmęczona, czy nie odpuści itp, itd, jednak jak widać po rozgrzewce z nieznaną Kasatkiną 6-2 6-2 chcę się jej grać i Pavlyuchenkova nie powinna stawić dużego oporu. W H2H z tego roku 2-0 dla Amerykanki. Gdyby ten turniej nie był w Rosji co stanowi jedyny handicap dla będącej pod formą Anastazji, to kurs byłby w okolicach 1,40. Rosjanka przegrywała ostatnio co się da, więc jutro nagle nic się nie powinno zmienić. Bronienie punktów z zeszłego roku? Jak dla mnie, to żaden argument. Jak widać kurs jest wart ryzyka, więc warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zahlavova-Strycova B.1.40✅ Dobry tenis Czeszki i jak zawsze fajna gra kombinacyjna, dużo woleja, dużo skrócików, piłek slajsowanych i ataków...bravo!!!

Wiem, że może porywam się z &quot;motyką na słońce&quot; ale tak czuje to spotkanie &quot;na nosa&quot;. Larson po sporej dawce tenisa. Rozegrała już tyle spotkań jak na Wielkim Szlemie, więc pary może zabraknąć. Wiem, że Czeszka to totalna &quot;psycholożka WTA&quot; ale jej gra mnie przekonuje...W tym sezonie naprawdę zagrała takie mecz, że głowa mała. Na tej nawierzchni Strycova mnie bardziej przekonuje. Jest sprytna i przebiegła. Larson jest spokojnie w jej zasięgu. Gram na zmęczenie Szwedki i jednak ciut lepszy tenis Czeszki.

@ Panie pomału lądują juz w Singapurze...eh co to były za kursy. Znowu trzeba bedzie czekać szmat czasu na takie &quot;okoliczności&quot;...


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Alison Riske - Anastasia Pavlyuchenkova 1 2,0 (Bet365)

Ohohoho, kogoś tutaj fantazja poniosła przy ustalaniu tego kursu. Gdyby ten mecz był wczoraj, to można by się zastanawiać czy Alison po powrocie z Chin nie jest zmęczona, czy nie odpuści itp, itd, jednak jak widać po rozgrzewce z nieznaną Kasatkiną 6-2 6-2 chcę się jej grać i Pavlyuchenkova nie powinna stawić dużego oporu. W H2H z tego roku 2-0 dla Amerykanki. Gdyby ten turniej nie był w Rosji co stanowi jedyny handicap dla będącej pod formą Anastazji, to kurs byłby w okolicach 1,40. Rosjanka przegrywała ostatnio co się da, więc jutro nagle nic się nie powinno zmienić. Bronienie punktów z zeszłego roku? Jak dla mnie, to żaden argument. Jak widać kurs jest wart ryzyka, więc warto spróbować.
To nie była rozgrzewka-każdy gem prawie był na przewagi,a Kasatkina jest znana, bo wygrała Juniorski French Open i kilka ITFów - tak w gwoli ścisłości.
Nie zmienia to faktu, że Riske ma dzisiaj szanse tutaj coś wywalczyć, więc typ popieram.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Krunic A. - Pironkova T. 1 (+1,5seta) @ 1,50 Unibet ⛔ 2-6 3-6, szanse były w 2 secie, ale gra była tragiczna...

Krunic w meczu z Garcią pokazała się z bardzo dobrej strony. Francuzka momentami była po prostu bezradna. Wszystko wchodziło, świetny forehand, duża siła. O Serbce zrobiło się głośno na US Open, gdzie sensacyjnie ograła Kvitovą i poległa po walce dopiero z Azarenką. W Moskwie takich rywalek nie ma. Pironkova od długiego czasu gra chimerycznie. Gdzieś coś tam ugra 1-2 rundy i zjazd do domu. Nie wiem co się z tą zawodniczką dzieje, ale od wygranego turnieju w Sydney na samym początku roku osiadła na laurach. Myślami może być już w Sofii, gdzie po raz kolejny dostała dziką kartę, zbierze oklep od rywalek i zainkasuje sporą kasę. Sportowo Krunic może spokojnie powalczyć z Bułgarką i na pewno nie stoi na straconej pozycji. Pytanie jak to wygląda z &#39;&#39;innej&#39;&#39; strony, w obliczu wczorajszych &#39;&#39;niespodzianek&#39;&#39;.

Larsson J. - Zahlavova-Strycova B. 1 (+1,5seta) @ 1,62 Unibet

Wczoraj Szwedka męczyła się w 1 secie z Hercog i na dobrą sprawę to spotkanie mogło skończyć się 2-0 dla Niej, ale odpaliła dopiero w 2, a w 3 nie było co zbierać. We wcześniejszym spotkaniu z Flipkens zagrała bardzo dobrze, ale Belgijka formą nie grzeszyła w ostatnim czasie. Dużo slajsowanych backhandów, gra kątowa, mocne uderzenia. Widać, że Larssona dobrze czuje się na hali. Baśka natomiast straszliwie męczyła się z rudą Alison. Ten mecz mógł się potoczyć w inną stronę, ale Belgijka notorycznie marnowała swoje szanse. Czeszka wytrzymała, ale rewelacyjnie w moim odczuciu nie zagrała. Teraz przeprawa będzie na pewno trudniejsza. Andre@ wspomniał już o zmęczeniu Joanny, ale nie było tego widać we wczorajszym meczu. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dzisiaj, ale rywalka jest w jej zasięgu i powalczyć powinna.

Riske A. - Pavlyuchenkova A. 2 @ 1,83 Bet365 ✅ 2-6 2-6

Ja tu idę w drugą stronę, a nie z prądem. Jak dobrze zauważył kolega wyżej Kasatkina nie była taką łatwą rywalką dla Riske. Włączyłem ten mecz od 2 seta i Amerykanka naprawdę męczyła te gemy i gdyby Rosjanka nie wyrzucała prostych piłek oraz wytrzymała psychicznie to tego seta mogłaby dowieźć. Alison będę pamiętał zawsze z tragicznego spotkania z Kuwatą w Waszyngtonie. Wtedy wyrzucała wszystko po autach jak leciało, albo waliła w siatkę lub po prostu robiła DF. Ten sezon ma na pewno bardzo dobry, wygrała w końcu swój pierwszy turniej WTA w poprzednim tygodniu. Przesunęła się w rankingu na najwyższe w swojej karierze 41 miejsce w rankingu. Jednak jak głosi stara zasada WTA: po wygranym turnieju pakujesz mandżur w 1-2 rundzie w kolejnym turnieju. Oczywiście w tym sezonie tą zasadę notorycznie łamała Pliskova ???? Jednak to nie ten kaliber i liczę na zmęczenie Amerykanki. Pavla zagrała przyzwoite spotkanie z Konjuh. Widać, że krecz z poprzedniego tygodnia to była tylko zasłona dymna przed Moskwą. Całkiem słuszna z racji bronionych punktów i widma nierozstawienia w Australian Open. Na hali Berta radzi sobie całkiem dobrze ze swoim tenisem. Wygrała już w tym sezonie turniej w Paryżu na tej nawierzchni. Ten mecz spacerkiem może nie będzie, ale Rosjanka u siebie powinna odpalić i na to właśnie liczę.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Mayr-A.Beck 2 @1.3
Neiduzy kurs, stad w kombinacji bym polecal. Annika gra w Luksemburgu naprawde dobrze jak w ubieglym sezonie. Mayr to silowy tenis, ale tutaj niespodzianki sie nie spodziewiewam. Swoja droga ciezo stwierdzic jednoznacznie kto w tym roku wygra w Luksemburgu, takze jest o co grac jezlei chodzi o tytul. Beck zameczy Mayr w tym meczu reguralnoscia mam wrazenie.
 
puchal 399

puchal

Użytkownik
Panowie, powstawialiście tu analizy na Siniakovą, ale brakuje mi tu kilku słów o Mladenovic. Wczoraj zagrała super spotkanie z Pliskovą. Wiadomo Czeszka zmęczona po Linzu ale nie było mowy o żadnym odpuszczaniu. Karolina zagrała super spotkanie, ale francuska jeszcze lepsze. Dała się tylko raz przełamać, trzymała piłkę w korcie. Siniakovą widziałem tylko w deblu z Krunic i na tle odpuszczających Rosjanek mogło to wyglądać dobrze, no i udało mi się zobaczyć ten kabaret z odpuszczającą mecz Vesniną. Lepsze wrażenie zrobiła na mnie Mladenovic i tak gram.
[email protected] Pinnacle⛔
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Krunic Alexandra v Pironkova Tsvetana
Suma Gemów (Powyżej 21.5) 2.00 Bet365 ⛔⛔⛔, Tsvetana forma..
Dziś przenoszę się do Moskwy, gdzie w tutejszym Kremlin Cup zmierzy się młoda i bardzo dobrze zapowiadająca się Serbka Alexandra Krunic z bardziej doświadczoną Bułgarką Tsvetaną Pironkova. Młoda Serbka pokonała pewnie inną rewelację Francuskę Garcię, która była faworytką tamtego spotkania. Alexandra zaliczyła życiowy sukces na US Open, gdzie pokonała takie zawodniczki jak Keys czy Kvitova, uległa dopiero Azarence. Tsvetana to już znana marka na rynku WTA, potrafi nawiązać walkę z każdą zawodniczką. Panie nie spotkały się nigdy do tej pory, statystyki na hali Serbki to 6/5, a Bułgarki to 4/2. Liczę na wyrównane spotkanie i to że młoda Serbka Krunic nawiąże walkę, a widzieliśmy już sporo zaskakujących wyników, na turnieju niespodzianek w Moskwie.

--------------------------------
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Aleksandra Krunic vs Tsvetana Pironkova 1 @ 2.37 Bet365 ⛔ 0-2
Kurs jeszcze sporo urósł, więc teraz spokojnie można spróbować gry na Serbkę. Krunic po fantastycznym USO miała okres słabszej gry i małe problemy zdrowotne. Widać jednak, że powoli wszystko zmierza ku lepszemu. Świetny mecz w pierwszej rundzie przeciwko zawsze niebezpiecznej Garcia. Bardzo pewna gra przy swoim serwisie. Serbka tylko raz straciła swoje podanie,a pozostałe gemy wygrywała szybko i bez żadnego problemu. Krunic potrafi grać agresywnie,a przy tym zachowywać sporą regularność.
Pironkova mimo,że w ostatnim czasie prezentuje niezłą dyspozycję to dla mnie będzie zawsze bardzo chimeryczną zawodniczką. Nigdy do końca nie wiadomo jak zagra.
Krunic dobrze rozgrywa wymiany z głębi kortu będąc przy tym cierpliwa. Bułgarce niekiedy właśnie brakuje chłodnej głowy i chce kończyć szybko, na jedno uderzenie. Myślę,że Ola poprzez swój niewygodny styl jest w stanie mocno na mieszać w tym spotkaniu. Jeżeli dojdzie do tego pewna gra przy własnym podaniu to o wynik jestem bardzo spokojny.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Z organizmem nie wygrasz, w dodatku przed Czeszką prawdopodobnie turniej na zakończenie sezonu W Sofii, kto wie, może po tak doskonałej końcówce sezonu pojedzie z drużyną na finał Fed Cup, który zostanie rozegrany na początku listopada, więc trzeba sobie dać kilka dni wolnego i dojść do pełni sił.
Małe sprostowanie. Czeszka raczej na pewno nie zagra w Sofii. Pewne udziału są: Makarova, Suarez-Navarro, Cibulkova, Petkovic, Cornet oraz zawodniczki z dzikimi kartami: Pironkova oraz Pennetta, która zastąpiła kontuzjowaną Jankovic. Ostatnią zawodniczką będzie prawdopodobnie Stosur, która rzutem na taśmę załapie się z racji wygrania turnieju w Osace i najwyższemu rankingowi wśród zawodniczek, które wygrały turniej w tym sezonie.
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moscow


2:6 2:6 co za żenada... ⛔
Spotkanie: Alison Riske - Anastasia Pavlyuchenkova
Typ: 1
Kurs: 2,16
Data i godzina: 16.10.2014 14:30
Bukmacher: MarathonBet
Analiza:​

Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, turnieju WTA Kremlin Cup by Bank of Moscow rozgrywanego na kortach twardych w hali, w rosyjskiej Moskwie, pomiędzy Alison Riske a Anastasią Pavlyuchenkovą. Alison Riske (WTA 44) jest ostatnio niewątpliwie w bardzo dobrej formie, w zeszłym tygodniu zdobyła tytuł w chińskim Tianjin pokonując w finale 6-3, 6-4 młodą bardzo utalentowaną Belindę Bencić. Amerykanka rozpoczęła turniej w Moskwie również bardzo dobrze, pokonując w I rundzie w dwóch setach 6-1, 6-2 Daryę Kasatkinę, dobitnie pokazując swoją zwyżkę formy z końcem sezonu i na pewno będzie trudną przeciwniczką dla Anastasii Pavlyuchenkovej, która nota bene jest ewidentnie bez formy. Anastasia Pavlyuchenkova (WTA 30) w ostatnich turniejach nie oszukujmy się ale grała słabo, w Tokio odpadła w I rundzie przegrywając w dwóch setach z Garbine Muguruzą, w Wuhan w I rundzie miała po prostu farta w meczu z Ivanovic, która skreczowała, ale już w II rundzie przegrała po trzysetowym boju z Casey Dellacqua, a w Pekinie Rosjanka skreczowała. Za to tutaj w Moskwie, w I rundzie pokonała 6-3, 6-4 Anę Konjuh co na pewno powinno dodać jej pewności siebie i wiary w swoje umiejętności. Alison Riske w ostatnim czasie wygląda zdecydowanie lepiej od swojej przeciwniczki, jak widać kursy na jej wygraną wyraźnie spadają. Obie panie mierzyły się ze sobą do tej pory dwukrotnie i oba pojedynki były w tym roku, oczywiście oba mecze wygrała Amerykanka, w australijskim Hobart 6-3, 6-2, natomiast w Wimbledonie po trzysetowej bitwie 4-6, 7-5, 6-1. Riske jest zwodniczką szybsza na nogach, i jak to mówią jest jak wino, im starsza tym coraz lepsza. Wprawdzie gra Rosjanki czasami jest nieprzewidywalna może zaskoczyć pozytywnie, ale biorąc pod uwagę ostatnie dwa spotkania między nimi, oraz aktualną formę obu pań, zdecydowanie idę w stronę Amerykanki, myślę, że 2:0 dla Riske jest jak najbardziej realne. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 14:30.
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Małe sprostowanie. Czeszka raczej na pewno nie zagra w Sofii. Pewne udziału są: Makarova, Suarez-Navarro, Cibulkova, Petkovic, Cornet oraz zawodniczki z dzikimi kartami: Pironkova oraz Pennetta, która zastąpiła kontuzjowaną Jankovic. Ostatnią zawodniczką będzie prawdopodobnie Stosur, która rzutem na taśmę załapie się z racji wygrania turnieju w Osace i najwyższemu rankingowi wśród zawodniczek, które wygrały turniej w tym sezonie.
http://sofia-tennis.bg/en/home , po prawej stronie masz które zawodniczki kwalifikują się do udziału w tym turnieju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom