>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Luxembourg, Moscow, 13.10-19.10.2014

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik

Miejsce: Luxembourg, Luxembourg
Data rozgrywania: 13.10-19.10.2014
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: International
Pula Nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.bglbnpparibas-open.lu/main_en.html
Drabinka: http://www.bglbnpparibas-open.lu/res_s_en.html
Plan gier: http://www.bglbnpparibas-open.lu/oop_en.html
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/luxembourg/wta-luxembourg/


Miejsce: Moscow, Russia
Data rozgrywania: 13.10-19.10.2014
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: Premier
Pula Nagród: $710,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.kremlincup.ru/index_en.html
Drabinka: http://www.kremlincup.ru/db/grids/
Plan gier: http://www.kremlincup.ru/db/results/
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/wta-moscow/

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali)



Vekic D. (Cro) - Begu I. (Rou)

Typ. Vekic 1.99 Pinnacle Sports⛔ goraca główka...​


Do zobaczenia w Singapurze, na swojej stronie będę podawał suche typy

Z Austrii przenosimy się do Moskwy, gdzie już jutro zostanie rozegrany pojedynek pierwszej rundy pomiędzy Chorwatką i Rumunką, zaplanowany jest on jako ostatni na korcie centralnym, mniej więcej ok godziny 18stej. Znowu spora szansa na sukces dla zawodniczek spoza top10, bo do stolicy Rosji nie udała się żadna pierwszorzędna zawodniczka, a spowodowane jest to głównie odpoczynkiem przed Singapurem. W tym przypadku po dośc fajnym kursie idę w kierunku bardzo nieobliczalnej zawodniczki z Chorwacji, która w ostatnim czasie gra poniżej oczekiwań, ale liczę, że jutro podobnie jak Giorgi w Linzu, odpali swoje armaty, a potencjał ta zawodniczka ma bardzo duży. Szansa na to jest spora, bo rywalka również nie zachwyca formą a przegrała 3 ostatnie spotkania. O dziwo bilans w tym roku Rumunki bardzo dobry, bo 46-19, ale wygrane głównie zawdzięcza zwycięstwom na Clayu, gdzie odnosi najlepsze wyniki i zdecydowanie preferuje tą nawierzchnie oraz turniejom drugorzędnym, czyli ITFom, w których sporo grała w tym sezonie i nawet w trzech okazała się najlepsza, ale też to było na mączce. Jeśli przyjdzie jej rywalizować na hardzie, to wyniki są już o wiele gorsze. Widać, że jest juz zmęczona sezonem, bardzo dużo spotkań rozegrała w tym roku, więc moim zdaniem o wygraną jutro z Chorwatką będzie bardzo ciężko, mimo, iż tak jak mówiłem Vekic ostatnio było pod formą. Jednak ta zawodniczka w porównaniu do Begu rozegrała mniej więcej o połowe spotkań mniej i nie grała w drugorzednych turniejach, przez co bilans minusowy 17-21. Jednak Chorwatka potrafi zaskoczyć, bo wygrała nawet w tym roku w Kuala Lumbur, co było niewątpliwie niespodzianką. Jest to bardzo młoda zawodniczka, jednak już od paru lat smiało sobie pogrywa. Znana jest niestety z gorącej głowy, często niewytrzymuje psychicznie, to jest na pewno spory minus. Gra niesamowicie agresywny tenis, przypomina troszeczkę słabszą wersje Włoszki Giorgi, więc jak odpali to na prawdę potrafi sporo namieszać, tak było właśnie w Malezji. Wiem wiem, ostatnio sporo przegrywała, ale nei były to gładkie porażki, potrafiła urwać seta Lepchenko czy Petkovic, więc myślę, że tak źle z Vekic nie jest. Mecz dla każdej zawodniczki na przełamanie, jeśli grałyby na mączce, to bym się jeszcze zastanowił, bo to świat Rumunki, jednak gramy na hali, i to na nawierzchni szybkiej, i to duży plus dla Chorwatki, która lubi szybkie nawierzchnie. Spotkanie moze być zacięte, ale moim zdaniem zmęczona sezonem Begu nie poradzi sobie z rywalką i w kolejnej rundzie zamelduje się Vekic. Po takim kursie warto to pograć.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Co w Luksemburgu robi Vinci?

&gt; W poniedziałek gra z solidną Smitkovą, notabene dla mnie Czeszka to diament...

&gt; We wtorek gdyby wygrała przerwa, w środę byłby kolejny mecz?

&gt; Gdzie Luksemburg a gdzie Singapur? Przecież trzeba tam dolecieć, zmienić strefę czasową, zaaklimatyzować się, pewnie już na sobotę są zaplanowane spotkania, konferencje itd...

&gt; Czy Vinci zagra na poważnie w Luksemburgu, wątpię, przecież ma w głowie Masters, głupio by było złapać kontuzje. Errani pewnie by się obraziła...

Podobnie z Makarovą i Vesniną w Moskwie...


@ Jedyna logiczna propozycja to łapanie live i ocena zaangażowania tych pań. Tracić siły po co? Za parę dni Masters i mega gigantyczne pieniądze do wygrania!

@ Te dwa turnieje w Moskwie i Luxemburgu to będzie &quot;jazda&quot;. Graja panie które w tym tygodniu schodziły z naderwanymi mięśniami...

Pani Vinci, Makarovej i Vesninie życz spokojnego lotu...

W tej sytuacji WTA i bukmacher jest na spalonej pozycji...

Gratulacje dla amatorów, profesjonalistów, wszelkich agencji i spółdzielni bukmach., i gratuluje mafii. która wyprała na świecie mase kapusty...

Na takie okoliczności czeka się latami i miesiącami...coś a`la nie dawny mecz sióstr Williams.

Pozdrawiam...


@ jeszcze złapałem symbolicznie Mladenović, Pliskova zupełnie nie zaangażowana w meczu, a jak widziałem rozpuszczone jej włosy to wiedziałem że ma wszytsko gdzieś, ona już zarobiła i wygrała co trzeba...

Pozdrawiam!

13497744 Mladenovic, Kristina - Pliskova, Karolina (Który gracz wygra mecz?) na żywo 1 1.75 15.10.14 16:15 2:0
Informacje o kuponie
Data 15.10.14 16:42 Kurs 1.75
Rodzaj zakładu Zakład pojedynczy Stawka 100.00 PLN
Numer kuponu 225377229 Maksymalna wygrana 175.00 PLN
Status Prawidłowo Wygrana 175.00 PLN



---
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Patricia Mayr-Achleitner (+4.5 gema) vs Karin Knapp 1 @ 1.72 Bet365 ZWROT
Austriaczka mimo ostatnich niezbyt imponujących wyników nie stoi na straconej pozycji w tym spotkaniu. Przede wszystkim Włoszka Knapp ma za sobą bardzo wyczerpujący turniej w Lienz gdzie dotarła do półfinału. Zagrała tam kilka trudnych, długich spotkań. W sobotę przegrała półfinał i już po dwóch dniach wyjdzie na kort w innym kraju, po bardzo krótkim odpoczynku. Dodatkowo mecz z Giorgi pokazał, że ze zdrowiem jest także spory problem i kto wie czy ten fakt nie odbije się również na jej dzisiejszej słabszej dyspozycji. Niewątpliwie Patricia Mayr ma dzisiaj sporą szansę, aby powalczyć o zwycięstwo. Austriaczka lubi grać na hali. Jej styl czyli mocne uderzenia z obu stron + solidny serwis także idealnie pasują do tej nawierzchni, więc otwiera się szansa na awans do kolejnej rundy turnieju. Tym bardziej, że Austriaczka potrafi wygrywać z Knapp. Udowodniła to w tym roku w Miami, gdzie odniosła zwycięstwo 2-1 w setach. Stać ją na wygraną,a już na pewno na pokrycie handicapu.
Svetlana Kuznetsova vs Klara Koukalova DW 2-0 @ 1.44 Bet365 ZWROT
Ten pojedynek ma zdecydowaną faworytkę. Swieta z dobrej strony pokazała się w Azji, gdzie dwa razy przegrywała z Sharapova. Teraz wraca na halę, do swojego kraju, aby powalczyć o zwycięstwo. Rosjanka na pewno podejdzie do zawodów na poważnie. Broni punkty za ubiegłoroczny półfinał, a i zwycięstwo w całym turnieju byłoby miłą rzeczą na zakończenie sezonu.
Czeszka natomiast jest w katastrofalnej formie. Od dłuższego czasu ma ogromny problem z odnoszeniem zwycięstw, a jej beznadziejny występ w Lienz tylko to potwierdza. Oglądałem jej pojedynek z Erakovic. Nie było po niej widać żadnej walki i chociażby wiary że można wygrać mecz. Mnóstwo błędów, fatalny serwis i kompletny brak zaangażowania. Widać, że Klara jest w trudnym momencie swojej kariery i gra jej się po prostu nie układa. Jeżeli tylko Swieta zagra na swoim normalnym poziomie to jej pewne, szybkie zwycięstwo nie powinno podlegać ani przez moment żadnej wątpliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Soler-Espinosa S. - Zahlavova-Strycova B. 2 @ 1,38 Expekt ✅ 4-6 3-6
Dawno mnie nie było, ale na koniec sezonu jeszcze spróbuje coś wynaleźć ciekawego. Turniej w Luksemburgu jest najniższej rangi i będzie promować te zawodniczki, które chcą ugrać jeszcze coś do rankingu i do skarpety. Wbrew pozorom niektóre mają o co walczyć. Barbora jest na styku, jeśli chodzi o rozstawienie przy okazji Australian Open w następnym sezonie. 31 miejsce to całkiem przyzwoita pozycja. Jednak w jej zasięgu jest kilka zawodniczek wyżej, które mają małą przewagą nad Nią. Jest więc okazja na wyższe miejsce na koniec. Rywalka Czeszki jest spokojnie do ogrania. Ostatnio przerżnęła z Sereną, gdzie prowadziła 5*-0 i oddała 7 gemów pod rząd, mając jeszcze kilka piłek setowych. Za dobrze to nie świadczy, nawet jeśli to Serena. Styl gry Hiszpanki zdecydowanie pasujący do gry na cegle. Dobrych warunków nie posiada, serwis raczej nie zaskakuje, bazuje na przygotowaniu fizycznym, technice i męczeniu rywalek dłuższymi wymianami. Barbora ostatnio przegrała z Vogele w Linzu, jednak ta broniła półfinału z zeszłego roku i włożyła w to spotkanie sporo sił. Czeszka prezentuje z pewnością odmienny styl od Silvii i gra zdecydowanie mocniej, ma lepsze warunki fizyczne, silniejszy serwis. H2H to 4-0 na korzyść wyżej sklasyfikowanej tenisistki, jednak mecze miały miejsce na turniejach niskiej rangi i dosyć dawno. Mimo, że to koniec sezonu to liczę na dobrą dyspozycję faworytki tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Torro-Flor - Cepelova 2 @ 1,60✅
Pinnacle

Jak dla mnie kurs przesadzony trochę i sądzę, że warto wejść w Cepelovą. Może nie zaliczyła występu w Linzu do udanych, bo dostała lanie od Friedsam, ale mecz z Bacsinszky był dobry i Słowaczka grać na szybkich nawierzchniach potrafi.
Dla Hiszpanki to może niekoniecznie ta nawierzchnia, wyniki słabe w ostatnim czasie i moim zdaniem nie ma co szukać w tym meczu. Kurs jak dla mnie dobry, warto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mona Barthel vs Mandy Minella (+5.5 gema) 2 @ 1.72 ✅

Krótko, bo za 15min mecz. Mona podczas turnieju w Lienz zmagała się z drobną kontuzją. Jej gra w meczu z Pliskovą wygladala bardzo przeciętnie. Spóźnione reakcje, mnóstwo błędów i serwis nie funkcjonował zbyt dobrze. Miała nieco odpoczynku,ale kto wie czy znowu podczas spotkania nie odnowi się uraz. Końcówka sezonu, ogromne zmęczenie, więc o niespodzianki łatwiej. Nawet jeżeli wszystko będzie dobrze że zdrowiem to Minella nie stoi na straconej pozycji. Oczywiście forma jest daleko od idealnej, ale Luksemburka gra u siebie, lubi szybkie korty na hali i jest wstanie nawiązać równorzędną walkę. 5 gemów to spory zapas. Mandy potrafi nieźle serwować, więc wcale przełamać jej serwis nie musi być łatwo. Z resztą na pewno dostanie też swoje okazję w postaci BP, gdyż Niemka regularnością nigdy nie imponowała. Spróbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Elena Vesnina vs Katerina Siniakova 2 @ 2.50 Bet365 ✅ 0-2

Czeszka Siniakova to zaledwie 18-letnia dziewczyna. Kolejna z tych młodych, zdolnych, które w przyszłości mogą osiągać bardzo dobre rezultaty. Ofensywna i agresywna zawodniczka. Lubi grać na szybkich kortach i nawierzchnia w hali na pewno jej odpowiada. W tym sezonie już kilka razy pokazała się z bardzo dobrej strony. W Moskwie dosyć pewnie przeszła eliminację i widać,że czuję się dobrze, a co najważniejsze taki turniej to znakomita szansa na kolejny punkty i ciągły awans w rankingu. Ambicji, woli walki jej na pewno nie zabraknie.

Co do Rosjanki tej pewności nie ma. Przede wszystkim od USO Elena nie zagrała ani jednego pojedynku w singlu. Brak jej ogrania i cyklu meczowego. Na początku spotkania może to być widoczne. Dodatkowo na pewno w głowie ma już występ w Singapurze i musi uważać, aby nie złapać kontuzji.

Pierwszy znak tego,że Rosjanka może nieco ulgowo traktować występ w Moskwie mieliśmy dzisiaj w meczu deblowym. Vesnina wspólnie z Makarovą przegrały w bardzo słabym stylu. A co ciekawe ich pogromczynią była właśnie Siniakova w parze z Krunic. Skoro udało się deblu to spokojnie może się udać również w singlu. Tym bardziej,że Czeszka majac swój dobry dzień jest bardzo groźna, a postawa Vesniny dosyć niepewna i zagadkowa. Trzeba spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Govortsova - Diatchenko 1 @ 2,20 zwrot
Bet365

Kurs jak dla mnie zbyt przesadzony i myślę, że po gwałtownym wzroście zacznie lekko spadać i się wyrówna trochę. Nie rozumiem troszkę tych kursów, to, że jest Rosjanką nie oznacza, że wygra.
Diatchenko dobry turniej w Astanie, wygrała tam, jednak żadnego nazwiska ciekawego nie pokonała. Było to 3 miesiące temu poza tym. Tutaj w Moskwie 3 mecze wygrane w kwalifikacjach, ale mocnej rywalki też nie miała.
Olga posiada niezły serwis i niezłe uderzenie z linii końcowej i to dopiero będzie prawdziwy sprawdzian dla rywalki. Sądzę, że Govortsova jest w stanie ten mecz wygrać, a po takim kursie naprawdę się opłaca.
Wygrana ze Schiavone, niezłe mecze z Riske czy Knapp w ostatnim czasie. A jak dla mnie Diatchenko nie może się równać z żadną z wymienionych. Po takim kursie naprawdę opłaca się w to wejść.
Mam nadzieję, że moje myślenie nie jest błędne i zobaczymy wygraną Govortsovej, jest value!
edit:
Patrzę dalej na ofertę i nie wierze, że 1,65 w Pinku dają na Voegele. Dobry turniej w Linzu, nawierzchnia tutaj taka sama. Belgijka bez formy nie ma tu co szukać. Jak dla mnie naprawdę warto i to mocniej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Hradecká Lucie v Cornet Alize
Cornet Alize (wygra 2-0) 1.83 Bet365 ✅✅✅
Dziś skupiam się na pojedynku Francuski Alize Cornet i Czeszki Lucie Hradeckiej. Panie spotykały się już dwa razy. 4 lata temu, gdzie 2-0 wygrała Czeszka, oraz rok temu w Strasbourgu, gdzie w finale gładko wygrała Alize Cornet (7-6, 6-0). Myślę że Lucie bardziej skupi się na rozgrywkach debla, ten mecz jutro. Zdecydowanie więcej sukcesów odnosiła właśnie w deblu, wygrała miesiąc temu turniej w Quebecu. Czeszka wygrała z Dulgheru, oraz z niżej notowanymi Barrois i Hobgarski. Cornet zaliczyła dobry występ w Guangzhou, gdzie przegrała dopiero w finale, w Wuhan odpadła w ćwierćfinale z Bouchard, w China Open odpadła z Samanthą Stosur w 1/8. Myślę że w lepszej formie jest teraz Cornet i da z siebie wszystko. Dodam jeszcze że Francuska w tym roku wygrała turniej halowy w Katowicach, ogrywając w finale Camilę Giorgi i pokonując po drodze Agnieszkę Radwańską.

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Konjuh A. - Pavlyuchenkova A. 2 @ 1,42 Expekt ✅ 3-6 4-6
To mój pierwszy typ na dzisiaj, który wydaje mi się najpewniejszy. Pavla ostatnimi czasy nie zachwyca. W Pekinie wycofała się już w pierwszej rundzie z anonimową Zhu z powodu zawrotów głowy. Zabieg raczej taktyczny, aby szybko wracać do Rosji. Dlaczego to takie ważne? A dlatego, że Rosjanka broni tutaj półfinału sprzed roku i do obrony 395 punktów. Jeśli ich nie obroni to automatycznie spada na miejsce, które nie daje rozstawienia w Australian Open. Anastasia jest dosyć sporą zawodniczką, obdarzoną dużą siłą uderzenia z forehandu, mocnym serwisem, przy czym potrafi popełniać sporo błędów. Nie raz potrafiła zagrać super mecze np. z Sharapovą w tym roku. W 1 rundzie dostaje utalentowaną Chorwatkę Konjuh, która w tym sezonie dużo nie grała, ale pierwsze skalpy w WTA już zebrała. Rocznik 1997, więc bardzo młoda zawodniczka, która w swoje uderzenia wkłada sporo siły. Rosjanka musi skupić wszystkie swoje siły na ostatnim turnieju w tym sezonie. Już w ćwierćfinale może spotkać się z Cibulkovą, która nie powinna się forsować z racji gry w Sofii w turnieju mistrzyń w przeciągu niecałych 2 tygodni. Powinno być ok, jeśli Pavla będzie miała chłodną głowę i przygotowała się odpowiednio po powrocie z Chin.
Goerges J. - Lepchenko V. 1 (+1,5seta) @ 1,36 Betsafe ✅ 3-6 7-5 2-6
Julia w tym sezonie odbudowała trochę swoją pozycję i przebiła się na 74 miejsce w rankingu. Nie było jakiś spektakularnych wyników, ale półfinał w Quebec można uznać za bardzo dobry wynik. W Luksemburgu mamy kolejny turniej rozgrywany na hali, traktowany przez większość zawodniczek raczej lajtowo, bo to tylko 250tka na koniec sezonu. Julia w poprzednich latach dochodziła tutaj do półfinału i finału. Nie raz wypowiadałem się na temat jej stylu, który bardzo lubię.Mnóstwo winnerów, płaski mocny serwis, czasem jakiś slajs, dobra gra pod siatką. Lepchenko niby rozstawiona z 5tką, ale nie ma raczej o co tutaj walczyć. Nawet w przypadku wygranej tego turnieju punkty prawdopodobnie nie wystarczą na wskoczenie do pierwszej 32 rankingu. Amerykanka to taki typowy średniak, kręcący się wokół 40 miejsca. Żadnych spektakularnych wyników, kilka rund i do domu. Nie sądzę, aby ten turniej potraktowała jakoś bardzo poważnie. Goerges ma o co walczyć i widać, że ten turniej lubi. Dlaczego ma nie ugrać seta, a nawet i wygrać całego meczu? Szanse na to są całkiem spore.
Petkovic A. - Parmentier P. 2 (+6,5gema) @ 1,52 Pinnacle ✅ 4-6 2-6
Typ ze sporym ryzykiem, ale poparty moim zdaniem logicznymi argumentami. Petkovic w tym sezonie gra naprawdę świetnie. Wygrane turnieje w Charlestone i Bad Gastein oraz półfinał French Open robią wrażenie. Na hardzie nie było już tak kolorowo, ale potrafiła np. dojść do półfinału w Stanford. Te wyniki pozwoliły jej na zakwalifikowanie się do turnieju mistrzyń w Sofii, który rusza już niedługo. Właśnie dlatego myślę, że w Luksemburgu nie powinna się zbytnio forsować, bo broni tylko punktów z drugiej rundy. To tyle co nic, patrząc ile może jeszcze zdobyć w Bułgarii, więc 1-2 mecze i powinien być zjazd. Permantier wybitną zawodniczką nie jest, raczej wybijającą się na poziomie ITF. Ale pamiętam jej mecz z Suarez-Navarro na hardzie, gdzie potrafiła nawiązać równą walkę. Zawodniczka grająca raczej siłowo niż technicznie i co ważniejsze lubiąca grę na hali. W tym sezonie już 3 finały turniejów halowych z cyklu ITF, z czego jeden wygrany. W 1 rundzie dostaje turniejową 1kę, więc zadanie bardzo ciężkie. Jednak w obliczu zbliżającego się turnieju w Sofii i gładkiej porażki Andreii z Goergii w Linzu jestem w stanie zaryzykować spory handicap na Francuzkę. Te 6-3 6-3 myślę, że powinna wyciągnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Luksemburg
Spotkanie: Jabeur - Alertova
typ: 2-0
2.5
14.10 17:30
Betsson
Analiza
Rozpoczynamy turnieje główne kolejnych zawodów, w Luksemburgu na pierwszy ogień idą dwie kwalifikantki, Ons Jabeur i Czeszka, Alertova. Faworytka bukmacherów jest tu reprezentantka Tunezji. Ośmielę się jednak wskazać ją jaka duzo bardziej zdecydowana faworytke. Jabeur w kwalifikacjach miala problemy tylko z Zanevska, z ktora zwyciezyla po trzech setach, bez najmniejszych problemow pokonala natomiast Barbieri i Copolle. Wydaje sie ze Tunezyjka notuje zwyzke formy, co pokazala juz w Linzu, gdzie po przejsciu kwalifikacji, przegrała w II rundzie z pozniejsza finalistka turnieju, Camila Giorgi. Dla Tunezyjki to idealna nawierzchnia, gdyz lubi i potrafi grac ofensywnie. Czeszka natomiast juz niemilosiernie meczyla sie w kwalifikacjach, kazde z jej spotkan bylo zaciete i ma ona juz 8 ciezkich setow w nogach, co moze odbic sie na kondycji podczas dzisiejszego pojedynku. Ponadto Alertova nie wydaje sie byc u szczytu swojej dyspozycji, co potwierdzaja szybkie przegrane w kwalifikacjach podczas US Open i turnieju w Linzu. Wszystkie te aspekty stawiaja w roli zdecydowanej faworytki Tunezyjke.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Garcia - Krunić 1 @ 1,44
Unibet


Coś z niższym kursem tym razem, ale bet wydaje mi się pewny. Garcia bardzo dobrze grała w Azji, pokonała tam nawet Agnieszkę Radwańską i nie był to przypadek. Gra bardzo odważnie, nie boi się atakować i potrafi być do tego skuteczna.

O Krunić było głośno podczas US Open, lecz potem znikła...W Tashkencie porażka z Tsurenko, w Linzu oddała mecz Minnelli przy stanie 1:1 w setach. Nie wiem jak ze zdrowiem, ale nawet, gdy będzie zdrowa to Caroline ją prześcignęła jeśli chodzi o grę.

Kurs niski, ale nie powinno u być problemów, dobry typ do dubla.

Tsurenko(+4,5g) - Giorgi 1 @ 1,67
Pinnacle


Wiadomo, że faworytką tutaj jest Włoszka, jednak sądzę, że nie będzie to dla niej łatwy mecz. W Linzu doszła w dobrym stylu do finału, tam jednak przegrała z Pliskovą i może to trochę podziałać na nią niekorzystnie. Grała sporo, do tego podróż i inny klimat, nie chodzi o strefy czasowe, a raczej o atmosferę.

Tsurenko rozegrała w Moskwie już 3 mecze, wygrana nad Mattek-Sands i Kanią napawa lekkim optymizmem, gdyż stylem gry obie zawodniczki przypominają właśnie Włoszkę.
Lesia ma dobry okres gry, nieźle grała w Tashkencie i ogólnie jest pozytywnie.

Jak dla mnie to nie będzie łatwa przeprawa Kamili, a może nawet będziemy świadkami niespodzianki...handi do gry ;)
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Niculescu-Barthel 1 @1.75
Rumunka bardzo dobra karte zapisala w Luksemburgu. Byla dwukrotnie finalistka w 2011 i 2012 roku, a finaly przegrywala z Azarenka i Venus Williams. Rok temu Niculescu trafila na Wozniacki, a Dunka wtedy miala zwyzke formy i generalnie w cuglach wygrala pozniej caly turniej. Teraz znowu Niculescu moze grac o dobry wynik w Beneluxie. Forma na pewno jest. W Azji Rumunka wygrala jeden mniejszy turniej, w Pekinie ulegla po znakomitym meczu Petkovic w 3 setach, mimo ze w 2 secie miala pilki meczowe. Petkovic pozniej tez wykrecila tam niezly wynik. Po drugiej stronie siatki Mona Barthel. Na Barthel staram sie patrzec przez pryzmat jej ubieglorocznego tiumfu na hali w Paryzu, gdzie Niemka grala wybornie. Tyle ze generalnie tyle tej dobrej gry widziano. W tym sezonie Barthle wygrala jeden turniej na cegle, w Azji juz bylo naprawde niezle, ale to chyba tyle pozytywow. Po powrocie do hali mnie to nic znowu nie przekonuje i Niemka dosc wyraznie ulegla Pliskovej w Linzu. Meczu 1 rundy Barhel z Minella nie widzialem, ale skoro Minella potrafila od biedy zawalczyc, to tym bardziej zrobi to Niculescu. Niculescu na pewno zagra duzo lepiej niz w Linzu ze wzgledu na lokalizacje, mecz z Lottner w 1 rundzie raczej nic nie wniesie na tle wlasciwie nieznanej zawodniczki. Stawiam na reguralnosc Rumunki w tym meczu, ktora powinna znowu wykazac sie duzym zaangazowaniem i byc moze pokusic sie znowu o jakies wymierny wynik w Luksemburgu w tym sezonie.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Begu I. - Makarova E. @ 3.50 Expekt ✅
Makarova w podobnej sytuacji jak wyżej Vesnina. Gra w kończonym sezon turnieju Mistrzyń, w deblu w parze z właśnie Vesnina. Co prawda nie miała takiej przerwy jak koleżanka, która nie grała w ogóle do US Open, Makarova to jednak poziom wyżej, grała trochę i w Wuhan i w Beijing, ale wynik nie takie jak przez większość sezonu. Porażki z Vicni i Bacsinszky na pewno na minus. W Moskwie na 7 startów tylko 1 przeszła 1 rundę. Dla rankingu, pieniędzy nie ma znaczenia czy odpadnie w 1 rundzie czy w 2, bo, że nie będzie grać do samego końca mając w perspektywie startujący zaraz turniej w Singapurze to więcej niż prawdopodobne. Rywalka nie najgorsza. Begu w tym sezonie wróciła do dobrej gry. Dobra forma, skuteczna gra, nie robi błędów. Także biorąc pod uwagę trochę słabszą dyspozycję Makarovej plus to, że jest duża szansa na to, że Rosjanka odpuści, a Begu w całkiem niezłej dyspozycji to kurs jak najbardziej zachęca do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Vinci-Beck 2 2.840 ✅ ✅
Na temat Vinci w Luxemburgu napisał Andre@.
Grałem na małolatkę w 1 meczu ale Vinci dała jednak radę,teraz czas już pakować manatki z Europy i trzeba się skupić na Singapurze.
Edit:Najwiekszy bet z dzisiaj wjechał na miękko oczywiście nie byłoby tego bez użytkownika Andre@ który robi ogromna robotę w tym dziale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Na dzisiaj zagram sobie mocniej takie ako:
Karolina Pliskova vs Kristina Mladenovic 1 @ 1.30 ⛔
Varvara Lepchenko vs Jana Cepelova 1 @ 1.44 ✅
Sabine Lisicki vs Denisa Allertova 1 @ 1.16
⛔
AKO: 2.20 Bet365 ⛔⛔⛔
Karolina Pliskova vs Kristina Mladenovic
Różnica w obecnej formie obu zawodniczek jest gigantyczna. Mladenovic miała być wielką nadzieją Francuskiego tenisa, ale na razie na pewno nie spełnia tych oczekiwań. Ostatnio gra beznadziejnie. 4 porażki z rzędu, brak regularności, mnóstwo błędów i nic nie zapowiada nagłej zmiany.
Z kolei Pliskova wygrywa mecze, turnieje i forma znakomita. Od triumfu w Lienz minęło już kilka dni. Giorgi pokazała,że można się szybko zregenerować. Mam nadzieję,że Czeszka także nie będzie miala z tym żadnych problemów,a wtedy jej zwycięstwo w tym spotkaniu nie powinno podlegać żadnej dyskusji.
Varvara Lepchenko vs Jana Cepelova
Jana Cepelova pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Solidna zawodniczka, dosyć regularna w wymianach, ale ze sporymi brakami fizycznymi. Jej słaby serwis będzie ciągle atakowany przez Lepchenko. Cepelova ma problem kiedy przychodzi jej grać z mocno uderzającymi i do tego w miarę regularnymi zawodniczkami. W Lienzu Friedsam pokazała jak można zdominować Słowaczkę. Tak samo powinno być w dzisiejszym spotkaniu. Varvara jest w solidnej dyspozycji, wczoraj ograła zawsze groźną Georges. Mocna, agresywna gra + niezły leworęczny serwis od początku powinny ustawiać jej wymiany. Nie widzę większych szans w tym spotkaniu dla Cepelovej i stawiam na pewne zwycięstwo faworytki.
Sabine Lisicki vs Denisa Allertova
Sabinka od dłuższego czasu gra na równym,wysokim poziomie. Oczywiście od czasu do czasu przytrafia się słabszy moment, proste błędy,ale w grze Niemki jest to rzecz normalna.
Allertova to kolejna młoda Czeszka,która próbuje zaistnieć w rozgrywkach WTA. Bardzo dobry sezon na szczeblu ITF. 7 wygranych turniejów i ciągłe postępy. W Luksemburgu przeszła kwalifikację,a w turnieju głównym pokonała Jabeur. Wyniki niezłe,ale rywalki na pewno z niższej półki.
Teraz poprzeczka idzie wysoko do góry. Czeszkę obecnie nie stać jeszcze,aby mogła wygrywać mecze ze zawodniczkami z TOP30.
Może uda się jej powalczyć, ale na zwycięstwo nie ma praktycznie szans. Niemka to dalej dużo wyższa klasa, większe doświadczenie i ogranie w tak ważnych imprezach.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Odnośnie spotkania Vinci-Beck ---&gt; Info z Twitera Sary Errani wyjaśnia obecność Vinci w Luksemburgu. Z tego co wyczytałem z wpisów (tłumacz translator, nie umiem włoskiego), jeszcze w piątek Sara Errani była chora (wpisy z 10.10.), podaję coś o dużym kaszlu, o bólach brzucha, ??? Prawdopodobnie, przypałętało się jakieś choróbsko. Nie ma świeżych wpisów, więc nie wiadomo co dalej, czy rezygnują z Mastersa, czy Vinci pozostaje w Luksemburgu? W takiej sytuacji trzeba oglądać LIVE, i jakie zaangażowanie jest Roberty...
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Bertens Kiki v Cornet Alize
Suma Gemów (Powyżej 20.5) 1.80 Bet365 ⛔⛔⛔ / Cornet klasa..
Po bardzo ciekawym spotkaniu, które odbyło się wczoraj pomiędzy Czeszką Hradecką a Francuską Cornet, dziś gram over gemowy w pojedynku między Alize Cornet i Kiki Bertens. Alize w tym turnieju stawiana jest w roli faworytki, jednak po wczorajszym spotkaniu między nią a Lucie Hradecką mam pewne wątpliwości. Po pewnym wygraniu pierwszego seta, w drugim miała wielkie problemy ze skupieniem się, z wyrzuceniem piłki podczas serwisu oraz zachowaniem równowagi. Zawodniczka z Holandii ograła rewelację ostatniego turnieju w Linz Niemkę Friedsam. Kiki potrafi nawiązać walkę z każdą zawodniczką z WTA, Panie spotkały się do tej pory raz, było to rok temu w Madrycie gdzie Alize wygrała 2-0 (7-5, 7-6). Liczę na wyrównane spotkanie, gdzie dużą wagę odegra słabsza dyspozycja Alize Cornet.

--------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 115

matlaurent

Użytkownik
Begu - Makarova , @ 3.50 Bet365 ✅ 6:4 6:4

Sorry za powielenie typu, ale można raczej dość pewnie w niego wejść. Ja wybrałem kurs z Bet365, bo obecnie jest jeszcze w miarę atrakcyjny. Jednakże szukałbym gdzieś jeszcze, gdzie nie zrobią zwrotu w przypadku kreczu Makarovej (a coś takiego może się wydarzyć). Ja już nie będę wchodził w czysto sportowe aspekty, jednakże przegrana już w deblu, przegrana wczorajsza Vesniny (oglądałem potrochu spotkanie, ona wręcz się śmiała ze swojej gry) gdzie pomagała Siniakovej jak mogła, odzwierciedla wszystko. Przecież Vesnina sama nie poleci do Singapuru (na pewno nie będą lecieć w dwóch osobnych lotach ???), a lot dość długi... Z głupa sprawdziłem wyloty z Moskwy ???? Poniżej link:
http://www.domodedovo.ru/onlinetablo/detail_en.aspx?id=1956125292

Jeśli nie dziś, to 100 % jutro wylot. Spotkanie zaplanowane na 14:30 naszego czasu, wylot na 17:20, jednakże zamknięcie głównej bramki na 16:14 ... Jeśli nie będzie kreczu (lub walkoweru), to szybkie 2:0 dla Begu musi być... Tak czy siak, nawet jak dziś na wariackich papierach nie wylecą, to muszą już jutro. Sam lot trwa około ponad 10 godzin. A gdzie aklimatyzacja. Typ raczej pewny na dziś.

edit: Tak jeszcze spojrzałem na drabinkę, potencjalna rywalka w CF dla Makarovej, to ktoś z pary Krunic/Pironkova, a to spotkanie dopiero jutro. Więc CF odbędzie się w piątek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom