>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour - Indian Wells (8.03.2023 - 19.03.2023)

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wg mnie Badosa z Rybakina maja tu szanse,ale pisanie o wieku I sile fizycznej jako argumentu glownego to przesada wg mnie.Kiedys byl taki debel black/huber.Obie niskie,wiekowo tez z czasem zaawansowane a wygrywaly ze wszystkimi jak szlo
 
Otrzymane punkty reputacji: +232
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kato/Sutjiadi-Gauff/Pegula 1 3,75➕

Wg mnie warto sprobowac.w h2h 2-0 dla Amerykanek,ale graly ostatnio w Dubaju I bylo bardzo ciasno.Formy singlowe Gauff I Peguli mnie nie przekonuja,wiec atakuje uderdoga.

Haddad/Siegemund-Kichenok/Ostapenko

Strasznie wysoki kurs,na Kichenok I Ostapenko,dlatego ide w strone mniej zgranej pary.Siegumund I Haddad jednak deblowo nie sa swiezakami I wg mnie powalcza.

Haddad/Siegemund 1,95➕
Haddad/Siegemund 2:0 3,00➖
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +911
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis - WTA, Indian Wells
Godzina: 02:00
Spotkanie: Światek - Andreescu
Typ: Bianca Andreescu +3,5 gema
Kurs: 6.8
Bukmacher: efortuna

Andreescu Bianca- to zwyciężczyni IW z 2019 roku.

Uważam że mecz będzie bardzo zacięty. 6,8 to najwyższy kurs na rynku, 5,0 w sts i 5,50 w etoto. aby typ wszedł potrzebny jest tie break i 6:4 w drugim secie na korzyść Polki.(lub odwrotnie)
po drugie nie wykluczam porażki Polki, np 6:0, 6:7, 6:7 i typ mój nie wchodzi

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2302287 - szczegóły meczu Bilans 1-0 ale na cegle (7:6, 6:0), a wiadomo że cegła to ulubiona nawierzchnia Igi, zaś tu wolna nawierzchnia twarda

https://www.oddsportal.com/tennis/u...k-iga-andreescu-bianca-69F6zHAs/#ah;2;-3.50;2 - 1) są a raczej były spadki kursów na ten handikap gemowy
Jeśli chodzi o typowania to na 18 osób 16 daje Polkę zaś 2 osoby Kanadyjkę.

Pozdrawiam
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niestety nie zgodzę się,co do kolegi wyżej.Owszem kurs zachęcający,ale Iga się rozpędza znowu to raz,a dwa Andreescu totalnie bez formy.Wystarczy przejrzeć jej ostatnie wyniki,owszem potencjał jest ale forma dramatyczna.WTA to WTA,ale inny wynik niż gładkie 2-0 dla Igi będzie dla mnie mega niespodzianka.Dyspozycje obu zawodniczek z ostatnich dni,z gola odmienne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells
godzina 23.00
P.Kvitova - J.Pegula
typ Kvitova 2.75
Kvitova i over 19.5 gema
kurs 3,70
williamhill
Analiza:
hm kolejna próba na Doga w meczu Peguli .Z Azarenką na AO i Krejcikovą w Dubaju te próby się powiodły.
Widziałem ostatni mecz Kvitovej z Ostapenko 6:0 , 0:6 i 4:6 i mam ciut mieszane uczucia ale z przewagą tych pozytywnych.
Podobnie co do Peguli i jej meczu z Potapową wygranym 2:1 po przegraniu pierwszego seta .
W h2h prowadzi Petra 3:1 i jeszcze niegdy nie grały trzech setów.Dwa mecze bardzo świerze US open gładko Pegula a United Cup 2:0 Kvitova 7:6 , (8:6) 6:4 nie tak gładko.
Bukmaherzy faworyzują Pegulę , w dodatku gra u Siebie ale ten mecz z Ostapenko bardzo mi się podobał zwłaszcza drugi i trzeci set .
Pegula 29 lat i dwa ostatnie sezony gra swój prime ale wciąż brak jakiejś kropki nad i , zaeówno w singlu jak i grach podwójnych.
Kvitowa w wieku chrystusowym i juz najlepsze lata ma za sobą ale jeśli wyciągnie najcięższe armaty z cekhauza swojego tenisa???
Profesor zwyczajna kontra doktor habilitowana powinien być dobry mecz i mam nadzieję że nie do jednej bramki!!!
Petra przegrała pierwszego seta z Ostapenko do zera a Jessika decidera z Krejcikovą tez do 0.
I bądź tu mądry:))))

Ale mi szkoda Peguli ;-( ale dwa razy serwowała na mecz i nie wykorzystała:-(( robie się sentymętalny chyba , wygrałem kase a mi smutno:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2480
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Sakkari vs Pliskova @ 1

Próbuję w tym przypadku w kierunku greczynki choć i z nią mam zazwyczaj podobny problem co z Taichamnn(nie umiem typować ich meczów) choć ostatnim razem ugrała co miała ugrać więc i dziś postanowiłem zaufać jej ponownie i mam nadzieję pójść za ciosem.
Warunki fizyczne na korzyść Pliskowej, h2h nieznacznie też bo 3:2 aczkolwiek liczę dziś na wyrównanie rywalizacji. Pliskowa w tym roku widać wraca do dobrego grania ale tam głowa cały czas nie jest na odpowiednim poziomie wtedy kiedy zaczynają się "schody" i trudniejsze momenty. Choć w sumie to samo można powiedzieć o Sakkari gdzie czasem nie wytrzymuje ciśnienia i potrafi się "po sypać".
Nie mniej jednak zagrała dobry mecz z Kalininą którą postawiła trudne warunki natomiast Pliskova z Kudermetovą to tego nie dało się oglądać gdyż Rosjanka nie dojechała na ten mecz i po kilku gemach odpuściłem. Niemal wszystko na 3-4 odbicia i błędy albo wystawiona piłka w środek kortu którą można było łatwo skończyć. Wierzę, że Sakkari będzie potrafiła po gonić Pliskovą po tym wolnym korcie i Czeszka nie będzie mogła łatwo kończył wystawionych piłek a w kluczowych momentach jeśli takie się pojawią to Pliskovej "psycha" posypie się pierwszej.

Odważniej: 2-0 Sakkari <to mogło skończyć się 2-0, przy 4-4 i serwisie Czeszki było 0-40 dla Sakkari ale Pliskova wyszła z tego ładnie, nie mniej jednak i tak jest dobrze, Sakkari nie zawiodła
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Guarachi/Routliffe-Dabrowski/Stefani 1 5,00 +4,5g 2,00. ➖➖ za dużo prostych błędów 3:6 4:6

Ten underdog coś gra,Dabrowski/Stefani dużo bardziej doświadczone i z większymi sukcesami,ale trochę uważam,ze się pomecza.

Swiatek-Radacanu

Igi opisywać nie trzeba.Brytyjka z kolei zaczęła grać świetnie,zwłaszcza wczoraj z Haddad.Dodatkowo jest atletyczna,co może utrudnić zadanie Polce.Nie pasuje mi tez,ze Polka od dłuższego czasu,jak przegrywa,to tylko,ze ścisłym topem.Kiedyś się potknie i z niżej notowana rywalka,a teraz jest dobra okazja biorąc pod uwagę dyspozycje Brytyjki.

Radacanu +1,5s 3,15➖
Radacanu 8,00➖

ponioslo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Vondrousova - Muchova 2 STS 2,90

Trochę ryzykownie, ale Muchova ostatnio w niezłej formie, zwłaszcza na zagrywce. Mam wrażenie, że Vondrousova źle znosi rolę faworytki, czego dowodem bywają porażki z zawodniczkami dużo niżej notowanymi. Powodzenia:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1702
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells gra podwójna
B.Bencic/J.Teichman - L.Siegemund/B.Haddad-Maia

Bencic/Teichman 2.38 williamhill
a po chwili namysłu w jakies kupony wrzucę też 2:1 po kursie 5.50

hm niemka i braylijka tutaj faworytkami no dobra mogę nawet z tym się zgodzić , Siegemund z niejednego deblowego pieca chleb jadła Haddad też w debla grać potrafi widziałem jakiś mecz na trawie gdzie partnerowała Magdzie Fręch i nawet żałowałem że na nie nie postawiłem bo były duzym dogiem a wygrały.Niech będą dzisiaj faworytkami.Ale grają ze sobą w parze dopiero trzeci mecz.Pokonanie Kischenok/Ostapienko po super tajbreku 10:7 to ciut przymało.
Szwajcarki sporadycznie grywają ze sobą ale od trzech lat 9 meczy bilans W/L 7:2 robi pozytywne wrażenie , pólfinał w Madrycie 2021 też nie w kij dmuchał gdzie przegrały z SIniakową i Krejcikową , a w tych wygranych meczach czasem mocne pary Siniakowa/Hradecka , Jurak/Klepac
szanse blisko 50/50 i tu 2.38 na Szwajcarki wydaje się warte małego grzechu
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Sakkari vs. Kvitova - 2 @2.43 Betclic

Myśle, że Petra nie po to broniła 4 meczówek z Pegulą, która jest prawdopodobnie najbardziej consistent zawodniczką w WTA licząc jakiś rok wstecz, żeby teraz paść z Sakkari, która potrafi bombardować, ale często bez głowy i wyrzucać wszystko po autach. Bardzo zbliżony poziom, ale całościowo umiejętnościami i doświadczeniem zwycięża dla mnie Czeszka. Każdy drugi serwis Sakkari będzie karany potężnym returnem Petry i to będzie kopalnia punktów, tak jak na AO kilka lat temu.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
⁷Tenis WTA
Kvitova - Shakkri
Godzina 2.00
Typ Kvitova i over 19,5 gema
Kurs 3.6
Williamhill
Analiza : Marię oglądałem ostatnio na turnieju w Linz i Mariia w formie jest tu bezapelacyjnie moim zdaniem faworytką.Tutaj w Indian wygryw decidery jak nie Ona już 3 i mocny zestaw przeciwniczek.
W dodatku h2h 4:3 dla Shakarii a Ostatni mecz tutaj w Indian Wells dokładnie rok temu.
Kvitova nie wspomina go dobrze na pewno bo dostała srogi łomot.
Na pewno będzie się chciała zrewanżować ale łatwo chyba nie będzie.Jesli zagra to co wczoraj z Pegulą to może i się uda.Ale limit szczęścia może nie wyczerpany ale nadszarpnięty mocno.
Najmocniejsze armaty Kvitowej działają trochę przerdzewiały ale po wczorajszych strzałach może być lepiej.
A jakby celownik i koordynacja jeszcze ciut lepiej to kto wie.Moc jest ale trener upierdliwy chyba miała wczoraj inne zdanie od niego w paru kwestiach.
Samopoczucie też powinno być lepsze , bo wczoraj z Pegula w kilku momentach miała już wyraźnie dosyć meczu.Shakarri w obronie ciut słabsza od Peguli ale zaatakować chyba potrafi ciut lepiej.Blisko 50/50 ale faworytką Greczynka moim skrom ym zdaniem.
HM lepszego meczu od wczorajszego chyba nie będzie ale obym się mylił.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina o5,5 asa @2,75 betclic
o4,5 @1,9 fortuna

6 asów. Przy 52% 1 serwisu to bardzo dobry wynik. Przez dłuższy czas miała 1 as i 5 df. Dziś serwis słabo działał a mimo to linie pokryte. Szkoda że w następnej rundzie Elena z Igą prawdopodobnie. Ale będzie meczycho.


Mecz 1/4 turnieju. Zmierzą się w nim Czeszka Karolina Muchova, i faworytką według bukmacherów Elena Rybakina. Kazaszka to ścisły top w całym tourze jeżeli chodzi o serwis. W klasyfikacji zawodniczek w tym sezonie zajmuje drugie miejsce pod względem asów mając ich 116. Liderką jest Garcia z dorobkiem 144. Jednak Francuzka rozegrała o 7 spotkań wiecej od Rybakiny. W IW Elena rozegrała 3 mecze. Notując w nich odpowiednio 6 asów w dwóch setach z Kenin, 9 asów z Badosą, również rozegrały panie dwa sety, oraz 4 asy z Graczevą. Jednak spotkanie z Rosjanką było bardzo krótkie, bo panie rozegrały tylko 15 gemów. Rybakina dysponuje bardzo silnym serwisem. Prędkość podania często kręci się wokół 190 km/h, a niekiedy nawet przekracza tę barierę. Te prędkości są solidne nawet jak na standardy w ATP. Elenę miałem okazje obejrzeć na żywo w zeszłym roku w Ostravie w spotkaniu z Kvitovą. I szybkość oraz parabola lotu piłki po jej serwisie robiła wielkie wrażenie. Muchova złapała ostatnio dobrą formę i liczę na dobre spotkanie z obu stron. Nie powinno się szybko skończyć, a patrząc na dyspozycje zawodniczek nie wykluczam trzech setów. Liczę, że dziś Elena będzie mieć dobry dzień jeżeli chodzi o serwis i pokryje linie zaproponowaną przez buka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1472
champion 896

champion

Użytkownik
Swiatek, I. - Rybakina, E.
Rybakina, E. - Over Games Won (8,5) + @ 1,85
Najniższa linia oporu, Rosjanka może to ugrać nawet w dwóch przegranych setach, AO uczy że Rybakina może spokojnie ogrywać Igę, tym razem nawierzchnia bardziej sprzyja Idze jednak kursy na poziomie 1.20 to nonsens, drugi serwis będzie problemem Igi tak jak w ich meczu w AO, uważam że 9 gemów wygra na luzie, Ja pogram jeszcze czysty win długonogiej. Rybakina, Sabalenka i Iga to teraz TOP3 ale różnice wcale nie są takie duże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA IW DEBEL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Haddad Maia/Siegemund - Kato/Sutjiadi
Typ: Kato/Sutjiadi
Kurs: 3,20

Bukmacher: lvbet
Analiza:


Faworytkami w tym meczu według bukmacherów jest para Haddad Maia/Siegemund, która rozegrała ze sobą dopiero dwa mecze, jednak w innych zestawieniach panie grają dość często. Według mnie kurs na zwycięstwo pary Kato/Sutjiadi jest mocno przesadzony i dlatego próbuje zagrać w ich stronę, bo w moim odczuciu one powinny być minimalnymi faworytkami. Kato/Sutjiadi pokonały w tym turnieju doświadczone deblistki takie jak Flipkens/Mattek-Sands, Gauff/Pegula czy wczoraj Dabrowski/Stefani, tak więc 3 bardzo dobre pary deblowe. Jeden mecz może wyjść czasami underdogowi, ale 3 zwycięstwa z takimi deblistkami w jednym turnieju przekonuje mnie żeby grać w ich stronę. Dodatkowo zgranie przemawia na ich korzyść, bo panie mają ze soba rozegranych kilkadziesiąt meczów.
Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Tenis WTA IW
Godzina: 02:00
Spotkanie: Świątek - Rybakina
Typ: Świątek i poniżej 19,5 gemów
Kurs: 2,51

Bukmacher: fortuna
Analiza:


Iga będzie miała okazje do rewanżu za nieudany pojedynek w AO, gdzie przegrała w dwóch setach z Rybakiną. W tamtym spotkaniu typowałem na Rybakinę, jednak dziś okoliczności są zgoła inne i swój typ kieruje na pewne zwycięstwo Igi. Świątek w tym turnieju wygląda bardzo dobrze, jak naoliwiona maszyna, w wymianach jest regularna i agresywna. Kazaszka obecnie nie jest w swojej najwyższej formie, a mimo to udało jej się dojść do półfinału, co w dużej mierze zawdzięcza swojemu serwisowi. Korty w IW są wolniejsze niż na AO co daje dużą przewagę Idze, bo Kazaszka lubi szybkie korty. Uważam, że Świątek wejdzie turbo zmotywowana w mecz i od początku narzuci swój styl gry i z czasem odbierze Rybakinie chęci do gry stąd też mecz zakończy się w dwóch w miarę szybkich setach.
 
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells
godzina 23.00
M.Shakkarii - A.Sabalenka
Typ M.Shakkari i over 19.5 gema
kurs 4.6
williamhill
Analiza: Hm właśnie zabierałem się do pisania a troszkę wyżej jest analiza Adika i on przedstawił w niej najbardziej prawdopodobny scenariusz że Sabalenka załatwi sprawę szybko.Ja po obejrzeniu meczu z Kvitową postanowiłem pójsc w inny scenariusz i napewno duzo bardziej ryzykowny!!!!!!!!
Sabalenka na pewno na wyższym tenisowym leveku triumfy na antypodach , drugi set z Gauff , w meczu z Krejcikową wygrany decider i 11 asów.To wygląda mega groźnie.!!!!!!!!!I Specjaliści w firmach bukmacherskich też tak to widzą.Kolejna łyzkamiodu pierwszy set wygrany z Krejcikową do zera w Dubaju , a łyzka dziekciu to to że przegrała 2 następne a decidera 6:1
Maria z pozoru wygląda duzo słabiej 4 mecze wszystkie po deciderach ale i przeciwniczki wymagające.W dodatku cztery mecze i 3 łamaki pierwszy set/mecz Hm mnie to imponuje , to tak jak Scharapova i Errani :))))za dawnych dobrych czasów:))można by dodac jeszcze kilka nazwisk.W analize przed meczem na trawie z Tatianą Marią w zeszłym sezonie napisałem że Shakari ma problem z deciderami , bo miała .Teraz w tym aspekcie jest w gazie!!!!
Mała dygresja ( Gdyby wpadła na pomysł grać tu w Indian Wells u buka 2:1 i łamaki miała by grubo:))))
I chyba też można napisać że Maria Shakkari na wyższym levelu tenisowego wtajemniczenia :)
H2H 4:4 i trzy mecze ostatnie wygrała Maria , tzeba dodać że w tym H2h seria 4 kolejnych zwycięstw Saby!!!!!
Dwa mecze w ubiegłym sezonie i jeden w formule tylko SUPER TAJBREK !!!!10:5 wygrywa Shakarii
5 razy grały 2 sety 3 razy 3 sety , 3 Tajbreki w tym 2 w jednym meczu a bilas tajbreków 2:1 Sabalenka jeśli wliczyć w to Super tajbrek to w tajbrekach 2:2.
Jeśli Aryna nie załatwi sprawy w dwóch setach to w deciderze chyba lekką faworytką Maria.Pólfinałowy mecz wieczoru .
W parę kuponów wrzucę też Shakari 2:1 kurs 7.00 forbet
, a na łamaka 1set/mecz Sabalenka/Shakkari kurs poszedł do góry od wczoraj jest 13. forbet
Szczerze mówiąc żałowałem że nie odważyłem się w meczu z Kvitową to teraz spróbuję.
Ryzykownie faworytką Saba ale wydaje mi się że szanse Shakkari większe niż opisują to kursy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
E.Rybakina - A.Sabalenka
Each player over 7 ases KURS 7.00
Rybakina over 9 asów i Sabalenka over 5 asów kurs 6.5 williamhill
Hm półfinały rozczarowały w Indian Wells zarówno u panów jak i u pań szczególnie wynik Rybakiny wygląda dosyć groźnie! 6:2 6:2.
W h2h Rybakiny i Sabalenki same 3 setowki mizadzaca przewaga Aryny 4:1
a w ostatnim meczu na AO wynik w asach Aryna 17 Elena 9
Jest jeszcze taki bet Rybakina wygra 2:0 a w każdym z setów 6:1 lub 6:2
Kurs 56 oczywiście jeśli wogule to za bilon bo ten mecz że Świątek wyśmienity.
Ja nie wytypuję zwyciężczyni próbuję over asów.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sabalenka o5,5 asa @1,85
o6,5 asa @3,2
betclic

4 asy. W pierwszym gemie miała już 2 i do końca seta nic mimo że był TB. Wystarczyło pochwalic, że poprawiła serwis i znów zaczęłą walić df.


Rewanż za finał AO. Oby dzisiejszy mecz stał na równie wysokim poziomie. Obie Panie potwierdzają, że w tym sezonie są w ścisłym topie tenisistek. Nie spodziewam się szybkiego meczu i łatwej wygranej jednej z zawodniczek. Sabalenka w ostatnim czasie mocno poprawiła serwis i jest to jej olbrzymi atut. W zeszłym sezonie potrafiła zanotować dwucyfrową liczbę ale podwójnych błędów. Obecnie dzięki podaniu zdobywa dużo łatwych punktów i robi sobie przewagę na dalszą część wymiany. Rybakina też dysponuję imponującym podaniem. W statystyce asów z całego sezonu są bardzo blisko. W IW Aryna nabijała odpowiednio 5 asów z Rodiną ale mecz był ekspresowy bo rozegranych zostało 14 gemów. Z Krejcikovą 11, mecz trzy sety. Z Gauff 5 asów, mecz dwa sety i drugi do zera. I Z Sakkari w 1/2 4 asy jednak mecz tez nie trwał zbyt długo. Sądzę że Rybakina bardziej się postawi i Sabalenka będzie mieć okazje sobie poserwować. Niech wygra lepsza, a mam nadzieję że będzie to Elena.

z dodatkowych typów:
Rybakina set @1,52
Sabalenka o4,5 asa @1,5
każdy set o8,5 @1,81 Spinbetter
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom