>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 11.03-22.03.2015

Status
Zamknięty.
gooster 343

gooster

Użytkownik
Brengle M vs Zheng Sasai 2 @3.8 Winmasters ⛔ Beznadziejna gra Chinki niestety. Mówiłem o słabym serwisie no, ale 33% pierwszego serwisu to już lekka przesada. Kompletny brak formy.

W tym pojedynku daje większe szanse Brengle, ale nie wiele większe. A kurs na Zheng zachęca do gry jak najbardziej. Chinka to taka zawodniczka, która potrafi wygrać z każdym po za pierwszą 10. Oglądałem wiele jej meczów i potrafi zaskoczyć. Początek tego sezonu mieszany, ale bardziej po prostu słaby a wszystko przez problemy z udem, które podobno się już skończyły. W tym meczu padnie na pewno dużo przełamań bo Chinka w dziedzinie serwisu specjalistką nie jest za to nadrabia grą z głębi kortu. Brengle od Australian Open również pod formą. Często jest tak, że zawodnik raz wystrzeli a potem długo długo nic. Wiadomo widownia będzie pomagać Amerykance, ale czy to wystarczy mam nadzieje, że nie. Szanse tu daje 60/40 w strone Brengle, ale wobec tak przesadzonego kursu nie mogę przejść obojętnie.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Pavlueczenkova-Barbora Strycova

Barbora Strycova Zahlavova 1.67 William Hill ⛔ czarny piatek 13 nic kompletnie nie chce wejsc


Wymarzony kurs jak dla mnie na Baske.Pobiore dzisiaj bo do jutra kursy pewnie spadna znacznie na Czeszke.Nie wyobrazam sobie aby Baska miala przegrac to spotkanie jest w gazie,jest w fanatstycznej formie przegrywa przewaznie z lepszymi zawodniczkami po walce.Sledze ja od kilku tygodni i bardzo mi imponuje, dziewczyna ma charakterek i zelazna psychike momentami gra kosmiczny tenis.Rosjanka czasami odpali w sezonie z forma ale to bardzo zadko ostatnio w Moskwie chcialo jej sie grac a tak gra w kratke, w tym sezonie mizernie to wyglada wszystko, na bedaca w gazie Czeszke mysle ze Rosjance zabraknie argumentow w jutrzejszym spotkaniu ,wszystko bedzie wracalo, nad kazdym punktem bedzie sie trzeba napracowac Rosjanka nie jest w tym elemncie dobra.Ogladalem Anastasje w akcji wczoraj,wystarczy ja ruszyc po korcie i punkt gwarantowany.

Stephens-Kerber

Kerber 1.53 William Hill ⛔ Kerber zagrala tragicznie
Ja rozumie ze Kerber nie zaciekawie w ostatnich tygodniach ale to wciaz KERBER,scisla czolowka i nalezy sie z nia liczyc.Stephens ksiazkowy przyklad jak spoczac na laurach i zaprzepascic swoj talent dziewczyna nie gra nic,kazde jej spotkanie to walka z soba,serwis nie funkcjonuje,masa prostych bledow,gra za duzo na przezut,wczoraj z Scheepers slabiutko ale napewno lepiej niz ostatnio ma szczescie ze w 1 rundzie nie miala z kim tak naprawde sie sprawdzic.Jutro mimo wszystko nawet z Kerber bez formy nie ma najmniejszych szans i Niemka jak sie ogarnie wkoncu to bedzie w 3 rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Pironkova, Tsvetana - Karatantcheva, Sesil
Czwartek 19:05
pojedynek dwóch Bułgarek

Pironkowa (w rankingu 50) w styczniu tego roku dotarla do półfinału w Sydney. Poza tym awansowała w Dubaju, do III rundy wygrywając z Shuai Peng. W Indian Wells zmierzy się z Karatantchevą (WTA 131). Ćwierćfinalistka R. G.z 2005 od czasu do czasu potrafi pokazać dobry tenis. Nie są to wielkie przebłyski jak w występie w Paryżu 10 lat temu, ale w tym pokazuje dobra gre potrafiła dotrzeć do półfinału w Acapulco. W 2004 roku l Karatantcheva doszła w Indian Wells do 3 rundy. Pironkowa zdecydowanie lepiej preferuje gre na trawie. Na innych nawierzchniach potrafi pokazać się z dobrej strony ale turniejach mniej znaczacych. W Indian Wells ostatni mecz wygrała w 2010 roku. Cztery ostatnie starty zakończyła tutaj po 1 rundzie. Moim zdaniem tym razem ma szanse na aans do nastepnej fazy rozgrywek. Sesil, która przeszła kwalifikacje, nie jest bez szans na zwycięstwo , wiec każda możliwość wygranej jest brana pod uwagę , ja za typuje na ;

wygrana 1 seta dla Karatantchevej ✅
kurs 1.50
oraz ze w spotkaniu rozegrane zostana 3 sety kurs 2.20⛔


williamhill
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zhu 2.86 Pinnacle Sports✅


Moim zdaniem kursy mocno przesadzone w tym przypadku. Czy Włoszka jest na prawdę w tak dobrej formie, żeby stawiać ją w roli mocnej faworytki dzisiejszym spotkaniu? Oczywiście bije rywalkę na głowe doświadczeniem, tu nie ma się co kłócić, bo dla Chinki to chyba jeden z pierwszych startów w tak prestiżowych zawodach. Ale czy doświadczenie tuta wystarczy? Moim zdaniem może to być za mało. Bukmacherzy chyba sugerują się trochę lepszą formą Schiavone w porównaniu do poprzedniego sezonu, ale powiedzmy sobie szczerze, Włoszka rozegrała w tym sezonie tylko jeden dobry turniej, i to w Atwerpii, gdzie pokonała m.in. Kerber, ale były to zawody rozgrywane na hali, gdzie mamy klimatyzowane hale. Ponadto żadnych dobrych wyników i gładkie porażki w pierwszych fazach turnieju, m.in z Voegele, Rodiną czy Ulką Radwańską, więc zawodniczkami, które nic wielkiego nie pokazują. W Stanach mamy upały, dzisiaj ma być ponad 30 stopni i świecić od rana słońce, mecz zaplanowany na godz. 11 czasu amerykańskiego, więc nie są to warunki dla doświadczonej Schiavone, która kondycyjnie może tego spotkania nie ogarnąć, a już widzieliśmy w tym roku w Australii czy w Dubaju, że sobie w takich warunkach nie radziła. Może i Chinka jest mało znana, z małym doświadczeniem, dopiero stawia swoje pierwsze kroki w najważniejszych zawodach WTA, ale może tutaj sprawić niespodziankę. Była w stanie ograć po zaciętym meczu Torro-Flor, to czemu nie powalczy z Włoszką, zwłaszcza, że Franka najlepsze swoje lata ma już za soba i po prostu dorabia sobie do emerytury. To nie są dla niej warunki do grania, a jak widzę tak wysoki kurs na Chinkę, to, aż żal nie skorzystać. Dla mniej odwaznych polecam pograć różnego rodzaju HC w kierunku Zhu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
gooster 343

gooster

Użytkownik
Watson vs Giorgi 1 @ 2.51 Pinnacle ✅✅ Więcej krytyki proszę, działa bardzo motywująco.

Obie panie bez formy w tym sezonie. Oglądałem Watson z Goerges i widać dużą poprawę w grze. Giorgi najczęściej przegrywa swoje mecze przez problemy z głową. Gra genialnie początek spotkania wszystko jej wychodzi, a zaraz jakiś błąd i gra sie kompletnie sypie to samo sie dzieje gdy przeciwniczka stawia jej opór. Nie potrafi wytrzymać napięcia psychicznego, a Watson na pewno jej meczu nie odda od tak hop siup. Kursy tak wysokie na Watson za pewne dlatego, że giorgi rok temu zagrała tu fantastyczny turniej. W tym roku moim zdaniem tego nie powtórzy. Trafia od razu na zawodniczke która nie stroi fochów na korcie i nawet jak trafi się jakiś zastój potrafi się szybko podnieść i dalej walczyć!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Ja nie wiem, gdzie Ty widziałeś dużą poprawę w grze Watson. Zarówno Goerges, jak i Watson grały poniżej oczekiwań i był to festiwal błędów z dwóch stron. Widzę próbujesz szukać value i niespodzianek w praktycznie każdym meczu, ale dzisiaj raczej to nie wpadnie. Od dawna wiadomo, że tenis Giorgi oparty jest tylko na sile, praktycznie zero w nim myślenia, ale jak wpada to nawet Top10 ma problemy. Pisanie, że giorgi bez formy też za mocno słowo, bo jak już przegrywała to z wyżej notowanymi zawodniczkami. Śmiem twierdzić, że jej gra jest pewniejsza w porównaniu do tamtego roku i gry na poczatku sezonu. Rok temu zagrała Włoszka dobry turniej, pokonała Sharapovą, a Twoim zdaniem teraz tego nie powtórzy, bo tak, rzeczywiście argument przemawiający za graniem na Brytyjkę. Nie gram na Giorgi zwykle po tak niskich kursach, ale zrobię wyjątek, wierzę, że Włoszka nie spali się psychicznie, i większość piłek będzie wpadała, wtedy Watson nie ma tutaj czego szukać, bo tak jak mówiłem, nie zagrała nic nadzwyczajnego w 1 rundzie. Camila lubi to miejsce, forma przyzwoita, stać ją spokojnie na awans do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 46

krecinanba

Użytkownik
Popieram w całej rozciągłości typy na Giorgi i na Zahlavovą-Strycovą.
Watson nie przygotowała się do sezonu i wszystkie mecze w tym sezonie w jej wykonaniu to pokaz nieporadności, braku dynamiki i walenia w siate, Włoszka w życiowej formie nie jest , ale na Watson to spokojnie wystarczy.
Zahlavova gra najlepszy tenis w swojej karierze, pokonanie Pavluczenkovej, która nie jest w super formie nie powinno stanowić problemu. W tym sezonie Barbora zaliczyła tylko 1 wpadkę, bo za taką należy uznać porażkę z Pironkovą, ale nie sugerował bym się tym meczem bo było to tydzień przed AO, więc na pewno mecz potraktowany ze sporą rezerwą, a wiadomo, że jej tenis polega na bieganiu. IW to przecież najważniejszy turniej nie licząc wielkich szlemów więc tutaj liczę na 100% zaangażowania.
na dzisiaj dubelek:
Zahlavova-Strycova 1,60
Giorgi 1,50 (totolotek)
włoszka na czarną listę, z tą ilością błędów to i z półamatorkami może przegrywać, nadzieja w Barborze, dokładam na grubo Barbora -1,5gema 1,77
ako; 2,40
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
camila Giorgi 1.57 William Hill⛔Najwieksza patologia jaka widzialem,16 podwojnych bledow serwisowych wloszki
Ah ten piatek 13 ;)
Tutaj ja takze pujde w strone Wloszki.Obejrzalem urywki z spotkania Goerges Watson Jezu drogi co tam sie dzialo Niemka przegrala to spotkanie a nie Brytyjka go wygrala,balon za balonem przez wiekszosc spotkania,lamaly sie jak zapalki,Julia jest znana z tego ze jak serwis jej nie siedzi to gra jej sie sypie podobnie jak u lisickiej czy Ivanovic dlatego przegrala to spotkanie w glowie.Nie wyobrazam sobie aby dzisiaj z Wloszka manewr przbijania pilki przez srodek kortu przeszedl nie ma takiej opcji,trudno by mi bylo to sobie wyobrazic,Giorgi bedzie atakowac ile sie da,kazdy slabszy serwis Brytyjki zostanie zniszczony,Wloszka jest sprytna,szybka,pewna siebie na korcie,nie kalkuluje specjalnie,serwis czasami ja zawodzi ale dzisiaj licze ze bedzie podpora.Heather Watson to bardzo dobra tenisistka technicznie fajnie ulozona,umiejtnosci na pierwsza 30 jak najbardziej,w tym sezonie wygrany turniej w Hobart mlucila wszytkie rywalki jak sie patrzy i ogrywala nie byle kogo Rybarikova,Stephens,Vinci,Riske,Brengle same znane nazwiska,naprawde swietne zawody rozegrala tam Brytyjka ale potem troche spuscila z tonu i mamy to co mamy maly kryzysik.Mysle ze szykuje sie zaciete spotkanie ale wieksze szanse daje Camili Giorgi mimo wszytko
 
U 35

uku1982

Użytkownik
C.Giorgi(wygra pierwszy set) - H.Watson @ 1.57 ⛔
A.Riske - A.Radwanska 1 set pow. 8.5 gema @ 1.57 ✅
V.Uytvanck - E.Svitolina 0:2 @ 1.9 ⛔
E.Vesnina - E.Makarowa 2 @ 1.14
✅
bet365 AKO 5.38

*Watson w poprzednim meczu grala w badmintona,moze zapomniala gdzie jest,a moze przeciwniczka ja zmylila,moze tez przejsc runde dalej ale musi najpierw oswoic sie z bombardowaniem Giorgi,a takie bedzie od poczatku
*Radwa faworytka,ale to nie jest miotacz,czeka na bledy,Riske grala poprzedni mecz asekuracyjnie,z takim stylem nie ma szans z Aga,ale ma tez mocniejsze uderzenia,styl na hard,mysle ze na 3 gemy starczy
*typ opieram wylacznie na Elinie,po swietnych wystepach,przyszlo kilka bezbarwnych,mala znizka formy,odpoczynek i mysle ze powrot,dlatego daje zwyciestwo w dwoch
*kolezanki,szanse na wygrana zdecydowanie po jednej stronie,Makarova leci na tej fali co Pliskova,Strycova,Bacscinsky,ciezko wyobrazic sobie ze to moze przegrac,sama wygrana to juz podporka
 
gooster 343

gooster

Użytkownik
Carla Suarez Navaro vs Puig 2 @3,3 pinnacle ⛔ Ależ forma Carli
&quot;Psy szczekają, karawana idzie dalej&quot; Do rzeczy Carla w świetnej formie ostatnio, ale nic nie trwa wiecznie. Puig grać potrafi i jest w tym meczu w stanie pokusić się o &quot;niespodzianke&quot; o ile tak to można nazwać. Jak dla mnie dla pani Puig brakuje jakiegoś takiego wystrzału w gòrę. Nie ukrywam, że licze na jej najlepszy tenis. To jest zawodniczka, ktòra myśli na korcie, a nie bije na pałe. Czy szukam tu value? Szukam. Komu daje większe szanse? 50/50 Moim zdaniem wszystko tu może sie zdarzyć. Czy naciągam coś pod Puig? Nie, to świetna zawodniczka ktòrej brakuje kropki nad i. Czy boli mnie krytyka na forum? Zależy, szanuje np krytyke od pana Tarkiego popartą sensownymi argumentami, mimo wszystko nie zawsze się ze wszystkim mogę zgodzić, pòki co wychodzi na moje.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
WTA Indian Wells
13.03.2015 22:45
Anastasia Pavluchenkova - Barbora Zahlavova
Typ: Anastasia Pavluchenkova 6-3 6-3 ✅
Kurs: 2.4
Buk: http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
W 2 rundzie turnieju na twardych kortach Indian Wells w meczu pomiędzy Pavluchenkovą i Zahlavova decyduję się zagrać na Rosjankę. Anastasia grała od 1 rundy w tym turnieju i pewnie pokonała Larsson 6-3 6-4. Zahlavova po porażce w Dausze z Venus Williams w 3 setach zrobiła sobie przerwę od grania. Patrząc na ostatnie wyniki faworytką tego spotkania jest Czeszka, ale nie dla mnie. Jeśli Rosjanka wejdzie w rymt w początkowym okresie meczu to może ograć Zahlavovą. H2H 1-0 dla Rosjanki, wygrała 2-0 na korcie twardym. Poza tym nie od dziś wiadomo,że Zahlavova ma czasami problemy z psychiką i wybucha (np. jak Zvonareva) i potrafi psuć na potęgę. Upatruję duże szanse w tym typie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 20

lukasccc5

Użytkownik
Wczoraj gdy wszyscy grali na Zahlavovą i Giorgi ,a ja wyciągnąłem 1300 na ako z Watson , Stephens i Pavluchenkovej uznałem ,że zacznę się tu udzielać. Może ktoś skorzysta ;)
Pierwsza analiza więc bądźcie wyrozumiali

ATP Indian Wells
14.03.2015 19:00
Sabine Lisicki - Roberta Vinci
Typ: Roberta Vinci
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle




Lisicki - rok 2015 gra tragicznie. Liczyłem ,że przełamie się w meczu z Barborą ,ale zamiast tego dosyć łatwo przegrała mecz.
Końca kryzysu nie widać i nie spodziewam się ,żeby nadszedł dziś.
Lisicki swoją gre opiera na sile i ostatnio zupełnie jej to nie wychodzi.
Ogladałem jej mecze w tym roku m.in z Ivanovic , Zahlavovą , Mladenović i jedyny wniosek jaki mam to taki ,że ona na korcie zupełnie nie myśli. Przy smeczach nie patrzy gdzie biegnie przeciwniczka i albo gra piłki proste do odbioru ,albo wyrzuca lub bije w siatke. Serwis przewidywalny. Dużo błedów a 2 serwis bardzo często zawodzi. Na chwile obecną nie jestem w stanie znaleźć pozytywnych aspektów w jej grze.


Vinci - spisywałem na straty w meczu z Gajodosovą ,ale wyszła z niego w pięknym stylu. I po tej wygranej jestem niemal pewny ,że z Lisicki będzie dosyć podobnie. Widac jak bardzo procentuje gra w deblu. Dobry return ,który (tak jak w przypadku Watson wczoraj) powinien przynosić wiele punktów. Lepiej kondycyjnie wyglądajaca. Skupia się bardziej na precyzji ,niż sile więc Lisicki będzie musiała troche biegac ,co nie jest jej mocną stroną. Skoro Vinci pokonała świetnie dysponowaną Gajdosovą ,która ma podobny styl do Lisicki to znie tym bardizej nie powino byc problemu
Do tego w następnej rundzie w najgorszym wypadku czekać będzie Errani - jej deblowa partnerka , z którą także mogłaby powalczyć więc droga do 1/8 stoi otworem.


Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Townsend – Stosur
Proponowany typ: Townsend +4,5g @ 1,80 ⛔
Bet365

Myślę, że ten bet to dobra opcja na dzisiejszy wieczór. Taylor Townsend, młoda i zdolna tenisistka przed własną publicznością na pewno da z siebie wszystko i po słabym początku sezonu na swojej ziemi coś pokaże. Początek w Stanach udany, po zaciętym boju pokonał Bethanie Mattek-Sands i to może być jakiś przełom. Rywalkę ma dość wymagającą, lecz znacznie pod formą, gdyż wygrana z Lucić w ostatnim czasie nie może stawiać Stosur w pozytywnym świetle. Oczywiście nadal ta tenisistka jest groźna, dobry serwis, zwłaszcza drugi z kickiem, lecz szkoła amerykańska powinna sobie z tym poradzić. Taylor gra ofensywnie, zwykle wychodzi jej to na plus, choć też sporo psuje. Jeśli złapała formę i będzie trafiać to pokona Stosur, gdyż ta nie lubi się bronić. Tak czy siak, w handicap warto wejść moim zdaniem, linia bardzo fajna, kurs też, więc gramy.​
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Sharapova - Wickymayer over 17 games kurs 1,55 Pinnacle ✅
Nie wiem co było przyczyną oddania walkowerem meczu 1/2 finału w Acapulco z Garcia, ale mecz wcześniej w 1/4 z Rybarikovą nie wyglądał w wykonaniu Marysi zbyt dobrze. Przy jakiejś okazji wspominałem, że w IW zawsze mocno wieje a to z całą pewnością nie ułatwi życia tenisowi jaki stosuje Maria, która w takich warunkach radzi sobie słabo, gdyż jej praca nóg jest delikatnie rzecz ujmując przeciętna. Wickymayer co prawda jest od dawna na równi pochyłej jednak te 5 gemów ma spokojnie szansę nagrać w takich okolicznościach. Zakładam, że Maria szybko w takich warunkach nie wjedzie w rytm meczowy a jak masowo potrafić walić UE wie każdy, kto choć raz ją widział w akcji.
Bencic - Jovanovski over 19 kurs 1,63 Pinnacle ✅ mocno szczęśliwie, ale siedzi
Bardzo wyrównana para na papierze, bo Bencic jeszcze nie ma tak ustabilizowanej formy na poziomie swego niewątpliwe sporego talentu. Jovanovski gładko (wg wyniku bo mecz obfitował w niezliczoną ilość BP, ale do tego Bojana zdążyła już nas przyzwyczaić) ograła w 1 rundzie niezłą Bertens i sądzę, że w starciu z Bencic ma spore szanse na ugranie 1 seta, choć przy takiej linii 2 wyrównane sety również mogą spokojnie starczyć.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Indian Wells

Ons Jabeur v Caroline Wozniacki
Typ: poniżej 17,5 gemów⛔
Kurs: 1,83
Buk: Bet365
Jabeur na hardzie z Woźniacki, która ostatnio gra na całkiem przyzwoitym poziomie będzie ciężko nawiązać równą walkę. Caroline ostatnio nie notuje problemów z wygrywaniem wysoko z zawodniczkami z drugiej setki rankingowej. Woźniacki ma jedną nazwijmy to przypadłość. Nie najlepiej wchodzi w mecze, ale następne sety to pełna koncentracja i walka o każdy punkt, nawet jak wysoko prowadzi nie ma odpuszczania. To widać i w takich meczach trzeba to wykorzystywać.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Safarova - Svitolina =&gt; Safarova -4,5 =&gt; 1,97 ⛔⛔⛔ 6:7 5:7

Zdecydowana faworytka tego spotkania jest Czeszka, która jest w mega w formie. Zajmująca aktualnie 11 miejscie w rankingu WTA w ostatnich 10 spotkań doznała tylko 1 porażki z swietnie dysponowana Karolina Pliskova, która wielkimi krokami zbliża do ścisłej czołówki kobiecego tenisa.
W ostatnich meczach pokonała następujące zawodniczki - Barthel, Azarenka, Navarro, Petkovic, Makarova, Stosur, V.Williams. Jej rywalka tez jest w dobrej formie, awansowała w rankingu na 27 pozycje. Natomiast nie wydaje, zeby w dzisiejszym meczu miałą wieksze szanse, handicap spory, ale wydaje się mozliwy do pokrycia przy tak dysponowanej Czeszce.

Stephens - Kuznetsova =&gt; Stephens =&gt; 2,0 ✅✅✅ 7:6 1:6 6:4

W moich oczach minimalna faworytka jest Amerykanka, ktora gra u siebie, gdzie bedzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Bez wiekszych kłopotów odprawiła Scheepers i zawsze groźna Niemke Kerber. Na jej drodze staje doświadczona Rosjanka, która nie błyszczy forma. Stephens patrzac na wyniki z ost 10 meczy tez wydaje sie byc daleko od wysokiej formy, natomiast ostatnie 2 wygrane napawają optymizmem. Przy rownych kursach wole pójśc w strone zawodniczki grającej na rodzimych kortach, anizeli na przyjezdna Rosjanke. Jesli zobaczymy Sloane z meczu z Kerber to jestem spokojny o koncowy wynik.

Pliskova - Muguruza =&gt; Pliskova =&gt; 2,25 ✅✅✅ 7:5 6:4

Zawodniczki prezentuja podobny wysoki poziom gry. Jak i jedna tak i druga moze wygrac to spotkanie. Karolina w tym sezonie gra bardzo duzo z bardzo pozytywnym efektem koncowym. Wliczajac Australian Open rozegrała 18 spotkań wygrała 14 z nich przegrywajac jedynie 2krotnie z Navarro oraz z Halep i Makarova. Jej rywalka liczac od AO W-10 L-3 przegrala z S.Williams, Navarro i właśnie Pliskova. Obie zawodniczki mają swietne forehandowe uderzenia, w obronie wydaje sie być nieco lepsza Karolina, która potrafi niemal wszystko przebic na druga strone. Uderzenia końcowe jednak minimalnie po stronie hiszpanki, która jak sie rozchula to raz po raz posyła kończące wymiane bombe. Szanse wydaja sie być rowne, wiec kurs 2,25 zachecajacy do gry na Karolinke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Bacsinszky-Makarova 2 @1.5
Bacsinszky ma bardzo fajny okres. Dwa wygrane turnieje, utaj tez nie bylo latwo w 1-szym meczu. I wlasnie dlaetgo stawiam na Makarova. Rosjanka to jest scisal czolowka, tutaj musiala wczoraj odeslac z singal swoja przyjaciolke Vesnine, wiec spodziewam sie co najmniej dobrego wystepu, a Bacsinszky za dzu otych meczow ma i tutaj w pewnym monencie bedzi impas moim zdaniem kiedy trafi na taka zaowdniczke jak Rosjanka. Makarova wydaje sie byc w formie, determinacji nie powinno zabraknac, a Bacsinszky moze juz nie grzeszyc swiezoscia. Przeczuwam wygrana Rosjanki.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Bacsinszky-Makarova 2 @1.5

Bacsinszky ma bardzo fajny okres. Dwa wygrane turnieje, utaj tez nie bylo latwo w 1-szym meczu. I wlasnie dlaetgo stawiam na Makarova. Rosjanka to jest scisal czolowka, tutaj musiala wczoraj odeslac z singal swoja przyjaciolke Vesnine, wiec spodziewam sie co najmniej dobrego wystepu, a Bacsinszky za dzu otych meczow ma i tutaj w pewnym monencie bedzi impas moim zdaniem kiedy trafi na taka zaowdniczke jak Rosjanka. Makarova wydaje sie byc w formie, determinacji nie powinno zabraknac, a Bacsinszky moze juz nie grzeszyc swiezoscia. Przeczuwam wygrana Rosjanki.
Też miałem tak stawiać, ale widzę, że całkiem niedawno (2014 Wuhan) Bacsinszky pokonała Rosjankę dość gładko w dwóch setach, także to nie jest taki oczywisty bet jakby się mogło wydawać.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
WTA Indian Wells​


Garbine Muguruza vs Karolina Pliskova 2 @ 2.20 Bet365 ✅ 0-2
Za wysoki ten kurs na Czeszkę, która spokojnie może zwyciężyć w tym pojedynku. Przed miesiącem w Dubaju wygrała 2-1 w setach. Jej dyspozycja od początku roku wygląda bardzo solidnie. Grała sporo, ale teraz odpoczęła i znowu może zacząć marsz po kolejne wygrane i awans w rankingu. Ważną rolę może tutaj odgrywać przygotowanie fizyczne. W dłuższym meczu dużo więcej szans dawałbym Pliskovej, która już nie raz pokazała, że potrafi bardzo dobrze wytrzymać trudne spotkania. W pierwszej rundzie dosyć spokojne zwycięstwo. Natomiast dyspozycja Muguruzy wcale nie musi być tak dobra jak jeszcze jakiś czas temu. Hiszpanka ostatnio miała jakieś drobne problemy zdrowotne. W Doha skreczowała. Tutaj w pierwszej rundzie także musiała się mocno napracować, aby po trzysetowym boju pokonać Falconi. Serwis jakoś jej nie pomagał. Kilka razy straciła właśnie podanie i jej gra nie była jakoś porywająca. Warunki w Indian Wells też dosyć ciężkie. Warto dodać, że przed rokiem Muguruza kompletnie sobie tutaj nie poradziła, ulegając już w I rundzie Kleybanowej. Obie mają mają lepsze i słabsze momenty, ale Czeszka ma wszelakie atuty, aby przechylić szalę na swoją stroną. Jeżeli uda jej się przetrzymać początek to z każdą kolejną minutą powinna uzyskiwać przewagę, bo czym dłuższy pojedynek tym jej szanse będę rosły. Hiszpanka może mieć problemy z wytrzymaniem całego spotkania na wysokich obrotach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Indian Wells

Heather Watson v Agnieszka Radwańska
Typ: pierwszy set Heather Watson✅
Kurs: 4,5
Typ:
Heather Watson +5,5 gemów ✅
Kurs: 2
Buk: Bet365
Ed:wynik: 6-4 ; 6-4
Nasza nie gra swojego dobrego tenisa i mecz z Riske był kiepski w wykonaniu Agnieszki. 1 set wygrany w zasadzie po błędach rywalki. Gra bardzo asekuracyjna, bez fajerwerków. Agnieszka dość słabo biła piłki jakby nie mogła się rozkręcić. 2 set trochę lepiej, ale... Heather to zawodniczka dobrze grająca w defensywie. Pokazała wiele ciekawych zagrań z głębi kortu w meczu z Giorgi. Atakuje serwisy i przechodzi szybko do gry ofensywnej. Serwis też jest na dobrym poziomie.
Nie ukrywam, że szukam tutaj małej niespodzianki i gorszej dyspozycji dnia Agnieszki, bo po meczu z Alison można się tego spodziewać. Oczywiście każdy kij ma dwa końce więc... Aga musi tutaj bardziej się postarać niż z Amerykanką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom