>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA Tour - Indian Wells, 07-18.03.2012

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Kateryna Bondarenko - Paula Ormaechea
Typ: 2
Kurs: 3,55
Kateryna to dla mnie jakaś masakra i lubię grać przeciwko niej (do tej pory zawsze trafiałem), nie wiem jak można było ją i jej siostrę porównywać kiedyś do sióstr Williams, toż to miernoty straszne. Ormachea (rocznik 1992 - dobre czasy ma przed sobą) nie boi się atakować, przez co robi masę błędów, ale liczę, że uda jej się wygrać to spotkanie. To zawodniczka preferująca zdecydowanie clay, ale ostatnio szuka swojego szczęścia na kortach twardych i wychodzi jej to całkiem przyzwoicie. Bilans Bondarenko w tym roku to 5 meczów wygranych i 5 przegranych, a Ormachea aż 13 zwycięstw i 4 porażki. Paula w AO przeszła kwalifikacje pokonując Vandewege, Hsieh (triumfatorkę wczoraj zakończonego turnieju w Kuala Lumpur), Meusburger, w pierwszej rundzie Halep, a zatrzymała ją Isia. W Fed Cup wygrała wszystkie 4 spotkania, m.in. z Wozniak, w Bogocie była w ćwierćfinale... Stać ją na dobrą grę, ale może też robić błąd za błędem i przegrać z każdym, ale na pewno nie przegra gładko z Bondarenko, która także od błędów nie stroni, uważam ten typ za chyba największe value z dzisiejszych kwalifikacji. Dla przezornych - handicap.
Wynik: ✅ 0-2 (6-7 [4-7], 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
funt 2,9K

funt

Użytkownik
Varvara Lepchenko vs Olivia Rogowska ???? Varvara Lepchenko wygra 2:0 @ 2.10 ✅ 2:0 (6:1,6:3)(bet365)

**********

Dwa zupełnie inne światy..Amerykanka z potężnym serwisem zajmuje obecnie 85 miejsce w rankingu WTA..Gra jak równa z równą z najlepszymi rakietami..



Dziś rozpoczyna kwalifikacje do jednego z największych turniejów w cyklu WTA..Nie licząc Wielkich Szlemów rzecz jasna..
Nawet nasza Isia musiała się ostatnio nieźle z nią napocić w pierwszym secie w Doha którego dość fartownie wygrała 7:5..Lewa ręka Amerykanki jest wielkim atutem nie tylko przy serwisie..
Australijska Olivka raczej nie będzie w stanie się jej przeciwstawić..Większość meczy, Rogowskiej, które Funt śledził to były typowe mecze break za breakiem..Przełamanie goniło przełamanie..Dziś owszem będą przełamania ale tylko w co drugim gemie..W tych gdzie piłki podrzucać będzie Australijka..
Sporym zaskoczeniem dla Funta byłby brak Amerykankanki w turnieju głównym, że już nie wspomni o drugiej rundzie kwalifikacji..
W tym roku tylko raz odpadła w kwalach do turnieju w Sydney..Przegrywając dopiero w tiebreaku trzeciego seta z numerem 1 czyli Marią Kirilenko..
Godzina dziesięć i pod prysznic..;)

***********

Moja druga dzisiejsza propozycja to:

Aleksandra Wozniak vs Heather Watson ???? Aleksandra Wozniak wygra 2:0 @ 2.20 (bet365) ✅ 2:0 (6:4,6:4)

Analiza wyglądała by podobnie do tej powyżej..Zarówno Wozniak jak i Lepchenko powinny się zameldować w turnieju głownym..A już na pewno w kolejnej rundzie kwalifikacji..​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 9

katmai1916

Użytkownik
Krajicek M. (Ned) - Meusburger Y. (Aut) typ.1 1.36 bet365✅
Lepchenko V. (Usa) - Rogowska O. (Aus) typ.1 1.40 bet365✅
Robson L. (Gbr) - DellAcqua C. (Aus) typ.2 1.66 bet365✅
Wozniak A. (Can) - Watson H. (Gbr) typ.1 1.44 bet365 ✅
Pliskova Ka. (Cze) -Gallovits E. (Rou) typ.1 1.53 bet365⛔

Nie zdazylem napisac analiz, trudno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Ja gram dzisiaj na Casey Dellacqua, która powinna sobie poradzić na etapie kwalifikacji do tegorocznego Indian Wells. Na jej drodze w pierwszym meczu stanie Brytyjkka Laura Robson, która w rankingu WTA plasuje się na miejscu 120. Casey zajmuje odrobinę wyższe, bo 107 miejsce. Poparcie dla mojego typu stanowi fakt, że Australijka zaliczyła dwie udane rundy kwalifikacyjne w turniejach w Kuala Lumpur oraz Australian Open. W turnieju z cyklu wielkiego szlema po przejściu Bojany Jovanovską w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej natrafiła na numer 1 rankingu WTA - Victorię Azarenkę i rzecz jasna przegrała z kretesem z Białorusinką. Ciekawym jednak jest fakt, że zarówno w 1 rundzie qual. w Kuala Lumpur i w AO walczyła z tą sama rywalką - Bojaną Jovanovską. Dwa razy ją ograła i można rzec, że Australijka ma patent na Serbkę. Dzisiaj jednak zagra z Brytyjką, która w lutym borykała się z kontuzją, złapaną podczas pojedynku kwalifikacyjnego do turnieju w Pattaya City, gdzie przegrywając 2:5 w pierwszym secie z Akgul Amanmuradovą poddała mecz. Nie wiem czy uraz może mieć wpływ na dzisiejsze spotkanie, gdyż minął od niego okres już blisko miesięczny, ale zdecydowaną faworytką jest Dellacqua.

✅ Robson, Laura - Dellaqua, Casey
@ typ: 2 (1,65)||

Gram również kombinację dwóch innych spotkań, a mianowicie...
✅ Wozniak, Aleksandra - Watson, Heather @ typ: 1 (1,45)||

⛔ Pegula, Jessica - Jovanovski, Bojana @ typ: 2 (1,17)||

łączny kurs: 1,70 ⛔
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells, Qualification
Spotkanie: Aleksandra Wozniak vs. Heather Watson
Typ: Aleksandra Wozniak✅
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365


Aleksandra Wożniak (WTA 86) zostawiła po sobie dobre wrażenie kiedy to w 1 rundzie turnieju w
Dubaju urwała seta Agnieszce Radwańskiej który zakończył się tai-breakiem Wygranym przez Ole 8-6 w tamtym meczu osiągnęła 60% swojego podania i 40% z podania drugiego - co ciekawe Aga z drugiego podania tylko 33% Ola w kwalifikacjach w Dubaju pokonała trzy zawodniczki: Polona Hercog (WTA 38) 2:1, Kateryna Bondarenko (WTA 72) 2:1 i Sanie Mirza (WTA 129) Więc osiągneła całkiem dobry wynik. Z Heather Watson (WTA 122) zagrała tylko raz, było to 2010 roku w Eastbourne na trawie. Watson wygrała wtedy 2:0 Jednak od tego meczu minęło dużo czasu i Ola poczyniła wyraźne postępy. Jej rywalka raczej odwrotnie. Przegrała klasyfikacje w Doha z Anne Keothavong 0:2, pierwszą rundę w Memphis z Sofia Arvidsson 0:2 Heather Watson wyraźnie bez formy, mam nadzieję, że to bedzie udany rewanż dla Oli za 2010 rok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Indian Wells - kwalifikacje 5.03.2012 20-15
Rodina - Rodionova
typ: 0-2 ✅ 2:6 5:7
3.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju Indian Wells, Rosjanka Rodina zmierzy sie z reprezentantka Australii, Rodionova. Rosjanka to 133 rakieta rankingu, Australijka jest wyzej o 22 pozycje. Rodina to dwudziestotrzy letnia zawodniczka, praktycznie bez wiekszych sukcesow, wartych odnotowania. W tym roku rowniez Rosjanka nie zachwyca, jedynym niezlym wynikiem wydaje sie byc polfinal ITFu w Midland. Australijka w tym roku walczyla zaciecie z czolowymi rakietami swiata. Zarowno z Maria Kirilenko jak i Jarmila Gajdosova walczyla trzy sety, ostatecznie jednak przegrywala. Nie przeszla kwalifikacji w Dubaju, w ktorych trafila jednak na finalistke z Kuala Lumpur - Petre Martic. Australijka pokonywala w tym roku na korcie twardym jednak takie zawodniczki jak: Greta Arn czy Tamira Paszek. Uwazam, ze sa to lepsze zawodniczki od Rosjanki. Rodionova niezle serwuje, dobrze gra przy siatce, lubi grac na korcie twardym. Uwazam, ze to ona zwyciesko wyjdzie z dzisiejszego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 44

tomaso

Użytkownik
Mandy Minella @ 1.5 8/10 bwin ✅
Mandy Minella notuje w tym sezonie dobre wyniki. Osiągnęła najwyższą w karierze 92 pozycję w rankingu singlistek. W rankingu Race to the WTA Championships zajmuje 60 miejsce. Pokazuje to, że Luskemburka jest w formie. Odpuściła turniej w Acapulco, żeby odpocząć i dobrze przygotować się do nadchodzącej serii turniejów w USA.
Gail Brodsky zagra w kwalifikacjach dzięki dzikiej karcie. Amerykanka to młoda zawodniczka, która notuje ciągły progres w rankingu i w chwili obecnej znajduje się na najwyższej w karierze 190 pozycji. W sezonie 2011 miała kilka ciekawych wyników. Niewykorzystane match pointy w meczu z Moną Barthel, podczas turnieju w Båstad, czy zwycięstwo w turnieju rangi ITF w La Coruña. Jej występy to jednak głównie poziom ITF i od czasu do czasu kwalifikacje do turniejów WTA.
Obie zawodniczki grają typowo dla kobiecego tenisa czyli tzw. aggressive baseliner. Obie grają praworęcznym forehandem i oburęcznym backhandem. Luksemburka ma lepsze warunki fizyczne i dysponuje mocniejszym serwisem. Minella również potrafi zachować się przy siatce. Brodsky jak to bywa w przypadku zawodniczek trenowanych przez ojców amatorów, potrafi tylko agresywnie przebijać. Wydaje mi się, że dzisiaj to nie wystarczy na bardziej doświadczoną rywalkę.
Oglądałem niedawne występy Minelli w Monterrey i jej gra bardzo przypadła mi do gustu. Mandy grała konsekwentnie, przejmowała inicjatywę, nie starała się tylko przebić jak najmocniej. Jeśli dziś zagra podobnie, nie powinna mieć problemów z wyeliminowaniem Gail Brodsky.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Woźniak - H. Watson - 1 (1,44) ✅
bet365
Aleksandra bardzo obiecująco rozpoczęła nowy sezon. Nie widziałem wiele jej spotkań, ale spodobała mi się podczas pojedynku z A. Radwańska. Mecz skończył się po 3 setach, a w trzecim secie przez długi okres czasu wszystko wskazywało na to że Polka zostanie wyeliminowana z turnieju który ostatecznie wygrała, ponieważ miała przełamanie do odrobienia. Więc nie można tutaj mówić że Aga przystąpiła w złej formie do spotkania. Woźniak prezentuje zdecydowanie lepszy tenis niż ranking który obecnie zajmuje. Jestem pewien że szybko awansuje co najmniej do pierwszej 50 rankingu WTA. H. Watson tymczasem zawodzi. Oczekiwałem czegoś więcej po Brytyjce w tym roku. Porażka z beznadziejna Tsvetana Pironkova pokazała że z Brytyjką jest coś nie tak. Później urwała dosłownie jednego gema V. Azarence. Ostatni mecz H. Watson odbył sie z dobrze grająca w tym sezonie Szwedka S. Arvidsson. Niestety i tutaj przegrała prawie z kretesem 6:2 6:3. Forma H. Watson jest daleko w lesie.. W ubiegłym roku dziewczyny grały ze sobą i góra była wprawdzie Brytyjka jednak dzisiaj są zupełnie inne realia. Spodziewam się tutaj rewanżu. Jeżeli Aleksandra zagra chociaż w połowie jak z Agnieszka, Brytyjka ze swoją &quot;formą&quot; obecną nie będzie istnieć, no chyba że solidnie się w końcu przygotowała.. ale i tak szczerze watpie aby zatrzymała będąca w niezłym gazie Kanadyjkę.
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 277

geryx

Użytkownik
Dubois-Tsurenko 2 @ 1,65 betson
0-2 @ 2,75 bet365
Dośc pewny typ. Tsurenko , jak obserwatorzy WTA pewno wiedzą, ten sezon ma bardzo dobry. Na rozkładzie Schavione, prawie Hantuchova, Errani czy Hradecka. Młoda silnie grająca zawodniczka, wybiegana. Niezły serwis. Mała Kandadyjka w tym sezonie (styczeń) ograła tylk Vesnine bez formy , reszta to same wtopy i to wcale nie z tuzami. M.in z Errani 6-2, 6-2. Nic nie przemawia za tym że starsza Kanadyjka nawiąże walkę.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Aleksandra Woźniak - Heather Watson
Typ: 1 @ 1,44
Lepchenko - Rogowska
Typ: 1 @ 1,33
Ako: 1,91



Dziś zaczynamy kwalifikacje do prestiżowego turnieju Indian Wells i na pierwszy dzień od razu znalazłem ciekawe typki, gdzie kursik wychodzi całkiem niczego sobie. Pierwszy mecz to pojedynek Woźniak z Watson, gdzie bez wątpienia faworytką jest Kanadyjka, która za sobą ma bardzo udany turniej w Dubaju, gdzie dopiero zatrzymała ją Aga Radwańska po bardzo ciężkim meczu. Jak dla mnie obie panie to inne ligi, Watson nie dysponuje super warunkami i nie ma za bardzo co pokazać. Brytyjka od AO, gdzie przegrała z Azarenką, wygrała tylko 1 mecz z Polką, Jans, ale nie się czym szczycić, bo inne mecze przegrała bez ugrania seta. Forma słaba, więc Woźniak bez problemowo.
Drugi mecz to pojedynek Amerykanki, Lepchenko z Olivią Rogowską. Pojedynek dość ciekawy, bo ich ostatnie mecze wyglądają tak samo, czyli 3 wygrane, 2 porażki, tylko z tym, że Lepchenko pokonała nawet Goerges, która jest w bardzo dobrej formie, natomiast Rogowska nie wiele może się poszczycić. Gra &quot;Amerykanki&quot; jest znacznie szybsza i mocniejsza od rywalki i to ją faworyzuję.
Kurs nawet fajny, więc gramy ;)
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells Eliminacje
Spotkanie: G.Arn - M.Keys
Typ: poniżej 20.5 gema
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Węgierka Arn podejmuje dzisiaj niżej notowaną rywalkę z USA - Madison Keys. Obie tenisistki dzieli ponad 180 miejsc w rankingu WTA. To potwierdza fakt, że faworytką jest Greta Arn.
Przeanalizowałem formę obu zawodniczek z ostatniego miesiąca i bilans wygląda następująco;
* Arn na początku lutego zagrała w Paryżu gdzie po przejściu eliminacji i wygraniu 2:1 meczu z G.Muguruzą Blanco odpadła w 1 rundzie z P.Martić 4/6, 4/6.
* potem 2 tygodnie odpoczynku i podróż do Meksyku na turniej w Monterrey. Tam forma była już wysoka co zaowocowało dotarciem do półfinału gdzie po 3setowym pojedynku Arn przegrała z A.Cadantu. Po drodze pokonała m.in. S.Zhang, M.Abramović, N.Bratchikova. W moim przekonaniu są to lepsze zawodniczki aniżeli dzisiejsza rywalka Arn.
* luty Arn zakończyła na 1 rundzie turnieju w Acapulco, gdzie przegrała z E.Gallovits Hall 5/7, 5/7

Forma Madison Keys to gra w turniejach niższej rangi w USA z rywalkami mało znanymi. Ostatnio jednak Keys miała okazję zmierzenia się z Verą Ducheviną na kortach w Memphis. Uległa 2/6, 5/7. Jak łatwo wyliczyć w spotkaniu tym padło 20 gemów, uważam, że dzisiaj w pojedynku z Arn padnie podobny wynik. Spotkanie to powinno skończyć się wygraną 2:0 w setach Węgierki.
Edit//
7/6, 6/1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stephanie Dubois - Lesia Tsurenko
Typ: 2
Kurs: 1,65
Bet365

Na dziś wieczór kolejny typ, mianowicie pojedynek Kanadyjki Dubois z Ukrainką Tsurenko. faworytką według mnie bez wątpienia jest Lesia, która od pewnego czasu, właściwie od tego sezonu spisuje się bardzo dobrze. Pokonała w tym roku nawet Schiavone czy Errani, lecz potem złapała drobny urazik. Lecz wszystko już po urazie jest okej, wygrana potem z Glatch i Hradecką po ciężkich bojach daje do zrozumienia, że jest okej. Natomiast Stephanie gra bardzo słabo, zaledwie 2 wygrane w tym sezonie z czego 2 z rywalkami spoza TOP 150, więc nie ma się czym zachwycać. Ostatnio porażki z Brodsky, Errani i Czink, i o ile te dwie ostatnie zrozumiem, to tej trzeciej w ogóle. Kobieta ledwo gra, bardzo młoda i wtopa. Naprawdę coś dzieję się z Kanadyjką, która jest 91. rakietą na świecie. Na dodatek Ukrainka przeważa warunkami, jest o 12 cm wyższa i wkłada w uderzenia więcej mocy. Kurs bardzo uczciwy, typ bardzo dobry, więc gramy!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Kwalifikacje Indian Wells 1-00 6.03.2012
Pliskova Karolina - Gallovits
typ: 2-0
2.60
Bwin
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w spotkaniu pierwszej rundy kwalifikacji do turnieju Indian Wells, Czeszka, Karolina Pliskova zagra z Rumunka Edina Gallovits. Chyba tylko doswiadczenie stoi dziś po stronie Rumunki. Karolina to zawodniczka swietnie czujaca sie przede wszystkim na kortach twardych, co potwierdzaja jej ostatnie wyniki, wygrany turniej itf w Grenoble, II runda w Kuala Lumpur po przejsciu kwalifikacji i porazka z nasza Agnieszka Radwanska 4-6 4-6, a wiec Karolina nie oddala tego spotkania bez walki, ba jak widac po wyniku potrafila nawiazywac walke z 5. rakieta swiata. Gallovits w tym sezonie nie grala jeszcze zadnego spotkania na korcie twardym, przynajmniej ja takiego nie potrafie sie doszukac. Nic dziwnego, gdyz Rumunka jakiekolwiek sukcesy odnosi tylko i wylacznie na ziemi, na ktorej wystepowala w ostatnich tygodniach. Czeszka natomiast bardzo dobrze czuje sie na korcie twardym, przede wszystkim bardzo dobrze serwuje. Nie sadze, abysmy byli w tym meczu swiadkami niespodzianki, Czeszka powinna bez wiekszych problemow awansowac do kolejnej rundy.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
szybkie wnioski po meczu Bojany Jovanovski. To czego się obawiałem się sprawdziło. Nie odkryję tutaj Ameryki, ale zaważył tutaj fakt powszechnie znany i oczywisty, że nisko plasujące się w rankingu WTA Amerykanki spinają się na swoje rywalki wyżej notowane i je najzwyczajniej ogrywają. Bojana dobrze zaczęła, ale z każdym kolejnym gemem i przełamaniem jej osoby pękała jak wapno. Te spinanie się na swoje rywalki przez Amerykanki to coś co biorę pod uwagę odnośnie typu: Daniilidou Eleni z Luzhanską. Niby Greczynka 66 miejsce w ranku i prawie 100 lokat przewagi, ale jednak martwię się trochę o ten typ. Skuszę się jednak chyba, bo już jedna amerykanka się cudem przedostała kosztem Bojany, drugiego farta nie może być. Eleni ma za sobą udany turniej w Kuala Lumpur, gdzie dotarła do półfinału, gdzie 1:2 poległa Hsieh Su-Wei. Luzhanska na 4 ostatnie turnieje (Plantation, Bogota, Monterrey oraz AO) nie wywalczyła awansu.
✅ Daniilidou - Luzhanska @ typ: 1 (1,40)

 
P 161

poozon

Użytkownik
#1 Daniilidou E. - Luzhanska T. stawka 2.5/10 kurs 2,95 bukmacher bwin data 06 Mar 2012, 00:00 Indian Wells
typ Luzhanska

1 runda kwalifikacji do Indian Wells , jeśli miałbym patrzeć tylko na względy sportowe to mój typ nie mógłby być inny niż Daniilidou , ale .... Greczynka dopiero co grała w Kuala Lampur nie dość , że musiała przebyć hektary z Malezji ( z tego co szukałem lot trwa od 17- 30 h , przyjmuje ,że udało siędolecić tym najszybszym ) to na dodatek musiała w sobotę zagrać 2 spotkania .
Jeśli natomiast chodzi o rywalkę to grała tutaj w pre-eliminacjach doszła do finału i przegrała z Keys , ale do plusów będzie to ,że już zapoznała się kortami
http://www.bnpparibasopen.com/Schedules/~/link.aspx?_id=BC9EC1A0471146BCBA574ECE334E5 C04&amp;_z=z
Znalazłem jeszcze coś takiego Twitter Daniilidou
So smooth the check in and the passport control,not busy at all the airport.at the gate!!boarding soon,first stop in Bangkok.
5:17 - 4 mar 12 przez Twitter for iPhone
Hmmm czyżby ten wpis był przed pierwszym przystankiem w Bangkoku ? Jeśli tak to ciekawa jest godzina wpisu dopiero 5:17 , więc późny wylot
___________________________________
#2 Lepchenko V. - Rogowska O. stawka 2.5/10 kurs 1,40 bukmacher betfair data 05 Mar , 21:30 Indian Wells
typ Lepchenko
Bardzo podobna sytuacja do tej wyżej
1 runda kwalifikacji do Indian Wells , Rogowska dopiero co grała w Kuala Lampur nie dość , że musiała przebyć hektary z Malezji ( z tego co szukałem lot trwa od 17- 30 h , przyjmuje ,że udało się dolecieć tym najszybszym ) to na dodatek w sobotę jeszcze grała spotkanie .
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
#2 Lepchenko V. - Rogowska O. stawka 2.5/10 kurs 1,40 bukmacher betfair data 05 Mar , 21:30 Indian Wells
typ Lepchenko
Bardzo podobna sytuacja do tej wyżej
1 runda kwalifikacji do Indian Wells , Rogowska dopiero co grała w Kuala Lampur nie dość , że musiała przebyć hektary z Malezji ( z tego co szukałem lot trwa od 17- 30 h , przyjmuje ,że udało się dolecieć tym najszybszym ) to na dodatek w sobotę jeszcze grała spotkanie .
Z calym szacunkiem ale podales typ w momencie 1:0 w setach dla Lepchenko...
 
P 161

poozon

Użytkownik
Tak tak nie ukrywam tego , po prostu wcześniej typ był wrzucony do strefy zamkniętej a dopiero teraz w czasie spotkania przypomniało mi się,że nie dałem na open , wiem , że to brzmi jak tanie tłumaczenie , ale to żaden konkurs więc bez znaczenia bardziej chodziło mi o ten typ pierwszy , a drugi dałem z myślą , że coś na live pogracie
Podałbym stronę gdzie wcześniej typ został zamieszczony ale zaraz byłby post usunięty , ale zawsze wujek google pomoże jeśli ktoś chce

Ostatni wpis Eleni
Arrived safe in L.A,took a rental car and drove to IW.playing next match!!!let&#39;s see how I gonna be on court after this trip..
 
K 9

katmai1916

Użytkownik
A wiec jedziemy dalej. Runda druga!!
Krajicek-Minella typ. 1 1.44 bet365✅
Szczerze mowiac nie znam dzisiejszej przeciwniczki Krajicek, ale mysle ze sobie poradzi. wczoraj przegrala 1 set, ale w kolejnych latwo poradzila sobie z Meusburger. Jak dla mnie to dobry material na przyszła top30, moze nawet i top10. Pozyjemy, zobaczymy. 1.44 wyglada interesujaco wiec gram
;)
Wozniak-Rodionova typ. 1 1.50 bet 365✅
Łatwo nie bedzie, ale mysle ze Wozniak poradzi sobie z Rodionova ktora szczerze mowiac nie jest zla ale jak wiemy gra bardzo w kratke. Wozniak jest glodna sukcesu, na pewno postara sie zeby dojsc tu maksymalnie daleko i awansowac o kilka pozycji w rankingu. Na 2-0 nie gralbym tego, ale na zwyciestwo jak najbardziejh kurs godny sprobowania.
Dellacqua-Doi typ.1 1.36 bet365 ✅
W pierwszej rundzie Dellacqua łatwo rozprawiła sie w dwoch setach z Robson. W drugiej rundzie przeciwniczka podobnego kalibru. Mysle ze nie powinno byc zadnej niespodzienaki i pojedynek zakonczy sie w dwoch setach. Szkoda ze dzisiaj kurs znacznie nizszy niz ten wczorajszy z Robson.
Razzano-Barrois typ.1 1.57 ⛔
Bardzo ciezki mecz, skonczyc sie moze roznie ale wydaje mi sie ze Razzano bedzie gora. Razzano latwe 2-0 z Lucic, Barrois 2-1 z A.Rezai. H2H 2:0 dla Razzano. Ostatni mecz w Dubaju, 19 lutego br. 6-2,4-6,6-2. Spodziewam sie podobnego wyniku dzisiaj.


christopher48 // Przy swoim pierwszym poście w tym temacie pisałeś na początku, że dodasz analizę i ostatecznie nie dodałeś. Jeśli przy tym poście nie napiszesz analizy, to go usunę.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Woźniak - A Rodionowa - 1 (1,50) ✅
bet365
Idę tutaj za przysłowiowym ciosem i stawiam w kolejnym pojedynku na Aleksandre Wozniak, i nie wynika to z mojej jakiejś specjalnej sympatii do niej, tylko z faktu że w tym pojedynku powinna sobie także jeszcze poradzić Kanadyjka. A Rodionowa potrafi a właściwie potrafiła zagrać niezłe mecze jednak od dłuższego czasu jej forma jest strasznie niestabilna, rzekłbym nawet dramatyczna. Ostatnio nie mogę zobaczyć meczu w jej wykonaniu gdzie nie posyła seriami piłek za linie końcową boiska przeciwniczki. Wyraźnie GPS Australijki nie funkcjonuje od długiego czasu. Pamiętam jak nie tak dawno grając z beznadziejną wówczas już Wożniacka potrafiła urwać jej zaledwie 3 gemy.. Ostatnie i jedyne sukcesy A. Rodionowej to pokoanie Peszek która chyba próbuje pobić rekord guinessa w ilości porażek z rzędu w każdym razie jest na dobre drodze. W pierwszej rundzie pokonała 131 rakietę która nic specjalnego nie gra i nikogo zresztą szczególnego nie ograła w niedługim czasie. Ostatnie jej zwycięstwo było nad I. Falconi która chyba razem z Peszek trenują pod jednym dachem.. ponieważ wyniki pozostawiam bez komentarza. Aleksandra Wozniak wczoraj się trochę męczyła z Amerykanka. Dwukrotnie na początku każdego seta dała się przełamać na początku. Jednak potem natychmiast odrabiała straty pokazując charakter. Jej poprzednie spotkania to jeszcze większe mordęgi były ale zwycięskie. Widać że talent jest i mam nadzieje że z meczu na mecz będzie to pokazywać co raz bardziej.
by scotratez
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom