>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Indian Wells - 06.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Indian Wells Zwycięzca: Belinda Bencic @ 8.00 STS ⛔

Bencic złapała bardzo dobrą formę i grzechem by było nie spróbować zagrać na jej końcowy triumf po takim kursie w Indian Wells. W tym roku Belinda na rozkładzie ma między innymi Sabalenke, Halep, Svitoline, Kvitovą, a z Indian Wells wyrzuciła turniejową jedynkę Naomi Osakę pokonując ją gładko 6-3, 6-1. Nie tak dawno wygrany turniej w Dubaju , w Indian Wells wszystkie mecze wygrane bez straty seta, a więc potwierdza to bardzo dobra dyspozycję Belindy,
 
killua 63

killua

Użytkownik
Indian Wells Zwycięzca: Belinda Bencic @ 8.00 STS

Bencic złapała bardzo dobrą formę i grzechem by było nie spróbować zagrać na jej końcowy triumf po takim kursie w Indian Wells. W tym roku Belinda na rozkładzie ma między innymi Sabalenke, Halep, Svitoline, Kvitovą, a z Indian Wells wyrzuciła turniejową jedynkę Naomi Osakę pokonując ją gładko 6-3, 6-1. Nie tak dawno wygrany turniej w Dubaju , w Indian Wells wszystkie mecze wygrane bez straty seta, a więc potwierdza to bardzo dobra dyspozycję Belindy,
Podoba mi się ten typ, jest tylko jedno ale...
To ale nazywa się Bianca Andreescu i trzeba przyznać dziewczyna wymiata.
Plus tego jest taki, że młoda kanadyjka z Bencić może spotkać się dopiero w finale więc ciekawym rozwiązaniem wydaje się też postawić równocześnie na jej wygraną bo właśnie wg mnie jest duża szansa na taki finał.
Wygrywamy w tym przypadku 1 jednostkę mniej, ale wg jest to dużo pewniejsze.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Bencic - Kerber 1 @2.10 forbet / 1.90 1xbet⛔
Kolejny świetny mecz Bencic. Ciezko bedzie ja zatrzymać w IW. Baloniki grane przez Kerber, będą wodą na mlyn Belindy. Bencic od dłuższego czasu zalucza ogromny progres. Sporo zawodniczek pokonanych z top10 w tym roku: Pliskova, Kvitova, Halep, Svitolina, Osaka, Sabalenka , wyniki robia wrażenie W kursie widze ogromne value, dlatego pobieram zanim spadnie do okolic 1.70.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja ze swojej strony proponuje Biancę Andreescu. Mloda perspektywiczna zawodniczka z duzym charakterem.Jak ogladalem mecz z muguruza sie zastanawialem co z niej bedzie za kilka lat bo to mloda zawodniczka(19 lat bedzie miala).Naprawde fajnie grala wymiany okej serwis rowniez na dobrym poziomie.Mysle ze Svitolina polegnie podobnie jak Monfils bo ona nie gra tak agresywnie jak Kanadyjka.Trzeba bedzie zarwac troche nocy by oglądać bo mecz o 2:30 ???? . 2.02 Andrescu Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Na przekór systemowi (jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem) wrzucam trzeci raz:
1106409521767837696
Zostałem poproszony przez moderatora wielki_gracz o, cytuję: &quot;Dopisz coś od siebie jak uważasz jak wpłynie to nocne zdarzenie na jej grę i będzie git&quot;
A więc moim zdaniem, wpadnięcie czterech typa ze spluwami podziała na Switolinę motywująco. Jak wszyscy wiemy, taka brutalna pobudka i szok w środku nocy wyzwala dodatkowe pokłady adrenaliny, które na pewno przełożą się na fenomenalny występ w dzisiejszym meczu. W związku z tym, uważam, że Switolina po @1,9 to promocja, możecie śmiało brać kredyty i stawiać na Ukrainkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Bencic - Kerber 1 @2.10 forbet / 1.90 1xbet
Kolejny świetny mecz Bencic. Ciezko bedzie ja zatrzymać w IW. Baloniki grane przez Kerber, będą wodą na mlyn Belindy. Bencic od dłuższego czasu zalucza ogromny progres. Sporo zawodniczek pokonanych z top10 w tym roku: Pliskova, Kvitova, Halep, Svitolina, Osaka, Sabalenka , wyniki robia wrażenie W kursie widze ogromne value, dlatego pobieram zanim spadnie do okolic 1.70.
Korba jak sie ogarnie to pozamiata ja, z tym ze Polka spina sie na najwieksze turrnieje pytanie kiedy sie odechce no bet ze wskazaniem na przegrana ruumunki w finale
Czy dojdzie wogule do tego nie wydaje mnie sie andreescu przegra po walce
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
killua 63

killua

Użytkownik
Andreescu - Svitolina CS 2:1 ✅
= K: 4,75
---
Bencic - Kerber CS 2:1 ⛔
= K: 4,4
-----------------------------------------------------
Moja analiza może być jedna do obu zdarzeń.
W kwestii psychologicznej młoda kanadyjka i Belinda mają przewagę. Bo nie muszą, mogą. Co ważne, obie Panie są w mega gazie. Uważam, że Andżelika dzisiaj przegra - a szkoda bo bardzo ją lubię. Belinda natomiast przegrała w tym roku vs Kerber, z AO odpadła wcześnie, ale z Kvitovą, która grała w finale. Wg mnie gra jednak fantastycznie, widać, że głowa pracuje.
Uwielbiam Elinę, widziałem jej spotkania, po drodze miewała sporo problemów. Natomiast przyszła moim zdaniem (róbcie screeny ) 1 rakieta damskiego tenisa idzie jak burza. Bianca ma wszystko żeby pokonać jedną z moim ulubionych zawodniczek.
Jeśli chodzi o sprawy matematyczne to temat jest bardzo prosty.
Po jednym zakładzie z płaską stawką na każdy i rano moneta powinna się zgadzać ????
Wystarczy jeden na plus, a jak ktoś pozytywny świr to można połączyć i też może być nieźle.
Wydaje mi się, że dla większości finał Kerber - Svitolina jest zbyt oczywisty. Mi się to nie zgadza, biorąc pod uwagę specyfikę damskiego tenisa i to jak grają półfinalistki. Jedna z Pań, które wyżej skazałem, moim zdaniem zabierze w tym roku IW. Firmy bukmacherskie pewnie też lepiej na tym wyjdą ????
edit: kursy z Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Kursy u buków się pojawiły to ja zacznę jako pierwszy o jutrzejszym finale i &quot;wczesnorannych&quot; półfinałach.
Ku zdziwieniu większości nie ma w nim dobrze grającej we wcześniejszych rundach Bencic, w zamian za to mamy Angelique Kerber ???? I bardzo zasłużenie bo Niemka nad ranem pokazała kawał dobrego tenisa, od dobrze znanej nam defensywy do fajnych ataków, raz po raz zaskakując Belindę. Powie ktoś, że Szwajcarka zagrała słabo, ale wg mnie po prostu Kerber nie pozwoliła za wiele rywalce.
Z drugiego półfinału zwycięsko wyszła młoda Andeescu. Mecz miał wiele zwrotów sytuacji i każda z zawodniczek mogła wylądować w finale, ale choć dziwne to w decydującym momencie spotkania bardziej doświadczona Ukrainka nie potrafiła wykorzystać swoich okazji. Elenie brakowało argumentów, w zasadzie większość spotkania przebijała piłki na drugą stronę a Kanadyjka strzelała z różnym efektem.
W finale zdecydowanie stawiam na Angelique bo nie będzie delikatnie przebijać, krótko na środek kortu, po prostu nie da tyle czasu na wykonanie uderzenia osiemnastolatce z Kanady, a ponadto da pobiegać Młodej ???? Należy wspomnieć, że w półfinale w końcówce spotkania Andreescu łapały jakieś małe skurcze (tak to bynajmniej wyglądało).
Kerber @ 1,65 fortuna ⛔
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie ale nie zapomnijmy o finale debla kobiet.Dzisiaj grają Siniakova/Krejcikova vs Mertens/Sabalenka. Wydaje się że niby lepsze są Siniakove i Krejcikova.Ja uważam że dzisiaj wygrają Mertens/Sabalenka.One fajne pogrywają sobie w tym turnieju Sabalenka nie gra w singlu ale w deblu już potrafi.O wie lepiej trzymają serwis.Mam tu na mysli ze rzadko jest decydujacy punkt co w przypadku Siniakovej/Krejcikova zdarza się to dość często.Mysle ze gorszą drabinke miala Sabalenka z Mertens bardziej uznane pary bo rywalki to miały zlepke i tak mozna powiedziec ze sie meczyly.Jesli nic sie nie wydarzy tutaj bardzo strasznego czyli jakas kontuzja to mysle ze warunki pogodowe jak i umiejetnosci pomogą wygrąc Mertens/Sabalenka. 2.10 Fortuna ???? .Oczywiscie czekam az sie inni wypowiedza ;) ✅
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Kerber vs Andreescu 2 @ 2.3 millenium ✅
Idę tutaj w stronę młodej Kanadyjki. Nie zapominajmy, że Bencic była zmęczona już i tak naprawdę nie pokazała swojego najlepszego tenisa, a zwykłe pykanie to woda na młyn dla doświadczonej Kerber. Tutaj troszkę inaczej Kanadyjka bardzo dobry turniej. Mocno bije, fajnie rozrzuca po korcie, naprawdę mega talent i ciężka praca. Mecz ze svitoliną świetny aż ciężko było uwierzyć momentami, że młoda tak gra. Jest złota zasada finałów się nie stawia, a jeżeli się stawia to na underdoga i tak w tym wypadku robię.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie finał zapasem a tu ledwie 2 posty na temat finału.Dzisiaj wieczorem zapowiada sie wielkie widowisko i myślę że tutaj góra bedzie Bianca Andreescu.Widziałem jej mecz ze Svitolina i musze pokazać ze naprawde zagrała morderczy mecz ale zasłużone zwycięstwo.Kerber z Bencic zagrała jakiś nie porywający mecz ale wygrałą ale czy to zasługa Szwajcarki? Myślę ze po części tak.Kerber na serwisie tak srednio wygladała ale mysle ze tutaj serwis az tak nie bedzie odgrywał znaczenia w tym meczu.Doswiadczenie tak samo nie. Uważam że bedzie to dyspozycja dnia i troche szczescia.Jeśli Bianca bedzie w pełni zdrowa to myśle ze czeka nas ciekawy mecz niedzielnego wieczoru i życzę jej wygranej z całego serca a także za cały turniej ;)
Bianca Andreescu 2,47 Fortuna ✅
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Kerber - Andreescu under 3.5 asa 1.67 fortuna✅ 2asy
Final. Nie bedzie Odpuszczania na returnie ani na chwile. Obie malo asow serwuja w Indian Wells. kerber zapewne 1asa wrzuci
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Kerber - Andreescu 1 ⛔
Uważam, że Kerber nie będzie miała większych trudności z pokonaniem kanadyjki. Za typem przemawia to, że: Angelika jest o wiele bardziej doświadczoną zawodniczką; Andreescu grała od pierwszej rundy w IW, po drodze zaliczając półfinał w Acapulco. Myślę, że zmęczenie ostatnimi tygodniami Andreescu w parze z jej młodym wiekiem i brakiem doświadczenia może się przełożyć na szybkie 2:0 dla Kerber
 
C 6

chmielo007

Użytkownik
Kerber - Andreescu 1 1,62 ⛔
polecam granie w stronę doświadczonej wygi jaką jest Angi. Andreescu młoda silna mądra grajka lecz nie widzę jej jako zwycięzcy tego pojedynku. Na zmęczenie nie zwracałbym uwagi gdyż to jest finał wielkiej imprezy i obie będą w ch...j naładowane :wasntme:
wygra doświadczenie klasa sportowa i chłodna głowa. do boju Kerbuś!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom