>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour: Indian Wells - 06.03-17.03.2019

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Kasatkina @2.40 lvbet ⛔
Ostapenko @2.6 lvbet ✅
Rosjanka wg mnie trochę skrzywdzona kursem. Dyspozycję ma marna w tym sezonie, ale nie można zapominać jakie ona ma papiery na grę. W dalszym ciągu problemy z podaniem, aczkolwiek w wymianach to ona będzie rozdawać karty i myślę że 1.50 na czeszke stwarza duże value w stronę Rosjanki, zwłaszcza że tutaj ciężko zdominować kogoś serwisem.
Tutaj nieco podobna sytuacja tyle, że Ostapenko jest wybitnie tragiczna na serwisie... coś tam piszczala na uraz pleców, ale chyba nikt w to nie wierzy. Prawdopodobnie obejrzymy festiwal przełaman. Trochę niepokoi usposobienie Lotyszki, w zasadzie to brak hamowania ręki skutkujący często autem. Tak na logikę to ten typ wydaje się bez sensu, zwłaszcza że Chinka charakteryzuje się powtarzalnościa, aczkolwiek ja wierzę że każdy się w końcu przełamie i od dohy czy gdzie tam ona ostatnio przegrała z brady miała ona czas, żeby wyciągnąć wnioski, a specyfika kortu powinna jej sprzyjać, jeżeli nie będzie samobójstwa co własne podanie, bo każde wprowadzenie piłki w kort szybciej niż 110km h powinno dawać jej spokojnie szansę żeby ugrać punkt. Dużo będzie zależeć od rezultatu 1 seta i kto będzie pierwszy serwować, ale wierzę że ostapenko dalej potrafi grać.
Obejrzalem caly mecz i nie zgodzę sie z tym stwierdzeniem. Mecz byl slaby i Mladenovic nawet seta nie ugra z Osaka, która na ważne imprezy spina sie i gra bezbłędnie. Rok temu Naomi bez straty seta wygrala IW demolujac każda zawodniczke z którą grala
Osaka dw 2-0 1.80 forbet
Tyle, że też IW w zeszłym roku wyglądało na co najmniej lekko zlekcewazone w porównaniu z turniejem w Miami.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Kasatkina-Vondrousova 1 ⛔

Wazac wszystkie &quot;za&quot; i &quot;przeciw&quot; to jest to typ, gdzie moznaby sprobowac. Kasatkina w formie to zawodniczka o niesamowitych umiejetnosciach, jesli chodzi o granie dlugich wymian, a to na pewno ma racje bytu na kalifornijskich kortach Indian Wells. Kasatkina zaliczyla bardzo slaby start w tym roku, ale ta lepsza gra przyjdzie predzej czy pozniej. Indian Wells poki co bardzo dobrze zapisalo sie w historii wystepow Kasatkina bo mloda Rosjanka byla tutaj finalistka w tamtym sezonie, a 3 lata wstecz cwiercfinalista. Na pewno Kasatkina ma tu bardzo dobry bilans meczow i pasuje jej ten turniej a to moze byc moment by odbic sie do dna.
Vondorousova tez ciekawa zawodniczka, w ubieglym sezonie bodajze z dzika karta byla taka mala sensacja w Indian Wells i dotarla do 4 rundy.
Kasatkina jednak wciaz potencjal ma wiekszy i jesli wroci na wysoki poziom na pewno bedzie mogla tutaj wygrac. Wyliczajac zatem &quot;plusy&quot; i &quot;minusy&quot; to chyba tylko fakt, ze Kasatkina gra od stycznia bardzo slabo powoduje, ze bukmecherzy jednak wyzej cenia szanse Vondorousovej.
Reasumujac, Vondrousova nie wygrala jakos bardzo przekonywujaco z Siegemund i wydaje mi sie, ze tak naprawde tylko ta tegoroczna niemoznosc Kasatkiny powoduje, ze rywalka jest zawodniczka faworyzowana. Jednakze w Indian Wells jest duza szansa, ze Kasatkina wroci na tyle dobry poziom, by moc zagrac o wygrana.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hsieh @1,95 1xbet⛔????
0/12 bp a sama obroniła tylko jeden.
Próbuje tutaj w stronę Tajki której gra w tym roku mnie bardziej przekonuje. Konta do Acapulco nie wygrała dwóch spotkań z drabince głównej. Jej gra do mnie nie trafia. Widziałem spotkanie z Parmentier i mimo że wynik wskazuje na łatwa wygraną Konty to tak nie bylo. Francuzka duzo psula. Konta probuje wrocic do formy ktora dawala jej miejsce w czolowce ale widac ze jeszcze daleka droga. Styl Hsieh jest bardzo nieprzyjemny dla zawodniczek stawiajacych na sile w swojej grze. Pokazal to chocby turniej w Dubaju czy mecz z Osaka w Australii. Hsieh w swojej grze przykłada się głównie do precyzji zagrań. Jej tenis jest bardziej techniczny. Warunki fizyczne nawet nie pozwalają na inną grę. Konta w moim odczuciu jest bardzo drewniana w poruszaniu się po korcie co będzie wykorzystywać Hsieh w grze skrótów. Po takim kursie uważam że warto zaryzykować parę złotych.
Halep - Strycova o17,5 @1,5 ✅do dubla
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Williams 1 set- 1,5 @1,8 1xbet
✅ 7:5
Serena od AO nie grała oficjalnego meczu więc jej forma jest niewiadomą. Jednak decyduje się pograć w jej kierunku gdyż Serena po powrocie jak już startuje w turnieju to jest dobrze przygotowana i zmotywowana co było widać w Melbourne. Azarenka chciałaby wrócić do czołówki jednak nie ma w niej już tego ognia. Widać że jednak to co przeszła w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy odbija się na jej formie i grze. Jest nieregularna w swojej grze co pokazują ostatnie mecze. Sądzę że Serena nie bedzie mieć kłopotu z wygraniem tego pojedynku a przynajmniej 1 seta.
 
dx2 222,7K

dx2

Użytkownik
Suarez N.-Vikhlyantseva 1 ⛔

Suarez to uznana zawodniczka i potrafi wygrywac z najlepszymi. Notowala bardzo dobre wystepy w Indian Wells i Miami w przeszlosci, wiec sadze ze jest sluszna faworytka. Suarez ostatnio wygrala kilka meczow w Dubaju, a widzialem Suarez w Dubaju w meczu ze Svitolina i grala calkiem niezle, mimo ze wynik nie do konca to pokazuje.
Vikhlyantseva to zupelnie inny tenis i tutaj jest tylko proba grania silowego. Bardziej jednak wierze w klase Hiszpanki.
 
blue_ 89

blue_

Użytkownik
Kaia Kanepi @2.20 fortuna ⛔
Cześć. Dzisiaj proponuję obstawienie zwycięstwa Kai Kanepi w pojedynku z Julią Goerges. Nie da się ukryć, że żadna z pań nie przepada za tym turniejem. Przeważnie obie odpadają tutaj w 1 lub 2 meczu. Idę jednak w stronę Estonki bo przewiduję załamanie formy u Niemki. Po świetnym występie Julii w Nowej Zelandii wydawałoby się każdemu, że szykuje się dla niej dobry sezon. Nic bardziej mylnego. Po turnieju Auckland, Goerges nic specjalnego do tej pory nie pokazała. Jej 2 ostatnie spotkania to totalne zaprzeczenie tenisa. Mecz z słabiutką Halep to tragiczny tenis z obu stron. Słaby serwis i dużo niewymuszonych błędów. Ostatecznie Julia uległa Rumunce dwa razy w tie breaku. Mecz z Riske był podobny z tą różnicą, że Riske coś tam grała. Julia również uległa w 2 setach. Co można powiedzieć o Kai? Nie za wiele. W tym sezonie zagrała tylko 4 spotkania jednak mam wrażenie, że sporo przygotowywała się do tego turnieju. Szybko uporała się z Larsson pokonując ją 6:2 6:2. Wolna nawierzchnia też bardzo jej odpowiada. Oczywiście jeżeli Julia przyjedzie w dobrej formie i będzie regularna to Estonka pewnie ulegnie ale moim zdaniem na to się nie zanosi i Kaia wyjdzie zwycięsko z tego spotkania.
Pozdrawiam
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Biorąc pod uwagę zeszłoroczny występ Kvitovej tutaj idę w Venus po 3.60.✅
Fakt Petra inaczej wygląda niż w zeszłorocznej edycji, ale wg mnie nie ma co tu się forsować, bo w Miami ma o wiele większe szanse na sukces. Dodatkowo Venus będzie dużo atakować siatkę, a Petra trochę ma za duża siłę rażenia z fh i nie dość mocny bh, żeby skutecznie mijac przez całe spotkanie, zwłaszcza że Venus to nie jakaś Iga Świątek co leci na siatkę dla samej agresji i będą to lepiej przygotowane akcje. Typuje trochę na czucie, trochę na logikę, a co na to czeszka to kort pokaże. Generalnie jestem zdania że lepiej zwłaszcza na pustyni unikać gry przeciw zawodniczkom z USA niezależnie od ich kalibru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Biorąc pod uwagę zeszłoroczny występ Kvitovej tutaj idę w Venus po 3.60.
Fakt Petra inaczej wygląda niż w zeszłorocznej edycji, ale wg mnie nie ma co tu się forsować, bo w Miami ma o wiele większe szanse na sukces.
Co to za argument ze w miami ma większe szanse na wygraną ?
Ja uwazam ze kvitova bierze to 2-0
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Taki, że te turnieje są traktowane niemalże jako jeden event. Dwóch nie wygra. O jeden może być ciężko, więc technicznie lepiej skupić się na jednym niż wygrać po mecz-2 na obu, a Miami jest szybsze co sprzyja jej stylowi gry.Zwłaszcza, że nie broni punktów na IW, a w Miami bodajże tam zrobiła 3 rundę. Niby nic, ale takie detale mogą potem przewazyc w kontekście objęcia przewagi w rankingu, zwłaszcza że Kvitova potem czy to na RG czy na Wimbledonie powinna uzyskać lepsze rezultaty od Osaki.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brady/Riske @1,79 Lvbet⛔
Amerykanki bardzo dobrze pokazały się w Australii dochodząc do półfinału po drodze pokonując kilka dobrych par. I to był ich jedyny występ w tym roku. W IW pokonały parę Sevastova/Pavluchenkova w dwóch setach. Amerykanki odpadły już w singlu i mogą skupić się na deblu w pełni. Do startu w Miami pozostało jeszcze sporo czasu także nie powinny odpuszczać tego meczu. Dobrze się uzupełniają na korcie i jest to debel z potencjałem na korty twarde.
Przeciwnikami jest składak Bertens z Vekic. O ile Holenderka to uznana marka w deblu o tyle Chorwatka w grze podwójnej nigdy dobrze sobie nie radziła. Zwykle grywa debla okazjonalnie. Słabe zgranie oraz Vekic przemawiają by zagrać w stronę amerykańskiej pary.
Kerber 2:0 @1,7 Lvbet⛔
Kerber po nienajlepszych występach w Doha i Dubaju będzie chciała wreszcie osiągnąć lepszy wynik i turniej w IW dużej rangi jest dobrym sposobem na rehabilitację. Pierwszy mecz wygrała bez problemu z Putintseva. Dziś zagra z Rosjanka Wichlantsewa która nie straciła jeszcze seta w 4 meczach. Jednak 2 to były kwalifikacje. Co by nie mówić wygrane z Hon 6:1 6:1 czy Suarez 6:2 6:0 mogą robić wrażenie. Jednak te rywalki to nie poziom Kerber. Rosjanka stylem przypomina trochę Putintseva. Obie grają ostro i mają gorące głowy. Kerber która będzie ściana po drugiej stronie kortu powinna sobie dac radę z siłą Natali swoim spokojem i mądrością.

Venus -1,5 1 set @1,76 Lvbet✅
Jeżeli Venus ma wygrać to spotkanie to musi wygrać 1 set choć spotkanie z Kvitova pokazało co innego. Jednak McHale to inny styl gry od Czeszki i tu Venus nie może liczyć na łatwa punkty. Inicjatywa będzie po stronie weteranki i to ona będzie musiała dyktować warunki w wymianach co moze kosztowac wiele sil. Serwis Christiny nie jest jej atutem dlatego Venus bedzie go starala sie atakowac tylko pytanie czy czesciej bedzie trafiac czy psuc. Typ za mniejsza stawkę do gry.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Pliskova - Bonaventure
Znalazlem dosc ciekawy i wedlug mnie dosc pewny typ na asy serwisowe w calym meczu
Under 10.5 asow @1.80 fortuna⛔ 4asy w jednym gemie pliskovej to juz przesada. Bonaventure nawet sie rakiety nie chce wystawić . Nadwaga robi swoje
Korty dosc wolne. Dodatkowo Bonaventure serwuje ok 1-2 asy na mecz , natomiast Czeszka w Meczu z Doi nabila 12asow ale byl to mecz 3setowy i rywalka mierzyla zaledwie 158cm wiec miala mniejszy zasieg na returnie niz obecnie dzisiejsza rywalka Pliskovej która mierzy 178cm.. Dodatkowo zakladam ze mecz potrwa 2sety, ale nawet w 3setowym pojedynku ciezko bedzie zdobyc łącznie 11asow na kortach w Indian Wells
 
exen 15

exen

Użytkownik
Sabalenka @1.33 fortuna ✅
Białorusinka tylko jak zacznie trafiać jest nie do zatrzymania, bardzo dobry mecz z Tomljanović, której zdobyty set w zasadzie nie oddaje całkowitego przebiegu spotkania, trzecia partia to idealny pokaz siły Sabalenki, nasza wschodnia sąsiadka weszła na pełne obroty i mówiąc krótko &quot;wyjaśniła&quot; rywalkę. Przeciwko niej Curenko, która męczyła się ze słabą Pegulą, ba, była w zasadzie na wylocie z tego turnieju, bo w drugim secie było już 4-1 na niekorzyść Ukrainki, a następnie Pegula doznała urazu mózgu przy własnym serwisie na mecz. Abstrahując od tego, że Curenko potrafi łamać się jak zapałka (przynajmniej dwa razy w secie) co dla Sabalenki będzie tylko wodą na młyn.
Sevastova - Kontaveit over 19,5 gema @1.49 fortuna ZWROT
Podoba mi się ta para w III rundzie IW, obie bardzo skutecznie rozprawiły się ze swoimi rywalkami w poprzedniej rundzie gładkimi 2:0, Łotyszka prezentuje jedną z najlepszych defensyw w całym tourze, natomiast Kontaveit to atak, atak, atak, dodatkowo wolniejsza nawierzchnia zapowiada dosyć otwarty pojedynek.
Osaka 2:0 @1.66 fortuna ✅
Japonka, jeżeli jej się chce to potrafi się niesamowicie spiąć na ważne turnieje i rozjeżdżać rywalki, poprzednie spotkanie z Mladenović, która w pierwszej rundzie momentalnie grała niesamowite piłki na miarę nawet zawodniczek z top 10, sam spodziewałem się, że zaskoczy Osakę, jednak Naomi broni tutaj punktów i wyjdzie w 100% zdeterminowana na spotkanie z Collins, którą pokonała w październiku w Pekinie (nomen omen turnieju Premier Mandatory), zatem nastawienie Naomi na ważne turnieje jest wszystkim znane.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Sevastova vs Kontaveit. Kontaveit 2.1 fortuna . Przy prowadzeniu 5:0 w pierwszym secie zwiała z kortu Sevastova ????
Jestem zdania ze w Wta trzeba zawsze grac wyższe kursy . Anett sie dobrze pokazala w poprzedniej rundzie, ma pare w uderzeniach i choc czasem mowie na nią dinozaur bo potrafi zawalic latwy mecz , mysle ze Seve ogarnie. Seva wiemy ze jest niewygodna i potrafi zaprzebijac i porozrzucac na smierc ... Ale, Seva jest bez formy, jej serwis Anett bedzie bombardowac mocnymi returnami i jak tylko konsekwentnie bedzie grac estonka, Seve i jej tenis ktorego nie da sie ostatnio ogladac pozegnamy mile z turnieju .
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Sevastova vs Kontaveit. Kontaveit 2.1 fortuna . Przy prowadzeniu 5:0 w pierwszym secie zwiała z kortu Sevastova ????
Żałosne są takie sytuacje bo na prawdę Kontaveit grała solidnie a Sevastova przez te 5 gemów nie dawała żadnych oznak, że coś nie tak z jej zdrowiem. Nagle po przegranym piątym gemie siadła na krzesełku poprosiła trainera i znikąd szklane oczy i mina zagubionej malutkiej dziewczynki. Ehhh brakuje rozliczania kreczu jako przegranej zawodnika :/ Straciłen do Łotyszki resztki szacunku - kurs 2,3 skasowany do 1,0 i fortuna się cieszy, a ja mam tradycyjnie pecha do kreczujących bo zawsze kreczują Ci przeciw którym postawię :/
Żeby nie było bez typu to również dołączam się do typu na Sabalenkę 1,35, oraz gram na parę Brady/Riske 1,76 - deblistki dobrze ze sobą zgrane w przeciwieństwie do pary Bertens/Vekić (debel sklejony na ten turniej).
E: Do debla oczywiście się też dołączam - bo wcześniej nie zauważyłem tego typu adika ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Halep dw 2:0 @1.80 fortuna ⛔

Voundrosova jak urwie seta to będę zaskoczony naprawdę - na chwilę obecną jest to słabsza wersja Kvitovej - lewa ręką,dobre warunki,mocny forehand, perspektywiczna,ale niedoswiadczona + kvitova jak na swoje warunki dobrze się porusza po korcie,a ona tak średnio. Naprzeciw Rumunka,która absolutnie jest jedną z najbardziej wybieganych zawodniczek z touru, generalnie ten typ co Woźniacki Radwańska Svitolina,czyli najbardziej kuleje serwis (u Rumunki jeszcze wzrost). Tylko Halep jest o klasę wyżej w kwestii wymian, jedynie siła forehand u jest na korzyść Czeszki,jednak Halep nie takie forehandy rozbrajała i jak te piłki zaczną wracać i to mocno to moim zdaniem czeszka się pogubi. Pozostaje jeszcze fakt,że czeszka specyficznie zabiera się do uderzeń z 4h. Można to zaobserwować w jej meczach że wykonuje swego rodzaju pętle rakieta (nie wiem jak to jakoś opisać inaczej żeby oddać sens) co przy dość szybkiej piłce w jej kierunku będzie skutkować spóźnieniem uderzeń,czyli unforced errors.
Może jeszcze coś dorzucę w dzień,póki co tyle
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikiem , moze Simona nie jest w idealnej formie ale ogladalem tez i czeszke i mecz z OStapenko to byla istna patologia. Obie wygladaly dramatycznie, wiec Halep mimo, ze czasem jej odwala powinna wygrac mecz ale na spokojnie nie ryzykuje i 1.3 na mecz mozna wziac.
Zastanawiala mnie ta chinka Wang. Andrescu miala kilka dobrych meczy ale jest troche za mloda wg mnie a dwa opiera tenis na serwisie i mocnej grze. Wang potrafi z takimi zawodniczkami grac, ograła Mertens-ktora zagrala dziwne spotkanie bo walila na oslep z calych sil a chinka ją rozrzucała. Jesli Wang bedzie grac po liniach wg mnie Andrescu tu 2:0 poleci . Podsumowujac calkiem mozliwe typy do wejscia na dzis i kusza bardzo . Dodam ze mimo iz w wygranych meczach same zielone wygrane na Andrescu, to wydaje mi się, że jest ciut za bardzo przeceniana kanadyjka. Wang tez za wiele nie pokazala w meczach poprzednich bo porazka z Golubic to patola. Jednak wiecej argumentow strikte technicznych ma chinka . Moze sie myle bo z Augerem niestety nie pykło ale przeczuwam chinke, ze da radę.
Halep 1.3 + Wang 2,05 fortuna ako 2,65 . ⛔
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Barty @2,16 1xbet⛔ 6:7 7:5 4:6
Typ trochę wbrew logice bo h2h 0:4 Jednak trzy pojedynki bardzo wyrównane i dziś liczę na przełamanie. Obie panie w tym roku prezentują się bardzo dobrze. Svitolina bilans 11/4. Oprócz wpadki z Sasnowicz z początku roku to lepsze były tylko Osaka, Halep i Bencic. Z kolei Barty też ma świetny bilans 12/3. Przegrała w PH z Kerber i dwa razy z Kvitova także widać że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ogolnie wiekszosc spotkan wygranych po 2:0, tylko Bertens i Szarapowa urwaly po secie australijce. Tutaj też dwa pewnie wygrane pojedynki. Barty wiadomo tenis siłowy. Mocne podanie i ostre uderzenie z obu stron. Potrafi dobrze też grać przy siatce. Svitolina natomiast stawia bardziej na technikę i finezje w swojej grze.
Stawiam na Barty bo jest to perspektywiczna zawodniczka która z sezonu na sezon się rozwija i ma jeszcze rezerwy w swojej grze. Svitolina natomiast według mnie osiągnęła apogeum swoich możliwości czego dowodem był wygrany turniej mistrzyń. Jedyny minus to że mecz jest rozgrywany w stanach. Do tej pory Barty miała problem z opuszczeniem kontynentu australijskiego czego powodem było zawieszenie kariery. Jednak myślę że uporala się z tym o czym wspominała w wywiadach.
Uważam że możemy mieć powtórkę z meczu Svitoliny z Bencic i siła i ofensywa będzie w tym starciu góra a australijka pokona wreszcie ukrainke.
Dwa typy statystyczne
Pliskova u69% 1 podania @1,85✅ 68
Halep u66,5% 1 podania @1,89 ⛔67
Kursy z fortuny
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Barty @2,16 1xbet
Typ trochę wbrew logice bo h2h 0:4 Jednak trzy pojedynki bardzo wyrównane i dziś liczę na przełamanie. Obie panie w tym roku prezentują się bardzo dobrze. Svitolina bilans 11/4. Oprócz wpadki z Sasnowicz z początku roku to lepsze były tylko Osaka, Halep i Bencic. Z kolei Barty też ma świetny bilans 12/3. Przegrała w PH z Kerber i dwa razy z Kvitova także widać że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Ogolnie wiekszosc spotkan wygranych po 2:0, tylko Bertens i Szarapowa urwaly po secie australijce. Tutaj też dwa pewnie wygrane pojedynki. Barty wiadomo tenis siłowy. Mocne podanie i ostre uderzenie z obu stron. Potrafi dobrze też grać przy siatce. Svitolina natomiast stawia bardziej na technikę i finezje w swojej grze.
Stawiam na Barty bo jest to perspektywiczna zawodniczka która z sezonu na sezon się rozwija i ma jeszcze rezerwy w swojej grze. Svitolina natomiast według mnie osiągnęła apogeum swoich możliwości czego dowodem był wygrany turniej mistrzyń. Jedyny minus to że mecz jest rozgrywany w stanach. Do tej pory Barty miała problem z opuszczeniem kontynentu australijskiego czego powodem było zawieszenie kariery. Jednak myślę że uporala się z tym o czym wspominała w wywiadach.
Uważam że możemy mieć powtórkę z meczu Svitoliny z Bencic i siła i ofensywa będzie w tym starciu góra a australijka pokona wreszcie ukrainke.
Dwa typy statystyczne
Pliskova u69% 1 podania @1,85
Halep u66,5% 1 podania @1,89
Kursy z fortuny
Te typy na poniżej procent 1 podania to liczy się skuteczność pierwszego serwisu czy procent punktów zdobytych po pierwszym podaniu?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Zgadzam sie z Adikiem. Svitolina grała z opaską na kolanie. bronila 9 breakpointow z Gavrilovą. Barty to niewygodna rywalka i nie mozna jej lekcewazyc. Dodajmy kolejny fakt, ze Svitolina nie musi tu bronic punktow, rok temu tu chyba nie grała albo odpadla w 1 rundzie a znamy ukrainke , ona sie spina na turnieje gdzie broni punktow. To samo bylo w AO gdzie obronila punkty i siup uciekła z kortu w kolejnej rundzie przegrywajac z Osaka 2:0 . Oczywiscie szanuje Svito bo odpaliła na WTA Finals ale patrzac na to , ze do wielkiej formy ukraince teraz brakuje i jakis tam drobny uraz stawiam na Barty (krecz= brak zwrotu ) 2.15 fortuna . ⛔
Trafiony 1 serwis w kort.
Zamiast Halep moze warto wziac Voundrusova wiecej podwojnych bledow . bodaj 1.67 fortuna ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom