>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Hobart, Sydney

Status
Zamknięty.
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Przeczytaj dobrze to co jest powyzej napisane. Bethanie Mattek akurat ma spokojna glowe bo i tak zagra w turnieju glownym albo jako kwalifikantka albo jako lucky loser. Ale wygrywajac oddaje przysluge rodaczka. Amerykanka Lepchenko (nr 2) gra z Amerykanka Duval i przy zwyciestwie Mattek to wtedy Lepchenko staje sie tym lucky loserem automatycznie jezeli przegralaby z Duval. Juz nie wspominam o tych Amerykankach rozstawionych z dalszymi numerami. Za duzo kombinowania i da sie zrobic kilka scenariuszy, ale fakt faktem ze Mattek i tak zagra w turnieju glownym niezaleznie od swojej wygranej czy przegranej i to jest jedyny pewnik jak na razie.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Safarova 1.60✅

01:00 -
LIVE WTA SYDNEY
Francesca SCHIAVONE vs Lucie SAFAROVA
Super tenis HD


Z czeskich źródeł wiem, że Lucka z Petrą razem przygotowywały się do sezonu w Australii. Zrezygnowały z czeskiej extra-ligi i na początku grudnia spakowały walizki i siup do Australii. Petra już się nam zaprezentowała w Perth...Lucka niestety zaliczyła falstart w nowym sezonie...Stawiam jednak na świeżość i młodość Lucki. Grać ona potrafi...tylko, hm ta głowa i co w niej siedzi? Ale ja wierzę w Lucke i w jej agresywny tenis. Nawierzchnia na której lubi grać z pewności jest jakimś hendicapem. Czeszka operuje mocnym podaniem, gra płasko i bardzo mocno...Franka według mnie w jakimś dogodnym momencie powinna zakończyć swoją piękną karierę. Jej mecze i jej tenis to męki...ma siły na pierwszego seta, potem umiera z braku tlenu. Stawiam na czeszke!


@ Ostatnio sporo tenisa i mnóstwo emocji, czas lekko odsapnąć.

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Od poczatku do konca, bo nie dojdziemy do konsensusu.
Wyjsciowo bylo 20 zawodniczek (wliczaj te z dzikimi kartami) plus 6 miejsc dla kwalifikantek. Te dodatkowo miesjce dla lucky losera to poklosie wycofania sie Hampton (przypominam ze Hampton oddala mecz polfinalowy walkowerem w Acukland). Zreszta w drabince jest jak byk 7 miejsc. Bethanie Mattek ma pewny udzial w turnieju glownym czy wygra czy przegra dzis ostatni mecz kwalifkacji. Tyle. Nie mieszajcie wiecej.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Madison Keys - Simona Halep ⛔
Typ: Simona Halep; @1,33
WilliamHill

Rumunka to największa rewelacja poprzedniego sezonu. Warto napisać o tym, iż potrafiła ona utrzymać bardzo wysoką formę przez kilka miesięcy, co daje nadzieję na to, iż sezon 2014 będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Halep gra bardzo pewnie, w wymianach czuje się dobrze, patrafi utzymać wysoki poziom gry przez długi czas. Jej dzisiejszą rywalką będzie Amerykanka Madison Keys - niezła tenisistka, dla której poprzedni sezon był całkiem udany. Jednak w konfrontacji z Halep nie powinna mieć za wiele do powiedzenia. Rumunka w tym sezonie może awansować nawet do TOP5 rankingu, co chyba nikogo nie zdziwi. W tym meczu mamy zdecydowaną faworytkę. Typuję zatem zwycięstwo Halep.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
DellAcqua - Van Uytvanck typ: 1 1,57 bet365 ✅✅✅

Bardzo fajnym kursem obdarował nas bet365. Australijka jest dla mnie tutaj faworytką.. oglądałem Belgijkę i nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć... jednak kwale przeszła dość gładko. Koniec poprzedniego sezonu Australijka miała naprawdę bardzo dobry, choć rywalki nie były klasowe.. Gra na własnych śmieciach, mobilizacja na pewno będzoe ogromna, w Brisbane trafiła w 1 r na Azarenkę, więc wynik musiał być tylko jeden.. jestem pewien, że najbliższy mecz wygra i nadal będzie mogła grać przed własną publicznością ????

Knapp - Cabeza Candela typ: 1 1,33 ????????????

Krótko i na temat. Typ raczej do kombinacji, kurs słaby, ale wg mnie pewny... Włoszka to naprawdę talent.. tylko czekam jak dalej rozwinie się jej kariera ???? martwi mnie trochę porażka z pania Julią, bo wiemy co Niemka ostatnio gra... ale tu jestem dobrej mysli ????

e: no tak... w 1 secie 4-0 i serwis na 5-0 i przegrywa seta :/
 
K 203

krolwta

Użytkownik
DellAcqua - Van Uytvanck typ: 1 1,57 Bet365
popieram. mialem pisac analizy ale nie mam sily bo wczoraj pilem. jeden z 3 meczy ktore dzis wybralem ✅
Knapp - Cabeza Candela typ: 1 1,33
tu musze sie nie zgodzic. po pierwsze po kursie 1,33 to value jest zerowe imo. dalej oczywiscie jest ona talentem ale nie na tej nawierzchni. mecz na ziemi i ide za Toba w ogien ale na hardzie knapp nie blyszczy. hiszpanka przeszla ladnie kwale + wczoraj mialem na nia grac ale z racji pijanstwa odpuscilem i dalem varvarke. sam pogralem w tym meczu 2 for value ✅. wczoraj wiekszosc dawala na halep i tu widze podobna sytuacje. oczywiscie moze to wejdzie natomiast imo stawianie ty 2:0 jest calkiem zle a stawianie 1 po takim kursie jest marnowaniem pieniedzy. GL
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
1# Christina McHale - Arantxa Parra Santonja - 1 (1,28) 7/10✅



#2

6/10

WTA - Hobart/Sydney
Angelique Kerber - Dominika Cibulkova
Angelique Kerber (1,53) ✅ Pinnacle Sports


Wybieram tutaj Angelique Kerber której pomimo, że Australia nigdy specjalnie jakoś nie leżała jak i sama Dominika Cibulkova z którą ma H2H 4:0 to uważam, że jest to moment w którym Niemka powinna się przełamać. W Brisbane odpadła dopiero po trzech setach z Jelena Jankovic, która wróciła na genialny okres swojej gry. Dominika Cibulkova z kolei gra różnie. Ma dobre turnieje, potrafi zagrać genialne mecze ale potrafi też ponieść katastrofę z mało znanymi rywalkami jak chociażby niedawno w Moskwie. Dominika w Brisbane tak jak Kerber zaszła do ćwierćfinału. Odpadła w meczu z Serena Williams, więc plan minimum można powiedzieć wykonała. Chyba nikt się nie spodziewał porażki Sereny z Dominika. Powiem jednak, że mnie Dominika w Brisbane nie porywała. Drugie podanie słabiutko i to w każdym meczu rywalki miała mniej wymagające a i tak potrzebowała 3 setów na pokonanie Date Krumm która przegrywa jak leci. Reasumując uważam że Słowaczka nie weszła jeszcze w sezon i jest nieregularna. Kerber lepsze wrażenie sprawia w mojej ocenie i uważam, że powinna wygrać w końcu swój pierwszy mecz z Dominika Cibulkova. Warto dodać, że ich spotkania na hardzie zawsze były na styku, tak więc czas na Niemkę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bouchard E. - Mattek-Sands B. 1 @ 1,52 Unibet 4-6 3-6 ⛔⛔⛔
1 runda turnieju w Sydney. Obserwuje Kanadyjkę od tamtego sezonu. Poczyniła bardzo duże postępy, sezon miała naprawdę bardzo udany. W końcówce potrafiła osiągnąć fajne wyniki co pozwoliło jej na rozstawienie w Australian Open. Ten sezon rozpoczęła całkiem nieźle od wygranej ze Stosur, urwaniu seta Radwańskiej. Bardzo podoba mi się jej styl. Jest waleczna, dużo łaskich i mocnych piłek z forehand&#39;u, całkiem przyzwoity serwis. Potrafi nawiązać walkę z tymi najlepszymi np. urwała seta Serenie Williams w turnieju w Cincinnati. Z drugiej strony siatki stanie Mattek-Sands. Amerykanka ma bardzo podobny styl i gra siłowy tenis. Bez problemów przeszła kwalifikacje. Wcześniej pokazała się z dobrej strony w meczu z Petkovic, która grała tak jak w końcówce sezonu. Myślę jednak, że młoda Kanadyjka powinna sobie poradzić z doświadczoną Amerykanką pod warunkiem,że nie oleje sobie tego turnieju i obędzie się bez głupich błędów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 105

ceeferem

Użytkownik
Tomljanovic A. - Keys M.
Wednesday, 08 Jan 2014, 02:00


Na pierwszy rzut oka wygrana Madison z rewelacją poprzedniego sezonu budzi respekt ale tak słabej Simony bardzo dawno nie widziałem. W 1-szym secie 4 DF....0 pkt z 2-go serwisu...2/15 (W/UE) i jeszcze granie wody na młyn dla bum-bum Keys wysokie piłki w pół kortu. Drugi set nie lepszy UE za UE nic nie zmieniła w grze oprócz narastającej frustracji i gdy na tablicy widniało już 5-0 chyba zluzowała i poganiała bum-buma łamiąc dwukrotnie i schodząc na przerwę przy wyniku 5-4...trener musiał interweniować bo Keys już się zanosiła łzami... myślałem, że Halep złapała już ten minimalny poziom, który odmieni losy na swoją korzyść. Niestety kolejny fatalny gem przy swoim serwisie i udział zakończony na 1-ej rundzie.

Ajla grająca tutaj z dziką kartą ograła Daniele, która podobnie jak Schiavone powoli będzie opadać w rankingu i stawać się łupem młodych-gniewnych. Szczerze mówiąc obejrzałem tylko 1-seta ale o losy spotkania byłem raczej spokojny. Pomimo szybkiego breaka i objęcia prowadzenia przez Daniele..Ajla szybko się pozbierała zaczęła trzymać piłkę w korcie grać mocno i ganiać Słowaczkę produkującą UE.

Młode perspektywiczne...Madison gra wszystko na full power więc albo winner albo pół metrowy aut, a serwisem też nie zachwycała z SH...jeśli Alja będzie grała płasko i pogania Madison to ma szanse na zwycięstwo...fakt, że w tym wieku dyspozycja dnia ma duże znaczenie bo aby osiągnąć stały pułap formy muszą jeszcze popracować...

...1.32 oferowane przez Pinnacle na MK to według mnie lekka przesada, więc bardziej skłaniałbym się na :

Ajla T. --&gt; 3.70⛔ (Pinnacle) +4,5g✅ 1.85 (Unibet) 0-6 6-3 6-7
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Stosur S. - Brengle M. +1,5 seta Unibet 2.50 ✅
Forma Samanthy jest daleka ideału. Stosur zagrała po prostu beznajdziejnie podczas pucharu Hopmana, 3 porażki. Dlatego po takim kursie muszę zagrać w stronę utalentowanej Amerykanki Brengle która przebojem przeszła kwalifikacje. Jeśli tylko nie przestraszy się doświadczonej przeciwniczki spokojnie powinnna wygrać co namniej seta.
✅ Wynik 6:7 6:1 7:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 203

krolwta

Użytkownik
Stosur S. - Brengle M. +1,5 seta Unibet 2.50
Forma Samanthy jest daleka ideału. Stosur zagrała po prostu beznajdziejnie podczas pucharu Hopmana, 3 porażki. Dlatego po takim kursie muszę zagrać w stronę utalentowanej Amerykanki Brengle która przebojem przeszła kwalifikacje. Jeśli tylko nie przestraszy się doświadczonej przeciwniczki spokojnie powinnna wygrać co namniej seta.
od rana czaje sie na ten mecz i na handicapy. uwazam, ze stosur nie bedzie miala latwej przeprawy ale czy straci seta ? kurs 5,5 na amerykanke jakies tam value ma ale sam rozstawiona z 1 u siebie chyba nie bedzie chciala przegrac. mysle ze bezpieczniej zagrac handicap dodatni na brengle ale takowego w bwin i bet365 poki co nie widze. linia over 18,5 nie do konca mi sie podoba ale jezeli nie dadza handi to bede musial zagrac taki wlasnie over. GL ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 319

defox

Użytkownik
Coś obiło mi się o uszy, że Cornet w meczu z Radwańską złapała kontuzję. Prawda to?
Bo jeżeli nie, to dzisiaj win Cornet z McHale po 1.71 wygląda bardzo fajnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Pavlyuchenkova -Riske✅✅
Typ: 2
Kurs: 2.20 bet365

Analiza będzie bardzo krótka bo nie ma co przywoływać wyników z poprzedniego sezonu bo to inna bajka. Kurs na Amerykanke już spadł ale wciąż ciekawy. Ostatni mecz z Serbką Ivanovic która wygrała turniej miała przegrany w dwóch setach ale było to spotkanie bardzo zacięte więc dziewczyna nie ma się czym wstydzić wynik 7-5 , 7-6 . To pokazuje że jest w całkiem dobrej dyspozycji. Jeśli chodzi o Ruske no ostatnie dwa mecze dość cieniutko i na dodatek krecz z Kerber
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cibulkova(+1,5s) - Kerber 1 @ 1,61
ComeOn

Cibulkova ma patent na Niemkę, H2H 4-0 i znacznie lepiej gra od Niemki w tej części sezonu. Kerber moim zdaniem nie gra nic nadzwyczajnego, oglądałem trochę meczu z Janković, zwlaszcza 1 set, który wygrała. Gdyby nie błedy Serbki było by inaczej, a wygrałą go zaledwie po TB. Dominika grała całkiem nieźle przeciwko Serenie i choć przegrała 6:3, 6:3 może być z siebie zadowolona. Kilka razy pokazała, że jest groźna i z zawodniczką typu Kerber, która nie jest w najwyższej formie na pewno jest w stanie wygrać.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
DellAcqua C. - Van Uytvanck A. @1,67 pinnacle ✅
Casey głównie kojarzę z debla, ale w singlu idzie jej momentami równie nieźle, co poskutkowało dziką kartą w rodzimym turnieju. Startowałą również w Brisbane i również z dziką kartą - wpadła jednak na Azarenkę i za wiele sobie nie pograła, może poza deblem. Belgijka przeszła tu kwalifikacje, więc będzie to dla niej czwarty mecz. W zeszłym sezonie jednak ta zawodniczka odnosiła zwycięstwa w turniejach rangi ITF i challenger, a że u kobiet różnica między deblem i singlem jest niewielka, pozwala mi to bez wahania postawić własnie na deblistkę, która wymiatała nawet w wielkich szlemach.
Robson L. - Wickmayer Y. @1,79 pinnacle ⛔ krecz ????
Tutaj idę w stronę nieco uroczej Brytyjki z prostego powodu - to, co zaprezentowała Wickmayer w Auckland to była żenada do potęgi Bóg wie której. Dla mnie jest to tenisistka, której nie wiadomo, co w duszy gra no i nie wiadomo, co ma w głowie. Wychodzi na to, że wystarczy wygrać z nią jednego seta, by w drugim zaczęła sobie stroić fochy... Obie panie co prawda mierzyły się już ze sobą, tyle że na trawie i to 4 lata temu. Dziś Laura to jest kompletnie inna tenisistka, która zrobiła od tego czasu ogromny postęp.
Chan H-C./Huber L. - Lepchenko V./Voskoboeva G. @1,50 WilliamHill ✅
Tu idę w stronę bardziej doświadczonej i zgranej ze sobą pary. Galina ostatni turniej grała z Mladenović, gdzie doszła do finału i tam uległa... Wniosek jest jasny - Lepchenko nie uważam za lepszą deblistkę od Francuzki i nie powinny sprawić problemów Chan i Huber, które muszą sobie coś udowodnić po wpadce w Brisbane.
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
od rana czaje sie na ten mecz i na handicapy. uwazam, ze stosur nie bedzie miala latwej przeprawy ale czy straci seta ? kurs 5,5 na amerykanke jakies tam value ma ale sam rozstawiona z 1 u siebie chyba nie bedzie chciala przegrac. mysle ze bezpieczniej zagrac handicap dodatni na brengle ale takowego w bwin i bet365 poki co nie widze. linia over 18,5 nie do konca mi sie podoba ale jezeli nie dadza handi to bede musial zagrac taki wlasnie over. GL
W unibecie masz handicap gemów +5.5 na Brengle po niezłym kursie 2.16. Pozdrawiam
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
od rana czaje sie na ten mecz i na handicapy. uwazam, ze stosur nie bedzie miala latwej przeprawy ale czy straci seta ? kurs 5,5 na amerykanke jakies tam value ma ale sam rozstawiona z 1 u siebie chyba nie bedzie chciala przegrac. mysle ze bezpieczniej zagrac handicap dodatni na brengle ale takowego w bwin i bet365 poki co nie widze. linia over 18,5 nie do konca mi sie podoba ale jezeli nie dadza handi to bede musial zagrac taki wlasnie over. GL
W unibecie masz handicap gemów +5.5 na Brengle po niezłym kursie 2.16. Pozdrawiam
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Zhang J. (1,5s.) v Zheng S. ⛔
1,53 Pinnacle
Próbuję tutaj bardzo bezpieczny bet bo widać, że obie Panie nie są w dobrej formie na początku sezonu, obie słabo zaczęły ten rok turniejem w Shenzhen. Normalnie to śmiało grałbym tutaj na starszą z Chinek, która po prostu jak dla mnie jest lepszą zawodniczą. Shuai jeszcze do października tułała się w drugiej setce rankingu WTA, wyszły jej trzy, świetne turnieje na poziomie WTA i teraz musi bronić się wynikami w tym roku. Dobrze się nie rozpoczęło, porażka z Chan, zawodniczką z trzeciej dziesiątki rankingu, dziś obie zawodniczki zagrają swój drugi mecz w tym sezonie i byłbym bardzo zaskoczony jeśli Jie nie wygrałaby seta. Obie preferują twarde nawierzchnie, zapowiada się ciekawy, wyrównany mecz.
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
od rana czaje sie na ten mecz i na handicapy. uwazam, ze stosur nie bedzie miala latwej przeprawy ale czy straci seta ? kurs 5,5 na amerykanke jakies tam value ma ale sam rozstawiona z 1 u siebie chyba nie bedzie chciala przegrac. mysle ze bezpieczniej zagrac handicap dodatni na brengle ale takowego w bwin i bet365 poki co nie widze. linia over 18,5 nie do konca mi sie podoba ale jezeli nie dadza handi to bede musial zagrac taki wlasnie over. GL
W unibecie masz handicap gemów +5.5 na Brengle po niezłym kursie 2.16. Pozdrawiam
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jie Zheng - Shuai Zhang ⛔
Typ: Jie Zheng; @2,20
Bet365

Obie Chinki są blisko siebie w rankingi i można powiedzieć, że prezentują na obecną chwilę zbliżone umiejętności. Na plus dla Zheng działa doświadczenie na poziomie WTA Tour, natomiast Zhang można wyróżnić za dobry zeszły sezon, gdzie pokazała swój potencjał przynajmniej w kilku turniejach. Obie tenisistki grały coś w tym sezonie, młodsza z Chinek przegrała w 1. rundzie turnieju w Shenzhen, natomiast starsza z nich dotarła w tej samej imprezie do drugiej rundy, czyli sam początek sezonu dla obu dość przeciętny. Mecz bez wyraźnej faworytki, nawet pokuszę się o stwierdzenie, że szanse są tutaj rozłożone 50/50, typuję zatem Jie Zheng po kursie @2,20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom