>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Merida (19.02.2023 - 25.02.2023)

Status
Zamknięty.
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Muchova vs Pegula @ dokładny wynik 2-0 edit/ walkower

Jako że typ na Czeszkę podany to po kuszę się o dokładny wynik jakim będzie 2-0 dla Muchovej. Fajnie weszła w turniej, zagrała cięższe spotkanie z Cirsteą a wczoraj gładko poradziła sobie z Bencic grając wszechstronny tenis, zmuszając Belinde do odgrywania piłek w pełnym biegu które miały różną siłę a nie były bite mocno pod końcowa linie na czekającą i przygotowaną już do uderzenia Bencic. Bencic miała problemy z bieganiem w przód i tył i nie umiała tego kończyć. Muchowa zagrała naprawdę fajny, różnorodny tenis wykorzystując cały kort więc zaufam jej i dziś bo ta forma zdecydowanie tutaj od początku rosła. Mam nadzieję, że i dziś znajdzie sposób na Pegule, którą co prawda od dawna znajduje się w wysokiej i równej dyspozycji ale czynnik motywacyjny powinien być większy po stronie Czeszki, której brakuje wyników, dobrych meczów z topowymi zawodniczkami bo sama do takich należy. Liczę na dobre wejście w mecz Muchovej, zdobycie pierwszego seta a syta Pegula mam nadzieję nie będzie chciała za wszelką cenę wracać, odrabiać strat i odda ten mecz 2-0.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Gracheva-Stephens 2 @1.51

Z przeczucia i droga dedukcji wychodzi mi Stephens. Amerykanka wielka tenistska byla, ale czy wciaz jest to dyskusyjne. Duzo nijakich i przegrncyh meczow zanotowala Stephens i juz tak nie blyszczy w ostatncih 2-3 sezonach. Ale mam wrazenie, ze bedzie lepiej, bo Indian Wells i Miami coraaz blizej.

Tu potrzeba jest dobra dyspozycja Stephens, bo Gracheva duzo ryzykuje mocnymi uderzeniami. Stephens jest taka tenisistka, ktora czesto w turniejach WT 250 notuje porazki, ale tez zdaarza sie jej grac bardzo dobrze. Stephens w ubieglym sezonie wygrala w meksykanksiej Guadalajarze, wiec moze tym razme tez Meksyk bedzie dla niej dobrym turniejem. W przyszlym tygodniu turniej tej samej rangi w Austin i Monterrey. Warto byloby zrobic cos juz teraz, bo to jednk wieksze pole do maweru przed turniejem w Indian Wells.
 
Otrzymane punkty reputacji: +570
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
To jest właśnie tenis. Trzeba znać jego taniec. Taka Sabalenka wygrywa sobie dwa pierwsze spotkania w Dubaju powiedzmy po 6:0 6:0 i przegrywa nagle z Krejcikową, która męczy bułę swoje dwa pierwsze mecze, czy tam drugi. To jest właśnie tenis.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Świątek - 6,5 @ 1,95 Totalbet

Iga zamiata jak chce i tylko od niej zależy ile gemów odda kolejnej w kolejce. Mamy sytuację analogiczną do roku poprzedniego, znów coś tam dziewczyny próbują, ale jak trafiają na Polkę to dostają oklep i pakują się do domu. Amerykanka widząc świątek na korcie ma pełne gacie, mentalnie jest zniszczona już przed meczem, raz potrafiła się postawić, a pozostałe mecze były do jednej bramki. Nie ma co szukać niespodzianki, Polka wypoczęta, będzie szybki szpil w drodze po kolejny tytuł.

Pegula -3,5 @ 1,95 Totalbet (w dublu ze świątek, singlem gram -5,5 @ 3,17)

Tylko Sabalenka wie co się stało w jej głowie po secie do zera, ale trzeba oddać Czeszce że wytrzymała i odwróciła ten mecz. Nie spodziewam się, że zrobi to samo po raz drugi. Pegula jest w formie i takie 4 gemy zapasu wchodzą delikatnie nawet przy trzech setach, a przy dwóch to czysta formalność
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Swiatek - Gauff
Swiatek over3 ases Gauff over 4 ases
kurs 4,5 williamhill
Cori nigdy z Igą nie ugrała seta i ten bet niby kompletnie od czapy ale ja czuję ze amerykanka bedzie sie stawiać dzisiaj .
stawka 10.e bo kto bogatemu w kaloszach:)
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek - Krejcikova DW 2:0 @1,41
Spinbetter


Iga problem z oczami, nie widziała lini na korcie. :mad:

Finał turnieju rangi 1000 w Dubaju. W zasadzie mógłbym napisać to samo co tydzień temu gdzie Iga grała w finale w Doha. Świątek w dalszym ciągu dominuje na korcie swoje rywalki, oddając im pojedyncze gemy. Nawet zawodniczki ze światowej czołówki rankingu są bez szans w starciu z Polką. Krejcikova awansowała do finału, bo po prostu ktoś musiał z drugiej części drabinki i "padło" na Barborę. Czeszka jako pierwsza w tym sezonie pokonała Sabalenkę, choć początkowo mecz nie układał się dla niej dobrze, przegrywała już 0:6 1:3 i wtedy wzięła się do roboty przy pomocy też Sabalenki. Dziś w półfinale pokonała w 3 setach Pegule.
Oczywiście to jest tylko sport, do tego WTA więc wiele się może wydarzyć, jednak nie widzę argumentów, którymi mogłaby się Krejcikova przeciwstawić Świątek. Musiałaby Iga bardzo pomóc by zdołała Czeszka wygrać choć seta. Jak na razie Świątek jest regularna i nie widać słabszych momentów w jej grze. Bedzie też chciała się zrewanżować Krejcikowej za październikowy finał z Ostrawy, w którym Czeszka przerwała passe 10 wygranych turniejów WTA przez Świątek bez straty seta.

dodatkowe opcje
Świątek +u20,5 @1,61
 
Ostatnia edycja:
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
poszukuje jakiegos ciekawego kursy na mecz Igi na jutro. Co myslicie na over asowy Czeski 2,5 lub over 4,5 na caly mecz.
Po statystykach patrze ze Czeszka ostatnie mecze sadzi sporo asow i siada to wszystko,
under albo over gemowy za bardzo sie boje jakos. Wierze ze Iga wygra ale juz tu za duze ryzyko. Wydaje mi sie ze obie beda chcialy wygrac i te asy moga siasc za drobne postawic bym chcial.
 
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Swiatek- Krejcikova dw 2-1 @4,5sts

Kursy marne a zabawa w hc to loteria. Wszyscy wiemy co Iga wyrabia w tym momencie sezonu tak samo jak rok temu ale w końcu może kiedyś na chwilę przyśnie i straci tego seta. Innej argumentacji nie mam w końcu się to po prostu musi zdarzyć a kursy zachecają. Czeszka ma piękne dwa skalpy w tym turnieju więc nie jest w finale przypadkiem. Jeśli Czeszka będzie przez jakiś część meczu serwować tak jak potrafi to może coś zdziała i urwie seta.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Swiatek- Krejcikova

Each Player Over 3 Aces - #YourOdds
kurs 9.00 williamhill

Obie tutaj zaskakują Świątek powrotem do Mega formy a Krejcikowa do formy w deciderach .Jeśli mecz pojdzie w dystans i bedzie trochę podobny do tego w Ostrawie to szanse na 4 asy z obu stron są.W osttnim spotkaniu miedzy nimi w Ostrawie trzy sety i 7 do7 w asach .kurs 9 do spróbowania.
Hm kurs spadł już do 6.00 wiec pogram też each player over 4 ases kurs 29.00
10e

Krejcikova 6 asów
Iga niestety 2
 
Ostatnia edycja:
A 26

ako_

Użytkownik
poszukuje jakiegos ciekawego kursy na mecz Igi na jutro. Co myslicie na over asowy Czeski 2,5 lub over 4,5 na caly mecz.
Po statystykach patrze ze Czeszka ostatnie mecze sadzi sporo asow i siada to wszystko,
under albo over gemowy za bardzo sie boje jakos. Wierze ze Iga wygra ale juz tu za duze ryzyko. Wydaje mi sie ze obie beda chcialy wygrac i te asy moga siasc za drobne postawic bym chcial.
Możesz mieć rację.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Świątek - Krejcikowa Dw: 2:0 STS 1,42

Rozpędzona Polka pewnie zmierza po kolejny triumf. Przeciwniczki są tylko tłem dla świetnej Igi. Nie sądzę, aby Czeszka ugrała seta. Powodzenia:)
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Półfinał w Mexyku
Giorgi - Siniakova
Wczoraj widziałem trochę Giorgi w meczu ze Stephens po pierwszy secie 6:0 zasnołem a drugi skończył się tym samym rezultatem.
Siniakova na pewno się nie da przewieźć roverm , nie jestem pewny czy w ogóle da sie przewieźć w tym meczu pójdę w obcję że pozazdrości deblowej partnerce obecności w finale.
w H2h 2:1 i dal Giorgi i dwa zacięte mecze po 2:1 i jeden wygrany przez Giorgi 2:0 do jednej bramki .Giorgi gra w tym turnieju wygląda lepeij niż Giorgi wyglądała przed kilkoma sezonami:) A Siniakova ciągle pięknieje ;-)))))))Siniakova mne se Libi moc!!!!!!!:)
Siniakova i Over 21.5 gema 3.9 williamhill
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom