>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Dubaj, Merida (19.02.2023 - 25.02.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
2223.jpg

Miejsce: Dubaj, ZEA
Data rozgrywania: 19.02.2023 - 25.02.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $2,788,468
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/718/dubai/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/718/dubai/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/718/dubai/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: J. Ostapenko
Zwycięzcy debla 2022:
E. Mertens/V. Kudermetova


543.jpg

Miejsce: Merida, Meksyk
Data rozgrywania: 20.02.2023 - 25.02.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju: https://meridaopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/merida
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2085/m-rida/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2085/m-rida/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnio zmieniony przez tarki_16:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Begu-Krejcikova (-3,5 gema) 2 @1.6

To chyba juz czas na Krejcikova. Czeszka juz w Abu Dhabi grala dobrze, tyle ze trafilaa tam na Samsonova przegrywajac w 2 rundzie 6-7 5-7 z pozniejsza finalistka Samsonova, w Doha przyszla porazka z polfinalistak Kudermetova 4-6 6-3 6-7 po tak wyrownanym meczu, ze tam o zwyciestwie decydowal tie-break w deciderze. Ta forma juz jest, tyle ze tym razem mysle, ze przelozy sie to na lepszy wynik.

Tak naprawde to Dubaj byl poczatkiem wielkiej kariery (oczyiwscie singlowej Czeszki), gdy w 2018 roku dotarla niespodzieqanie tutaj do finalu, wiec Czeszka ma z tym turniejem bardzo dobre wspomnienia. A jak wiadomo w maju tego samego roku przyszedl rownie sensacyjny triumf Krejcikovej na French Open. Gdzie lepiej wrocic do dobrej gry w singlu jak nei w takim miejscu?

Begu tutaj nei zaufam. Rumunka oczywiscie jes dobra tenisistka, ale jej CV w turniejach Dubaj-Doha to sa 4 starty i kazdy z nich konczyl sie porazka w 1 rundzie, wiec dla Begu te turnieje sa na przeciwnym biegunie jezlei chodzi o skojarzenia. Koniec koncow mi to wszystko wskazuje na powrot do gry Krejcikovej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +698
'Corek 206,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam, niestety jak zwykle bez czasu, ale widzę coś godnego gry to znajdę minutkę, aby na sucho podać. Kurs moim zdaniem przesadzony jak w ostatnim przypadku w meczu Rosjanki, na nią po prostu jest za mało. Hiszpanka zaczyna tutaj granie a Rosjanka w moich oczach po finale z Bencic będzie wyglądać coraz gorzej, co już potwierdziła ukrywając cztery gemy z Kenin, co jak by nie patrząc było do przewidzenia, bynajmniej dla mnie. Znajdę chwilę to skrobnę jakąś analizę.

Badosa vs Samsonowa
Badosa @ 2,30 bet365
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Anisimova - Zvonareva
Zvonareva kurs 5,10 unibet
Anisimova ma definitywnie nie udany początek roku bilans 4 porażki 2 wygrane i nie grała od AO i kilka meczów przegranych takich które definitywnie powinna wygrać .
Po drugieh stronie siatki 38 letnia juz Zvonareva która dawno w sinlu nie grała niedawno pierwszy od prawie roku mecz z Selby rogers
przegrany 2:0 ale widziałem ją niedawno w meczu deblowym wygranym przeciw parze Alexandova/Sasnovich z Young i wyglądała lepiej niż dobrze .Zvonareva przed rokiem wygrywała z Zidansek , Tsurenko , Riske , dwa lata temu z Garcią nie jest tu faworytką ale Anisimova wygląda że pod formą i wychodzi pierwszy raz na kort po przerwie .Kurs mnie skusił.Obie potrzebują pc i gry.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam
Linda Fruhvirtova - Danielle Collins - moim skromnym zdaniem tu będą 3 sety, i dw 2-1 w setach dla czeszki kurs 6,25---- ponadto łamak
1. set/mecz: Danielle Collins/Linda Fruhvirtova kurs 12,00/ kursy z etoto ----------

Więc tak za 3 setami wskazują staty: 5-4 na hardzie Czeszki i 5-5 na hardzie Amerykanki - zbliżone staty na hardzie karzą szukać rozstrzygnięcia w 3 setach.
Dodatkowo typuję że Amerykanka wygra pierwszego seta, Czeszka się ogarnie w 2 i wygra 3 set. Czeszka jest młoda ma 17 lat i uważam że 1 set przegra przez nerwową grę i napór Amerykanki. W drugim secie też nerwówka ale dla młodszej Lindy.

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2286781 - Czeszka ma 172 wzrostu;

https://www.oddsportal.com/tennis/u.../fruhvirtova-linda-collins-danielle-6ZnbGhp1/ - typowania 2 do 1 a dokładnie 6 na 9 daje Lindę zaś 3 daje Daniellę.

Pozdrawiam

6:3, 6:4 dla Czeszki
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam ponownie, biorę pod warsztat mecz pomiędzy Turczynką Ipek Oz a Ukrainką Martą Kostyuk.
Mój typ to pierwszy set dla Turczynki @7,00 z sts

https://www.oddsportal.com/tennis/u...i/oz-ipek-kostyuk-marta-ELRtR9bJ/#ah;2;1.50;1 - jeden użytkownik daje że Turczynka wygra seta z czym się zgadzam

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2286767 - Ipek Oz zajmuje 196 miejsce w rankingu WTA zaś Marta Kostyuk 55.

Obie zawodniczki są praworęczne, Turczynka wyższa o 7 cm, mierzy 178cm wzrostu. Kostyuk poza Anisimovą nikogo istotnego nie pokonała, ale było to na Australian Open

https://www.oddsportal.com/tennis/u...i/oz-ipek-kostyuk-marta-ELRtR9bJ/#home-away;2 - na 6 osób 2 dają na wynik końcowy zwycięstwo Oz zaś 4 Kostyuk.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz między tymi dwoma dość młodymi tenisistkami.

Są spadki kursów na 1 set dla Ipek Oz.

Pozdrawiam
 
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
^ Napisałeś nie prawdę, Oz jest leworęczna i wyższa o 3cm , a Kostyuk pokonała kogoś istotnego prócz Anisimovej, pokonała finalistkę AO Rybakine.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Martic - Putinceva
Martic i over 19.5 gema kurs 3.00 williamhill
Hm Putinceva tutaj lekką faworytką , może i można się z tym zgodzić prowadzi 2:0 w h2h i oba mecze z 2020 roku wygrane 2:1 .
Coś tam gra ostatni ale w kratkę ograła Andresku ale przegrała z Watson i Blinkovą.
Petra Martic ostatnio finał w Austri a po drodze do finału miała kilka razy wyrzej postawioną poprzeczkę , ograła Sakkarii a to taka wersja ful wypas i turbo Putincevej. Ja myślę że spore szanse że Chorwatka poprawi dziś bilans z Putincevą.
Mam nadzieję że nie będzie do jednej bramki.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kasatkina-Krejcikova 2 @1.55

Musze pojsc w ta Krejcikova, chociaz jako tenisistke to bardziej wole Kasatkina i nie chodzi tu wcale o orientacje seksualna Kasatkiny, lecz o jej talent do gry kombinacyjnej. Kasatkina jezeli idzie o dlugie wymiany to jest scisly top w tourze, ale on tez ma czesto tak, ze po dobrym wyniku w jednym turnieju, szybko zegna sie w drugim.

Obydwie byly finalistkmi w Duabuju w przeszlosci, tyle ze Krejcikova zrobila to gdy to byl turniej WTA 1000, a Kasatkina WTA 500. Korty w Dubaju zawsze byly szybsze niz w Doha i mimo ze serwis w tenisie kobiet nie odgrywa az tak znaczacej roli, to jednak Kasatkine duzo latwiej jest zaatakowac, a Krejcikova bedzie probowac cos ugrac.


Birrell-Bondar 1 @1.7

Rowniez szukam tu elementu motywacji przede wszystkim. Birrell po dlugim rozbracie z tenisem wrocila i wygrala mecz na AO. Australijka dobre wyniki notowala glownie na Antypodach, ale przed tymi turniejami wygrala bardzo dobry turniej ITF w amerykanskim Orlando i dobrze zaprezentowala sie w kollejnym ITF w Meksyku (troche dziwna nazwa tej miejscowosci i nie umiem przytoczyc z pamieci). Duzo Birrell wlozyla w ten turniej, pokonujac Gracheva w eliminacjach, siedzi juz w Ameryce jak widac, wiec sprobuje dac jej szanse.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +653
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: tenis
godzina: 04:30
spotkanie: Elisabetta Cocciaretto - Viktorija Golubic
typ: Elisabetta Cocciaretto - Viktorija Golubic 1:2 w setach
kurs: 5,50
bukmacher: etoto

Witam! Na dalszy ciąg nocy zapraszm do Meksyku na turniej w Meridzie z pulą nagród 259 tys 303 $. W 1 rundzie zmierzą się sąsiadki z "za miedzy" Włoszka ze Szwajcarką.

https://www.wtatennis.com/players/327909/elisabetta-cocciaretto Włoszka, 22 letnia, 54 w rankingu WTA, 1,66m wzrostu praworęczna

https://www.wtatennis.com/players/316296/viktorija-golubic Szwajcarka serbskiego pochodzenia, srebrna medalistka igrzysk olimpijskich z Tokio w grze podwójnej, 169 cm wzrostu, praworęczna; zajmuje 85 miejsce w rankingu WTA


Cocciaretto E. - Golubic V. Betting Odds, Tennis - WTA Merida (hard)
Compare tennis betting odds on WTA Merida (hard) match Cocciaretto E. - Golubic V..
www.oddsportal.com

7 na 10 typerów daje Włoszkę, zaś 3 na 10 Szwajcarkę

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2288119 - będzie to pierwszy oficjalny mecz między tymi Paniami

Faworytką wg bukmacherów jest młoda Włoszka - zapewne ze względu na lepszy bilans na twardej nawierzchni w tym roku.
Jest ona rozstawiona z nr 7 w tym turnieju. Ja jednak idę w kierunku Szwajcarki. Oby nie ograła Włoszki w stosunku 2:0 ...

Pozdrawiam
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Muchova - Christea
Christea i over 19.5 gema Kurs 4.00 Williamhill
Cóż ryzykownie Muchowa tutaj faworytką I chyba wraca do formy.Obie potrzebują pc i gry. Sorana wczoraj w znakomitym stylu pokonała Haddad odwracając mecz po przegranym pierwszym secie , na pewno sporo ja ten mecz kosztował ale powinien dać mentalnego kopa.
Dziś poprzeczka na podobnej wysokości o ile Muchowa zagra swój najlepszy tenis!!!!
Jeśli Rumunka zagra to co wczoraj to szanse są i valu w typie.
Sporo tych jeśli???? Tutaj więc ostrożnie.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kalinina-Ka.Pliskova 2 @1.4

Wydaje mi sie, ze Pliskova jest w dobrej formie i stawia konkretnei n ten Dubaj. Pliskova grala w poprzednim tygodniu w Doha i wygrala 3 mecze kwalifikacyjne, po czym w 1 rundzie ulegla zkretesem 1-6 2-6 Alekxandrovej, ale na moje oko to byla wliczona porazka i Pliskov swoje sily koncentruje na tym wiekszym i wazniejszym turnieju w Dubaju. Dwa pierwsze mecze i pokonanie Vondorousovej i Sakkari robia wrazenie.

Korty w Dubaju sa szybkie. I mimo ze jak wspominalem serwis w tenisie pan nie odgrywa z tak duze roli, ale sa tez wyjatki i na pewno podanie jak i return Pliskovej taka roznice robi. Moze nie docenim Kalininy, ale mam wrazenie, ze Pliskov ugra ile sie da i z tego meczu wyjdzie zwyciesko. Mozna cos pokombinowac pod handicap gemowy sadze, jezeli Czeszka ma wygrac.

Cocciaretto-X.Wang 1 @1.56

Turnieju w Meridzie raczje nikt po nocch nei oglaada majac taka dawke turniejow ATP I WTA w tym tygodniu, ale postawie tu na tenisistke z Włoch, licac ze o poranku obudze sie w dobrym nastroju. Widziałem ja w tym roku w australijskcih turniejach i naprawde jest to dobra tenisistka i mysle, ze moze to byc dla niej oglnie udny sezon. Nie deprecjonujac rywaalki to z Chinek natomiast bardziej cenie poki co ta druga o bardzo podobnym nazwisku, czyli Xiyu Wang.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
T 23,6K

timon111

Użytkownik
dx2 dx2 Nie chcę podważać twojej opinii bo często masz trafne analizy i typy, ale jak widzę kurs 1.4 na Pliskova i miałbym go grać w starciu z zawodniczką nawet pokroju Kalininy to aż mnie skręca od wewnątrz. Mało w tourze jest tak irytujących zawodniczek jak Czeszka. Kiedy jej nie idzie to potrafi grać na stojąco, często wręcz perfidnie nie pokazując żadnego zaangażowania. Snuje się po korcie bijąc po autach. Oczywiście nie zawsze tak jest. Pliskova potrafi dobrze grać - silny serwis i return, do tego kończące zagrania kątowe. Jak do tego dojdą zawodniczki o słabych warunkach fizycznych to serwisem i returnem ich pokonuje. Jest lepsza od jutrzejszej przeciwniczki, ale z jej podejściem i sposobem bycia na korcie nie wziąłbym kursu 1.4. Ja tego nie ruszam, ale jak ktoś próbuje to rzecz jasna powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
Pablito91 451,1K

Pablito91

Użytkownik
Kalinina - Pliskova
Typ: DW 0:2 @1.90 Serwowała na wygranie 2:0, 2 meczowe i przegrała seta... 1:2

Karolina idzie w tym turnieju jak burza. Pokonanie gładko po 2:0 takie zawodniczki jak Vondrousova czy Sakkari musi robić wrażenie. Wygląda na to, że wszystko dobrze funkcjonuje. Jeżeli Karolina dobrze wejdzie w mecz to tutaj również spodziewam się 2 serowego pojedynku. Kalinina szacun za pokonanie Kudermetovej w 1 rundzie, ale na tak grającą Karolinę to może być za mało.

Bencic - Muchova
Typ: Muchova wygra przynajmniej 1 set @1.63

Moim typem w tym spotkaniu jest wygranie przez Czeszki przynajmniej 1 seta. Karolina w tym turnieju wygląda nieźle. 2 wygrane pewnie spotkania. Belinda męczyła się wczoraj niemiłosiernie z Ukrainką Kostyuk. Prawie 3.5 h spotkanie. Belinda może to dzisiaj odczuć. W poprzednim tygodniu nie wyszła do meczu z Igą z powodu zmęczenia organizmu po meczu z Azarenka. A wczorajsze spotkanie było dłuższe od tamtego. Karolina dobry serwis i dobre uderzenia z głębi kortu. Uważam, że seta spokojnie jest w stanie ugrać.

Ostapenko - Sabalenka
Typ: DW 0:2 @1.80 Pierwszy set to nie wiem co się stało... Później już totalna dominacja.

Aryna wczoraj wróciła do grania po 24 dniach od triumfu w Australii. Odpoczęła, spokojnie potrenowała i rozjechała wczoraj Davis. Chyba wszyscy czekają na jej spotkanie z Igą by zobaczyć która jest obecnie lepsza. Jelena to czajnik, gruba i wali mocno. Aryna również mocno grająca albo bardzo dojrzała i się rozwinęła. Jej gra jest o wiele lepsza. Poprawiła zdecydowanie serwis. Uważam, że Ostapenko nie ma szans na ugranie czegokolwiek.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Świątek - Pliskova u20,5 gema @1,43
Spinbetter


Iga nie zwalnia tempa, po wygranej w Doha, w Dubaju jest już w 1/4 finału. W pierwszym meczu pokonała Fernandez 6:1 6:1 i Kanadyjka jako jedyna rywalka Igi w ostatnim czasie nie przegrała seta do zera. Dziś ekspresowe zwycięstwo z Samsonovą 6:1 6:0. Polka dominuje w każdym elemencie gry. Jej pewność w długich wymianach jeżeli już do nich dochodzi robi wrażenie. Rywalki nie mają argumentu czym mogłyby jej zagrozić. Pliskova po dwóch łatwych wygranych dziś męczyła sie strasznie z Kalininą. Sam serwis na Igę nie wystarczy. Wiadomo jak ociężale porusza sie po korcie Czeszka, i to na pewno wykorzysta Polka. Iga w ostatnich pojedynkach grała z rywalkami które uderzają porównywalnie do Pliskovej, wiec będzie na to przygotowana. Naprawdę ciężko znaleźć mi choćby jeden powód w którym Karolina mogłaby załapać się na wyrównaną grę albo wygranie seta. Może chrypka Igi, która pojawiła się dziś podczas wywiadu po spotkaniu, choć nie sądzę aby był to objaw jakiegoś przeziębienia.

Świątek obecnie demoluje rywalki na korcie. Wygląda jeszcze lepiej niż przed rokiem gdzie miała tę długą passę wygranych. W 5 ostatnich meczach straciła łącznie 8 gemów a nie grała z rywalkami z 2 czy 3 setki tylko z uznanymi markami w turze tj. Kudermetova, Pegula, Collins, Fernandez i Samsonova. Pliskova raz otrzymała już od Igi rower w finale w Rzymie i nie zdziwiłaby mnie jutro powtórka. Kurs w sam raz do dubla.

Można połączyć z setem Muchovej @1,558
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
Pablito91 451,1K

Pablito91

Użytkownik
Pliskova oddała mecz także Iga wygrała ponownie bez wyjścia na kort. Nieprawdopodobne, że w ciągu tygodnia sytuacja się powtarza.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Krejcikova - Sabalenka
Krejcikova kurs 3.5
Krejcikova i poniżej 21.5 gema Kurs 7.5
Williamhill.com
Zacznę od tego że nie oglądałem nic i trochę typuje w ciemno.Pojedynek dwóch tegorocznych Mistrzyń AO
deblowej i singlowej.Krejcikova oprócz całego wiadra tytułów deblowych ma jeden singlowy tytuł wielkoszlemowy z French Open 2021 i chyba jest blisko tamtej formy , wygląda że zdrowie Barbary też już w porządku.
Sabalenka formą życia, 13 wygranych meczów z rzędu i tylko patrzeć końca tej serii.Czy już dzisiaj nie wiem?
Ale kursy na ten scenariusz atrakcyjne.
Krejcikowa w poprzedniej rundzie dość pewne zwycięstwo z profesor Kvitową a Sabalenka pokonała doktorantkę Ostapenko a w pierwszym secie potężne kłopoty wynik 6:2 i Aryna 3 razy przełamana.
Gdyby dzisiaj coś takiego się przytrafiło to Krejcikova mętalnie dużo mocniejszą niż Ostapenko i może postawi kropkę nad i??
W h2h 2:0 dla Sabalenki I to trochę martwi z drugiej strony wszyscy w zachwytach nad Białorusinką i chyba idzie masówka w taśmach po jakieś 1.3.
13 zwycięst z rzędu rekord życiowy Sabalenki długa seria to może być pechowe 13.
Niestety nie obejrzę meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Muchova - Pegula
Muchova kurs 2.6
Muchova i over 19.5 gema kurs 3.75
Williamhill.com
Hm Muchowa wczoraj rozwaliła mi fajne kupony bo pokonała podmęczoną Bencic za gładko a grałem jej zwycięstwo o over 19.5 gema.
Czeska tenisistka ewidętnie złapała swoją do ra dyspozycję 3 mecze bez straty seta Bencic , Pera , Christea i tutaj grały tajbreka a Rumunka to trochę podobna stylowo zawodniczka do Peguli.
Pegula gra bardzo dobrze i regularnie hm dohrapaĺa się nawet trzeciej pozycji w rankingu ale można by się sprzeczać czy jest w pierwszej piątce.
Pegula jak dla mnie gra trochę zbyt zachowawczo to się dprawdza dopóki nie zaczynają się schody.
Ostatnio Jessika straciła seta z Tomovą.Postawię tutaj na Czeszke która po przejściach i jej ranking na pewno nie odzwierciedla rzeczywistej pozycji i umiejętności.
Pegula to na pewno trudniejsze zadanie niż podmeczona Bencic.
I powiedzmy to sobie jasno to amerykanka jest tu faworytką ale zaryzykuję.
Jak wiadomo nie od dziś Czeska Szkoła Tenisa jest wielka.Muhowa zahra w pohodie jej hra mne se libi moc:)
Nazdar , ahoj , zacim jo !
Hm ciekawe czy w Dubaju podają gdzies knedlicki:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
MADISON KEYS - Gauff
Typ: MADISON KEYS kurs: @ 2.25

Spotkanie ćwierćfinałowe bardzo mocno obsadzonego turnieju w w Dubaju. Pojedynek dwóch bardzo dobrze dysponowanych Amerykanek. Obie w bieżącym sezonie na 12 rozegranych spotkań wygrały aż 10. Z lepszymi rywalkami mierzyła się jednak Madison Keys. Dodając do tego Jej aktualną formę to w tym starciu widzę tylko i wyłącznie Ją i to jako mocną faworytkę. Bez straty seta pokonała Włoszkę Pasolini, Francuzkę Garcia'e, Białorusinkę Azarenkę. Sposób w jaki rozprawiła się z tak utytułowanymi rywalkami budzi podziw. Gauff nabiła dobre tegoroczne statystyki zwycięstwem w bardzo słabo obsadzony turnieju przed AO. W tym turnieju póki co nie grała nic wielkiego. Pokonała Sasnowicz, następnie awansowała bez gry z powodu wycofania się z zawodów przez Jej rywalkę. To Keys jest dzisiaj faworytką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom