>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Dubaj - 17.02.2020-22.02.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Data rozgrywania: 17.02.2020 - 22.02.2020
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $2,643,670
Oficjalna strona turnieju: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/
Lista Startowa: https://dubaidutyfreetennischampionships.com/players/
Drabinka: 
Plan gier: 
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2019: Belinda Bencic
Zwycięzcy debla 2019: Barbora Strycova/Su-Wei Hsieh

 ​
Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ojjj ale bida w temacie, podam jakiś typ, żeby nie było tak smutno: 

Switolina - Brady 1 @1.67 ( Switolina sprzedała mecz ) 

Fajny kurs na Ukrainkę. Póki co bez sukcesów w tym roku, ale w Melbourne trafiła na rozpędzoną Muguruze, do Tajlandii pojechała, bo dostała sporą kasę za występ, rozegrała 3 mecze na pół gwizdka, i poleciała do Dubaju na prawdziwe granie i myślę, że zobaczymy tutaj prawdziwe oblicze Switoliny. Amerykanka fajnie wygląda w tym roku, pokonała nawet Barty w Brisbane, która najwidoczniej skupiła się na występie w Adelante. Tutaj bez problemu przebrnęła kwalifikacje, ale dopiera teraz zaczynają się schody. Ukrainka może i bez szału w tym sezonie, ale od momentu, kiedy jest w topie, w 2017 i 2018 roku tutaj wygrywała, w 2016 i 2019 zaliczyła półfinał, ma jakiś sentyment do tego turnieju, i myślę, że w tym roku będzie również chciała zrobić dobry wynik. Jeśli przegra to już pewnie "Antek" opisze ten mecz w swoim temacie. 

Bencic - Pawluczenkowa 1 @1.67 

Tutaj również uważam, i zgadzam się z bukmacherami, że faworytką tego spotkania jest Bencic. Rosjanka zrobiła dobry wynik w AO, ale nic w tym dziwnego, bo to jest jej ulubiony szlem, gdzie dochodziła trzy razy do ćwiartki. Ona potrafi zrobić dobry wynik na turnieju, po czym udaje się na kolejne zawody i gra kompletne bagno. Co śmieszne, w całej swojej już długiej karierze nie wygrała żadnego spotkania w głównej drabince w Dubaju, zresztą cały ten okres Dubaj i Doha nie może zaliczyć do udanych. Myślę, że i tym razem będzie podobnie, zwłaszcza, że Bencic broni tytułu z poprzedniego sezonu, więc sporo pkt do obrony. Szwajcarka bez rewelacji na początku roku, ale poprzednie lata były podobne, i dopiero od Lutego się rozkręcała na dobre.

"Antek" czekamy na twój komentarz po meczu i oczywiście czekamy na jakiś merytoryczny wpis wybitnego moderatora tego działu. 
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja zawsze przestrzegam na graniu po h2h po długiej serii bo na tym poziomie i wyrównanych wg. mnie umiejętnościach i predyspozycjach w tym sezonie kiedyś prawo serii musi się skonczyc i z każdym meczem jest coraz bliżej. 
Pavlu nie przeszła 1 rundy od 10 lat na tym turnieju. Tu już coś śmierdzi. Dodatkowo 4 ostatnie mecze z Bencic porazki w tym 3 po trzy setowkach. Wiem, wiem. Większość patrzy na mecze dyspozycja, h2h, forma, turniej itd. 

Ja w tym meczu pójdę w stronę Pavlyuchenkovej na złamanie serii niefortunnej dla niej. 

Pavlyuchenkova, Anastasia @2.23 uni   

Mecze 1 rundy na niektórych turniejach są dziwne i właśnie w pierwszych dniach turniejów wygrywa najwięcej dogow. Tak też było i tym razem. A Pavlu w końcu złamała serie h2h oraz słabe starty w Dubaju. 




 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja tylko napiszę bo może nie wszyscy wiedzą że turnieje w Dubaju i Katarze co roku wymieniają się rangami. I w tym roku to turniej w Doha ma rangę Premier 5 gdzie za wygranie turnieju będzie 900 pkt. W Dubaju natomiast ranga Premier i za wygranie 470 pkt. To że Bencic wygrała Dubaj w 2019 nie oznacza że broni punkty za ten turniej. Bo właściwie punkty do obrony będzie mieć w Doha. 
Dlatego w tym roku pod względem punktowym ważniejszy jest turniej w Katarze. Cześć zawodniczek jak to już bywało nie raz może Dubaj potraktować jako sprawdzian formy. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Halep-Brady 1 @1.45

Niby nadchodzacy turnie jw Dausze jest wazniejszy, ale zawsze bylo tak, ze w tym ducie Dubaj-Doha to jedne turniej mial praktycznei zawsze duza wieksza pule nagrod. Tym razem sytaucja jest trche unna, bo turnieje maja zblizona pule nagrod, wiecna etpaie polfinaow jest o co grac.
Halep niala dwa ciezkie mecze, ale w obydwu przypadkach pokazala po przeranym secie kawal dobrego tenisa i dzis naprawde wraz z Sabalnka zagraly bardzodobry mecz.
Brady musi grac dobrze, ale i tak tyouej wygrana Halep. Rmunka umie sobie radzic z mocna bijacym zawodniczkami, a tu przeraial to zarowno z Jabeur i Sabalenka. Halep i Brady spotkaly sie niedawno w 1 rundzie AO i gora byal Halep, chociaz 1-szy set konczyl sie tam tie-breakiem, a zanim do niego doszlo to Amerykanka byla duzo blizej wygrania tego seta.
Generalnei jedna Halep jest tenisistka bez watpienia z nieporownywalnie wiekszymi sukcesami, a wsparcie rumunskichkibicow jest tu naprawde zadziwiajaco duze i to powinna pomagac. Sadze, ze te dwa poprzednie mecze zadzialaja pozytywnie, bo na przyklad po meczu z Jabeur Halep w wywiadzie powiedziala, ze mial troche przerwy od tenisa po Australii, wiec licze ze bedzie sie rokrecac, a jak wspominalem na tym etapie mozna myslec juz nawet o wygraniu turnieju i mysle, ze Rumunka nie zawiedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Brady +1,5 seta @1,79  
1xbet

Wyżej zostało już dużo napisane o tym meczu więc nie będę powtarzał. Tylko moim zdaniem Brady gra w Dubaju lepiej niż w Australii i będzie chciała się pewnie zrewanżować Halep za tamten mecz. Amerykanka od kwalifikacji gra solidnie i pokonanie Svitoliny czy Muguruzy to nie był przypadek. Halep miewa przestoje zwłaszcza w 1 setach i to będzie szansa dla Brady. Gram seta amerykanki choć jej wygrana mnie nie zdziwi bo czyni ona stale postępy a w Dubaju pokazuje kawał tenisa. 

Rybakina @1,75  

Jeżeli tylko wytrzyma ten mecz fizycznie to powinna wygrać. Od początku gra bardzo dużo. Osiągnęła już 3 finały z czego jeden wygrany. 
Wreszcie trenerzy do niej dotarli że nie zawsze trzeba kończyć akcje w 3 uderzeniach. Posiada dobry serwis którym sobie potrafi pomóc w trudnych momentach oraz mocne uderzenie. Jest w mega gazie i pokonywanie rywalek z top10 jeszcze ja tylko nakręca. Martic do tej pory nie miała rywalki która mogłaby ja sprawdzić. Wczoraj dość szczęśliwie wygrany 1 set z dużą pomocą estonki a w drugim siadla głowa Kontaveit i oddała to bez walki. 

Dodatkowo:
Brady o57,5% 1 serwisu @1,85
  
Martic o58,5% 1 serwisu @1,85  

Kursy z 1xbet 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Halep-Rybakina 1 @1.42

Jeszcze raz na Halep. Widzialem w sumie 3 mecze Halep w Dubaju i mysle, ze jej mecz z Sabalenka to byl najlpesyz mez turnieju, a i z Jabeur tez bylo duzo dobrego tenisa. Wcozraj jzu Halep gladko ograla Brady, ktora dosiegnela frustracja. Halep ograla trzy mocno bjace rywalki i ona to potrafi. Rybakina tez przentuje tenis silowy, ale jak to czesto bywa wtedy pojawia sie duzo niespodziewanych bledow.
Dla Rybakiny jest to juz 4-ty final w tym roku, jeden udalo sie wygrac, ale tez wszytskei turnieje byly najnizszej rangi w WTA Tour. W Dubaju turniej co prawda podobny, ale pieniadze w tym roku sa naprawde duze, wiec Halep na pewno bedzie sie starac zgarnac wieksz czek i oczywiscie tytul, a ze wsparcie kiicow Rumunak ma tutaj rowneiz spore to slusznie wydaje sie byc faworytka tego finalu, wiec pozostaje probowac brac w zakladzie kombinanacyjnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Prawdopodobnie jeden z najlepszych meczow w tym roku, a emocji co nie miara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
cytat z dnia 22 lutego 2020 18:52 przez dx2Prawdopodobnie jeden z najlepszych meczow w tym roku, a emocji co nie miara.
Dokładnie, tenis żeński na najwyższym poziomie, a Rybakina w tym roku spokojnie top 10. Halep pokazała co znaczy doświadczenie, choć jej 2 serwis to się już nigdy nie zmieni :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom