>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Doha & Acapulco, 21-26.02.2011

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dushevina &amp; Dokić @ 1.46 @ 8/10 ✅ 75 62, 62 64
Obie zawodniczki o poziom, a może lepiej lepsze niż konkurentki. Przy Dokić trzeba dodać że podbudowała ranking w Paryżu i idzie teraz na głębszą wodę, a kwalifikacje w tym roku lub mecze które powinna wygrywać to jej domena.
Przy Dushevinie można jak zwykle dodać że jej minus to fh ale jednak z bardzo słabą młodą Francuzką byt o kolejną rundę kwalifikacji do kobiecego Mastersa powinna sobie poradzić.
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Alisa Kleybanova - Marion Bartoli 2,17 Tobet ✅
Albo ja czegoś nie wiem, albo to jest promocja :grin:
Kleybanova była w QF w Dubaju, a Bartoli odpadła w 3R i to chyba jedyny argument na taki kurs.
Tylko, że jest to argument mylący bo Bartoli przegrała z Radwańską z którą nie umie i nie lubi grać. Zaś Alisa ugrała tylko 2 gemy Pennettcie, ale po drodze pokonała Pavlyuchenkovą, Groth i Zvonarevą.
H2H 3-0 dla Bartoli, na hardzie 2-0 ( a właściwie 1-0, bo drugi mecz Rosjanka oddała w/o).
Uważam, że po takim kursie warto zagrać Bartoli.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Alisa Kleybanova - Marion Bartoli 2,17 Tobet
Albo ja czegoś nie wiem, albo to jest promocja :grin:
Kleybanova była w QF w Dubaju, a Bartoli odpadła w 3R i to chyba jedyny argument na taki kurs.
Tylko, że jest to argument mylący bo Bartoli przegrała z Radwańską z którą nie umie i nie lubi grać. Zaś Alisa ugrała tylko 2 gemy Pennettcie, ale po drodze pokonała Pavlyuchenkovą, Groth i Zvonarevą.
H2H 3-0 dla Bartoli, na hardzie 2-0 ( a właściwie 1-0, bo drugi mecz Rosjanka oddała w/o).
Uważam, że po takim kursie warto zagrać Bartoli.
Bartoli jest...nieprzewidywalna. Jak trafi jej się dzień, to wygra i z Clijsters, a jak nie, to dostanie łomot od Uli Radwańskiej. Kleybanova jest już chyba bardziej ustabilizowana formą, jak dla mnie ciężki mecz, odradzałbym ruszanie go, bo może iść w obie strony ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dentoni - Soler @ 1.58 5/10 ⛔ 16 36 ????

Corinna typowa młoda dziewczyna z Włoch stylem wytworzona na mączkę nie mówiąc tutaj że będzie w przyszłości kimś wielkim ma styl by po prostu ogrywać zawodniczki na challengerach czy słabych kwalifikacjach do głównego cyklu WTA.

Taką zawodniczką jest Soler zawodniczka też typu na nawierzchnie wolne, czasami próbuję też grać na szybszych obydwa bilanse ma słabe w tym sezonie na mączce 2-2, a Włoszka 6-2 H2H 1-0 dla Corinny.

Jestem myśli że jednak zawodniczka z Włoch jest trochę lepsza w swoich poczynaniach, bo gdzie nabijać punkty jak te turnieje w Bogocie czy w Acapulco nie ociekają bardzo dobrymi zawodniczkami.

Daniilidou/Woehr - Cirstea/Klepacz @ 1.61 5/10 ⛔ 26 06 ????

Eleni jak i Jasmina wybrały się do Ameryki Łacińskiej gdzie próbują połapać punkty w singlu jak i dorobić na deblu, przecież trzeba pamiętać że oldschoolowy tenis Eleni w deblu na poziomie tych rozgrywek dla niektórych sklejek deblowych będzie prawdziwym poziomem nie do przebicia no i przecież Woehr jak i Daniilidou to bardzo doświadczona para (razem w swojej karierze wygrywały 3 tytuły WTA i 18 ITF).

Co do Cirstei dawno o niej nie słyszałem w samym singlu, a o deblu to już w ogóle. Klepacz też nie kojarzę z deblem, a jej jak i Cirstei na pewno bardziej zależy na singlu niż Greczynce i Niemce.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kanepi - Peng
2
2.10 ANULOWANE
bet at home

Typ bardzo mocno przemyslany. Peng to solidna marka - trzy pewne mecze wygrane w kwalifikacjach. Jest w gazie i widać że jest mocno ograna. Kaja też niczego sobie. Solidna - twarda z niej sztuka. Licze na jej zmęczenie z Dubaju, kilkugodzinny lot - i nową aklimatyzacje, z którą wiele dziewczyn sobie nie radzi. Peng jest już kilka dni, pewnie wygrywa mecze, z Kają 50/50 i jak dla mnie z lekkim wskazaniem na chinke. Obie lubią mocną i szybką gre, mecz bedzie zacięty, ale ja liczę bardzo mocno w swój wybór. Niech szczescie i lepsza dyspozycja dnia bedzie z chinką i moją skromną osobą. Jak mi to wejdzie to nastawiam sie mocno na live i zwycięstwo wieczorne królewskich. Kto może niech trzyma kciuki za Peng. Andre@


---

@ a Perr spoko wygrała na podmęczoną KUZI, quasi - zasada się sprawdza,Kuzi grała w finale i na solidną Peer przegrała w 1 rundzie nowego turnieju...odpocznie i na Indian Wels bedzie jak nówka, a kurs 2.10 piękny na Peer, szkoda że Kanepi nie grała.

Kuzi dołączyła do Kvitovej tydzień temu, Wozniacki raczej to nie grozi, z Petrovą na jednej nodze wygra, pozdrawiam.

Andre@
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Kanepi - Peng
2
2.10
bet at home

Kaja też niczego sobie. Solidna - twarda z niej sztuka. Licze na jej zmęczenie z Dubaju, kilkugodzinny lot - i nową aklimatyzacje, z którą wiele dziewczyn sobie nie radzi.


---
Troszeczkę przesadziłeś z tym lotem i aklimatyzacją. Między Dubajem, a Dauhą jest co prawda godzina różnicy ale nie sądzę by miało to aż taki wpływ na formę Kanepi. Wczoraj na meczu Agi Stopa mówił, że ona kiedyś przejechała ten dystans taksówką w ok 3 godz. więc kilkugodzinny lot też raczej w rachubę nie wchodzi.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Oudin-Tsurenko
typ; 2-0
3.10
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w acapulco melanie oudin reprezentantka stanow zjednoczonych spotka sie z Lesya Tsurenko.
Amerykanka nie moze napewno zaliczyc poczatku sezonu do udanych. Porazki w pierwszych rundach turniejow w: Hobart, Australian Open. W ostatnich dwoch turniejach osiagala drugie rundy, w Paryzu i Memphis.
Memphis, USA, Ameryka 16/02-11 R16 Oudin, Melanie vs. Rodina, Evgeniya 0:2 16 57 15/02-11 R32 Oudin, Melanie vs. Pivovarova, Anastasia 2:0 64 60 Paryż, Francja, Europa 09/02-11 R16 Oudin, Melanie vs. Cibulkova, Dominika 0:2 46 67 08/02-11 R32 Oudin, Melanie vs. Dushevina, Vera 2:1 75 57 62
Oudin jest jednak uwazana za talent na miare pierwszej 10 rankingu, jednak w tym sezonie jej sie jak do tej pory nie wiodlo. Tsurenko natomiast to nieco anonimowa zawodniczka. Udalo jej sie co prawda w tym roku w Australii pokonac w I rundzie doswiadczona Paty Schyder, jednak jej sukcesow byloby na tyle. W Acapulco musiala rozegrac mecz kwalifikacyjny, wygrala go 6-3 6-4 z Irina Begu. Oudin to duzo bardziej doswiadczona zawodniczka, mimo mlodego wieku. Melanie musi wreszcie dojsc do formy. Mimo, ze nie jest moze ona teraz najwyzsza to jest oczywiscie faworytka dzisiejszego spotkania. Oudin niezle serwuje i posiada niezly forehand. Oudin przenoszac sie na korty ceglane po kilku turniejach na kortach twardych napewno tu liczy na odbudowanie formy. Mysle , ze powinna sie tu odbudowac, gdyz stawka nie jest za silna. W moim odczuciu Amerykanka nie powinna miec dzis problemow ze zwyciestwem.
Oudin-Tsurenko
typ; 2-0
3.10
Gamebookers
Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wta w acapulco melanie oudin reprezentantka stanow zjednoczonych spotka sie z Lesya Tsurenko.
Amerykanka nie moze napewno zaliczyc poczatku sezonu do udanych. Porazki w pierwszych rundach turniejow w: Hobart, Australian Open. W ostatnich dwoch turniejach osiagala drugie rundy, w Paryzu i Memphis.
Memphis, USA, Ameryka 16/02-11 R16 Oudin, Melanie vs. Rodina, Evgeniya 0:2 16 57 15/02-11 R32 Oudin, Melanie vs. Pivovarova, Anastasia 2:0 64 60 Paryż, Francja, Europa 09/02-11 R16 Oudin, Melanie vs. Cibulkova, Dominika 0:2 46 67 08/02-11 R32 Oudin, Melanie vs. Dushevina, Vera 2:1 75 57 62
Oudin jest jednak uwazana za talent na miare pierwszej 10 rankingu, jednak w tym sezonie jej sie jak do tej pory nie wiodlo. Tsurenko natomiast to nieco anonimowa zawodniczka. Udalo jej sie co prawda w tym roku w Australii pokonac w I rundzie doswiadczona Paty Schyder, jednak jej sukcesow byloby na tyle. W Acapulco musiala rozegrac mecz kwalifikacyjny, wygrala go 6-3 6-4 z Irina Begu. Oudin to duzo bardziej doswiadczona zawodniczka, mimo mlodego wieku. Melanie musi wreszcie dojsc do formy. Mimo, ze nie jest moze ona teraz najwyzsza to jest oczywiscie faworytka dzisiejszego spotkania. Oudin niezle serwuje i posiada niezly forehand. Oudin przenoszac sie na korty ceglane po kilku turniejach na kortach twardych napewno tu liczy na odbudowanie formy. Mysle , ze powinna sie tu odbudowac, gdyz stawka nie jest za silna. W moim odczuciu Amerykanka nie powinna miec dzis problemow ze zwyciestwem.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Jovanovski - Mirza
1
1.45
bet at home

Patrze już od dłuzszego czasu na tą panne. W takiej formie i w takiej dyspozycji Jovanovski powinna sobie poradzić z solidną hinduską. Krótko ale myslę że to wejdzie. Andre@


---


⛔
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Peer - Bartoli 1 @1,63

Zdecydowanie najpewniejszy typ na jutro. Shahar w formie. Bartoli nie bardzo. Ale najważniejszym argumentem przemawiającym za Peer jest po prostu fakt, że potrafi ona grać z Bartoli, a dokładniej Bartoli nie potrafi grać z Peer. Ogólnie Francuzka to mądrze grająca zawodniczka, potrafi wykorzystać styl gry rywalki i skutecznie ją &#39;wypunktowuje&#39;. Ale z przeciwniczkami grającymi regularnie i mocno Marion jest bezradna(bilans z Peer 2-7, z Agą 0-6). Dodatkowo jak już wspomniałem Izraelka w formie, odprawiła gładką Svetę. Polecam.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Peer - Bartoli 1 @1,63

Zdecydowanie najpewniejszy typ na jutro. Shahar w formie. Bartoli nie bardzo. Ale najważniejszym argumentem przemawiającym za Peer jest po prostu fakt, że potrafi ona grać z Bartoli, a dokładniej Bartoli nie potrafi grać z Peer. Ogólnie Francuzka to mądrze grająca zawodniczka, potrafi wykorzystać styl gry rywalki i skutecznie ją &#39;wypunktowuje&#39;. Ale z przeciwniczkami grającymi regularnie i mocno Marion jest bezradna(bilans z Peer 2-7, z Agą 0-6). Dodatkowo jak już wspomniałem Izraelka w formie, odprawiła gładką Svetę. Polecam.
Sveta jak wiesz była po maratonie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ale fakt Sahar naprawdę fajnie zagrywa i jest w formie. Oglądałem BArtoli z Klebą i francuska zamiatała też że hej. Spotkanie 50/50:cool:, jak dla mnie. Powodzenia !

Dla wszystkich grających Flavie. W 1 secie odkryła swoją kontuzje, niby wszystko jest ok, biega jak zdrowa ale nie do końca. Lewa stopa jest cała obandarzowana i lekko usztywniona, blisko na pewno kontuzji, a jak ktoś ją złapie na bieganie, to różnie może to być.

Andre@
 
M 1

mieciuu

Użytkownik
Dla wszystkich grających Flavie. W 1 secie odkryła swoją kontuzje, niby wszystko jest ok, biega jak zdrowa ale nie do końca. Lewa stopa jest cała obandarzowana i lekko usztywniona, blisko na pewno kontuzji, a jak ktoś ją złapie na bieganie, to różnie może to być.
Andre@
Tutaj oczywiście masz rację, ale do końca nie wiadomo na ile poważna jest ta kontuzja, bo oglądając jej wczorajszy mecz w ogóle to nie było zauważalne w grze (może jedynie nie robiła gwałtownych zwrotów). Na pewno jest coś na rzeczy, ale myślę że Safarova nie sprosta Włoszce, gdyż w meczu z Radwańską nic szczególnego nie pokazała, a wręcz &quot;nasza rozkapryszona księżniczka&quot; mecz przegrała.
Także kontuzja kostki Pennetty jest, ale wg mnie tą rundę jeszcze przejdzie i sam na nią zagrałem.
Pzdr!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Pennetta gra od dawna z obandażowaną kostką, więc to raczej nie wskazuje na to, że podda mecz lub coś w tym stylu. Już na Australian Open miała ten opatrunek i nawet po meczu dostała o to pytanie i powiedziała, że wszystko jest ok (w jednej w akcji źle postawiła stopę i poczuła ból). W Dubaju też grała bardzo dobrze, dlatego to nic poważnego,
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Caroline Wozniacki - Nadia Petrova ⛔
Typ: Nadia Petrova +5 gemów (dwudrogowo); @1,926
PinnacleSports

Petrova to zawodniczka obdarzona dobrym serwisem oraz jedna z najlepiej grających przy siatce zawodniczek w Tourze. To wszystko powoduje, iż jeśli Rosjanka wejdzie dobrze w mecz, to jest potem na ogół trudna do złamania. I to może być kluczem do powodzenia tego typu. Wiadomo, że w tym sezonie jak na razie Nadia nie błyszczy. Tutaj jak na razie jeden mecz z Vinci, w którym to miała bardzo dobrą skuteczność pierwszego oraz drugiego serwisu, co cieszy. Jednym ze sposobów na wygranie z Rosjanką jest dobra gra kątowa, co akurat Wozniacki potrafi robić. Dunka pokazała w poprzednim tygodniu w Dubaju kawał niezłego tenisa. Powróciła, po króciutkim rozstaniu, na fotek liderki rankingu WTA. Ja za Wozniacki nie przepadam, ale doceniam ją bardzo. Zatem tak jak pisałem na początku, Petrova jeśli będzie dobrze serwowała i utrzymywała swoje podania (wiadomo, że to WTA, no ale czasami jeszcze zdarzają się mecze z małą ilością brejków ;-) i myślę, że tak będzie w tym spotkaniu - za dużo przełamań nie będziemy widzieć), może spróbuje niekiedy przejąć inicjatywę (ale bez głupich błędów), to powinna pokryć taki handicap. Liczę na przynajmniej przyzwoitą grę Rosjanki.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Pennetta - Safarova
1
1.45
bet at home

Flavia jest w dobrej dyspozycji i formie. Jest regularna i od dłuższego czasu ustabilizowała swój tenis na wysokim &quot;C&quot;. Czeszka oprócz swoich atomowych winersów jest na korcie nie do przewidzenia, robi mase niewymuszonych błędów. Włoszka po walce wygra i jest dla mnie cichą finalistką tego turnieju. Andre@


---

to są jakieś jaja, po 10 minutach od złożenia zakładu kurs na włoszke poszedł na 1.55 i w większości bujów od razu wszystko w góre, o co chodzi czy ktoś wie ???


---


✅Flavia I love youuuuuuuuuuuu, dzięki i masz duzego kisa ! Flavia zasłużyła sobie, jest teraz w realu ciut lepsza, bo na papierze to nieszczesne head to head było 3-0 dla czeszki, ostatnio dużo pada tych head to head, ale nic nie trwa wiecznie, liczy się tu i teraz. Jutro czeka Wozniacki i raczej dunka to wygra. Gra dobrze, pewnie, o jej zmęczeniu nie ma mowy, flavia jutro OUT.

@18 Février 2011 15:41
Les soeurs Radwanksa rejoignent Lagardère Unlimited

Lagardère Unlimited annonce aujourd’hui la signature des contrats de représentation des stars polonaises du tennis, Agnieszka et Urszula Radwanksa

Lagardere Unlimited zawiadamia że dzisiaj podpisała kontrakty reprezentujące polskie gwiazdy, Agnieszke i Urszule.

Zobaczymy co dalej, jeszcze niech zatrudnią profesjonaliste od przygotowania fizycznego ( poprawa siły), psychologa !!! i mądrego propagandziste, bo pijar Radwańskich jest tragiczny.
I moze coś ruszy, ale wątpie, pozyjemy - zobaczymy ! Ciekawe co zobaczymy na koszulce : adidasa, nike, reeboka ? Skąd ta zmiana u papy, najpierw był na nie a teraz zmienił zdanie - aga za mało zarabia ? he he

@ a co do Radwańskiej, to podobało mi się że walczy o swoje i nie da sobie w kasze nadmuchać, ale lekko przegieła z obrazaniem tego sympatycznego francuza nazywając go matołem, kim ona jest w WTA że przekracza takie granice, jak dla mnie tylko przecietną sredniarą a jej słowa tylko swiadczą o tym że jest nadąsanym szczeniakiem i arogantem . Przysporzyła sobie tylko dodatkowych wrogów, jest coraz bardziej antypatyczna ! NIech idzie zjesc pare steków, wzmocni uderzenia, bo takim statycznym i pasywnym tenisem nikt niczego w WTA nie wygrał. Safarova pokazała jej jak się walczy i gra kończące winersy.


---
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Pauline Parmentier v Lourdes Dominguez Lino
Hiszpanka zaliczyła świetny występ w ubiegłym tygodniu w turnieju w kolumbijskiej Bogocie gdzie wygrała zacięty finał z inną Francuzką Johansson po 3 setowym boju. I po cichu liczę u Dominguez Lino na tzw. &#39;syndrom dobrego poprzedniego turnieju&#39;. Poza tym jest to jej 8 mecz jeśli liczyć pojedynki deblowe w ciągu ostatnich 8-9 dni, a więc na pewno zmęczenie będzie się nasilać z meczu na meczu, tym bardziej, że dwa poprzednie spotkania miała bardzo długi ponad dwu i pół godzinne co bez wątpienia kosztowało ją sporo sił. Co do Francuski jest to solidna zawodniczka preferująca nawierzchnię ceglaną jako swoją ulubioną. W poprzednim sezonie zaliczyła kilka niezłych występów, głównie na szczeblu ITF. W tym sezonie na razie bez rewelacji, ale przeciwniczki też miała całkiem niezłe. Tydzień temu stoczyła zacięty 3 setowy pojedynek ze Słowenką Hercog, a o zaciętości tego meczu niech świadczą dwa TB. Ta sama Słowenka zagrała wczoraj również bardzo zacięty pojedynek z Hiszpanką ostatecznie wygrany przez Dominguez w 3 setach. A więc wypoczęta i głodna gry Parmentier na pewno jest w stanie powalczyć na równi z Hiszpanką, a przy zmęczeniu Dominguez Lino liczę na zwycięstwo Pauline, która w tym turnieju już miała przetarcie w 1 rundzie, bez problemów w dwóch setach pokonując Czeszkę Ondraskovą.
Pauline Parmentier @2.90 7/10 ⛔
Gisela Dulko v Silvia Soler-Espinosa

Krótko bo mecz za parę minut. Gisela jest o klasę lepsza zawodniczką chociaż ostatnio trochę jej się spadło w rankingu, ale w takich właśnie słabo obsadzonych turniejach jak w Acapulco ma szansę na odrabianie pkt w ranking. Za przeciwniczkę ma mało znaną Hiszpankę, która przeszła tutaj kwale jak burza nie tracąc nawet seta, ale kogo miała za przeciwniczki ? Głównie były to zawodniczki nie potrafiące grać na cegle jak chociażby Peers czy też Craybas w 1 rundzie.. Gisela miała już małe przetarcie w tym turnieju pokonując również kwalifikantkę Tatishvili, po małych problemach w 1 secie kiedy to dziewczyny łamały się co chwilę, to w drugim secie Dulko nie dała już szans rywalce oddając jej jednego gema.
Gisela Dulko @1.33 10/10 ✅
Gisela Dulko -4.5 @1.80 6/10 ✅
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Jelena Jankovic - Klara Zakopalova 1,35 Tobet ✅
Jankovic ma za sobą 2 rekreacyjne mecze: z Al Nabhani i Mirza w których łącznie straciła 5 gemów. Zakopalova wczoraj łatwo pokonała Li, ale Chinka zgubiła formę z Australii.
H2H 2-1 dla Czeszki, ale ich jedyny mecz na hardzie w ub. roku w Pekinie wygrała Serbka. Jelena jest zdecydowanie lepszą tenisistką, wraca do swojego normalnego poziomu po katastrofalnym początku sezonu i nie wyobrażam sobie, by tego meczu nie wygrała.
Shuai Peng - Marion Bartoli 1,65 Tobet ✅
Bartoli świetnie prezentuję się w Doha. Wygrała z Kleybanovą i wczoraj z Peer tracąc zaledwie jednego gema. Peng wczoraj wygrała ze Schiavone, ale to właściwie Włoszka przegrała sama ze sobą, popełniając ponad 30 UE w 75 min. pojedynku.
H2H 3-3, ale właściwie 3-1 dla Bartoli, bo 2 mecze Chinka wygrała przez krecz rywalki. Uważam, że po takim kursie warto stawiać na dobrze grającą w tym turnieju Francuzkę.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Co myślicie o Jankovic na dziś? Wygrala dwa mecze bardzo gladko, w ubieglym tygodniu zagrala niezly turniej w Dubaju. Natomiast Zakopalova poza spotkaniem z na li (choc niewiem jak przebiegal mecz) nie odniosla w ostatnich tygodniach jakis spektakularnych zwyciestw. Jelena chyba powraca do formy i czolowych miejsc w rankingu..
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Bartoli M. - Peng S.
24-02-11
13:30
1,55 2,20

Wozniacki C. - Pennetta F.
24-02-11
15:30
1,20 4,20

Zvonareva V. - Hantuchova D.
24-02-11
16:45
1,35 2,90

Jankovic J. - Zakopalova K.
24-02-11
18:30
1,35 2,90


-------------------------------------------------------

Króciótko po jednym zdaniu. Dla mnie kazdy z meczów jest 50/50, mianowicie :


1.Bartoli i Peng są w doskonałej dyspozycji, mecz na trzy sety albo na dwa bardzo wyrównane, wskazanie faworyta tutaj jest jak dla mnie bardzo trudne ! Bartoli gładziutko:-|

2. Karolina gra konsekwentnie, jest zadziorna i bojowo nastawiona, to samo mozna powiedzieć o Flavii, jak dla mnie gra teraz najlepszy tenis w jej karierze, kto postawi na Wozniacki będzie miał nieraz &quot;ciepło&quot;, a jak przyjdzie słąbsza dyspozycja dunki, coś w stylu meczu z Czakwetadze, Flavia uwierzy w zwycięstwo i po kasie.

Gdyby Flavia w 1 secie zrobiła na 3-1 to mecz pewnie był ciężki, jednak potem totalna dominacja Dunki i ten Gerrarg na rozgrzewce, fajnie że KArolina czuje takie klimaty, tez trzymam za Liverpool - niech pojadą pepików ????

3. Rewanz za ostatnią porazke Very z Danielą, oglądałem ten mecz i gdyby rosjanka nie pozarła się z sędzią to myslę że by wygrała z Danielą, zagrzała się i potem juz jej nie zależało. Daniela się tylko usmiechała co dobiło &quot;rozwscieczoną&quot; Verą. Po spotkaniu z Cebulą jest lekką faworytką meczu , ale czy do końca - Hantuhova aktualnie tez jest w formie, bardzo się zmieniła na korcie jezeli chodzi o mentalność i wytrzymuje wazne momenty w meczu, mecz na pewno bedzie zazarty i wyrównany.
Rewanz udany
4. Jankovic i Klara to spotkanie 50/50 na maxa !!! Klara po wygranej z Li pewnie jest uniesiona sukcesem. Czeszka to sciana i z kazdym moze wygrać z top20. Serbka tez stabilizuje formę, ale czesto &quot;konik&quot; wpada w emocjonalne zawirowania i róznie to moze z nią być. Serbka na fali !

Znając zycie na 4 spotkania pewnie bedzie jakaś niespodzianka, dla mnie te 4 spotkania to tykające miny! albo po ciężkim meczu wygra &quot;kursowa&quot; faworytka albo mozna sie bedzie spodziewać wspomnianej
MINY i niespodzianki ! W miarę czasu ja się przyłącze na gre live, Andre@



---

@ na zakonczenie kursy wystawione na niby faworytki po chamsku zanizone, to jest naprawdę robienie z ludzi głupków - kazdy mecz 50/50 , a oni robią psychologiczne bariery, powodzenia dla odwaznych, znając zycie i kobiecy tenis sypnie niespodziankami !


Jednak z duzej chmury mały deszcz;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
4. Jankovic i Klara to spotkanie 50/50 na maxa !!! Klara po wygranej z Li pewnie jest uniesiona sukcesem. Czeszka to sciana i z kazdym moze wygrać z top20. Serbka tez stabilizuje formę, ale czesto &quot;konik&quot; wpada w emocjonalne zawirowania i róznie to moze z nią być.

Znając zycie na 4 spotkania pewnie bedzie jakaś niespodzianka, dla mnie te 4 spotkania to tykające miny! albo po ciężkim meczu wygra &quot;kursowa&quot; faworytka albo mozna sie bedzie spodziewać wspomnianej
MINY i niespodzianki ! W miarę czasu ja się przyłącze na gre live, Andre@



---
Teraz to pojechałeś. Klara to ściana, która potrafi ograć każdą zawodniczkę z TOP20? Zakopalova w rankingu najwyżej była na 27 miejscu, a to było 5 lat temu. Na koncie ma tylko 2 tytuły w WTA i to było w 2005 r.! Jeśli chodzi o Wielkiego Szlema to jej największym sukcesem jest 4 runda Wimbledonu w zeszłym roku, zatem widocznie nie potrafi grać z najlepszymi zawodniczkami. Gdyby tak było to miałaby więcej sukcesów na koncie. Jelena Jankovic - wydawało się, że już jest skończona, grała żałośnie, nic jej nie wychodziło. Jednak od turnieju w Dubaju coś drgnęło. Może dlatego, że grała u siebie... Lecz faktem jest, że znacznie poprawiła swoją grę, gra fenomenalnie w defensywie, dość mądrze. Niezły serwis, wysoki procent trafionego pierwszego podania. Dalej zdarza się jej popełniać sporo double faults i niewymuszonych błędów, ale generalnie gra na wysokim poziomie, co potwierdził mecz w finale z Karoliną Woźniacką, gdzie prowadziła wysoko - jednak nie potrafiła wykorzystać przewagi.
Wiem, że kurs jest niski, ale typ dla mnie pewny to Jelena Jankovic @ 1,43 pinnacle sports
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom