>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati (15.08.2022 - 21.08.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
unnamed.png

Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 15.08.2022 - 21.08.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $2,527,250
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/cincinnati
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/cincinnati/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1017/cincinnati/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
A. Barty
Zwycięzcy debla 2021:
S. Stosur / S. Zhang


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Tomjlanovic-Parrizas Diaz 2 3,00 ➖

Kurs, wg mnie przesadzony.Tomljanovic potrafi zagrac rewelacyjnie, ale i bardzo slabo.Straszmie chwiejna jest Alja.Hiszpanka wygladala z Serena fatalnie, tutaj jednak niezle zagrala z Kovinic, i uwqzam, ze to poczatek dobrej gry Hiszpanki.Kurs przesadzony i warto wg mnie sprobowac.Tydzien temu taki byl kurs na Dart, z Alja, i zeby nie uraz Brytyjki, to by wygrala.

Kalinina-Martic 1 2,45 ➕

Martic jakos mnie nie przekonuje.Pokonala gladko Yastremska, ale Ukrainka bez formy.
Kalinina gladko ograla Davis i uwazam, ze narobi problemow Chorwatce.Ostatnie tygodnie slabe Ukrainki, ale uwazam, ze odpali w koncu.Martic obronila wczoraj 8 z 8 bp, ale dzisiaj wg mnie juz tak kolorowo nie bedzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Propozycje dzisiejsze:

Kanepi-Azarenka 2 @1.57

Mysle, ze nastapi tu Azarenka tryb reaktywacja. Viktoria slabo w tym roku na szlemach, ale wiadomo ktory szlem wiedzie priorytet u niej. Dwa lata temu jak zaszokowala to znaalzla sie we swietnym finale USO z Osaka, w tamtym roku troche sie z forma spoznila podczas USO, ale byla pozniej w przelozonym a jesien finale Indian Wells z Badosa.
W ubiegym tygodniu Azarenka wycofala sie z Toronto, gdzie wylosowala Bencic, jak tu sie ma cos dobrego wydarzyc to juz czas. Kanepi dobrze ostatnio gra, ale mozliwosci Azarenki sa duzo wieksze i wydaje mi sie, ze ujrzymy ta dobra wersje bylej liderki rankingu.

C.Garcia-Martic 1 @1.8

Caroline Garcia wrocila do bardzo dobrego grania w tym sezonie. W Toronto przegrala z Cornet, ale to tez chyab poklosie tego, ze gdy zawodniczki trenowaly juz w Stanach to Garcia jeszcze dopinala wojaze na kortach ceglanych, m.in w zwycieskim turnieju w Warszawie. Uwazam, ze jednak francuska zawodniczka jest w na tyle dobrej dyspozycji, ze tym razem nie przepadnie w meczu otwarcia w drabince glownej.
Martic w tym roku znow ucos pokazala, nawet tez turniej wygrala niedawno, ale Chorwatka mlodsza juz nie bedzie i wierze tu bardziej w Garcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +802
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
T.Townsend - A.Tomljanovic

Towsend i over 19,5 gema kurs 3.7

Alja Tomljanovic świetny występ na Wimbledonie , po na hardzie tez niezle kilka cennych wygranych jedna porazka .
Towsend troche pozniej wrociła po covidzie do grania , ale ostatnio gra nieżle , dobry bilans , jakis czas temu widziałem ja w meczu z Tauson wygladała nieźle .
W h2h jeden mecz finał ITF 2017 w Amerykańskim WACO wygrała Taylor 2:1 , pamietam go cos tam utrafiłem .Obie od tattego czasu grają tak samo tyle ze lepiej , zwlaszcza Tomljanowic jest dojżalsza sprytna potrafi nadrabiać inteligencją na korcie , za to Townsend may chyba nieco mniejszą nadwagę niz 5 lat temu ale jak ma dobry dzień to na hardzie potrafi byc upierdliwa .
Faworytką oczywiscie Alia ale historie czasem lubią sie powtarzac .To nie bedzie ładny mecz wiec go nawet nie bede ogladał ale sprubuje tu niespodzianki.
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Więc to czego dzisiaj dokonała Leylah Fernandez w meczu z Aleksandrową to się w głowie nie mieści typowy FIX i trzeba sobie o tym otwarcie powiedzieć. Już różne rzeczy widziałem w tenisie tym bardziej w WTA ale czegoś takiego to już dawno nie widziałem na takim poziomie i mówimy tutaj o zawodniczce z pierwszej 15 rankingu na świecie. I to mówimy tutaj o dziewczynie która nie ma nawet jeszcze 20 lat a już takie rzeczy odstawia aż strach pomyśleć co będzie dalej... W 1 secie Fernandez rozpoczyna mecz od szybkiego prowadzenia 3:0 i nagle przestaje grać, psuje wszystko co tylko możliwe i przegrywa seta 4:6 przypadek? Nie sądzę po tym co zrobiła w secie drugim...Na początku swój serwis przegrywa do 0 bez żadnej walki po czym przy serwisie Rosjanki odłamuje ją do 0 ale to jeszcze nie koniec emocji w tym spotkaniu. Nagle Leylah zaczyna grać i wychodzi na prowadzenie 5:1 przy stanie 5:2 ma dwie piłki setowe oczywiście przy swoim serwisie nie wykorzystuje żadnej i w ciągu kilku minut robi się 5:5 i za chwilę ostatecznie młoda Kanadyjka przegrywa drugiego 5:7 !!! Oglądając mecz ani przez chwilę po Kanadyjce nie dało się poznać, że może jest kontuzjowana lub coś zaczęło jej dolegać na korcie, nie brała ani razu medicala...także na to co zrobiła w tym meczu nie ma dla niej żadnego wytłumaczenia. Ja to wszystko rozumiem,że to jest jeszcze młoda niespełna 20 letnia dziewczyna ale no bez przesady ona nie tak dawno grała w finale US Open. Dla mnie osobiście nie ma żadnego tutaj wytłumaczenia jak tylko to, że mecz sprzedała i tyle. Fajnie by było jakby WTA przyjrzało się bliżej temu spotkaniu bo jestem tego pewien, że czysty on nie był. Kolejna zawodniczka który po dzisiejszym swoim epickim występie ląduje u mnie na czarną listę !
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Hahahaha, jak Ty takie spotkania fixem nazywasz, to codziennie znalazlo by sie, po kilkadziesiat spotkan czy to wiekszych imprez, challengerow czy tez ITF
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Takie tylko mała spostrzeżenie, mój punkt widzenia, oraz lata mojej największej aktywności przez pryzmat obstawiania tenisa to czasy takich uczciwych postaci jak Dawydienko czy Ramirez Hidalgo.

Przede wszystkim przypadek który przytoczyłeś tyczy się WTA, tutaj, nie chciałbym powiedzieć, że takie rzeczy są na porządku dziennym, ale jesteśmy w stanie, że tak powiem "dziwnych" tzw. łamaków dziennie (!) obserwować sporo.

Tyle, że to co z pozoru wydaje nam się niemożliwe, nie zawsze jest nieuczciwe, zwłaszcza w damskim tourze. Pierwszy set - 3:0.. 4:6? Było to 3:0 z jednym przełamaniem, żadna przewaga i nic nazdwyczajnego, że Aleksandrowo potrafiła jeszcze tego seta odwrócić (tym bardziej, że mówimy o Aleksandrowej, nie o No-Name'ie).

Drugi set, wiadomo, można się zagotować, jak masz na Fernandez a ona przegrywa z 5:1. Można rzec - patologia, ale cały czas to jest WTA.

Nie chce tutaj bronić Lejlah, ale uwierz mi (bądź nie) ale jak dochodzi do FIXu, to nawet nikt się nie zająknie, że akurat były tam maczane palce. Na prawdę wierzysz, że odbywa się to w taki sposób, że ktoś prowadzi 5:1 i przegrywa? Mając przy tym DWIE PIŁKI SETOWE?

Wałki zawsze były i będą, szczególnie w takim sporcie, ale w meczach w których nikomu nawet to nie przejdzie przez myśl.

To tylko moje luźne spostrzeżenie. Oczywiście współczuję mieć na kuponie Fernandez, można się zagotować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rzucam przykład "cudu" tenisowego z ubiegłego tygodnia: Cecchinato prowadził 6-3 *5-2 z podwójnym przełamaniem, serwował na mecz i... nagle zrobiło się 6-3 5-7 0-5 dla Kotova. 10 gemów z rzędu. To był fix, a nie mecz Leylah, której agresywny i płaski tenis w każdej chwili może się zaciąć.
 
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
To wszystko się zgadza Panowie. Niestety to my grający jesteśmy potem najbardziej poszkodowani stawiając swoje pieniądze na zawodnika lub zawodniczkę który lub którą mogą sobie w danym dniu kompletnie przejść obok meczu. Mam czarną listę takich zawodników i zawodniczek których już NIGDY nie zagram bo już wielokrotnie mnie przysłowiowo "wyj...." Po wczorajszym meczu Fernandez o tyle człowiek jest wkurzony, że ja w tym spotkaniu miałem tylko na to, że Leylah wygra min jednego seta a nie zwycięstwo w całym meczu. Widać, że ta dziewczyna ma coś z głową nie tak tym bardziej,że jednak jakieś tam umiejętności posiada skoro nie tak dawno prawie zdobyła tytuł na US Open.

Śledziłem ten mecz Cecchinato z Kotovem na live, to też było nie do wiary co Włoch zrobił mając praktycznie mecz wygrany...tylko to jednak był tylko Cecchinato czyli jak dla mnie jeden z większych fixerów obecnie w tourze. On akurat już wiele razy mi kupony popsuł mając już teoretycznie mecz wygrany...Nie zwróciłem tylko uwagi jaki był kurs na Kotova gdy wynik był 6:3 i 5:2 dla Włocha...Nikt chyba nie powie, że to był czysto sportowy mecz :LOL:

Wałki były w tennisie od kiedy pamiętam, są i nadal będą niestety...
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Cincinatti
Godzina 22.45 może ulec
J.Ostapienko - B.Haddad Maia
Typ Haddad Maia i poniżej 21.5 gema
3.85
Forbet
Analiza ;
Jelena Ostapenko tutaj lekką faworytką i chyba słusznie zwłaszcza jeśli zajrzymy w H2H gdzie prowadzi 2:0.
SEUL 2017 2:1 i Miami 2018 2:0 i w obu meczach tiebreac więc można by rzec że oba mecze na styku.Ostapenko świetny występ na Wimbledonie i kilka niezłych przed ale potem na razie tylko jeden mecz w Toronto przegrany 2;1 z Riske.Do tego bilans ostatnich pięciu meczy na harddzie 4 porażki 1 wygrana.
Haddad w Toronto grała w finale i ta porażka po bardzo zaciętym finale z Simona ujmy nie przynosi.
Dziś dla Beatriz świetna okazja by zrewanżować się Łotyszce i poprawić bilans a formą do tego jak najbardziej jest a Jelena chyba dopiero szuka optymalnej formy i pewnie ja szykuje na szlema.Najbardziej udany rewanż byłby w dwóch krótkich setach , jeśli zagra to co ostatnio może się udać.Powinno być znowu sporo diaspory Canarinios na trybunach.



A CO DO MECZU Alexandrowej zgadzam się w zupełności odwracanie losów meczu czy seta są solą tego sportu !!! Nic nadzwyczajnego odwrócić jedno przełamanie , przed momentem wróciła Giorgi do meczu!To samo dzisiaj Coric. Screenshot_20220816-202927_William Hill.jpg
Ba trzeba nawet szukać tych powrotów bo to najatrakcyjniejsze kursy ! I można angażować leciutkie stawki!
 
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Beatriz Haddad Maia - Jelena Ostapenko
Wygra Beatriz Haddad Maia i liczba gemów powyżej 19.5: Tak @ 2.71 4-6 4-6
Betcris

Parę dni temu Brazylijka byłaby oczywistym wyborem i dużym value. Ale teraz po maratonie gry w Toronto jaki ma w nogach zmęczenie może się odezwać i mecz może być dla niej trudniejszy niż powinien. Bo że formę Haddad Maia ma wyższą od Ostapenko to widać gołym okiem. Przede wszystkim siedzi jej serwis, niewiele daje łatwych szans na przełamanie a w kobiecym tenisie to wartość. Pokazała to w ubiegłym tygodni gdzie prawie wygrała cały turniej w Toronto, zatrzymała ją dopiero Halep w decydującym secie finału (3-6 6-2 3-6). Ale po drodze solidny zestaw cennych skalpów z naszą Świątek (6-4 6-3 5-7) na czele, do tego Bencic (2-6 6-3 6-3), Pliskova (6-4 7-6), a wcześniej jeszcze Fernandez (7-6 6-1). Wszystko mecze niełatwe, z trudnymi momentami, które Brazylijka przetrzymała. Ostapenko jak gra każdy wie, jak coś kliknie to gra parę gemów tak jak grała kiedy wygrywała Szlema, a za chwilę coś się przełączy i odbija na poziomie ITF. Ten typ tak ma i to się już chyba nie zmieni, plus oczywiście wieczne fochy na cały świat, które kiedyś jej pomagały się zmobilizować, a teraz tylko irytują. Myślę, że Ostapenko teraz nie ma takiej formy żeby wykorzystać zmęczenie Haddad Maia i jeśli coś tam zostało jeszcze w baku to Brazylijka to weźmie, ale raczej nie w dwóch krótkich setach.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Bouzkova (-2,5 gema)-Riske 1 @1.55

Spodziewalem sie troche wyzszego kursu na Bouzkova, wiec typ modyfkowany. Czeszka mieszkajaca na Florydzie gra w tej czesci sezonu lepiej. Ona probowal juz ugrac w Toronto, gdzie przeszla kwalifikacje i nota bene byla w przeszlosci zaskakujaca polfinalistka, ale tma przegrala bardzo wyrownany mecz z Rybakina. W Cincinatti znowu udane kwalfikacje i pokonana w 1 rundzie Gauff. Dyspozycja jest, mysle ze los odda jej to co nie udalo sie w Toronto i przelozy sie to bardziej na wynik.

To jest mecz takich zawodniczek, ktore nie uderzaja zbyt mocno. Riske gra bardziej urozmaicony tenis, ale wydaje mi sie ze mlodsza Bouzkova, ktora rozwija coraz bardziej skrzydla, swoja regularnoscia lepiej sobie poradzi w upalnej pogodzie i bedzie tu gora w takich warunkach nad starsza rywalka.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Bouzkova (-2,5 gema)-Riske 1 @1.55

Spodziewalem sie troche wyzszego kursu na Bouzkova, wiec typ modyfkowany. Czeszka mieszkajaca na Florydzie gra w tej czesci sezonu lepiej. Ona probowal juz ugrac w Toronto, gdzie przeszla kwalifikacje i nota bene byla w przeszlosci zaskakujaca polfinalistka, ale tma przegrala bardzo wyrownany mecz z Rybakina. W Cincinatti znowu udane kwalfikacje i pokonana w 1 rundzie Gauff. Dyspozycja jest, mysle ze los odda jej to co nie udalo sie w Toronto i przelozy sie to bardziej na wynik.

To jest mecz takich zawodniczek, ktore nie uderzaja zbyt mocno. Riske gra bardziej urozmaicony tenis, ale wydaje mi sie ze mlodsza Bouzkova, ktora rozwija coraz bardziej skrzydla, swoja regularnoscia lepiej sobie poradzi w upalnej pogodzie i bedzie tu gora w takich warunkach nad starsza rywalka.
Gauff skreczowala bo gra nie szła czy był rzeczywiście uraz?
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Aleksandrova vs Zhang @ Zhang wygra przynajmniej jeden set edit: Zhang 2-0

Aleksandrova wraca do gry po małych wakacjach gdzie w ostatnim czasie odpoczywała od gry o stawkę. Liczę na to, że jeszcze nie jest w optymalnej dyspozycji i będzie trochę "rdzy" a ta jej moc którą dysponuje nie będzie tak regularna by kończyć większość swoich akcji czy wymian. Upatruję tutaj szansę dla Chinki, która zagrała fajny mecz z Osaką, co prawda obejrzałem urywki ale naprawdę były tam fajne momenty w których było sporo jakości i mam nadzieję, że dziś to powtórzy a nawet jeszcze poprawi. Fizycznie bedzie odstawać, ale mam nadzieję, że znajdzie sposób na tę moc Aleksandrovej, która bedzie sie rozkręcać aczkolwiek liczę rownież na sporą ilość błędów z jej strony. Po ciuchu liczę nawet na zwyciestwo Zhang ale przynajmniej set przy tych kursach wydaje sie spoko opcją. Z fartem...
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Cincinnati WTA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bouzkova - Riske
Typ: Riske wygra pierwszego seta
Kurs: 2.70
Bukmacher: Etoto
Analiza: Mimo mocnego faworyzowania zawodniczki z Czech to nie uważam że będzie to dla niej łatwe spotkanie. Grająca u siebie Riske mimo 32 lat na karku, potrafi być groźna i zagrać dobre spotkanie. Turnieje takie jak ten czyli poprzedzające szlemy, rządzą się swoimi prawami i jest na nich sporo niespodzianek. Bouzkova mimo bardzo dobrej ostatnio dyspozycji nie musi grać na 100% a Riske która przegrała mecz bezpośredni na początku lipca, będzie chciała udowodnić że stać ja na dobre spotkanie. Nie wiem czy amerykanka jest w stanie wygrać mecz ale urwanie seta, przynajmniej na papierze wydaje się być do zrobienia, dlatego idę w tym kierunku. Na potrzeby konkursu trochę bardziej zaryzykuję i wytypuje że stanie się to w pierwszym secie.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Melichar-Martinez/Perez - Krejcikova/Siniakova [1] @3.13 totalbet
Melichar-Martinez/Perez - Krejcikova/Siniakova [Melichar-Martinez/Perez +1.5 seta] @1.82 totalbet

gładko i łatwo, tym razem dowiozły do końca 6-3 6-2

Nie mogę przejść obok tego kursu, po prostu się nie da. W Toronto panie MM/P szły jak burza i ogrywały tam uznane deble bez większych problemów, uległy dopiero w finale dwóm Amerykankom, ale im mało kto jest w stanie się przeciwstawić. Generalnie Czeszki w dosyć słabej formie, w deblu wygrały Wimbledon, ale w tym roku grały ze sobą raptem w 3 turniejach i daleko są od optymalnej formy, co było widać w Londynie, gdzie dzisiejsze rywalki grały jak z nut i miały je na widelcu, ale nie potrafiły dowieźć przewagi przełamania w drugim secie do końca. Zaryzykuje stwierdzenie, że wygrało wtedy doświadczenie czeskiego debla. Forma jest po ich stronie, dodatkowo w deblu na Szlemach jest inne skupienie niż w pozostałych turniejach. W tym upatruje szansy na ich wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1358
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
A.Tomljanovic - P.Kvitova
Godzina 19.30
Typ Tomljanovic 2:1
Kurs 6.0
Forbet
ANALIZA:
Trochę trudno tu typować bo nie ma żadnego h2h , nigdy że sobą nie grały .
Obie ostatnio w dobrej formie I na trawiastej części sezonu i na hardzie ostatnie wyniki mowią wszystko.Myśle że spora szansa że zobaczymy wyrównany zacięty mecz i trzysetowkę.
Kvitowa tutaj faworytką i trudno się z tym nie zgodzić ale Petra mimo że gra dobrze chyba nie gra teraz swojego najlepszego tenisa , a Alia ? Ćwierćfinał Wimbledonu przegrany z Rybą 2:1 , ostatnio Badossa 2:1 , Kudermetova , Towsend , ParisDiaz wszystko wygrane w deciderach , jest formą jest kondycja gra Prime.
Petra też w poprzedniej rundzie Yabour w deciderze do 0 ale i przegrany trzeci set z Riske.
Dzisiaj przed Chorwatką z Australijskim paszportem trudne zadanie , ale odnoszę wrażenie że najcięższe działa z tenisa Kvitovej ciągle są u rusznikarza.
A i do kondycji można by się czepiać.
Gdyby doszło do decidera to moim zdaniem Tomljanovic nie bez szans.
Po kursie 6.0 do spróbowania.
W kolejnej rundzie będzie jeszcze trudniej czeka już Madison Keys.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Keys-Kvitova 1 @1.85

Ok, postawmy na Madison. Wczoraj sie zastanawialem czy nie dac na Amerykanke, ale grala mi rownolegle mecz z Medvedevem i teraz zaluje niepodjetej proby. Keys troche jak Tsitsipas ewidentnie postawila na jeden turniej z tego duetu Kanada-Cincinatti i wygalada dobrze. Ogolnie to Swiatek ma troche pecha, bo niewiele ugrala w tym dublecie, ale trzeba przyznac, ze trafila dwukrotnie na zawodniczki, ktore sa bliskie topowej formy i ktore zrobily wynik (Haddad Maaia w Toronto i Keys tutaj).

Kvitova idzie w gora, mega serwuje w ostatnich dwoch meczach, ale to w suie bardzo podobny styl. Dla Kvitovej to kluczem byl mecz 1 rundy z ubiegoroczna finalistke Jill Teichmann, w ktorym byla o krok od porazki, ale ostatecznie wygrala i poszlo.

Niemniej jednak, daje wieksze szanse Keys, triumfatorce stad z 2019 roku i co to tedy byl za turiej w jej wykonaniu, gdzie po trdoze pokonywala w 3 setowyhc horrorach Muguruze i Halep w weczesniejszych rundach turnieju, by na koncu sieganc po triumf. Sadze, ze Keys zaklada, ze jest w stanie to powtorzyc z coraz lepsza gra.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
WTA Cincinnati połfinał
Godzona 17.00 może ulec
M.Keys - P.Kvitova
Typ Kvitova 2;1
Kurs 4.7
Forbet
ANALIZA:
Kursy dość zbliżone choć lekkim faworytem Keys , pokonanie Świątek i Rybakiny w dwóch krótkich setach pokazują moc Madison.
W H2H bardzo wyrównane rezultaty 4:4 ,
4 mecze dwu setowe i 4 trzysetowki.
Wczoraj szukałem niespodzianki w meczu Kvitova Tomljanovic i Petra bardzo pozytywnie zaskoczyła 12 asów, 6 /8 obronionych breyck pointow , natychmiastowe przełamanie powrotne w drugim secie i pełna kontrola meczu do końca.
Najcięższe muszkiety Kvitowej wróciły od rusznikarza , wyczyszczone naoliwione wczoraj je przestrzeliwała i kalibrowała celownik.Powinno być tylko lepiej.
Co ciekawe ostatni mecz między Madison I Petra był równo niemal rok temu tu w Cincinatti i wygrała 2:0 Czeszka.
Aktualna formą Madison I chęć rewanżu może wskazywać na dużo bardziej zacięty i wyrównany mecz.Mnie tu pachnie 3 setami a skoro tak to próbuję typować dokładny wynik 2;1.
To półfinał I obie powinny być zmotywowane , w drugim Sabalenka i Cornet więc obie z szansami na Triumf tutaj.Powinien być dobry mecz mam nadzieję że padną sety z obu stron
+++++++
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom