>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Cincinnati 11-17.08.2014

Status
Zamknięty.
D 95

davidde

Użytkownik
Williams S.- Ivanovic A.
Typ: powyzej 2.5s 2.75 bet365
Ten typ bardzo mnie intryguje i zacheca do grania zwazywszy na to jak gra Ana, ktora pokonuje Sharapova z ktora malo kto wygrywa. Williams jak to ona z biegiem meczu sie rozkreca, ale mysle ze skoro Wozniacki urwala jej seta to czemu nie ma tego zrobic swietnie grajaca Ana? Mysle ze warto pograc w kierunku Ivanovic.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik

Typ. Ivanovic +1.5 sets 2.10 Pinnacle Sports⛔

3:1 i 3 szanse na breaka w kolejnym gemie niewykorzystane zadecydowały​

Bardzo ryzykowny typ na dzisiejszy półfinał z kilku względów, ale zaryzykuje po raz kolejny. Zupełnym nieporozumieniem moim zdaniem było ustawienie grafiku spotkań przez organizatorów na wczorajsze półfinały i różnica 6 godzin między rozpoczęciem pierwszego meczu, a rozegraniem drugiego, co jest totalną pomyłką i niesprawiedliwe dla zawodniczki wygrywającej drugie spotkania, a chodzi tutaj o Ivanovic. Nie sądzę, że Ana podejdzie do tego pojedynku w pełni wypoczęta, zwłaszcza, że zagrała z Sharapovą mordercze, blisko 3 godzinne spotkanie, gdzie nawet w trakcie 3 seta musiała brać medicala, prawdopodobnie z powodu przemęczenia, tudzież odwodnienia organizmu, bo nie posądzałbym ją w tym momencie zupełnie o symulowanie kontuzji. Serba mogła zakończyć to spotkanie głado w 2 setach, jednak w pewnym momencie poczuła presje i trochę się w głowie zagotowało, prowadziła 4:0 i 5:2 w drugim secie, po czym Sharapova, która przyzwyczaiła Nas do takich sytuacji, nagle się odrodziła i uwierzyła w sukces i wygrała 7:5. W tym momencie zobaczyłem Ane podłamaną, a Sharapovą na fali wznoszącej i nie spodziewałem się tego, że Ana będzie potrafiłą powalczyć w 3 secie, a zwłaszcza obronić 2 piłek meczowych i wygrać całe spotkanie, pełen szacunek jej się należy, a pierwsza akcja przy stanie 6:5 w decydującym secie, majstersztyk. Powiedzmy sobie również szczerze, Maria mogła wygrać, zadecydowały błędy serwisowe, które często potrafią zawalić jej spotkanie, tak było właśnie wczoraj przy stanie 5:4 dla Rosjanki. Amerykanka zagrała swoje z Wozniacką, czyli zupełnie zawalony i odpuszczony pierwszy set i koncert gry w jej wykonaniu w kolejnych. Serena miewa przestoje w grze, jakoś Mnie nie przekonuje, jak jej się chce to potrafi szybko walnąć 4 asy pod rząd i wygrać gema, a drugim razem zupełnie jej nei wychodzi i popełnia proste błędy. Typ bardzo ryzykowny na ugranie seta przez Ane, zwłaszcza, że Amerykanka miała ponad 6 godzin więcej czasu na regenerację sił przed decydującym spotkaniem. Widać, że Ana była wczoraj wykończona, ale wierze w Nią, nie miała tutaj, oprócz wczorajszego pojedyku, jakiś trudnych przepraw, zwłaszcza w ćwierćfinale z Ukrainką Svitoliną gładka przeprawa. Wierzę, że dojdzie do pełni sił i dzisiaj postawi się Amerykance. Pierwszy set moze być decydujący, bo w nim zwykle Serena gra lekko rozluźniona i Ana musi szukać swoich szans, jeśli zagra tak dobrze pierwszy set jak z Rosjanką, to ma spore szanse. Nie wiadomo, jak to będzie wyglądało kondycyjnie, po raz kolejny napisze, zupełne nieporozumienie z ustawianiem grafików na spotkania półfinałowe, mecze powinny być rozgrywane jeden po drugim, a nie w odstępie ponad 6 godzin. Ja mimo wszystko wierzę w Ane, potrafiła wygrac w Melbourne, W Rzymie urwała seta, nei tak dawno w Stanford też sie postawiła, liczę, że podobnie będzie również teraz, kurs bardzo przyzwoity, więc Ana do boju, daj z siebie wszystko i po tym wszystkim należy Ci się ten tydzień przerwy przed Wielkim Szlemem.
 
type-man 458

type-man

Użytkownik
Serena Williams vs Ana Ivanovic Typ: Serena Williams DW 2:0 @1,80 bet365
✅✅✅ Zmęczenie w drugim secie dało o sobie znać 6:4, 6:1

A ja właśnie ze względu na argumenty które już wcześniej przytoczył Tarki16 zdecydowałem się zagrać na 2:0 dla Williams. Około 4:00 nad ranem czasu Polskiego skończył się morderczy półfinał pomiędzy Ivanovic i Sharapovą. I od tego momentu na 20:00 organizatorzy wyznaczyli finał mastersa. Być może znaczenie ma fakt, że grają w USA i na wszelkie możliwe sposoby chcą pomóc swojej rodaczce. Od zakońćzenia spotkania do rozpoczęcia finału jest różnica około 16 godzin. Po spotkaniu prysznic, kolacja, powrót do hotelu - Ana naprawdę nie będzie miała za dużo czasu na regeneracje. Williams również musiała rozegrać 3 sety z Woźniacki ale spotkanie trwało około godziny krócej co jest kosmosem w porównaniu z prawie 3 godzinnym pojedynkiem serbki i do tego tak jak pisał Tarki16 prawie 6 godzin później.

Ale pomijając argument zmęczenia. Williams gra na swoich śmieciach. Na pewno będzie chciała do swojej kolekcji zaliczyć zwycięstwo w Cincinati zwłaszcza, że nigdy tutaj nie wygrała. Troche suchych faktów - na ostatnie 50 pojedynków na twardej nawierzchni przegrała jedynie 4 w tym uważam, że dwa z nich oddała siostrze (jeden z nich ostatnio, drugi Cornet by prawdopodobnie nie mierzyć się z siostrą). To tylko domysły ale tak uważam widząc te spotkania. W pozostałych wygranych 46 pojedynkach straciła jedynie 7 setów w tym wczoraj z kapitalnie grającą ostatnimi czasy Woźniacki. Jest niesamowicie mocna fizycznie, serwis forehand, backhand... ciężko u niej znaleźć słaby element.
Ana ostatnimi czasy gra świetny tenis. Ale uważam, że w pełni wypoczęta i przygotowana do pojedynku miałaby bardzo ciężko powalczeniem z Williams która na tą chwile samotnie króluje sama na najwyższym poziomie tenisa. Ana znajduje się niewiele niżej ale jednak.
Moim zdaniem Ana nie będzie miała wogóle czasu na regeneracje sił a gra kątowa którą preferuje Williams wyssie z niej resztki energii które pozostały po półfinale. Z biegiem upływu minut szanse na wygranie seta przez Ane będą malały jak na wykresie z równią pochyłą tym bardziej, że jeżeli Serena przełamie Ivanovic to psychicznie również zacznie niszczyć Serbke.

Pierwszy set będzie decydujący. Myślę, że mimo wszystko wygra go Serena. Drugi set pozostanie formalnością. Na zamieszczonym przez Tarkiego16 fragmecie spotkania Sharapovej z Williams widać, jak dużo energii kosztowały ją wygrane punkty. To musi się odbić na motoryce, pomimo faktu, że jest to czołówka WTA i przygotowanie kondycyjne stoi na najwyższym poziomie.


PS.Ze swojej strony polecam spotkanie dzisiejsze a mianowicie:

Vinci vs Makarova Typ: Makarova @1,40 bet365
Kurs może szału nie robi ale uważam, że na nawierzchni twardej Makarova jest znacznie lepsza od włoszki. Wprawdzie zbliżamy się do Wielkiego szlema ale myślę, że nawet luźno grając powinna sobie z Włoszką poradzić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 135

mhm

Użytkownik
jak Serena nie bedzie miala fochow to wygra 2:0. Nie gralbym tego meczu bo to kwestia glowy. Jak ogarnie to rozniesie Ane, ktora argumentow sportowych nie ma. Prawie przegrala z Masza a ta wywalala co 2 pilke w out, psula proste zagrania oraz w kluczowych momentach robila DF. Tutaj trzeba przemyslec, czy Serenie bedzie sie chcialo konczyc ten mecz szybko, jezeli tak to Ana nie ma czego szukac.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
A moim zdaniem fakt, ze Serena gra 2 finaly i 1 polfinal na przestrzeni 3 tygodni, duzo bardziej sprzyja Ivanovic, jezeli mowimy o aspektach zmeczenia, niz to ze grala kilka godzin wczesniej czy pozniej. Poza tym mecz w sloncu, a mecz wieczorem tez to tez robi duza roznice. Niemniej jednak Williams jeszcze tu nie wygrala. Rok temu byla 2 pilki od zwyciestwa turniejowego w meczu z Azarenka, wiec ona po prostu musi byc faworytka. Z drugiej strony Williams jest do ogrania, takze nawet nie bardzo wiem co z tym meczem zrobic. Ciesze sie, ze &quot;nie pomogłem&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom