>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Charleston, Monterrey 31.03-06.04.2014

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
03.04.2014
18:30
Spotkanie: Errani - Peng⛔7-6 7-6
Typ: Peng
Kurs: 2,90
Pinnacle
Bardzo zdziwily mnie dzisiejsze kursy na Włoszkę. Errani w tym sezonie bez formy odpadnięcie w I rundzie Australian Open. Jedyny udany turniej to zaraz po Australii w Paryżu , ale to był turniej słabo obsadzony później bardzo przeciętnie II rundy w Miami i Indian Wells również nie rokują dobrze. Wczoraj oglądałem mecz z Bertens i Włoszka miała problemy na początku później krecz Bertens. Jednak dzisiaj Peng tak łatwo nie będzie Chinka powoli wraca do dobrej formy w Miami po zaciętej trzysetówce z Kerber. W Charleston dwa dobre mecz wczoraj walka z Keys ,która jest w wysokiej formie. Bilans bezpośrednich meczów 3-2 dla Peng. Poza tym Chinka lubi grać na szybkich nawierzchniach a &quot;amerykańska mąka&quot; jest bardzo szybka gra niewiele wolniejsza niż na hardzie. Po takim kursie warto zagrać na Peng.
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Petkovic - Lisicki
Petkovic wygra 2-1 @4,10 Unibet // Sabinko,żeby wygrać chociaż seta trzeba przebijać piłki za siatkę z odległości pół metra 6-1 6-0

Spotkanie dwóch Niemek w 1/8 finału turnieju na zielonym clayu w Charleston. Obie nie zaliczą początku sezonu do pięknych chwil w swojej karierze, Petkovic po Cincinatti przeplata dobre mecze tragicznymi,natomiast Sabine nie pokazała nic wielkiego od Wimbledonu. Turniej w Charleston stanowi małe przetarcie przed sezonem na mączce - nawierzchnia jest uznawana za ziemną,ale w rzeczywistości jest szybsza od claya i wolniejsza od harda. Wiele zawodniczek nie przyjechało na Family Circle Cup,lecz te,które dziś obejrzymy na korcie, na pewno nie będą odpuszczać - &quot;Lisyki&quot; wiąże miłe wspomnienia związane z triumfem bodajże w 2009 roku,od tego czasu różnie jej idzie w kompleksie tenisowym Charleston. Andrea obroniła już punkty z zeszłorocznej edycji i mam wrażenie,że bardzo jej zależy na dobrym miejscu w tym turnieju, zaczyna powoli wychodzić z dołka,jest dobrze przygotowana. Wygrana bez straty gema nad przedstawicielką hiszpańskiej szkoły tenisa(preferującej nawierzchnię ziemną) robi wrażenie, trudniejszy mecz z Tsurenko pod kontrolą w trzecim secie, Petkovic zachowała zimną głowę i umiejętnie przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Lisicki,tak jak już ktoś wspominał, cechuje gra falami, widzę w jej tenisie mnóstwo wzlotów i upadków, w trzecim secie King wykorzystała chwile niemocy Niemki,później to Sabine włączyła piąty bieg,odłamała, następnie King nie zdołała zachować zimnej krwi w jednym z najwazniejszych gemów meczu(*3-4, Niemka była wyraźnie podbudowana psychicznie po odrobieniu strat,a King zdawała się być wystraszona). Właśnie na taki zryw liczę w meczu z Petko,która jest wg mnie lepiej przygotowana do turnieju i mocniejsza psychicznie od Sabiny. Liczę na zwycięstwo Andrei,warto dodać,że od Australian Open 2014 wszystkie mecze Lisickiej kończyły się wynikiem 2-1. Myślę,że po takim kursie jak najbardziej warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Przepraszam za to, że piszę trochę nie na temat, ale jak czytam, że B.Bencic to kwalifikantka i nic więcej na jej temat to chcę donieść, że w WTA Bencic nie wzięła się znikąd. W tamtym roku wygrała French Open Junior i Wimbledon Junior. W turniejach deblowych też nieźle bo w Wimbledon Junior gra w finale w 2012 a w US Open Junior finał osiąga w 2012, 2013. Svitolina chyba raczej tanio skóry nie sprzeda. Co prawda Svitolina ma więcej wygranych z wyżej rozstawionymi zawodniczkami to jednak przewiduję zwycięstwo B.Bencic w trzech setach. Najbezpieczniej zagrać over gemowy i w to wchodzę jako mój główny zakład.
Over+21.5 Games @2.0 Bet365 8/10 ✅
B.Bencic win 2-1 @ 5.0 Bet365 1/10 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Trzecia runda turnieju WTA w Charleston, starcie dwóch bardzo perspektywicznych tenisistek. Dość dobrze już znana Elena Svitolina będzie podejmować młodszą o trzy lata Belindę Bencić.
Elena Svitolina od drugiej połowy zeszłego sezonu zalicza ogromny progres, w tej chwili jest już na 35. miejscu w rankingu WTA, potrafi nawiązać walkę z Agnieszką Radwańska czy Aną Ivanović. W Charleston wyeliminowała Jarmilę Gajdosovą i Sloane Stephens. Elena potrafi grać na każdej nawierzchni, jest bardzo uniwersalną tenisistką. Potrafi utrzymać piłkę w korcie, potrafi również zaatakować. Oczywiście można w jej grze jeszcze wiele poprawić jednak jak na 20-latkę prezentuję świetny tenis.
Belinda Bencić również może zaliczyć bardzo duży skok w rankingu, jednak ma jeszcze bardzo dużo czasu i na tą chwilę jej gra mi nie imponuje, oczywiście nie patrząc na wiek bo w swojej kategorii jest najlepsza. Sfera mentalna jest jeszcze zdecydowanie do poprawienia bo bardzo często Belinda nie panuje nad emocjami. Serwis na tą chwilę jest fantastyczny, jeśli będzie się dobrze rozwijać to za kilka lat będzie siał postrach. Bencić w Charleston, w turnieju głównym wyelminowała Marię Kirilenko i Marinę Eraković.
Sądzę, że to spotkanie wygra bardziej doświadczona z tych młodych tenisistek. Svitolina według mnie gra na tą chwilę wyraźniej i mnie po prostu bardziej przekonuje. Elena jest w świetnej dyspozycji od dłuższego czasu a gra Bencić przypomina sinusoidę.
Elena Svitolina @ 1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Monterrey (Meksyk), twarda

&amp;


Gibbs N. (Usa) - Puig M. (Pur)

Typ: Puig (-1.5) sets 1.83 Pinnacle Sports✅


Pojedynek 1/8 finału w Monterrey pomiędzy młodymi jeszcze zawodniczkami urodzonymi w tym samym roku, 1993, jednak o zupełnie innych umiejętnościach gry. Decyduję się na ten ryzykowny w tenisie typ, głównie dlatego, że Portorykanka przerasta swoją rywalkę pod każdym względem i powinna gładko wygrać to spotkanie. Amerykanka grywa głównie w ITFach, gdzie nawet sporadycznie odnosi niewielkie sukcesy, bardzo rzadko grywa w najwyższym szczeblu rozgrywkowym, jak się już decyduje na występ to zwykle odpada w kwalifikacjach lub pierwszej rundzie trafiając na lepszą od siebie rywalkę. Ostatni jej turniej to bardzo słabo obstawiony turniej w Stanach, gdzie dotarła nawet do finału, ale mierzyła się tam z zawodniczkami zajmującymi podobne lokaty w rankingu. Portorykanka będzie najwyżej rozstawioną zawodniczką, z którą przyszło jej się mierzyć i nie wróże jej tutaj sukcesu. Mimo tego, iż Puig w obecnym sezonie gra bez rewelacji, nie osiągnęła znaczących wyników, ale jeśli przyszło jej odpadać z turnieju to tylko i wyłącznie z wyżej notowanymi rywalkami np. Wozniacka, Svitolina czy Pennetta. W Miami ograła Rybarikovą, tutaj bez najmniejszych problemów wygrana z mało znaną Rosjanką Puchkovą, której oddała 3 gemy. Podobnie powinno być z Amerykanką, która w tym momencie to o klasę gorsza zawodniczka od Portorykanki i nie widzę innej opcji jak pewna wygrana Puig. Początek w nocy polskiego czasu o 0:30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bencic - Svitolina over 20,5g @ 1,80✅
Bet365

Zapowiada nam się ciekawy pojedynek pomiędzy tymi młodymi tenisistkami. Ciężko wskazać faworytkę w tym meczu, ale jeśli musiałbym wybrac to bardziej jest nią Ukrainka. Jak już wspominałem obie bardzo młode, ale obie dobrze grają i są w formie. Bencic dobry serwis, wyeliminowałą tutaj Kirilenko i Eraković, Svitolina zaś bardz dobrze w wymianach, a pokonała Gajdosovą i Stephens. Mecz zapwoiada się niezwykle wyrównanie i spokojnie można oczekiwać 3 setów. Moja linia jest na tyle fajna, że może wejść przy dwóch wyrównanych setach. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Na szybko:
Jankovic(-5,5 gema) - Tomljanovic @1,68 ✅5-7, 1-6 Unibet
Co tu dużo gadać,zaraz mecz się zacznie, Serbka w formie już od Indian, na początku spacerek z Davis,stracone tylko 3 gemy, sam ciągle nie mogę uwierzyć,że Isia i Lepchenko wyrzuciły ją z Miami I IW. Po drugiej stronie siatki niezbyt wymagająca przeciwniczka, Jelena powinna sobie poradzić bez większych problemów.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hsieh/Peng(-1,5s) - Erakovic/Parra-Santonja 1 @ 1,57 zwrot...
Bet365

Wygrane Chinek w Doha i Indian Wells mówią same za siebie, są w dobrej formie.. W Miami troszkę słabo, bo pierwsza runda, ale dziś rywalki powinni zostać zmiecione przez nich z kortu. Jest to para dobierana, która nie rozegrała ze sobą żadnego meczu, więc szału być nie może. Dodatkowo Peng w singlu także dobra postawia, więc myślę, że tu nie powinno być problemu. Jak dla mnie lokata 57% ????
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
No to pora na mecz na ktory czekalem!

Puig 1,5 Bet-at-home⛔⛔⛔ I tak Francja przegra w Davis Cupie, Monica zaoszczedzila mi nerw

Nadszedl kres w tym turnieju dla Japonki Date-Krumm, która swoją mdłą archaiczną grą ,,zdobi&quot; korty całego Świata.

Puig jest ostatnio w bardzo dobrej formie. Set wygrany z Woźniacką 6-1, tutaj zwyciestwa jak na paradzie kolejno z Puchkovą i Gibbs i teraz pora na Japonkę.

Date-Krumm, moim zdaniem swoje obecne sukcesy zawdziecza tym ze rywalki je lekcewaza myslac ze mecz wygra sie sam. I tak bylo z Pennettą czy Muguruzą w tym sezonie. Jak ktoś przyłoży się do gry z Japonką jak Vekic w Miami to nie ma co zbierać z 43-latki.

Monica wie o co gra i to jej pierwsza szansa na półfinał WTA i nie gra z Ivanovic czy Bouchard tylko z mdłą Date-Krumm. Trzeba po prostu taką okazję wykorzystać! Znów będzie pewnie milion dwieście przełamań jak to w meczach Japonki ale wygra Monica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Safarova - Petkovic @1,78 Unibet ✅ 6-3 1-6 6-1 ✅
Naprawdę taki kurs na Niemkę, która w dwóch ostatnich meczach oddala jednego gema? Pobieram go z największą przyjemnością. Andrea jest bez wątpienia w formie, nawet duża ilość błędów Lisickiej nie umniejsza świetnej dyspozycji Petko. Safarova nie przekonuje mnie swoją grą, mogła wylecieć na rzecz Stosur, gdyby tylko Australijska tenisistka potrafiła wykorzystać przewagę, którą miała w drugim i trzecim secie. Czeszka wygląda mi na znacznie mniej solidną niż Andrea, która nie odpuszcza żadnego gema w tym turnieju i bierze go bardzo poważnie. Gra Niemki wygląda naprawdę dobrze i dziwię się takim kursom, im szybciej go złapiecie tym lepiej, serdecznie POLECAM
 
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
Errani S. - Bencic @1,41 betsafe ⛔ /po pierwszym secie poszedlem spac:;/:
Włoszka w tym meczu jest zdecydowanym faworytem przy całkiem przyzwoitym kursie, który lekko spadł i być moze jeszcze spadnie ( tak jak to miało miejsce wczoraj z Peng - z ~1,5 na ~1,3 ). Sara pierwszą rundę przeszła dzięki oddaniu meczu przez Kiki , wczoraj nie bylo juz tak łatwo - dwa tiebreaki z nieobliczalna chinka - osobiscie uwazam ze taki mecz byl potrzebny wloszce( rozegranie sie na specyficznej nawierzchni ziemnej) wloszka jest duzo bardziej doswiadczona i w koncu sezon wchodzi w okres gry na jej ulubionej nawierzchni. Benic to z kolei wielka nadzieja szwacjarskiego WTA , bedzie to jej szosty mecz W Charleston co moze spowodowac spore zmeczenie, wczoraj zagrała dobrze ale na faworyzowana Errani to nie wystarczy, przewiduje dosyc gladka wygrana włoszki, polecam do kuponu dodac Puig a w sumie otrzymamy bardzo przywoity kurs z duzym prawdopobienstwem wygrania
 
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
Safarova - Petkovic @1,78 Unibet
Naprawdę taki kurs na Niemkę, która w dwóch ostatnich meczach oddala jednego gema? Pobieram go z największą przyjemnością. Andrea jest bez wątpienia w formie, nawet duża ilość błędów Lisickiej nie umniejsza świetnej dyspozycji Petko. Safarova nie przekonuje mnie swoją grą, mogła wylecieć na rzecz Stosur, gdyby tylko Australijska tenisistka potrafiła wykorzystać przewagę, którą miała w drugim i trzecim secie. Czeszka wygląda mi na znacznie mniej solidną niż Andrea, która nie odpuszcza żadnego gema w tym turnieju i bierze go bardzo poważnie. Gra Niemki wygląda naprawdę dobrze i dziwię się takim kursom, im szybciej go złapiecie tym lepiej, serdecznie POLECAM
Nie moge zgodzic z twoim typem, nie mozna opierac sie tylko na dwoch ostatnich meczach, chociaz rezulataty zasluguja na uznanie. Dzis Andrea trafi na duzo bardziej wymagajaca rywalke która w ostatnim czasie grała z dużo bardziej wymagajacymi rywalkami - urwane sety z Sharapova, Halep, Kvitova. Warto dodac tez ze Lucie grała tutaj w finale w 2012 r i w cwiercfinale w zeszlym roku - ( teraz pora na połfinał :razz ???? . Bezposrednie starcia na korzyść niemki - wszystkie mecze na twardej nawierzchni wiec tym bardziej jestem ciekaw jak bedzie wygladal ten pojedynek na ziemi
Osobiście nie odwaze sie na wskazanie faworytki, po cichu przewiduje tutaj wygrana Czeszki po zacietej walce, jest ona niestety bardzo nieobliczalna i nieraz doprowadzała mnie do szybszego bicia serca, szanse 50-50 ze wskazaniem na Safarova
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Jankovic - Bouchard 1 1.43 Unibet

Ćwierćfinał turnieju WTA rozgrywanego na green clayu w Charleston. W pierwszym dzisiejszym ćwierćfinale zmierzą się rozstawiona z numerem drugim Serbka Jelena Jankovic oraz rozstawiona z szóstką Kanadyjka Eugenie Bouchard. Była liderka światowego rankingu 29-letnia Jankovic to jedna z równiej grających tenisistek w tourze, w moim odczuciu w jej wykonaniu rzadko widzimy jakieś większe wtopy, zajmuje wysokie ósme miejsce w rankingu WTA. Ostatnio jednak taka się zdarzyła, przegrała w pierwszej rundzie w Miami z Lepchenko w bardzo wyrównanym meczu, jednak forma nie jest zła, wcześniej w Indian Wells porażka w ćwierćfinale również po wyrównanym pojedynku z Agnieszką Radwańską, wcześniej odpadała z Sereną Williams i tam można by wymieniać, ogólnie można powiedzieć, że to kolejny dobry sezon w wykonaniu Jeleny. 20-letnia Bouchard natomiast wchodzi do światowej czołówki, miała bardzo dobrą końcówkę zeszłego sezonu i udało jej się obecnie awansować na 20 miejsce w rankingu WTA. Jednak nie jestem przekonany do jej formy w ostatnim czasie, po świetnym Australian Open, gdzie osiągnęła życiowy sukces, doszła tam do półfinału mamy obecnie dużo słabsze wyniki w jej wykonaniu, porażki z Mattek-Sands, Beck, Garcia pokazują, że to jeszcze nie jest ten równy poziom by na stałe zagościć w końcówce. Nieco lepiej wyglądało to podczas Indian Wells łatwo ograne Peng i Errani (choć oczywiście obie mają słaby sezon) i porażka po walce z Halep, ale w Miami już znów dużo słabiej i mocne lanie od Svitoliny. Wiadomo nawierzchnia na której zagrają specyficzna, jednak obie zdołały ze sobą na niej zagrać, oczywiście na tym turnieju rok temu, wtedy Bouchard do pojedynku z Jeleną była rewelacją turnieju, jednak w meczu z doświadczoną rywalka była w stanie ugrać zaledwie 3 gemy. Serbka widać lubi grać w tym turnieju, broni punktów za finał sprzed roku, kiedyś już nawet go wygrywała, nie należy on do najwyższej półki a Jankovic praktycznie rok w rok tu gra więc musi faktycznie go lubić. W tym roku obie miały pierwszą rundę wolną, w drugiej Bouchard pokonała Kudryavtsevą łatwo 6:2 6:0, a w trzeciej zagrała z Venus Williams, która to jest od jakiegoś czasu w niezłej dyspozycji, ale tu męczyła okropnie, a Kanadyjka wygrała ledwo ledwo. Dziś dla niej prawdziwy sprawdzian, Jankovic wygrała oba mecze łatwo z Davis 6:0 6:3 i i Tomljanovic 7:5 6:1, nie były to oczywiście wielkie rywalki, ale forma jest. Możliwe, że Kanadyjka powalczy i urwie seta, ale ciężko przypuszczać by Serbka ten mecz mogła przegrać.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Cepelova J.-Hantuchova D.
2 @1,78 Unibet
Na rozkład biore dziś spotkanie dwóch Słowaczek. Zaczne od tego że kursy od rana szaleją najpierw rosło na Daniele potem zaczelo spadać. Długo się zastanawiałem czy to zagrać w końcu postanowiłem zainwestować w win starszej ze Słowaczek. Bardzo mi się podoba gra Danieli w tym turnieju gra pewnie i ostatnie dwa mecze przeszła jak burza wygrywając kolejno z Pereira T. i Min G. (w pierwszej rundzie ograła Rogers w dwóch setach po 7:5). Z drugiej strony młodsza az o 10 lat Cepelova która równiez prezentuje się b.dobrze, ostatnio półfinał w Osprey. Zdecydowałem się zagrać na Daniele ponieważ Cepelova wczoraj stoczyla prawie 3 godzinny pojedynek z Rosjanka a po za tym od 26 Marca gra prawie codziennie Daniele jest świeższa i bardziej doświadczona i w tym upatruje szansy na powodzenie mojego typu biorąc pod uwagę podobny poziom gry obu zawodniczek. Spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania z końcowym sukcesem Danieli. Może ktoś jeszcze wypowie się na temat tego spotkania?
powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 263

fidelio

Użytkownik
Cepelova J.-Hantuchova D.
2 @1,78 Unibet

Na rozkład biore dziś spotkanie dwóch Słowaczek. Zaczne od tego że kursy od rana szaleją najpierw rosło na Daniele potem zaczelo spadać. Długo się zastanawiałem czy to zagrać w końcu postanowiłem zainwestować w win starszej ze Słowaczek. Bardzo mi się podoba gra Danieli w tym turnieju gra pewnie i ostatnie dwa mecze przeszła jak burza wygrywając kolejno z Pereira T. i Min G. (w pierwszej rundzie ograła Rogers w dwóch setach po 7:5). Z drugiej strony młodsza az o 10 lat Cepelova która równiez prezentuje się b.dobrze, ostatnio półfinał w Osprey. Zdecydowałem się zagrać na Daniele ponieważ Cepelova wczoraj stoczyla prawie 3 godzinny pojedynek z Rosjanka a po za tym od 26 Marca gra prawie codziennie Daniele jest świeższa i bardziej doświadczona i w tym upatruje szansy na powodzenie mojego typu biorąc pod uwagę podobny poziom gry obu zawodniczek. Spodziewam się zaciętego i wyrównanego spotkania z końcowym sukcesem Danieli. Może ktoś jeszcze wypowie się na temat tego spotkania?
powodzenia.
Granie tego typu po takim kursie to szaleństwo. Z kim grała Hantuchowa do tej pory? Pereira, Min, Rogers czyli niemal amatorki. Cepelova natomiast wyrzuciła z turnieju Serenę Williams i Vesninę, postaci ze światowego tenisowego topu. Moim zdaniem to Cepelova jest faworytką i grałbym w jej kierunku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kedziorek 58

kedziorek

Użytkownik
własnie zakonczyl sie mecz czeszki z niemka , lucie nie zdziwila mnie:] , drugi set zagrany koncertowo , w trzecim szansa na wyjscie na prowadzenie przy przelamaniu rywalki (bodajze na 2-1) niestety po nieudanych probach kompletna zalamka i dolina, ledwo pokrylem swoj typ na over 22 gemow, nastepna runda z eugenia , jestem ciekaw kursow na ten polfinal :grin:
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Errani - Bencic
Powyżej 20,5 gema w meczu @1,85 Unibet ✅ 6-4 2-6... ✅ // tylko krecz może spieprzyć sprawę,idę spać ????
Włoszka rozpoczęła turniej od kreczu Bertens, zdążyła się ogarnąć w jedynym secie tego meczu,ale i tak było gorąco, następnie zwycięstwo po dwóch tiebreakach z Peng,który powinien być skończony przez Włoszkę znacznie wcześniej. Co do Bencic - powoli zaczyna osiągać grę dającą szanse w starciach z zawodniczkami Top30, w Charleston prezentuje się całkiem nieźle,daję radę i nie wydaje mi się,aby tanio sprzedała skórę Włoszce. Serwis nigdy nie należał do atutów Sary,ale w meczu z Peng szczególnie brakowało go gdy trzeba było serwować na set/mecz. Myślę,że tutaj może być podobnie, linia ma szanse na pokrycie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna

&amp;


Petkovic A. (Ger) - Bouchard E. (Can)

Typ: Petkovic 2.11 Pinnacle Sports✅


Półfinał tenisowego turnieju w Charleston i pojedynek Niemki z Kanadyjką. Moim zdaniem mecz 50/50 z lekką przewagą po stronie Petkovic. Byłem zaskoczony kursami wystawionymi przez bukmacherów i lekkie faworyzowanie w tym przypadku Bouchard, dlatego tym bardziej jestem zadowolony, ponieważ kurs ponad 2.00 tym bardziej mnie satysfakcjonuje. Niemka bardzo słabiutki początek sezonu. W Stanach już widać progres w grze Petkovic, mimo, iż w Indian Wells i Miami nic nie osiągnęła, ale porażki po walce z Giorgi, która grała jak natchniona i z solidną Cornet. Jeszcze to lepiej wygląda w Charleston, gdzie Niemka przechodzi kolejne rundy jak burza. Z Hiszpanką rowerek, Lisickiej oddała zaledwie jednego gema, dobry mecz z zawsze trudną rywalką jaką jest Czeszka Safarova, z którą wygrała w 3 setach, potwierdzając swoja bardzo dobrą dyspozycję. Dlatego w starciu z Kanadyjką nie jest bez szans, moim zdaniem taka grą, jaką pokazała w poprzednich spotkaniach powinna poradzić sobie z kolejną rywalką, mimo tego, iż Kanadyjka również prezentuję dobrą grę, jednak jej zwycięstwa nie są już aż tak przekonujące i w grze Bouchard pojawia się masę przestojów w grze, sporo niewymuszonych błędów, które na pewno pojawią się w dzisiejszym spotkaniu. Oczywiście szacunek za wyeliminowanie Jankovic, co było w sumie dla mnie sporą niespodzianką, ale szczerze, nie sądzę, że stać ją na kolejne dobre spotkanie w tym turnieju. Wiele razy już zawodziła, po dobrych spotkaniach, przychodziły porażki z Pironkovą, czy Beck. W tym przypadku może być podobnie, za Petkovic przemawia doświadczenie, nawet obecna forma, widziałem jej spotkania z Lisicką i Safarovą, i grała jak natchniona( nie licząc przegranego seta z Safarovą) i jeśli dzisiaj zaprezentuje taką grę, to jestem spokojny o końcowy wynik,nawet z dobrze dysponowaną Bouchard, jednak mającą przestoje w grze. Jestem w stanie po raz kolejny jej zaufać, w dodatku po tak fajnym kursie. Początek o godzinie 19:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Petković - Eugenia Bouchard @1,88⛔⛔ Expekt Przegrana na własne życzenie, chyba już brakowało sił na kolejną 3setówke.
Ja co do tego meczu mam odmienne zdanie. Oglądałem mecze Bouchard z Venus oraz Jankovic i młoda kanadyjka gra tu świetnie. Wiele kątowych zagrać, które wczoraj jakimś cudem wyciągała jeszcze Serbka, dobry serwis, którego czasami wpadnie nawet as, błędy wiadomo przy tym stylu gry muszą się pojawiać ale jest ich naprawdę bardzo mało jeśli wziąść pod uwage trudność zagrań które prezentuje tutaj piękna Kanadyjka. Gram na nią od początku turnieju, gram dzisiaj i zagram jutro bo myślę, że ona wygra cały turniej.
Z Petković spotkała się 2 razy, w 2011 gdzie zrozumiałe gładk przegrała oraz w końcóce zeszłego roku gdzie już, po zaciętym meczu minimalnie wygrała Petkovic.
Wgl Petković nie miała tutaj jeszcze odpowiedniej rywalki, jedynie Tsurenko, z którą miała kłopoty, bo np z Lisicki to wystarczyło wejść w wymianę i po max 4 odbiciach 5te lądowało w 1mwym aucie przez Niemkę, Lisicka kompletnie bez formy.
Dla mnie dziś łatwa wygrana Eugenii.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kudryavtseva A / Rodionova 1.45 Krecz-zwrot
Moje faworytki stworzyły bardzo udany duet. Widać na korcie chemię i obopólne zrozumienie. Dziewczyny fajnie się dopingują i wzajemnie wspierają. Mi od dłuższego czasu ten duet bardzo się podoba. Wyniki same mówią za siebie. Ich rywalki widziałem tylko raz. Na pewno dadzą silny opór, ale moje wybranki według mnie o jeden level wyżej.
@ Szkoda mi Jurka, ale powinien pojechać na parę dni i w zaciszu przemyśleć co on właściwie oczekuje od tenisa i życia...z pewnością ma kilka swoich atutów, reszta to chaos...

Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom