>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Budapeszt & Palermo, 08-14.07.2013

Status
Zamknięty.
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Palermo
Mecz: Parra-Santonja A. - Melnikova M.
Data: 07.07.2013 18:30
Typ: 2:0
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz drugiej rundy kwalifikacji do turnieju głównego we włoskim Palermo, turnieju rozgrywanego na nawierzchnii ziemnej. faworytką według bukmacherów jest co prawda Hiszpanka Parra-Santonja, jednak ja uważam, że zwycięstwo przyjdzie jej dzisiaj bardzo gładko. Widziałem nieco jej gry podczas turnieju na trawie w tym roku, gdzie rozegrała jedynie 2 spotkania, jednak była bardzo groźna i to właśnie za nią przemawia. 231 w rankingu Hiszpanka w poprzedniej rundzie kwalifikacji pokonała Włoszkę Pillot 6:7, 6:4, 6:1. Jej wcześniej osiągane wyniki są przeciętne, lecz na Melnikovą powinny spokojnie wystarczyć. Parra-Santonja wygrała z Barrois 2:0, Jugic-Salkic 2:0, Buyukakcay 2:0 czy na trawie 2:1 z Larcher de Brito, która na Wimbledonie pokonała Sharapovą (6:3, 6:4). Właśnie w tym meczu (przeciwko Larcher de Brito) Hiszpanka zaprezentowała się doskonale, przegrywała 1:0 w setach i goniła wynik przez resztę spotkania, pewny serwis i wygrała. Melnikova to 347 zawodniczka w rankingu. W poprzednim meczu pokonała Włoszkę Remondinę 7:6, 7:6. Wcześniej także musiała się przebijać przez kwalifikacje do turnieju w niemieckim Nurnberg. Pokonała Zanevską, Craybas z trudem, lecz przegrała 0:2 z Panovą. Wcześniej osiągała średnie wyniki podczas turnieju w Moskwie. Różnica klas widoczna gołym okiem, nie oczekuję tutaj żadnej niespodzianki.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Melnikova to 347 zawodniczka w rankingu. W poprzednim meczu pokonała Włoszkę Remondinę 7:6, 7:6.
Melnikova wczoraj przegrywala w tiebreaku 1 seta 0:3 zeby wygrac 7:4 a pozniej w drugim secie przegrywajac 1:5 wygrala seta 7:6 wiec waleczna z niej dziewczynka - moze powalczyc. GL

WTA PALERMO
Grajdek-Garcia
Typ: Garcia 1:6 1:6 ✅ // pogrom
Typ 2 : Garcia 2:0 2:0 ✅ // szkoda ze bet365 wycofalo ten mecz i z 8 dzisiaj w palermo dawali 7...
Kurs: 1,22 bwin
Kurs2: ??? jak ktos ma mozliwosc gdzies postawic to polecam
Pojedynek 543 i 288 rakiety swiata. niemka zagra z hiszpanka. Niemka na clayu 34-50 w tym sezonie 6-6. Garcia duzo bardziej doswiadczona 144-95 ten sezon 10-8. Wczoraj Grajdek &#39;meczyla&#39; sie w 1 rundzie z 18 letnia wloszka ktora tak naprawde jest jeszcze juniorka i wymeczyla 6-4 4-6 6-3. Garcia rowniez sie pomeczyla i wygrala dopiero po trzech setach jednak jej przeciwniczka byla rosjanka ktora na clayu ma bilans 195-186. Wracajac do meczu wydaje mi sie, ze zwyciezczyni moze byc tylko jedna aczkolwiek kurs jest bardzo niski. Do tripelka za srednie stawki. GL
WTA PALERMO
Mircic-Floris
Typ: Floris 7:5 2:6 4:6 ✅ // zle sie zaczelo ale dobrze zakonczylo
Kurs 1,66 bet365 (przeklety kurs...)
Mimo przekletego (imo) kursu pogram tu w strone floris. Bardziej doswiadczona dziewczyna 253- 206 na clayu w tym sezonie 13-10, dodatkowo wloszka - gra u siebie + leworeczna czyli utrudnienie dla przeciwniczki. Mircic po powrocie po kontuzji na ziemi zagrala 5 meczy w tym sezonie bilans 2-3 a bilans ogolny 120 -106. Imo kurs 1,66 ma spore value. GL
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Budapeszt
Hlavackova Andrea v Cornet Alize
Typ: DW 0-2⛔
Kurs:1,8
Ed: wynik:6-4/6-2 No i Czeszka odnalazła formę? Zobaczymy co zagra dalej...
Na pierwszą rundę wybrałem parę: Czeszkę, która sobie nie najlepiej radzi na mączce i Francuzkę, która jest w formie i dobrym trybie meczowym. Nie będę się tutaj odnosił do statystyk, bo kto chce to sobie może sprawdzić. Biorę pod uwagę aktualną dyspozycję zawodniczek do nawierzchni, na której grają.
Andrea grając na 100% swoich umiejętności nie wygra jednego seta jeśli Alize się nie rozluźni. A dlaczego miało by tak być? Nie widzę powodów.
Kurs do singla jeszcze do gry zanim spadnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 203

krolwta

Użytkownik
WTA Budapeszt
Zahlavova - Bukta
Typ: Bukta ✅ 6:1 4:6 7:6 // bardzo dobry mecz, dziewuszka w niebieskiej sukience na trybunach - cudowna ????
Kurs 2,62 bet365
Pojedynek 177 czeszki z 435 wegierka. Czeszka bilans na clayu 300-204 w tym roku 7-5 bez wieszkych &#39;szalenstw&#39;. 20 letnia bukta 70-28 w tym roku 17-5. Mloda krew, wygrala dwa finaly jeden za drugim z zawodniczkami z posiomu 300-500 ktore jednak &#39;tluka&#39; na cegle i maja +/- 70% wygranych. nie bede oszukiwal i powiem, ze stawiam to for value, na &#39;mala&#39; niespodzianke. tylko singlowo. bezpieczniejsza wersja over 21,5 gema kurs 1,83 ✅. GL
WTA PALERMO
Begu - Voracova
Typ: Voracova 7:5 6:2 ✅ //spalem, ale trafione ????
Kurs: 3.5 bet365
61 rumunka z 208 czeszka. Begu w tym roku raczej bez formy. ogolny bilans na clayu 157-74 a w tym roku 4-3. W tamtym roku byla tu w polfinale. Czeszka ogolny bilans 243-162 w tym roku 15-11 i jest troche w gazie dziewczyna. Mysle, ze kurs 3,5 na 7 lat starsza &#39;wyjadaczke&#39; ma spore value. Ewentualnie bezpieczniej over gemowy (ktorego jeszcze nie ma)(nie wiem jaka linie wystawili ale zapewne wieksza niz 19,5). GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 41

ronni1000

Użytkownik
Sesil Karatancheva - Simona Halep H(6.5 - 0) 1.75 Tobet✅✅
Simona na ziemi jaki na trawie złapała w tym sezonie znakomita forme. Wygrany turniej w Nurnber swiadczy o tym. W Wimbledonie odpadła z Na Li po dosc dziwnym meczu, ktory był grany falami. Jej bilans z ostatnim czasnie to 11W-1L. Sesil to zawodniczka ktora gra tylko w challengerach i rzadko udaje sie jej goscic w turnieju WTA. Jak dla mnie szybki jednostronny mecz. Simone typował bym nawet ze wygra cały turniej(rozstawiona z nr. 3)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Mariana Duque-Marino - Mirjana Lucic-Baroni 1 1.57 paddypower
Pierwsza runda turnieju WTA rozgrywanego na nawierzchni ziemnej w Palermo. W pojedynku pomiędzy 24-letnią Kolumbijką Marianą Duque-Marino a 31-letnią Chorwatką Mirjaną Lucic-Baroni zdecydowaną faworytką do wygranej moim zdaniem jest ta pierwsza tenisistka. Kolumbijka najlepiej czuje się właśnie na tej nawierzchni, gra na niej zdecydowanie najwięcej i osiąga najlepsze rezultaty. Wygrała w tym sezonie dwa challengery na kortach ziemnych, na French Open doszła do drugiej rundy po wyrównanym meczu przegrała z Marion Bartoli (przeszła kwalifikacje i 1r turnieju głównego bez problemu), ostatnio pokazała się z dobrej strony także na Wimbledonie, gdzie również przez kwalifikacje dostała się do turnieju głównego, tam pokonała w 1r. Julię Georges a odpadła z Laurą Robson. Lucic-Baroni miała jeden dobry turniej na ziemi, w Stuttgarcie osiągnęła drugą rundę po przejściu kwalifikacji, ostatnie cztery turnieje na tej nawierzchni to cztery przegrane (Keys, Dominguez-Lino, Kichenok, Lepchenko). Lucic-Baroni potrafi grać na trawie i ostatnio osiągnęła znów dobry wyniki na tej nawierzchni, 3r. w Birmingham oraz 2r. Wimbledonu (w deblu doszła do ćwierćfinału), stąd też chyba aż tak zaniżone kursy na jej zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku na ziemi z dobrą specjalistką od gry na tej nawierzchni. Grały ze sobą trzy razy, co nie jest zaskoczeniem, na trawie dwa pojedynki bez problemu wygrała Lucic-Baroni, jednak na betonie wygrała Duque-Marino, na ziemi powinno być podobnie.
 
R 41

ronni1000

Użytkownik
Alexandra Cadantu - Patricia Mayr-Achleitner 1.52 Tobet✅✅ izzzzi
Rumunka najlepsze sowje wyniki zdecydowanie osiaga na ziemi. Patricia w ostatnim czasie bardzo mało grała w tenisa dlatego tez Cadantu, ktora jest w rytmie meczowym powinna sobie zdecydowanie poradzic z zawodzniczka z Austrii. Rumunka bardzo czesto gra z zawodniczkami z czołowej 100 natomiast Patricia to głownie udziały w challengerach za oceanem.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
L. Safarova - V. Solovieva - over 17,5 gemów (1,83)⛔
Bet365

Czeszka gra w kratkę i daleko jej od dobrej dyspozycji. Zapewne w Budapeszcie będzie szukała formy. Nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiła jakiś pogrom, w zasadzie w każdym meczu ostatnio długo męczy się z rywalkami. No wyjątkiem może być spotkanie z L. Davis gdzie straciła dosłownie 4 gemy. Ciężko było stracić więcej jeżeli rywalka popisała się 14% skutecznością drugiego podania. V. Solovieva ma 20 lat i gra dużo na cegle i to na niej ma najlepsze rezultaty. Przegrywa jak leci i to spotkanie pewnie też przegra ale nie sądzę aby poddała się Czeszce łatwo. Jeżeli się przegrało 5 meczów pod rząd na pewno chce się w końcu wygrać cokolwiek, więc mobilizacja do walki powinna być zwłaszcza że i tak stoi na straconej pozycji a jej rywalka powinna motywować do dobrej gry. Uważam że linia gemowa jest tutaj do złamania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Burnett-Zanevska 2.62
Dlaczego tak? a no dlatego ponieważ uważam kurs 2.62 za przesadzony. Panie na podobnym poziomie, nawet o rok młodsza Zanevska wydaję się być w lepszej formie w tym roku. Burnett w tym sezonie gra nie równo potrafi ograć niezłe zawodniczki a potem przegrać z kimś o wiele słabszym. Zanevska wygrała dwa turnieje rangi ITF, a aż w pięciu była w finale w tym roku, z czego w dwóch na clayu. W ostatnim tygodniu w Versmolden doszła do finału, przegrywając go z reprezentantką gospodarzy, niemką Pfizenmaier. Tak jak pisałem dla mnie obie panie na podobnym poziomie, fakt że gramy w ojczyźnie Burnett, ale bez przesady, uważam że Ukrainka może pokusić się o zwycięstwo, tym bardziej że Burnett naprawdę nic specjalnego w tym sezonie nie pokazuje.



P.S nie sugerujcie się wynikiem meczu i nie myślcie że Burnett super extra zagrała, nie da się przegrać meczu, gdzie rywalka przy swoim podaniu wywala po 3-4 piłki po autach, a przy podaniu swoim Burnett nawet najczęściej nie musiała nic robić, bo rywalka oddawała punkty za darmo.
 
dx2 230,9K

dx2

Użytkownik
Lucic-Soler Esp. 2 @1.75
Widzi mi sie tutaj wygrana Hiszpanki. Nawet ciezko to uzasadnic, wiec krotko, zeby nie wdawac sie w zawilosci. Lucic ograla Duque Marino, ale mam wrazenie, ze Kolumbijka po bardzo dobrym Wimbledonie, gdzie przeszla kwalifikacje, a w turnieju glownym pokonala Goerges i przegrala z Laura Robson (po bardzo ciekawym 1 secie) nie zrobila zbyt wiele, zeby mecz wygrac. Wiele nie stracila, poniewaz rok temu polegla tutaj w 1 rundzie. Soler Espinoza na Wimbedonie cakiem niezle, patrzac ze przegrala w 2 rundzie po wielkim boju ze swietnie grajaca w Anglii Monica Puig. Generalnie jednak wyniki Soler Espinozy przed Wimbledonem slabe i ponizej oczekiwan. Warto wiec zaczac cos punktowac. W 1 rundzie Soler stoczyla ciezki boj z Johansson i to jest wlasnie glowny powod, dla ktorego uwazam, ze wieksze szanse ma Hiszpanka. Swoja droga, Johansson ma juz za rogiem wystep w Bastad w Szwecji i tam spodziewam sie, ze zagra dobrze i prawdopodobnie ze forma Johansson juz jest na poziomie. Stad taki wniosek, ze jezeli Soler wygrala z szwedzka Francuzka to pokona tez Mirjane Lucic. Poza tym twierdze, ze tutaj czym dluzej bedzie trwac to spotkanie tym bardziej beda rosnac szanse Hiszpanki. Lucic nie najmlodsza. Forma Lucic przy Wimbledonie poszla w gore na trawie, ale to akurat nie dziwi. Jestesmy na Sycylii w srodku lata, wiec temperatury do gry straszne. Zreszta nieprzypadkowo mecze tego turnieju rozgrywane sa w godzinach wieczorno-nocnych. Niestety ktos musi zaczac grac juz o 16-tej i tym razem wypadlo na Soler z Lucic i to tez moze byc plus dla Hiszpanki.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Beck 1.45✅

Od ostatniego pojedynku Beck-Hradecka w Luksemburgu wiele się zmieniło. Tenis i talent Niemki poszybował mocno w górę, zaś tenis Hradeckiej obniżył loty. Beck naprawdę fajnie wygląda, dziewczyna zamiata az miło popatrzeć. Do tego jest waleczna i ambitna. Czeszka od dłuższego czasu słabiutko, nawet debelki z jej czeską partnerką zawodzą, widać tu mocną stagnacje...



Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 203

krolwta

Użytkownik
WTA PALERMO
Koehler - Mladenovic
Typ: Koehler
Kurs:2,5 bet365
Koehler przeszla eliminacje nie tracac seta z dobrze zapowiadajaca sie mloda hiszpanka oraz z ziemianka floris. Na ziemi bilans 86-65 w tym roku 8-9. Mladenovic to mimo wszystko 39 rakieta swiata aczkolwiek ziemia to nie jest jej ukochana nawierzchnia. bilans 42-40 w tym roku 4-6 co prawda z dobrymi zawodniczkami. Licze na to, ze francuzka dla ktorej bedzie to pierwszy turniej po wimbledonie straci troche koncentracje i &#39;rozpedzona&#39; portugalka da rade (leworeczna co zawsze jakos tam utrudnia przeciwniczce gre). Mysle, ze kurs 2,5 ma minimalne value i za naprawde male stawki mozna sporobowac. GL
WTA BUDAPESZT
Bukta - Halep
Typ: Over 16,5 gema
Kurs: 2,0 bet365
Wiem, wiem - halep, tego tamtego jednak nie mozna, az tak lekcewazyc gospodyni. Wczoraj gralem na nia i dziewczyna mnie nie zawiodla pokazujac, ze mozna. To, ze wczoraj halep wygrala 6:3 6:0 pokazuje brak woli walki w drugim secie. Mysle, ze te 5 gemow wegierka urwie. Niskie srednie stawki for double up. GL
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Voracova vs Dentoni
Dentoni
2,50
bet365


Dentoni +2,5 gema 1,9

Gram tutaj zdecydowanie na Włoszkę,która super pokazała się w meczu pierwszej rundy ze zawsze groźną Garcią. Bardzo fajnie trzymała swoje podanie i została tylko 2 razy złamana(raz z 40-0). Corina uwielbia mączkę,gra u siebie i na pewno nie jest gorszą zawodniczką od doświadczonej Czeszki.
Voracova na clayu nie czuję się zbyt dobrze. Porażki z Kanią,Jabeur czy Feuerstein chwały nie przynoszą,a wygrana z tragiczną obecnie Begu tego nie zmienia.
Obie panie to podobny poziom,ale lepiej mi się spodobała w pierwszym meczu Dentoni i na własniej ziemi to ona wyjdzie zwycięsko. Warto łapać też handicapy gemowe lub setowe.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Palermo
Mecz: Medina A. - Pfizenmaier D.
Data: 10.07.2013 17:15
Typ: 2:0
Kurs: 2.60
Bukmacher: Expekt
Analiza: Spotkanie drugiej rundy turnieju pań we włoskim mieście Palermo. Turniej rozgrywany na nawierzchnii ziemnej. Spotykają się ze sobą 92 w rankingu Hiszpanka Medina Anabel Garrigues oraz Niemka Dinah Pfizenmaier, która w rankingu WTA zajmuje obecnie 113 miejsce. Faworytką nieznaczną jest Hiszpanka, jednak według mnie po dobrym kursie i na lekkim ryzyku powinno wejść jej zwycięstwo w dwóch setach. W pierwszej rundzie Hiszpanka męczyła się co prawda z inną Niemką Barrois, wygrywając ostatecznie 6:4, 4:6, 6:2 spędzając na korcie ponad 2 i pół godziny. Pfizenmaier wygrała z Pliskovą 7:5, 7:5 w niecałe 2 godziny. Pfizenmaier na Wimbledonie nie pokazała się z dobrej strony. Odpadła już w pierwszej rundzie kwalifikacji z Mayr-Achleitner przegrywając 6:4, 3:6, 3:6. Był to jej jedyny mecz na trawie w sezonie, po nieudanych kwalifikacjach zagrała i wygrała niezbyt mocno obstawiony turniej na ziemi w Versmold. Pokonała 2:1 Hogenhamp, 2:0 Klepac, 2:0 Lottner, 2:1 Muusburger oraz Zanevską także w trzech setach w zaciętym pojedynku. Teraz wybrała się do Palermo. Garrigues zrobiła sobie przerwę po Wimbledonie i może to właśnie stąd początkowe problemy z Barrois. Powinna jednak z każdą piłką czuć się pewniej na korcie i powiększać swoją przewagę nad Niemką. Wcześniej Garrigues dotarła do finału turnieju w Marsylii, gdzie uległa mocnej Petković 4:6, 2:6, wcześniej pokonała: Min 6:2, 6:2, Karatantchevą 6:4, 6:2, Rus 6:2, 6:4 oraz Hercog 6:4, 7:6. Turniej rozgrywany na ziemi. Klasa zawodniczek znacznie większa niż przeciwniczek jej rywalki, z którymi wygrywała. Ogólnie zdecydowanie większe doświadczenie po stronie Hiszpanki, która na korcie powinna to udowodnić.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Palermo (Włochy), ziemna
Spotkanie: Errani S. (Ita) vs Zahlavova-Strycova B. (Cze)
Typ: Errani -5,5 gem ✅
Kurs: 2,0
Buk: Bet365
Typ na szybko, bo meczyk już zaraz. Powtórka finału z zeszłego roku. Wtedy pewnie wygrała gospodyni 6-1 6-3. Errani w zeszłym roku w Palermo zniszczyła wszystkie zawodniczki nie oddając seta, a ledwie po kilka gemów. Dziś mierzy się ponowie z ubiegłoroczną finalistką. Bilans h2h 3-1 dla Errani.
W poprzedniej rundzie Errani, pewnie wygrała oddając zaledwie jednego gema. Natomiast Strycova pokonała Pliskovą 6-4 6-4.
Obie zawodniczki w tym roku mają całkiem dobry bilans na ziemi (18-4 i 11-4 ). Wydaje się, że to jednak Włoszka awansuje pewnie do następnej rundy i wygra 2-0 w setach. Jednak ze względu na kurs warto pokusić się na handicap gemowy.
edit:
Trochę szczęśliwe, dziwny meczyk, ale ✅
 
mathaeus 86

mathaeus

Użytkownik
Tatishvili-Peer over 21.5@2.02 pinnacle⛔ /1-6,1-6
Obie zawodniczki zupełnie bez formy w tym roku.Peer max. 3 rundę osiągała,Tatishvili jeszcze gorzej.Ciężko więc wskazać faworytkę w tym meczu.
Najlepsza więc będzie opcja overowa lub 3 setowa.
Udało mi się obejrzeć 2 set meczu Tatishvili-Jani,bo obstawiłem na live i muszę przyznać,że słabiutko Gruzinka się spisywała.Podanie nawet trzymała,ale dużo błędów popełniała na wymianach.Gdyby nie to,że Jani w pewnym momencie się zagotowała i zaczęła walić rakietą w kort to róznie to mogło wyglądać.
Według mnie będzie długi pojedynek z masą przełamań po obu stronach.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Dominguez Lino - Burnett N
Burnett N @ 2,00

Gdy pierwszy raz zobaczyłem dzisiejszą oferte na mecze WTA pomyslalem ze lepiej zostawic te typy bo tu nie ma większego sensu grania ale gdy popoatrzyłem jeszcze raz zobaczyłem bardzo ciekawy mecz do zagrania Lino - Burnett. Hiszpanka ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie raczej przegrywa swoje spotkania w pierwszej rundzie jej rywalką była Rumunka Dulgheru lecz cóż to był za rywal który po sześciu gemach oddaje mecz i kreczuje. Lino ma bardzo słaby serwis a jesli chodzi o drugi serwis to jest on wręcz tragiczny piłka leci bardzo wolno i jest bardzo łatwa do returnu. Burnett jest ostatnio w bardzo dobrej formie gra na równym poziomie i raczej wygrywa swoje pojedynki jesli w tym meczu jej return bedzie stał na dobrym poziomie to powinna uporać sie z Hiszpanka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Roberta Vinci – Polona Hercog
Typ: Vinci
Kurs: 1,5 | Bet365

Dziś w granicach godziny 20:30 na kort wyjdą panie Vinci i Hercog…Faworytką oczywiście w tym meczu jest Włoszka, która jest w tym turnieju rozstawiona z numerem drugim, ale także uchodzi za specjalistkę od kortów ziemnych i nie powinna mieć problemów z niżej notowaną zawodniczką. Kurs troszkę mnie zadziwił, spodziewałem się znacznie niższego, ale może dlatego jest taki, gdyż wczoraj Vinci miała lekkie problemy z kwalifikantką, może coś ze zdrowiem, tego nie wiem. Wiem jednak, że występuje przed własną publicznością i na pewno będzie chciała dojść jak najwyżej i uszczęśliwić swoich kibiców, a dziś rywalka nie jest zbyt wymagająca i nie za bardzo ma czym postraszyć Włoszkę. Proponuję zagrać ten typ u bukmacherów gdzie krecz to zwrot tak dla asekuracji. Mimo wszystko moim zdaniem zobaczymy dość szybką wygraną Vinci, polecam.
edit: Na lajcie ???? pzdr
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dziś w granicach godziny 20:30 na kort wyjdą panie Vinci i Hercog…Faworytką oczywiście w tym meczu jest Włoszka, która jest w tym turnieju rozstawiona z numerem drugim, ale także uchodzi za specjalistkę od kortów ziemnych i nie powinna mieć problemów z niżej notowaną zawodniczką.
Nie myli Vinci z Errani.
Kurs troszkę mnie zadziwił, spodziewałem się znacznie niższego, ale może dlatego jest taki, gdyż wczoraj Vinci miała lekkie problemy z kwalifikantką, może coś ze zdrowiem, tego nie wiem.
Kurs jest odpowiedni, bo tak jak TheSpec podpisał swój typ
Trochę szczęśliwe, dziwny meczyk, ale ✅
tak tam Zahlavova przegoniła Robertę, że ta momentami nie wiedziała chyba co się dzieję. W paru decydujących momentach dla siebię, oddała gema (swojego), po dość prostych, niewymuszonych błędach.
Roberta nie ma żadnych problemów zdrowotnych, a przynajmniej na twiterze, fanpag&#39;u o tym nie wspomina, a i jak gra nie widać u niej aby ją coś doskwierało. Coś oprócz braku formy, która trzyma się jej dłuższy czas. Sama nawierzchnia mogłaby za nią przemawiać, bo jest to cegła i uczyla sie na niej, tam trenuje, ale po koźle piłka strasznie zwalnia i jeżeli trafi na bardziej regularną zawodniczke niz Zahlavova, która będzie ją równie dobrze rozrzucać po korcie to Roberta i u siebie za daleko nie dojdzie.
Co do typu nie gram osobiście, ale i w kursie nie ma &#39;value&#39; co by traktować ją jako peefkę.
Czemu piszesz, że Vinci grała z Zahlavovą haha pomyliło Ci sie coś facet... Errani grała z Czeszką a nie Roberta rozumiem, że wakacje, popić można, ale bez przesady :p
Z głowy pisałem, więc stąd (głowy). Co nie zmienia fakty, że i Vinci jak Errani (oglądałem oba spotkania) grały tak samo - czyli poniżej oczekiwań, niewiele brakło a obie mogły stracić seta. Bet365 poczatkowo na live w zakładzie over gemowy Giulia Gatto-Monticone dawał linię o/u 5.5gema, a po pierwszym brejku była już o/u 4.5. A jak sobie prześledzisz chociazby same punkty to zobaczysz, że nie był to (o czym pisałem) jednostronny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom