>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Budapeszt & Palermo, 08-14.07.2013

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Nie myli Vinci z Errani.Kurs jest odpowiedni, bo tak jak TheSpec podpisał swój typ
tak tam Zahlavova przegoniła Robertę, że ta momentami nie wiedziała chyba co się dzieję. W paru decydujących momentach dla siebię, oddała gema (swojego), po dość prostych, niewymuszonych błędach.

Roberta nie ma żadnych problemów zdrowotnych, a przynajmniej na twiterze, fanpag&#39;u o tym nie wspomina, a i jak gra nie widać u niej aby ją coś doskwierało. Coś oprócz braku formy, która trzyma się jej dłuższy czas. Sama nawierzchnia mogłaby za nią przemawiać, bo jest to cegła i uczyla sie na niej, tam trenuje, ale po koźle piłka strasznie zwalnia i jeżeli trafi na bardziej regularną zawodniczke niz Zahlavova, która będzie ją równie dobrze rozrzucać po korcie to Roberta i u siebie za daleko nie dojdzie.

Co do typu nie gram osobiście, ale i w kursie nie ma &#39;value&#39; co by traktować ją jako peefkę.

Czemu piszesz, że Vinci grała z Zahlavovą haha ???? pomyliło Ci sie coś facet... Errani grała z Czeszką a nie Roberta ???? rozumiem, że wakacje, popić można, ale bez przesady :p
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Ja tu widze same wygrane faworytek wlasciwie w Palermo:
Cabeza C.-Voracova 1 @1.5
Cabeza z Mladenovic duzy boj wczoraj stoczyly i obydowm zawodniczkom zalezalo na wygranej. Dobrze Cbaeza sie tutaj czuje widac i juz rok temu Hisozanka przebrnela kwalifikacje, wygrala dwa mecze w turnieju glownym, osiagajac cwiercfinal i przegrala 3-setowe starcie o polfinal. W tym roku tez wyglada to dobrze. Voracova to juz dosc dawno dobre wyniki ma za soba. Widac tutaj poprawe i zwyzke formy, ale chyba jednak az tak mnie Voracova nie zaskoczy.

Zakopalova-Pfizenmaier 1 @1.65

Czeszka od WImbledonu prezentuje duza zwyzke formy. Tutaj ograla dwie trudne Wloszki w 3 setach, czyli Pennette i Knapp. Pfizenmaier jest wyrozniajaca sie zawodniczka na poziomie ITF i naprwde sporo sukcesow tam odnosi. Na pewno przyszlosc przed Niemka, ale tutaj jednak chyba Klara ogranie ten mecz.

Vinci-Dominguez Lino 1 @1.35

Jezeli Vinci zagra to co wcozraj z Hercog to powinna smialo wygrac. Troche mnie martwi jednak, ze wyniki Vinci w Palermo w ostatnich latach dosc slabe i dla przykladu rok temu Vinci pozegnala sie juz bodajze zturniejm w 2 rundzie. Moze pora wiec cos zmienic i zagrac lepiej, po wczorjaszym meczu Vinci z Hercog mozna byc optymista.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Halep 1.20✅

Simona gra tenis życia, jej talent w końcu eksplodował! Przed Wimbledonem była nie do zatrzymania. W Londynie uległa w bardzo dziwnym spotkaniu z Li. Aktualnie rozjeżdża panie w Budapeszcie, jest nie do zatrzymania. Jej tenis bardzo mi się podoba. Rumunka bardzo dobrze balansuje w defensywie i ofensywie. Naprawdę sporo potrafi! Do tego jest walczakiem! Dla mnie rewelacja ostatnich tygodni. Ona powinna się zameldować wkrótce w top 10, w niedługim czasie powinna zrobić dobry wynik na jakimś szlemie!

Cadantu to też dobry materiał na fajne wyniki. Widziałem ją pare razy w tym sezonie, także w Katowicach. Kobita naprawdę waleczna i ambitna. Gra głównie w defensywie i potrafi utrzymać piłkę w korcie. Cechy wolicjonalne ma niesamowite!

Spotkanie będzie zacięte, jednak umiejętności Simony wyżej cenie, w pewnym momencie Cadantu pęknie. Halep powinna wygrać cały turniej...



Andre@

@ za niedługo świętuje 3 lata na forum, kiedy to zleciało???
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Cabeza C-Vinci (raczej 0-2 @1.5)
Dwa pewniaki (Vinci i Halep) teoryetycznie, ale kursy na singlowe mecze zenujace. Vinci 1.15, Halep 1.14 ... Ale dwoch takich kursow to nie wezne. Wole wybrac Wloszke, zeby Halep nie oddal czasem raczej jakiejs przyslugi rodzaczce Cadantu, chociaz bez watpienia Halep jest glowna faworytka do wygranej w Budapeszcie. Bede strasznie zdziwony jezeli Wloszka nie wygra, tylko nie wiem jak to ugryzc czy 2-0 czy hc 5 gemow na korzysc Vinci. Wiec jakies pole do popisu tutaj jest.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sara Errani - Klara Zakopalova - 2:0 (1,44)✅
Bet365

Sara tutaj pewnie idzie do finału w którym spotka się prawdopodobnie ze swoją przyjaciółką Robertą Vinci. Rzekłbym nawet że obie bardzo tego chcą, zwłaszcza że turniej odbywa się w Palermo więc na pewno publiczność lokalna będzie z tego powodu zadowolona. Jeżeli chodzi o samą grę to widziałem mecze Klary i jest ona rozkalibrowana. W meczu z Pannetta grała już nierówno, jednak to co zaprezentowała w drugim secie z Knapp to już była czyta komedia. Niezły z Ozbournem mieliśmy ubaw z tego spotkania, tak się złożyło że oglądaliśmy mecz w tym samym czasie. Czeszka mając przewagę w drugim secie 5:1 przegrała po kolei 3 gemy w kilka minut. Punkty oddawała jeden po drugim. Gdyby nie koszmarne błędy Knapp jak między innymi przegranie decydującego punktu przez podwójny błąd serwisowy w jej wykonaniu nie wiaodmo jakby losy meczu się mogły potoczyć. Klara z moim obliczeń potrzebowała 3 piłek setowych żeby spotkanie wygrać a właściwie wymęczyć. Całe jej zwycięstwo wisiało na włosku. Sara Errani swoje rywalki odprawia bez większych komplikacji. Włoszka powinna załatwić temat z Klarą samą regularnością odbić. Jednak że to są małe turnieje i różne już cyrki widziałem ostrożnie sugeruje granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Sara Errani – Klara Zakopalova
Typ: Zakopalova +6,5g ✅
Kurs: 1,65 | Pinnacle

Dziś w granicach godziny 19:45 na kort w Palermo wyjdą panie Errani i Zakopalova. Oczywiście faworytem jest Włoszka, ale moim zdaniem Czeszka nie podda się bez walki, mimo iż nie prezentuje najlepszej formie to zawsze jest groźna…Dotarła do półfinału po 3 zaciętych meczach, Klara gra strasznie nie równo, potrafi grać seta bez błędnie ale i popełnić mnóstwo błędów. Errani wiadomo solidna firma, czołówka światowa, specjalistka od kortów ziemnych na dodatek u siebie, ale jeśli Zakopalova będzie czyścić linie jak to ma w zwyczaju i będzie jej to wychodziło to Włoszka nie będzie mieć łatwo. Moim zdaniem 6,5g to trochę za wysoka linia, kurs przyjemny, a nie wierzę, żeby Czeszka nie ugrała sześciu gemów…
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Tak jak wczoraj wam polecałem typ na Yvonne tak dzisiaj mieliśmy całkiem inny tenis niż ten tam opisany ze spotkań w ćwierćfinałach. W spotkaniu Meusbrger z Cheepers mielismy 3gemy otwarcia zanim zawodniczki się wczuły w kort zdążyły się połamać w zasadzie same po niewymuszonych błędach, potem Meusburger zdecydowania kontrolowała set pierwszy, bieganiem, przyśpieszeniem zmuszała Scheepers do błędów a ta kondycję z wczoraj zostawiła w szatni chyba. Set dwa był już setem treningowym Meusburger - nie biegała do siatki, nie szukała dropshotów, nie biła ryzykownie do linii, a prawie cały set przebiegł w długich wymianach zza linii serwisowej u jednej jak i drugiej..
Drugie spotkanie półfinałowe Halep - Cadantu, było spotkaniem dwóch Rumunek i poniekąd myślałem, że Cadantu podłoży się znajomej. I pierwszy set był tego przykładem, kiedy to ta do dość prostych piłek nie tyle co nie dobiegał, a nawet nie starała się ruszyć, Halep serwisem nadal zdobywała sporo punktów, ale było to wszystko w gorszej formie jak w spotkaniu z Babos. I tak było w pierwszym secie, gdyby to powtórzyło się w secie dwa to śmiałbym stwierdzić, że jest to podłozenie o którym wspomniałem na początku. Lecz Babos rzeczywiście miała piorunujący beckhend i obie biły bardzo siłowo w tym 1wszym secie. Dlatego dziś wyszło zmęczenie, set 2gi był już całkiem inny niż pierwszy. Halep sporo się musiała nabiegać o każdy punkt, a zmęczenie dawało w swe znaki, wiele błędów, autów.

Więc porównuję je obok siebie i Yvonne wydała się być bardziej rozluźniona, grała bardziej asekuracyjnie a wychodziło jej dosłownie wszystko w tym spotkaniu.
Teraz trochę punktów/statystyk jak to wyglądało u Yvonn (do Simony narazie brak). Serwis na poziomi 63%, podwójnych błędów 3, wygranych piłek po pierwszym podaniu 73%, po drugim 47%.

O tyle jak wczoraj Yvonne mówiła skromnie, ale treściwie:
&quot;I&#39;m just going to rest and try my best in the semis. It&#39;s going to be a tough match and I&#39;m just going to try and fight as hard as I can and hopefully I have a chance to get into the final.&quot;
tak dzisiaj, też możemy czytać:
&quot;I&#39;m feeling very good. Today was another great day for me and I really enjoy everything about playing here,&quot;
&quot;I&#39;ve just been taking the positive things with me from every match. In the final, I&#39;ll keep trying to be aggressive, going for the lines and creating pressure. I&#39;m looking forward to the final, it&#39;s going to be a tough match but hopefully I can play a good final.&quot;
Podsumowanie dwa, czytając to o czym napisałem wyżej, można by rzec że jestem jednostronny, ale ja po prostu nie rozumiem kursu @5. na Yvonne, co jak co ale w tym sezonie ma już 3finały na cegle i wyszła z nich zwycięsko 3/3 (jutro jest 4ty), dlatego ktoś kto może przegrać 2zł/5zł czy 20zł i nie będzie żałował w razie niepowodzenia to polecam, bo w kursie jest spore value, a po tym co widziałem wczoraj/dziś na korcie wystawiłbym kursy na poziomie 3.2 - 1.4.
Meusburger +1.5set 2.20 Unibet
Meusburger wygra 5.01 PinnacleSports

Drugi finał to Palermo i dwie tutejsze dziołchy rzekłbym chodzi mianowicie o Sarę i Robertę, czyli reprezentantki Włoch (Fed Cup) jak i koleżanki z pary deblowej jak i koleżanki z życia prywatnego (ale to brzmi czytajc ???? ), do konkretów - nie od dziś Roberta w ważnych momentach się podkłada Sarze w ich wspólnych pojedynkach, a też dla Sary między innymi jest taka publiczność jaka jest. Dzisiaj po spotkaniu jak ta zeszła z kortu wołali za nią z 5minut.. Na WTA przy spotkaniu z Radwańską, Sarę podsumował ten cytat:
&#39;&#39;Errani&#39;s 35 wins on the season is second only to Serena Williams, who scored her 40th on Sunday.&#39;&#39;
dla mnie od tego czasu nie zmieniło się za dużo, same w sobie mogą dać spotkanie pod publikę, ale nie sądzę żeby to wygraną była Roberta.
Errani wygra 1.34 PinnacleSports


BTW, tak będą jechać na finał :mrgreen:


Podsumowanie obu finałów. Beusburger zawiodła dość znacznie seta i ugrała, ale jeżeli prowadziliby liczbę wyautowanych piłek przy swoim serwisie + piłek przy odbiorze byłoby to jakieś 65-70% jak na finał sporo za dużo, po secie pierwszym kort przesechł i w secie dwa piłka miała szybszy kozioł więc Halep, która już na początku seta waliła rakietą dała znak iż jest to dla niej za szybko, stąd już zaczęły się łamać w dwie strony bo Meusburger jak nie trzymała podania własnego od setu pierwszego tak w drugim nic się nie zmieniło lecz jakoś obroniła 3piłki meczowe w TB ( w zasadzie cały TB był jednymi błędami ), w przerwie skropili kort i wyszło z Beusburger to co w secie pierwszym, czyli poza błędami nic dlatego wynik zakończył się jak zakończył.. średnio na każdy gem Halep miała zaliczkę 30:0 i potrafiła wyautować z tego 2/3piłki.. ciężki finał do oglądnięcia.
Finał w Palermo własnie trwa, ale po tym co napisałem wyżej(analize do Sary), to już mi wstyd. Sara z Roberta nie mają dla siebie ulg, grają najlepsze spotkanie na tym turnieju i ja zapamiętam je na pewno na długo.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
WTA Palermo debel 22:15
mecz: Mladenovic/Piter - Pliskova Ka/Pliskova Kr ✅ 2-1 ✅
typ: 1
kurs:1.60
expekt
Na dzisiejszy późny wieczór polecam do zagrania właśnie to spotkanie. W finałowym spotkaniu w rozgrywkach debla pań zmierzy się para Francusko- Polska z parą sióstr Pliskovych z Czech. Wysoka Francuzka to świetna deblistka- triumfatorka Wimbledonu i finalistka French Open w mikście. Dlatego też świetną wiadomością jest, że obie panie po dwurocznej przerwie znowu grają. Wtedy to przegrały dopiero w finale turnieju deblowe w Kopenhadze. W tym turnieju moje faworytki radzą sobie świetnie. Problemy dopiero miały w ostatnim meczu gdzie doszło do mistrzowskiego tie breaka. Świetnie wygląda statystyka tej pary jeżeli chodzi o wygrane pkt po pierwszym serwisie. Zazwyczaj ten wskaźnik dobija do 80%. Przeciwniczki to wysokie młode zawodniczki. Mają potencjał do gry deblowej, ale jeszcze brakuje im doświadczenia. Jak dotąd miały trudną drogę do tego spotkania finałowego. W każdym z trzech spotkań musiały toczyć bardzo wyrównane trzecie sety, gdzie pokonywały rywalki o dwa punkty. Stawiam w tym spotkaniu na rozstawioną z numerem pierwszym w tym turnieju parę Mladenovic/Piter :cool:.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Z reguły staram się omijać szerokim łukiem tenis kobiecy ale w oko wpadł mi finał w Palermo.Nie ma jeszcze kursów co do meczu Sary Errani i Roberty Vinci ale ja nie widze żadnych szans dla tej drugiej, tymi swoimi slajsami niewiele zdziała w starciu ze swoją partnerką deblową i przyjaciółką,Sara rozegrała bardzo dobry mecz z Zakopalova, dobiegała do wszystkich piłek i bardzo ambitnie walczyła o każdy punkt,h2h ostatnich spotkań wskazuje na Errani jak i obecna forma, dla bardziej odważnych można próować 2:0 dla Sary, myśle że kurs będzie oscylował w granicach 1,4-1,5 na Errani, jutro edytuje jak sie pojawi...
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Sara Errani - Roberta Vinci - 1 (1,33)⛔
Bet365

I dlatego że nikt nie uważa, iż Roberta jutro może wygrać, (ja się do tego grona też zaliczam) to Roberta właśnie jutro może sprawić niespodziankę. Takie są reguły często małych turniejów. A no właśnie. Dwie przyjaciółki grają u siebie w Palermo. I co się stanie w tym meczu tylko one same dwie wiedzą. Grać jednak należy na Sarę Errani jednak bez szału. Żadne ostre granie. Argumenty stoją za Sarą. Roberta ma również sporo do zaproponowania na tej nawierzchni jednak patrząc przez pryzmat formy to Sara tutaj powinna rozdawać karty. Jeżeli kogoś zadowoli ten kurs to łapcie Sare.
 
C 334

copper

Użytkownik
Kontekst finałowe mecze dobrze opisał i generalnie się z tym zgadzam jednak nie do końca....Halep miała dziś niezręczną sytuacje bo musiała odprawić swoją rodaczkę. Jeśli chodzi o podkładanie to każdy kto oglądał to spotkanie widział,że przy wyniku 5-0 w pierwszym secie wykazała przejaw miłosierdzia dla rodaczki i oddała jej 2 gemy bo spokojnie mogła zakończyć seta 6-0....Miałem wrażenie,że nie gra na 100% i stara się wygrać jak najmniejszym nakładem sił ale kiedy trzeba było to nawet po świetnych returnach Cadantu odpowiadała jeszcze lepiej grając agresywnie i pewnie z obu stron stwarzając dużą presje na rywalce, oprócz tego mocny serwis, siła, precyzja i oczywiście ciasny cross z beckhendu, który staje się powoli jej znakiem rozpoznawczym. Drugi set to duzo lepsza gra Cadantu i wiecej błedów Halep, które moim zdaniem wynikały z niecierpliwości, poczucia kontroli i zbytniej pewności dotyczącej wygrania meczu. W finale już będzie mogła grać na 100% i nie będzie oszczędzać rywalki. Meusburger to nie ta półka co Halep, nie da się nie zauważyć że jest w formie jak na jej możliwości a czasami forma bije klase ale nie wyobrażam sobie żeby bardzo ambitna, agresywnie grająca Halep mogła przegrać spotkanie finałowe z taką zawodniczką. Jedyne czego można się obawiać to zmęczenie, które można było zaobserwować pod koniec meczu półfinałowego, jednak znając jej charakter jestem spokojny, że w finale da z siebie 110% i go wygra. Jeśli chodzi o finał z Palermo to po obejrzeniu obu połfinałów zrobie wyjatek i złamie swoją zasadę nie grania meczy z udziałem zawodników z tego samego kraju. Nie wyobrażam sobie żeby mogła ten mecz wygrać Vinci....po prostu wszystko przemawia za Errani. Jestem pewny że z taką dyspozycją jaką zaprezentowała Vinci nie miałaby czego szukac w starciu z Zakapalovą, którą ograła dziś Sara. Nie przypominała w starciu z mało znaną Hiszpanką zawodniczki która wygrała w tym roku turniej w Katowicach grając niemal bezbłędnie, precyzyjnie i z polotem. Sprawiała wrażenie jakby jej nie zależało na wygranej, popełniała proste błędy, wyglądała na zmęczoną i żle przygotowaną fizycznie i mentalnie. Taką rywalkę jak Hiszpanka popełniającą dużo prostych technicznych błędów powinna ograć w dwóch szybkich setach a tymczasem w trzecim secie przegrywała z przełamaniem. Errani natomiast wyglądała na bardzo zdeterminowaną, gra solidnie, w miarę regularnie i dużo mocniej niż Vinci. Dodając do tego że broni tutaj punktów za wygrany zeszłoroczny finał, korzystne h2h, sympatie publiczności nie sądzę żeby oddała ten mecz Vinci biorąc nawet pod uwagę ich bliską przyjażń.Ja ten dubel Halep+Errani gram dośc grubo i będę bardzo zdziwiony jak nie wejdzie. Liczyłem na troszkę wyższy kurs na Halep ale value w graniu na przeciwniczke też nie widzę bo szanse powodzenia w mojej ocenie są niewielkie...Halep + Errani 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Errani-Vinci 2 @3.5
Po takim kursie, to ja od razu biore Vinci. Tak przeczytalem to powyzsze i brakuje tutaj jednej waznej informacji. Otoz Roberta Vinci na co dzien mieszka i trenuje w Palermo, wiec ona tutaj nie popusci. Daleki jestem od twierdzen, ze ktos gra &quot;u siebie&quot; w danym kraju, poniewaz glownym aspektem dla tych wszystkich tenisitow sa i tak pieniadze. Oczywiscie kazdy ma turnieje priorytowe, ale pisanie ze ktos musi dobrze zagrac w konkretnym kraju, gdyz jest z tego panstwa jest czesto bledna interpretacja. Przyklad sluze ? Pamietam jak Mardy Fish postanowil nie startowac w Los Angeles, chociaz od tamtejszych kortow mieszka 5 minut drogi samochodem. Powod ? Oczywiscie gratyfikacje pieniezne sa zbyt male. Czy ktos mysli, ze Stuttgart lub Monachium byly priorytetetami Tommy&#39;ego Haasa ? Tez watpie.
Turniej w Palermo duzy nie jest z pewnoscia. Roberta Vinci, pomimo ze tutaj mieszka i trenuje nigdy jakos nie blyszczlala w tym miescie, ale skoro tym razem wlozyla troche wysilku i zagra w finale to oczekuje duzej determinacji. Dla Errani tez ten turniej jakos sie pozytywnie zapisal, poniewaz byl to jej pierwszy wygrany turniej w cyklu w karierze (2008 rok). W sumie Errani wygrywala tutaj dwukrotnie i zanotowala jeden przegrany final. Calkiem niezle. Tylko czy ten turniej jest az tak wazny jeszcze dla Errani, ktora od 2011 roku jest juz tenisitaka topowa. Mysle ze nie. Sara Errani wziela do tego turnieju i gra tutaj z &quot;dzika karta&quot;, wiec podejrzewam, ze gdyby Errani wypadla dobrze na Wimbledononie to byc moze wcale bysmy jej w tym roku nie ujrzeli.
Co do wczorajszych meczow to w duzym bledzie jest ten kto mysli, ze Vinci gral slabo, poniewaz wygrala tylko 2-1 z Cabeza Candela. Cabeza grala tutaj turniej zycia jak dotad i ten polfinal to najlepszy jej wynik w cyklu na ta chwile. Errani z Zakopalova rowniez oczywiscie zagraly swietny mecz, niczego nizszej Wloszce nie ujmujac.
Oczywiscie Errani wypada w potyczkach z Vinci duzo lepiej. Bilans 5-2 na korzysc Errani, w tym ostatnie 5 meczow padlo kosztem Sary wlasnie. Wszystkie te duze turnieje (USO, Rzym, Dubai), gdzie sie spotkaly to tez triumfy Errani. Tym razem okolicznosci zupelnie inne, bo Vinci gra w miescie, gdzie mieszka i trenuje, a podejrzewam, ze druga szansa aby wygrac tutaj w Palermo, sie juz moze nie powtrorzyc. I prosze nie wciskac argumentow, ze Errani broni punkotw za ubiegloroczny tiumf, bo w razie porazki straci niewiele to raz. A dwa, Errani ma tyle sukcesow na przestrzeni calego roku, ze nijak ja to zaboli. Przyjacielskie relacje pomiedzy Wloszkami, ktore graj od lat debla i sa przyjaciolkami poza kortem raczej dobrze znane. Bilans 5-2 dla Errani, ale kiedys znowu musi wygrac Vinci i mysle, ze moze to nastapic wlasnie teraz, wiec nie zdziwie sie, jezeli Errani wykaze sie troche wieksza nonszalancja na korcie i wygra Vinci. Po takim kursie oraz przy tych okolicznociach jest sens probowac wedlug mnie.
P.S. Halep wygra wg mnie, ale kursy jak zwykle zenujace jak wczoraj w granicy @1.15
 
C 334

copper

Użytkownik
Dx2 jeśli nie oglądałbym wczorajszych półfinałow Włoszek to pewnie bym to kupił co piszesz i się nad tym zastanowił ale nijak ma się to do tego co wczoraj widziałem na korcie....determinacja i wola walki była zdecydowanie po stronie Errani, widać że jej bardzo zależy i gra po prostu o niebo lepiej od Vinci, która na mnie zrobiła złe wrażenie a wiem jak potrafi grać gdy jest w formie.....niewytłumaczalne proste błędy, brak koncentracji, złe decyzje. Nie ma co się rozwodzić Vinci może wygrać ten mecz tylko wtedy gdy Errani jej po prostu go sprezentuje....ale znając Errani i jej podejscie nie liczyłbym na to... Dziś nadrobiłem zaległości i obejrzałem drugi połfinał z turnieju w Budapeszcie z udziałem Meusburger i jestem po tym jeszcze bardziej przekonany do zagrania Halep. Austryjaczka wygrała ale pomogła jej w tym bardzo rywalka grając po prostu padake....Mecz bez intensywności, obie uderzały piłki lekko i bez wiekszego ryzyka. Ciekawy jestem czy defensywna gra Meusburger sprawdzi się jak przyjdzie jej do konfrontacji z dużo mocniej i agresywniej uderzającą Halep....śmiem wątpić. Po prostu nie wyobrażam sobie że Halep z taką zawodniczką może przegrać......
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Dx2 jeśli nie oglądałbym wczorajszych półfinałow Włoszek
Tez obejrzalem. Mecz Vinci caly i Errani 1-ego seta.
Errani, widać że jej bardzo zależy i gra po prostu o niebo lepiej od Vinci, która na mnie zrobiła złe wrażenie a wiem jak potrafi grać gdy jest w formie
Tez napisalem, ze Errani zagrala swietny mecz : &quot;Errani z Zakopalova rowniez oczywiscie zagraly swietny mecz, niczego nizszej Wloszce nie ujmujac.&quot;
Z tym, ze Vinci zagrala zly mecz sie jednak nie zgodze, bo rowniez byl to bardzo dobry mecz. Slabszy byl tylko drugi set.
Dodając do tego że broni tutaj punktów za wygrany zeszłoroczny finał, korzystne h2h, sympatie publiczności
Te punkty za final sa nic nie warte przy tym co Errani wykrecila w turniejach na przestrzeni roku i nijak ja zaboli porazka. Sympatii wiekszej to ja sie spodziewam , mimo wszystko dla miejscowej zawodniczki.
Nie ma co się rozwodzić Vinci może wygrać ten mecz tylko wtedy gdy Errani jej po prostu go sprezentuje
Nieprawda. W tenisie kobiecym wszytko jest mozliwe. Skoro Virginie Razzano moze wygrac na French Open z Serena Williams po kursie 1.01 to moze i Vinci wygrac z Errani. Poza tym Vinci lubi swoje wypady pod siatke, a w danym dniu jednej zawodniczce moze wychodzic wszystko,a drugiej niewiele.
Faworyta na papierze masz zdecydowanego, ale biorac pod uwage niektore okolicznosci to wg mnie kurs do ryzyka nie jest wart swieczki, wiec wole sprobowac ustrzelic cos wiekszego.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Errani (-3) - Vinci 1 1.48 Pinnacle ⛔
Zamiast na 2-0 w setach dla Errani, wole postawic hc -3 na gemy. Wydaje mi sie, ze Errani jest w stanie wygrac ten mecz czteroma gemami, np. 6-4, 6-4 i tym podobne wyniki, a ze to hc azjatycki to roznica trzygemowa daje zwrot. Nawet w przypadku trzysetowki, sadze ze Errani nie przegra seta wyzej niz dwoma gemami 5-7, albo po tie - breaku. 2-0 w setach tez mi sie widzi, ale moja wrodzona ostroznosc, nakazuje mi postawic po nizszym kursie, ale jest to bardzo pewny typ. Nekar nie pisz, ze Vinci nie przyklada sie do tego turnieju, bo awansowala do finalu. Oczywiscie po tym co gra na tym turnieju Errani i jej przeciwniczka, nie postawilbym na jej rodaczke nawet grosza. Errani nie jest zawodniczka anemiczna, grajaca bardzo nierowno czyli nieprzewidywalna i dlatego logicznym jest stawianie na jej zwyciestwo w turnieju.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Halep - Meusburger over 19,5 games 2.0 bet365✅
Halep przed meczem &quot;The final will be a difficult match. Yvonne is playing very, very well now in this tournament. I will just try and enjoy the match and play my best.&quot;
Dwa ostatnie mecze pomiędzy nimi to wygrane przez Halep trzysetówki, w tym w Barcelonie 2-6, 7-6,, 6-3 2010r,
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Przeczytalem z uwaga opinie na temat wloskiego finalu w Palermo, i w kazdej jest troche racji. Ja osobiscie spodziewam sie troche dluzszego meczu, niezaleznie od wyniku
Errani - Vinci
over 20.5 @1.95 Unibet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom