>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

WTA Tour: Brussels & Strasbourg 16.05-21.05

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zaczynamy turniej w Strasbourgu,na początek bardzo fajny typ na Niemkę Barrois,jak wiemy jest ona ostatnio w bardzo dobrej formie,w pokonanym polu zostawiła kilka znanych nazwisk,nie startowała w Rzymie,więc mam nadzieję,że wyjdzie dziś na kort świeża i pełna mobilizacji,W ostatnim turnieju w Estoril,dotarła aż do finału,wcześniej w Stuttgarcie odpadła z Isią po dobrym pojedynku,widzę w niej potencjał,powoli będzie się piąć w rankingu,obecnie dopiero na 59 pozycji,ale już niedługo powinna zawitać do TOP 20.Z kolei Maria przegrywa ostatnio wszystko jak leci,co prawda porażki z Petković i Gajdosovą wstydu nie przynoszą,ale nie pokazuję w tym sezonie wysokiej formy,kursy na Niemkę lecą na łeb,polecam jeszcze wziąć i tak dobry kurs Kryśkę,nie powinna dziś zawieść.

Barrois vs Kirilenko - 1 @2,16 ⛔ z dedykacją dla Andre@ :*
Pinnacle
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Mam takie pytanie jutro gra Parmentier Pauline z Zhang Shui, kurs na Zhang mozna znalsc nawet po 3.00!!!! Skad sie wzialy takie notowania, bo jak dla mnie to ogromne value na Zhang! Rozumiem, ze Parmentier gra u siebie ale ja osobiscie wogole nie pamietam kiedy ona wogole grala...?
Bede wdzieczny za konstruktywna dyskusie...

pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Parmentier potrafi grac w tenisa na baaaardzo wysokim poziomie. Problem jasny - psychika i to jej rozwala gre. Moze i jest value ale granie przeciwko niej moze sie roznie skonczyc. Ona jest niezla tylko glowa nie jest poukladana.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja upatruje szansy w tym iz tak jak mowie, wogole nie pamietam kiedy ta pani grala w jakims turnieju, a jak patrzylem activity to ostatni raz w Miami... troche dawno, wiec moze miec dosc slaby serwis, moze sporo Double Fault&#39;s?! Do tego dochodzi jakas tam presja bo gra u siebie to sa oczekiwania, a jesli glowa nie idzie w parze z umiejetnosciami to kurs na rywalke moze okazac sie dosc latwy...
Niby umie grac na bardzo wysokim poziomie, a jest wogole poza pierwsza setka w rankingu... no nie wiem nie wiem chyba sie skusze na Zhang... a jeszcze jedno pytanie czy Zhang nie grala teraz w deblu w Romie?
Wydaje mi sie , ze start tutaj jest troszke jakby mozliwoscia &quot;przetarcia sie&quot; przed Rolandem Garrosem...mowie o Pauline...
EDIT: No wiem wiem sprawdzilem ze Zheng grala w deblu;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Francuzka najlepiej czuje sie na korcie ziemnym. Do Rollanda dostala dzika kartę od organizatorow, nie bedzie wiec musiala grac w kwalifikacjach, wiec spokojnie moze tutaj pograc. Jak dla mnie pewne zwyciestwo Francuzki w jutrzejszym meczu
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Kolejna niedojeb.na idiot.a belgijka A.Mestach mając 6:5 i 40:0 przy podaniu Varvany Lepczenko nie wykorzystuje żadnej okazji i przegrywa 5 piłek z rzędu.Następnie jak 1 punktu w tie-breaku nie zdobyła to już było wiadomo że nic z tego nie będzie.Ile ja dzisiaj pieniędzy przegrałem nie moge w to uwierzyć i to na jakich meczach które wszystkie były wygrane tak wszystkie wystarczyło 1 piłke wygrać i byłbym na 0 a tak to dzisiajogromny minus i zastanawiam się nad rezygnacją z zakładów.Jeszcze coś mnie podkusiło i na koszu tureckim przegrałem drużyna prowadzi wysoko i nagle zdobywa potem tylko 3 pkt a przeciwnicy 21 ja nie wierze już w takie cuda to jest jakieś fatum.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Kolejna niedojeb.na idiot.a belgijka A.Mestach mając 6:5 i 40:0 przy podaniu Varvany Lepczenko nie wykorzystuje żadnej okazji i przegrywa 5 piłek z rzędu.Następnie jak 1 punktu w tie-breaku nie zdobyła to już było wiadomo że nic z tego nie będzie.Ile ja dzisiaj pieniędzy przegrałem nie moge w to uwierzyć i to na jakich meczach które wszystkie były wygrane tak wszystkie wystarczyło 1 piłke wygrać i byłbym na 0 a tak to dzisiajogromny minus i zastanawiam się nad rezygnacją z zakładów.Jeszcze coś mnie podkusiło i na koszu tureckim przegrałem drużyna prowadzi wysoko i nagle zdobywa potem tylko 3 pkt a przeciwnicy 21 ja nie wierze już w takie cuda to jest jakieś fatum.

jezeli mogę doradzić : proponuje kilka tygodni przerwy, warto się oczyscić z nałogu - jest lzej... po powrocie zawsze się lepiej gra ( na moim przykładzie)

ja miałem ostatnio chwilę zwątpienia jak Ivanović wygrywała w 3 secie 5-1 i 40-15 przy swoim serwisie i &quot;psycholozka&quot; wpierdol...a ( za przeproszeniem, ale to i tak łagodne okreslenie) - po meczu w zasadzie nie spałem całą noc !

czas leczy rany i daje wiele do myslenia...pozdrawiam i trzymaj się ! znam ten ból jak wszyscy którzy probują ograć buka - kazdego dopada czasami extremalny dołek - przyszła Twoja kolejka i próba...


Andre@


---
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Warto zagrać jutro na 2-0 dla Petkovic w meczu z Groenefeld (1,33 w bet365)? Wg mnie wejdzie gładko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theboss 199

theboss

Użytkownik
No ja upatruje szansy w tym iz tak jak mowie, wogole nie pamietam kiedy ta pani grala w jakims turnieju, a jak patrzylem activity to ostatni raz w Miami... troche dawno, wiec moze miec dosc slaby serwis, moze sporo Double Fault&#39;s?! Do tego dochodzi jakas tam presja bo gra u siebie to sa oczekiwania, a jesli glowa nie idzie w parze z umiejetnosciami to kurs na rywalke moze okazac sie dosc latwy...
Niby umie grac na bardzo wysokim poziomie, a jest wogole poza pierwsza setka w rankingu... no nie wiem nie wiem chyba sie skusze na Zhang... a jeszcze jedno pytanie czy Zhang nie grala teraz w deblu w Romie?
Wydaje mi sie , ze start tutaj jest troszke jakby mozliwoscia &quot;przetarcia sie&quot; przed Rolandem Garrosem...mowie o Pauline...
EDIT: No wiem wiem sprawdzilem ze Zheng grala w deblu;)
a chelkow to kolega nie bierze pod uwage?
18/2011 CH Cagnes-Sur-Mer (FRA)ClayPauline ParmentierShuai Zhang6-1 6-1
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
jezeli mogę doradzić : proponuje kilka tygodni przerwy, warto się oczyscić z nałogu - jest lzej... po powrocie zawsze się lepiej gra ( na moim przykładzie)

ja miałem ostatnio chwilę zwątpienia jak Ivanović wygrywała w 3 secie 5-1 i 40-15 przy swoim serwisie i &quot;psycholozka&quot; wpierdol...a ( za przeproszeniem, ale to i tak łagodne okreslenie) - po meczu w zasadzie nie spałem całą noc !

czas leczy rany i daje wiele do myslenia...pozdrawiam i trzymaj się ! znam ten ból jak wszyscy którzy probują ograć buka - kazdego dopada czasami extremalny dołek - przyszła Twoja kolejka i próba...


Andre@


---
To że ja chwilowo rezygnuje to jest pewne dziewczyna mi już dawno zabroniła grać ale jej nie posłuchałem.Teraz to ja nie wiem szkoda troche bo Roland Garros się zbliża i można było trochę kasy zostawić sobie bo pierwsze 2 rundy są zawsze łatwe do typowania.Nie wiem czemu żadnej kontry nie zagrałem miałem tyle okazji ehh szkoda.Teraz myśle że do sezonu trawiastego nie będe nic grał a pózniej zobaczymy.Jedyny plus z tego wszystkiego jest taki że będe miał możliwość oglądania na żywo tych wszystkich turnieji ATP w czerwcu i to chyba jedyny plus.Ja nie potrafie się opanowac miałem dużo kasy zamiast wypłacić tydzień temu to moge nawet powiedzieć że wpłaciłem tylko 500zł z tego zrobiłem ponad 4000zł i dosłownie chyba wyszedłem na 0 nawet nie wiem jak to się stało.Jak trochę mi przejdzie to może wrzuce nawet kupony które zagrałem sami zobaczycie że takie mecze jakie ja miałem to wręcz niemożliwie przegrane.Każdy zawodnik miał przewage min. przełamania i przegrywał.Przeciez Gregorc tez miał z Cipollą 5:2 w 3 secie serwował po mecz i oczywiście przegrał 5:7.Hanescu podobnie 4:3 ze Staracem i game point i przegrywa mecz.Verdasco z Soderlingiem to już lepiej nie mówić.No i Querrey z Soderlingiem 5:4 w 2 secie serwuje po mecz i 5:7 oczywiście.No i ta niezbyt mądra belgijka 6:5 40:0 i przegrać tak seta to aż niewiarygodne żeby zawodniczka w wta nagle 5 piłek pod rząd wygrała.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
Panny grywam zdecydowanie rzadziej, ale...
Stawiam w triplu na trzy Francuzki w Strasbourgu, których przeciwniczki mają mniejsze doświadczenie gry na piachu w Europie.
pograne jeszcze wczoraj w nocy Parmentier x Cornet x Bartoli @2.87 / 5dimes (9/10) ⛔✅✅
 
W 27

witekp20

Użytkownik
Panny grywam zdecydowanie rzadziej, ale...

Stawiam w triplu na trzy Francuzki w Strasbourgu, których przeciwniczki mają mniejsze doświadczenie gry na piachu w Europie.

pograne jeszcze wczoraj w nocy Parmentier x Cornet x Bartoli @2.87 / 5dimes (9/10)
Jeśli chodzi o Cornet, to zalecałbym dużą rozwagę w stawkowaniu. Ostatnio nie osiąga dobrych wyników - zwłaszcza przegrana w kwalach do WTA Madryt z Costas-Moreira (zazwyczaj odpada w kwalach do turniejów z cyklu WTA). Może i zepnie się na turniej w kraju ojczystym, ale stawianie na nią w pierwszym meczu to wielkie ryzko. Mirza powalczyła ostatnio z Vesniną. Jeśli miałbym coś zagrać, to ewentualnie przeciwko Cornet, ale ogólnie ominąłbym to spotkanie szerokim łukiem.
 
halfacat 241

halfacat

Użytkownik
brałem to pod uwagę, zresztą kursy tego pojedynku odzwierciedlają obawy z nim związane...
Allez Alize!
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
A ja dziś osobiście zagrałem przeciwko Paulinie,zdecydowanie w roli faworytki tego spotkanie,widzę Chinkę.Obydwie ostatnio prezentują się dość słabo,przegrywają swoje spotkania,jednakże solidniejsza jest Zhang,za Parmentier przemawia na pewno to,że zagra u siebie i na nawierzchni,którą lubi,ja jednak zaryzykuję typ na Zhang.Polecam Wam również,ale delikatnie.
Parmentier vs Zhang S - 2 @3,00✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Do ostatniej chwili się zastanawiałem !

Cornet - Mirza 2.50⛔

Sonia ostatnio całkiem fajnie zagrywa, jest w formie i psychika całkiem przyzwoita. Aize jak zawsze na swoim poziomie - ale jej piętą jest &quot; mentalności i rozchwianie emocjonalne&quot;

Stawiam na Sonie, ostatnio lepiej się prezentuje, mam nadzieję że to zaprocentuje !


Andre@
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Zaczynamy turniej w Strasbourgu,na początek bardzo fajny typ na Niemkę Barrois,jak wiemy jest ona ostatnio w bardzo dobrej formie,w pokonanym polu zostawiła kilka znanych nazwisk,nie startowała w Rzymie,więc mam nadzieję,że wyjdzie dziś na kort świeża i pełna mobilizacji,W ostatnim turnieju w Estoril,dotarła aż do finału,wcześniej w Stuttgarcie odpadła z Isią po dobrym pojedynku,widzę w niej potencjał,powoli będzie się piąć w rankingu,obecnie dopiero na 59 pozycji,ale już niedługo powinna zawitać do TOP 20.Z kolei Maria przegrywa ostatnio wszystko jak leci,co prawda porażki z Petković i Gajdosovą wstydu nie przynoszą,ale nie pokazuję w tym sezonie wysokiej formy,kursy na Niemkę lecą na łeb,polecam jeszcze wziąć i tak dobry kurs Kryśkę,nie powinna dziś zawieść.


Barrois vs Kirilenko - 1 @2,16
Pinnacle
⛔

@ dla przejrzystości tematu !!! generalnie zwisa mi czy się to komuś podoba czy nie, ale czy to tak trudno wstawić minusa jak się przegrało, bo jak się wygrało to plus w minucie już na forum jest !

@ zycze Wszystkim jak najwięcej kasy i wygranych ale zeby temat był przejrzysty to czy tak trudno dac zielony czy czerwony kolor ? zwisa mi kto ile ma wpisów ile plusów reputacji, kto ile trafił i zarobił kasy, potem trzeba szukać po necie wyników !...

@ sorry ze w Twoim temacie, większość ludzi do końca uzupełnia typy ale są jeszcze zagubione owieczki które mają z tym problem...trzeba szukać w nwcie wyników co zabiera dodatkowo tracenie czasu !!!

@ Gratuluje koledze typu na Zhang 3.00 - taka kasa minęła...szkoda że się tym blizej nie zainteresowałem i mnie to ominęło

Pozdrawiam !
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Kaia Kanepi v Yanina Wickmayer 1.53
Niektórych może zastanawiać tak wysoki kurs na Belgijkę, ale patrząc na ostatnie rezultaty to chyba kursy dość dobrze oszacowane. Yanina w Madrycie sobie nie pograła, I runda, w Rzymie już lepiej i moim zdaniem bardzo ważny mecz dla niej na przełamanie obecnej formy to wygrane spotkanie z Ivanovic po naprawdę dobrej grze w II i III secie. Tutaj turnieju pewnie nie wygra, ale na pewno nie będzie chciała pożegnać się już w pierwszym meczu. Co do Kanepi, to tutaj kwalifikacje i dość łatwe zwycięstwa, ale powiedzmy sobie szczerze z niezbyt wymagającymi rywalkami. Wiadomo, ona zawsze groźna, nie można jej lekceważyć, na clay&#39;u wygrała w 2010 turniej w Palermo pokonując Flavie, ale dziś typuje zwycięstwo Belgijki.
6:1 4:6 7:5 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
1.65 ✅ Dulgeru - Zakopalova

Rumunka to wciąż niespełniony talent. Wciąż myslę ża ta dziewczyna w końcu wystrzeli na jakiejs duzej imprezie. Bardzo dobrze ją pamiętam z Warszawy gdzie 2 razy wygrywała z rzedu turniej w Wawie. Po niemrawym początku sezonu powoli buduje swoją trochę nadwyrezoną marke. Dobre mecze w Stanach (szczególnie ten z Szarapovą). Mączka jak zawsze mówi rumunka to jej teren. Czuje się najlepiej na takiej podłodze jak ostatnio mówiła na Eurosporcie ( programy z Wilanderem). Czeszka Klara to tez dobra zawodniczka. Jest trochę pomijana przez swój zwązek. Ostatnio nawet przed meczem półfinałowym w Belgii (fed cap) rozgorzała w Czechach dyskusja dlaczego nie jest brana pod uwagę przy ustalaniu składu ( kontuzja Safarovej). Porównując oba style pań - jest bardzo podobny, tenis dokładny, z głebi, obie preferują raczej defensywę, może ciut lepsze podanie ma rumunka. Stawiam na Dulge - oby mi się udało !

@ sny pana Radwańskiego narazie są na jawie, Ula ( nie dość że w tak młodym wieku jest już w rozsypce i kompletnie pikuje w dół..zobaczymy jak się ułoży drabinka dla &quot;torebki&quot;

@ co się dzieje z Petrą Martic - taki talent ???

@ bravo MAgda !!!!!!!!!! miałem okazją ją oglądać na żywo, perełka i diamecik ! zycze jej jak najlepiej - nadzieja polskiego tenisa po Agnieszce

---------------------------------------------------------------------------------------
W 2006 została wicemistrzynią Europy do lat 14[3]. W 2007 wygrała turniej o Puchar Prezesa Grunwaldu[4]. W maju 2010 Linette otrzymała &quot;dziką kartę&quot; w turnieju eliminacyjnym do Polsat Warsaw Open, gdzie przegrała w drugiej rundzie z rozstawioną z numerem pierwszym Anną Czakwetadze. 13 czerwca 2010 wygrała swój pierwszy turniej ITF w Szczecinie. W sumie od czerwca do września startując w 7 turniejach, w 6 doszła do finału, z czego w 4 wygrała. Odniosła 21 zwycięstw pod rząd co jest najdłuższą serią zwycięstw w historii polskiego tenisa zawodowego[5][6]. Rok 2010, był jak dotąd jej najlepszym sezonem w karierze. W rankingu zajęła 177 miejsce, tym samym będąc drugą Polką (pierwsza to Agnieszka Radwańska) w rankingu WTA z bilansem meczów 42 - 10.


Zrodło : wikipedia.pl



Andre@

-------------------------------------------------

1.80 ✅ Hantuhova - Petrova

Promocja ! Ja już złapałem kurs ! Pare zdań potem, hej


Andre@


---

miało być pare zdań- ale cały internet o tym mówił, więc musiałbym się powtarzac jak zdarta płyta, jedyne co się obawiałem to &quot;masy&quot; na to spotkanie - jednak daniela ograna a kurs 1.80 to dla mnie była promocja tygodnia !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom