>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Brussels & Strasbourg 16.05-21.05

Status
Zamknięty.
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Caroline Wozniacki - Yanina Wickmayer

Karolinka w najlepszej swojej dyspozycji na pewno nie jest. Zdarza jej się wyrzucać po autach najłatwiejsze piłki. Wystarczy, że zostanie przyciśnięta przez dobrze trafiającą zawodniczkę i mogą być niezłe kłopoty. Takie przewiduję chociażby dziś. Yanina będzie grała u siebie, więc motywacji na pewno nie zabraknie, zwłaszcza, że zrobiła Dunce problemy już na turnieju w Rzymie. W Charleston nawet doszło do trzysetowego pojedynku. Reasumując, Wozniacki swoje gemy nawet w takiej słabej formie powinna ugrać, a Belgijka przy własnym serwisie też może namieszać, co może doprowadzić do jakiegoś dłuższego seta.

Over 20.5 @ 1.85 tobet ZWROT
 
P 161

poozon

Użytkownik
Wozniacki - Wickmayer typ 2 kurs 3.45 stawka 2/10 buk Ladbrokes
Nadchodzi czas kiedy panna Wozniacki , zaczyna symulować ,że coś boli , że nie idzie gra itd. itp. ROLAND GAROSS i wszystko jasne . Chyba nikomu nie trzeba mówić ,że wielkimi Krokami zbliża się jeden z czterech najważniejszych turniejów w tym roku , więc po co się przemęczać jak można trochę odpocząć . Dlaczego akurat to spotkanie ?? Karolajna ma w zwyczaju odpuszczać sobie takie marne turnieje jak ten w Belgii przed szlemami . Przykład : Sydney 2011 przed AO odpada w pierwszej rundziej z Cibulkoa , ała jak boli czyli Zheng w Warszawie przed RG w zeszłym roku , ała jak boli part 2 czyli Kremer przed WTA Doha champs czyli słynne &quot; Karolajna nie możesz wygrać &quot; przy stanie 75 50 tatuś mówi córa robi . Trochę o Wickmayer . Grały ze sobą w tym roku 2 razy , h2h 2:0 dla Wozniacki ale były to inne spotkania bo grały o pewną stawkę . Pierwsze spotkanie mogło się spokojnie zakończyć zwycięstwem Wickmayer walka doczyła siędo samego końca skończyło się 4-6 6-4 6-4 dla Wozniacki drugie spotkanie 6-1 7-6(4) . Dzisiaj więcej ochoty do gry będzie wykazywać Wickmayer , ma coś do udowodnienia Wozniacki , po drugie gra u siebie więc powinno jej bardzie zależeć , a po trzecie brak zaangażoawania do gry w tym turnieju Wozniacki pokazała wczoraj wygrywając po trudach z Lepchenko 64 75
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Czemu u żadnego buka nie można grać meczu Wozniacki? Pozostałe mecze z Brukseli są dostępne, a ten akurat nie. Przełożyli?
 
P 161

poozon

Użytkownik
Czemu u żadnego buka nie można grać meczu Wozniacki? Pozostałe mecze z Brukseli są dostępne, a ten akurat nie. Przełożyli?
Jak nie można , jak można
W pierwsze dwa z brzegu buki wchodzę i mecz jest bet365 i Pinnacle
 
robel 153

robel

Użytkownik
Daniela Hantuchova - Andrea Petkovic 2 1.53 ✅✅✅

Chociaż bardzo lubię Danielę, w tym meczu stawiam na Petkovic. Andrea miała ostatnie 2 turnieje trochę słabsze(Rzym, Madryt), mimo to wydaje mi sie że jest w lepszej dyspozycji, niż ostatnio grająca przeciętnie Hantuchova.

Caroline Wozniacki - Francesca Schiavone 1 1.40 ✅✅✅

Wszyscy narzekają, że Wozniacki jest najsłabszą numer 1 od lat. Ale warto podkreślić, że praktycznie w ostatnim półroczu dochodzi w każdym turnieju do półfinału. Francesca gra himerycznie. W bardziej stabilnej formie jest dunka polskiego pochodzenia i na nią stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
babe 17

babe

Użytkownik
D. Hantuchova @ 2.560
WILL A. PETKOVIC WIN 2-0? No @ 1.625

Petković jest faworytką w tym meczu chyba tylko z powodu rankingu i H2H 1-0 na jej korzyść. Daniela w tym turnieju wygląda bardzo dobrze. Nie miała łatwych rywalek w przeciwieństwie do Niemki a jednak nie straciła jeszcze seta. Osobiście wyżej cenię umiejętności tenisowe Słowaczki. Niemka ograła dziś Kirilenko ale Rosjanka nie jest rywalką dla Andrei. Daniela prezentuje inny styl gry z dobrym serwisem którego Petković nie będzie zabijała tak łatwo jak w poprzednich meczach. Do tego duża ilość winnerów bez zbędnego siłowania się z rywalką. Petković przegrała ostatnio z Hercog która grą przypomina Hantuchovą. Słowaczka ostatnio jest w formie i widać że zależy jej na wygraniu tego turnieju. Uważam, że to ona jutro wygra a przynajmniej urwie seta.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
C. Wozniacki - F. Schiavone 1 1.50
Po takim kursie biorę w ciemno Dunkę. Caro przyjechała tutaj po tytuł, dzisiaj zbytnio się nie nagrała a wygranie z mistrzynią Rg na pewno dobrze zrobi tuż przed turniejem. O to nie będzie zbyt trudno, Franceska jest zdecydowanie pod formą i nie ma co marzyć o obronie tytułu, szykuje się też spory spadek w rankingu, ale to już zależy od losowania. Niech tylko Wozniacki nie zrobi jakiś dziwnych akcji z symulowaniem kontuzji czy odpuszczaniem meczy, jak zagra na swoim poziomie na jakieś 75% wygra ten mecz.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Medina Garrigues. A. - Bartoli M. typ 1 kurs 1.80 Pinnacle Sports stawka 5/10 start 14 WTA Strasbourg nawierzchnia Clay

Zabawa w skojarzenia . Medina Garrigues hmmm clay Bartoli hmmm hard , więc już wiadomo kogo typuje w tym spotkaniu . Moją faworytką jest Medina Garrigues . h2h 5:2 dla Bartoli to wygląda źle tylko na pierwszy rzut oka bo patrząc gdzie panie grały to właśnie te dwa spotkania które wygrała Medina Garrigues odbyły się na clayu a pozostałe które są mało istone na hardzie 4 i 1 na trawie . Skupię się więc tylko na tych które odbyły się na nawierzchni ziemnej . Maj 2010 wynik 62 60 Bartoli rozbita w pył . Maj 2011 dokładnie 11 dni temu 64 63 liczę więc na powtórkę z rozrywki ???? . Tak jak wspominałem nie jest to ulubiona nawierzchnia Bartoli w tym roku legitymuje się bilansem 5-5 , jeśli chodzi o Medine Garrigues 16-5 w tym jeden wygrany turniej gdzie spotkała się w finale z Barrois wygrywając 62 61 z tą samą Barrois która wygrała tydzień wcześniej z Bartoli 64 62 . Turniej w Strasbourg jest jednym z ulubionych turniejów Mediny wygrała ona tutaj 26 z 30 pojedynków zagrała w 3 finałach które kończyły się jej zwycięstwem . Reasumując naprzeciwko siebie staną dwie zawodniczki które preferują różne nawierzchnie , gdyby spotkanie odbywało się na hardzie wygrałaby Bartoli lecz spotkanę ODBYWA SIĘ NA CLAYU WYGRA WIĘC MEDINA GARRIGUES . W typie widzę Value do 1,6 poniżej już się nie opłaca grać . Jest 1,8 więc gorąco zachęcam do grania
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Radze troszke uwazac z typem na Medine ... Nie zapominajmy ze Bartoli gra u siebie co jest bardzo duzym atutem ...
 
P 161

poozon

Użytkownik
A co to za atut . Rozumiem gdyby Bartoli trenowała na co dzień na tym korcie a tak to moim zdaniem jest bez różnicy . To nie jest piłka nożna ,że atut własnego boiska daje handicap
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bartoli ma konfilikt z federacja, moze juz to mija nie wiem ale bylo ostro odmawiala gry w rep. wiec z tym atutem wlasnych kortow to nie przesadzajmy.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
O godzinie 14,czyli już za niecałą godzinkę,w turnieju w Brukseli rozpocznie się półfinałowe spotkanie Chinki Peng z Rosjanką Zvonarevą,Vera po męczarni w 1/16 finału z Voskoboevą złapała dobry rytm,zniosła z kortu Rumunkę Dulgheru,która na cegle grać zdecydowanie potrafi,w niecałą godzinę,dziś zadanie nieco trudniejsze,jak zawsze solidna i nieustępliwa Shuai Peng,31 rakieta rankingu WTA,która w tym turnieju prezentuje się również bardzo dobrze,Dziewczyny spotkały się już na korcie 7 razy,co ciekawe wszystkie spotkania wygrała Rosjanka,co również ciekawe aż 4 z nich w stosunku 2:1,upatruję dzisiaj wyrównanego,trzysetowego spotkania,znając nieustępliwość i charakter gry Chinki,oraz momenty przestoju Rosjanki,jestem skłonny postawić na dokładny wynik w tym meczu,można upolować ciekawy kurs,zwycięży Vera,ale jak dla mnie nie po jednostronnym pojedynku,obstawiam 2:1 dla Rosjanki.Polecam również spróbować.Pzdr!

Vera Zvonareva vs Shuai Peng
Vera Zvonareva wygra 2:1 - @3,75⛔
Bet365
Peng pozytywnie zaskoczyła,Vera chyba myślami wiadomo gdzie,cóż....
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No cóż,spróbujemy zrobić jeszcze jedno podejście do tego turnieju ???? Po tym,co zobaczyłem dziś w półfinale,nie wyobrażam sobie nie zagrać na Chinkę w jutrzejszym finale w Brukseli,zagrała kapitalnie i tak agresywnie,że zepchnęła Zvonarevą do defensywy,byłem szczerze mówiąc w szoku,bo jak już pisałem wyżej przed rozpoczęciem dzisiejszych spotkań,spodziewałem się walki z jej strony,ale takiej dominacji na pewno nie,na gorąco wydawało mi się,że Vera oszczędzała siły przed RG,ale teraz,kiedy już ochłonąłem wiem,że to Chinka zagrała świetny tenis,przede wszystkim serwis funkcjonował rewelacyjnie,wysoki % piłek trafionych z pierwszego serwisu i bodajże 7 asów,widziałem,że Rosjanka była do końca pewna,że uda jej się złamać Peng,po początkowym przełamaniu w drugim secie i stanie 2:0 dla Shuai,Vera obudziła się i zaczęła punktować pewnie ze swojego serwisu,ale przy serwisie Chinki nie dostała nawet jednego break&#39;a !Jestem pewien,że jeśli zagra jutro na takim poziomie przeciwko Karolinie,to wygra to spotkanie,Carol nie przekonuje mnie już od Stuttgartu,po dwóch porażkach z Goerges,dało się zauważyć,że jeśli znajdzie się zawodniczka dobrze usposobiona taktycznie i potrafiąca grać z Karoliną,to może ją spokojnie pokonać,to najsłabszy nr.1 WTA od wielu lat,ale przy rezygnacji Henin,kontuzjach Sióstr Williams i &quot;widzi mi się&quot; Clijsters,musimy to przyjąć i zaakceptować,Kim zagra na RG i będziemy mogli ją zobaczyć na tle obecnej czołówki,jutro spodziewam się niespodzianki i zwycięstwa Peng,Powodzenia !

Karolina Wozniacka vs Shuai Peng - 2 @4,33⛔
Bet365
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
No cóż,spróbujemy zrobić jeszcze jedno podejście do tego turnieju ???? Po tym,co zobaczyłem dziś w półfinale,nie wyobrażam sobie nie zagrać na Chinkę w jutrzejszym finale w Brukseli,zagrała kapitalnie i tak agresywnie,że zepchnęła Zvonarevą do defensywy,byłem szczerze mówiąc w szoku,bo jak już pisałem wyżej przed rozpoczęciem dzisiejszych spotkań,spodziewałem się walki z jej strony,ale takiej dominacji na pewno nie,na gorąco wydawało mi się,że Vera oszczędzała siły przed RG,ale teraz,kiedy już ochłonąłem wiem,że to Chinka zagrała świetny tenis,przede wszystkim serwis funkcjonował rewelacyjnie,wysoki % piłek trafionych z pierwszego serwisu i bodajże 7 asów,widziałem,że Rosjanka była do końca pewna,że uda jej się złamać Peng,po początkowym przełamaniu w drugim secie i stanie 2:0 dla Shuai,Vera obudziła się i zaczęła punktować pewnie ze swojego serwisu,ale przy serwisie Chinki nie dostała nawet jednego break&#39;a !Jestem pewien,że jeśli zagra jutro na takim poziomie przeciwko Karolinie,to wygra to spotkanie,Carol nie przekonuje mnie już od Stuttgartu,po dwóch porażkach z Goerges,dało się zauważyć,że jeśli znajdzie się zawodniczka dobrze usposobiona taktycznie i potrafiąca grać z Karoliną,to może ją spokojnie pokonać,to najsłabszy nr.1 WTA od wielu lat,ale przy rezygnacji Henin,kontuzjach Sióstr Williams i &quot;widzi mi się&quot; Clijsters,musimy to przyjąć i zaakceptować,Kim zagra na RG i będziemy mogli ją zobaczyć na tle obecnej czołówki,jutro spodziewam się niespodzianki i zwycięstwa Peng,Powodzenia !

Karolina Wozniacka vs Shuai Peng - 2 @4,33
Bet365
Popieram typ, Wozniacki na pewno myślami jest już na Roland Garros. Ten finał nie powinien mieć dla niej ogromnego znaczenia, powinna grać zachowawczo. Jeżeli Chinka zagra na swoich maksymalnych obrotach + będzie mieć trochę szczęścia to wygra ten turniej!
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Marion Bartoli v.s Andrea Petkovic
Jak dla mnie w tym spotkaniu faworytką jest francuzka. to ona gra u siebie i to ona lepiej spisuje sie w tym turnieju. Bez jakich kolwiek wieksych problemow pokonuje rywalki. Wczorajszy wynik zadziwil bynajmniej mnie, z jaką łatwością wygrla Marion poprostu szok ! A Andrea? Gdyby nie jakas dolegliwość Danieli to mecz skonczyl by sie jej porazką, co do tego nie mam wątpliwości. Marion chce dobrze zakonczyc turniej, by swietnie z marszu wejsc na korty RG i tam dojsc jak najdalej, a uwazam, ze moze to osiagnąc, chodz to dalej jest chimeryczna tenisistka. tak czy inaczej dzis nie poszostawi Cienia szans Petovic, chyba;p ???? Stawiamy NA Bartoli :p
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Popieram typ, Wozniacki na pewno myślami jest już na Roland Garros. Ten finał nie powinien mieć dla niej ogromnego znaczenia
Panowie, finałów się nie odpuszcza :] Jak już zaszła tak daleko, to nie będzie się oszczędzać. Gdyby chciała, mogłaby odpuścić sobie cały turniej, ale nie finał :] Według mnie pewna wygrana Wozniacki, ale jak będzie, zobaczymy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Panowie, finałów się nie odpuszcza :] Jak już zaszła tak daleko, to nie będzie się oszczędzać. Gdyby chciała, mogłaby odpuścić sobie cały turniej, ale nie finał :] Według mnie pewna wygrana Wozniacki, ale jak będzie, zobaczymy.
Oczywiście, ze tak. Co doszla do finalu i myslami jest przy RG to odpusci final? Napewno nie. Uważam jednak, że mimo to Karolina nie gra ostatnio zbyt dobrze. Osobiscie pogralem +4,5 gema na Peng. Uwazam ze mozemy dziś ogladac trzy setowe spotkanie, lub dwusetowe bardzo wyrownane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom