>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Brisbane & Auckland 04.01-10.01.

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
#4/10
Molik - Makarowa @ 1.91 ✅ 6/4 1/6 6/4
Turniej w Brisbane gościu Panów jak i Panie, bardzo fajna obsada u płci pięknej lecz wybieram spotkanie innego rzędu ale ważne dla Australijki która wraca po ciężkich zaburzeniach, kontuzjach jak i interesujące dla jej kibiców, fanów gdzie tutaj dostaję Dziką Kartę, a formę szlifowała może bardziej kontakt z bazą na dwóch ITF&#39;ach dla kobiet u siebie w kraju w Grudniu gdzie jeden wygrała, a w drugim była w finale pokonywała tam między innymi Rogowską czy Hogenkamp. Rosjanka to naprawdę mizeria w poprzednim sezonie dwa takie lepsze achievementy dla niej to II r. Wimbledonu i ćwierćfinał w Eastbourne więc samemu można ocenić co dokonała Makarowa i to chyba będzie rywalka w sam raz na początek ponownego startu Molik, a przy kursach równych w tym wypadku na obie Panie biorę Molikową.
 
kibicleo 7

kibicleo

Użytkownik
Vania King (USA) - Andrea Petkovic (GER) Kurs: 1.73
Vania King (USA) - Andrea Petkovic (GER) Kurs: 1.73

Zadziwiająco wysoki kurs na mlodziutką Niemkę.Według mnie stu procentową faworytkę tego meczu. Andrea Petkovic w pierwszym swoim spotkaniu w Brisbaine zagrała znów na miarę swoich możliwości. Wydaje się, ze po kontuzji, która powodowała duze wahania jej formy nie pozostał nawet ślad. Andrea to taka świeża krew w WTA. Jej gra jest bez schematów, duzo improwizuje, ale kombinacje, które stosuje przynoszą jej z reguły punkty. Zawodnioczka wybiegana, dysponująca znakomitą techniką uzytkową.
W pierwszym spotkaniu pokonała o wiele wyżej od niej sklasyfikowaną Ivetę Benesovą.Po przegranej w tie breaku pierwszego seta, później nie dała już żadnych szans leworęcznej Czeszce.
Vania King w pierwszej rundzie również pokonała wyżej od siebie sklasyfikowaną zawodniczkę.jednak Bammer jest zdecydowanie bez formy i prezentowała wręcz beznadziejny tenis.
Amerykanka, co prawda w każdym meczy daje z siebie wszystko, ale przy jej warunkach fizycznych wyrównany mecz z Niemką jest praktycznie niemożliwy. Moim zdaniem jesli malutka Vania ugra w tym meczu 6 gemów powinna się cieszyć.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Baltacha - Olaru @ 1.80 ⛔ 2/6 2/6
Spotkanie mojej jednej z ulubienic z WB czyli pochodzącej z Ukrainy, Eleny Baltachy na którą liczę że wywalczy sobie miejsce w TOP50 bo z talentem u kobiet to jednak łatwiej wejść do TOP50 niż u mężczyzn tam żeby utrzymać się jest naprawdę ciężko i roszady są co chwile, gdzie u Kobiet niezbyt gdzie potwierdza to miejsce np. Uli Radwańskiej. Co do Baltachy specjalistka od gry na HC, grass rzadko grywa na cegle bardziej skupia się na grze właśnie na szybkich nawierzchniach, gdzie Olaru to typowa Rumuńska szkoła tenisa czyli cegła i to potwierdza ta młoda zawodniczka gdzie na HC bilans miała ujemny 8-10 i przegrywała pojedynki nie tylko z zawodniczkami pokroju Pennetty, ale przegrywała z Bychkową, Brianti, Camerin w tych ośmiu zwycięstwach zwycięstwo nad najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką to wygrana z Hradecką #62 miejsce, gdzie Baltacha zakończyła sezon z dodatnim bilansem na HC to wygrywała nad Flipkens czy Barrois jak dla mnie bardziej znanymi i lepszymi zawodniczkami niż Hradecka, czy Bychkowa, Brianti które są poza pierwszą setką, a znalazły sposób na Rumunkę.
 
G 0

gacekk6

Użytkownik
Cornet - Vesnina
typ:2
kurs:1.80
buk:Interwetten


Cos prześladuje mnie ta panna Elena Vesnina. Wczoraj zagrałem że przegra w deblu, a dzisiaj wychodzi mi że powinna wygrać.
Oczywiście tak jak napisałem wczoraj to początek sezonu i kilka niewiadomych pozostaje ale w tym przypadku po raz kolejny nie za bardzo rozumie oszacowanie specjalistów, gdzie wygrana tej zawodniczki jest wyceniona na 1.85 czyli jak dobrze rozumiem to szanse są równe dla obu zawodniczek.
Hmm... No ja mam trochę inne zdanie. Oczywiście młoda Francuska to dobra zawodniczka ale jednak jeszcze trochę doświadczenia brakuje jej do Rosjanki, a jak sobie przypomniałem, ze w tym turnieju Vesnina broni punktów rankingowych z finału w zeszłym roku to już zupełnie tych kursów nie pojmuję.

W pierwszej rundzie dość spokojnie pokonała włoszkę Branti 6-1,6-4, potem wygrana w deblu, no to chyba świadczy o dobrym przygotowaniu do turnieju.
Francuska jak wspomniałem młoda, rządna sławy ale jak patrzę tak na jej dokonania to wielkich rzeczy raczej nie dokonywała, najczęściej kończąc swoje przygody na betonie na 1/8 finału, na co i tym razem tak szczerze powiedziawszy się Zanowi. Jej pierwszy mecz z Nowozelandka, Erakowicz (ranking 227) nie był spacerem.
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić porażki Rosjanki, a jeszcze bardziej patrząc na oferowany kurs…dla mnie on jest podstawowa zachętą.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Lucie Safarova - Ola Wozniak 1 1.98 ( nie załapałem się na &gt;2.0 ) Pinnacle 3/10
Czeszka miała niezły koniec sezonu 2009, dała swoim kibicom nadzieję na powrót do lepszej, kiedyś częściej prezentowanej formy. Ola Wozniak według mnie natomiast nie czyni kompletnie żadnych postępów i to Czeszka powinna być zdecydowaną faworytką tego spotkania.
Dominika Cibulkova - Aravanne Rezai 2 2.16 Pinnacle 3/10
Bardzo ciekawy typ. Po życiowym sukcesie Słowaczki, 1/2 Rolanda nastały dla niej ciężkie czasy. Kontuzje, słabsza forma, to wszystko sprawiło, że to Francuzka, dla której zresztą RG 2009 też był bardzo udany, kończy sezon wyżej niż Domi. Tym razem Aravanne ma według mojej oceny znacznie większe szanse na wygranie spotkania.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Na wstępie witam mojego następcę na funkcji moda. Owocnej pracy. :cool:

Z typem na Safarovą zdecydowanie się nie zgadzam. Nawet pod koniec zeszłego sezonu nic ciekawego nie grała. Ola natomiast cały czas robi postępy, gra bez kompleksów. Potrafi ograć każdą, co to dla niej jest w tym momencie Lucie? NIC.

Z typem na Rezai natomiast zdecydowanie się zgadzam. Cebula to baaaaardzo przeciętna zawodniczka i ze swoim przebijaniem non stop i czasem zagranym drop-shotem na cegle może coś pograć, może znowu błyśnie na RG, ale na hardzie nie będzie się liczyć.
 
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Jak najbardziej zgadzam się z typem na Vesnine. Cornet w swojej karierze miała świetny moment, ale było to na kortach ziemnych, ale ostatnio nie prezentowała nic nadzwyczajnego, więc Vesnina powinna wygrać ten mecz.

P.S Wyniki z Auckland: Penetta - Suarez-Navarro: 6:2, 3:0 , Peer-Rybarikova 6:1, 2:0 ;)
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Kirilenko - Kanepi @ 1.60 ✅ 6/2 6/3
MariaKiri w 1/8 dosyć dobrze trafiła w drabince na Kanepi która nieoczekiwanie pokonała Na Li ale ja jednak nigdy nie ceniłem zawodniczek z Chin czy Japonii i dla mnie to nie aż taki surprise, ale tutaj Kaia jednak nie powinna dużo powiedzieć, wszystko dzisiaj zależy od Marii czy będzie chciała meldować się w ćwierćfinale przy takim talencie który prezentuję lecz jej niezbyt mądrej głowie może być różnie jeśli się opanuję w tym spotkaniu powinna spokojnie pokonać Estonkę która w danym momencie nie mogę jednak powiedzieć że jest drewnej bo jednak jakoś pokonała turniejową #2 ale tutaj powinna MariaKiri dalej zdobywać punkty w turnieju jak i miejsca w rankingach bo jednak #62 miejsce to na pewno za niska pozycja dla tej zawodniczki.
 
olisadebe7 36

olisadebe7

Forum VIP
Kirilenko - Kanepi @ 1.60
MariaKiri w 1/8 dosyć dobrze trafiła w drabince na Kanepi która nieoczekiwanie pokonała Na Li ale ja jednak nigdy nie ceniłem zawodniczek z Chin czy Japonii i dla mnie to nie aż taki surprise, ale tutaj Kaia jednak nie powinna dużo powiedzieć, wszystko dzisiaj zależy od Marii czy będzie chciała meldować się w ćwierćfinale przy takim talencie który prezentuję lecz jej niezbyt mądrej głowie może być różnie jeśli się opanuję w tym spotkaniu powinna spokojnie pokonać Estonkę
1. Dlaczego nie cenisz Azjatek? Zalewają one światowe korty ze wszystkich stron, są cierpliwe, pracowite. Nie rozumiem jak można umniejszać zasługi Na Li:-|
2. Myślę, że zarówno Kirilenko jak i Kanepi będą chciały zameldować się w ćwierćfinale, nie do końca rozumiem co miałeś na myśli.
3. Makiri nie jest, w moim odczuciu, taką głupią zawodniczką. Umie zmienić tempo gry, raczej się nie podpala...
Edit by Hell:
Tak już mam że jakoś po prostu nie cenię Azjatek, ale wiem co zdobywały czy jak grają.
Z tym chceniem awansu to tak bardziej chciałem podkreślić typ na Kiri.
No ja strasznie u niej widzę błysk i talent, ale czasami ma taki sparzony łeb w niektórych meczach że masakra, Ja to tak widzę.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Pennetta - Cibulkova @ 1.43 ✅ 6/1 6/2
Najbardziej solidna zawodniczka zaplecza TOP10 będzie grała z Cibulkovą która już za długo przesiaduję w Auckland dzięki dobrej drabince bo w I. r. pokonała Dulgheru, a ostatnio zwyciężyła w pojedynku z Rezai, gdzie Włoszka pokonała Craybasową i Suarez-Navarro dla mnie na pewno bardziej znane i bardziej zasłużone zawodniczki. H2H 2-1 dla Włoszki która powinna już właśnie na samym wejściu w sezon walczyć o wejście do TOP10, poprzez jak nadaję jej tutaj numer wygranie tego turnieju gdzie filigranowa Słowaczką nie powinna długo szarpać się w tym spotkaniu w Włoszką która pokazuję prawdziwą szkołę Włoskiego tenisa czyli dobra praca nóg, wyczekiwanie na błąd rywala czy szukanie samemu punktów poprzez rozrzucanie rywala i dodatkowo jak na kobiecy tenis Flavia ma nienaganny i mocny serwis.
Ivanović - Pavluchenkova @ 1.50 ✅ 6/2 7/6
Dosyć duży kurs na Ane w meczu z Rosjanką gdzie Serbka też jak Pennetta powinna walczyć o powrót do elity w jej wypadku chociaż do TOP20 i tam dalej szukać szansy na wyższe lokaty. W tamtym sezonie jak dobrze pamiętam straszne problemy z serwisem miała Rosjanka i doznawała kuriozalnych porażek np. z El Tabakh, Chan Yung czy Pironkową to wszystko na kortach szybkich gdzie i tak zbyt dużej ilości mecz nie rozegrała ale pod koniec sezonu pokonywała znane postaci jak np. Venus Williams czy Suarez-Navarro ale wimy jak wyglądała końcówka sezonu w &#39;09 r. Myślę że dzisiaj powinna wygrać Serbka która jest bardzo lubiana na Antypodach.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Tranny Schiavone - Alize Cornet 2 2.81 Pinnacle 3/10


Włoszka niby pewnie pokonała obie rywalki, ale ze słabiutką Mirzą w drugim secie już tak nie lśniła. Cornet natomiast dwoma niezłymi wynikami dała swoim fanom nadzieję na dużo lepszy rok 2010. Zapomniała o porażce w dramatycznych okolicznościach z Dinarą na AO 2009 i odbudowuje formę.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Shahar Peer - Yanina Wickmayer 1 @ 2,45 ⛔ ( 4:6, 5:7 )
Bardzo ciekawe spotkanie zobaczymy dziś w Auckland. Widziałem wczoraj obie dziewczyny i po tym co zobaczyłem, zmuszony jestem zagrać na Peer.
Shahar to jedna z moich ulubionych zawodniczek. Waleczna, agresywnie grająca. Świetnie porusza się po korcie. Nie ma dla niej straconych piłek. Jeśli znajdzie się pod siatką, nie panikuje, tylko spokojnie kończy akcję volleyem. Odrobinkę kuleje 2 podanie, ale nadrabia to pozostałymi elementami w grze. Wczoraj zagrała świetne spotkanie z Kirilenko ( która grała również bardzo dobrze, wynik 1 i 3 seta zupełnie nie oddaje tego co działo się na korcie ), obfitowało ono w wiele cudownych zagrań, obie panie pokazały tenis na najwyższym poziomie.
Zupełnie odwrotnie było w spotkaniu Wickmayer z Date Krumm. 40-letnia Japonka, prezentująca tenis zupełnie nie z tej epoki ( te fh i bh niemal bez zamachu, wykorzystujące chyba tylko siłę oderzenia przeciwniczki ) ugrała z Belgijką tylko lub aż cztery gemy, patrząć na ilość popełnionych przez nią niewymuszonych błędów ( ponad 30 ) i podwójnych błędów serwisowych. Wickmayer poruszała się jak mucha w smole, biegała bardzo nieporadnie i wygrała mecz tylko dzięki wspomnianym błędom Kimiko i sile swoich uderzeń, która, co muszę przyznać jest bardzo mocna. Wickmayer ma na prawdę niezły serw, lepszy niż jej dzisiejsza rywalka, ale brakuje jej waleczności, słabiej biega po korcie. W wymianach szanse będą wyrównane ( a jeśli Peer będzie grała jak wczoraj to powinna mieć przewagę ). Dlatego bez wahania gram wyższy kurs i zacieram już ręce na to spotkanie.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Clijsters - Petković O18.5g @ 1.85 6/4 6/2
Dosyć ciekawe spotkanie pomiędzy powracającą legendą z Belgii czyli Kim Clijsters, a młodą utalentowaną dziewczyną z Serbii posiadającą Niemiecki paszport. Nie wiem czy ktoś śledził Petković w tamtym sezonie ale po długiej kontuzji powróciła w bardzo dobrym stylu odmieniona mocniejsza psychicznie dodać trzeba warunki fizyczne i niezły serwis. Pokazała to od razu na wejście po kontuzji w pierwszym turnieju WTA gdzie wygrała cały tour w Bad Gastein w Austrii tam było widać że będzie miała ciągutkę do gry na szybkich nawierzchniach jak narazie sprawdza się to w Australii gdzie pokonała już Ivete Benesową, Vanię King czy Daniele Hantuchową. Kim narazie nie miała dosyć dobrej rywalki w tym turnieju Molik zanim wróci do prezentowania czegoś w grze z TOP&#39;em to jeszcze potrwa, gdzie Safarzowa mnie totalnie zaskoczyła, a styl podobny do Petković i dała rowerek w jednym z setów Belgijce, linia jest dosyć kusząca gdzie farbowana Niemka jest w stanie ugrać te osiem gemów w tym spotkaniu i sprawdzić formę Kim.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Kim narazie nie miała dosyć dobrej rywalki w tym turnieju[...]
Nie same nazwiska świadczą o tym, czy Kim miała słabe czy dobre rywalki. Dzisiaj oglądałem mecz z Safarovą i Czeszka grała absolutnie kapitalny kobiecy tenis. Mocno, pewnie - tylko psychika jeszcze nie ta, co było widać w decydujących meczach. Clijsters w 2 secie nie miała nic do powiedzenia i jedyne piłki, które wygrywała to asy i serwy wygrywające. To taki mały OT z mojej strony.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Hellraiser - za dużo grasz kuponów na siłę. Andrea Petkovic to młoda, bardzo utalentowana, ale jeszcze słabo doświadczona zawodniczka. Nie wiem jak pokonała wczoraj Danielę, bo Słowaczka we wtorek z Szavay grała kosmos. Petkovic ma na koncie jeszcze wygraną ze Svetlaną Kuznetsovą i tytuł z Bad Gastein. Nie zdziwię się jednak, jeśli Kim wygra spokojnie 6-4, 6-2, a i możliwość &quot;rowerka&quot; w jednym z setów jest spora. Poza tym właśnie pokonała bardzo utytułowaną rywalkę i może być przesadnie podekscytowana.

Niemniej jednak, uważam, że Andrea Petkovic będzie jednym z największych odkryć sezonu 2010.

A co do Lucie Safarovej - ona tak gra już od jesieni. I kiedyś już też tak grała.

A na dziś nie mogłem sie zdecydować między :

Flavia Penetta - Francesca Schiavone 2 2.56 1.5/10 Pinnacle

Flavia Penetta - Francesca Schiavone OVER 21.5 game 2.00 1.5/10 Pinnacle

Obie zawodniczki są w ostatnim półroczu na fali. Piękna Flavia i skutecznie balansująca jej urodę rodaczka grały ze sobą dotąd 5 razy, 4 razy wygrywała Franny, ale Flavs wygrała ostatni mecz na clayu w 2009. 3 spotkania były bardzo zacięte liczyły mocno ponad linię, mamy początek sezonu, zawodniczki w formie, świeże, pewnie będą chciały dać z siebie wszystko.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Ciekawe te typy, ja na razie się wstrzymuję z graniem, wrócę jutro z pracy po 15 i jak zostanie jakiś mecz z Doha o wartym grania kursie, to może się skuszę (np. jeśli kurs na Davydenkę z Fedem będzie interesujący).
Wszystkich Was cenię, ale z żadnym z powyższych typów się nie zgadzam. ????
Nie widzę Petkovic dotrzymującej kroku Clijsters, w meczu Flavii z Francesca zdecydowanie popierałbym Penettę, a już kompletnie nie widzę Peer wygrywającej z urokliwą Belgijką. Ale wszystkim życzę powodzenia, bo nie mam interesu w tym, żeby Wam te typy nie weszły.
KOGO MASZ NA MYŚLI PISZĄC &quot; UROKLIWA BELGIJKA &quot; ?? Chyba, że to ironia ????
FW
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
popieram Agasiego Wicmayer ogoliła Peer 2:0 mecz ogladałem na żywca znakomite ataki belgijki i znakomita defensywa Peer miło sie patrzy jesli atak wygrywa z defensywa.

Odnosząc sie do meczu Pennety to dla mnie pewka własnie zaczeły

Co do meczu Kim, Petkovic robi postepy ale to jeszcze nie ta półka stawiam na pewna wygrana belgijki

ps: Henin własnie konczy piekna Ane a bałem sie ze nie wytrzyma trudów turnieju sama wypowiadała sie w eurosporcie ze jest juz zmeczona turniejem grajac dzien po dniu
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Filweb może mam odmienny typ jeśli chodzi o urodę kobiecą, ale mi się tam Wickmayer podoba ????

Niestety, wszystko się sprawdziło. Dziś cudem zdążyłem zagrać Davydenkę o 15:28 (grać można było do 15:30 w sts). Pracę kończę o 15:00, więc musiałem się pospieszyć. W poście wyżej mówiłem, że interesujący kurs na Davydenkę wykorzystam. A 2,5 to raczej z tych kursów z kosmosu, ale to już nie czas i miejsce o tym pisać, bo mecz już trwa, ale ja właśnie wróciłem do domu, więc dopiero piszę. Razem z Denką mam:

Kim - Justine 1 1,7 :cool:

Kurs dla mnie szokujący, podobnie zresztą jak na Denkę.
Clijsters wróciła już w tamtym roku, pnie się w górę w imponującym stylu, natomiast Henin zalicza pierwszy turniej po przerwie. Mecz będzie możliwe, że wyglądał tak: ataki Henin i rewelacyjna gra w obronie Clijsters, dwa-trzy ataki i niewymuszony błąd Henin. Ja przynajmniej tak to widzę.
Podsumowując: Clisters + Denko = 4,25


Naprawdę Wicki Ci się nie podoba? ????

Edit/Prasa : Mi np średniawo:p Pennetta, która z resztą dziś wygrywa, jest 10 ładniejsza i z ciała i z buzi:p

Edit/ Andre: Buźka średnia, ale w Wickmayer najbardziej lubię figurę. Ale dobra dosyć już o tym, bo wcale za nią jakoś szczególnie nie przepadam, a wszystko wzięło się od niepozornego, może i trochę przesadzonego stwierdzenia &quot;urokliwa Belgijka&quot; ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Flavia Pennetta - Yanina Wickmayer 1 @ 1,62 ⛔
Dziś już Yanina przegrać powinna. We wczorajszym meczu bardzo dobrze funkcjonował jej serwis ( o wiele lepiej niż z Date Krumm ), dodatkowo bardzo słabo serwowała Shahar Peer, popełniając podwójne błędy w kluczowych momentach. Wickmayer potwornie silnie uderza piłkę, jednak często sprawia wrażenie, że robi to troszkę &quot;na pałę&quot;. Peer wczoraj tenisowo wyglądała lepiej, ale jednak zwyciężyła siła Belgijki. W nocy jednak trafia na trudniejszą przeciwniczkę. Pennetta ma bardzo dobry serw, jest waleczna jak Peer, dodatkowo potrafi grać znacznie mocniej niż reprezentantka Izraela. W Auckland do tej porry oddaje 3-4 gemy na mecz. Wczoraj rozniosła bardzo dobrze grającą rodaczkę Schiavone, która nota bene też byłaby moim zdaniem faworytką meczy z Wickmayer. Flavia jest w wielkiej formie, w tym roku wróżę jej jeszcze lepsze wyniki niż w poprzednim sezonie. Pierwszy skalp zbierze w Nowej Zelandii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom