>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Madrid 7.05-16.05.2010

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP





Miejsce
: Madryt, Hiszpania
Rozmiar drabinki: S-60 D-28
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: $4,500,000
Strona www: www.madrid-open.com
Ubiegłoroczny finał singla: Dinara Safina - Caroline Wozniacki 6-2, 6-4
Ubiegłoroczny finał debla: Black/Huber - Peschke/Raymond 4-6, 6-3, 10-6
 
F 0

filweb

Forum VIP
Maria Sharapova - Lucie Safarova 2 2,30
Czeszka zaliczyła ostatnio bardzo dobry turniej w Rzymie - odpadła dopiero w ćwierćfinale, po drodze pokonując takie nazwiska jak Agnieszka Radwańska i Flavia Pennetta. Tydzień wcześniej zaliczyła również 1/4 bardzo dobrze obsadzonego turnieju w Stuttgarcie, gdzie udało się jej pokonać Wozniacki. Shrapova nie grała od Indian Wells - w tym sezonie bardzo słabe AO (I runda) i porażka w 2 rundzie IW z Zheng, jedynie udało jej się wygrać kiepsko obsadzony turniej halowy w Memphis. Oficjalnie - od marca leczy kontuzję ramienia, nieoficjalnie - zajmuje się modą i promocją marek swoich sponsorów. Jak dla mnie - kurs z kosmosu, bo nie zdziwię się, jak Masza znajdzie jakiś powód i nie przystąpi do tego spotkania.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Dulgheru A. - Czink M.
Data: 09-05-10 13:30
Typ: 2
Kurs: 4.73
Bukmacher: Pinacle
Analiza: Dzisiaj koło godziny 14:00 na kort w Mardycie wybiegną dwie porównywalne zawodniczki, a są nimi pochodząca zRumunii Dulgheru oraz WęgierkaMelinda Czink. Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta stawiają tą pierwszą, jednak ja zaryzykuje i postawię na Czink. Kurs bardzo atrakcyjny. Dulgheru to zawodniczka, która do WTA weszła dzięki dobremu występowi podczas zeszłorocznego turnieju w Warszawie. Pamiętam jej ambtną grę, i porównując ją aktualną formę z zeszlego roku, można śmiało powiedzieć, że poczyniła ogromny postęp i ciągle pnie się ku górze. Dulgheru w ostatnich turniejach notowała dobre wyniki. Udało jej się pokonać m.in. takie zawodniczki jak Dinara Safina czySara Errani. Trzyma stałą dobrą formę, jednak dzisiaj przyjdzie jej grać przeciwko nieco lepszej Czink, która całkowicie zgubiła formę i nie może się przełamać. Od turnieju w Miami, gdzie odpadła w drugiej rundzie, nie potrafi przebrnąć nieco dalej zatrzymując się zawsze na jej pierwszym meczu na danym turnieju. Przegrywała kolejno z: Marią kirilenko, Dominiką Cibulkovą, Michaelą Krajicek, Renatą Voracova i Stefanie Voegele. Dzisiaj jej rywalka napewno nie odpuści tego spotkania i będzie grać ambitnie, więc jeśli Czink chce wygrać, musi w końcu udowodnić swoją wartość. Jak dla mnie dzisiaj Czink się przełamie, może pomoże jej w tym Dulgheru, która może się już czuć nieco zmęczona.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Maria Sharapova - Lucie Safarova 2 2,30

Czeszka zaliczyła ostatnio bardzo dobry turniej w Rzymie - odpadła dopiero w ćwierćfinale, po drodze pokonując takie nazwiska jak Agnieszka Radwańska i Flavia Pennetta. Tydzień wcześniej zaliczyła również 1/4 bardzo dobrze obsadzonego turnieju w Stuttgarcie, gdzie udało się jej pokonać Wozniacki. Shrapova nie grała od Indian Wells - w tym sezonie bardzo słabe AO (I runda) i porażka w 2 rundzie IW z Zheng, jedynie udało jej się wygrać kiepsko obsadzony turniej halowy w Memphis. Oficjalnie - od marca leczy kontuzję ramienia, nieoficjalnie - zajmuje się modą i promocją marek swoich sponsorów. Jak dla mnie - kurs z kosmosu, bo nie zdziwię się, jak Masza znajdzie jakiś powód i nie przystąpi do tego spotkania.
Jak czytam niektóre Twoje zdania, to dla mnie one są z kosmosu. Jakiś czas temu pisałeś o Ancicu, że kończy karierę, że zostaje prawnikiem itd. i co? I gra. Co z tego, że nieoficjalnie Masza zajmuje się modą? Jest o dwie albo o trzy klasy lepszą zawodniczką i cieszy mnie, że ludzie grają na &quot;Safarzową&quot; bo rośnie kurs na Marysię. A co to jest Pennetta ostatnimi czasy? Nic. Dlatego pisanie, że Czaszka pokonała takie nazwiska jak Pennetta nic nie znaczy. Pokonała Agę, to fakt, tzn. mi się wydaje, że to bardziej Aga przegrała ten mecz na własne życzenie, niż Czeszka go wygrała. Nie sugerujcie się za bardzo tym co napisałem, po prostu wyraziłem swoją opinię na temat tego spotkania i tego typu opisywania go. :jezora:
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Ivanovic A. v Jankovic J. [Exact Score]
Typ: 2:1 Ivanovic A.
Kurs: 5,00
Bukmacher: Gamebookers
Analiza: Dziś około południa zmierzą się dwie Serbki, Ana Ivanovic oraz Jelena Jankovic. Ana wraca po kontuzji, i już prezentuje dość ciekawą grę, zawodniczka z sukcesami na clayu, dość dobry serwis połączony z dobrą grą kątową i w miarę dobrze bitymi dropshotami, z meczu na mecz widać że coraz lepiej czuje kort. Z drugiej strony Jankovic która w swojej karierze wzięła jakby drugi oddech. Zdecydowanie jest teraz w dobrej formie, i stąd spodziewam się zaciętego meczu. H2H między paniami wynosi 6-2 na korzyść Any, ale fakt faktem mecze były grane dość dawno, jednak widać że ma patent na Jelenę, a tego się nie zapomina. Ana na pewno jest bardziej głodna gry niż Jelena, ma przewagę psychologiczną w postaci korzystnego h2h, oraz jest mniej zmęczona sezonem. Moim zdaniem powinna to wygrać, jednak Jankovic na pewno na korcie się nie położy i myślę że mecz rozstrzygnie się po zaciętej trzysetówce. Pozdrawiam. 1/10
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Pennetta, F v Cirstea, S
Typ: Cirstea, S
Kurs: 4,20
Bukmacher: Sportingbet

Dzisiaj około 13-14 zmierzą się ze sobą włoszka Flavia Pennetta oraz Rumunka Sorana Cirstea. h2h między zawodniczkami wynosi 1-0 na korzyść Sorany i zapewne dzisiaj Pennetta będzie chciała go wyrównać.. jednak ostatnio zeszła z tonu i gra straszną męczarnię. Cirstea po fatalnym starcie sezonu powoli zaczyna wracać na właściwy tor, w poprzednim turnieju w Estoril już w końcu zaczęła coś grać odpadając w półfinale. Pennetta przegrała z Safarovą zdobywając zaledwie 3 gemy w zupełnie bezbarwnym meczu. Myślę że warto upolować to spotkanie jako &#39;value bet&#39; gdyż aktualna dyspozycja przemawia za Cirsteą, która powinna wygrać po dość wyrównanym meczu. Niestety, po tym co widziałem u Flavii w Rzymie nie mogę postawić inaczej.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Szavay- Sznyder
typ DW 1-2
kurs 5
Expekt
ANALIZA:
przed nami spotkanie 1 rundy rozpoczynajacego sie turnieju tenisowego w Madrycie w ogromna pula nagrod. Naprzeciwko siebie stana- zajmujaca aktualnie 33 pozycje w swiatowym rankingu Wegierka Agnes Szavay oraz okupujaca miejsce 12 lokat nizej Szwajcarka Patty Sznyder. Jesli chodzi o ostatnie turnieje rozegrane przez obie panie to kolejno- Szavay grala w portugalskim Estoril gdzie odpadla juz w rundzie z pozniejsza zwyciezynia tego turnieju Sevastova ulegajac jej 1-2. Szwajcarka natomiast wystepowala we Wloszech gdzie doszla do 2 rundy a tam przegrala z Sertena Wiliams 2-6 2-6. Obie panie graly ze soba tylko raz w ubieglym roku w finale w budapeszcie gora byla gospodynia zwyciezajac 2-6 6-4 6-2. Dzis spodziewam sie takze 3 -setowego pojedynku z ktorego gora wyjdzie Sznyder stawiam na 2-1 dla Szwajcarki.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Widział ktoś mecz Azeranki z Peng ? Bo po statystykach wydaje się, że Peng robiła co chciała, wygrywała 3:0, swoje podania do zera i tu nagle walkover ?


No i Aza skreczowała. Co w tym dziwnego?

Moje pytanie było nie precyzyjne za co przepraszam. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że miałem rozliczone jako przegrana Peng. Później się wyjaśniło a nie miałem dostępu do neta więc nie poprawiłem.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Petra Kvitova - Caroline Wozniacki
Typ: 1
Kurs: 3,92
Wynik: ⛔ 0-2 (4-6, 2-6)
Zagrałem ten typ po kursie 3,92 bo liczyłem, że może spaść, a urósł już do, uwaga, 4,26 w Pinnacle :-| Już pomijam formę, jeśli w ogóle ją ma, Petry Kvitovej, w chwili obecnej 61 zawodniczki w rankingu, ale w Rzymie wygrała ze Zvonarevą 6-4 6-2, co świadczy, że nie jest byle kim. Przegrała w drugiej rundzie z Petkovic (która urwała potem seta finalistce Serenie Williams). Kwalifikacje w Madrycie - oba mecze 2:0. Jak wiadomo Wozniacki w Charleston nabawiła się kontuzji i to poważnej dla tenisistki - skręciła kostkę. Jej problemy z bieganiem widoczne są w każdym spotkaniu, chociażby w tym ostatnim przegranym z Martinez Sanchez. Karolina nie miała szans na skróty Hiszpanki, bo nawet nie próbowała do nich dobiegać. Planuje za tydzień wygrać turniej w Warszawie. Nie będzie tam zbyt wymagającego &quot;line-upu&quot;, więc ma na to szansę, chociaż nie wiem czy zdąży się pozbierać. Dzisiaj obstawiam, że 20-letnia Czeszka z niezłymi osiągnięciami w krótkiej póki co karierze (7 wygranych turniejów ITF, 1 WTA, 4 runda Garrosa i USO), &quot;skvituje&quot; rywalkę, która nie stawi zbyt dużego oporu. Przynajmniej warto spróbować.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Pennetta - Petkovic 2 2,94

Przez oglądanie tych męczarni Safiny z Zakopalową przegapiłem fantastyczny kurs &gt; 3 na Niemkę. Ale 2,94 to cały czas atrakcyjna oferta. Panie grały w tym sezonie już 2 razy na hardzie - podczas Indian Wells i w Dubaju i wygrały po jednym spotkaniu. Niemka to powoli coraz lepsza zawodniczka, udaje jej się pokonać coraz wyżej notowane zawodniczki i to tylko kwestia czasu, kiedy uda się jej wejść do TOP 20. Włoszka po fantastycznym sezonie 2009 w tym roku trochę spuściła z tonu i raczej nie zobaczymy jej prędko z powrotem w TOP 10.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Włoszka po fantastycznym sezonie 2009 w tym roku trochę spuściła z tonu i raczej nie zobaczymy jej prędko z powrotem w TOP 10.
Zastanawiam sie jak ty te 2 lata porównujesz.Bo ja porównując te 2 sezony wnioskuje ze są one do siebie bardzo podobne wiec twierdzenie ze Pennetta spuściła z tonu w tym roku to lekka przesada bo to nie prawda.Podobnie jak w 2009 bardzo dobre turnieje przeplatała z takimi w których to odpadała w 1 lub w 2 rundach.
W tym sezonie miała nawet lepszy start ponieważ na początku stycznia osiągnęła finał w Aukcland , ćwierćfinał w Sydney potem gdy sezon się rozkręcał zanotowała dobry występ,w Fed Cup,półfinał w Paryżu , Zwycięstwo w Marbella.Po drodze miedzy niektorymi turniejami byly słabsze występy w których pokonywały ja dobre zawodniczki np Azarenka,Petkovic,Wickamayer,Radwańska czy Safarova.W poprzednim sezonie dopiero w marcu osiągnęła dobry wynik a potem w maju a wiec sadze ze ten sezon jest równie dobry jak ten a moze bedzie lepszy.

Petkovic - Pennetta 2 @ 1.50 bet-at-home
Włoszka ostatnio słabsze występy ale tak jak pisałem wyżej pierw coś tam ugra potem zagra 2-3 turnieje słabiej a potem znów wskoczy na odpowiedni poziom.Myślę ze po takim kursie warto grac na Penette tym bardziej ze w Madrycie nie broni punktów wiec jest szansa aby zgarnąć ich sporo.
Flavia mimo starty jednego seta wyraźnie pokonała Cirstee , Petkovic natomiast miała ciężki boj z Errani.Gdyby był mniejszy kurs to owszem warto było by to spotkanie odpuścić ale 1.50 to idealny kurs do dubelka...
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Andrea Petkovic - Flavia Pennetta
Typ: 1
Kurs: 2,94
Wynik: ✅ 2-0 (7-6, 6-3)
Podbijam typ przeciwko Włoszce. Pennetta miała spore przebłyski w zeszłym sezonie, nawet osiągała formy życiowe, ale to co wyprawia ostatnio to żal patrzeć. Warto dodać, że grały ze sobą niedawno, pod koniec marca w Miami i Niemka wygrała 6-3 3-6 6-0. Flavia przegrała nawet w Rzymie prawie bez walki z Safarovą pokazując brak najlepszej dyspozycji przed Paryżem. Wczorajszy stracony set z Cirsteą, która jest dwie klasy gorszą zawodniczką (choć co prawda Rumunka jest typową przebijaczką, więc tego seta jest w stanie każdemu urwać, to nie aż 1-6) także nie wróży sukcesu w najbliższych dniach. Kurs 2,94 jest grubo przesadzony.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: V. Williams-Schiavone
typ DW 2-1
kurs 4,40
Betsafe
ANALIZA: przed nami spotkanie 3 rundy Turnieju tenisowego z serii Masters rozgrywanego na kortach ceglanych w Madrycie. Naprzeciwko siebie stana- reprezentantka Stanow Zjednoczonych Venus Williams zajmujaca obecnie 3 lokate w swiatowym rankingu oraz przedstawicielka Wloch okupujaca miejsce 17 Franceska Schiavone. Schiavone w drodze do trzeciej rundy rozegrala 2 pojedynki. Pokonala kolejno Cornet i Bammer-oba zwyciestwa bardzo gladkie. Venus z kolei uporala sie z Vogele i Zvonarieva i rowniez oba te pojedynki bez wiekszej historii. Schiavone doskonale radzi sobie na tej nawierzchni o czym swiadczy chocby zwyciestwo w niedawnym turniewju w Barcelonie gdzie w calym turnieju nie stracila ani jednego seta! Jesli chodzi o Rzym to ulegla tam pozniejszej zwyciezczyni Marii Jose Martinez Sanchez. Amerykanka rowniez wystepowala w stolicy Wloch gdzie padla w cwierfinale lupem Jeleny Jankovic. Obie panie graly ze soba 5-krotnie i wszystkie te 5 pojedynkow na korzysc Venus.Dzis takze stawiam na nia aczkolwiek uwazam iz Wloszka napsuje jej sporo nerwow. Uwazam ze zobaczymy 3 -setowy pojedynek, z torego gora wyjdzie Venus Williams
 
uub 0

uub

Użytkownik
Petkovic A. - Rezai A. @1.65 ⛔
Petkovic coraz śmielej sobie radzi na szczycie kobiecego tenisa, h2h 2-0 dla niemki, w tym zwycięstwo na clayu 2-0 (6-2, 7-6). Było to w tym roku w FED CUP czyli całkiem niedawno a forma Petkovic przynajmniej w moim mniemaniu poszła w górę, W sumie rezai pokonała Justine Henin, jednak to o niczym nie świadczy ponieważ Belgijka, była nr1 na clayu poporstu nie zachwyca. Bardzo dobry turniej jak narazie u Niemki, co powinna udokumentować dziś awansem do następnej rundy. Póki co bez straty seta i tak powinno być też dzisiaj , jednakże czysta jedynka po takim kursie bardziej zachęca mnie do grania.
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Spotkanie:Williams S./Williams V.-Kirilenko/Radwanska A. Zwycięstwo w 1 SECIE
Typ: 1 set - 2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet 365

Analiza: Dziś na 14:00 planowane jest spotkanie 1/8 debla w Madrycie. Siostry WW kontra debel polsko-rosyjski. Co mnie skłania ku takiemu wynikowi: po 1 forma w podaniu - by wygrać przeciw siostrom WW należy podawać ze skutecznością około 75 % przy swoim podaniu - myślę iż i AR jaki i MK dadzą radę w pierwszym secie - na TYLE ZARYZYKUJĘ iż Im koncentracji wystarczy. Po 2 - wyniki na mączce debla WW


Roland Garros Gra Podwójna, Paryż, Francja, Europa 31/05/2009 R16 Williams S / Williams V kontra Mattek-Sands B / Petrova N 1:2 6:7 7:5 6:7 29/05/2009 R32 Williams S / Williams V kontra Dulko G / Szavay A 2:1 2:6 6:1 6:2 26/05/2009 R64 Williams S / Williams V kontra Hlavackova A / Hradecka L 2:1 6:1 3:6 6:3
Jak widać nie czują się na tej nawierzchni najlepiej choć wyniki nie są zbyt aktualne.

Liczę na to że DEBEL który miał już nie grać ( wg Roberta Radwańskiego - trenera i ojca AR - debel przeszkadzał jego córce gdyż ją wykańczał fizycznie). Ugrany set a może i zwycięstwo dadzą szansę na start PARY polsko rosyjskiej na RG i wysokie miejsce w deblu.
__________________
Edit By ModTeam
 
F 0

filweb

Forum VIP
Peer - Parra Santonja 2 4,76
Hiszpanka w tym sezonie na clayu całkiem solidnie. Finał w Estoril, 1/2 w Bogocie, 1/4 w Barcelonie. Tutaj przeszła 2 rundy i wcale nie wróżę jej wygranej z Peer, ale po takim kursie warto zaryzykować. Peer bardzo dobry sezon póki co, ale wiadomo - WTA, wszystko się może zdarzyć.
 
uub 0

uub

Użytkownik
Spotkanie: Rezai A. v Jankovic J.
Typ: Rezai A.
Kurs: 4,00✅
Bukmacher: Gamebookers

Dzisiaj ok 20 zmierzą się Jelena Jankovic oraz Aravane Rezai. Oglądałem obydwa mecze i mogę powiedziec że Jankovic już nie prezentuje formy z poprzedniego turnieju mimo iż łatwo wygrała wczoraj w dwóch setach to rywalka nie postawiła jej odpowiedniego poziomu. Rezai natomiast wygrała z faworyzowaną przeze mnie Petkovic przełamując niechlubny h2h 0-2 również w dwóch setach. Fantastyczny serwis, świetnie bite fh, dobre rozprowadzanie rywalki po korcie. Dysproporcja kursów przy obecnej dyspozycji jest dla mnie dość śmieszna i szkoda byłoby nie spróbować. h2h 2-0 dla Jankovic i wiele wskazuje na to iż dziś nastąpi przełamanie, obydwa mecze były rozgrywane na hardzie co faworyzowało Jankovic, myślę iż tu będzie inaczej. Spadek formy u Serbki można było zauważyć już w meczu z Ivanovic, w meczu którego nie powinna wygrać jednak Ana sprawiła jej miły prezent psując naprawdę mnóstwo piłek. Dzisiejszy mecz powinien być wyrównany, a moim zdaniem Rezai prezentuje o wiele lepszy serwis aniżeli Serbka. Widać że jest niesamowicie skoncentrowana i jeśli nie zje jej presja wyżej notowanej rywalki powinna odnieść dzisiaj zwycięstwo i awansować dalej. Ktokolwiek oglądał wczorajszy mecz Rezai z Niemką zgodzi się ze mną iż grała na naprawdę wysokim poziomie.Pozdrawiam.

Rezai v Jankovic &#39;postrach pan&#39; 7-5,6-4
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
może i Janković nieco spuściła z tonu ale bez przesady. Była wyraźnie lepsza od Ivanović (Janković to postrach dla pań wyznających taktykę &quot;bum bum byle zabić&quot;) i zasłużenie wygrała więc chyba inny mecz oglądałeś. Wczoraj tak samo szybko pozamiatała. Dla niej problemem może być brak szczęścia w początkowej fazie meczu bo czasem lubi się podpalić

Cd Rezai - wczoraj wcale nie musiała wygrać ale Petković pokpiła końcówkę TB w 2 secie. Pozatym Rezai traci głowe jak przeciwniczka rozrzuca po korcie. A Jelena będzie to robić. Rezai ma fantastyczny serwis? Wczoraj kilka razy została przełamana więc ja nie wiem czy taki fantastyczny. Jeśli Petković ją łamała to Janković tym bardziej się to uda

Szanuje twoje zdanie ale jesteś nieobiektywny
 
uub 0

uub

Użytkownik
W takim razie również jesteś nieobiektywny. Jak oglądałeś Jankovic z Ivanovic to nie sposób było nie zauważyć że Jankovic nie umie utrzymać podania a tamtego dnia Ana wcale nie grała jakichś świetnych returnów to Jelena psuła mnóstwo piłek. Oczywiście faworytką dzisiaj niewątpliwie jest Jankovic, ale kurs jest sporo zaniżony. Rezai na pewno ma wiele lepszy serwis aniżeli Serbka. No cóż każdy ma prawo do swojego zdania. Oczywiście o wiele łatwiej jest argumentować faworytkę i również szanuję Twoje zdanie. Jednak tak czy siak uważam iż ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany niż ktokolwiek się spodziewa.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja też nie mówie że Janković ją zniesie z kortu bo takiego scenariusza osobiście nie przewiduję. Widzę jednak więcej atutów po stronie Serbki. Cd serwisu no to trzeba przyznać że obie łamały się gem za gem aż Janković się wyłamała. I od tego momentu zaczęła się jej pełna dominacja. Nie ma co licytować. Poczekajmy do meczu. Osobiście postawie 2:0 dla Serbki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom