>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Finals - Guadalajara (10.11.2021 - 17.11.2021)

Status
Zamknięty.
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Co to za argument ostatni mecz w sezonie? Rowniez dobrze moze bedzie chciala szybko zejsc z kortu I zapomniec o ostatnich miesiacach na korcie.Takich meczy sie nie gra bo to czysta loteria I woda na mlyn dla bukmacherów.50 50 zalezy od podejscia obu I kurs nie wart gry
Lepiej skończyc sezon wygrana niż seria przegranych. A jest do tego okazja bo badosa nie zagra na 100% możliwości. Przed nią ważniejsze mecze dlatego dziś POlka góra
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Za zwycięstwo w fazie grupowej jest jakieś 110 tys. dolarów. O taką kwotę powalczą Badosa i Świątek. Jeśli się pomyliłem z kwotą, bo w artykule padało sporo liczb, to proszę mnie poprawić. Nie to jednak jest ważne. Polka zagra bez spiny i o honor, chociaż nie wiem czy gra o honor nie generuje jakieś już spiny(?). Badosa pogra głównie o kasę albo już z góry zakłada przegraną, bo już czeka na nią Muguruza w Play-offach. Jeśli zagra sobie na 50-70% i tyle wystarczy na Igę, to pobierze ten mecz. Tak ja to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Za zwycięstwo w fazie grupowej jest jakieś 110 tys. dolarów. O taką kwotę powalczą Badosa i Świątek. Jeśli się pomyliłem z kwotą, bo w artykule padało sporo liczb, to proszę mnie poprawić. Nie to jednak jest ważne. Polka zagra bez spiny i o honor, chociaż nie wiem czy gra o honor nie generuje jakieś już spiny(?). Badosa pogra głównie o kasę albo już z góry zakłada przegraną, bo już czeka na nią Muguruza w Play-offach. Jeśli zagra sobie na 50-70% i tyle wystarczy na Igę, to pobierze ten mecz. Tak ja to widzę.
Oprócz 110tys dolarów za wygrana Badosa może zgarnąć 125pkt do rankingu. A to całkiem sporo.
 
K 0

kwanke

Użytkownik
Badosa ma dzisiaj urodziny
Post automatycznie złączony:

Do takiego pierwszego publicznego załamania Świątek właśnie doprowadziła Badosa na Olimpiadzie, wygrywając z nią w setach. Polka płakała wowczas na ławeczce po meczu przez 10 min, a Badosie było starsznie przykro.....
 
K 0

kwanke

Użytkownik
co do urodzin jest meksyk, tequila i chłopak...żeby za bardzo nie zabalowała bo przegra z Mugu i finał będzie mugu z kontaveit, i jakimś cudem kontavei wygra to....)
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Badosa klasa , powalczyła na początku każdego seta , po czym traci przewagę i przegrywa , żeby nie stracić za dużo sił przed jutrzejszym półfinałem. I klasyczne 30:0 i przegrywamy gema, seta i mecz 🙂
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
A więc Badosa przegrała. Pewnie teraz będzie wykłócanie się typu: a nie mówiłem... Ale prawda jest taka, że ciężko przewidzieć tego typu sytuacje i rozsądny typer takie mecze omija. Świątek na luzie zagrała dobrze a Badosa po przegraniu 1 seta ewidentnie nie chciała tu 3- setowki i 2 set odpuściła czego najlepszym dowodem jest ostatni gem przy własnym serwisie
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ktoś kto oglądał mecz Badosy, to normalnie grała czy też jak Konta wczoraj?
To Konta grała w Finałach WTA?:);) Postawiłem drugi set na Świątek jak zobaczyłem co Badosa odstawia. Po przegranym 1 secie dwoiła się i troiła by przegrać. Wystarczy obejrzeć 4 gema i ostatnie 2 Zeszła z korty uśmiechnięta od ucha do ucha, a Świątek serio myśli, że tak dobrze grała...
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
To Konta grała w Finałach WTA?:);) Postawiłem drugi set na Świątek jak zobaczyłem co Badosa odstawia. Po przegranym 1 secie dwoiła się i troiła by przegrać. Wystarczy obejrzeć 4 gema i ostatnie 2 Zeszła z korty uśmiechnięta od ucha do ucha, a Świątek serio myśli, że tak dobrze grała...
I tak każdy wie o co chodzi :) W sumie lepsze to niż wczorajszy pokaz Kontaveit 2 pierwsze gemy w 2 setach daję się przełamać jak patyczak, a potem nagle przebudzenie i każde swoje podania wygrywa i wymiany przy nich :O Teraz mecz o awans i pytanie czy Sabalenka wytrzyma ciśnienie meczu, czy jak zwykle czym dłużej mecz będzie trwał tym więcej błędów, a koniec końców do domu pojedzie.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
A więc Badosa przegrała. Pewnie teraz będzie wykłócanie się typu: a nie mówiłem... Ale prawda jest taka, że ciężko przewidzieć tego typu sytuacje i rozsądny typer takie mecze omija. Świątek na luzie zagrała dobrze a Badosa po przegraniu 1 seta ewidentnie nie chciała tu 3- setowki i 2 set odpuściła czego najlepszym dowodem jest ostatni gem przy własnym serwisie
Dokladnie tak, takie spotkanie to loteria I przewaznie nie wchodza a buk tylko na tym korzysta.Gratulacje tym Co weszlo ale na przyszlosc odpuscilbym takie spotkania
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
I tak każdy wie o co chodzi :) W sumie lepsze to niż wczorajszy pokaz Kontaveit 2 pierwsze gemy w 2 setach daję się przełamać jak patyczak, a potem nagle przebudzenie i każde swoje podania wygrywa i wymiany przy nich :O Teraz mecz o awans i pytanie czy Sabalenka wytrzyma ciśnienie meczu, czy jak zwykle czym dłużej mecz będzie trwał tym więcej błędów, a koniec końców do domu pojedzie.
Jak Sabalenka zagra tak jak z Swiątek ( po 2, a nawet 3 deble gdzie panna Iga nie mogła jej przełamać) to Sakkari powinna spokojnie sie zameldować w półfinale. Nie mniej jednak to WTA, a po tych ostatnich meczach w grupach mogą śmiało zmienić nazwę na WTF:LOL:
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontaveit @1,71
1xbet

Półfinał turnieju więc nie ma mowy o kalkulowaniu czy graniu na pół gwizdka. Estonka ostatnia dostała się do tego turnieju ale forma jaką prezentuje od kilku tygodni jest najwyższa. Widać że ustabilizowała swoją grę I nie wali już bezmyślnie z każdej nadlatującej piłki. Potrafi odpowiednio dobrać uderzenie do sytuacji na korcie. Bardzo dobrze poradziła sobie z aklimatyzacją w Meksyku i ciężkimi warunkami jakie tam panują. Rywalką Sakkari która poza meczem z Świątek nie pokazuje nic wielkiego. Tak jak sądziłem z drugiego miejsca nie wyszła lepsza z pary Sakkari/Sabalenka a mniej słaba jeżeli tak się to odmienia. Aryna 19 df czym pobiła wynik z meczu z Iga gdzie zrobiła 16. Sabalenka pomagała jak mogła. Do tego dochodzi prawie 3h meczu dziś gdzie Anett miała jeden dzień więcej odpoczynku. Dla mnie faworytka jest jasna i w tym przypadku wygrana Marii mnie zdziwi biorąc nawet pod uwagę że może estonka zagrać słabiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Badosa-Muguruza B. 1 @1.7

Badosa ga lepiej w mojj opinii. Przede wszystkim mecz z Sakkari byl popisem swietnego tenisa, zwlaszcza pierwszym secie. Mlodsza Hiszpanka ogolnie to na IW zagrala z Azarenka najlepszy chyba najlepszy mecz w tym roku w cyklu WTA i niewiele stracila. Badosa umie trrzymac pilke w korcie, a grrane pilki tez maja wartosc.

Muguruza jest ulubienca publicznosci w Guadalajarze pwnie tez dlatego, ze jako Hiszpanka urodzila sie w stolicy Wenezueli Caracas. Ogolnie Garbine bardzo sympatyczna dziewczyna, ale sympatie nie graja i na ten moment lepsza zawodniczka wydaje sie byc Badosa.
 
Ostatnia edycja:
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Badosa się oszczędziła wczoraj, żeby dziś dostać szybkie 2-0, dobra Kontaveit wygrywa turniej w takim razie.
 
Z 18

Zamoichczasow

Użytkownik
Badosa się oszczędziła wczoraj, żeby dziś dostać szybkie 2-0, dobra Kontaveit wygrywa turniej w takim razie.
Nie sądzę żeby się oszczędzała. Rozegrała 22 gemy czyli bardzo dużo jak na mecz 2setowy, gdyby rzeczywiście była taka mocna to jaki sens jest przgerac 75 64 skoro można wygrać w takim samym stosunku. Może wcale nie była taka mocna jak myśleliśmy. Muguruza dzisiaj świetny mecz, intensywność, mało wymuszonych błędów, mało podwójnych. Dzisiaj gram estonke z sakkari po 1,53. Grałem na obie dziewczyny w ciągu turnieju ale anett aktualnie zdecydowanie lepsza. I to będzie ostatni bed tego turnieju. Finał odpuszczam na pewno.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kontaveit może mieć problemy z wygraną 2:0 z Muguruzą. Tak samo Muguruza z Kontaveit. Muguruza lubi wygrywać jednego seta, czy w jedną czy w drugą stronę. Dla mnie szykuje się dłuższe spotkanie. Także overek gemowy w granicach kursu 1,5-1,6 śmiało powinien wpaść.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Muguruza-Kontaveit 1 2-0
Dla mnie warunki idealne dla Hiszpanki.Estonka ma kapitalny sezon ale czuję że Muguruza tym razem nie spali się psychicznie.Typ na czuja i z obserwacji a ogólnie spotkanie takie trochę no bet.milego oglądania.powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom