>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Finals - Guadalajara (10.11.2021 - 17.11.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
oPd_qydf_400x400.jpg


Miejsce: Guadalajara, Meksyk
Data rozgrywania: 10.11.2021 - 17.11.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA Finals
Pula nagród: $5,000,000
Oficjalna strona turnieju: https://wtafinalsgdl.com/en/home/
Lista Startowa: https://wtafinalsgdl.com/en/qualified-players/
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/808/wta-finals/2021/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/808/wta-finals/2021/order-of-play
Zwycięzca singla 2019:
A. Barty
Zwycięzcy debla 2019: K. Mladenovic / T. Babos


Zestawienie kursów (Betfan) :

Bez tytułu.jpg



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Karolina Pliskova - Garbine Muguruza 4:6 6:2 7:6

powyżej 20,5 gemów 1,65
1xbet

Ostatni poważny turniej w sezonie się zaczął, nikt nic nie pisze, więc może ja coś zarzucę. Spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania, niż te otwierające zawody. Niby Pliskova nie leży Muguruzie - h2h 2:8, ale ostatnio Hiszpanka w niezłej formie, z US Open odpadła z Krejcikową po walce i tym słynnym już medicalu Czeszki pod koniec 2 seta, wygrała w Chicago, więc sądzę że tutaj będzie w stanie jak najbardziej powalczyć o dobry rezultat a że Karolina swój tenis opiera głównie na serwisie o jej gemy jestem w miarę spokojny. Nieukrywam, że idę też w stronę aspektu statystycznego gdzie ostatnie 5 spotkań kończyło się wynikiem 2-0 w setach dla jednej z zawodniczek, więc wypadałoby lekko zmienić tręd i rozegrać teraz 3 sety, ale zabezpieczam się trochę niższą linią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Iga czy Maria? Więcej jest kibiców z Polski, więc szanse większe ma Iga xD Greczynka wygląda mocniej. Jest faworyzowana przez buki, ale Polka miała również udany sezon i jest myślę w stanie ugrać tutaj zwycięstwo. Tenis siłowy kontra tenis kombinacyjny. Co wygra?
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Iga da radę, wnioski chyba z poprzednich 2 przegranych wyciągnęła, teraz tylko je zrealizować i będzie sukces. Powiedzenie do 3 razy sztuka trzeba wcielić w życie : ) Sakkari skreczowała w Moskwie, może to będzie miało jakiś wpływ ? Nie mogłem się za bardzo dokopać do powodu, ale niby zawroty głowy miała. Może zmęczenie sezonem? Iga od Indian Wells zrobiła sobie przerwę, było dużo czasu na odpoczynek, więc powinna być wypoczęta + liczę, że chęć rewanżu da jej dodadkowego kopa.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Jeśli Panna Świątek będzie tak grała jak w 1 secie z Sakkari, to niech lepiej się spakuje i da szansę rezerwowej zawodniczce. Poziom niczym w ITFie, balony na koniec kortu, co chwila niewymuszony błąd i brak kończących uderzeń, jednym słowem dramat..
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Przeciez to jeszcze dziecko, poza tym jak narazie jeden Szlem jej wyszedl, gdzie miala duzo szczescia w postaci slabszych rywalek a wiekszosc sie podjarala jakby wskoczyla na nr 1 w rankingu I trzymala go przez kilka miesiecy.Dwa turnieje dobre w roku to slaby wynik po wygranym Szlemie.
Mnie tutaj w ogole nie zdziwi 0 3 I 0 6 w setach.Wszystkie jej rywalki sa przede wszystkim mocniejsze fizycznie.Sakkari wybiegana I ma pare w lapie.Sabalenka to jak czajnika nie odpali to sila fizyczna ja zgniecie a I Badosa ma pazur I walczy przede wszystkim wiec czarnk to widze
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Ktoś ostrzegał, żeby przypatrzeć się statystyce Świątek z top10 zawodniczkami na twardej nawierzchni i chyba miał rację.
Ten mecz wygląda no tragicznie z jej strony nie ma co się oszukiwać, Serwis słaby, Piłki wybijane za boisko, jak próbuję return to z całej siły 2-3 metry za linie. Chyba nie ta liga w skrócie, a jeszcze Świątek ma problem z siłowym tenisem, a tu właśnie Sakkari,Sabalenka 2 siłowe, może z Badosą coś ugra, ale ja to widzę 0-3 w grupie...

@ Jakim cudem Sabalenka jest 2 w rankingu? Kto oglądał 2 set to miał niezły ubaw, albo załamanie nerwowe jak dał na Saba kupon.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pliskova - Kontaveit 2 @1.70 Totalbet

Gram tutaj na dziewczynę, która złapała chyba życiową formę w ostatnim czasie. Estonka w drugiej części sezonu wygrała 4 turnieje, Cleveland, Ostrawa, Moskwa oraz Cluj, po którym wywalczyła awans do turnieju finałowego mistrzyń. Trochę duży tych spotkań w nogach, ale miała blisko 2 tyg na odpoczynek , regenerację oraz aklimatyzację w Meksyku, więc myślę, że będzie dobrze. Zresztą pokazała to w pierwszym meczu z Krejcikovą, gdzie kontrolowała mecz i bez problemu uporała się w dwóch setach z rywalką. Pliskova ciężki mecz na wykończenie z Muguruzą, stojący na wysokim poziomie, ostatecznie wygrany w tiebreaku 3 seta. Nawierzchnia w Meksyku szybka, obie zawodniczki grają siłowy tenis, ale Kontaveit ostatnio wymiata jak szalona, myślę, że będzie napierała na Czeszkę, która królową w defensywie nie jest, wymęczy rywalkę i wypunktuje. H2h 3:0 na korzyść Pliskovej, ale nie patrzmy na to, bo obecnie to Estonka gra lepiej i powinna dziś poprawić bilans ich bezpośrednich pojedynków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą. Kontaveit ma taką parę, że zmiecie dziś Pliskovą z kortu, nie urągając Pliskovej. Chyba tylko Badosa będzie w stanie ją powtrzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Garbine Muguruza - Barbora Krejcikova 1 1,80 1xbet 2:6 6:3 6:4

Oglądałem wcześniejsze pojedynki obu pań i zdecydowanie bardziej podobał mi się tenis Hiszpanki, która w tym roku wróciła do wysokiej formy i po 4 latach może ponownie zagrać w wta finals. Abstrahując już, że Czeszka grała ze znakomitą Kontaveit, jakoś nie widzę radości w jej tenisie, którą prezentowała jeszcze jakiś czas temu. Wprost proporcjonalnie do Muguruzy, której widać, że bardzo zależy na dobrym wyniku tutaj i ma ogromny doping hiszpańskojęzycznej publiczności. Na pewno podchodząc do tego meczu będzie miała w głowie ten medical Krejcikovej pod koniec 2 seta w Nowym Jorku, gdzie Garbine miała swoje meczowe momentum, ale Czeszka przerwą wybiła ją z rytmu, za co została skrytykowana zaraz po spotkaniu jak i na pomeczowej konferencji. Sądzę, że Hiszpanka pójdzie dzisiaj allin i będzie chciała się za to zrewanżować, a że formą Krejcikova nie grzeszy jest duża szansą, że będzie mogła spokojnie po tym spotkaniu się skupić na rozgrywce deblowej, gdzie razem z Siniakovą ma zdecydowane większe szanse na sukces niż w singlu.

edit:

Co za charakter Garbine i wola walki. WOW. Prawdziwa wojowniczka. W pierwszym secie nie układało się kompletnie nic... ale nie poddała się i odwróciła losy meczu. Wielka w tym zasługa też kibiców, którzy ponieśli ją do tej wygranej. Brawo brawo i jeszcze raz brawo. Vamos !!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
A. Sabalenka - I. Świątek 1 @1.78 Unibet

Obydwie zawodniczki turniej w Meksyku zaczęły od mocnego falstartu, prezentując momentami poziom juniorski czy rangi ITF, a przecież mamy tutaj Masters kobiecy. Dla obydwu jest to być , albo nie być w tym turnieju, przegrana praktycznie kończy ich udział w tych zawodach. Nie wiem, czy można tutaj doszukiwać się plusów u Polki czy Białorusinki, zarówno jedna jak i druga przegrały ten mecz w głowach i płacz Igi na koniec meczu o czymś tutaj świadczy , dziewczyna nie jest gotowa mentalnie na takie porażki, a przecież to dopiero początek turnieju. Lekki handicap stawiam tutaj po stronie Sabalenki, ponieważ nawierzchnia w Meksyku jest szybka, co powinno faworyzować ofensywnie bijące zawodniczki, i takie balony Świątek nie wystarczą i tym razem. Ogólnie Białorusinka miała lepszy sezon, ostatnio obydwie zdecydowanie pod formą, ale jeśli miałbym stawiać , kto może przegrać tym razem mecz w głowie, to będzie to neistety Polka. Bukmacherzy chyba nadal wierzą w fenomen Świątek z tamtego sezonu, ja już pomalutku tracę nadzieję, i liczę na zmiany w sztabie trenerskim na przyszły sezon.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - WTA Finals
Godzina: 2:30
Spotkanie: Aryna Sabalenka - Iga Świątek
Typ: Iga Świątek wygra i w meczu będzie powyżej 21,5 gemów
Kurs: 4,40 szkoda
Bukmacher: etoto
Analiza:

Kurs na Igę Świątek poszedl dośc mocno do góry. Pierwotnie nie widziałem żadnego value w kursie na Polkę, ale po tych wzrostach już można próbować na nią postawić, a jeszcze bardziej podoba mi się taki łączony typ, bo choć liczę na zwycięstwo Igi, to wątpię, by była to gładka wygrana. Dla obu zawodniczek jest to arcyważne spotkanie, gdyż ewentualna porażka praktycznie eliminuje z turnieju tą która przegra. W pierwszej rundzie Iga Świątek przegrała z Sakkari 2:6 4:6. Jeszcze bardziej zaskakujący był wynik Sabalenki, gdyż ona przegrała z Badosą 4:6 0:6. Aryna Sabalenka to jest nierówna zawodniczka. Jak ma dzień, to potrafi miażdżyć rywalki, ale zdarzają się też takie mecze, w których nic jej nie wychodzi tak jak ostatnio z Badosą. Jej forma po US Open nie jest zbyt dobra, bo na trzy rozegrane spotkania po US Open wygrała tylko jedno. Iga Świątek też nie jest w optymalnej dyspozycji, ale w porównaniu z rywalką jej forma wydaje się być lepsza. Widzę tu zwycięstwo naszej tenisistki i powyżej 21,5 gemów w meczu.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja tutaj Igi nie widze, nie ma zadnych pozytywow w jej grze I ta sila uderzen Sabalenki wg mnie zrobi robote a dodatkowo mi sie wydaje, ze Iga jest przede wszystkim w psychicznym dolku a wiemy jakie znaczenie ma psychika tutaj.Osobiscie nic tu nie gram, choc zeby kurs byl wyzszy na Sabalenke to bym ja zagral ale moze cos uda sie zlapac na zywo
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie rosnących kursów na Kontaveit w meczu z Muguruza. Czy są możliwe jakies kombinacje/kalkulacje ze strony Estonki w tym meczu? Czy istnieje szansa, że ewentualna jej porażka z Hiszpanką zagrodzi jej miejsce w półfinałach? Teoretycznie rosnący kurs bardzo mnie cieszy ale jednocześnie niepokoi z tyłu głowy ;)
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Estonka ma zapewniony udział w półfinale , ale w przypadku porażki z Hiszpanką może stracić 1 miejsce w tabeli , to zależy też od wyniku spotkania Krejcikovej z Pliskovej. Myślę , że nie będzie tutaj kalkulacji , walczy też o dodatkową kasę za wygranie wszystkim spotkań w całym turnieju , i ma na to duże szanse , bo jest w życiowej formie.
 
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Teraz mamy już ostatnie decydujące mecze poza konteviet i badosa.....reszta zawodniczek sakkari /sabalenka/pliskova/muguruza walczą o dostanie się do pofinalu zaznaczam miejsca są 2 z zawodniczki 4....ktore awansuje patrząc obiektywnie sakkari zmierzy się z sabalenka... Natomiast w drugiej grupie pliskova ma ułatwione zadanie ponieważ czeszka puści rodaczkę.... Także w moim odczuciu top 4 badosa/konteviet./sabalenka/pliskova.....
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Teraz mamy już ostatnie decydujące mecze poza konteviet i badosa.....reszta zawodniczek sakkari /sabalenka/pliskova/muguruza walczą o dostanie się do pofinalu zaznaczam miejsca są 2 z zawodniczki 4....ktore awansuje patrząc obiektywnie sakkari zmierzy się z sabalenka... Natomiast w drugiej grupie pliskova ma ułatwione zadanie ponieważ czeszka puści rodaczkę.... Także w moim odczuciu top 4 badosa/konteviet./sabalenka/pliskova.....
Dlaczego Krejcikova ma puścić mecz Pliskovej skoro przy wygranej Barbory 2:0 i wygranej Kontaveit z Muguruza to Krejcikova wyjdzie z drugiego miejsca.
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
A ja się przyjrze meczu juz o nic Świątek -Badosa.
Dla turnieju ten mecz już bez znaczenia nie wpłynie na jego wyniki ale...
Iga w końcu będzie mogła zagrać na luzie bez stresu dodatkowych emocji , osttani mecz w sezonie. Myślę że będzie dla niej dużo łatwiej w tym spotkaniu. Z Sabalenka nie wyglądała aż tak źle , dobrze grala.
A Badosa pewne już 1 miejsce w grupie , może przygotować się na PF , dlatego też może lekko odpuscic ten mecz nie tracić na tyle sił przed PF. Wiadomo gra dla kasy i punktów w rankingu jeszcze ale dla niej ważniejsze jest lepsze przygotowanie do dalszego turnieju niż to. Dlatego wg mnie w tym meczu większe szanse ma Polka, i po kursie 2.2 warto na nią zagrać. Powinna to wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom