>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA - Cincinati ( USA ) hard

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Bardziej widzę niespodzianke w postaci zwycięstwa Srebotnik niż Zwonarevy, gdyż Serena to jest firma. Gra w USA więc nie powinna odpuścić. Moim zdaniem wygra ten turniej.
To się okaże, ale Serena moze wygrać nie mówie że nie, tylko moim zdaniem Vera się lepiej prezentuje w tym turnieju i będe jej kibicował.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Hmm Gusto ma troche racji ale dla mnie Serena będzie miała problem z Verą chociaż Jankovic to nie ejst Williams ;) Serena powinna wygrac chociaż Vera nie odda meczu :/ Trudno na prawde trudno ejst mi wskazać faworyta tego spotkania :/

A co to Schnyder vs. Srebotik to Schnyder wygra...

Pzdr. zobaczymy co pokaże ta noc ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Schnyder vs. Srebotnik Patty ładnei wygrała w nocy z Mirzą i powinna ograc ta Srebotnik i to 2:0
Jednak Srebotnik wygrała. Gusto miał racje stawiając na Srebotnik. Zasłuszenie wygrała chociaż mecz był wyrównany. Lepiej sie prezentowała w tym turnieju od Schnyder więc wygrana była słuszna.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Dzisiaj wchodze na wyniki patrze i Zvonareva wygrała ! Jestem kompletnie zaskoczony tym faktem... ale że 2:0 :/ Szok... Vera do boju ! ????

Analiza finału za chiwlke... ????

Pzdr.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jednak Zvonareva w finale tak jak przypuszczaliśmy. 8)

Srebotnik K. v Zvonareva V 2.70 1.40 Buk: Gamebookers

Srebotnik K. v Zvonareva V 2.90 1.35 Buk: Bet-at-home

Analiza: Obie zawodniczki grały świetnie w tym turnieju, pokonując zawodniczki światwoej klasy. Ale lepszy tenis moim zdaniem w tym turnieju prezentowała Zvonareva , pokonując gładko Jankovic oraz S.Williams. Tutaj moze być ciekawy mecz, ponieważ to jest finał Srebotnik nie odda zwycięstwa bez walki. Ale jednak pokonanie ostanio Sereny dało jej pewnosc siebie, i będzie dążyć do wygrania. Moim zdaniem wygra V. Zvonareva.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Warto zwrócić uwagę, że w finale debla gra nasza Martusia :]

M.E.Camerin/G.Dulko-M.Domachowska/S.Mirza 1,55 2,20 23.07 20:15

Co tu dużo analizować. Popatrzcie na Martę i sami się zastanówcie czy warto na nią postawić. :]




A tak wygląda Sania Mirza:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Fnał:

Vera Zvonareva [RUS] vs. Katarina Srebotnik [SLO]

Kursy:

Zvonareva-Srebotn. 1.46 2.36 : Profesjonał
Zvonareva V. - Srebotnik K. 1.35 2.90 : Bet-At-Home
V. Zvonareva vs. K. Srebotnik 1.28 3.02 : BetAndWin

Veeeraaa Zvooonaaareeevaaa vs. Sreeebootniiik... Vera gra śiwtnie cały turniej. W półfinale grała z Sereną Williams i wygrała! 6:2 6:3 Jestem pod wrażeniem jej gry w całym turnieju od początku wygrywa... przypomnijmy ćwierćfinał gdzie zgniotła Jankovic 6:1 6:1. Serena miała wygrać miałbyć to jej turniej, ale to turniej Very. Rosjanka gra bardzo dobrze w tym turnieju a dwa ostatnie spotkania potwierdzają jej klase. Katarina grała z Bartoli w ćwierćfinale wygrała... nadszedł czas na półfinał i trzeba grać z Patty Schnyder. Pierwszy set 6:4 zansosi się na zwycięstwo Paty, ale mamy drugi set i wynik 6:3 ale dla słowackiej tenisistki. 3 set zanosi się na walke o być czy nei być w finale... 6:6 i tie-break... i wygrywa Katarina. Finał Vera Zvonareva vs. Katarina Srebotnik. Bukamcherzy zdecydowanie faworyzują rosjanke. Ponownie BetAndWin najmniejszy kurs 1.28, a Srebotnik na 3.02. BAH ponownie pośrodku i ponownie nie polecam gry tutaj... 1.35 - rosjanka, a Katarina 2.90. I poraz kolejny Profesjonał wystawil największy kurs na faworytkę 1.46... słowacka tenisistka idzie na 2.36. Aby zagrac Katarine polecam BetAndWin, ale aby grac słusznie i zarbic wybierzmy sie do Profesjonalu i zagrajmy kurs 1.46. Chyba nei ma co się rozpisywac twierdze że to Vera wygra 2:0 setach i możliwe jest to że różnicą w gemach 6:2 6:1. Myślę, że bukmacherzy mają racje. Stawiam na Vere i to jest pewniak dnia. mój typ: Vera 2:0.

Pzdr. Drago ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moje dzisiejsze typy to Feerer, Djokovic, Blake i Zvonareva, jeżlei wszystko wejdzie wygram 325zł ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Rooni 2 pódła z wejścia
Chyba śnisz jedynie co może mi nie wejść w tej chwili to tylko Bleak, bo Zvonareva wygra bez problemu. A gdzie masz swego Argentńczyka?? Podobno byłeś pewien że wygra. :mrgreen:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Sorka źle czytnołem i myślałem że grasz na Roddicka ???? Teraz wszystko ci wejdzie ???? Gratki...


WTA Cincinati [USA] hard ten turniej był Very!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom