>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA - Cincinati ( USA ) hard

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Wtorek - 18 lipca 2006

J.Jankovic-O.Savchuk 1,30 3,15 18.07 17:05
M.Yuan-M.Diaz Oliva 1,72 2,02 18.07 19:05
V.Zvonareva-T.Golovin 1,75 1,94 19.07 17:05
G.Dulko-M.Domachowska 1,50 2,38 18.07 19:45
S.Perry-B.Mattek 1,55 2,26 19.07 02:20
A.Myskina-S.Williams 1,62 2,13 19.07 01:05
 
macius 0

macius

Użytkownik
Moja propozycja na Dzis:
Dulko-Domachowska-1(kurs:1.5)
Wydaje mi sie ze Nasza polska &quot;gwiazda&quot; tennisa i tym razem pozegna sie z turniejem w 1 rundzie, jej gra ostatnimy czasy pozostawia niestety duzo do zyczenia...Dulko natomist jest doswiadczona zawodniczka i nieraz wygrywala z lepszymi zawodniczkami niz Nasza Matra...wydaje mi sie ze 1 powinna lekko wejsc..(kurs 1.5, buk:profesjonal)
Pozdr. :wink:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
jestem ciekaw Gusto czy procz łamagi Domachowskiej coś Ci jeszcze nie wejdzie (oczywiście życzę powodzenia ale pozostałe typy wydają się dość ryzykowne)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
CO jak co, ale Domachowskiej (cudowne piersi) łamagą nazwać nie można. Poza tym ja nic nie grałem tylko piszę tu co bym zagrał. Ja nigdy przeciwko niej nie postawię.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Psotawiłeś wczoraj na Domachowską, chociaż wiadmo ze nie zdoła sie przeciwstawić takiej zawodniczce jak Dulko. Zegnamy sie w pierwszej rundzie(jak zawsze) :wink: :wink:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja na dzisiaj postawiłem:

Jankovic vs. Camerin 1 1.31
S. Williams vs. Mattek 1 1.14

Kursy małe ale moim zdaniem to pewniaczki
 
drago 108

drago

Użytkownik
CO jak co, ale Domachowskiej (cudowne piersi) łamagą nazwać nie można. Poza tym ja nic nie grałem tylko piszę tu co bym zagrał. Ja nigdy przeciwko niej nie postawię.

To Gusto lepiej nie graj wcale ????

Wracając do tematu ???? moje 2 pewniaczki weszły ???? Jankovic już nei zagram bo strasznie sie meczy przy swoim serwisie :/... Williams wygrała do 3 i do 1 nieźle ????

Typki na dzisiaj:

Profek wystawił taką o to oferte z tego turnieju ???? :

Schnyder-Mirza 1.26 3.20
Srebotnik-Bartoli 1.70 1.92
Jankovic-Zvonareva 1.61 2.06
S.Williams-Frazier 1.20 3.60

A więc ja grałbym:

Shnyder vs. Mirza 1 moim zdaniem Paty wygra to spotkanie jak i cały mecz ak to kiedyś powiedział B.Tomaszewski komentator Polsatu Sport (tenis)

Srebotnik vs. Bartoli... nie gram Bartoli - żabojad :


To Gusto lepiej nie graj wcale ????

Wracając do tematu ???? moje 2 pewniaczki weszły ???? Jankovic już nei zagram bo strasznie sie meczy przy swoim serwisie :/... Williams wygrała do 3 i do 1 nieźle ????

Typki na dzisiaj:

Profek wystawił taką o to oferte z tego turnieju ???? :

Schnyder-Mirza 1.26 3.20
Srebotnik-Bartoli 1.70 1.92
Jankovic-Zvonareva 1.61 2.06
S.Williams-Frazier 1.20 3.60

A więc ja grałbym:

Shnyder vs. Mirza 1 moim zdaniem Paty wygra to spotkanie jak i cały mecz ak to kiedyś powiedział B.Tomaszewski komentator Polsatu Sport (tenis)

Srebotnik vs. Bartoli... nie gram Bartoli - żabojad :[

Jankovic vs. Zvonareva myślę że Vera wygra z Jankovic rodjanka powinna wykorzystac fakt że serbka słabo serwuje... typ: 2 kursik kuszący 2.06 ????

S. Williams vs. Frazier moim zdaniem pewna 1 Frazier do pięt nei dorasta Serenie a także i Wenus...


jakby to złączyc 1.26, 1.20 i 2.06 wychodzi nam niezły kurs: 3.11 dzisaj mam zamier zagrac pare kartek tylko z tenisa mam nadzieje że zbytnio nie wtopie bo będzie kibel... :/


Pzdr.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ale Jankovic słabiutko serwuje... ale jej plusem z wczorajszego meczu było to że dobrze grala z odbioru... myślę że Vera wygra... Jankovic nie da chyba rady :/
 
drago 108

drago

Użytkownik
Kurcze nie moge edytowac postów ale jak jakiś mod może to neich dołączy do poprzedneigo ????


W Profie z 2.06 kurs spadł na 1.92 niestety zdążyłem na ten drugi ???? i Serena spadła o 0.01 :/

Mysle ze moje trzy typki wejdą ale jak nie chcecie ryzykowac to trudno ja zaczynam się bac Paty niż Very :/ ale mam nadzieje że te 3 wejdą ???? Oby :]
 
drago 108

drago

Użytkownik
I Vera wygrała 6:1 6:1 grała fantastycznie rozgromiła ją w ostatnim gemie do 0 przy jej serwisie... potwierdza to moje zdanie że nie umie serwowac... mecz trał mniej niż 43 minuty!! Pogrom ! jeszcze Schnyder i Serena i będzie fajnie ????
 
drago 108

drago

Użytkownik
No i ładnie wszystko weszło ???? ... Tylko Kendrick przegrał w challanger w Aptos ???? ( kurde nie wytrzymam 2:0 ???? (
 
drago 108

drago

Użytkownik
Thx. Roonie ale pisałem ze Kendrick mi wszystko złamał ???? (

Oferta Profesjonalu:

SCHNYDER-SREBOTNIK 1.33 2.80
S.WILLIAMS-ZVONAR. 1.28 3.05

Dzisaj z tego tura typuje tylko spotkanie:

Schnyder vs. Srebotnik Patty ładnei wygrała w nocy z Mirzą i powinna ograc ta Srebotnik ???? i to 2:0

Sereny nie gram z sentymentu do Very... miec kurs 1.92 i nic nie trafic... żal ???? ( Myślę że Vera może wygrac z Williams... hmm będą 3 sety ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moim zdaniem Serena nie jest główną faworytką tego spotkania. Jeżeli Vera będzie w dobrej dyspzocyji, niewiadomo, moze wygra!!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Bardziej widzę niespodzianke w postaci zwycięstwa Srebotnik niż Zwonarevy, gdyż Serena to jest firma. Gra w USA więc nie powinna odpuścić. Moim zdaniem wygra ten turniej. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom