>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WTA 125s (WTA Challenger Series) - temat zbiorczy

Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Ann Li @2.0 superbet sromotny wpier... wczoraj pewnie inaczej by wyglądał mecz

Finał turnieju Bastad w Szwecji. Po raz kolejny spróbuję pójść w Amerykankę. Obie mierzyły się ze sobą nie tak dawno, bo w 1/8 finału turnieju w Valencii i Trevisan była tam mocną faworytką jednak Li wygrała tamto spotkanie i przy okazji wygrała cały turniej. Także dzisiaj ma szansę na kolejny sukces. Dzisiaj ponownie faworytką jest Włoszka, chociaż nie wiem dlaczego. Chyba tylko , że jest wyżej w rankingu i ma większe doświadczenie. Włoszka mogła już odpaść w pierwszej rundzien z Sharmą, gdzie przegrywała 5:7 0:4 jednak tamtą doznała kontuzji mózgu i przegrała tamto spotkanie. Każda ma w tym turnieju po 4 mecze wygrane jednak czas spędzony na korcie Włoszka ma 2x dłuższy. Spędziła bowiem 10 godzin przy 5 Amerykanki, która idzie w tym turnieju jak burza wygrywając wszystkie mecze gładko po 2:0 w setach. Trevisan natomiast wczoraj rozegrała ciężki 3 setowy i 3 godzinny mecz z Chirico i może to mieć dzisiaj znaczenie.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Gina Feistel @2.12 lvbet brawo, dała radę:)

Spróbuję zagrać na naszą reprezentkę. W 1 rundzie chellengera w Warszawie nasza Gina Feistel zagra z zawodniczką z Cypru Serban. Faworytką jest Serban, ale ja uważam inaczej. Gina ma najlepsze 2 tygodnie w karierze. Wygrała turniej a w drugim dotarła do finału. Wygrała 9 spotkań z rzędu. Przegrała w finale z Rus 1:2, która grała u siebie. Co ciekawe Gina spotkała się podczas turnieju w Holandii z Serban i ją ograła. Teraz powinno być teoretycznie łatwiej gdyż zagra u siebie. Gina w 2 tygodnie awansowała aż o 167 miejsc w rankingu. Myślę, że jest w stanie powtórzyć wynik i wygrać jutrzejsze spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2141
Tenis by Dawid 1,1M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
WTA Warszawa
Kubka vs. Diyas
Ewald vs. Kueng


Chciałbym napisać zbiorczo o tych dwóch spotkaniach w kilku zdaniach. Obie Polki spotkały się dopiero w finale Mistrzostw Polski i lepsza okazała się Ewald. Obie preferują grę na kortach twardych, przez wiele lat na nich trenowały, choć to Kubka ma większe predyspozycje to skutecznej gry na tej nawierzchni. Chodzi głównie o warunki fizyczne, a co za tym idzie, także serwis. Myślę, że co najmniej jedna z nich powinna urwać seta swojej rywalce, a może nawet wygrać mecz. W zeszłym tygodniu pokazały kawał dobrego tenisa, choć wiadomo, że nasze rodzime podwórko to całkiem inna para kaloszy niż turniej rangi WTA 125 czyli zaplecze głównego cyklu. Dziewczyny jednak nie trafiły wcale źle, gdyż Martyna zagra z bardzo doświadczoną Zariną Diyas, która niedawno wróciła po dwuletniej przerwie, spowodowanej kontuzją barku. Zagrała kilka turniejów bez większych sukcesów, ale była bliska przejścia kwalifikacji do Wimbledonu. Warto odnotować jej zwycięstwo z Vickery, ale to na tyle z rzeczy pozytywnych. Obecnie ma 30 lat czyli idealny wiek do robienia niezłych wyników, ale daleki ranking i musi się odbudować. Polka oczywiście jest wiele wyżej, ale radzi sobie nieźle co najwyżej w turniejach ITF 50, a na wyższym szczeblu jeszcze bez większych sukcesów, więc teraz ma dobry moment by to zmienić. Ewald z kolei wylosowała Szwajcarkę Kueng, która także gra głównie na poziomie ITF, a ostatnio bez nadzwyczajnych wyników. Jak najbardziej jest to rywalka, z którą może powalczyć o co najmniej seta, choć w obu przypadkach po cichu można liczyć na coś więcej, bo oponentki nie mają jakichś ogromnych argumentów, poza większym doświadczeniem i cierpliwością. Bez wątpienia jest to świetny sprawdzian dla zaplecza naszej reprezentacji, bo po Świątek, Linette i Fręch, to właśnie te dziewczyny są kolejnymi do ich zastąpienia. Jak widać forma ostatnio dopisywała i jeśli wytrzymają mentalnie to powinniśmy którąś oglądać w II rundzie. W turnieju wystąpi więcej Polek, a chyba największe oczekiwania można mieć co do Chwalińskiej, która przyjeżdża po wygranym turnieju ITF i jest bliska zbliżenia się do życiowego rankingu.

👉 Kubka wygra seta @1,77 (betclic) ✅
👉 Ewald wygra seta @1,82 (betclic) ✅

Alternatywnie można spróbować overy gemowe, które w teorii wydają się nieco bezpieczniejsze, lecz to bywa zgubne. Obecnie są na poziomie 18,5 gemów, więc dość atrakcyjne, lecz z niższymi kursami niż sety.

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1069
N 101,3K

nafciarz1995

Użytkownik
Kueng wygra 2:0 @ 1.93 fortuna 17:10 moze ulec zmianie jednak kolega wyzej mial racje. Juz lepiej zajac sie esportem hehe

A według Mnie Ewald nie ugra seta, tak jak napisal kolega wyzej obie to poziom ITF jednak mysle ze doswiadczenie Kung jest wieksze i wygra bez straty seta. Ostatnio ma dobra forme (fakt ze to inna nawierzchnia) ale i na twardej cos tam potrafi wygrywac. Jedynie co Mnie martwi ze to kobiety a tutaj latwiej o przelamanie niz utrzymanie serwisu i w dodatku Polka gra u Siebie.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Schmiedlova - Bektas typ (Dokładny wynik meczu 2:0 dla Schmiedlova) kurs 2.59 Fortuna

Schmiedlova to zawodniczka, które potrafiła w ostatnim czasie wygrywać z rywalkami z topu, natomiast Bektas może rankingowo nie wygląda najgorzej, ale w ostatnim czasie grała w turniejach rangi ITF. Dobre występy Słowaczki w tamtym roku na Australia Open. Wygrana w Miami z Navarro, która na ten nawierzchni bodajże wczoraj pokonała solidna Badose. Ogólnie patrząc na jej występy na US Open są dość solidne i te zawsze parę rund w jej wykonaniu są zrobione. Ostatnio na Igrzyskach co prawda na innej nawierzchni bo ziemnej, ale widać że mimo wszystko forma ogromną. Pokonała m.in Boulter rankingowo 33, Haddad Maia rankingowo 21, Paolini rankingowo 5, Krejcikova rankingowo 8, odpadła dopiero z Iga Świątek, gdzie obie tenisistki walczyły o 3 miejsce. Schmiedlova świetnie wygląda na returnie zagrała ostatni mecz w granicach prawie 90%. Patrząc na procenty serwisowe czy grę na returnie to widzę ogromną różnicę u tych dwóch tenisistek. Spodziewam się dzisiaj łatwego spotkania dla Słowaczki. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2080
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Anouk Koevermans v Anca Alexia Todoni WALKOVER Todoni
Koevermans +5.5 gema kurs 1.73
Todoni win i over 21.5 gema w meczu kurs 3.40
williamhil
Tutaj napewno warto się bliżej przyjrzeć obu dziewczynom bo to lekki powiew przyszłości.Obie moim zdaniem z potencjałem by dać coś zarobić z pozycji doga w jakiejś perspektywie.
Anouk Koevermans Holenderka 20 latka która regularnie dochodzi wysoko w chelengerach , ma pokonanych kilka ciekawych nazwisk w bilansie
Baind , Lodikova , Ciric Bagaric , Zidansek , Gorgodze , Deichman , Lepchenko , Stakusic
Anka Todoni 19 latka z Rumuni , bardzo podobnie świetny bilans z tym że Rumunce udało się w tym roku przebrnąć przez kwalifikacje do Wimbledonu i dotrzeć do drugiej rundy również kilka groźnych nazwisk w bilansie , Danilovic , Lepchenko , Birel Podoroska , Ferro , Sorribes , Stefanini hm może nawet jeszcze groźniej.
Rumunka sporo wyżej w rankingu ale myślę że tutaj ten udany występ na Wimbledonie zrobił robotę w dodatku gra u siebie , niby to
zawsze lepiej ale i presja większa.
Trochę typuję w ciemno na podstawie lektóry , nie oglądałem jeszcze żadnej więc i stawki treningowe.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Jones @1.70 superbet 1:2, szkoda po pierwszym pewnym secie

W półfinale Challengera w słoweńskiej Ljubljanie zmierzą się młoda bryryjka Jones ze Szwajcarką Teichmann. Minimalną faworytką jest brytyjka i ja też tak uważam i dlatego na nią gram. Jones bardzo fajnie prezentuje się w tym turnieju. Ograła 3 niezłe przeciwniczki 2:0 w setach. Paquet, Marcinko i Kasintsevą. Teichmann o wiele wieksze ciężary w swoich meczach. 2 ciężkie 3 setowe boje I to z zawodniczkami dalekiego rankingu. Dodatkowo gra jeszcze w deblu gdzie również ma za sobą ciężkie spotkania. Jeżeli brytyjka dzisiaj również utrzyma dyspozycję to powinna spokojnie ograć Szwajcarkę. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom