>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA 125s (WTA Challenger Series) - temat zbiorczy

siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Piter - Zhang Zwrot Kasa przeszła koło nosa
Typ: over 20.5
Kurs: 1.90 bet365


Mecz zaraz się zaczyna 7.30 tutaj widzę mecz walki dlatego ta linia gemowa powinna spokojnie być pokryta. Obie są w dobrej dyspozycji ale Kaśka ostatnio szaleje oczywiście miała teraz dwie przegrane z dwiema Niemkami Friedsam i Beck ale po ostrej walce więc nie ma wstydu. Też tutaj po cichu licze na wygraną Polki bo kurs zacny 4.00

Kaśka Piter Zwrot
Kurs: 4.00 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Piter - Gavrilova Znowu Zwrot jakieś fatum
Typ: 1
Kurs: 1.44 bet365


Na jutro rano dobry typ. Powinien wejść bez większych problemów . Dzisiaj już obstawiałem Kaśke z Chinką ale niestety kasa przeszła koło nosa przez Krecz azjatki a kurs był bardzo dobry na Polke. Teraz niestety tylko 1.44 no ale trzeba grać bo tutaj tylko widzę wygraną Piter. Już spomniałem w poprzedniej analizie o formie Polki cały czas do przodu idzie więc trzeba korzystać.

I jeszcze na dokładke na jutro rano:

Friedsam: kurs 2.00 bet365⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
S.Zheng-Wickmayer 2 @1.33
Belgijka zdecydowanie gra lepeij ostatnimi tygodniami, a to przeciez byla zawidniczka, ktora potrafila zaistniec w szlemach w okoliach cwiercfinalow i ktora wygrywala turnieje. W ostatnim turnieju bardzo duzy opor postawila Wickmayer triumfatorce Shuai Zhang, teraz ma szanse na bardzo doby wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Uytvanck vs Bychkova 1 kurs: 1.33
Uytvanck vs Bychkova 2:0 1.90
Kursy takie wysokie tylko dlatego, że jest to WTA. H2H 4:0 dla Uytvanck (ciekawe jak to się wymawia?) i wszystkie 4 mecze były w 2013 i zakończyły się w 2 setach. Staty obu pań na i.hard:
Uytvanck 27/9
Byczek 9/3
Widzę w tym meczu maks 21,5 gema.
EDIT:
Tak btw, czemu na bet365 na WTA TAJPEJ piszą, zawodniczka a/b - challenge nieudany/udany jak tam nie ma systemu challenge? ????
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kumkhum-Wickmayer 2 @1.42
Odnosze wrazenie, ze Belgijka ma najwieksze szanse na wygranie tego turnieju i chce zrobic dobry wynik. Przede wszystkim Wickmayer w Nanjing, w ubieglym tygodniu przegrala w 3-ech wyrownanych setach z triumfujaca tam Shuai Zhang, a Shuai Zhang jest ostatnio bezkonkurencyjna w tych azjatyckich malych turniejach WTA (wygrana w Guanghzou) lub w duzych turniejach ITF (wygrana w Nanjing), takze jezeli Wickmayer potrafi powalczyc z zawodniczka, ktora prezentuje tak dobry poziom to musi Belgijka byc faworytka w takim spotkaniu, a tym bardziej, ze Wickmayer to zawodniczka z sukscesami w poprzednich latach. Forma jest, silowo tez bylo zawsze u Wickmayer dobrze, takze Belgijka gra i pnie sie w rankingu na ta chwile.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Uytvanck vs Bychkova 1 kurs: 1.33
Uytvanck vs Bychkova 2:0 1.90
Kursy takie wysokie tylko dlatego, że jest to WTA. H2H 4:0 dla Uytvanck (ciekawe jak to się wymawia?) i wszystkie 4 mecze były w 2013 i zakończyły się w 2 setach. Staty obu pań na i.hard:
Uytvanck 27/9
Byczek 9/3
Widzę w tym meczu maks 21,5 gema.
EDIT:
Tak btw, czemu na bet365 na WTA TAJPEJ piszą, zawodniczka a/b - challenge nieudany/udany jak tam nie ma systemu challenge? ????
Jest system challenge na tym turnieju.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Kumkhum L. (+1,5s.) v Wickmayer Y.
@ 1,91 Pinnacle

Grzechem byłoby nie zagranie w tym meczu nic w stronę Luksiki. Sytuacja w tym meczu jest jak dla mnie bardzo prosta - obie zawodniczki w bardzo dobrej formie w tym okresie sezonu. Luksika to jest mój czarny koń, bardzo często sprawia niespodzianki, jest kwestią czasu kiedy będzie w pierwszej setce rankingu WTA, a teraz walczy o zapewnienie występu w głównym turnieju Australian Open. Yanina za całokształt w tym sezonie wielki minus - za zawodniczki z trzeciej dziesiątki nagle zrobiła się taka, która za jakiś czas może wypaść z setki. Dzięki dobremu końcowi sezonu i udziale w mniej prestiżowych turniejach, co się wiążę z łatwiejszymi rywalkami do przejścia jest już 59. Kursy troszkę mnie zaskoczyły bo na Kumkhum z Martić było koło 2.75 - co mnie bardzo zdziwiło no ale skoro tyle było to trzeba to przyjąć. Patrząc przez pryzmat tego meczu, myślałem, że bukmacherzy uraczą nas wyższym kursem na Luksikę a tutaj kurs podobny do tego z Martić - dlaczego nie wiem? Przecież rywalka trudniejsza na 100%. Przechodząc do Kumkhum, widzę jej duże szanse w tym meczu. Na wygranie meczu jeszcze może być za wcześnie bo wyraźnie widać, że brakuje jej doświadczenia ale już potrafi zagrażać renomowanym zawodniczką. W tym turnieju przekonała się już o tym chociażby Martić czy Shvedova a we wcześniejszych turniejach Morita czy Arvidsson. Na hali w tym roku jeszcze nie przegrała, bilans 8/0 jednak połowa z tych pojedynków to zwycięstwa nad totalnymi no-name ale na hali również trzeba umieć grać, więc można uznać to za plus. Dodatkowym argumentem za młodą Kumkhum jest fakt, że bardzo dobrze gra w Azji, jednak nie ma co się dziwić ze względu na pochodzenie. Wickmayer znana jest z tego jak faluje w meczu i trzeba spróbować tego handicapu na Luksikę.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
van Uytvanck-Wickmayer 2 @1.3
Juz napisalem dlaczego tak uwazam w dwoch poprzednich analizach, wiec nie chce powtarzac w kolo tego samego po raz trzeci. Mimo ze to pojedynek dwoch Belgijek to duzo bardziej w tym meczu widzi mi sie wygrana Wickmayer, ktora miala slaby rok, a to byla juz polfinalistka US Open w swojej karierze. Gdzies to sie wszystko rozmylo po drodze u Wickmayer, bylo tez zawieszenie za niescislosci przy badaniach antydopingowych i tym podobne perypetie, ale Yanina to wciaz tez relatywnie mloda zawodniczka (24 lata). Mloda BelgijkaAlison van Uytvanck talent ma, rok temu miala bardzo dobra serie bez porazek w turniejach ITF, byla tez bardzo dobra juniorka, ale turniej jest atrakcyjny finasowo, a Wickmayer zdaje sie odbudowywac coraz lepsza forme, wiec finalnie na Wickmayer po raz trzeci w ostatnich dniach, mimo nieduzego kursu.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis ITF Captiva Island
10.11.2013
16.00
Spotkanie : Dabrowski - Minella
typ :grin:abrowski
kurs: 3.5
Bukmacher : Bet 365
Moim zdaniem zdecydowanie zawyżone kursy chyba ,ze w drogę wchodzi jakas kontuzja ja jednak nic nie wiem. Zawodniczki dzieli ponad 100 miejsc w rankingy młoda Kanadyjka 236 natomiast Minella 115. Jednak różnicy w umiejetnościach nie ma żadnej. Spotykały się dotychczas jeden raz wygrała Dabrowski na trawie w Eastbourne 7-5 6-1 w czerwcu w tym roku. Ostatnio obie bez wielkiej formy w Toronto obie przregrały wz Duval wa tym że Dabrowski w 3 setach natomiast Minella w dwóch. Porównywalne wyniki porównywalne umiejętności. Dabrowski finał w Waterloo w Kanadzie natomiast Minella półfinał w Taszkiencie . Według mnie zadecyduje forma dnia a wynik jest sprawą otwartą.
 
plusman 29

plusman

Użytkownik



Kania P. - Wang Y. TYP: 2:0 Bet365 @2,0 ⛔ Niestety zakończyło się 2:1 - szkoda drugiego seta - wogóle dziewczyny przełamywały się wzajemnie na zmianę. Mecz przerywany kilkukrotnie z uwagi na deszcz i od połowy drugiego seta (chyba bo nie śledziłem na bieżąco bo dłużej nie grały niż grały)

Paula Kania (157) zmierzy się z bardzo młodą zawodniczką (96r. i 502 miejsce w rankingu) podczas WTA series NINGBO, CHINA.

Zdecydowaną faworytką dla mnie jest Paula. Odpadła z debla i może poświecić się już całkowicie singlowym rozgrywkom. Przeciwniczka jest bardzo młoda i dopiero zdobywa doświadczenie a ćwierćfinał to dla niej i tak wysokie osiągnięcie. Przyznam że meczu Pauli nie widziałem już dawno a Wang znam tylko ze statystyk, jednak moim zdaniem Paula ma tu duże szanse na osiągnięcie wyniku 2:0. Wang swoje wygrane zawdzięcza udanym kwalifikacjom i przejściu przez stosunkowo słabe rywalki. Widzę tu value i proponuję drobno pograć na Paulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Hogenkamp R. - Dominguez Lino L.
Czy ktoś ma jakieś wieści o tym meczu? Chodzi o to, ze kursy na Hogenkamp spadły i to znacznie natomiast jak się popatrzy na ostatnią formę to aż miło patrzeć na to, co gra Dominguez, a patrzeć się nie na Hogenkamp.
Holenderka od czasu US Open gdzie nie pojedzie to max druga runda i do domu. Wygrywa tylko z dużo słabszymi rywalkami, reszta w czapę.
Hiszpanka totalne przeciwieństwo: ostatnio dwa finały (Tampico i Monterrey 2). Niezłe serie wygranych meczy.
Holenderka dopiero co dostała w czapę w Nantes i od razu wpada Limonges, hiszpanka trochę odpoczęła, bo w Meksyku zakończyła wojaże 2 tygodnie temu.
Nie wiem czemu kursy na holenderkę spadają, bo na papierze hiszpanka prezentuje się duże lepiej i kursy niezłe.
Mecz o 10:00 więc jakby ktoś zdążył coś się wypowiedzieć to będę wdzięczny.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
CHALLENGER KOBIETY - SINGIEL: Limoges (Francja), twarda
Transmisja: livescorehunter
05.11.2014 11:00
Babos T.- Garcia C. 1.67✅
7-6 1-6 3-6
bet-at-home

Liczę na przełamanie Francuski. Gra u siebie. Miała czas na odpoczynek i trening. Po wystrzale formy mało co juz pozostało, ale gram zdecydowanie na Caroline. Babos ostatnie dwa tygodnie naprawdę dobrze pogrywała. Francuske czeka ciężka przeprawa. Liczę na przełamanie i lepszą passę Caroliny! Typ na &quot;nosa&quot;, Niedawno Garcia dostała lanie od Babos, czas na rewanż na swojej ziemi. 30. 10 w Nantes Babos schodziła z kortu &quot;kreczem&quot; z Jabeur...


;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Wang 1.58⛔

Liczę na udany rewanż Wang za finał. Tam przegrała minimalnie. Linet jest po maratonie 11 wygranych i w dodatku widzę na udzie bandaż.


;)
 
4 21

40i4.

Użytkownik
A.K. Schmiedlova - F. Schiavone @ 2.25
Franka powinna już dawno wygrzewać stare kości na wakacjach. Nie wiem co robi w podrzędnym turnieju. W pojedynku starej rakiety z młodą stawiam na karabin A.K.
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Friedsam A. vs Linette M.
Typ: Linette M. @2.37 bet365
Planowany start godz 10:00
Analiza:
Rywalizacji polsko-niemieckiej nie mogłem pominąć. Oczywiście gram patriotycznie ale nie tylko dlatego. Obydwie są młode i głodne sukcesu, lecz wydaje mi się że to Madzia jest w lepszej formie. Wygrała turniej w Ningbo w ostatni weekend i wczoraj udowodniła że to nie przypadek pokonując rywalkę z finału jeszcze raz. W dodatku Polka doskonale przygotowana jest mentalnie pokazała to wczoraj wygrywając tie-breaka i broniąc się przed piłką setową. Natomiast Friedsmam to również utalentowana zawodniczka ale nie zachwyca ostatnio i nie sądzę, że to ona przerwie serie zwycięstw naszej tenisistki.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Sorribes Tormo S. - Duan Y. 2 @ 1,50 Bet365 ⛔ 3-6 6-4 Żałosna gra w 3 secie,gdzie od stanu 1*-0 ugrała 1 gema...
Turniej w Dalian całkiem nieźle obsadzony i do większości meczy jest obraz. Duan nie udało się załapać do MD na US Open, więc trzeba klepać ranking w Azji. Drabinkę ma całkiem w porządku i nawet szansę na 1/2 finału. Pisałem już o Chince kilka razy. Wyróżnia się z całego grona Azjatek, bo ma świetne warunki fizyczne, gra siłowo, opiera swoją grę na płaskim serwisie, FH i szukaniu kątów. Rywalka zrobiła spory progres, ale na poziomie WTA jakoś jeszcze nie błyszczy. Przed US Open kreczowała w ITFie w Pradze i nie poleciała do NY. Nie wiem na ile była prawdziwa ta kontuzja, a także czemu nie poleciała do USA. Wiem jednak, że przerwę w grze ma sporą, forma zagadkowa. Na hardzie zagrała tylko 2 mecze w tym sezonie. Nie ma takich argumentów na szybkich nawierzchniach jak Chinka. Duan u siebie gra zdecydowanie najlepiej i nie wydaje mi się, aby miała odpaść już w 1 rundzie.
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
Chang K-C. -Hibino N.
Typ:1
Kurs:2,05
Wynik:two:0

Na prawdę warto w to spotkanie wejść, oglądałem Chang w finale z Jankovic w Nanchang i ta zawodniczka grała świetne zawody. Solidny serwis mocne płaskie uderzenia, zaś Hibino gra lekko i technicznie myślę że w tym spotkaniu wygra tenis siłowy, dlatego też gram na panią Chang, dla mnie to na prawdę sporę Valju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom