>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wstrzymaj konie

flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Fiddler&#39;s Flight 5e. ✅
13:45 Sedgefield
lay@ Twin Point 10e. ✅
18:45 Wolverhampton
lay@ Toast Of Newbury 10e. ✅
20:15 Wolverhampton
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Royal Etiquette 10e. ✅
Huntingdon 13:45
lay@ Douglstar 5e. ✅
Huntingdon 14:55
lay@ Dodging Bulle 5e. ⛔ &lt;- typ z TĄD - nie polecam ????
Cheltenham 15:20
lay@ Vinegar Hill 10e. ✅
Huntingdon 15:35
lay@ Letter Exit 5e. ✅
Huntingdon 16:15
lay@ Waddingtown Hero 5e. ✅
Huntingdon 16:55
l ay@ Studio Star 5e. ✅
Southwell 17:05
l ay@ Footstepsintherian 5e. ✅
Kempton 18:20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Analizuje polecane typy z wielu zagranicznych stron, sprawdzam które są najczęściej wybierane a które omijane i na tej podstawie dobieram konie które najprawdopodobniej nie wygrają wyścigu. W załączniku dodaje tabele którą dziś robiłem aby dobrać typy. Pewnie się w niej nie odnajdziesz ale pomoże Ci naświetlić sprawę jak to u mnie wygląda &quot;od kuchni&quot; ;) Na temat samych wyścigów nie wiem praktycznie nic (nawet nie znam dobrze zasad i poszczególnych wskaźników) jednak analizując dane myślę, że da się dużo przewidzieć w tym temacie ???? Gram dopiero od 2dni więc ciężko mi określić skuteczność moich typów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Valseur Lido 5e. ✅
Cheltenham 13:30
lay@ Centoria 2,5e. ✅
Towcester 13:55
lay@ Crazy Jack 2.5e ✅
Towcester 14:30
lay@ Future Security 5e. ✅
Towcester 15:05
lay@ Cross To Boston 5e. ⛔
Hexham 15:35
lay@ Future Silent Cliche 5e. ✅
Towcester 15:45
lay@ Transiend Bay 10e. ✅
Hexham 16:15
lay@ The Shrimp 10e. ✅
Hexham 16:55
lay@ The Bishop 5e. ✅
Hexham 17:20
back@ Barye 5e. ✅
Chlemsford City 17:40
lay@ Subtle Knife 10e. ✅
Chlemsford City 18:40
lay@ Chookies Lass 5e. ✅
Chlemsford City 19:40
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Gram na Betfair @lay. Za 5e mam 27e zobowiązania i możliwość wygranej 5e. Ale jeśli będę widział, że w trakcie wyścigu Valseur Lido będzie na prowadzeniu zamknę zakład przy cięciu strat. Jeśli masz jakieś pytania proszę PW
 
M 0

mgrzyb16

Użytkownik
Pisz w nawiasach może jaki był kurs na danego konia w przypadku nie trafienia typu. Będzie wiadomo ile przegrałeś na danym typie.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Nie wiem czy ma to większy sens bo oglądam każdy wyścig live i jak jakiś nie układa się po mojej myśli (np. ten dzisiejszy) to zamykam zakład przed czasem ograniczając straty. Dziś zamiast 44e straciłem tylko 20e na Cross To Boston ;) Ale i tak głupia sytuacja z nim bo miałem zapisanego innego konia a 5minut przed wyścigiem &quot;aaa zmienię na innego&quot; I MASZ BABO PLACEK :eek:
 
D 1

diamond

Użytkownik
No ciekawie to wyglada. Tez myśle, ze dobrze by było gdybys podawał kursy nietrafionych typów. Ewentualnie z info, że wycofałeś w trakcie. Chodzi o to, że wtopiony lay po kursie np. 12 zmienia obraz statystyk.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
No ciekawie to wyglada. Tez myśle, ze dobrze by było gdybys podawał kursy nietrafionych typów. Ewentualnie z info, że wycofałeś w trakcie. Chodzi o to, że wtopiony lay po kursie np. 12 zmienia obraz statystyk.
Okej, będę zamieszczał info przy przegranych typach.
a gdzie oglądasz wyścigi?
Na Betfair jest okienko &quot;STREAM&quot;. Można oglądać wyścigi dopiero po postawieniu zakładu bo inaczej jest zablokowany. Ale jest opóźnienie kilka sekund, które gra bardzo ważną role w wyścigach... do tego odświeżam co sekundę tabelke z kursami i patrze jak się kształtuje w trakcie ????
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Na betfair mam teraz koło 140e a nie lubie grać all in (zakladajac plaska stawke 10e i np lay 12/13 moglbym w jednym wyscigu stracic praktycznie wszystko) Może potem przy wiekszym kapitale ???? Mysle, ze plaska stawka lepiej sie sprawdza na niskich lay&#39;ach.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Auden 5e. ✅
Lingfield 15:05
lay@ Robins Pearl 5e. ✅
Lingfield 16:25
lay@ Miss Excellence 5e. ✅
Wolverhampton 19:45
Dziś mało - nie ma mnie w domu i analizuje na tablecie.

 
Do góry Bottom