>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wstrzymaj konie

flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Fiddler&#39;s Flight 5e. ✅
13:45 Sedgefield
lay@ Twin Point 10e. ✅
18:45 Wolverhampton
lay@ Toast Of Newbury 10e. ✅
20:15 Wolverhampton
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Royal Etiquette 10e. ✅
Huntingdon 13:45
lay@ Douglstar 5e. ✅
Huntingdon 14:55
lay@ Dodging Bulle 5e. ⛔ &lt;- typ z TĄD - nie polecam ????
Cheltenham 15:20
lay@ Vinegar Hill 10e. ✅
Huntingdon 15:35
lay@ Letter Exit 5e. ✅
Huntingdon 16:15
lay@ Waddingtown Hero 5e. ✅
Huntingdon 16:55
l ay@ Studio Star 5e. ✅
Southwell 17:05
l ay@ Footstepsintherian 5e. ✅
Kempton 18:20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Analizuje polecane typy z wielu zagranicznych stron, sprawdzam które są najczęściej wybierane a które omijane i na tej podstawie dobieram konie które najprawdopodobniej nie wygrają wyścigu. W załączniku dodaje tabele którą dziś robiłem aby dobrać typy. Pewnie się w niej nie odnajdziesz ale pomoże Ci naświetlić sprawę jak to u mnie wygląda &quot;od kuchni&quot; ;) Na temat samych wyścigów nie wiem praktycznie nic (nawet nie znam dobrze zasad i poszczególnych wskaźników) jednak analizując dane myślę, że da się dużo przewidzieć w tym temacie ???? Gram dopiero od 2dni więc ciężko mi określić skuteczność moich typów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Valseur Lido 5e. ✅
Cheltenham 13:30
lay@ Centoria 2,5e. ✅
Towcester 13:55
lay@ Crazy Jack 2.5e ✅
Towcester 14:30
lay@ Future Security 5e. ✅
Towcester 15:05
lay@ Cross To Boston 5e. ⛔
Hexham 15:35
lay@ Future Silent Cliche 5e. ✅
Towcester 15:45
lay@ Transiend Bay 10e. ✅
Hexham 16:15
lay@ The Shrimp 10e. ✅
Hexham 16:55
lay@ The Bishop 5e. ✅
Hexham 17:20
back@ Barye 5e. ✅
Chlemsford City 17:40
lay@ Subtle Knife 10e. ✅
Chlemsford City 18:40
lay@ Chookies Lass 5e. ✅
Chlemsford City 19:40
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Gram na Betfair @lay. Za 5e mam 27e zobowiązania i możliwość wygranej 5e. Ale jeśli będę widział, że w trakcie wyścigu Valseur Lido będzie na prowadzeniu zamknę zakład przy cięciu strat. Jeśli masz jakieś pytania proszę PW
 
M 0

mgrzyb16

Użytkownik
Pisz w nawiasach może jaki był kurs na danego konia w przypadku nie trafienia typu. Będzie wiadomo ile przegrałeś na danym typie.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Nie wiem czy ma to większy sens bo oglądam każdy wyścig live i jak jakiś nie układa się po mojej myśli (np. ten dzisiejszy) to zamykam zakład przed czasem ograniczając straty. Dziś zamiast 44e straciłem tylko 20e na Cross To Boston ;) Ale i tak głupia sytuacja z nim bo miałem zapisanego innego konia a 5minut przed wyścigiem &quot;aaa zmienię na innego&quot; I MASZ BABO PLACEK :eek:
 
D 1

diamond

Użytkownik
No ciekawie to wyglada. Tez myśle, ze dobrze by było gdybys podawał kursy nietrafionych typów. Ewentualnie z info, że wycofałeś w trakcie. Chodzi o to, że wtopiony lay po kursie np. 12 zmienia obraz statystyk.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
No ciekawie to wyglada. Tez myśle, ze dobrze by było gdybys podawał kursy nietrafionych typów. Ewentualnie z info, że wycofałeś w trakcie. Chodzi o to, że wtopiony lay po kursie np. 12 zmienia obraz statystyk.
Okej, będę zamieszczał info przy przegranych typach.
a gdzie oglądasz wyścigi?
Na Betfair jest okienko &quot;STREAM&quot;. Można oglądać wyścigi dopiero po postawieniu zakładu bo inaczej jest zablokowany. Ale jest opóźnienie kilka sekund, które gra bardzo ważną role w wyścigach... do tego odświeżam co sekundę tabelke z kursami i patrze jak się kształtuje w trakcie ????
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
Na betfair mam teraz koło 140e a nie lubie grać all in (zakladajac plaska stawke 10e i np lay 12/13 moglbym w jednym wyscigu stracic praktycznie wszystko) Może potem przy wiekszym kapitale ???? Mysle, ze plaska stawka lepiej sie sprawdza na niskich lay&#39;ach.
 
flyhigh 282

flyhigh

Użytkownik
lay@ Auden 5e. ✅
Lingfield 15:05
lay@ Robins Pearl 5e. ✅
Lingfield 16:25
lay@ Miss Excellence 5e. ✅
Wolverhampton 19:45
Dziś mało - nie ma mnie w domu i analizuje na tablecie.

 
Do góry Bottom