>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrestling

Status
Zamknięty.
J 0

jablonka789

Użytkownik
Tak się składa, że interesuję się wrestlingiem od kilku dobrych lat. Oglądam każdą tygodniówkę WWE. Od WWE się zaczęło i nawet nie próbowałem zagłębiać się w inne federacje. Szkoda, że u innych buków nie da się obstawiać walk z WWE bo napewno bym obstawiał ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam mj pierwsyz post w tym dziale, ale nasuwa mi się typ , który za drobne warto zagrać ;)

GALA SUMMERSLAM

Daniel Bryan vs John Cena @ 7.00 ⛔
WilliamHill


Wg mnie scenariusz tej walki to wygrana Ceny, wchodzi Orton i kasuje walizkę.

Bryan jest faworytem dzisiejszej gali, bo występuje jako Face, jest za nim publika, ale moim zdaniem. Wygra Cena.

Warto też zgrać


Edit: Scenariusz w połowie się sprawdził, tzn walizkę Orton skasował, ale Cena przegrał.

Lesnar vs CM Punk @ 7.00 ⛔
WilliamHill

Tak, tak to ten mistrzu z UFC ;p, kreują go na Bestię, być może wygra dziś, ale po takim kursie żal nie spróbować.
Gala dzisiaj w nocy.

Edit: Lesnar wygrał, ale walka świetna, polecam obejrzeć.
 
qlu 0

qlu

Użytkownik
krótko bo z telefonu.
1. co do pierwszego typu to wstrzymałbym się, Bryan był bardzo mocno pushowany, wielu widzi w nim kolejną gwiazdę federacji, dzisiejszej nocy jest doskonała okazja aby przejąć wwe title, ale... nie wiadomo jak rozegrają sytuację z ortonem, mam nadzieje, że nie zainkasuje walizki.
kolejnym argumentem jest to, że na gale night of champion zapowiadany jest pojedynek bryan vs. orton, a cena po ss ma mieć przerwę na operacje i rehabilitacje łokcia.

2. co do drugiego typu to jak najbardziej można próbować po takim kursie. dlaczego? a to dlatego, że lesnar ma taki kontrakt z federacja, że wciągu roku ma 3 lub 4 walki i po ss znika z wwe i wraca dopiero na road to wrestlemania. dla mnie logicznym wyjściem jest wygrana punka, który jest federacją na dobre i na złe.
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
GALA HELL IN A CELL
Punk - Ryback &amp; Heyman 2 @ 7,00
WilliamHill
WWE na pewno będzie chciało kontynuować feud Punka i Rybacka. Typ ryzykowny, ale bardzo możliwe, że Ryback rewanż wygra. Znawcy z WilliamHill chyba nie za bardzo się znają na wrestlingu takie kursy. Na wrestlingu najłatwiej można zarobić.
Brie Bella - AJ Lee 2 @ 2,00
Haha żeby dać Brie jako faworytkę przecież ten pojedynek został upchnięty tylko i wyłącznie po to by zapełnić kartę. Nie możliwe żeby WWE dało zwycięstwo Brie, AJ jest zbyt widowiskowa, a po za tym to jest tylko rewanż by na 100 % pokazać kto naprawdę powinien posiadać pas Div.
Orton - Bryan 2 @ 4,33
Tutaj to już kompletnie jestem zaskoczony Bryan, który wygrał ostatni pojedynek, ale niestety pas został mu odebrany nie jest faworytem tej walki. Oczywiście scenariusz z Battleground może się zawsze powtórzyć no, ale bądźmy realistami Bryan jest bardzo pushowany w tej federacji i nie widzę tutaj by Orton miał szansę. Te trzy typ i AKO 60,67 takiej promocji w życiu nie widziałem. Według mnie ryzyko to walka Punka reszta pewniaki. Warto jeszcze dodać typ, że Cena wygra z Del Rio.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
WWE Hell in a Cell 2013 PPV

Na początek przeciek kontrolowany:

- Curtis Axel obroni pas Interkontynentalny
- Big Show zainterweniuje w Main Evencie, wyrywając kawałek klatki by się do niej dostać
- Daniel Bryan i Brie Bella opuszczą galę z pasami mistrzowskimi
- Bracia Rhodesowie obronią tytuły, które mają potrzymać do Royal Rumble, gdzie rozpoczną swój program na WMXXX

Jako, że jest to wyciek kontrolowany od samej federacji to myślę że wyniki mogą być zupełnie inne.

HELL IN A CELL KICKOFF - INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP
Big E. Langston ₋ Curtis Axel @ 1.11

Na początek walka o tytuł interkontynentalny. Jak wiemy ostatnio Big E. przeszedł faceturn pomagając CM Punkowi, ma to wiązać się ze sporym pushem dla tego zawodnika jak i zdobyciem tytułu interkontynentalnego. Curtis Axel natomiast powoli ma kończyć swoją przygodę jak Pul Heyman Guy i myślę, że może to dość szybko nastąpić tym bardziej, że program CM Punk - Heyman powoli dobiega końca i wydaje się, że niedługo zobaczymy rywalizację Curtis Axel - Ryback. Jak dla mnie Big E. dziś zgranie tytuł.

WWE DIVAS CHAMPIONSHIP
Brie Bella ₋ A.J. Lee @ 2.00

Osobiście uważam, że dziś kilka tytułów zmieni swoich właścicieli ale nie sądzę by właściciela zmienił tytuł Div. Co prawda siostry Bella miały dostać spory push i nawet tytuł mistrzowski ale jako, że z przecieku wynika, że ma zdobyć tytuł jak osobiście uważam odwrotnie. A.J. Lee obecnie jest najjaśniejszą divą i ciągnie całą tą dywizję, odebranie jej tytułu w tym momencie uznałbym za spory błąd.

WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
John Cena ₋ Alberto Del Rio @ 7.00

W tym konkretnym przypadku uważam, że tytuł zmieni właściciela ale nowym posiadaczem tytułu nie będzie Cena. Jak wiemy John wraca szybciej niż planowano (pierwotnie miał wrócić na RR) ale jakoś nie widzę go z tytułem mistrzowskim WHC. Osobiście uważam, że Del Rio dziś zachowa tytuł jakimś kantem, być może Cena wygra przez dyskwalifikację, a następnie wparuje Sandow realizując kontrakt i przechodząc tym samym faceturn o którym w ostatnim czasie jest głośno. Cena natomiast jest zapewne szykowany na coś poważniejszego, być może najpierw walka z korporacją a następnie walka z Undertakerem na WMce?? Z tytułem WHC natomiast go nie widzę.

ACANT WWE CHAMPIONSHIP HELL IN A CELL MATCH:
SPECIAL GUEST REFEREE: Shawn Michaels
Randy Orton ₋ Daniel Bryan @ 1.20

Tutaj niby wszystko wskazuje na wygraną Bryana, sędzia specjalny w osobie HBK, jak i również przecieki gdzie Big Show ma interweniować jak i to, że Bryan ma wyjść z tytułem. Osobiście widzę to inaczej, tytuł zdobywa Orton i wciąż mamy kontynuację story z korporacją, HHH jest zadowolony, że jego tytuł jest we właściwych rękach, osobiście uważam, że rola Shawna Michaelsa będzie podobna do tej z WMki bodaj dwa lata temu kiedy też był sędzią specjalnym walki Undertaker vs. HHH i wcale nie pomógł swojemu przyjacielowi w odniesieniu zwycięstwa, myślę, że dziś będzie podobnie. Bryan według mnie zostanie tym samym odsunięty od pasa (ale wciąż będzie walczył z korporacją) natomiast szansę walki o tytuł zapewne najpierw dostanie Big Show, a następnie John Cena, by ostatecznie tytuł odebrał CM Punk na WMce.

2 ON 1 HANDICAP HELL IN A CELL MATCH:
Ryback, Paul Heyman - CM Punk @ 1.08

Kurs nie powala ale myślę, że CM Punk po prostu dzisiejszej nocy zakończy już feud z Paulem Heymanem. Walka w klatce sprawia, że będzie to próba zakończenia tego feudu już dziś co chyba na dobre by wyszło. Oczywiście taki feud musi wygrać ten dobry (co mnie osobiście w tym wypadku nie martwi) więc CM Punk po prostu musi to wygrać.

Szkoda, że w ofercie nie ma tytuły mistrzowskie Tag Teamów gdzie uważam, że Cody Rhodes &amp; Goldust powinni obronić tytułu. Inna sprawa, że nie ma zapowiedzianego na tą galę Deana Ambrose co może powodować, że będzie wmieszany w tą walkę i spróbuje pomóc The Shield w odzyskaniu tytułów.

PS: u jakich buków oprócz William Hill są oferty na Wresling ???
 
qlu 0

qlu

Użytkownik
Jest trochę czasu po meczu, to coś naskrobię.
Jedyny sensowny typ to dla mnie Langston. Axel zawiódł wiele osób, które widziały w nim potencjał m.in. The Rocka. Jego run z pasem jest nudny. Czas na zmianę mistrza. Dlaczego Big E? A no bo stoi za jego pushem sam John Cena.
Reszta typów to zachcianki:
a) Mam nadzieję, że pasa nie straci AJ, bo reszta Div nie sięga jej nawet do pięt.
b) W meczu o WWE Tiltle są nie wiadome. Czy HBK opowie się za którymś z zawodników? Co zmajstruje Big Show? Nie wiadomo…
c) WHC Match, no po takim kursie chyba w sumie można zaryzykować, ale … co zrobi Sandow? Według mnie ADR wygra jakimś kantem, ale żeby uszczęśliwić wszystkie dzieciaczki Cena zrewanżuje się po walce ADR, a wtedy szansę ma Sandow.
d) bo bym zapomniał, Ryback bardzo, ale to bardzo podpada Vince’owi, może czeka go taki los ja Dolpha…

Gorący News „walka” o IC Title odwołana Axel jest kontuzjowany!

Pozdrawiam qLu!
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Jeszcze tydzień do gali Survivor Series 2013. W Piątek na WilliamHill i PaddyPower pojawią się kursy, ale ja już coś napiszę. Wszystkie walki są już chyba ogłoszone być może na SmackDown dodadzą jeden pojedynek.

RANDY ORTON VS. BIG SHOW
Myślę, że tutaj to jest przesądzone po dzisiejszym RAW. Orton zadarł z korporacją i teraz straci pas, a Show vs. Triple H odbędzie się na Wrestlemanii 30. Jak dla mnie Orton ma minimalne szansę i kursy tutaj będą naprawdę biedne. Nie polecam stawiać.

JOHN CENA VS. ALBERTO DEL RIO
Niby nigdy nie ma pewniaków, ale to jest pewniak. WWE planuje by Cena trzymał pas do Wrestlemanii 30 by na niej później stracić. Cena to taki pupilek Vince i on nie pozwoli by Lider Cenation stracił pas już na Survivor Series. Myślę, że tutaj możliwy jest kurs 1,1. Choć tzw. &quot;przecieki&quot; idą ze strony WWE tylko po to by później się nie spełniły, a amerykańskie strony miały o czym pisać to myślę, że Cena gładko obroni ten pas. Nie ma żadnego ryzyka zwłaszcza, że Sandow stracił walizkę.

CM PUNK &amp; DANIEL BRYAN VS. WYATT FAMILLY
NO BET. Wydaje mi się, że CM Punk i Bryan wygrają w tej walce, ale jeśli kurs na nich będzie np. 1,2 grajcie na Wyatt Family. Jest kilka możliwych scenariuszów. Najpewniejszy to oczywiście zwycięstwo Bryana i Punka. Drugi to zwycięstwo Bryana i Punka po interwencji Braya. No i ostatni wydaje mi się bardzo możliwy CM Punk przejdzie heel turn i super walka Bryana i Punka właśnie na WMce. Jednak ja nie radze tego stawiać tu może się wszystko wydarzyć.

KOFI KINGSTON VS. THE MIZ
Nie spodziewałbym się raczej wysokich kursów. The Miz po przejściu heel turnu nie może tego przegrać. Łatwe zwycięstwo stawiam na kurs 1,4 jeśli tak to w double z Ceną będzie idealnie. Zostały jeszcze dwie walki, ale to tradycyjne Survivor Series Matche i ja tego się nie tykam. Kilka razy się na to głupio złapałem stawiając na face&#39;ów np. na WM 28, gdzie stawiłem na Team Teddy&#39;ego.
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Big Show : Randy Orton - Typ: 1 (9,00)
Dawno nie widziałem tak bardzo przesadzonych kursów. Ja bym dawał tutaj 50/50. Bardzo realne jest, że wkroczy ktoś z zewnątrz i skończy się dyskwalifikacją. Randy Orton zadarł na ostatnim RAW z korporacją i najprawdopodobniej dzisiaj straci pas by później Triple H mógł zmierzyć się z Big Show&#39;em na Wrestlemanii 30. To są tylko spekulacje, ale przy takim kursie warto parę groszy zagrać w stronę Big Showa. Nie uważam, że zdobędzie on pas, ale zwycięstwo poprzez np. interwencję The Shield jest całkiem możliwe.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Big Show : Randy Orton - Typ: 1 (9,00)

Dawno nie widziałem tak bardzo przesadzonych kursów. Ja bym dawał tutaj 50/50. Bardzo realne jest, że wkroczy ktoś z zewnątrz i skończy się dyskwalifikacją. Randy Orton zadarł na ostatnim RAW z korporacją i najprawdopodobniej dzisiaj straci pas by później Triple H mógł zmierzyć się z Big Show&#39;em na Wrestlemanii 30. To są tylko spekulacje, ale przy takim kursie warto parę groszy zagrać w stronę Big Showa. Nie uważam, że zdobędzie on pas, ale zwycięstwo poprzez np. interwencję The Shield jest całkiem możliwe.
Osobiście w stratę pasa przed Ortona nie wierzę, ciekawi mnie jednak jak rozliczają zakłady gdyby np. Big Show wygrał przez dyskwalifikację lub wyliczenie poza ringowe czyli wtedy gdy Big Show wygrywa, a Randy Orton zachowuje pas. Jeżeli w takim wypadku rozliczają zwycięzcę Big Showa to wtedy jak najbardziej można zagrać tutaj zwycięstwo Big Show.

Co do drugiego typu - walka o World Heavyweight Championship to tutaj oczywiście nie ma innej opcji niż wygrana Johna Ceny (kurs 1.03), twarz federacji ma podobna utrzymać pas, aż do WMki, podobnie zresztą jak Orton.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
SURVIVOR SERIES 2013

BIG E LANGSTON V CURTIS AXEL 1 @ 1.08 ✅
KOFI KINGSTON V THE MIZ 2 @ 1.30 ✅
JOHN CENA V ALBERTO DEL RIO 1 @ 1.05 ✅
TEAM RHODES V TEAM SHIELD 2 @ 1.12 ✅

AKO: 1.67 paddypower ✅

Taki kuponik na dzisiejszy Survivor Series wydaje mi się, że wszystko wydaje się dość pewne. Langston ostatnio odebrał tytuł Curtisowi więc nie sądzę by dziś naglę miał go stracić tym bardziej, że Langston ma właśnie pokazać się z runem i pokazać czy warto w niego dalej inwestować czy powinien zatrzymać się właśnie na midcarowych pasach. Ceny chyba nie muszę tłumaczyć, wygra bo innej opcji być nie może zapewne na TLC dostaniemy jakiś wieloosobowy mecz o WHC. Jeśli chodzi o Miza skoro przeszedł na ostatnim raw hellturn to myślę, że na logikę dziś powinien pokonać Kofiego. Jeśli chodzi natomiast o sam mecz SS to tutaj stawiam na drużynę helli. Wydaje mi się, że już dziś będziemy świadkami pierwszego spięcia wśród braci Rhodes, być może również Rey przejdzie jakiś hell turn (mówiło się przecież o tym). Drużyna helli natomiast wygląda naprawdę mocno Shield &amp; Real Americans to projekty w które ostatni WWE inwestuje i myślę, że również to oni powinni wygrać przy jakiś hell turnie w drużynie faców.
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
SURVIVOR SERIES 2013

BIG E LANGSTON V CURTIS AXEL 1 @ 1.08 ✅
KOFI KINGSTON V THE MIZ 2 @ 1.30 ✅
JOHN CENA V ALBERTO DEL RIO 1 @ 1.05 ✅
TEAM RHODES V TEAM SHIELD 2 @ 1.12 ✅

AKO: 1.67 paddypower ✅

Taki kuponik na dzisiejszy Survivor Series wydaje mi się, że wszystko wydaje się dość pewne. Langston ostatnio odebrał tytuł Curtisowi więc nie sądzę by dziś naglę miał go stracić tym bardziej, że Langston ma właśnie pokazać się z runem i pokazać czy warto w niego dalej inwestować czy powinien zatrzymać się właśnie na midcarowych pasach. Ceny chyba nie muszę tłumaczyć, wygra bo innej opcji być nie może zapewne na TLC dostaniemy jakiś wieloosobowy mecz o WHC. Jeśli chodzi o Miza skoro przeszedł na ostatnim raw hellturn to myślę, że na logikę dziś powinien pokonać Kofiego. Jeśli chodzi natomiast o sam mecz SS to tutaj stawiam na drużynę helli. Wydaje mi się, że już dziś będziemy świadkami pierwszego spięcia wśród braci Rhodes, być może również Rey przejdzie jakiś hell turn (mówiło się przecież o tym). Drużyna helli natomiast wygląda naprawdę mocno Shield &amp; Real Americans to projekty w które ostatni WWE inwestuje i myślę, że również to oni powinni wygrać przy jakiś hell turnie w drużynie faców.
Z tego co mi wiadomo to Shield i Real American wygrali z drużyną Rhodesów.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dzisiaj jedna z najważniejszych gal tego roku w WWE, czyli Money in the Bank. Oto typy ode mnie:

WWE Money in the Bank - Title Match
TYP: John Cena - ✅ - wszystko zgodnie z planem. :cool:
KURS: 1.36
BUK: WillHill
STAWKA: 8/10
Według mnie to pewniaczek. A wszystko za sprawą tego plakatu, który wyciekł do sieci kilka dni temu. Zakłada on starcie Ceny z Brockiem Lesnarem na najważniejszej gali lata, czyli Summerslam. Cena miałby stoczyć z nim walkę w main evencie o pas WWE.
Napiszę teraz czemu nie nikt inny. John jest faworytem bukmacherów, drugi jest Orton. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że niedługo ma feudować z Reignsem, innym zawodnikiem biorącym udział w tym meczu. Och pojedynek zresztą też ma się odbyć na Battleground, które zbliża się wielkimi krokami. To więc wyklucza fakt zdobycia przez niego tytułu mistrzoswskiego.
Czarnym koniem może być Bray Wyatt - słuch o nim ostatnio zaginął, ale wydaje się najsensowniejszym kandydatem do pasa, zaraz po Cenie oczywiście.

WWE Money in the Bank - Contract Match
TYP: Bad News Barrett - ZWROT - BNB dostał kontuzji i ostatecznie nie weźmie udziały w tym meczu...
KURS: 7.00
BUK: WillHill
STAWKA: 4/10
Ten kurs jest zbyt value, by go nie brać do siebie. Rollins i Ambrose niedługo zaczynają feud, ich wygrana w tym meczu raczej odpada. Ziggler już raz dostał walizkę, zgarnął pas, ale kontuzja zniweczyła jego plany. Federacja sama się wypowiadała, że nie chce mu dawać pasów, bo jest zbyt kontuzjogenny. Swagger, RVD i Kofi mają być tylko tyczkami do bicia. Dlatego też faworyt wyrasta jeden - Barrett jest uwielbiany przez Authority, w dodatku ostatnio zgarnął naprawdę duży push. Widzę go jako zwycięzcę walki o walizkę.

WWE Money in the Bank - Wyatt Family vs. The Usos
TYP: Wyatt Family ⛔ - no tutaj to jestem zaskoczony...
KURS: 1.17
BUK: WillHill
STAWKA: 6/10
Na ostatnim RAW Wyatci dostali nowy theme song. Widzę ich jako zwycięzcę tego pojedynku. Niecały tydzień temu zresztą zdołali podnieść te pasy w górę. Bracia Usos już raczej się przejedli jako mistrzowie. Wprawdzie ich reign był dobry, bo dzięki nim pas nabrał kolorów i prestiżu. Mimo to rodzinka dostała na tyle duży push, że powinni to wygrać. W dodatku coraz większą rolę pełnią obaj panowie. Jak dla mnie to drugi po Cenie pewniak.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Plakaty plakatatami, ale logicznie to przeanalizujmy. Cena z Lesnarem ma być walką wieczoru SummerSlam. Lesnar musi być mocno podbudowany przed WM, gdzie ma walczyć z Cesaro, zapewne o pas (bo głośno o tym że to Lesnar przed WM będzie mieć pas). Danie mu pasa w tym momencie jest bezsensem gdy pojawia się sporadycznie, więc walkca Ceny z Brockiem na SS nie będzie walką o pas. Cena z pasem odpada. Dodatkowo wygląda na to że to Bryan ma dostać walkę o pas po powrocie na SS, więc zmierzy się tam z heelem. Roman odpada, bo na SS ma walczyć z Triple H, jeśli nie to dostanie walkę z Seathem i Randym, a dopiero na WM z Hunterem. Orton i Kane odpadają, nie nadają się na mistrzów w obecnej sytuacji. Alberto odchodzi z WWE, Sheamus nie sprawdził się jako mistrz.

Pozostają więc 2 osoby. Bray Wyatt i Cesaro. Cesaro przejmując pas już teraz, musiałby mieć długi title run. Wyatt? Bardzo spodobał się fanom, nie ma żadnych feudów na horyzoncie. Przejmuje pas i na SummerSlam walka z Bryanem. Bryan odzyskuje pas i gdzieś w okolicach końca roku/Royal Rumble traci na rzecz Lesnara.
Wiadomo że walk Cena-Lesnar, Reigns-Ambrose, Reigns-Triple H, dojdzie w najbliższych miesiącach, więc wątpie że ktokolwiek z nich zdobędzie pas. Bryan pojawi się w preshow, więc podejrzewam że wtedy ogłosi że będzie walczyć o pas na SummerSlam. Ciekawe jak z jego zdrowiem, wejście za kontuzjowanego BNB do meczu o walizke, sprzedałoby się świetnie.
Reasumując, tytuł pewnie wygra Cena, ale czysto dla zabawy można pograć na
WWE Money In The Bank - Title Match
Bray Wyatt - 11.00 williamhill​
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
To by było nieco bez sensu. Nie po to Cena wygrywał już dwa razy na special eventach z Wyattem, by teraz przegrać z nim w ladder matchu o pas. ;)

Mimo to faktem jest, że Bray jest czarnym koniem tego pojedynku, co już wcześniej zaznaczyłem. Według mnie Wyatt Family ma bardzo duże szanse na zdobycie pasów tag-teamowych tego samego wieczoru. Nie zdziwiłbym się, gdyby jutro na RAW cała rodzinka pojawiła się z pasami na barkach.

Co do Del Rio - skąd informacja, że odchodzi z WWE? Myślałem, że teraz po powrocie dostanie push od Authority, a tu takie coś? ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
http://www.cagesideseats.com/wwe/2014/2/5/5383182/wwe-reportedly-concerned-alberto-del-rio-may-leave-contract-expires-news
http://bleacherreport.com/articles/1948887-report-another-top-wwe-star-to-quit-company-soon
Najprawdopodobniej po prostu walczy do końca kontraktu, potem odchodzi.
No właśnie logika WWE jest zazwyczaj taka że kto często przegrywa, ten potem wygrywa ważną walkę. Mam wrażenie że i tak dzisiejszy mistrz będzie tymczasowy, ale po tym jak WWE wywaliło szefa Creative Team i sam Vince ma dużo do gadania w wielu storyline, nie zdziwi mnie jakaś abstrakcyjna decyzja, nawet z dodaniem kogoś do walki o pas.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
A dziś zapowiadany przeze mnie w postach wyżej Summerslam 2014 ! Z tego powodu napiszę moje przemyślenia o niektórych walkach. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że będę miał stuprocentową skuteczność. Jest to największa gala lata, w sumie druga największa gala w ciągu całego roku, a na tych rzadko kiedy padają większe niespodzianki.
WWE Summerslam - WWE World Heavyweight Championship
TYP: Brock Lesnar
KURS: 1.25
BUK:

STAWKA: 8/10

Po co John Cena zgarnął pas? A no po to, by ktoś wiarygodny mógł go przetrzymać do powrotu bestii. Jeśli Lesnar powraca do WWE na te kilkanaście tygodni to na pewno nie po to, by przegrać. Faktem jest po prostu, że nawet nie będzie pojawiał się za często na tygodniówkach. Ale to nie jest jego misja. On po prostu ma przyjść, posiać trochę zniszczeń na innych wrestlerach. Teraz przyszedł po upragniony pas. Po tym jak ukończył streak Undertakera na Wrestlemanii głupotą by było, gdyby miał przegrać z Ceną, przecież to nielogiczne. Według mnie to pewniak na tę galę.

WWE Summerslam - Singles match
TYP: Bray Wyatt
KURS: 1.08
BUK:

STAWKA: 8/10

Kolejna mocna pozycja. Bray feuduje z Jericho od ponad miesiąca. Na Battleground, czyli poprzednim special evencie, Jericho miał pełne prawo wygrać. Powrócił po kilkumiesięcznej przerwie i trzeba było mu dać to zwycięstwo. Wszystko jednak po to, by stał się bardziej wiarygodnym rywalem dla Wyatta. To Bray jest przyszłą twarzą federacji, to on ma nieziemskie skillsy za mikrofonem, w dodatku nawet nieźle radzi sobie w ringu. Summerslam to największa gala lata i Creative Team na pewno od dawna planował, by to tutaj Bray odniósł wielkie zwycięstwo. Jakby tego było mało, to będzie sam w ringu, zabraknie i Ericka i Luke&#39;a. To tylko umocni pozycję szefa Wyatt Family.

WWE Summerslam - Flag Match
TYP: Jack Swagger
KURS: 1.40
BUK:

STAWKA: 6/10

Rusev to ma niefarta. W sumie miał wielki potencjał, świetny gimmick i jeszcze lepszą Lanę, która z dnia na dzień dzięki swoim wypowiedziom za mikrofonem ciągnęła go na szczyt. Pech chciał, że gimmick Rosjanina zaczął być bardzo negatywnie odbierany przez wojnę na granicy Ukrainy, a potem już szczególnie poprzez zestrzelenie samolotu. To wszystko odbiło się mu. WWE nie chce go dalej pushować, właśnie przez te wydarzenia, nie trafił zbyt dobrze w kalendarz. Swagger przegrał z nim na Battleground, ale od tego czasu sytuacja zmieniła się o 180 stopni, co wcześniej opisałem. Teraz to Jack rozdaje karty - stał się facem, jest kapitalnie odbierany przez publiczność. Nie dość, że sam w ringu prezentuje się naprawdę genialnie, to w dodatku za mikrofonem pomaga mu niezawodny Zeb Colter. Oby oficjele mu wybaczyli pamiętny występek bodajże z marihuaną, za którą wstrzymali mu push. Wszyscy powinni o tym zapomnieć, bo Swagger ma wszystko by wskoczyć do main eventu federacji.

WWE Summerslam - Divas Championship match
TYP: AJ Lee
KURS: 1.40
BUK:

STAWKA: 7/10

Tutaj nawet nie ma się co rozpisywać. Zza kulis dochodzą głosy, że samemu McMahonowi nie podoba się obecna Paige. Oczywiście Angielka poczyniła w ostatnich tygodniach spory progres, ale to za mało, by konkurować z AJ. Ta powinna zatrzymać swój pas na bardzo długo, gdyż divy, które mogłyby ewentualnie przejąć Divas Championship będą miały osobną walkę na tej gali.

WWE Summerslam - Intercontinental Championship Match
TYP: The Miz
KURS: 1.36
BUK:

STAWKA: 8/10

Według mnie to trochę taki zapychacz tej gali. Ziggler po tym, jak przez ostatnie miesiące osiągnął chyba duży lose streak na RAW i Smackdown z czasem zaczął wygrywać. Zaczęło się od Main Eventu i Superstars, potem powoli przyszły wygrane na RAW z Fandango czy Smackdown. Zabiegi te mają pomóc, by Miz nie walczył z największym jobberem. Oficjele WWE na pewno pragną, by pas Interkontynentalny zyskał dawny blask. Miz jest dobrym kandydatem do tego. Dlatego typuję jego zwycięstwo.

WWE Summerslam - Singles match
TYP: Stephanie McMahon
KURS: 1.61
BUK:

STAWKA: 3/10

Stephanie wraca do ringu, by podłożyć się Brie? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Czuję, że ten feud dociągnie być może nawet do Night of Champions albo jeszcze później, do Hell in a Cell. Na razie jednak nic nie przemawia za tym, by Brie wygrała tę walkę. Jeśli przygotowują ją na przyszłą mistrzynię div, to jednak chwilkę powinna pofeudować z innymi. Tutaj jednak warto zagrać za nieco mniejszą stawkę.


Na koniec mała porada: Nie grajcie tutaj singli, no chyba, że ostatnią walkę. Poróbcie kupony z 3-4 zakładami, powinno wyjść dobre AKO, no i pewność zakładu jest duża.
A jeśli wygracie to nie obraziłbym się, gdybyście odwdzięczyli się w postaci &quot;+&quot;, by inni mogli zobaczyć, że można w tym temacie zarobić. :3
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom