>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wrestling

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Cena - Rock Pojedynek który ani mnie grzał ani ziębił. Zaskoczeniem jest napewno wynik. Po co temu marnemu aktorzynie filmów klasy B zwycięstwo??? Ja nie wiem... może ktoś mi powie. No i czemu nie było Hell Turnu Jasia???
Argumentem wystarczajacym jest to ze walczli w jego miescie.. niestety nie mialem gdzie zagrac typow ale jak podawaliscie awgumenty to na ten kurs bym sie pokusil.. niestety weszlo i ty przegrales a ja nie wygralem...
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Argumentem wystarczajacym jest to ze walczli w jego miescie.. niestety nie mialem gdzie zagrac typow ale jak podawaliscie awgumenty to na ten kurs bym sie pokusil.. niestety weszlo i ty przegrales a ja nie wygralem...
No akurat tego pojedynku nie obstawiałem bo miałem przeczucie że taki debilizm jak wygrana Rocka wpadnie Creative Team&#39;owi do głowy. Rozumiem że walczyli w Miami i Rock wygrał Wrestlemanie by ta nie skonczyła się gwizdami, ale jak można zabookować czystą przegraną Twarzy Federacji która Cena niewątpliwie jest. Rockowi wygrana nie jest do niczego potrzebna, przecież i tak zniknie na rok by grać w swoich &quot;Ambitnych Filmach&quot;. Niestety śmierdzi mi tu rewanżem za Rok czego strasznie bym nie chciał bo ani jednego ani drugiego nie trawie (o aspekcie ringowym nawet nie wspominam). Myślę że na RAW którego jeszcze nie obejrzałem coś się dowiemy.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego RAW po Wrestlemanii. Tak jak podejrzewałem: zwycięstwo Rocka było tylko po to by dobrze zrobić publiczności... Kolejny popis debilizmu WWE. Z jego przemówienia można wywnioskować pojawienie się na WM 29, i starcie z jakimś innym przeciwnikiem niż Cena.
Jednak najważniejszą częscią gali był powrót do WWE byłego:
World Heavyweight Championa UFC: Brocka Lesnara !!!!

Jego pierwszym przeciwnikiem na PPV będzie zapewne John Cena którego Brock przywitał F5.

Ciekaw jestem czy będzie można obstawiać nabliższe PPV z pod znaku WWE czyli Extreme Rules. Jeśli u któregoś bukmachera znajdę kursy na tą galę to napewno napiszę w tym temacie ;]
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Niesamowicie szmacą Janka w ogóle nie mogę nadal się przyzwyczaić do gwizdów jak wychodzi. Ciekawszy na raw był segment z Celtic Warriorem na którego wołają teraz złodziej po WM-ce

EXR wątpię to za małe PPV
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
WWE Now Way Out 2012

http://www.youtube.com/watch?v=6hHTTPWNTqw

Oficjalna Karta:


John Cena vs Big Show


WWE Championship Match: CM Punk vs Daniel Bryan vs Kane


World Heavyweight Championship Match: Sheamus vs Dolph Ziggler


Intercontinental Championship Match: Christian vs Cody Rhodes


Santino Marella vs Ricardo Rodriguez


Divas Championship: Layla vs Beth Pheonix

Kursy [paddypower.com] :
John Cena vs Big Show
4/6 - 11/10

CM Punk vs Daniel Bryan vs Kane
evens - 11/8 - 4/1

Sheamus vs Dolph Ziggler
2/7 - 9/4

Christian vs Cody Rhodes
4/9 - 13/8

Layla - Beth Pheanix
1/2 - 6/4​
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
WWE Money In The Bank 2012
Phoenix, Arizona

http://www.wwe.com/shows/moneyinthebank



Karta (Niepełna):


WWE Championship Match
CM Punk vs Daniel Bryan
Special Guest Referee: AJ


World Heavyweight Championship Match
Sheamus vs Alberto Del Rio


WWE Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
Big Show vs Kane vs John Cena vs Chris Jericho


World Heavyweight Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
Dolph Ziggler vs Christian vs Tensai vs Santino Marella vs Damien Sandow vs Tyson Kidd vs Cody Rhodes​

Do karty zostaną dodane prawdopodobnie jeszcze inne pojedynki. Składy walk o walizki również powinny być poszerzone (mam nadzieje). Oficjalna karta pojawi się 11 lipca, podobnie jak kursy na paddypower. Wtedy też podam moje typy ????
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Jeden zmianą co do wcześniej podanej karty jest dodanie Sin Cary to walki o błękitną walizke.
Kursy PaddyPower na te PPV przedstawiają się następująco:
WWE Championship Match:
CM Punk: 1.5
Daniel Bryan: 2.5

World Heavyweight Championship Match:
Sheamus: 1.667
Alberto Del Rio: 2.1

WWE Championship Contract Money In The Bank Ladder Match:
John Cena: 1.8
Big Show: 4
Chris Jericho: 5
Kane: 7

World Heavyweight Championship Contract Money In The Bank Ladder Match:
Cody Rhodes: 2.5
Dolph Ziggler: 2.75
Christian: 5.5
Santino Marella: 10
Damien Sandow: 10
Tyson Kidd: 10
Sin Cara: 13
Tensai: 13​

Moje analizy na te PPV podam jeszcze dziś ;]
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
No to czas na moje typy...

WWE Championship Match: CM Punk vs Daniel Bryan (Special Guest Referee: AJ)
Dwaj starzy przyjaciele z federacji Ring Of Honor stają przeciwko sobie na 3 z rzędu PPV. Na Over The Limit CM Punk wygrał po wspaniałym pojedynku w dosyć dziwnych okolicznościach. Przypioł Bryana gdy ten trzymał go w Yes Locku i jednocześnie tapował. Bryan domagał się się kolejnego Title Shota i dostał go na kolejnym PPV, No Way Out w Triple Threat Matchu przeciwko Punkowi i Kane&#39;owi. Punk kolejny raz zwyciężył w dziwny sposób ( AJ odwróciła uwage Kane). I to właśnie AJ będzie odgrywała kluczową role w trzecim ich pojedynku, w którym będzie sędzią specjalnym. O ile od czasu odejscia od Bryana (gdy ten z jej winy stracił WHC Title na WM 28) AJ cały czas stała u boku Punka, to w ostatnim czasie zdażyło jej się pocałować obydwu. W przypływie złości gdy obydwoje nie zwracali na niej uwagi, zapowiedziała że na MiTB to Ona będzie w centrum uwagi....
A teraz spojrzmy na to z innego kąta: caly ten storyline pomiędzy wyżej wymienioną 3 powinien doprowadzić do Heel Turnu AJ, ktora by ograbiła Punka z Pasa. W innym wypadku ta cała 3 miesięczna telenowela była by bezsensenem... A ile już bezsensownych rzeczy wypłyneło w głów członków Creative Teamu? Ja liczę że obejrze wkońcu coś dobrego, liczę na Crazy Chick która ograbi z pasa Punkera...
D-Bryan 2.5

World Heavyweight Championship Match: Sheamus vs Alberto Del Rio
Pojedynek Celtyckiego Wojownika z Meksykańskim Arystokratą. Bądźmy szczerze pomimo całej mojej niechęci do Sheamusa nie ma On prawa przegrać... Od czasów wygrania Royal Rumble a newet kilka miesięcy wcześniej pokonuje kogo chce i jak tylko chce (nawet o jednej ręce :/).
Alberto jest tylko małym przystankiem dla niego. Według mojej opinii zatrzyma go (albo nawet i nie:/) zwycięzca walizki. Oczywiście plotki mówią o szykowanym dla Latynosa Title Runie, ale według tych plotek Daniel Bryan nosił by na ramieniu WWE Title...
Sheamus: 1,667

WWE Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
Walka o walizkę której posiadacz może w każdym miejscu i każdym czasie stoczyć pojedynek o WWE Title. Skład tej walki (czyli 4 mistrzowie WWE) podpowiada mi że będzie to najgorsza tego typu walka w historii... Dwóch ledwo chodzących olbrzymów, ulubieniec dzieci i młodzieży z swoimi 5 zabójczymi chwytami, oraz niegdyś świetny Jericho który jednak najlepsze lata ma już za sobą... Zacznijmy od tych którzy według mojej opinii nie mają szans.
Kane:
-bliżej mu do emerytury niż zdobycia walizki
-już raz ją zdobył więc na drugi raz nie ma co liczyć
-przeszedł ostatnio mały Face Turn tylko by w walce było dwoch Face&#39;ów i dwóch Heel&#39;ów (wniosek: maja go w d....)
Jericho:
-od powrotu w styczniu nic nie osiągnoł
-ostatnio zawieszony za znieważenie brazylijskiej flagi
-jego zespół Fozzy ma zaplanowaną trasę na bodajże Wrzesień
I zostaję nam dwójka John Cena i Big Show. Wszystko wskazuje na Jasia który jeszcze nigdy nie zdobył walizki... co ważniejsze nie pamiętam kiedy Jasiu dzierżył ostatnio pas a kiedys musi dogonić rekord Flair&#39;a ;) Oczywiście Big Show też ma jakieś tam szanse, od momentu stania się naczelnym Monster Heelem federacji (co uważam za idiotyzm)...
Szanse na zdybycie według mnie przedstawiają sie nastepująco...
Cena: 90 % , Big Show: 8% , Chris Jericho: 1% , Kane: 1 %.
John Cena: 1.8

World Heavyweight Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
Dolph Ziggler vs Christian vs Tensai vs Santino Marella vs Damien Sandow vs Tyson Kidd vs Cody Rhodes vs Sin Cara

Jak widać po kursie bukmacherów ten pojedynek ma dwóch faworytów: Rhodsa i Zigglera. Jeden moim osobistym faworytem jest ten drugi. Jest to zawodnim kompletny (Ring Skile jedne z najlepszych w federacji, Mic Skile na wysokim poziomie, i jego gimmnick Show Off który moim zdanie gniecie jego poprzedni &quot;Perfekcyjny&quot; gimmnick). Cały czas kręci się w okolicach Main Eventu a tu powalczy z Punkiem a tu z Sheamusem, nie należy zapominać że przez 3 minuty posiadał pas WHC... A na przeciwko niego Rhodes. Nie rozumiem zbytnio zachwytów na jego personą, Ring Skile na wysokim poziomie (ale bez szału), Mic Skile porównywalne z Ziggim a brak jakiegokolwiek gimmnicku odrzuca mnie od tej postaci (chyba że za gimmnich można uważać robienie krzywych min)... No ale ja nie decyduje o tym kto dostanie walizkę i Cody ma na to duże szanse...
No i krótki opisik czemu pozostali zawodnicy nie zdobędą walizki:
Christian: od momentu stworzeniu dwóch osobnych walk o walizki jedną zwyciężał zawodnik doświadczony a drugą zawodnik perspektywiczny. W drugiej walce biorze udział 4 dinozaurów a ponad 40 letni Christian zawodnikiem perspektywicznym zapewne nie jest.
Santino Marella: fakt że ten człowiek posiada pas USA to jest gruba przesada, więc o wygraniu walizki i posiadaniu pasa WHC nawet marzyć nie może.
Damien Sandow: byłbym bardzo dobrym kandydatem do zdobycia walizki i zbawienią nas przed ignorancją gdyby nie jego krótki staż w rosterze. Może być czarnym koniem jak rok temu Bryan.
Tyson Kidd: człowiek od zrobienia widowiskowych spotów. Niektórzy dają ma jakieś tam szanse, ale jego ostatni push jest spowodowany brakiem Reya Mysterio i Evana Bourna... Gdy oni wrócą Kidd wróci joberki...
Sin Cara: jak wyżej, tylko jemu nikt nie daje szans ????
Tensai: jeśli walka miała by sie odbyć 2 miesiące temu byłby sporym faworytem. Ale w ostatnim czasie sporo spadł w hierarchi. To nie będzie jego walka.
Największe szanse: Ziggler i Rhodes (no i Sandow może być czarnym koniem)
(Ciekaw tylko jestem jak bukmacher rozliczy zaklad w przypadku zgarnięcia walizki przez zawodnika nie zapowiedzianego w oficjalnej karcie. Chodzi mi mianowicie o Wade Barrett&#39;a)
Dolph Ziggler: 2.75

Typy grane w PaddyPower ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qlu 0

qlu

Użytkownik
???? Michał Bajor, dobra robota.
RAW MiTBM:
Zacznę od tego walki, ponieważ jej zwycięzca może mieć wpływ na pojedynek o WWE Title. Ja tutaj także nie widzę żadnej niespodzianki. Zdecydowany faworyt Jasiek. Dlaczego? 1.Nie zdobył jeszcze walizki. 2. Federacja nie jest zadowolona z ratingów, od kiedy posiadaczem WWE Tiltle jest Punk. 3. Zapowiedział, iż na gali NoC pojawi się z pasem WWE. Kane i Big Show mieli w tym roku swój udział w ważniejszych storylinach, ale nie widze w nich zwycięzcy. A Jericho, miał zniknąć z federacji z powodu trasy z Fozzy, wrócił po zawieszeniu, ale myślę, że za niedługo zniknie na jakiś czas z federacji.
Zwycięzca: John Cena ✅
WWE Title Match:
Tak jak już wspomniałem ratingi nie powalają na kolana. Przydałaby się jakaś zmiana posiadacza. Podejdę do tej walki z innej strony niż Michał. Zakładamy, że zwycięzcą RAW MiTBM zostaje Cena. Z kim miałby walczyć o pas z Punkiem? Przecież już to oglądaliśmy, do tego walka 2 faców, nie ma takiej opcji. Łatwiej byłoby zdobyć pas Jasiowi pokonując Bryana.
Faworyta w tej walce nie ma. Zobaczymy czy pas WWE zmieni swego właściciela.
SmackDown MiTBM:
Dwóch faworytów Rhodes i Ziggler. Jak dla mnie większe postępy robi ten drugi i to on zdejmie walizkę. Postawił na karierę solową, a przed nim ważny krok w zdobyciu WHC. Reszta jako dodatek aby zapełnić trochę miejsca w ringu.
Zwycięzca: Dolph Ziggler.✅
WHC Title Match:
Jak dla mnie formalność, czyli kolejna wygrana Celtyckiego Wojownika. Włodarze WWE nie byli zadowolenie z postaci Del Rio, więc tym bardziej nie rozumiem go w walce o tytuł.
Zwycięzca: Sheamus✅
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
No to czas na moje typy...

WWE Championship Match: CM Punk vs Daniel Bryan (Special Guest Referee: AJ)
D-Bryan 2.5 ⛔⛔⛔

World Heavyweight Championship Match: Sheamus vs Alberto Del Rio
Sheamus: 1,667 ✅✅✅

WWE Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
John Cena: 1.8 ✅✅✅

World Heavyweight Championship Contract Money In The Bank Ladder Match
Dolph Ziggler: 2.75 ✅✅✅
Kto zagrał typy ten trochę zyskał. Kolejnym PPV od WWE będzie SummerSlam które odbędzie sie bodajże 19 Sierpnia. Możecie liczyć na kolejne moje analizy...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ciekawostka:
za:
http://ofsajd.onet.pl/newsy/zapadla-decyzja-ws-walki-goloty,1,5198633,artykul.html
A jednak! Andrzej Gołota wraca na ring! Walka Gołoty z Riddickiem Bowe odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.
Trzecie starcie nieco podstarzałych bokserów odbędzie się 3. listopada. Gołota i Bowe zmierzą się w formule... wrestlingu.
O Gołocie zrobiło się głośno właśnie po walkach z Bowe&#39;em, chociaż obydwa starcia Polak przegrał za ciosy poniżej pasa. Jak będzie tym razem?
Na tobet jest pojedynek do obstawienia, jak dla mnie wygrana Andrzeja 10/10
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
WWE Hell in a Cell 2012
Atlanta, Georgia

http://www.wwe.com/shows/hellinacell




Karta:


WWE Championship Hell in a Cell Match
CM Punk vs Ryback


World Heavyweight Championship Match
Sheamus vs Big Show


Intercontinental Championship Match
Kofi Kingston vs The Miz


WWE Tag Team Championship Match
Team Hell No vs Rhodes Scholars


Single Match
Randy Orton vs Alberto Del Rio​

W karcie oczywiście mogą zajść jakieś nieznaczne zmiany ale tego dowiemy się po dzisiejszym tapingu SmackDown. Kursy na PaddyPower powinny pojawić się w piątek, i wtedy też podam moje typy...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qlu 0

qlu

Użytkownik
Zacznę może od planów jakie ma Creative Team, postaram się je napisać w kolejności chronologicznej:

-Na SS mamy dostać walkę Ryback/Cena vs. Punk/Lesnar - oznacza to że, pas WWE trzyma Punk
-RR mamy dostać walkę Punk vs. The Rock - walkę wygrać ma The Rock, który do czasu Wrestlemani ma posiadać WWE Title
- Na Wrestlemani Cena vs. The Rock II - gdzie wygrywa Cena i to on przejmuje pas
- Na Wrestlemani ma dojść do pojedynku Sheamus vs. Randy Orton
Takie o to są plany, zobaczymy czy się w 100% sprawdzą.

Co do samej gali HiaC:
Randy Orton vs. ADR - no jeśli Viper ma zmierzyć się na Wrestlemani o pas Wagi Ciężkiej no to nie może przegrywać, trzeba podbudować jego postać.
Zwyciężca: Randy Orton

Sheamus vs. Big Show - analogicznie jak wyżej, Sheamus topowy face na Smackdown, z planów wynika, że potrzyma pas jeszcze przez jakiś czas. Nie wiem po co Show jest w głównych walkach, ale jego walki są nudne. Nie to co naście lat temu, teraz czas na młodych.
Zwycięzca: Sheamus

Punk vs. Ryback - no i mamy walkę wieczoru. Jak widać powyżej do walki najprawdopodobniej wmiesza się Brock Lesnar. Dlaczego? No bo CT nie ma pomysłu na zakończenie owej walki, bo po pierwsze Punk ma zachować pas, a po drugie nie chcą przerywać streaku Rybacka. Naprawdę nie wiem co mają w głowach writerzy. Punk wygra poprzez dyskwalifikację? chyba najbardziej możliwy scenariusz.

Pozdrawiam Qlu
 
qlu 0

qlu

Użytkownik
Kolejne newsy, ale krótko. Po kolei
- Miz ma otrzymać push od SS
- Na SS ma być walka Cena vs. Punk, aby zakończyć ich feud.

Co do ME, ciekawe jakie może być zakończenie, ale pas musi zachować Punk. Może się tak złożyć, że wygra Ryback, ale pas zachowa Punk?

Miz vs. KK - Miz ma być pushowany. Jest to mecz o IT, więc pas powinien zachować KK, aby Miz mógł prowadzić nowe feudy. Ale czy przegrana Miza nie wyjdzie mu na minus?
Zwycięzca jednak: Kofi
 
C 46

chudinho

Użytkownik
o jezusieeeeeeeeeeee. Wrestling na forum? ???? kurde! Co do niedzielnego HIAC :
Punk wychodzi z pasem...nie ma innej opcji. To nie ten czas żeby zmieniać posiadacza. W końcu The Rock ma walczyć na RR o pas WWE i wątpie aby walczył z Rybakiem.

Sheamus vs Byk Show - tutaj jest ciekawa sprawa i w sumie widzę dwa wyjścia. Show wygrywa pas ale Sheamus daje mu finishera i wpada Dolph z walizką albo na odwórt. Wygrywa Sheamus a Byk wykonuje KO punch i wpada Dolph. Jak teraz nie zrealizuje walizki to kiedy? Idealny moment. Vickie dostała posadę GM RAW i pora się jej pozbyć zdobywając WHC. Poza tym i tak z tym pasem się nic nie dzieje.

Kofi i Orton spokojnie powinni wygrać. Idąc na logikę. Walka o pas IC to ma być odbębnienie tej walki żeby był rewanż. Orton musi wygrać. Pomimo iż jest na planie filmowym.

TT Match...cholera mam dylemat ale Hell No powinni wygrać. Długo pasów nie mają w sumie.

Eve Torres (c) vs Layla vs Kaitlyn - Tutaj Eve powinna dalej mieć pas. Pewnie Layla będzie już miała przypinać Kaitlyn ale Eve przerwie pin i sama ją spinuje.




//

Co do postów które mówią że wrestling jest udawany itp - trochę ciosów faktycznie jest udawanych ale w tym całym widowisku chodzi o show. WWE to nie jest wrestling...bardziej wiadowisko. Wrestling to TNA w którym krew jest i walki są lepsze. Ale ja osobiście oglądam WWE i mi to odpowiada. Pochwalić się mogę iż także trenuję amatorsko/mam swój klub sportowy. Z materacy udało nam się przejść swego czasu na profesjonalny ring. Daje filmik...a co stać nas! ;D

http://www.youtube.com/watch?v=V4p78IPRiQ4
 
G 0

grande-real

Użytkownik
Mam dwa pytania, jak to wygląda przy dyskwalifikacjach?? Powiedzmy jest singles match o wwe tilte między Punkiem a Ceną i wygrywa Jasio przez DQ?? Wtedy typ na Jasia zwycięża?
Drugie pytanie, to jacy bukmacherzy oprócz paddypower oferują typy wrestlingowe??
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Mam dwa pytania, jak to wygląda przy dyskwalifikacjach?? Powiedzmy jest singles match o wwe tilte między Punkiem a Ceną i wygrywa Jasio przez DQ?? Wtedy typ na Jasia zwycięża?

Drugie pytanie, to jacy bukmacherzy oprócz paddypower oferują typy wrestlingowe??

A co mają do tego DQ? Walkę wygrywa Jasiu ale nie ma pasa;p chyba się obstawia zwycięzce walki a nie tego kto po walce będzie miał pas ;)

Nie pamiętam gdzie można było obstawiać WrestleManię...ale chyba tylko tu można inne PPV obstawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
WWE Royal Rumble PPV 2013
27.01.13
Phoenix, AZ

http://www.wwe.com/shows/royalrumble


Juz za 22 dni pierwsze w tym roku PPV z pod znaku WWE. Narazie jedynym zapowiedzianym pojedynkiem jest tradycyjny 30-osobowy Royal Rumble Match.
W tym roku nie ma jednego zdecydowanego faworyta do zwycięstwa w tym prestiżowym pojedynku jak to bywało w poprzednich latach. Na szczycie listy faworytów znajdują się takie nazwiska jak: RyBack, Cena czy też Sheamus co mnie niestety nie cieszy bo żadnego z nie lubie (łagodnie mówiąc). Zdecydowanie wolał bym zwycięstwo Jericho (który zapewnie powróci na RR) czy Ortona (po Heel Turnie) a nawet taką niespodzianke jak Morrison (wiem że niemożliwe).
Drugim pojedynkiem który odbędzie się na 99% jest pojedynek The Rocka z CM Punkiem bo wątpie w pojedynek z RyBackiem. Wynik pojedynku z góry znany choć ja z całego serca licza na niespodzianke...
Gdy do karty zostaną dodane jakieś inne pojedki od razu je tu podam.
Kursy od paddypower dostaniemy zapewne 3 dni przed galą.
Zapraszam do dyskusji;]
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Oficjalna Karta:


WWE Championship Match
CM Punk vs The Rock
3.25 - 1.286


Last Man Standing for World Heavyweight Championship
Alberto Del Rio vs The Big Show
1.125 - 5.5


WWE Tag Team Championship Match
Team Hell No - Team Rhodes Scholars
4.5 - 1.167


30-Man Royal Rumble Match
John Cena: 1.571
Ryback: 2.75
Dolph Ziggler: 9
Randy Orton: 9
Sheamus: 11
Daniel Bryan: 17
The Miz: 19
Brock Lesnar: 21
The Rock: 21
The Undertaker: 21
Antonio Cesaro: 26
Big Show: 34
CM Punk: 34
Wade Barrett: 34
Damien Sandow: 34
Kane: 34
Cody Rhodes: 34
Alberto Del Rio: 41
Chris Jericho: 41
John Morrison: 41
HHH: 101
Mark Henry: 151


Will Kane Break HBK&#39;s All-Time Elimination Record in 2013
(Kane wyeliminuje: )
3 lub mniej: 3.6
Dokładnie 4: 4
4 lub więcej: 1.444​

Wszystkie kursy z PaddyPower.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom