>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wplata przez Mb wyplata na bank

P 0

piotrciuba

Użytkownik
to mozliwe bo na expekcie byl czas ze gralem dosc duzo i obrotu mialem na tysiace. Teraz jak wplacam z mb zeby wyplacic to juz nie wolaja o obrot bo zrobilem nadwyzke kiedys. Chyba moze tak byc chociarz pewny nie jestem.
 
hope88 3

hope88

Użytkownik
W Sporting bet tez mozna takie cos zrobic :spokodfhgfh: wplacasz, stawiasz za np 5 zł wypłacasz i bez problemu nawet po dniu kasa na koncie:spokodfhgfh:
 
M 672

martinmix

Użytkownik
W Bet-At-Home się tak da. Sam ostatnio wpłaciłem przez MB a wypłaciłem na konto bankowe. Jak się domyślam można wypłacić pod warunkiem że coś obstawisz (cokolwiek, myślę że wystarczy nawet jeden kupon). W bah nie ma żadnej opłaty za taką wypłatę o ile nie jest to 4 i wyższa wypłata w miesiącu (jeśli jest to odejmują 5 zł opłaty).
Z tego co wiem to znacznie bardziej w ten sposób się opłaca, MB pobiera sporą opłatę za wypłatę na konto (u mnie było coś koło 8 zł co w porównaniu do np. darmowej wypłaty w Bah lub 5 zł opłaty to jest to całkiem sporo).
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ja ostatnio do Betclicka wpłaciłem z 380 zł przez Mb ale plany mi się zmieniły nic nie grając zleciłem wypłatę na moje konto bankowe, nie było z tym najmniejszego problemu kasa był na koncie 2 dni później.Jak masz większą kaskę do wypłaty to co to jest 7 zł,i pieniądze masz z reguły na następny dzień.
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
a ja już niechcąc tworzyć nowego tematu zadam tutaj pytanie, Założyłem konto w GB i chcę tam wpłacić kasę tylko że z nieswojego konta bankowego (support twierdzi że tak można) i moje pytanie dotyczy tego czy będe mógł wypłacić później na MB lub netllera bez wcześniejszej wpłaty tymi metodami? I czy bede mógł wypłacić na Netka jeśli wcześniej na niego nie wpłacałem?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
wplac na bwin , obroc na live po kursie 1.01 i wyplac , na drugi dzien kasa na koncie
dokładnie tak samo robie, bo nie mam zweryfikowanego MB, tylko że w expekcie, obróć raz po 1,01 wtedy nie pobieraja opłaty i doczepic sie tez do czego nie mają
 
Do góry Bottom