>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

T 0

tuh

Użytkownik
Zamierzam wpłacić pieniądze (myślałem o niewielkiej sumie, około 50 zł) na jakiegoś bukmachera internetowego. Który jest najkorzystniejszy pod względem obowiązkowego obrotu bonusem (tj. ile razy i na jakim minimalnym kursie trzeba obrócić - im mniej tych ograniczeń tym lepiej)?
 
T 0

tuh

Użytkownik
Ale w bet365 ponoć jest 90 dni na obrót bonusem i to chyba sześciokrotny, a jak nie obrócę to ponoć przepada.
Jeszcze jedno pytanko odnośnie 365: czy jak zrobię zakład, powiedzmy za bonusowe 20zł, i np. wygram 100zł, to te pieniądze z wygranej pójdą na konto bonusowe, czy na normalne?
 
K 0

krzysztofk811

Użytkownik
Jestem nowy i właśnie założyłem konto na bet365. Jak to jest z tym bonusem 200 zł? Muszę wpłacić depozyt (min 25 zł jak się nie mylę) i co dalej? Jak jest z tymi obrotami i wgl.?
 
N 0

naxer

Użytkownik
Witam, chcę założyć konto na Bet365. Mam krótkie pytanie. Chcę wpłacić 50zł nie pobierając żadnych bonusów. Jaka będzie minimalna kwota jaką będę mógł wypłacić wtedy ? Będzie to 100zł czyli jak podwójnie obrócę tym co wpłaciłem ? I czy musi zostać to 25 zł jako depozyt ?
 
R 0

rudi0018

Użytkownik
Witam,
Koledzy jak to jest z wypłatami w bet at home? Jeśli załóżmy wpłacę 50 zł, to jeśli wygram jakiś zakład to już będę mógł wypłacić, czy muszę zrobić jakiś obrót? I czy można wypłacić wszystkie pieniądze z konta, czy musi coś zostać?
 
W 69

wlodi18

Użytkownik
Witam, chcę założyć konto na Bet365. Mam krótkie pytanie. Chcę wpłacić 50zł nie pobierając żadnych bonusów. Jaka będzie minimalna kwota jaką będę mógł wypłacić wtedy ? Będzie to 100zł czyli jak podwójnie obrócę tym co wpłaciłem ? I czy musi zostać to 25 zł jako depozyt ?
nic nie musi zostac jak nie bierzesz bonusow, mozesz wypłacic tyle ile bedziesz miał na koncie w danej chwili
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
WItam,
Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
 
K 0

kubuhunter

Użytkownik
Mam 2 pytanka, pierwsze odnosnie tego punktu w regulaminie bet-at-home &quot;7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto, z którego została dokonana wpłata na konto gracza.&quot; Moze to ktos wyjasnic, natomiast 2-ga sprawa tyczy sie bonusów startowych w bet-at-home i ogolnie chyba tak wszedzie jest. Jeśli wplacam przykladowo 200 zł, bonus jest 50%, czyli otrzymuje dodatkowe 100zł wiec w sumie mam 300zł i to by bylo bez sensu jakby sie je dalo odrazu wyplacic, wiec jak to jest? to 100zl które otrzymalismy &quot;za darmo&quot; musza zostać wydane na zakłady czy cała ta kwota 300zl musi zostac wydana(nie koniecznie przegrana, ale trzeba za nie zagrać jakies zdarzenia).
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
1. Chodzi o to że konto bankowe ma być twoje i połączone z kontem na bahu. Wypłaty będziesz mógł zlecić na to konto z którego robiłeś depozyt.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Mam 2 pytanka, pierwsze odnosnie tego punktu w regulaminie bet-at-home &quot;7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto, z którego została dokonana wpłata na konto gracza.&quot; Moze to ktos wyjasnic, natomiast 2-ga sprawa tyczy sie bonusów startowych w bet-at-home i ogolnie chyba tak wszedzie jest. Jeśli wplacam przykladowo 200 zł, bonus jest 50%, czyli otrzymuje dodatkowe 100zł wiec w sumie mam 300zł i to by bylo bez sensu jakby sie je dalo odrazu wyplacic, wiec jak to jest? to 100zl które otrzymalismy &quot;za darmo&quot; musza zostać wydane na zakłady czy cała ta kwota 300zl musi zostac wydana(nie koniecznie przegrana, ale trzeba za nie zagrać jakies zdarzenia).
przeczytaj dokladnie warunki obrotu bonusem w bahu, zawsze jest tak ze bonus + depozyt nalezy obrocic raz,dwa albo nawet kilka razy przed wyplata. U niektorych bukow jest tez obostrzenie czasowe np: w ciagu 30-60-90 dni to zalezy. Kazdy ma indywidualnie np: w come on jest bez limitu czasowego a w betsafe 60dni itd.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1. Chodzi o to że konto bankowe ma być twoje i połączone z kontem na bahu. Wypłaty będziesz mógł zlecić na to konto z którego robiłeś depozyt.
nie tu nie chodzi o konto bankowe a o metodę wpłaty tzn wypłata musi iść taką samą metodą co wpłata. Wpłacając z konta bankowego zazwyczaj robisz to przez pośredników więc bah nie zna twojego numeru konta, musisz mu go sam dostarczyć więc to nie ma nic wspólnego z kontem bankowym.
Dotyczy to np wpłat dokonanych przez skrilla czy netellera. Oznacza to że np wpłata dokonana przez skrill nie może zostać wypłacona na konto bankowe czy netellera.
Zlecając wypłatę na konto bankowe zazwyczaj będą chcieli potwierdzenia rachunku bankowego poprzez wysłanie wyciągu, wyplata musi iść na twoje konto bankowe ale wpłata już nie koniecznie musi być dokonana z twojego rachunku.
Mam 2 pytanka, pierwsze odnosnie tego punktu w regulaminie bet-at-home &quot;7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto, z którego została dokonana wpłata na konto gracza.&quot; Moze to ktos wyjasnic, natomiast 2-ga sprawa tyczy sie bonusów startowych w bet-at-home i ogolnie chyba tak wszedzie jest. Jeśli wplacam przykladowo 200 zł, bonus jest 50%, czyli otrzymuje dodatkowe 100zł wiec w sumie mam 300zł i to by bylo bez sensu jakby sie je dalo odrazu wyplacic, wiec jak to jest? to 100zl które otrzymalismy &quot;za darmo&quot; musza zostać wydane na zakłady czy cała ta kwota 300zl musi zostac wydana(nie koniecznie przegrana, ale trzeba za nie zagrać jakies zdarzenia).
Na pierwsze pytanie masz wyżej odpowiedź a na drugie:
&quot;Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 1.70 (w zakładach pojedynczych jak i wszystkich zakładach kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 700 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 4200 PLN&quot;
nie bądz naiwny za darmo to nawet w morde ciężko dostać, na przyszłość polecam przy każdej promocji którą znajdziesz zamiast się odrazu napalać że dostaniesz coś za darmo otworzyć regulamin i zazwyczaj 2-3 pierwsze punkty rozwiewają wątpliwośći. Większość osób jest strasznie naiwna żeby nie powiedzieć głupia, jak zobaczy napis za darmo odrazu ma mokro ????
Myślę że dużo szybciej zajęło by Ci znalezienie regulaminu i przeczytanie tych punktów niż pytanie na forum i czekanie na odpowiedź. Lenistwo to nie jest pozytywna cecha, kasyna potrafią to wykorzystać.
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
Mam konto na bet365, obróciłem bonusem na 500zł, zostało mi jeszcze 100zł. I mam takie pytanie: Czy mogę wpłacić teraz pieniądzę na konto nie tracąc bonusu?
 
Z 0

zdravko

Użytkownik
Witam
Mam problem ponieważ chcę wypłacić pieniądze ale nie mam swojego konta bankowego a wypłata na konto to jedyna możliwa opcja wypłaty. Obstawiam na bet365. Jak mógłbym wypłacić pieniądze na konto nie na moje imie i nazwisko skoro w regulaminie bet365 jest to zabronione?
 
Do góry Bottom