>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wpłaty przez telefon?

Status
Zamknięty.
C 6

c.suarez

Użytkownik
o matko jak to można być tak naiwnym wystarczy wpisać nr smsa wo google a wyskoczy koszt 30zł. Za głupote trzeba płacić policja w necie to działa tak jakby jej nie było i masz 0% szans na złapanie gnoja a o odzyskaniu kasy zapomnij i nie rób tego wiecej.
znajomy został oszukany po przez konto Mb i znali adres konta a i tak policja go wyśmiała a ty masz tylko co nr gg chyba że jestes w stanie udowodnić na policji wtedy idź
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
No teraz na chlodniej troche.Wiem,ze policja nic z tym by nie zrobiła.Ale pierwsza mysl jak zobaczylem w google to bony po 100/150zl i zrobilo mi sie cieplo.Mam aktualnie nie zaciekawa sytuacje finansowa i kwota 1000/2000k wydania na rachunek byla by dla mnie porazajaca.Nie spodziewałbym sie w zyciu, ze kolega ktorego znam z turniejow w zupelnie co innego niz hazard moglby zrobic taki numer.Znam go z 4/5 lat wiec jest to szmat czasu.
Dobrze, ze zdarzylem powiadomic innych znajomych bo do nich takze pisał.Jest to jeden maly plusik.Moze dzieki temu ktoś nie da sie wyrolować w taki sposob.
Po przeliczeniu zdołałem wysłać 10 bonów z czego 4 do niego.Resztę odkupił moj kolega któremu serdecznie dziekuje za pomoc.
Dziwne, ze po sprawdzeniu konta w telefonie rachunek sie jeszcze nie zmienia.
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
No teraz na chlodniej troche.Wiem,ze policja nic z tym by nie zrobiła.Ale pierwsza mysl jak zobaczylem w google to bony po 100/150zl i zrobilo mi sie cieplo.Mam aktualnie nie zaciekawa sytuacje finansowa i kwota 1000/2000k wydania na rachunek byla by dla mnie porazajaca.Nie spodziewałbym sie w zyciu, ze kolega ktorego znam z turniejow w zupelnie co innego niz hazard moglby zrobic taki numer.Znam go z 4/5 lat wiec jest to szmat czasu.
Dobrze, ze zdarzylem powiadomic innych znajomych bo do nich takze pisał.Jest to jeden maly plusik.Moze dzieki temu ktoś nie da sie wyrolować w taki sposob.
Po przeliczeniu zdołałem wysłać 10 bonów z czego 4 do niego.Resztę odkupił moj kolega któremu serdecznie dziekuje za pomoc.
Dziwne, ze po sprawdzeniu konta w telefonie rachunek sie jeszcze nie zmienia.
Takie dziecko jedno z drugim dla kuponu zrobi wszystko i nawet to nie wie że łamie prawo i jest to karalne to najbardziej przeraża. w Necie jest ok 30% oszustów ten % podałem z własnych myśli może być o wiele większy a Policji w necie nie ma prawie wogóle

edit.
nie wiem czy czasami nie mozna zablokować by były wysyłane SMS czy rozmowy do tego typów nr pytaj
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Takie dziecko jedno z drugim dla kuponu zrobi wszystko i nawet to nie wie że łamie prawo i jest to karalne to najbardziej przeraża. w Necie jest ok 30% oszustów ten % podałem z własnych myśli może być o wiele większy a Policji w necie nie ma prawie wogóle

edit.
nie wiem czy czasami nie mozna zablokować by były wysyłane SMS czy rozmowy do tego typów nr pytaj
No niestety takie zycie.Trzeba byc wszedzie ostrożnym.Szukałem na stronie ery i akurat sms do takich numerów nie mozna.Nie ma takich opcji.
edit:Wincent, naliczy ale 300zl.Bony były wazne nie dalo sie zablokowac.Poszlo 10x30=300zl trudno.Dobrze,ze tylko tyle.
 
D 0

daq

Użytkownik
Tak sie sklada ze z mojego gg bylo to napisane i jako kolega nigdy bym nic takiego Ci nie zrobil. Ktos wjebal mi sie na konto i spamowal do ludzi. bardzo mi przykro, dzis musze zmienic numer gg...:;/::;/::;/: a bardziej haslo.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
podaj treść sms na który wysłałeś i numer najlepsze jest że sms pewnie kosztował 23zł jeden czyli wystukał cię na 250zł ???? ???? : ????
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Radze uważać jakaś gruba afera sie szykuje . Wlasnie napisal mi kumpel ze do niego znajomy(ktoremu ktoś sie wbił na gg) tez napisal z ta prosba niestety moj kumpel sie naciął na to_Osoba ktora wlamala sie na gg niezla sobie kase trzepie i to raczej nie jest pojedynczy incydent...
 
A 0

adam.brzoza

Użytkownik
Witam
Niestety też dałem się nabrać - schemat jak u kolegów wyżej. Ten &quot;ktoś&quot; miał fart, bo włamał się na GG mojego brata ;/ (brat napisał - jak mu nie pomóc ;/;/;/) i jestem 300 zł w plecy - już mam nawet naliczone....
Sprawa jest ciekawsza bo po rozmowie brat stwierdził że jego GG zachowywało się dziwnie i jakimś trafem widział część rozmowy... niestety nie zdążył zareagować.
Chętnie bym dorwał dowciapnisia i zrobił mu z d..y jesień średniowiecza.....
Powiedzcie mi proszę czy ktoś z Was gdzieś próbował zgłaszać tą sprawę i czy w jakiś sposób udało się odzyskać kasę albo rozwiązać problem...
 
M 0

mj1

Użytkownik
Dałem się nabrać, łykowym jak młody leszcz :). Napisał do mnie kolega no i ... właśnie.. poleciało 6 smsów. Moje pytanie : wg regulaminu &quot;Możesz przesłać jedynie 1 SMS o wartościach 19 i 25 zł w ciągu 20 minut oraz 2 SMSy o pozostałych wartościach.&quot; Czy to oznacza że naciągacz będzie mógł wykorzystać tylko jeden kod za 30zł ?, czy w praktyce wygląda to inaczej?. Wszystkie smsy wysłałem w niewielkich odstępach czasu. Proszę o odpowiedź
 
A 0

adam.brzoza

Użytkownik
prawda - jest coś takiego w regulaminie... Jak próbowałem napisać maila pod podany tam adres to mi go odbiło, a kase naliczyło za wszystkie wysłane więc nie bardzo to wygląda...
 
M 0

mj1

Użytkownik
To mnie pocieszyłeś :-(. Myślałem ze z konta poleci mi tylko 30 zł.
Wszystko wskazuje na to że nic się da zrobić ponieważ trzeba by było udowodnić że ktoś włamał się na czyjś profil i co gorsza dojść do tego kto . To jest niemożliwe, można jedynie sprawę nagłośnić żeby ludzie nie powielili naszego błędu. Poniżej masz link, ....://ciekawi.pl/gdzie-zglosic-oszustwo-internetowe może coś tam ciekawego ktoś napisze. Najgorsza w tym wszystkim jest bezkarność oszusta i nasza naiwność.
 
C 0

czarek_pojarek

Użytkownik
generalnie to jest tak, ze bukmacherzy korzystaja z zewnetrznej firmy, ktora zawiaduje calym systemem platnosci przez SMS. wobec tego to dziala tak, ze regulamin buka sobie, a rzeczywistosc sobie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom