>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tak, teraz z karty zwykłej, czy revoluta wpłacisz za pomocą Astropay choćby. Klikasz Astropay, wpisujesz kwotę i dane karty, płacisz, gotowe 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A jak się wypłaca z AstroPay? Bo pamiętam, że miałem z tym problemy jakiś czas temu
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Nie da sie wyplacic na astropay, tylko na konto bankowe (wyplacaja posrednikiem)

wrocila juz tez opcja wplaty karta i revolutem normalnie.

Do niedawna via astropay dalo sie wplacic bez prowizji do 500 USD bez weryfikacji (wystarczylo za kazdym razem podac inny nr telefonu, a te chocby mozna na luzie wygenerowac w darmowych aplikacjach)
Teraz rzucili jakis gowniany bonus 50 pln za wplate astropay i astropay odrazu wymaga weryfikacji.
Chyba, ze komus udalo sie wplacic ostatnio bez weryfikacji?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Pytałem ogólnie, nie w kontekście unibetu, może ktoś miał większe doświadczenie z tym portfelem.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
No to juz pomijajac, ze na astropay z unibet nie mozna wyplacic.
To z astropay tez nie da sie wyplacic srodkow, jest mozliwosc tylko wykorzystac srodki u ich partnerow handlowych.

Podsumowujac, do momentu gdy nie wprowadzili obowiazkowej weryfikacji przy wplacie do unibet jako POSREDNIK, to byla to fajna opcja zeby ominac te 3% przewalutowania przy wplacie karta, a teraz ta firma krzak juz kompletnie do niczego sie nie przyda.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No to juz pomijajac, ze na astropay z unibet nie mozna wyplacic.
To z astropay tez nie da sie wyplacic srodkow, jest mozliwosc tylko wykorzystac srodki u ich partnerow handlowych.

Podsumowujac, do momentu gdy nie wprowadzili obowiazkowej weryfikacji przy wplacie do unibet jako POSREDNIK, to byla to fajna opcja zeby ominac te 3% przewalutowania przy wplacie karta, a teraz ta firma krzak juz kompletnie do niczego sie nie przyda.
Jak to? Ja wpłacam za ich pomocą, a wypłacam na kartę Revolut i w ten sposób omijam przewalutowanie. Więc chyba lepiej tak, niż wpłacać kartą i płacić prowizję za przewalutowanie 🤔
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
No tak, ale wyplacac na karty revolut mozna tylko na starych kontach zalozonych przed pazdziernikiem 2022,
jak ktos tych kont ma wiecej i dostaje dosc szybko limity, to na obecnych kontach na karte revolut wyplaty sa juz niedostepne.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No tak, ale wyplacac na karty revolut mozna tylko na starych kontach zalozonych przed pazdziernikiem 2022,
jak ktos tych kont ma wiecej i dostaje dosc szybko limity, to na obecnych kontach na karte revolut wyplaty sa juz niedostepne.
Napewno nie wpłacisz na nowym koncie kartą Revolut? Przecież to zwykła karta, jak bankowa Visa, czy MasterCard. Jak dasz wpłatę kartą i wpiszesz dane tej karty z Revoluta, to płatność nie przejdzie?

Inna sprawa, że jak mówimy o multikontach, to cieszyć się trzeba, że Unibet tego nie wychwyci, a nie narzekać, że wpłaty bez prowizji się nie zrobi 🤔
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Nie ma dostepnej opcji wyplaty karta dla nowych kont odkad revolut zablokowal wplaty do bukmacherow.
Jest tylko opcja przelewu posrednikiem lub muchbetter.
 
G 0

goDrut

Użytkownik
Jak dodac nowa karte do swojego konta unibet zeby wplacic ? Mam w opcjach tylko stare revoluty ktorych termin minął. Probowalem z Astropay ale wplata nie chce przejsc ze wzgledow bezpieczenstwa. Probowalem wplacic z portfela Wise tak btw. Został mi tylko muchbetter ale suki zdzieraja na przewalutowaniach i nie mozna zasilic muchbetter karta wise :/ Gosc z suportu mial mi pomoc ale byl bardziej zawiniety niz ja :D
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
U mnie również odrzucał Revolut przelewy na wirtualną kartę MasterCard. Pisałem na chacie Revoluta o tym problemie, że nagle podejrzane źródło i odrzucony przelew, a przecież z tego źródła otrzymywałem przelewu w ostatnich miesiącach i wszystko było ok, to pani zaproponowała założenie wirtualnej karty Visa i spróbowanie. Spróbowałem więc, ale po depozycie się okazało, że i tak nie mogę na nią wypłacić, bo po wpłacie Visa na Unibet trzeba wypłacić na konto bankowe 💩 więc już nie miałem wyjścia i tak zrobiłem, to przy wypłacie 1130zł przyszło 1088zł, więc na tych przewalutowaniach trochę straty jest 😬
 
Do góry Bottom