>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Wpłaty i wypłaty w Unibet

machete 1,4K

machete

Użytkownik
cytat z dnia 22 października 2019 11:23 przez grekuujakaś nowa domena jest w unibecie? bo mi nie wchodzi?
jest kolejny numer dodany do adresu -18

Szkoda ze już nie ma możliwości wpłaty revolut.
Wcześniej w tym temacie ktoś pisał że mbank nie przepuszczał wpłaty kartą i od jakiegoś czasu jest pośrednik który bierze prowizje.
Wpłata i wypłata np. kartą mastercard jest bez prowizji?
Ktoś wpłacał przelewem bankowym? Jak to wygląda w przypadku wpłat i wypłat?
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik


Unibet!

Hej, miał ktoś może podobną sytuację? Gram właśnie na terenie UK z Polskiego Unibetu, ale tylko chwilowo. Zamrozili mi konto, zostałem poproszony o wysłanie dowodu oraz potwierdzenie adresu zameldowania - wysłałem. Dodam, że pracuję w Polsce, ale w UK jest główna siedziba, więc często też i tu jestem. Ktoś wie jak rozwiążą? Dziękuje z góry!
 
P 0

pakito123

Użytkownik
czesc
mam pytanko co zrobić w przypadku kiedy ecopay zrobiło mi bana na konto z niewiadomych przyczyn? Nie mam pomysłu jak teraz wyplacic kase wykluczając przelew bankowy..
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 29 listopada 2019 13:03 przez pakito123czesc
mam pytanko co zrobić w przypadku kiedy ecopay zrobiło mi bana na konto z niewiadomych przyczyn? Nie mam pomysłu jak teraz wyplacic kase wykluczając przelew bankowy..
Wypłacaj na konto, przecież idzie przez trustly.
 
S 0

sunshadow

Użytkownik
Witam, ostatnio się trochę poszczescilo i stąd mam kilka pytań, liczę na to, że ktoś bardziej obeznany będzie znał odpowiedź, mianowicie:

Wygrałem ponad 25tys, wplacalem przez trustly, jakie kwoty wypłacania w ciągu tygodnia/miesiaca będą "bezpieczne", najwięcej wyplacalem po 200-300 zl nie wygrałem jeszcze takiej kwoty i nie wiem jak to dobrze ogarnąć, z góry dziękuję za pomoc :) 
 
P 0

pietro999333

Użytkownik
Witam, gdzie trzeba wpisać ten numer referencyjny przy przelewie bankowym na konto unibet

Ps jak rozumiem wpłacać można bez obaw przelewem z banku, a jedynie przy wypłacaniu jakichś większych sum trzeba uwazać? 
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
witam. Mam pytanie. Dawno nie wpłacałem na Unibet przelewem bankowym. Ile bank pobiera za przelew tradycyjny ? Ktoś wie ? Pozdrawiam. Bo o ile dobrze widzę jest to przelew zagraniczny.
 
ballantines 111

ballantines

Użytkownik
Takie pytanie: chcialem przelac niewielka kwote, 200zl do Unibet. Platnosc karta VISA. Niestety z karty chce mi pobrac 209,40zl. Ktos ma jakas koncepcje o co z tym chodzi? Moj bank nie wypluwa zadnej informacji o jakichs oplatach za przelew czy przewalutowanie.

ED.
Kase chce mi pobrac w funtach. Czyli to musza byc zlotowki przewalutowane na funty i pozniej znowu funty przewalutowane na zlotowki docieraja na konto w Uni?
 
ranczo0123 494,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 22 grudnia 2019 07:55 przez ballantinesTakie pytanie: chcialem przelac niewielka kwote, 200zl do Unibet. Platnosc karta VISA. Niestety z karty chce mi pobrac 209,40zl. Ktos ma jakas koncepcje o co z tym chodzi? Moj bank nie wypluwa zadnej informacji o jakichs oplatach za przelew czy przewalutowanie.
W euro pewnie pobiera kase stad roznica na przewalutowaniu.
 
B 0

bl4de

Użytkownik
Da sie jakoś wypłacać na Revolut? W opcjach wypłat mam Trustly, przelew bankowy i EcoPayz, w niedostępnych mam Karta debetowa/kredytowa (niby dlatego że nie robiłem depozytu kartą ale gówno prawda bo robiłem wiele razy)
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
Witam. Panowie chciałbym pograć trochę na unibecie. Wyjasnijcie mi trochę proszę parę kwestii. Jakim sposobem wpłacić depozyt ( najlepiej karta kredytowa dla mnie) i jak wtedy bedzie z ewentualna wypłatą  srodkow pienieznych? Jak to wszystko  ma sie do aktualnych przepisów co do hazardu w Polsce. Czy trzeba zmianiac te Vpn-y ? Na strone mozna wejsc normalnie i do tej pory nie musialem nic zmieniac. Zakladac trustly czy da rade bez tego? Dzieki za odp. 
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
Ja osobiście wpłacam i wypłacam przez trustly. Wypłata najpóźniej po zleceniu na drugi dzień się pojawiła. Na stronę również wchodzę bez tych żadnych vpnow-normalnie wszystko chodzi tylko co jakiś czas trzeba zmienić cyfrę w nazwie np z unibet 19 na unibet 20 gdy przestaję działać.
 
R 36

rafaw1

Użytkownik
cytat z dnia 15 stycznia 2020 23:25 przez ledekJa osobiście wpłacam i wypłacam przez trustly. Wypłata najpóźniej po zleceniu na drugi dzień się pojawiła. Na stronę również wchodzę bez tych żadnych vpnow-normalnie wszystko chodzi tylko co jakiś czas trzeba zmienić cyfrę w nazwie np z unibet 19 na unibet 20 gdy przestaję działać.
I w taki sposób czujesz się bezpieczny? Dalej to jest chyba nielegalne....
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
cytat z dnia 16 stycznia 2020 07:39 przez rafaw1

I w taki sposób czujesz się bezpieczny? Dalej to jest chyba nielegalne....
Gram na tym bukmacherze już jakiś czas. Wiadomo, licencji nie ma w Polsce, ale jakoś szczególnie nie trzeba szukać jak w przypadku bet365 sposobu na zalogowanie. Staram się nie wypłacać jednorazowo więcej niż 300-500 zł i jak na razie bez problemu.
 
Do góry Bottom