>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

wpłatai pomyłka :-(

didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Witam. Mam taki maly problem. Chcialem dokonac wplaty do netellera pieniedzy przez opcje &quot;bank lokalny&quot;. Wypelnilem formularz i napisalem, ze wplace 100 zl, jednak teraz okazuje sie, ze bede potrzebowal jeszcze 50 zl (bo na bet365 minimum z netellera to wlasnie 150 zl a nie zauwazylem predzej) a minimalna wplata na netellera ta opcja to 90 zl. Mam wiec takie pytanko, czy moge wplacic na jednym przelewie te 150 zl i bedzie ok bez wypelniania kolejnego dokumentu w waszym dziale &quot;wplaty&quot; i bedzie ok? Prosze o odpowiedz
Jak w netellerze w zakladce wplata wpisalem 100 zl a przesle np 160 zl to co bedzie z tymi 60 zl??? dojda na konto czy nie? Chce wplacic przez poczte, czyli pienidzace z powrotem nie wroca (jak w przypadku wplaty z banku).
To moje pierwzsza wplata wiec pytam. Prosze o szybka odpowiedz bo dzis jeszcze chcialbym wplacic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 861

amigo007

Użytkownik
Z netellera mało osób tutaj korzysta. Większość korzysta z moneybookers (skrill). Tyle, że na moneybookers przelewy przez poczte, bank w okienku kasowym jest zabronione, przelać trzeba bezpośrednio ze swojego konta bankowego (lub poprzez przelewy24). A wiesz że neteller toleruje takie wpłaty, i na 100% dodadzą ci kasę? Neteller ma też wysokie opłaty. Wypłata standardowa na swoje konto bankowe to 7,50 euro (25euro express), na moneybookers wypłata to 1,80 euro. Jeśli masz kartę płatniczą, bankomatową NET+ to wypłata w bankomacie to 4 euro, z kartą moneybookers wypłata w bankomacie to 1,80 euro. Wiem także, że niektórzy z tego forum mięli jakieś kłopoty z netellerem. Generalnie jeśli jeszcze nic nie wpłaciłeś, to lepiej teraz kup sobie gdzieś w kiosku lub innym punkcie prepaid paysafecard (20zł, 50zł, 100zł, 300zł), wpłać do buka żeby móc grać (w bet365 nie mam konta, więc 100% nie wiem czy obsługuje paysafecard, np. betsafe lub betclic obsługują). I jak najszybciej załóż sobie konto w banku. Możesz to zrobić bezpośrednio poprzez stronę www (np. mBank, deutsche bank). Chyba że masz w swoim mieście bank w którym chcesz mieć konto, to możesz się przejść będzie dużo szybciej :) Prędzej czy później i tak będziesz potrzebował swojego konta bankowego, więc musisz je założyć.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Mam juz konto bankowe, ale chce je &quot;ominac&quot; i chce zeby kasa wogole nie tykała konta czyto wpłaty czy wypłaty (w zwiazku z ustawą hazardową). Moze kupie to paysafecard rzeczywiscie, można na bet365 wplacac, tylk owtedy jakwyplace?? Bezpośrednio na konto???
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak jak Martinho19 napisał, po wpłacie poprzez paysafecard późniejsza wypłata możliwa jest (chyba tylko) na konto bankowe. Co do wpłat i wypłat od bukmachera, to ja przykładowo w tobet wpłacam poprzez przelewy24 by moneybookers (czyli jakby co to moja wpłata idzie do moneybookers), a przelew na konto bankowe dostaję nie od tobet ale od zewnętrznej firmy citadel. Czyli z tobet moje tranzakcję finansowe nie mają nic wspólnego. Co do przelewu od BET365 na konto bankowe, to raczej także nie powinieneś się obawiać. Jak już mówiłem nie mam konta na BET365, ale zapewne ten przelew tak jest oznaczony że ciężko będzie go skojarzyć z bukmacherem. Chyba że się mylę, to ktoś mnie tutaj poprawi :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
A co mysliszo takim czyms: wplacam paysafecard powiedzmy 100 zl potem gram gram, powiedzmy uzbiera sie 1000 zl, to wtedy wplace przez netellera te 150 zl pogram kilka dni, i powiedzmy ten 1000 bede mogl wyplacic na netellera wtedy. Dobrze kombinuje? Bo w Bet365 mozna wyplacic tylko metoda ktora sie wplacilo, czyli jesli wplace netellerem to potem na niego cala kwote bede mogl przelac. Zgadza sie???????
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
I co z tym sposobem co oipisalem wyzej?? Mozna wplacic paysafecard, potem jak ugram troche wlpacic netellerem i wyplacic wszystko na netellera??? Chodzi mi o Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom